SERPO projektas

Informacijos šaltinis - svetainė Meškos ausis

TURINYS

1-4 laiškai
5-7 laiškai
8-10 laiškai
11-12 laiškai
13-15 laiškai
16-18 laiškai
19 laiškas
20-21 laiškai

M. Kuperis: 1 d.
M. Kuperis: 2 d.
sleeper pasakojimas
FORUMAS

Bus daugiau


Serpo projektas - ypatingai slapta amerikiečių ir ateivių apsikeitimo žmonėmis programa. Ji buvo vykdoma 1965-1978 metais. Dvylika JAV kariškių buvo išsiųsti į Tinklelio Zetos (Zeta Reticuli) žvaigždės sistemoje esančią Serpo planetą, o viena būtybė tuo metu liko Žemėje. Grįžo tik aštuoni žmonės...

2005 metų lapkritį nežinomi anonimai pradėjo tiekti informaciją apie šį projektą laiškų apsikeitimo grupei, jungiančiai NSO reiškinių tyrinėtojus iš viso pasaulio. Iš pradžių, minėti anonimai siuntė informaciją šios grupės administratoriui Viktorui Martinezui, kuris ją apdorojęs (sujungdavo skirtingus laiškus, taisydavo gramatines klaidas ir pan.) išplatindavo kitiems grupės nariams. Šios informacijos paskleidimui platesniam visuomenės ratui lapkričio viduryje Bilas Rajanas įkūrė svetainę serpo.org.

Nors šios istorijos pasakojimas su pertraukomis bei dramatiškais įvykiais trunka jau beveik metus, nėra jokių įtikinamų įrodymų, kad ji yra grynai išgalvota. Beje, joje galima rasti keistų dalykų ar nesutapimų. NSO tyrinėtojai yra linkę manyti, kad tai tikra istorija, įvyniota į gražų melų (dezinformacijos) popieriuką. Tokios dezinformacijos aukomis gali būti ir patys anonimai. Kas yra kas šioje istorijoje, paliekame nuspręsti jums patiems.

Šio projekto vertimas buvo pradėtas Gyvam sapne; prie vertimo ar jo taisymo daug prisidėjo šie žmonės: Danielius, Est., Powilaz, Sagittarius, White Phanter.

Vertimo pastabos:
Bilo Rajano (BR) ir Viktoro Martinezo (VM) pastabos dedamos į laužtinius skliaustus [].
Vertėjų pastabos dedamos į riestinius skliaustus {}.

Vartiklio svetainė
Fantastikos skyrius
NSO svetainė