Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Milijardai nežemiečių paieškoms    

Šiais laikais ryšių su nežemiečiais jau ieško ne vien „keistuoliai“, ieškantys pigios šlovės, bet ir rimti mokslininkai, netikėtai gavę pasaulio turtuolių paramą. Ilonas Maskas1), Jurijus Milneris, Robertas Bigelou2) ir kiti verslininkai – argi jie susigundė vien pigia reklama dėl skandalingos temos?

Kai industrija patraukė didelių pelnų dėmesį, pradėjo į ją lietis finansai – per metus investuojama po 1 mlrd. dolerių. Ir staiga kadaise diskredituota tyrimų sritis vėl įteisinta: astrofizikai drąsiai kalba apie kitas civilizacijas, kosminės agentūros atvirai vystė nežemiškos gyvybės paieškų projektus. Pritarimas ateina ir iš valdžios. Štai D. Trumpas 2018 m. kovo 8 d. susitikime pagyrė privačias kosmoso tyrimo iniciatyvas, labiausiai plėtojamas I. Masko „SpaceX“: „Turtingi vaikiai, jie mėgsta raketas. Tai gerai. Geriau, nei mes už tai mokėtume“.

2015 m. J. Milneris kartu S. Hokingu pradėjo „Breakthrough Starshot“ projektą, kurio metu dideliu mastu bus tiriamos radijo bangos naudojant super-galingus Australijos ir Vakarų Virdžinijos teleskopus. O taip pat 20 m. laikotarpiu bus plėtojami tyrimai ieškant gyvybės pėdsakų prie Kentauro Alfos. Tam J. Milneris jau išskyrė 100 mln. dolerių. Bigelow BEAM

O R. Bigelou CBS eteryje pareiškė, kad neabejoja nežemiečių buvimu. Jis gimė netoliese „Zonos 51” Nevados dykumoje ir puikiai prisimena įvykius po Rozvelo incidento. Jau 12 m. amžiaus jis pažadėjo, kad praturtės tiek, kad susikurs nuosavą kosminę programą – ir tai buvo „Bigelou Aerospace“, šiuo metu jau sėkmingai išbandžiusi „Genesis I“ ir „Genesis II“ modulius bei į MKS stotį nusiuntęs eksperimentinį pripučiamą modulį BEAM (2016 m. balandį). Tolimesni jos planai – pirmos komercinės stoties Žemės orbitoje sukūrimas.

Verslininkų indėliu kuriami daugkartinių aparatų vystymas, - tai siekiant atpiginant kosminius skrydžius.

Bet ką besakytų skeptikai, yra daugybė liudijimų, kad nežemiečiai gerokai arčiau, nei manoma. I. Maskas ne kartą pareiškė, kad jų nereikia toli ieškoti – tie jau senai stebi Žemę ir savo naudai panaudoja žemiečių pastangas palikti Žemės ribas. Jis 2002 m. įkūrė “SpaceX”, o dabartinė viena svarbiausių jo programų yra Marso kolonizacija panaudojant „Falcon“ raketą su kosminiu laivu „Dragon“. Vieno bandymo metu I. Maskas nusprendė, kad svetimas protas bando sutrukdyti išvesti aparatą į kosmosą. Jis parodė nuotrauką, kurioje greta raketos matomas nesuprantamas tamsus taškas. I. Maskas mano, kad įdėmiai mus stebi, tačiau tikslingai nesiekia kontakto. Anot nežemiečių, Žemė nebrandi, techniškai neišsivysčiusi ir dar gana toli nuo pakenčiamų tarpplanetinių kelionių. Žmonijai prireiks dar šimtų metų, kol sugebės pasiekti kitus gyvenamus pasaulius. Tai nežemiečiai ir stebi mus, kad kaip kvailoki vaikai neimtų žaisti su granata.

Ir vis tik kodėl garsūs verslininkai taip noriai imasi ieškoti to, ko gali visai nebūti? Visų pirma, jei pavyktų, jie visiems laikams patektų į šlovės galeriją. Be to jis gautų „pirmos nakties teisę“ bendrauti su nežemiečiais, iš ko jis gautų gerokai daugiau, nei įdėjo. Tai nepaprastai paskatintų technologinį progresą ir garantuotų super-pelnus.


1) Ilonas Maskas (Elon Reeve Musk, g. 1971 m.) – PAR gimęs Kanados-JAV verslininkas, investuotojas, inžinierius; „PayPal“ įkūrėjas, „SpaceX” ir “Tesla Motors” vadovas ir produktų kūrėjas, „SolarCity“ tarybos pirmininkas. Jo tikslas yra keisti pasaulį ir žmoniją. Kovoja su visuotiniu atšilimu per atsinaujinačios energijos gamybą ir vartojimą, žmonijos išnykimo apsidraudimą mato per tarpplanetinę ir Marso kolonizaciją. Sakosi, kas jam didžiausią įtaką padarė A. Azimovo „Fondas“.

2) Robertas Bigelou (Robert T. Bigelow, g. 1945 m.) – amerikiečių verslininkas viešbučių („Budget Suites“) tinklas ir astronautikos srityse („Bigelow Aerospace“, kuri sukūrė du eksperimentinius „Genesis“ modulius), kurioje ketina pradėti tiekti orbitinių viešbučių paslaugas. 2016 m. balandį iškėlė bandomąjį pripučiamą modulį BEAM, kurį ketina testuoti dvejus metus.
1995 m. įsteigė NIDS, skirtą tyrinėti alternatyvias idėjas ir paranormalius reiškinius (kaip karvių išmėsinėjimus, „juodojo trikampio” pranešimus. Jis išformuotas 2004 m. 2017 m. gruodį interviu „NY Times“ tvirtino, kad yra įsitikikinęs nežemiečių egzistavimu ir jų NSO apsilankymais Žemėje.

Papildomai skaitykite:
Kaip kūrė TKS?
Lenktynės kosmose
Žvalgantis po dangų
Privačiai – į kosmosą
Nusitaikant į žvaigždes
NASA tapsmas: istorija
Naujas randevū kometai
Augalai nesvarumo sąlygomis
NASA liečiasi su privačiu verslu
Astronautai - gyvieji organizmai
Nesklandumai įsisavinant kosmosą
Kosmonautikos pergalės, pralaimėjimai
Kuri akis tingi? Kosmosas ir iliuzijos
Per meilės orgijas į žvaigždes
Kosmosui reikia geros šluotos
Ateitis - elektrinės raketos
Laisvojo kosmoso piliečiai
Kitų žvaigždžių planetos
Žvaigždžių skaičiuotojai
Marso teraformacija
Baikonūro statyba
"Galileo" misija

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT svetainė
Vartiklis