Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Utsure Bune: liudijimas apie NSO Japonijoje

Taip pat skaitykite: Keistos DOGU skulptūros    

Nutikimas su utsure bune (Tuščiaviduris laivas) įvyko Edo laikotarpyje. 1800-aisiais datuojame dokumente “Išmestųjų į krantą pasakos” (Hyouryuukišuu) rašoma apie japonų jūreivių nuotykius, kai jūra juos nublokšdavo pas nežinomas tautas. Ten yra pasakojimas ir apie 3x5 m dydžio apvalainą laivą su skaidriais langais, kuris Edo laikotarpio metu buvo išplautas jūros į krantą Ibaraki prefektūroje (Harašagahama). Pateikiamas ir ranka pieštas piešinys. Utsure Bune

Laivas buvo iš raudonojo sandalmedžio ir metalo. Laivo viduje buvo apie 18-20 m. amžiaus baltaodė rudaplaukė moteris, apsirengusi minkštais spindinčiais drabužiais, rankomis prie savęs glaudžianti medinę dėžutę. Ji kalbėjo kalba, kokios japonai nebuvo girdėję. O keisčiausia, kad buvo pranešimų, kad ta pati moteris ir laivas buvo pasirodęs daugelyje Japonijos vietų.

Visiems buvo smalsu, kodėl tokia svarbi toji dėžė? Kai kurie sakė, kad, matyt, joje yra jo mylimojo galva, o ji tame laive atsidūrė dėl kažkokio skandalo jos gimtinėje (kai kas sakė, kad Kinijoje). Tačiau toji dėžė nebuvo tokia, kokia įprasta nukirstoms galvoms. Laivo viduryje rasti užrašai, kokių japonai niekad nėra matę.

Kas buvo toje dėžutėje ir kas vėliau nutiko moteriai – lieka neaišku...

Tačiau neabejotina, kad laivo forma nepaprastai primena šių dienų „skraidančias lėkštes“. Įdomu, kad piešinyjhe buvo simboliai, labai primenantys Penistono nupieštus iliustruojant Rendlešamo miško NSO (1980):
Utsure Bune

Daug žmonių abejoja ta istorija. Visų pirma, pasakojimas apie utsure bune yra paplitęs tarp žvejų pasakų. O žvejai, kaip žinoma, linkę daug ką pagražinti (tarkim, sugautos žuvies dydį).

Iš kitos pusės, į pietus nuo Japonijos yra Bermudų trikampio dvynys, Drakono trikampis (kartais vadinamas Velnio trikampiu). Spėliojama, ar šiose vietose nėra ateivių povandeninių bazių. Ar negalėjo tas laivas atvykti iš Drakono trikampio?

Hokota mieste galima aplankyti parką, kuriame įamžintas utsure bune. O, Tatsuhiko Šibusava (1928-1987) parašė fantastinį romaną „Utsuro Bune“ (1986).

Papildomai skaitykite:
Festo diskas
Fū naikintuvai
Juodasis riteris
NSO hipotezės
Tuli papirusas
Fermi paradoksas
NSO prigimtis moksliškai
Dropa skrituliai Kinijoje
Pelikanai apgavo pilotą?
NSO „apsėdimas“ Puerto Rike
Paleovizitai: idėjos istorija
"Daiktas" ir jo paaiškinimas
Indų oreivystės priešaušris
Skraido ir nepavejami – tarsi miražai
Tarybinių ufologų legendos ir tikrovė
Ateiviai iš planetos vardu Žemė
Anomalios zonos Baltijos jūroje
Neįprastas akmenukas iš Šiaulių
Keistos DOGU skulptūros
Los Lunas dekalogas
Svedenborgo nežemiečiai
Senovės astronautai
Ar ten ieškome?
Saulės kreiseriai
Milžinai iš erdvės
Marsiečio kapas

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT skiltis
Vartiklis