Global Lithuanian Net:    san-taka station:
NSO numizmatikoje    

Per paskutinius dešimtį metų išleista tiek unikalių monetų, kad netrukus jų kūrėjams teks varžytis dėl naujų technologijų – išleistos monetos su hologramomis, su tikrų meteoritų kruopelėm ar mamutų ilčių, ryklio dantų gabaliukais, su trilobitais1). Dar su nuimamais architektūros paminklų vaizdais ir 3D drugeliais. Su nanoluistais, kuriuose įrašyti ištisi literatūros kūrinių tekstai. Jūros kriauklių pavidalo monetos su atitinkamais kriauklių atributais. Piramidžių, pusrutulių ir rutulių formos monetos.

Dar labiau stebina monetų temos, pvz., raudančiom Dievo motinos ikonoms, jūrų ir ežerų pabaisoms, „sniego žmogui“ ir laivams-vaiduokliams. Yra monetų serijos skirtos garsiems vaiduokliams, vampyrams, raganoms, velniams ir pan. Bet tik 2017 m. pasirodė ufologijai skirtos monetos*).

Kanada išleido „Šviečiantį NSO“ - 5 Kanados dolerių monetą panaudojant brangų rutenį (tamsiai pilkos spalvos platinos grupės metalą) populiarioje „Klevo lapo“ serijoje. Visos šios serijos monetos vaizduoja tai saulės diską su protuberantų karūna, tai gaisrų apimtą Žemę (matyt, po katastrofos), tai mitinį fenikso paukštį... Beje, jei minėtą monetą palaikysime šviesoje ir tada padėsime tamsiai, NSO ima švytėti paslaptinga žalia šviesa – tai pasiekta į atvaizdą įdėjus fotoliuminescencinių detalių (kas jau ne naujiena monetų pasaulyje). Nepaisant mažo kiekio (viso tik 500 vienetų) ją dar galima įsigyti mažiau nei už 200 dolerių (2017 m. ruduo).

Ir čia reikia paminėti ir kitą unikalią monetą – Išleistą 2017 m. rugpjūtį ir skirtą Rosvelo incidento 70-mečiui (kaina apie 300 dolerių). Ji sidabrinė; skersmuo 40 mm, svoris 40 g, nominalas 2 doleriai. Išleista 700 vienetų. Jos išskirtinumas – kad yra skraidančios lėkštės formos. O ją išleido nykštukinė Polinezijos valstybė Niujė2) (Niue). Ji taip pat švyti tamsoje. Joje ratu pavaizduoti keisti ženklai – sako, tokie buvo ant sudužusio NSO.
Niue moneta: Roswell crash

Kiek vėliau (2017 m.) pasirodė tam įvykiui skirta ir Kamerūno 3000 frankų sidabrinė 3 uncijų svorio moneta. Ji irgi švyti tamsoje, jos skersmuo 55 mm. Jų išleista 500, kaina apie 400 dolerių.

2014 m. kažkoks pokštininkas internete pradėjo pardavinėti suvenyrinius „Žemės okupacinius banknotus“ – juose greta „pilkųjų“ pavaizduotos dar dvi nežemiškos rasės – reptiloidai ir gauruotieji milžinai.
Žemės okupacinis banknotas

Ir kas ten žino, gal tikrai ateiviai sudarę sandorius su Žemės vyriausybėmis. Kad būtų išsaugota toji paslaptis, galbūt, nevengiama net fizinio susidorojimo. Paslaptingų ufologų mirčių nemaža. Pakanka paminėti amerikietį psichiatrą Džoną Meką3) (1929-2004), Harvardo un-to Medicinos koledžo profesorių, išleidusį knygą „Pagrobimai: susitikimai su ateiviais“ (1994). Savo laiku jis pagal specialią programą ištyrė per 100 pacientų, tikinusių, kad juos buvo pagrobę ateiviai. Jo išvada – kai kuriais atvejais tai buvo neabejotinas faktas! Vienu iš įrodymų buvo iš pacientų išimti nežinomos kilmės miniatiūriniai implantai. Be to, Mekas laikė, kad jau 4 mln. amerikiečių patyrė operacijas, kurių tikslas yra sukurti hibridinę žemiečių ir ateivių rasę. 2004 m. Mekas žuvo Londone keistomis ir iki galo neišsiaiškintomis aplinkybėmis. Težinoma, kad jį netikėtai partrenkė staiga dideliu greičiu išvažiavęs automobilis, kurį vairavo, atseit, girtas vairuotojas. Ji šeima, vėliau, kas labai keista, paprašė teismo atleisti jį nuo bausmės.

Kanada: NSO moneta
Niue: Roswell moneta
Cameroon: Roswell moneta

Liūdnų likimų virtinė

Ne vienas NSO tyrėjo likimas buvo liūdnas - jie dingdavo po „avarijų“, „netikėtų“ arba „mirtinų“ ligų; kartais tiesiog išnykdavo ir daugiau jų nesigirdėdavo. „Likimas“ negailėjo nei garsių, nei nežinomų tyrinėtojų.

James Foresstal, buvęs Gynybos departamento sekretorius, „nusižudęs“ iššokdamas pro grotuotą psichiatrinės ligoninės, kurioje buvo „tiriamas“ dėl „psichinės ligos“, langą - keliems mėnesiams praėjus po Rozvelo disko avarijos.

Admirolas Roacoe Hillenkoetter, pirmasis CŽV direktorius, miręs po „komplikacijų“ nuo keleto širdies priepuolių - po viešo pasisakymo, kad „NSO - tikras dalykas“.

Pulkininkas Philip J. Corso, buvęs Pentagono valdininkas ir Nacionalinio Saugumo agentūros narys, kurį „širdies priepuoliai“ kamavo tris mėnesius po knygos „Kitą dieną po Ruzvelo“ (kurioje aprašė, kaip JAV armija tyrė „sudužimo“ vietoje rastus artefaktus) išleidimo.

Pusiaujo Gvinėja: pašto ženklas Pabaigai pasidžiaugsiu, kad filatelistams su NSO sekėsi gerokai geriau – šios tematikos pašto ženklai buvo pasirodę jau gerokai anksčiau – 1975 m. pašto ženkle NSO atvaizdavo Pusiaujo Gvinėja. Bet tai atskiro pokalbio tema!


Pastabos

*) Iki 2017 m. pasirodę kosminės ir fantastikos temų monetos (pvz., 2016 m. Kanados 20 dolerių su žvaigždėlėkiu „Enterprise“ iš „Žvaigždžių kelio“) su ufologija nieko bendro neturi, nes ši užsiima išimtinai NSO reiškinio tyrinėjimu. Ateiviai iš filmų („Star Trek“ ar „Daktaras Kas“- ant 2013-14 m. monetų) – tai tik menininkų fantazijos vaisius.

1) Trilobitai (Trilobita) - išnykę nariuotakojai, atsiradę kambro periode ir išplitę egzistavo visą paleozojų, o išnyko permo periodo pabaigoje. Atrasta daugiau kaip 15000 trilobitų rūšių. Jų klasę išskyrė Valchomas 1771 m. ir pavadinimas reiškia „trinariai“.

2) Niujė (Niue) - koralinė sala pietinėje Ramiojo vandenyno dalyje, Polinezijoje, kartais yra vadinama „Polinezijos uola“ (apie 18 km skersmens). Niujė yra laisvoje sąjungoje su Naująja Zelandija. Niujė yra 2400 km į šiaurės rytus nuo Naujosios Zelandijos, trikampyje tarp Tongos, Samoa ir Kuko salų.

3) Džonas Makas (John Edward Mack, 1929-2004) – amerikiečių psichiatras, rašytojas, Pulitcerio premijos laureatas (1977). Užsiiminėjo paauglių sapnų, košmarų ir savižudybių tyrimais. 1983 m. įsteigė Psichologijos ir socialinių permainų centrą (dabar Dž. Mako institutas).

Paskutinį 20 a. dešimtmetį tyrinėjo dvasinius ir transformacinius veiksnius ateivių pagrobtiesiems (apie 200), nors tai nepatraukė akademinės bendruomenės dėmesio. Jis pradžiojo manė, kad tai Džonas Mekas psichinis sutrikimas, tačiau jis nerado aiškių patologijų įrodymų. Per pokalbius jis pastebėjo, kad „pagrobtųjų“ požiūris į pasaulį pasikeitė, padiddėjo dvasingumas ir susirūpinimas aplinkos išsaugojimu. Jis netvirtina, kad ateiviai tikrai grobia žmones, tačiau mano, kad reiškinys turi gilesnes šaknis.

Savo tyrimus išdėstė knygose „Pagrobimas: žmonių susidūrimas su ateiviais“ (1994) ir „Pasas kosmosui: žmonių transformacija ir ateivių grobimas“ (1999). Antroji aptaria filosofinius aspektus jungiančius dvasingumą ir šiuolaikinę pasaulėžiūrą.

Papildomai skaitykite:
Marsiečio kapas
Druidiški pasivertimai
Ar turime pasirodyti?
Kosmosas ir rokenrolas
Ascention Art. Pamokos
Žėruojančios šokių aikštelės
Veidrodžio informacinis laukas
Tie prakeikti nematomi dalykai
Astrologija ir visuomenė
Pirmasis tarpplanetinis
Tarp sapno ir tikrovės
Lunatizmas ir pilnatis
Nežemiečių mokslas
Raselo arbatinukas
Čilės čupakabros
Kodėl jų nėra?
DM=XF

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT skiltis
Vartiklis