Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Mes ne vieniši

„Mes ne vieniši...“ – šis posakis išplito ne tik fantastinės realybės erdvėje. Ir nors ne kiekvienas išdrįstame tai garsiai pripažinti, tačiau giliai viduje tuo tikime. Norime gauti įtikinamą paaiškinimą apie mus supančius mįslingus reiškinius. Ir jei tikrai manote, kad nieko tokio nėra, kad tai tik keleto paranojikų nesveikos minties padariniai – tai šiandien esate dinozauras.

O jeigu jie yra, tai iš kur jie ir kokie jų tikslai? Mokslas bandė atsakyti į beveik visus šiuolaikinio žmogaus klausimus ir išspręsti visas jo problemas. Maras? Išgydysim! Aplink tamsu? Išrasim elektrą! Negaliu nuvykti kitur? Nusiųsim SMS žinutę! Per paskutinius du šimtmečius atrasta daugiau nei per likusią žmonijos istoriją. Kai kurie uždaviniai ir problemos išnyko kartu su mūsų protėviais. Tačiau kartu užmiršome, kad didžiąją laiko dalį žmonija neturėjo jokių šiuolaikinių technologijų.

Bet mes turėjome Sutvėrėją! Šiuolaikinė civilizacija pritaiko tiek daug „savų“ sprendimų, kad pamiršome, kad „mūsų“ technologijos iš tikro visai nebuvo mūsų. Leidome mokslui pakeisti Dievą. Mūsų mintijimą galima nusakyti posakiu deus ex machina – Dievas mašinoje. Tad nieko keista, kad susidūrę su nežinomu reiškiniu, ieškome „mokslinio paaiškinimo“. Nesusimąstome, kad yra dalykų, kurių paaiškinti jis negali. Viskas, ką mokslas gali pasiūlyti, tėra mokslinė fantastika.

Mes ne vieni... sako astronautas

Buvęs JAV astronautas Edgaras Mitčelas, 1971 m. „Apollo-14" laivu lankęsis Mėnulyje, įsitikinęs - ateiviai egzistuoja ir, dar daugiau, apie tai žino JAV vyriausybė, tačiau tai slepia. Tai jis pareiškė CNN ir paragino Baraką Obamą atskleisti, ką žino JAV. E. Mitčelas užaugo Rozvele (Naujosios Meksikos valstijoje), kur, atseit, 1947 m. sudužo NSO su ateiviais. E. Mitčelas sako, kad buvo daroma viskas, kad tai būtų nuslėpta.

NSO pėdsakas

Neabejotinai kažkas vyksta. Kasdien pasirodo nauji pranešimai apie keistas šviesas danguje, pagrobtuosius, straipsniai laikraščiuose ir žurnaluose, pokalbiai TV ir radijo laidose. 50% apklaustųjų tiki, kad JAV vyriausybė turi „įrodymus“ apie ateivius, ir tiek pat, kad ji regėjo juos.

Frazė „Mes nesam vieniši...“ išsiveržė iš mokslinės fantastikos puslapių - ir tuo dabar arba atskirai ar kolektyviai - tikime. Nepaprastas knygų ir laidų apie keliones į žvaigždes ir svetimuosius populiarumas verčia aiškintis: „Kokia jų kilmė ir tikslas?“

O gal vyriausybė tik plauna mums smegenis ruošdama susitikimui?

Buvo laikyta, kad mokslas gali paaiškinti bet ką. Šių dienų minties nuostatas galime įvertinti kaip deus ex machina - "Dievas mašinoje". Tad neaiškiems reiškiniams tikimės "moksliško paaiškinimo"...


65-i kalbų apie NSO metai

„Skraidančių lėkščių“ epidemija prasidėjo nuo Keneto Arnoldo, kuris 1947 m. birželio 24 d., skrisdamas privačiu lėktuvo, matė kažką neįprasta, ką apibūdino kaip kažką panašaus į bumerangus, lengvai siūbuojančius tarsi upe pasroviui paleisti „indai“ (valtys). Vietos laikraštininkai iškart pakrikštijo juos „lėkštėmis“ (daugiau apie tai žr. >>>>>). Ir jau iki liepos pabaigos spaudoje pasirodė per 850 panašių
UFO museum in Rooswell
NSO muziejus Ruzvele
pranešimų. Gausūs pranešimų protrūkiai taip pat vyko 1949, 1952, 1957, 1965-67 ir 1973 m. Vėliau panašių epidemijų JAV neregistruota. Kodėl?

Robertas Šiffer‘is spėja, kad ta tema nusibodo publikai. Kai kurie ufologai laiko, kad „svečiai“ išvyko į savo gimtines, tačiau, anot Šiferio, priežastis labiau žemiška: maždaug apie 1973 m. dauguma įsigijo spalvotus televizorius, į kuriuos dabar žiūri dažniau nei į dangų.

Tačiau 1966 m. prasidėjo antroji fazė – žmonių grobimai. Buvo išleista „dokumentinė“ knyga „Nutraukta kelionė“, kurioje pasakojama kaip kaime gyvenusią Hill‘ų šeimą, naktį važiavusią automobiliu, persekiojo ir pagrobė ateiviai (žr. >>>>>). Ir vėl pasipylė pasakojimai šia tema.

Bet maždaug apie 1995-uosius ir toji tema nusibodo. Tačiau iki tol buvo spėjusi atsirasti nauja: NSO avarijos. 1950 m. pasirodė knyga „Kas slepiasi už skraidančių lėkščių“, kurioje pasakojama apie NSO sudužimą Ruzvele Niu Meksikos valstijoje. Paaiškėjo, kad jos autoriai yra aferistai, ir tema „užsidarė“. Ir tik 1980 m. pasirodė Č. Berlitco (kuris jau buvo padaręs sensaciją su Bermudų trikampiu) kartu su V. Muru parašyta knyga „Ruzvelo incidentas“. Ir to jos vėl pasipylė knygų srautas.

Ir tik amžiaus pabaigoje išslaptino dokumentus apie „Mogol“ projektą, kurio metu buvo leidžiami milžiniški balionai, į viršutinius atmosferos sluoksnius iškeliančią aparatūrą radioaktyvių izotopų po branduolinių sprogdinimų nustatymui. Vieno tokio baliono gondola ir sudužo prie Ruzvelo, o slaptos aparatūros liekanas nuvežė į karinę oro bazę.

Kas kuo nori, tas tuo tiki. 1997 m. JAV pasirodė knyga, teigianti, kad visi technologijų pasiekimai nuo 1947-ųjų padaryti Ruzvelo laivo tyrimų dėka.

Papildomai skaitykite:
CEFAA, Čilė
Ženklas iš aukščiau
Kam turime rengtis?
NSO: Krenta ir dūžta
Bredberis prieš Azimovą
Svedenborgo nežemiečiai
NSO prigimtis moksliškai
SETI instituto užgimimas
Nežemiško proto paieškų istorija
Permė: žinios apie anomalinę zoną
Kadaise nebuvome vieni
Mokslininkų pasisakymai apie NSO
Vatikano požiūris apie ateivius
Kokoni, Morisonas. Tarpžvaigždinio ryšio paieškos
Tarpžvaigždinio skrydžio ir kontakto įvertinimas
NSO ankstyvieji tyrinėjimai
NSO tyrinėjimai Rusijoje
Nenaudoti ginklo pirmiems
Didžioji ausis įsiklauso
Stebėtojai: Dievo sūnūs
Žemės kolonizacijos dalyviai
Drakonų ežeras Kinijoje
Duobių kaspinai Peru
NSO sukurti žmogaus?
Daugiaveidis Marsas
Naska linijos, Peru
Piramidžių mistika
Senovės astronautai
Tinklelio žvaigždynas
Fenikso šviesos
Etnokosmologija
Ar tai hibridas?

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT skiltis
Vartiklis