Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Milžinai iš erdvės  

Nežemiečių laivų ekipažus sudaro maždaug 4-5 pagrindinių rasių atstovai, kurių visi, išskyrus driežoidus, humanoidai, baltyminės gyvybės formos. Ir nėra jokių „žalių žmogeliukų“.
Kai kurie tvirtina nežemiečių laivuose regėję metalinius robotus, pabaisas be galvų, su viena bendra koja, viena arba trimis akimis, čiuptuvais vietoje rankų arba kažką panašaus į sniego žmogų. Tačiau tokie pranešimai labai reti. Skaitykite Ateivių civilizacijos...

Vis tik dauguma nežemiečių panašūs į įprastinio ūgio žmones:

 • ateiviai iš Sirijaus, Plejadžių ir Kentauro – į šiaurietiško tipo žmones;
 • Andromedos, ir Skalikų – įprastinius žmones.
 • Kiti irgi, tačiau atrodo milžinais: iš Oriono, Vegos ir Pikrancai - 260-300 cm ūgio; iš Svarstyklių – net 3-4 m. Štai keli nutikimai iš Rusijos:

  1979 m. Kazachstane, netoli Deržavinsko esančioje pionierių stovykloje „Berželis“ po ryškaus blyksnio 15-os pionierių grupę ėmė persekioti trys keistos 3,5 m ūgio būtybės, didelėmis akimis bei plačiomis oranžinėmis akimis. Jos judėjo slysčiojančiais judesiais, rankas laikydami nejudančiai ištiestomis į priekį. Viena jų pasiekė pačią stovyklą, kur ją matė apie 100 vaikų ir darbuotojų. Stovyklos vadovė iškart pranešė rajono vykdomajam komitetui, milicijai, KGB ir Kazachstano bei TSRS Mokslo akademijas, tačiau jokios reakcijos nesulaukta.
  1975 m. prie Rostovo prie Dono miesto I. Pogosian ir jos draugas ateivių laive susitiko su gigantais.
  1977 m. didelio ūgio ateiviai pastebėti prie Dniepropetrovsko aerouosto pastato.
  1978 m. milžinus matė Charkovo srities Zoločievo mieste. 1982 m. MIG-21 įgula pranešė, kad netoli Borisoglebsko greta jų pasirodė NSO, o tada ryšis nutrūko, o lėktuvas nukrito. Katastrofos vietoje paieškos grupė sutiko žmogaus išvaizdos 350-400 cm ūgio būtybę sidabro spalvos kostiumu. Išvydęs žmones, ateivis puolė bėgti. Netrukus iš už medžių pakilo švytintis objektas.
  1985 m. vairuotojas Karelijos sąsmaukoje susitiko su 3 ateiviais, pasiūliusiais skristi su jais, tačiau jisai atsisakė. Pagal jo pasakojimą dailininkas N. Potapovas nupiešė, kaip atrodė susitikimas.
  1989 m. netoli Nikolajevsko prie Amūro miesto, prie Permės buvusioje pionierių stovykloje „Saulėtoji“, Gelendžike, Juodosios jūros pakrantėje, Pamaskvėje ir Krasnodaro Troickos gyvenvietėje žmonės buvo sutikę gigantus.
  1994 m. toks susitikimas įvyko Neberežnyje Čelny mieste.

  Tokių susitikimų užfiksuota ir kitose šalyse:
  1962 m. Argentinos Islan-Verde;
  1963 m. prie Brazilijos Sagra-da-Familia miesto;
  1964 m. Argentinos El-Čako provincijoje;
  1978 m. netoli Genujos (Italija).

  Pirštų įspaudai Egipte Kartais ateivių laivų ekipažai būna mišrūs. Tais atvejais jie visada sudaryti iš 1-3 didelio ūgio humanoidų ir 2- 4 nykštukų su didelėmis plikomis galvomis ir plačiomis akimis. Būtent su tokiais ekipažais bendravo Trevis Walton'as, Enriko Kastilio, Klara Doronina, Galina Kozyreva ir Krasnodaro krašto gyventojas V. Molčanovas. Anot B. Hopkinso, nykštukai atlikdavo „juodus darbus“, o didieji – juos prižiūrėjo. Tai 1954 m. aukštas šviesiaplaukis nežemietis patvirtino Karlai Terner, netikėtai naktį pasirodęs jos kambaryje su keliais žemaūgiais, kuriuos rodydamas pasakė: „Nebijok jų – jie mano“.

  Nuorodų į milžinus yra senovės liudijimuose...

  Ženklai, panašūs į pirštų įspaudus, uoloje prie Abu Ghurab, Egipte netoli Saqqara. Tarytum 4 pirštai priklausytų milžinui. Gal tai įrodymas, kaip senovės egiptiečiai lydė ir formavo uolienas.

  Tai pat kyla klausimas: kodėl rytuose taip stengiamasi statyti milžiniškas Budos statulas? Gal žmonių atmintyje išliko prisiminimai apie milžinų apsilankymus? Milžinais buvo ir graikų mitų titanai…

  Fomorai – mitinės būtybės airių mitologijoje, perteikiančios tamsias, demoniškas chaoso jėgas. Jie dažnai vaizduojami kaip priešiški ir baisūs, atėję iš jūros ar požemių; o vėliau – kaip milžinai. Jie laikyti deivės Domnu, kuri reiškia „bedugnė“, „jūros gelmė“, palikuonimis. Jų vadu laikytas jos sūnus Indechas. Žinomiausiu fomoru buvo Baloras, kurio vienintelės akies žvilgsnis galėjo sukaustyti ištisą armiją.

  Taip pat žr. Milžinai Žemėje
  Puolę angelai ir nefilimai

  Papildomai skaitykite:
  Juodasis riteris
  Svetimųjų rūšys
  Fermi paradoksas
  Gigantiški objektai
  Kas dedasi Mėnulyje?
  Tinklelio žvaigždynas
  Lojaliosios civilizacijos
  Filonas. Apie milžinus
  Pilkieji: spekuliatyviosios mintys
  Svetimas Kosmoso vienuolynas
  Skraido ir nepavejami – tarsi miražai
  Planetų kolonizavimo būdai ir kova dėl gyvybinės erdvės
  Ateiviai iš planetos vardu Žemė
  NSO: Ar turime pasirodyti?
  Kosmoso širdis: Gyvatnešis
  Antrasis marsiečių antplūdis
  Agresyviosios civilizacijos
  Eskadrilės sutiktuvės?
  NSO hipotezės
  Ar ten ieškome?
  Slibino žvaigždynas
  Saulės kreiseriai
  "Wow" signalas

  NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

  Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

  san-taka station

  UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

  Review of our site in English

  NSO.LT skiltis
  Vartiklis