Pratarmė

Gerbiamieji skaitytojai,

Prieš kurį laiką gavusi ankstesnįjį Linos laišką, kuriame ji pasidalijo savo korespondencija, san-taka/astera station pateikė jį jūsų dėmesiui leidusi išsisakyti visiems svetainės lankytojams. Po kurio ji vėl pamalonino mus nauju savo laišku, kurį kviečiame paskaityti.

Visada su Jumis,
Cpt.Astera,
Cpt.Astera's advisor

Ascention Art. Pamokos

Po ilgo laiko, visgi nutariau ir pati parašyti šį tą. Aš lyg ir užviriau visą košę... bet kaip tik dėl to nenorėjau lįsti su kokiais "vadeivos" pastebėjimais. Skambės juokingai, bet taip, aš vis dar mokausi gimnazijoje, tačiau... tai pasirodo ne baisiausia!

Atrodo aš pradedu darytis pavojingai nustebinta. Ir kuo toliau žvelgiu, tuo... žmonės jūs tikrai tikite ta tikrove, kurioje gyvenate, ar tik vaidinate?

Gerai, gerai, pradėsiu nuo savęs. Gal būt ir aš - beviltiška išstypus pamaiva, gal ir naivi prie to, bet tikiu, kad iš bet kokios kvaišos kiauto įmanoma išsinerti - juk vieną dieną tu pamatai, kad viskas iki tol buvo priedanga, imitacija, lyg apgaulingas "bosų" susitarimas už užuolaidų, lyg mėgėjų teatras... ir ta diena - šiandien.

Keistoka įžanga gaunasi vietoj to, kas, aišku būtų įdomiausia per visus šiuos metus - ar buvo dar nors vienas laiškas, ar pavyko išsiaiškinti ką nors daugiau apie pirmojo kilmę, ir pan.

Na... ne iš karto atsakysiu į tai, ir išpyškinsiu dar sausiau (pasirodysiu turbūt ne tik erzintoja, bet dar ir įžūli piemenė) - tai tikrai ne svarbiausia. Bet jei visai rimtai, jei tik įmanoma tai išreikšti, - atsirado ne tai kad laiškai, bet lyg neprimestini nurodymai, kur vertėtų atsirast, ką atversti, ką pamatyti... mokytis išvysti, kokia iš tiesų daugialypė, neaprėpiama ta tikrovė, nuvainikavus jos "normalų užbaigtumą".

Tačiau minėtas "vedimas" yra toks subtilus, kad galėtum suprasti tik kaip pasiūlymą, dažnai vos pagaunamą. Bet kartais tai tikrai yra jis, aiškus nukreipimas "iš aukščiau", kaip dovana, kartais, rodos, kaip išgelbėjimas. Tai kasdieniniai maži išgelbėjimai, jei jau ankstesnis sakinys jums atrodo per daug išpūstas (žinau, ir visas toks atbudimas skamba ne naujai, bet čia tai niekuo negaliu padėt, beje, žmonės, ar viską suprantam iš pirmo karto?)

Palengva aš vis tvirčiau susivokiau "pažinimo namuose" praregėjusi, būtent - ne atsidūrusi, - nes buvau čia ir anksčiau, bet to nežinojau.

Aš einu tais pačiais takais, transporto linijom, koridoriais, pro paupio akmenis ar skersgatvius... kartais mane atrodo lyg tįsia, kilometrais, kol pasiekiu vietą ir... sumoju, kad atrandu čia laišką. Atrandu pačią aiškiausią žinutę tiesiai sau (nepainioti su mobiliais telefonais).

Ir tas pranešimas dabar parašytas tobulesne, simbolių kalba, sudarytas iš objektų, vietoj raidžių. Bet kartais jis būna labai aiškiai sudėtas (jau girdžiu dr.skeptiką - "atsitiktinis vėjo darinys", maža kvanka, blah blah blah - gal man jau paranoja, ar tiesiog pripratau prie nepalankių žinučių, nuo savo pirmojo pasirodymo, jaučiuos dažnai lyg mane stebėtų "lietuviškų meilės romanų" gerbėja + visi mokytojai).

Taip, užtai kad, kaip žiauriai gali skirtis samprata "mokytojai", nors dar tik intuicijos pirštų galais vos paliečiu... kaip gali skirtis ir laiškai, žinutės skirtos tau... ar tai sintetinei vėplai, kokia kartais virsti, bet - never again.

Viena aišku - pasirenki tekstą pagal tai kokia esi. Įtariu, kad todėl savotiškai gyvieji pranešimai apsireiškia simbolių kalba, - jie paliko man teisę pasirinkti...ir būtinybę pasistiebti.

Ir dabar jau nesutikčiau keisti juos į popieriuje atspausdintus žodžius, tegu ir su nežemiškumo galimybe (tačiau tai nereiškia nuomonės, kad geri laiškai ar tekstai negali būt parašyti).

Taip pat, nurodymai ir "potėpiai iš aukščiau" mano gyvenime nereiškia, kad viskas pradėjo slysti lyg per medų, - tiesa pasakius daug dažniau aš būdavau visiškai out of my mind, beviltiška, arba mane tiesiog darkė aplinkinis parduotas pasaulis. Kartais ryškiai mačiau kad subyrėsiu į dalis tiesiog fiziškai, nors kažkas man kužda, kad tai neišvengiama patirties dalis, tuo metu tai nepalengvina.

Oops, vakar į tiesiog į vonią leidžiasi voriukas, ant savo siūlo aišku, tiesiai į vandenį, - gal manai, kad esi Kurtas Kobainas, sakau jam nejučiom, - kad taip rauni į pražūtį? Ar šiaip žvaigždė, ar mes visi iš aukščiau žvelgiant taip atrodome? Su tuo idiotišku dirbtinu tragizmu - būtent šis atspalvis bjauriausias.

Gerai, kas ruošiatės į vakarėlį, pakeiskite spalvas, ir sėkmės. Ar aš viena tokia, po velnių? Baisoka tam juodam kosmose, bet taip, prisipažįstu, norėjosi skristi. Tikiu, kad viskas galiausiai bus nušvitę, lengva ir tikra.

Iki kito karto,

Ačiū visiems, kas rašėte atsiliepimuose.

Su pagarba,

Lina, lina@teenagewildlife.com

Redakcija, 2009.01.01: Šie Linos laiškai buvo gauti labai senai, dar 2002 m., tad per tą laiką daug kas pasikeitė, tikriausiai ir Lina pakeitė savo el. pašto adresą; gaila, kad ji po to nesusisiekė su redakcija ir neatnaujino kontaktinės informacijos... tačiau dar tikimės, kad ji sugrįš pas mus... O tuo tarpu tikėkimes, kad jos mintys tebus įdomios ir kitiems ir gal ras "atšauką" jų mintyse...

SKAITYKITE: Pirmasis Linos laiškas

Jūsų žodžiai

Tikimės, kad jūs esate suintriguoti šio susirašinėjimo ir kviečiame "išsikalbėti". Džiaugiamės, kad mūsų svetainė yra tapusi savotiška media tarp Linos ir Jūsų.
NSO.LT komanda...

          Jūsų vardas: 
Jūsų el.pašto adresas: 

Jūsų žinutė:

           

 

Jūsų žinutės

Sky 2020 m. lapkričio 23 d., pirmadienis, 02:57:14
Yra "pingas" ar Tai buvo laikina raiska?

Linlife 2012 m. rugpjūčio 14 d., antradienis, 09:58:25
Jieti paklausyk, ką tau vidus sako, paklausyk Savo vibracijų,susitalpink Dieviškoje šviesoje,neskubėk su išvadomis.
Esi pasiruošęs mokinys.Esi teisingame kelyje.Susikaupk
Įžangą gausi vietoje.

2012 m. rugpjūčio 14 d., antradienis, 08:06:11
Eikit velniop op op.

2012 m. rugpjūčio 13 d., pirmadienis, 21:27:00
Pagal esminio Visatos Impulso įstatymą tu būtum žmonijos viltis,paskaityk Pakylėtųjų Valdovų Laiškų
Laukiam tokių ,kaip tu, savanorių mokinių. Esi tam subrendęs,pasiruošęs.

Jietis 2012 m. rugpjūčio 13 d., pirmadienis, 19:21:20
PASIDOMĖJAU NUODUGNIAU.
.
Tai sektos pakiletuju laiskai (diktavimai)
Neisijauskite. Paskaityt galit ,bet...tik paskaityti...Tai Pakyletieji,Didzioji baltoji brolija,Sai Baba...
"Atėjau ne dėl to, kad gautumėte galimybę perskaityti eilinį Laišką. Atėjau tam, kad suvoktumėte savo Dieviškąją paskirtį. Jūsų evoliucinio vystymosi etape tik skaityti mūsų laiškus yra labai maža. Turite dėti visas pastangas tam, kad jūsų sąmonė galėtų sutalpinti Dieviškąsias Tiesas. Ir viena iš šių Tiesų yra tai, kad jūsų planeta keičia savo vibracijas. Ir šis pasikeitimas atveria jums galimybę eiti Dieviškuoju vystymosi Keliu.
Tokiu diktavimu- laisku yra SIMTAI ,SIUNCIAMI ,NESIOJAMI IR RAJONUOSE PO pasto dezutes.
TAi SEKTA,baisi sekta.
Tai bukite atsargūs su netikrais pranasais.

2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 13:06:44
Jei nori laimėti, pirmiausia turi išmokti pralaimėti...."„Mes gauname ne tai, ko norime, o tai, kas esame.”

Linlife 2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 13:05:21
Jieti, o tu jau pasiruošęs Ar dar Mintys tiesiog kyla – o tu renkiesi, veikti pagal jas arba ne. Būtent tai suteikia sąmoningumas. Jeigu nesi sąmoningas, paprasčiausiai veiki pagal stipriausią impulsą arba stipriausią mintį.
Nesakau, kad nebūna progų suabejoti, tačiau abejones prilyginti ieškojimui...., nėra ta pozicija, kuri Ieškotoją padaro Einančiuoju.

Jietis 2012 m. rugpjūčio 12 d., sekmadienis, 11:02:05
"Kai mokinys pasiruošęs, ateina Mokytojas."

2009 m. balandžio 22 d., trečiadienis, 01:20:15
na suprantu Lina tave, tau reiketu suzinoti penkias vieniso paukscio taisykles. Gal ir ziauru, bet teisinga. Tik dar viena problemele is vienisu pauksciu (kuriu taipat vienetai sioje planetoje) labai retas kuris pakyla, nes del dideliu gabumu atsiranda "zemisku reikalu" (paprastai nueja zemiskais reikalais tokiu gabumu zmones tampa labai turtingi, kas ir prazudo tikraja siela. Kitas faktorius kol neivaldai tam tikro zinojimo, kaip, kad Tu sakai "sitam juodam kosmose" yra sunku pakelt vienatve beribeje nezinomybeje, tokiu butybiu labai mazai, per daug mazai, kad lengvai vienas kita aptiktu, kitas faktorius tokiu susitikimu vengia pasaulio galingieji, nes tai gali paklibinti ju kedes (masinis KOLEKTYVINES PASMONES kitimas). Yra tam tikri reiskiniai kurie gali itakoti permainas globaliais mastais.. netgi beribio juodo kosmoso mastais.

vejasnaktyje 2009 m. vasario 20 d., penktadienis, 00:35:02
Yra toks geras uzsiemimas, danguij pagal sventa rasta vadinamas "Juodu Aukstuoju Pilotazu", zmogus be meiles numirsta tai isvydes.

... 2009 m. sausio 8 d., ketvirtadienis, 02:34:42
.Strange, thing's coming to the life..

carla hilson 2009 m. sausio 3 d., šeštadienis, 23:17:10
Yra tame tiesos, net jei ir netiesiogines

aidas [reflection] 2009 m. sausio 2 d., penktadienis, 01:44:11
Tau Lina praverstu sutiktik kazka "skaitanti [gyvus] laiskus" is praeities. Sukurtumet pasauli..
Sekmes.

L 2008 m. gruodžio 31 d., trečiadienis, 13:38:09
dėmesio: teenagewildlife paštas neveikia

silentkindofbluesky 2008 m. gruodžio 27 d., šeštadienis, 02:41:55
zinute permete i pirma laiska.

2008 m. lapkričio 25 d., antradienis, 01:50:33
Prie stoties paprastai būna visokių knygučių apie būrimus ir numerologijas. Galit linksmintis. Ir stotyje....Nežioplos greit randa ir susiorentuoja, reik tik suprasti kur tai gali būti užkavota...Pasakysiu normaliai absoliučiai nesimato net jei būsit visai šalia knygyno, reikia ieškojimų patirties....

iksė 2008 m. lapkričio 25 d., antradienis, 01:48:00
Na nieko Linute, matyt Tu esi Vandenis......

laima 2008 m. sausio 28 d., pirmadienis, 19:19:06
kamile ratį yvubink

greenshit 2008 m. sausio 25 d., penktadienis, 16:04:24
sudinas tekstas. prie ko cia kurtas kobainas? kazkokios kales rasliava. dejau

Aiger 2007 m. rugpjūčio 31 d., penktadienis, 02:03:40
As domiosi astralinem kelionem,levitacija,telikineze,runomis,budizmu,numerologija ir ect.Nemelosiu man tik 16m,bet labai noreciau suzinoti daugiau apie isvardintus mokslus.Jei turit laiko galime pasidalinti ziniomis.

Porto 2006 m. lapkričio 25 d., šeštadienis, 18:47:01
Sveiki, galbut cia bus nevisai i tema, bet pries du menesius pradejau treniruotis telekinezes moksla. Be jo dabar neisivaizduociau savo gyvenimo. Visas pasaulis tapo daug svelnesnis ir mielesnis, miegas tapo nuostabus, ir kas svarbiausia - tai kiekviena diena... Tiesiog neitiketina, kaip gali pakeisti savo gyvenima, keisdamas savo poziuri i ji...

DEORCINUS 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 14:06:04
...Sąmonėjimo Virsmas...-Sielos transmutacija..(I pakopa).. Sekmės tolimesniame Kelyje!

n00kie 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 11:06:55
Blm skaitau sy texta ir nesuprantu...Galvojau kad as wienas tox prietranka kuris sugeba ciut ne bet kur gywoj gamtoj iziuret zenklus...veidus....ir kita ko zodziai paaiskint neimanoma.....

mr 2006 m. rugpjūčio 11 d., penktadienis, 00:42:38
Siai merginai visiskai pritariu, kartais imu gailetis to, kad suprasti jog tokie dalykai istiesu vyksta, as sugebejau visai neseniai. Todel tikiuosi, kad atsiras daug tokiu zmoniu kurie apie tai prabils ir supras kitoki pasauli.

Manila 2005 m. spalio 26 d., trečiadienis, 16:42:05
Lina>na,as taip pat mokysiuos gimnazijoje po 2 metu,bet man atsitinka tokie panasus patyrimai,kad nesugebu net paaiskinti.Tik as labiau pastebiu gamtos zenklus,veja,ugnies liepsna,ir t.t...

rsa 2005 m. gegužės 15 d., sekmadienis, 12:55:57
Panele Lina maziau zoles maziau hasiso blaivesnem ir sviesesnem akytem pasauli pamatysi ziu rasai kad rasyt tiesa pasakius rasytoja gera ateiti busi bet vat visa ta fignia kuria parasiai mesk is galvos nes tai vadinas jau svaigimu. Neviska zinai kas ir kaip kad galetum rasyt tokias nesamones. Tad geriau ir nerasyk.
:) Ateivis nebutinai kazkas svetimo. Gali but ir kazkas savo bet is kitos evoliucijos juostos. Zodziu pirma istorija reikia pasidomet, pasidomet tuo ka sako kai kurie istorikai.

free 2005 m. balandžio 3 d., sekmadienis, 21:38:17
tajp.. pritariu siam laiskuj... viska apie taj jau zinau :) gali but kad zinau net daugiau... jie pasake pagrindines mintis taciau liko dar daug smulkmenu! placiau apie viska butu www.fourwinds10.com
jei kas netyngit paskaitykit .... beto jei kas rasykit e-mail... :)

2005 m. sausio 5 d., trečiadienis, 22:00:04
Tu neviena tokia...

Cpt.Astera's advisor 2004 m. gruodžio 10 d., penktadienis, 16:58:50
Vorai perduoda pavojaus signalą, įspėjimą.

DAINIUS 2004 m. lapkričio 23 d., antradienis, 13:40:57
Gal, žinot ka reiškia sapne vorų puolimas, bei baltojo voro persekiojimas. Būsiu dėkingas už pagalba.

Lina 2004 m. spalio 25 d., pirmadienis, 13:30:37
Sveiki,
aciu uz demesi! mano e-mail (nurodytas auksciau) nebeveikia,
tai kol kas "prisigaudus" cia:
http://www.rasyk.lt/index.php/fuseaction,usersInfo.main;uid,510
jei noretumet susisiekti,
iki

As 2004 m. spalio 1 d., penktadienis, 23:16:21
tavo poziuris i pasauli teisingas... ir dar.. tu ne viena :P

aham 2004 m. birželio 16 d., trečiadienis, 12:49:14
Smagu kai atsiranda vis daugiau zmoniu einancia teisinga linkme.Pazinimo linkme..
Sekmes

Nati 2004 m. birželio 15 d., antradienis, 15:32:05
siek tiek suprantu Lina, kaip ji jaucias.. pati jauciuosi panasiai.. visiems skeptikams, kurie tvirtina kas yra normalu o kas yra nenormalu, galiu tik tiek pasakyti: is kur jus zinote, kas yra tikra, o kas ne?. sakysite tikra tai, ka matote? ka galite paciupineti? istirti? o ar elektronu pries pora tukstanciu metu nebuvo? o radio bangu faraonu laikais nebuvo? ir daug kitu dalyku? ir ka jums butu padare Inkvizicijos laikais, kai suskambetu jusu mobilaus polifonine melodija? apkaltine raganavimu ir sudegine ant lauzo?..
gerai pagalvokite, kas yra tikra... ir kas gali buti tikra... ypac pamastykite kiek mes dar nezinome to, ka po simto kito zinos zmonija...
kai as gimiau zmonija ne nesapnavo apie interneta...
p.s.
pati studijuoju fizika, taigi esu pakankamai susipazinusi su musu "realiu" pasauliu :)

oh me [Nili] 2004 m. birželio 5 d., šeštadienis, 20:38:56
skaiciau tik oopss..... Kurtas kobainas? kad taip rauni i prazuti. cia gerai.

admire 2004 m. gegužės 9 d., sekmadienis, 19:22:10
pasidalink tais zenklais, ir man idomu:)
siaip krito i akis rasinio stilius:) informal, todel lengvai skaitomas,
P.S. tik pasigedau konkretumo, kas konkreciai ivyko tavo gyvenime, kokie tie zenklai, kas per simboliai..... ir voras kaip susijes?

"Dievas" 2004 m. balandžio 15 d., ketvirtadienis, 17:53:54
Laiskas tau yra labai idomus, jame uzsimenama apie astralines keliones nors ir ne zymei, bet sunku itiket, kad astralines keliones efekta imanoma isgauti bunant fizineme kune ?! Nors is viso patiketi astralinemis kelionemis yra ne ka lengviau... Man labai idomu kokius zenklus tu radai ir ka jie reiske. Pasidalink informacija, ji gali praversti ne vien tau!

Neelly 2004 m. balandžio 6 d., antradienis, 13:16:20
Deja net neskaiciau, nes pradzia truputi nuobodi, banali. Tai wa...
Tiesa pasakius, as maciau ateiwiu laiwa, bet deja is toli... Jis zybejo kaip kaledu egle.

Minde 2004 m. kovo 27 d., šeštadienis, 22:10:10
Nepyk, bet labai tingejau skaityti...

Rimas 2003 m. liepos 5 d., šeštadienis, 19:01:26
Labai graziai isreiski savo mintis.
Esi beviltiska romantike besistengianti suvokti savo prasme ir vieta visatoje. ATSARGIAI!!! kada nors tos pajieskos gali nuvesti i beprasmybes aklaviete.
O, siaip tai manau, kad gyvenimas tai spektaklis (sapnas) kurio trukmė tik akimirka musu mazoje didziuleje visatoje.
Sekmes Lina.
Tegul Tavo turtinga trokstanti pazinti nepazinta siela pasieks vis tolimesnius visatos kampelius.
Iki:)

Ieva 2003 m. birželio 17 d., antradienis, 10:43:39
Koks laiskas... Nors daznai pati taip galvoju, bet parasyt nesugebeciau.

profas 2003 m. gegužės 10 d., šeštadienis, 22:28:52
Nelabai supratau apie ka cia tas rasinelis, ir net temos nepagavau. Na bet kaip panai tai gal ir neblogai, nors tik panos ir tegali suprast:))

Vita 2002 m. spalio 23 d., trečiadienis, 21:35:44
Nelabai suprantu apie ka cia as tureciau rasyti, na gal, taip rasykim... NSO as ziauriai tikiu, juk jei esame mes zmones, tai kodel negaletu buti ir ateiviu. Prie to tikejimo gal slypi ir baime,netiketi,nes tai gali pasitvirtinti.Galiu aiskei pasakyti, kad su ateiviais susidurt nenoreciau,nes jie mane baugina.Na zinoma gera butu pasisveikinti su kokiu nors geruciu,mazuciuku,taciau abejoju ar tokiu yra,tiksliau,gal ateiviai yra geri,bet tik tarp saves.
Ka parasius apie pasauli?....As jau seniai pagalvojau ka as cia veikiu,ko as cia verdu,toi tirstoi pasaulio kosej.Na zinoma man patinka gyvent,nenoriu atsigult i salta zeme......
Tai va prirasiau kazka, net nezinau kur tas laiskelis keliaus. Na IKI!
VITA

nemorukas 2002 m. spalio 20 d., sekmadienis, 00:10:45
TYLA-pazinimo pradzia.  

© 2002. Global Lithuanian Net
© 2002. san-taka/astera station
© 2002. Vartiklis