SERPO projektas

Informacijos šaltinis - svetainė Meškos ausis


Pristatymas  |  Laiškai: 1-4 5-7 8-10 11-12 13-15 16-18 19 20-21 | M. Kuperis: 1 d. | sleeper | forumas

Ar ateiviai tikri? Tokie tikri, kaip nosis tavo veide

Tai yra miegaliaus (sleeper) pasakojimo iš cia pradžia.
Nežinau, ar viską versiu, nes ten prigeneruota virš 100 puslapių, o kalbos, kaip suprantu, nukrypsta į pomirtinį gyvenimą.
Galų gale tą tema buvo užrakinta, kaip nukrypusi nuo temos.

_________________2005-04-10 01:37_________________
Kažkada seniau aš tarnavau Jungtinių {Amerikos} Valstijų armijoje, aš ne tik mačiau ateivių kosminius laivus NSO, bet ir buvau viduje. Laivo viduje pamatai tikrą Alisos stebuklų šalį. Atskirti kas yra tikra, o kas įsivaizduojama neįmanoma. Tai kitas išmatavimas kaip prieblandos zonoje.
Vienintelė priežastis, kodėl vyriausybė nekalba apie ateivius, nes nežino, kas jie tokie yra ir turi nulines galimybes apsiginti nuo jų.
Ką? Vyriausybė ketina pripažinti, kad yra menkesnė? Žymiai menkesnė, kaip skruzdėlė prieš dramblį.
Vyriausybės yra ateivių įbaugintos – ar joms reiktų tai papasakoti žmonėms?
Ateiviai čia yra ne tam, kad darytų žalą – nes jei taip būtų, vieno piršto pakrutinimu sunaikintų visą gyvybę šioje planetoje.
Įrodymų... nebus... dar kurį laiką.

_________________2005-04-10 01:53_________________
["Frith"] Kol yra taip mažai, ką galima būtų patikrinti jūsų istorijoje, gal galėtumėte detaliau papasakoti, ką asmeniškai matėte ir žinote apie ateivius ir jų transporto priemones? Taip pat, kaip kas nors gali būti netikra NSO viduje? Ar gi viskas viduje neturėtų būti tikra? Kam ateiviams kurti iliuzijas savo transporto priemonėse? Kad pasilinksmintų?

Galbūt, viskas yra tikra, bet būnant laivo viduje jautiesi, kaip gavęs narkotikų ir sunku atskirti tikrovę nuo vaizduotės. Tą minutę, kai išeini iš laivo, viskas sugrįžta į savo vėžes.

_________________2005-04-10 01:59_________________
["Lady of the Lake"] Netikiu, kad tai dėl menkumo, tai dėl slopinimo vyriausybės naudai, ne mūsų. Jie nenori, kad mes žinotume tiesą, bet ji triumfuos.

Ne vyriausybės užsako muziką, niekada to nedarė ir niekada to nedarys.
Jei ateiviai norėtų kontaktuoti su paprastais žmonėmis, niekas jiems nesutrukdytų... jie to nenori... kol kas.

_________________2005-04-10 09:43_________________
["PsykoOps"] Kai kas žiūrėjo Styveno Spilbergo (Steven Spielberg) „Paimti“ (“Taken”) pernelyg vėlai {naktį}

Styveno Spilbergo „Paimti“ taip nutolęs nuo taikinio, kad net kariškiai su jų plačiais resursais negalėtų tiksliai pamatuoti, kiek apgaulės yra tame filme.
Galbūt, Spilbergas dirba ateiviams?

_________________2005-04-10 10:03_________________
["Shadow HasNoSource"] Tai ne tai, kad laivo viduje įsivaizduojama, Paprasčiausiai, kad vienu metu buvote dviejose skirtingose realybėse {realms}.
Kokios formos buvo laivas?
Kokio didžio jis buvo?
Kaip jis atrodo iš vidaus ir iš išorės?
Kokia varomoji sistema buvo naudojama?
Ką dar žinote apie ateivių ryšius su mūsų nelemtais vadovais?
Ar kas nors iš tikro pilotavo laivą, ar tiesiog įjungė?
Ir dar maždaug milijonas su puse kitų klausimų...

Tu teisingai supratai „dvi realybės“, gali būti painu iš pradžių. Laivas buvo maždaug 30 pėdų {~9 metrų} pločio, bet, būnant viduje, laivas buvo žymiai didesnis. Varomoji sistema yra kažkokia, panaudojanti elektromagnetines bangas, ir kaip kurą naudoja kažkokių drėgnų miltelių {pixy dust – slengu, kažkokie narkotikų milteliai } mišinį, pernelyg sudėtinga paaiškinti ar suprasti. Dar negreit bus bandoma perprasti {reverse engineering} šią sistemą. Aš žinau, kad jie yra bejėgiai vadovai, kai {klausimas} liečia ateivius. Erdvėlaivyje nebuvo sėdimų vietų ar valdymo kabinos {cockpit}. Jis veikė pats sau, galbūt, buvo valdomas telepatiškai, nesu tikras.

_________________2005-04-10 10:14_________________
["Mi To"] Praktiniame karo mene, pats geriausias pasiekimas būtų užimti priešo šalį visą ir nepaliestą, sugriauti ją ir sunaikinti nėra taip jau gerai. Taigi, taip pat yra geriau užgrobti visą armiją, nei sunaikinti ją. - Sen Tzu „Karo menas“

Ateiviai neketina užkariauti žmonių rasės, ir jiems nerūpėtų išsaugoti infrastruktūrą, jei ketintų... lyginant su jais, mes gyvename olose.
Tačiau, jie kišasi į pasaulio reikalus, niekas nenutinka be jų žinios ir, galbūt, jų pritarimo.

_________________2005-04-10 11:06_________________
["Vitchilo"] Vynas yra kietas, karalius yra kietesnis, moteris kietesnė už karalių, bet už viską kiečiausia tiesa, ji yra amžina... taigi, tiesa triumfuos greitai.

Tiesa yra tokia aiški kaip nosis tavo veide, bet mes negalime matyti savo nosių labai gerai, nebent pažvelgtume į veidrodį.
Jūs esate girdėję seną klišė „tiesa yra keistesnė už fantaziją“. Dauguma žmonių nenori keistumo ar tiesos, jiems mielesni pramanai, nes juos lengviau suvirškinti.

_________________2005-04-10 11:31_________________
["Klepto"] Gal galėtumėte nupiešti tai ką matėte, paaiškinti kokia veikla užsiėmėte, įžengę į laivą, ir taip pat ar jie ateityje imsis prieš žmoniją „veiksmų“, kuriais jie žmonijai leis sužinoti apie jų egzistavimą... Turiu sutikti, kad, žinoma, tai įdomi tema, bet galiu įsivaizduoti ją nunykstant, kai autoriui atsibos, kaip atsitiko su daugeliu kitų tokių temų.

Piešinys nieko neįrodytų, yra šimtai piešinių ir bet kas gali nupiešti, ką tik nori.
Kariškiai man niekada nepasakė, kodėl leido man įeiti į laivą... spėju, kad jie nežinojo {priežasties}.
Aš galiu įsivaizduoti šią temą nuklystant į pūdymus {South}, nes visgi tai tik mano žodžiai... aš negaliu pateikti įrodymo.
Viskas, ką aš galiu, tai papasakoti savo istoriją, aš buvau laive, laivas išskrido iš šios planetos, kai aš jame buvau... nepajutau jokio judėjimo... nebuvo pagreičio {g-force}.
Aš stovėjau ir žiūrėjau pro vieną iliuminatorių ir per kelias sekundes aš pakliuvau į kosmosą, pagreitis nepargriovė manęs.
Ateiviai nesiruošia užimti šios planetos, galbūt jie visada kažkiek kontroliavo šią planetą ir jos gyventojus.
Kaip jie atrodo? Bet kaip, kaip tik užsinorės atrodyti.
Aš bendravau su jais, bet su pakeista proto būsena ir tai buvo telepatinis ryšys.
Jus turėtumėte būti tikrai girtas ar apsvaigęs nuo narkotikų, kad susitiktumėte su jais akis į akį... jie telepatiškai pakeičia proto būseną, kitaip bendravimas būtų neįmanomas.

_________________2005-04-10 12:08_________________
["boaronhail"] Taigi „svajonių šalis“ tai tiesiog... fizinė erdvė žemėje sumaišyta su postūmiu į kitą išmatavimą. Šio postūmio šaltinis yra kosminis laivas...(???)
Paveiksliukas, vaizduojantis jūsų patirtį, būtų nuostabu, sleeper, gal galėtume daugiau papasakoti apie jausmus „pastūmus realybę“.
Vėlai ryte, kai dar neprabūdęs, toks jausmas, tarsi, du pasauliai artėtų vienas prie kito. Ar galėtų būti postūmis į kitą išmatavimą, kurį patyrėte, būti kažkas panašaus?

Aš nežinau, ar tai buvo postūmis į kitą dimensiją, ar kažkas susijęs su laive esančia stipria magnetine energija, kuri kažkaip pakeičia ar įsikiša į elektrines grandines žmonių smegenyse.
Laivas tikrai yra svajonių šalis, bet jis gali būti ir siaubų kambariu... daug nežinomo yra laivo viduje.

_________________2005-04-10 12:26_________________
Klepto,
laive buvo kitų, gal keturi ar penki, bet mes nesišnekėjome vieni su kitais. Jie buvo kažkuom labai užsiėmę, o aš bendravau su ateiviu, kurio dydis buvo kaip šešių metų vaiko, aš neprisimenu, ką jis man sakė. Tai nebuvo klausimų atsakymų apsikeitimas, jis man kažką sakė ir tai buvo viskas. Buvo kitų įvykių, bet negaliu paminėti visų detalių.
Nors aš vilkėjau uniforma, tie, kurie leido man prieiti prie laivo, elgėsi taip, tarsi, nepasitikėtų manimi, taigi mes mažai šnekėjomės.
Jiems nebuvo leista eiti į laivą, kai jis išskrido į kosmosą, gal jie pavydėjo?

_________________2005-04-10 12:38__________________
["pantha"] Kaip kiti jau sakė, aš manau, kad mums trūksta detalių. Kai perduodi savo patirtį žmonėms, paprastai būna pradžia, vidurys ir pabaiga jai. Aš manau, kad būtent tai yra sunku žmonėms suprasti. Gal būtų gera mintis, viską pradėti iš pat pradžių ir papasakoti tiksliai ką patyrėt nuo pradžių iki galo.
Aš esu tikras, kad sutiksi, ne pasakų malūną suku; mažiausiai ką galiu pasakyti, tai labai sudėtingas reiškinys. Yra priežastis kodėl žmonės kaip aš nepasakoja savo istorijų, daug ko neįmanoma papasakoti, o kai ką reikia papasakoti atsargiai.

_________________2005-04-10 18:49__________________
["Croat56"] Gerai, kur tiksliai vyriausybė gavo 30 pėdų erdvėlaivį iš kitos planetos?

Ateiviai laiko įgulas šioje planetoje ir Mėnulyje. Jie turi bazių keliose šalyse, su kurių vyriausybėmis bendradarbiauja. Jie leidžia mums žaisti su jų žaisliukais, išardyti juos {take them for a spin}, sužinoti kelias smulkmenas ir bandyti jomis pagerinti savo technologijas.
Žmonės yra bežengiantys į kosmosą... dar daug ką reikia sužinoti apie šį didelį šuolį.

_________________2005-04-10 20:16__________________
Klepto,
aš žinau, kad jie turi čia įgulas, nes buvau jų laive. Jie nesiruošia perimti kontrolę šioje planetoje; jie ją turi pradedant nuo pirmos dienos.
Mano karinis laipsnis ir slaptumo lygis niekaip nesusiję su ateiviais; tai nutiko dėl mano ankstesnių kontaktų su ateiviais vaikystėje. Man leidimą įeiti į laivą davė ateiviai, o ne kariškiai.
Aš nedalyvavau kariniuose eksperimentuose su narkotikais ar haliucinogenais. Kariškiai buvo susidomėję mano ryšiais su ateiviais... labai panašiai, kaip čia užduodami klausimai mano žinutėms... tik jie žino, kad ateiviai yra tikri.
Kariškiai, kaip ir visi kiti, trokšta sužinoti apie ateivius kaip galint daugiau, jie negali rasti poveikio priemonių jiems ir jie dėl to yra mirtinai išsigandę.
Aš nesu tikras dėl savo rolės... jei iš vis tokia yra.

_________________2005-04-10 20:43__________________
["Alien Infiltrator"] Nuo kada {pradėjai} vaikystėje turėti kontaktų su ateiviais? Tai turėjai pasakyti anksčiau. Tavo istorija pilna skylių.

Turi galvoje, kaip šveicariškas sūris?
Tu žinai taip pat kaip ir aš, kad niekas, ką aš pasakyčiau, tavęs neįtikintų.
Per mažas esi, kad pamatytum kitus, mačiusius ir pasivažinėjusius kosminiu laivu, tu vis vien nepatikėtum.

_________________2005-04-11 10:25__________________
Geri žmonės institute pažadėjo, kad nesišaipys iš manęs, jei papasakosiu apie ateivius... jie melavo!
Bet rimtai, žmonės, kai aš panaudoju žodžius „drėgni milteliai“ {pixy dust}, aš kalbu aukštesne kalba, metaforine, {bet} nesu Piteris Penas (Peter Pan).
Kadangi esame menkesnė rasė, tai aprašant (mums) fantastinius dalykus, kuriems reikia dar sugalvoti žodžius... kvaili žodžiai kaip drėgni milteliai {pixy dust} turės tikti.
Kaip jus aprašytumėte branduolinę fiziką aborigenų genčiai, kurios aukščiausias technologinis pasiekimas yra metama ietis?
Yra didelė bedugnė, tarpas, tuštuma, erdvė ar kaip norite vadinkite tarp žmonių technologijų ir ateivių technologijų.
Aiškinti dalykus, kuriuos mačiau ir patyriau ateivių laive nėra paprasta... Mane jau apšaudė torpedomis dėl panaudotų žodžių „Pixy Dust“.
Aš parašysiu daugiau apie savo patirtį, kai rasiu teisingus žodžius jai parašyti.

_________________2005-04-11 11:24__________________
Nieko įspūdingo nėra, kas liestų mano karinę tarnybą. Pradėjau tarnauti 1970 metų sausį ir mano tarnybos laikas baigėsi po trijų metų 1973 {metais}. Mano laipsnis buvo ypatingasis 4 {spec 4}, pagrindinis užsiėmimas {primary mos} tanko įgula, antrinis {second mos} aprūpinimas. Mano pagrindiniai apmokymai buvo Leonard Wood forte, Misūrio {valstijoje}. Aš tarnavau Knox forte, Kentukio {valstijoje}. Ord forte, Kalifornijos {valstijoje}, Hood forte, Teksaso {valstijoje} ir tarnavau Okinavoje (Okinawa). Mokiausi koledže.

_________________2005-04-11 12:54__________________
Kaip minėjau anksčiau, aš tarnavau keliose karinėse vietose {installations}, aš pasivažinėjau daugiau nei vieną kartą ir iš daugiau nei vienos bazės. Aš galėjau apžiūrėti laivo išorę karinėje bazėje... nesiruošiu minėti kurioje dėl akivaizdžių priežasčių. Bet žengimas į ateivių laivą vykdavo dažniausiai ne karinėse bazėse, ir aš atsidurdavau jų viduje, kitaip sakant aš neįeidavau į juos, aš būdavau paimamas į juos.
Laivas, kuri geriausiai prisimenu, turėjo koridorius. Ten buvo pagrindinis koridorius, kuris sukosi aplink pagrindinį skyrių kaip koks prieškambaris, atskirdamas iliuminatorius ar apžvalgos vietas nuo laivo vidaus. Aš galėjau vaikščioti aplink vidinį apskritimą ir žiūrėti iš laivo pro daugelį iliuminatorių. Niekada nepastebėjau, kad jie būtų tamsinti, vaizdas buvo visiškai neiškraipytas {crystal clear}.
Laive nebuvo didelių atvirų erdvių, ten buvo kambariai ir sekcijos {compartments}. Aš niekada nemačiau variklio ar varomosios sistemos. Spėju, kad ji buvo magnetinė, nes tam tikrose laivo vietose galėjau pajusti stipria energetinę jėgą aplink savo kūną, elektrinę ar kažką panašaus, sunku nusakyti žodžiais.

_________________2005-04-11 13:17__________________
Aš šiek tiek rūkiau marihuanos iki tol, kai man vienas ateivis liepė liautis, aš taip pat mėgau išgerti, ir jie man liepė mesti tai daryti, galėtum pagalvoti, kad jie buvo mano mama. Niekada nebuvau sužeistas ir niekada negavau vaistų, išskyrus vakcinacijas, kurias kariškiai gauna per apmokymus ir kai jie siunčiami už jūrų.

_________________2005-04-11 13:33__________________
Kokia prieštara, elektrinę jėgą, kurią jutau, niekaip nebuvo susijusi su laivo judėjimu, aš ją jutau, kol laivas stovėjo aikštelėje svarbiom personoms (VIP) vienoje karinėje bazėje, ir kitais {laiko} momentais.
Karinis šefas {brass} niekada nedavė man leidimo įeiti į laivą, net gi kai jis buvo karinėje bazėje... ne jiems buvo duoti {leidimą}, jie susitaikė su tuo.
Kariškiai neturi laivų, bet jie turi diplomatinių santykių su ateiviais, ateiviai turi parkavimo privilegijų bet kurioje karinėje bazėje. Tačiau, kariškiai nekontroliuoja, kas gali įeiti į laivus.
Aš niekada neatsiskaitinėjau kariškiams, nes aš niekada neįžengiau į laivą kaip kariškių ar vyriausybės atstovas.
Be to, jie {vyriausybė} manimi nepasitikėjo, kad pasakytų, ką jie norėtų sužinoti.


_________________2005-04-11 15:47__________________
["electric"] Ar dar ką nors galėtumėte papasakoti apie ateivius? Ką dar žinote apie juos išskyrus išvaizdą?

Aš prastai atsimenu man nepažįstamų žmonių veidus, jau nekalbant apie ateivių išvaizdą tokiomis keistomis aplinkybėmis. Aš neprisimenu, kad būčiau matęs ką nors panašaus į driežus ar į tuos, kurie su didelėmis kaip vabalų akimis, ir apie kuriuos, kaip pagrobikus, praneša daugelis žmonių.
Prie manęs priėjo normaliai atrodantys, {išvaizda neišsiskirtų} tiek bazėje, tiek civiliniame gyvenime, žmonės, kurie „sustabdė laiką“ kaip mes jį suprantame, ir mane pasiėmė į laivą.
Aš galėjau būti šalia tų keistai atrodančių ateivių ir, jei buvau, tai dėl man nežinomų priežasčių jų vaizdai buvo užblokuoti mano sąmonėje.

_________________2005-04-11 15:56__________________
["NoPhobos"] sleeper’i, iš kokios medžiagos buvo padaryta išorė, vidaus grindys, vidaus sienos, ar bent kaip tai atrodė, kokios medžiagos galėjo būti? Ar buvai paimtas iš bazių, ar iš kitų vietų? Ačiū

Išskyrus tai, kad visąlaik buvau netekęs orientacijos, laivas buvo patogi vieta... medžiagos buvo minkštos, atrodė kažkas tarpinio tarp organikos ir sintetikos... su labai keistomis savybėmis... lyg stovėtum ant debesies... jei tai gali įsivaizduoti.

_________________2005-04-11 16:29__________________
Gazrok, manęs niekada oficialiai kariškiai neapklausinėjo, bet aš mačiau tam tikrus „ypatingus“ kariškius, grobiančius kitus žmones „tam tikram užprogramavimui“.
Aš žinojau, kad jie buvo žmonės, nes ateiviai skleidžia energiją, kuri paveikia žmones tiek psichologiškai, tiek fiziologiškai, o konkrečiai tie kareiviai {jos} neskleidė.
Mes nedaug kalbėjomės apie žmonių reikalus... Jie niekada nelaidė liežuvio {talk shop}.
Armija neduoda jokių leidimų... Ką aš galiu pasakyti, kad ji sutinka su viskuo, ko ateiviai nori... ateiviai mokė juos.

_________________2005-04-11 16:44__________________
Hal9000, aš atidėliojau savo istorijos pasakojimą 52 metus, tiek dabar man metų. Aš su ateiviais kontaktavau nuo pirmosios dienos. aš apie tai nešnekėdavau dėl uždedamos gėdos tiems, kurie tai darė... bet, sulaukęs savo amžiaus, aš nusprendžiau, kad man daugiau nebesvarbu, ką žmonės pagalvos apie mane... Aš žinau kas ten yra.
Aš buvau įtrauktas į slaptus kariškių reikalus, daugelis iš mūsų buvo per šį karą, bet tai nieko bendro su ateiviais neturi arba bent aš to nežinau.

_________________2005-04-11 19:23__________________
["Hal9000"] Ar negalėtum daugiau papasakoti apie slaptus karinius reikalus? Kokiam tikslui buvo naudojamas ypatingasis programavimas? Esu tikras, kad turi galvoje hipnozę, ar ne? Ir ar dar palaikai ryšius su kuom nors, kas galėtų patvirtinti tavo istoriją? Ir, beje, ačiū už tarnybą.

Kai tik tai pasibaigė, mes buvome išskirstyti ir išsiųsti į naujus dalinius, vietoj vardų naudojome slapyvardžius, bet tai nėra svarbu, aš neturiu jokio noro palaikyti ryšio su jais.
Aš labai nustebčiau, jei kas nors išeitų į priekį ir patvirtintų {mano žodžius}, jei jie vis dar gyvi... vis tiek, jie buvo storžievių draugija... abejoju, kad jiems kas nors rūpėtų.
Ateiviai gali užhipnotizuoti bet kurį, bet kurioje vietoje, bet kuriuo laiku... tie kareiviai laive buvo apmokyti kažkokiems kitiems dalykams... nesu tikras kam.
Viskas yra {pastatyta ant} „reika žinoti“ pagrindo... jei tai manęs neliečia, man to nesako.
Tai geriausias būdas saugoti paslaptis.
Jei ateiviams rūpėtų, kad ši istorija pasklis, jie ją sustabdytų. Gal jie žino, kad dauguma žmonių ja nepatikės ir nesijaudina.
Ačiū.

_________________2005-04-12 08:40__________________ ["Truthforall"] 1. Kas dar matė erdvėlaivius pastatytus armijos bazėse?
2. Kur tarnavote per Korėjos karą?

Aš gimiau Korėjos karo gale.

Kiti kurie matė laivus, galima daryti prielaida, kad tai galėjo būti keli parinkti mokslininkai, vyriausybės pareigūnai, ir tam tikri kariškiai.
Kai aš pakliuvau į laivą, ten buvo keli žmonės stovintys už, kas tai galėtų būti... apsaugos? Stiklinė pertvara, jokios sargybos šalia laivo, jie stovėjo pastato išorėje.

_________________2005-04-12 08:57__________________
["Garrok"] Ačiū už jūsų atsakymus, bet aš vis dar nesuprantu KODĖL ateiviai pasiėmė jus į laivą, ir kodėl leidimą davė ne kariškiai (kaip sakote, jie akivaizdžiai susitaikė su tuo). Jūs minėjote, kad niekaip nebuvote jų tam paruoštas, nereikėjo atsiskaityti savo vyresnybei, taigi, mes vis dar palikti be atpažintinos priežasties šioms smagioms išvykoms.

Nebūtų armijos be ateivių technologijų. (JAV) armija iš ateivių gauna didžiulius kiekius informacijos... bet mažai kas supranta, kaip tos žinios perduodamos. Ateiviai neduoda mūsų žmonėms brėžinių ir neliepia eiti to pasigaminti. Informacija perduodama iš dalies telepatiškai, tarsi, informacijos užkrovimas į kompiuterį.
Aš naudoju žodį „telepatija“, nes mes neturime žodžio aprašyti žinių, minčių, kūrybos aukštesnės formos perdavimo iš smegenų į smegenis.
Mes (aš) ne visada žinau, kas siunčia informaciją... ateiviai, laivo super kompiuteris... laivo gyvas protas?
Mes esame kaip skruzdėlės valančios saldainį, kuris ištirpo ant šaligatvio.

_________________2005-04-12 09:07__________________
["Lady of the Lake"] Ar buvot išreiškęs susidomėjimą ar tikėjimą ateiviais?
Kodėl kariškiai „išrinko“ jūs iš kitų, jei, kaip sakote, yra tiesa, jog jie leido šiam apsikeitimui įvykti.
Ar ateiviai po kontakto pranešė jums, kokia buvo jūsų misija? Tai yra, ar jie sakė, kad jūsų vaidmuo buvo pranešti apie jų egzistavimą?

Aš neturiu supratimo, kodėl esu susipainiojęs su ateiviais... bet tai prasidėjo nuo pirmos dienos, kai aš gimiau... ir tikėtina anksčiau... Aš turiu mano ankstyvųjų kontaktų ryškius atsiminimus... nesu tikras apie ką galiu kalbėti.
Kariškiai manęs neišrinko... jie žinojo apie mane... anksčiau, nei aš sužinojau apie juos.
Aš nežinau, koks mano vaidmuo, gal aš buvau laivo indų plovėjas, o išeinant jie tą mano {atminties} dalį ištrynė.
Gal {iš tikro, kad} papasakočiau šią istoriją.

_________________2005-04-12 09:17__________________
["Hal9000"] Sleeper‘i, ar bandei ieškoti ir radai atvejų panašių į taviškį?
Ar gali papasakoti į kur buvai nuskraidintas per savo keliones? Tu minėjai bazes, ar buvai paimtas iš jų? Jei taip, ar gali jas aprašyti?
Taip pat, gal gali papasakoti apie vieną iš savo vaikystės patirčių? Ačiū.

Aš skaičiau knygas, žurnalus, interneto {istorijas} tikėdamasis atrasti ką nors panašaus į savo patirtį... kol kas nieko neradau.

_________________2005-04-12 11:59__________________
["Gazrok"] Tas laivas išplaukė...

Geras sakinys!
Kentauro Alfa viena iš šalia esančių žvaigždžių yra nutolusi maždaug per 4,3 šviesmečius. Ateiviams tai nėra labai toli, žmonėms su dabartinėmis technologijomis prireiktų kelių gyvenimų.
Mūsų zondai gali keliauti maždaug 22000 mylių per valandą {~35000 km/val. greičiu}... mes neturime laivo, kuris perneštų žmogų taip greitai.
Bet jei turėtume, taip prireiktų tik maždaug 130 000 metų, kad nukeliautume pas artimiausius kaimynus, tai gi įsidėkite didelį sumuštinį.
Aš aplankiau žvaigždės sistemą žymiai labiau nutolusią už Kentauro Alfą... nežinau kurią, bet tam neprireikė daugiau nei kelių savaičių, o gal ir tiek nereikėjo. Aš nežinau, kiek laiko truko kelionė, bet manęs nebuvo trumpiau nei mėnuo. Tai buvo, tarsi, atvežtų beždžionę į Niu Jorką, parodytų jai miestą ir gražintų atgal į džiungles, kad papasakotų kitoms beždžionėms apie tai ką matė.
Aš atsimenu permatomus statinius... žmonių nelabai.
Tačiau, aš mačiau vietų, kurios tiktų į vieną gretą su Žeme, žmonės, atrodantys kaip mes, miestus, kuriuos pavadintume futuristiniais miestais.
Aš sužinojau vieną dalyką... Darvinas klydo, niekas neišsivystė iš dumblo.

_________________2005-04-12 12:57__________________ [robertfenix"] Sleeper’i, kadangi jau žinai, kad „ateiviai“ gali pasirodyti kuo tik bepanorėtų. Kaip gali pasakyti, kas yra tikra, o kas ne?
Sakei, kad normalūs kareiviai nespinduliavo „jėgos“ jausmo, ir būtent pagal tai atpažinai juos kaip ne ateivius, priešingai „tikriesiems“ ateiviams, iš kurių pajutai kažkokią sklindančią energiją. Kaip taip yra, kad turi sugebėjimą pajusti tą energiją, kai dauguma žmonijos nieko nežino????
Aš jau žinau kaip tu atsakysi į tai. Aš žinau, kas tai yra, ką tu bandai pasakyti, to neįvardindamas. Bet man įdomu, kodėl taip yra, kad turi sugebėjimą „matyti“ juos, bet tu nieko tikro nežinai apie jų tikrąją išvaizdą ar bent jau kokias fizines savybes?
Vietoj to, kad bandytum mus nuvesti taku į netikrą informaciją, kodėl tau nepasakius mums visiems vieną paslaptį, kurią slepi nuo mūsų. Vieną dalyką, kurį tu tikrai žinai, be jokių abejonių, žinią, kurią nori papasakoti mums visiems.
Kai kurie iš mūsų žino daugiau už kitus ir kai kurie iš mūsų „mato“.

Aš nesu religingas žmogus, todėl į ta pusę nesiruošiu sukti... ar būtent tai turėjai omenyje?
Aš žinau, kad yra daug žmonių, kurie žino apie tai nepalyginamai daugiau už mane, galbūt, tu esi vienas iš jų.
Prašom nesivaržyti ir parodyti netikrą informaciją arba pataisyti mane, jei žinai, kad kažkur nuklydau į lankas.
Tiems kurie netiki... viskas, ką pasakiau, yra netikra.
Tikėjimas mano istorija nėra mano gyvenimo dalis.
Kokią visus liečiančią paslaptį tavo manymu aš nepasakau?
Visi žmonės žino, kai ateivis yra šalia jų... dauguma niekada nesusiejo šio jausmo su ateiviu. _________________2005-04-12 13:23__________________ ["robertfenix"] Gali sukurti istorijas apie „pastatus“, nes jos visada bus tikėtinos, bet negali sukurti apčiuopiamų „istorijų“ apie ateivių kultūrą, nes nesi tikras, ar kas nors kitas nežino tikrosios tiesos, todėl nieko nepasakai, nes nenori, kad tavo istorijoje taptų skylėta kaip rėtis.

Stivenas Spilbergas gali pateikti daugiau detalių, aiškius dialogus ir daugybė vaizdo efektų... tai yra {būtent} tai, ko dauguma žmonių nori. Tiesa nėra nušlifuota, gali būti nuobodi, tikrai turinti detalių trukumą... ir iš jos neišeitų geras filmas, nebent ji būtų pripumpuota „išgalvotos“ medžiagos. Atleiskit, aš nesu įmantrių filmų režisierius ar scenarijų autorius.

_________________2005-04-12 13:36__________________
["pompano"] Atleisk „miegali“, Kentauro Alfa iš tikro yra žvaigždė Paukščiu take, tai būtų galaktika, kurioje mes gyvename. Tarp kitko ne galaktika nutolusi per 4,3 šviesmečio, mūsų pačių galaktika yra maždaug 100 000 šviesmečių pločio. Nepaisant matomo pagrindinių astronomijos žinių trukumo, manau, kad tai nereiškia, kad esi nesąžiningas. Jei būčiau tavo vietoje tęsčiau istoriją, nes žinau, kad šiame forume yra daug tokių, kurie toliau laks ją kaip šunys karštą dieną.

Na, čia, Žemės planetoje, tai vadinama spausdinimo klaida.
Galiu lažintis, kad didžiuojiesi pats savimi.

_________________2005-04-12 14:01__________________
["robertfenix"] Būk sąžiningas, dėl kažkokios priežasties, tu pasakei kai ką, kas nėra tiesa,. Pasakyk man ko bijai... Pasakyk man, kodėl negali pasakyti to, ką iš tikro nori pasakyti... Kaip čia yra, kad negali atlikti svarbaus sujungimo savo galvoje? Kas tai yra, atimantis tavo pasitikėjimą tuo, ką manai atskiręs kaip tiesą, nuo to ką „jie“ nori, kad patikėtum, esant tiesa...

Akivaizdu, kad tu kažką žinai, kodėl laikai mane ir kitus forumiečius nežinioje... išspjauk tai.
Yra daug žmonių, kurie norėtų mane apšaudyti torpedomis... tai yra tai, kas gyvenimą paverčia vertu gyventi.
Ko tu lauki?

_________________2005-04-12 14:40__________________
["lost_shaman"] Sleeper’i, anksčiau šioje temoje sakei, kad jie varomajai sistemai naudojo drėgnus miltelius {“Pixy Dust“}.
Ar yra koks ryšys su šia „Angelo plauko“ {“Angel Hair“} medžiaga?

Angelo plaukas yra labai stiprus ir geras siūlelis, kuris nenutrauktas gali būti ištemtas per šimtus pėdų.
Pati geriausia jo savybė, kad jis beveik nematomas ir gerai pasitarnavo pirmiesiems apgavikams, kurie prie jo pritvirtino plastikines lėkštes ir panaudojo filmuotos medžiagos apie skraidančias lėkštes gaminimui.
Juokauju! Reikia kartais palinksminti skeptikus.
Įdomi istorija... Aš nežinau, kas yra angelo plaukas.

_________________2005-04-12 14:58__________________
["lost_shaman"] Sleepr’i, kokia įdomi istorija! Pasakysiu tiesą, 2002 {metais} aš mačiau Fū naikintuvą ar šviesos kamuolį, ir aš netikėtai labai išsigandau!
Ar tai yra tai apie ką šnekėjai?

Baimė ateina po to, tai gali būti priežastis, kodėl dauguma žmonių nepastebi ankstyvųjų požymių ar pasikeitimų {triggers} centrinėje nervų sistemoje. Tačiau, turi būti šalia jų, jų lauke, „panašiam“ į magnetinį.
Pojūtis yra subtilus, bet kai tik jį atskirsit, jo niekada nebeužmiršite.

_________________2005-04-12 23:03__________________
Ei, aš sutinku, kad ateiviams reikėjo bendrauti su labiau nusipelniusiais žmonėmis, tokiais kaip Gazrok ar Spilbergas, ar bet kuriais kitais, kurie yra iškalbesni už mane.
Akivaizdu, kad super duper technologijos nebūtinai atspindi didelio proto, kitaip kodėl ateiviams būtų reikėję pasirinkti tokį besmegenį {bonehead} kaip aš, kuriam suteiktų malonumą savo stebuklais?
Aš atsiprašau, kad tiek daug žmonių priverčiau išklausyti mano skausmingai sunkiai suvokiamą, nenuoseklų, nuobodų ir kankinantį pasakojimą.
Aš negaliu pažadėti, kad pasitaisysiu... Aš gailiuosi savo sprendimo pradėti šią temą, jei galėčiau viską atsiimti, aš taip ir padaryčiau.

_________________2005-04-13 09:59__________________
Ačiū, TheObserver’i, aš nesu suirzęs dėl skeptikų, jie padarė teisingas pastabas dėl mano pasidalintos informacijos trukumų.
Kontaktas su ateiviais yra SUDĖTINGAS REIKALAS, bet tiems iš mūsų, kurie pasiskelbia, kad jį turėjo, tai tampa YPAČ SUDĖTINGU REIKALU.
Mus ne visada žavi perspektyva susitikti su „ypatingai paslaptingomis būtybėmis“. Ateiviai nėra kaip mūsų kaimynai, draugiški ar kitokie {taip sakant pažįstami}.
Ateiviai gali būti jūsų baisiausiu košmaru arba jie gali būti kaip angelai iš rojaus.
Dauguma žmonių, kurie turėjo ryšį su ateiviais... yra neįsivaizduojamai išgąsdinti, kad taip nutiko, ir neturi jokio noro turėti daugiau jokios patirties su ateiviais. Tad būkite atsargus su savo norais!
Tai nėra Disneilendas (Disney Land), mažai žmonių nori, kad jie sugrįžtų po pirmojo karto... ne bailioms širdims. {not for the faint heart}.
Iš kitos pusės, kai kurie tokie, kaip aš, patyrė smagių nuotykių... fantastinės patirties... ir laukia daugiau kontaktų... bet ne visada, patyriau pragariškų kelionių, į kurias buvau paimtas besispardantis ir bešaukiantis. Ir aš nenoriu niekada į ten sugrįžti... kur tai bebuvo.
Kurti istorijas yra paprasta... yra milijonai fantastikos rašytojų ir istorijų pasakotojų.
Rašyti ar pasakoti apie kontaktą su ateiviais yra taip sunku... štai kodėl taip daug yra skeptikų ir štai kodėl yra taip mažai tokių, kurie padaro šią klaidą, kurią padariau bandydamas papasakoti savo istoriją.
Mums neleista... arba mūsų žmogiškos smegenys negali suvokti ir išlaikyti galvoje stulbinančių dalykų, kuriuos mes matome ir patyriame būdami su ateiviais... jų mašinose ar jų miestuose, planetose ir t.t.
Mes gyvename dvejose realybėse...ir informacija iš vienos realybės į kitą perduodama nelabai gerai.
Yra milžiniškų tarpų... Kaip mes (aš) juos užpildysime?
Aš suprantu kiekvieno nusivylimą dėl mano iš anksto neparuoštų ataskaitų... esu keblioje padėtyje, nežinodamas, ar toliau kankinti tuos, kurie nori sužinoti apie mano „beprotybę“, ar pasigailėti visų tų, kurie niurzga dėl šios temos, ir ją užbaigti.
Štai kokį klausimą dabar sprendžiu.
P.S. Jei manote, kad viską darau, kad gaučiau dėmesio, tai pergalvokite tai dar kartą... Aš užmokėčiau, jei galėčiau gražinti į savo vietą tai, ką pradėjau šia tema.

_________________2005-04-13 11:23__________________
["jritzmann"] Sleeper’i, ar galėčiau tau užduoti keletą klausimų? Jie tikrai paprasti.
1) Ar kada nors eksperimentavai su narkotikais. (Manau, kad atsakymas turėtų būti „taip“, turint galvoje tavo ankstesnes žinutes.)
2) Koks yra tavo intelekto koeficientas {IQ}? Ar tu žinai?
3) Iš kokios tautybės esi kilęs?
4) Ar kada nors užsiėmęs okultizmu, nesvarbu kaip, įtraukiant ir nekaltai atrodančius su adatėlėm {Ouija board}, kerų praktikavimą ir t.t. Išvardink bet ką, kas tavo manymu galėtų turėti ryšį su tuo.
Jei neprieštarautum, aš labai vertinčiau tavo atsakymus į šiuos klausimus.
Ačiū

Italas, gimiau Italijoje, užaugau valstijose.
JAV pilietis.
Armijoje rūkiau marihuaną {a little pot}.
Nesidomėjau okultizmu.
Nežinau, koks mano intelekto koeficientas.

_________________2005-04-13 12:16__________________
["Gazrok"] Nepaisant, kad negavai leidimo (įprastas kontaktuotųjų išsisukinėjimo būdas), tu tai pasakoji...
Patarčiau nesinaudoti ir kitu išsisukinėjimo būdu „smegenys su tuo nesusitvarko“.
Anonimiškumas, tai gi nekyla keblumų, ar taip?

Tie išsisukinėjimai dažnai naudojami, nes jie yra tiesa. Dauguma kontaktuotųjų visiškai neprisimena savo patirties... o tie kurie bandė hipnozę {regression}, negavo tikslios informacijos... ateiviai, o kartais ir vyriausybė pagrobimų metu gali įdėti netikrus atsiminimus.
Tu labai gerai žinai, kad niekas negali nuslėpti savo tapatybės, siųsdamas žinutes internete.
Aš nesijaudinu, kad armija gali susekti mane ir iškviesti į komisiją, aš esu veteranas ir neturiu ką slėpti, jie žino, kur mane rasti, jei jiems prireiktų manęs.
Mano patirtis prasidėjo, dar man prieš gimstant šioje planetoje. Aš nežinau, ar aš atvykau iš kitos planetos, ar jie išėmė mane iš mano motinos gimdos, kai ją pagrobė (niekas mano šeimoje netiki ateiviais, tame tarpe ir mano motina).
Mano protinis sąmoningumas nebuvo kaip vaiko, bet beveik kaip suaugusio žmogaus. Laivas, kuriame buvau, aprodė visas vietas, tarsi man padarė ekskursiją po saulės sistemą, prieš išmetant mane ar grąžinant mane į mano mamos pilvą.
Aš prisimenu kaip išvykau iš Saulės sistemos ir kaip sugrįžau į ją. Tai buvo kaip pasivažinėjimas su traukiniu, aš galėjau matyti planetas tolumoje, kai kurias šiek tiek Saulės nublankintas, kai priartėjome prie Žemės... tuo metu aš nežinojau, kad žiūriu į planetą, kuri buvo Žemė, ir kad ji taps mano... naujais namais? Saulės spindesys nekėlė nepatogumų mano akims... matomai, stiklas ar kas ten buvo yra apsaugotas nuo žalingo spinduliavimo.

_________________2005-04-13 12:27__________________
["elevatedone"] Sleeper’i...
Ar teko tau skaityti knygą „Virš tamsos“ {“Above Black“}? Ačiū
E.

Niekada negirdėjau apie tokią.

_________________2005-04-13 16:03__________________
["el cid"] www.aboveblack.com nuostabi knyga, mano kuklia nuomone... joje „suvirpa“ tiesa kai tiek daug knygų to neturi. Plius panaši patirtis į jūsiškę, Šermanas (Sherman) kažkaip neužtikrintai aiškino tiksliai KODĖL jis buvo išrinktas... išskyrus tai, kad jis turėjo „sugebėjimų“.

Ačiū už nuorodą, aš šiek tiek skaičiau komentarų jo tinklapyje, įdomus turinys ir aš žinau, kad jis sako tiesą.

_________________2005-04-13 16:20__________________
["pantha"] Vieno dalyko aš nesuprantu, jei jus grobė visą jūsų gyvenimą, kodėl jie nusprendė jus pasikviesti į savo erdvėlaivį karinės bazės teritorijoje. Kam atkreipti kariškių dėmesį į jus?
Taip pat, atsiprašau, jei tai praleidau kur nors, bet ar turėjote daugiau patirties, išėjęs iš armijos ir ar armija dėl to laikė jus savo kartotekoje?

Ateiviai nenori sukurti panikos kariniuose miesteliuose {establishment} ir jie stengiasi būti diplomatiškais... pranešdami kariškiams, kuom jie susidomėję... jie čia, Žemėje, yra tarsi diplomatai, jie turi imunitetą, bet yra protokolas, kurio jie turi laikytis.
Matėte kokios nervingos buvo JAV su TSRS per šaltąjį karą... kai reikia dalintis ta pačia planeta, nėra lengva.
Ateiviai žino apie mūsų paranoją ir, kiek aš sugebėjau nustatyti, jie nenori siūbuoti laivelio.
Tačiau, vanduo šėlsta... nes kariškiai nepasitiki ateiviais... dėl akivaizdžių priežasčių.
Nuo savo armijos laikų aš turėjau daug kontaktų su ateiviais... jei kariškiai, ar kas nors kitas seka mane, aš apie tai nežinau.
Gal po viso šito jie pradės.

_________________2005-04-13 16:20__________________ ["electric"] Ačiū, kad atsakėte į klausimus. Ką aš tikrai norėčiau sužinoti tai iš kur kilę ateiviai? Akivaizdu, jei galėtumėte pasakyti „yra gyvybės už 50 šviesmečių nuo Saulės“, tada galėtume pradėti „spėvertinti“ {guesstimating} kaip paplitusi gyvybė mūsų galaktikoje.

Ateiviai niekada man nesakė iš kur jie, bet tikrai minėjo, kad planetos, kaip Žemė, ir žmonės, kaip mes, yra labiausiai išplitusios rūšys mūsų galaktikoje... planetos su milijardais gyventojų.

Kitaip sakant, mes nesame unikalūs.

Pristatymas  |  Laiškai: 1-4 5-7 8-10 11-12 13-15 16-18 19 20-21 | M. Kuperis: 1 d. | sleeper | forumas
Vartiklio svetaine
Fantastikos skyrius
NSO svetainė