Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Prisilietimo elektra

Energijos perdavimas tarp asmenų yra dažna sąvoka tiek Rytų, tiek Vakarų gydymo menuose. Dabar tai dažnai vadinama Energetine medicina. Tyrimai parodė, kad "hilerių" "Prisilietimų terapija" padeda gydyti žaizdas, sumažinti skausmą, reguliuoti hemoglobiną, pagerinti psichologinę savijautą. Net Z.Froidas pasiūlė ("Rūpesčių neurozės") energijos pasikeitimą su pacientu veikiant jo psichinę, emocinę ir fizinę būseną.

Daugelis "hilerių" pažymi "praktiko" dėmesio (ketinimų) svarbą. Asmens vidinė emocinė būsena veikia širdies elektromagnetinį lauką, kuris yra stipriausias EM laukas žmogaus kūne.

Neigiant energijos perdavimą buvo sakoma, kad signalai yra per silpni, kad turėtų poveikį biologinei sistemai. Tačiau dabartiniai tyrimai parodė, kad biologinių sistemų triukšmas gali atpažinti silpnus periodinius signalus per stochastinio rezonanso principą. Silpnas signalas sustiprinamas kelis kartus ir gali sukelti ženklius efektus. Ir stochastinio rezonanso reiškinys yra labiau paplitę, nei galima buvo tikėtis.

Spėjama, kad silpnus EM signalus biologinė sistema priima ląstelių ar dar žemesniuose lygiuose. Pvz., neterminiai ypatingai silpni EM signalai gali paveikti tarpląstelinę kalcio sąveiką. ECG (širdies EM laukas arba elektrokadiograma) galima išmatuoti bet kurioje kūno paviršiaus vietoje ir net kelių pėdų atstumu nuo jo. Tyrimai parodė, kad prisilietimu vieno asmens ECG gali būti užregistruojama kito žmogaus EEG (elektroencefalogramoje) bei kito asmens kūno paviršiuje [Russek, Schartz].

Parengė Cpt.Astera's advisor

Papildomai skaitykite:
Reiki
Sielos klajonės
Gyvosios ugnys
Žudyti per atstumą
Tarp sapno ir tikrovės
Keisti garsai danguje
Išėjimas iš kūno: forumas
Faktas ar frenologija
Moteris su dviem leopardais
Tamsiųjų purvynų jėgos ir bildukai
Naujojo tūkstantmečio vaikai
Astralinė kelionė: patarimai
Tie prakeikti nematomi dalykai
Menas matyti tolimą praeitį
Svečiai iš jungiojo pasaulio
Tikrieji Žemės astronautai
Grigorijaus Rasputino pranašystės
Gyvenimas 2021 metais
Čenelingas ir rašymas
Sibiriečio fenomenas
Kur įsikurs siela?
Šamanai ir ratas
A. Filono sapnai
Kutai: alegorija
Ateities vizijos

Atsiliepimus ir pastabas galite palikti pagrindinio san-taka station puslapio gale.

san-taka
station

UFO phenomenas over and under Lithuanian sky
NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti šio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT
Vartiklio naujienos