Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Pagrobimo anatomija,  |  papildymas
Parengta Inkognito
 

Pirma dalis  |  Antra dalis  |  Trečia dalis  |  Ketvirta dalis  |  Penkta dalis

Pratęsiame inkognito žinučių achyvo publikavimą (taip pat žr. >>>> ). Tekstas nežymiai redaguotas NSO.LT redaktoriaus.
Pastaba: Piešiniai šiuose puslapiuose nėra susiję su pasakojimu, o tėra tik kaip iliustracijos...

__________2005-10-28 8:23 am__________

Aghilai,- tai, kad aš AIDS nesergu, dariau 5 kartus tyrimus ir nėra jokio viruso pas mane, yra tik du dalykai, kurie neduoda man ramybės: a) iš kur pas mane randas, kurį dar ir dabar galiu apčiuopti, ir b) sutapimas AIDS žemėje, - o šėliojimas su panom buvo skirtas užsikrėsti ne man, bet joms nuo manęs - ir po to visi galai į vandenį.

Bet gal jie padarė dar vieną dalyką, kad liktų teisūs prieš galaktikų tarybą,- nesutrukdę manęs grąžinti į žemę, jie savotiškai atidavė žmonėms į rankas ir raktą tai ligai nugalėti, juk jie suleido man kažkokį ne žemiečių gamybos preparatą, kuris tą AIDS manyje nugalėjo jau kritinėje stadijoje, - tad gal iš mano kraujo galima pagaminti priešvirusinį vaistą, kuris padėtų nugalėti tą ligą?

Bet naujas testas,- kaip tai padaryti? Ar ne dėl visko kaltas mūsų žmonių ribotumas, jog aš slepiuosi ir galiu papasakoti tiesą prisidengdamas tik slapyvardžiu? Gal tai ir yra NC testas, tikrinantis mūsų civilizacijos brandumą? Kokia būtų virusologų nuomonė?

AIDS rimtas ginklas, nuo jo jau mirė virš 10 000 000 žmonių, šiuo metu užsikrėtę, bet dar neserga AIDS virš 100 milijonų, kasmet naujai užsikrečia 8 milijonai, 2 mln. iš jų suserga ir 2-3 milijonai numiršta. Ginklas paremtas galingu dauginimosi instinktu - gali būti tik labai gerai žmogaus prigimtį išmanančios rasės įrankiu....

__________2005-10-28 9:05 am__________

Aghilai, na jeigu tai įmanoma padaryti, būtų ne pro šalį tai ir padaryti, juk kuo didesnis ratas apie tai sužinos, tai gal atsiras specialistų, kurie kompetentingai galės atsakyti į iškilusius klausimus, tačiau norėčiau išlaikyti anonimiškumą ir toliau likti inkognito.

__________2005-10-28 10:12 am__________

Ieškantis>> Tokių aiškiai išreikštų kontaktų su jais daugiau neturėjau. Daugiau palaikau ryšius su jų priešais, bet ir jie man tikslaus atsakymo nedavė; į tokius užklausimus atsako labai miglotai, bet ant dešinės rankos vidurinio piršto pirmojo narelio aiškiai užčiuopiu paslankų mėlynuojantį po oda gumulėlį, manau, jog tai implantas, tik nežinau kieno tai darbas, gal to sidabrinio rutulio, kurį sutikau prie upės, gal tų, kur grąžino mane atgal, o gal jų. Tad kad ir aš klausimų turiu žymiai daugiau nei atsakymų. Norėčiau, kad atsilieptų kas nors iš virusologų [žr. inkognito implanto nuotr.)]

__________2005-10-28 10:16 am__________

Pokštininkai>> Labai pamažu, nujaučiu, kad dar ir dabar ne viską atsimenu, nes kai kuriuos fragmentus pasakojime turėjau sulipdyti iš intuicijos, kad gautųsi vientisas vaizdas, nes kitaip niekas nesusigaudytų mano pasakojime, pavyzdžiui, aš ir dabar dar neatsimenu, ar aš ką nors veikiau su tomis damomis?

__________2005-10-28 8:30 pm__________

Pasakojimo pradžioje pažymėjau, jog žemės orbitoje jų mokslininkai dirba jau 5000 metų; jie vykdo tyrinėjimus, atlieka bandymus su žmonėmis, - aš ir buvau vienas bandomųjų triušių. Manau, kad Ebolos virusas, paukščių gripo virusas ir dar daug mums nežinomų, gali būti produkuoti jų iniciatyva, nesvarbu kad ŽIV virusas jau buvo žinomas seniai, bet jis neplito, tad jiems nedaug tereikėjo padirbėti, kad jis išplistų, pažiūrėkite jo masinio plitimo datas, jos idealiai sutampa.

Abejonių kelia versija, jog tai padarė amerikiečiai, norėdami išnaikinti juodukus, ar jie drįstų panaudoti tokį ginklą, prieš kurį neturi vaistų?

Beje, tuo metu sovietų sąjunga buvo uždara visuomenė ir atsidūrė privilegijuotoje padėtyje AIDS atžvilgiu, daugiau man tai panašu į KGB ir mėnuliečių sąmokslą prieš laisvąjį pasaulį, nes ir vieni, ir kiti iš to tik būtų išlošę, juo labiau, kad su ta rase rusai palaikė kontaktus, o Amerika palaikė ir dabar palaiko su kita rase, kuri būtent inicijavo žemėje bazes, nukreiptas prieš mėnuliečius ir Amerikai parūpino technologijų, bei 4 dimensijos ginklų. Vienu dalyku, būtent kompiuteriu, mes būtent dabar ir plačiai naudojamės.

Bet jeigu savyje nešioju anti virusą, geriau pagalvokime, kaip padaryti iš jo vaistus ir neatsidurti beprotnamyje?

__________2005-10-29 9:00 am__________

Pokštininkas>> Viename iš forumų diskutavau šia tema ir gavau laišką iš jo, - jis pasakė, jog žinojo mano istoriją dar nesusipažinęs su manimi ir ši tema pas juos nagrinėjama įvairiais aspektais, tačiau pagal visatos įstatymus mėnuliečiams nieko neprikirpsi, - va jeigu aš nebūčiau davęs sutikimo dalyvauti eksperimente... aišku, jie būtų suradę kitą.

Jis paaiškino man daug dalykų, bet teigia, jog tai buvo tik psichologinis eksperimentas su manimi, siekiant nustatyti galimybių ribas manipuliacijoms žmonėmis. Jis pasakė, jog mes turėsime taip pat Infected Brain aktyviai dalyvauti kare su jais, tam bus mums perduotos jų technologijos, sakė, jog mūsų rasę labai vertina senosios civilizacijos ir iš atlantų turime paveldėtą karingumą ir sumanumą vesti kovos veiksmus, jie tikisi, jog būtent mes padarysime priešams didžiausius nuostolius ir smogsime lemiamą smūgį. Šiuo metu virš ramiojo vandenyno jau kabo 250 skersmens Biztekų rasės erdvėlaivis (jie mėnuliečių sąjungininkai); jis fiksuoja visas planetos telekomunikacijas, jie nesiryžta numušti to bliūdo, nes tai būtų signalas pereiti karui į aktyvią formą, siūlo tai padaryti mūsų pajėgoms, o jie paskui prisijungtų, bet kai pasakiau, kad mes neturime tokių priemonių, jie kažką miglotai paaiškino, jog karą galima laimėti ir su ietimi, svarbu strategija.

Mano manymu mums geriausiai pasyviai stebėti, kaip jie kariauja ir mėgautis šaltu Švyturio alumi, dėl įdomumo galėtume pažaisti totalizatorių, kuri pusė iš jų laimės, nes mums vis tiek kas bus nugalėtojas.

__________2005-10-29 9:13 am__________

Taken>> pasakojimo pradžioje sakiau, jog tie tyrinėtojai (mokslininkai) jaučia palankumą mūsų rasei, bet juos valdo politikai, kurie jaučia, kad mūsų planeta su ganėtinai išvystyta infrastruktūra jau atitinka kolonizavimo standartus. Tie kiti, konkuruojanti civilizacija aniems ir pasinaudojusi tuo, kad žemė jau yra GT narė, imasi sankcijų prieš juos.

Deja, ir tarp išsivysčiusių civilizacijų išlieka interesai, kurie sukelia konfrontacijas ir netgi karus, o karai deja ir pas juos yra progreso variklis, verčiantis nestovėti vietoje, o tobulėti arba žūti.

__________2005-10-29 12:09 pm__________

Pokštininkas>> aš rašiau, kad jie praktiškai mažai skiriasi nuo mūsų, tik mažesnio ūgio ir smulkesnio sudėjimo, jie neturi prieš mus jokio fizinio pranašumo, tik savo techniką.....

Ech>> tos 48 000 bazių nekariauja tarpusavyje, jie panašiai, kaip SNO kariai sėdi ir žiovauja, tik kai mėnuliečiai per daug išnaglėja ir pradeda manevruoti neskraidymo zonoje, kartas nuo karto nubaido juos lazerine torpeda, bet ir tai nelabai taikliai, pažiūrėk video iš šatlo - ten toks epizodas įamžintas...

__________2005-10-29 5:04 pm__________

Aghilai>> Ko gero ir būtų realiausiai ta tema pastatyti fantastinį filmą, tokia forma jis daugeliui būtų visiškai priimtinas. O tas, kas išmintingas, pats surastų paraleles, įtariu, kad daugelis fantastų aprašė realius įvykius, nesiryždami jų papasakoti kita forma. Gaila, kad mokiausi vokiečių kalbą, ji ne taip kotiruojama kaip anglų, tai pasiūlyčiau Holivudui, o tai jie vargšai neturi jokių idėjų, suka visokį šlamštą. Šiaip aš neturiu jokios kitos formos, išskyrus tai, ką parašiau į forumą, bet žurnalui galima būtų sukurti labiau literatūrinę versiją.

Pokštininkas>> Ir piligrimai atrodė taip pat, gatvėje jo neatskirtum nuo manęs ar tavęs, man atrodo, jog tie kurie vaizduoja ateivius, kaip kokius urodus meluoja, na gal kartais man jų kitokių neteko sutikti, bet vienas dalykas yra, jeigu esi šalia ateivio, krūtinę užpildo kažkoks ypatingas jausmas, nežinau kaip tau jį nupasakoti, bet jis yra labai malonus.

Tad jei kada nors nei iš šio tai pajusi, atkreipk dėmesį, tai ne šios žemės gyventojas.

__________2005-10-30 7:57 am__________

Taken>> prie gražios panos jausmas panašus, bet ne toks,- jame nėra kai kurių aspektų, tiesiog atrodo, jog sutikai kažkokį labai gerą seną pažįstamą, kurio nebuvai matęs 100 metų, kažkas panašaus į tai.

__________2005-10-31 8:08 am__________

Redips>> Man atrodo, jog jau dabar labai gerai viskas žinoma, įsiklausykite į Neilo Armstrongo nejučiomis išsprūdusią frazę: „Anapus kraterio išrikiuota į eilę daugybė erdvėlaivių, o jeigu čia pasirodys jų šeimininkai?". Kodėl kai kurie Mėnulyje atsilankę astronautai tapo ypatingai religingi, o kai kurie netgi atsidūrė beprotnamyje?

Yra informacija, kuri skelbiama plačiosioms masėms ir kuri turi būti išlaikoma siaurame rate, nes ji gali padaryti daugiau žalos sukeldama visuotinę paniką, nei suteikdama specifinę informaciją. Vyksta derybos, deja, tarp ateivių rasių neprisijungusių prie galaktikų federacijos, ir pastarosios, o mes žmogeliai palauksime, kaip bus išspręstas šis klausimas. Jeigu bazės bus perkeltos kad ir į Marsą, tai kainuos federacijai daug lėšų, tada mes galėsime ramiai keliauti į Mėnulį, ten statyti ir t.t., o dabar kol kas klusniai vykdome ateivių ultimatumą iki 2010m. - anei kojos į mėnulį.

__________2005-11-01 6:11 am__________

ech>> na tai pirmyn, nematau, kad kas nors tau trukdytų - laukiam.

__________Komentarai iš šalies__________ Šiupinėlis info iš http://www.avert.org/his81_86.htm

Nors reti, pavieniai pranešimai apie AIDS atvejus ir kraujo (sero-) archeologinės studijos uždokumentavo pavienius žmonių infekavimo atvejus, įvykusius anksčiau 1970 metų, tačiau turimi duomenis leidžia manyti, kad dabartinė pandemija (visuotina epidemija) prasidėjo 7 dešimtmečio viduryje ar pabaigoje. Iki 1980 metų ŽIV išplito penkiuose kontinentuose: Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Europoje, Afrikoje ir Australijoje). Per tylos laikotarpį (kai nieko nebuvo žinoma apie AIDS) nuo 7 dešimtmečio vidurio iki 1980 m. maždaug 100 000-300 000 asmenų buvo infekuota.

Pirma dalis  |  Antra dalis  |  Trečia dalis  |  Ketvirta dalis  |  Penkta dalis

Inkognito implanto nuotraukos: originali nuotr. su išskyrimu   nuotraukos išpjova

2016 m. birželio 9 d. paaiškinimas

Pastaba: NSO redaktorius gavo keletą inkognito laiškų, praskraidrinančių pagrobimo aplinkybes naujai atliktų tyrimų dėka. Ši informacija yra tvarkoma ir pamažu rengiama publikavimui.
Tekstai nežymiai paredaguoti, o tekste buvusius konkrečius asmenis pakeičiau bendriniais vardais - pilietis, skeptikas

Jau kuris laikas, atliekant „Pagrobimo anatomijos" rimtą ufologinį tyrimą, šiek tiek pasislinkta istorijos įrodymo naudai. Anksčiau aš net nežinojau, kas tas buvo pilietis x, nors vėliau pradėjau įtarti Karlą - šaudymo sekcijos trenerį, tačiau, gavus tam tikrų duomenų, paaiškėjo, kad jis tikrai toks buvo ir dirbo kartu su manimi KMHK Kauno melioracijos-hidrotechninėje kolonoje nuo 1973 iki 1974 metų. Jis buvo įdarbintas fizkultūrinės mankštos metodistu, bet dirbo šaudymo sporto sekcijos vadovo darbą. Dar daugiau, - kadrų skyriuje atleidimo iš darbo lapelyje suklastota jo pavardė vietoje Karla parašyta Kasla, tačiau, gavę jo gyvenamos vietos adresą, nustatėme, kad jis gyveno Kaune centrinio bulvaro 7-3 name 2 aukšte. Dabar toje vietoje gyvena kiti žmonės, bet kaimynai, paklausti, ar čia gyveno toks Karla, paklausė ar tasai buvo kariškis? Jis išeidavo darban ir namo grįždavo su kariška uniforma, todėl susidariau nuomonę, kad jis buvo etatinis darbuotojas, priedangoje. Matyt atlikinėjo eksperimentus su žmonėmis, kurių ieškodavo tarp paprastų darbuotojų - tie žmonės dirbo objektuose po visą Lietuvą ir gyveno vagonėliuose.

Šiame tyrime man aktyviai talkininkauja asmuo, pasivadinęs niku San Il, kuris irgi aktyviai ieško nežemiškų civilizacijų apsireiškimo pėdsakų Lietuvoje. Prieš keletą dienų Google Maps pagalba išsiaiškinau ir galimą mano pagrobimo vietą, nors atmintis ir yra tuo klausimu dar užblokuota, tačiau tada iš Karlos sužinojau, kad ši vieta yra 8-10 km atstumu nuo mano gyvenamos vietos, Garliavos Jonučiuose, o taip pat ir nuo jo darbovietės kontoros KMHK kolonoje. Jis man tai pasakė, kai įkalbinėjo jį nuvežti motociklu, o aš nelabai norėjau to daryti, - tai buvo dar mano namuose. Šiandien apie 19 val. su San Il važiuosime patyrinėti tos galimos vietos, kuri net ir šiandien galimai dar aktuali nežemiečiams, nes taip atkakliai blokuojama ta informacija mano sąmonėje. Nusileidimo vietą gana greitai atsiminiau, o šios atsiminimai labai migloti dar ir dabar. Ketinu pasiimti fotoaparatą ir padaryti keletą nuotraukų iš ten ,o ateityje ten reikėtų įtaisyti keletą stebėjimo prietaisų ir mokslinės įrangos. Nes įmanoma, kad ta aikštelė yra jų dažno nusileidimo vieta. Kiek žinau iš tos vietovės buvo pagrobti apie 8 ar net 9 žmonės be manęs, daugelis jų ir šiandien vaikšto su užblokuota atmintimi, o kai kurie tikėtina, kad ir visai negrįžo atgal. Kai man 1975 metais šalino implantą iš nosies Garliavos poliklinikoje, tai daktaras pasakė, kad aš jau septintas toks pacientas, - man neleido tada išeiti iš poliklinikoje esančio jo kabineto tol, kol neatvyko kažkoks žmogus ir nepaėmė mano pirštų antspaudų. Vadinasi visa tai jau tada buvo žinoma kas ten vyksta tam tikrai žmonių grupei.

Jeigu visa ta seka yra logiška, tada reiškia, kad yra logiška ir prielaida, kad SSSR organai dirbo su tam tikra nežemiečių grupe, kuri ir paskleidė laisvajam pasauliui AIDS ligą. Juo labiau, kad, būdama po geležine uždanga, pati SSSR buvo ganėtinai saugi nuo tos ligos padarinių.

2016 m. birželio 10 d.: San IL: Vietoj ataskaitos

Eilinį kartą grįžau po ekspedicijos, suvažinėjęs lygiai 330 km. Tačiau ekspedicija tikrai nebuvo eilinė ir visa tai, ką patyriau, mane privertė iš naujo susimąstyti apie viską, ką mes darom ir svarbiausia – kodėl darom. Po šios ekspedicijos dabar turiu trisdešimt kartų daugiau patirties paprieštarauti Skeptikui:

Skeptikas 66 rašė: Nieko nepamatysi. Nieko nesurasi, nieko neužtiksi.

Jeigu sistemingai dirbsi ir ieškosi, pasitikėsi tais, kuriais verta pasitikėti – rasi, pamatysi ir užtiksi. Taip, kaip aš radau, pamačiau ir užtikau – pasitikėdamas inkognito, kuriuo niekas nepasitiki, nes niekas net nebandė su juo dirbti, o apsiribojo tik plakimais liežuviu.

Kadangi neviešinu tyrimo informacijos, tai tiesiog papasakosiu kas atsitiko, ir svarbiausia, kaip tai pakeitė mano požiūrį į šį darbą. O ir viešinti nelabai net yra ką, nes visa, kas atsitiko, deja, nebuvo įmanoma nei nufotografuoti, nei užfiksuoti mano turima įranga. Taikliai pasakė Laura, kad įranga nepadės, jeigu įvyks kontaktas su nežemiška civilzacija (toliau – NC).

Mūsų klaida yra ta, kad mes per daug viskuo netikime. Dar didesnė klaida – kad pastatome sau tikslus kažką kažkam įrodyti. Būti lengvatikiu – išeitis ir saugi, ir smagu gyventi. Būti tiriančiu ufologu - brangu, beprasmiška ir netgi pavojinga, juolab, kad įrodyti niekam nieko neįrodysi. Kaip ką tik supratau – tuo suinteresuotos abidvi pusės. NC patys nenori būti įrodyti, o skeptikai stengiasi jokiu būdu netikėti jokiais įrodymais.

Aš – tikiu NC egzistavimu žemėje. Tikėjau be įrodymų, vėliau su įrodymais, dabar ir su dar daugiau įrodymų. O per ufologijos forumus susiformavau neteisingus tikslus – pradėjau elgtis skeptiškai ir stengiausi ieškoti patikimų įrodymų, juos rinkti, dėlioti – ne tam, kad pats įsitikinčiau, o kad įtikinčiau kitus. Netgi agitavau, kad tokia ufologo darbo prasmė. Turiu pripažinti, kad smarkiai nusigrybavau su tokiu požiūriu ir pats save įvėliau į pavojų.

Negaliu daug ko papasakoti apie tai ką patyriau paskutinėje ekspedicijoje, nes pats esu be žado ir viskas dar nesusigulėjo manyje, bet pamėginsiu bent paviršutiniškai. Mudu su inkognito kurį laiką dirbome ieškodami pagrobimo vietos (nes pirmu tyrimu radome tik kur jį gražino). Ortofoto žemėlapių pagalba apskaičiavom, kur ta vieta gali būti, pagal inkognito atminties likučius (atminties blokavimas dar šios informacijos nepaleidžia). Nuvykom patikrinti tos vietos. Apie 30 minučių brovėmės per krūmus, klimpom pelkėtoje žemėje, kol priėjome vieną proskyną, kuri nebuvo visai panaši į tikrąją pagrobimo vietą. Aš pamiršau mašinoje GPS imtuvą, o man reikėjo atsižymėti tikslias tos vietos koordinates. Kartu grįžome prie mašinos, bet inkognito man pasakė, kad jis blogai jaučiasi ir turi negerą nuojautą. Tada aš padariau pirmą klaidą. Nutariau grįžti vienas. Paėmęs GPS imtuvą, palikau inkognito automobilyje, mes susiskambinom per telefoną (turėjau laisvų rankų įrangą), palaikėm visą laiką ryšį. Aš pamaniau pasukti, mano manymu, trumpesniu keliu per tą mišką, kad greičiau pasiekčiau tą proskyną (tam miške daug pelkių, reikia vaikščioti ratais, kad jas apeitum). Nuėjęs kitu keliu, nei grįžom priėjau kitą proskyną, kur kartu nebuvom.

! Čia noriu perspėti, kad mokslinė ataskaitos dalis baigiasi, nes viskas kas toliau aprašyta – neįmanoma nei aprašyti, nei suvokti moksliškai. Todėl tai – mano subjektyvi patirtis, tad toliau rašau laisvai apie tai, ką jutau.
Dar net nepriėjęs iki tos proskynos ėmiau jausti itin stiprią energiją, juodą, blogą, veriančią energiją. Nors ufologinius tyrimus visada stengiuosi atlikti moksliniu preciziškumu, toks stiprus pojūtis mane dezorientavo ir aš trumpam pamiršau apie visus savo turimus prietaisus. Telefonu pasakiau inkognito, kad mano manymu – čia tikrai turi būti ta vieta, nes čia tikrai kažkas stipriai „jaučiasi“. Priėjęs arčiau, nors ir buvau veriamas (vos ne skausmo pavidalu) neaiškios jėgos, GPS imtuvu užsirašiau koordinates, praskenavau EMF ir siaurą radijo spektrą, patikrinau kompasą – jokių anomalijų. Vietovė buvo gal 50x50 metrų proskyna, tačiau apaugusi žiauriai tankiais krūmais – beveik neįmanoma patekti į jos vidurį, taigi ėjau aplinkui iš rytinės link šiaurinės pusės. Net jei ir būtų įmanoma patekti į jos vidurį – manęs ten niekas nebūtų nuvaręs net grasindamas ginklu – tiek stipriai jutau tą neigiamą energiją ir tai ne išsigalvojimas ir ne baimė, nes tokiose ir panašiose vietose buvau ne vienoje ekspedicijoje. Be to, aš nejutau baimės – jutau tiesiog spaudimą. Stengdamasis apžiūrėti aikštelę, dar nedaėjęs šiaurinės pusės pasilypėjau ant aukštesnio kelmo, kad galėčiau pažvelgti kiton aikštelės pusėn su žiūronu. Vis dar jutau neapsakomai dideli spaudimą ir palaikau telefono ryšį su inkognito, kuris tuo metu buvo už 250 metrų nuo manęs, automobilyje šalia miško. Ir tada viskas prasidėjo.

Iš vakarų-pietvakarių pusės pasigirdo garsas, pirmas kelias sekundes atrodė, kaip kylantis lėktuvas (nesuprasi ar propelerinio ar reaktyvinio). Tuomet atsiskyrė du garso dažniai ir ėmė vienas nuo kito nepriklausomai tai kilti tai leistis. Garsas buvo labai stiprus ir artėjo. Tą akimirką, kai garsas pasidarė neatpažįstamas iš kart paklausiau ar inkognito jį girdi ir kas tai galėtų būti – jis aviacijos inžinierius ir iš garso gali pažinti daugumą aeroplanų. „Tikrai ne lėktuvas“ – pasakė inkognito. Klausėmės to artėjančio garso, kuris skambėjo tikrai ne žemiškai ir štai čia ir buvo kulminacija – aš stoviu vienas, kaip koks idiotas ant kelmo, paties inkognito pagrobimo vietoje, su žiūronu rankose, nieko nematau, ant „vienos ausies“ girdžiu juntamai pasimetusį inkognito, kuris man susijaudinęs sako: „blemba, panašiai skamba skraidanti lėkštė, gal mauk iš ten“, o ant „kitos ausies“ girdžiu artėjantį garsą, kuris niekaip žemiškai nepaaiškinamas (pabrėšiu, kad mano specialybė yra susijusi su garsu, aš gan tiksliai užfiksavau koks techniškai garsas ten buvo ir deja, neturiu paaiškinimo). Stoviu ant suknisto kelmo, persmelktas tos keistos energijos, girdėdamas tą garsą ir kiekvieną sekundę nežinau, kas bus sekančią sekundę. Garsas truko nuo maždaug 40 sek. iki vienos minutės. Per paskutines 10 sekundžių jis staigiai išsisklaidė. Tuomet pabaigiau vietovės fotografavimą ir dar vėliau su inkognito kartu grįžom į tą proskyną – toliau pasakojimo netęsiu, nes nebeaktualu tam, ką noriu pasakyti.

Dabar iškart atsikirsiu, kad nors ufologijoje visur pabrėžtinai viską tiriu tik moksliniu metodu – turiu bioenergetikos praktiką apie 15 metų ir savo gyvenime pripažįstu tokius dalykus, todėl žinau apie ką kalbu. Ši ataskaita – nėra ufologinis tyrimas, tai mano individualus pasakojimas, todėl šįsyk sau tai leidžiu.

Svarbiausia, kad man visą laiką ant kaklo kabėjo filmuojantis fotoaparatas, kurio aš nesugebėjau įjungti, kad įrašyčiau tą garsą. Visi tie, kurie įsivaizduoja, kad tokiais atvejais yra lengva tai padaryti – siūlau pagalvoti iš naujo. Mano mintys buvo sustingusios ir aš visą tą laiką nejudėjau, negalėjau nei bėgti, nei eiti, nesukau net galvos – tik sukinėjau akis link vakarų krypties, iš kur sklido tas siaubingas garsas. Nelabai net pavyko palaikyti telefoninio kontakto su inkognito, kuris irgi buvo pasimetęs. Žodžiu, psichologinė būsena buvo siaubinga.

Grįždamas namo daug galvojau. Supratau, kad savo mąstyme padariau labai daug klaidų. Aš esu važiavęs ne vienus metus į daug vietų, daug ką tyrinėjau – kai pagaliau standartizavau savo tyrimus ir įsigijau ar pritaikiau šiokius tokius instrumentus tam – visai nesenai pradėjau aprašinėti savo veiklą čia, forume, rengti ataskaitas apie „ekspedicijas“. Mano didelė dalis patirties yra ezoterinė, tačiau visus tyrimus stengiausi pateikti moksliškai, nepainiodamas jokių dalykų, kad jie būtų tvirti, pagrįsti ir tinkami „skeptikams“. Pats tapau iš dalies „skeptiku“, kad prieičiau prie NC klausimų iš tos prizmės kampo. Taigi mano dauguma tyrimų buvo nukreipti ta linkme, kad aš ieškojau įrodymų. Tačiau niekada mano planuose kažkodėl nebuvo „numatyta“, kad aš „pataikysiu“ į kontaktą su pačia NC – visada nuojauta būdavo - arba nieko nerasti, arba bent jau rasti šalutinių NC egzistavimo ar veiklos įrodymų. Lygiai taip ir su šia paskutine ekspedicija – aš tikėjau tuo, kur važiuoju, bet NESITIKĖJAU su tuo susidurti ir tik susidūręs supratau, kad esu visiškai tam nepasiruošęs – aš neįsivaizduoju, nei kokia tai jėga, nei kokie jos tikslai ir dar labiau – nesupratau dėl ko aš taip rizikuoju. Dėl įrodymų skeptikams? Man pačiam nelabai reikia tokių įrodymų – aš ir taip tikiu NC ar inkognito. Čia gavosi daugiau sportinis interesas – „rasti įrodymų“.

Tada pagalvojau – blemba, tai kaip gi bus kitaip, jeigu mes su inkognito rimtai viską paskaičiavę, rimtai nuvažiavom ten, kur jis buvo pagrobtas 1974 metais, žinodami riziką (inkognito visada perspėja apie riziką, perspėjo eilinį kartą ir prieš važiuojant šįsyk) – taigi jeigu mes viską kruopščiai padarėme – tai kodėl tada aš stovėjau ant kelmo, kaip idiotas, su didžiule nuostaba?! Šiek tiek nesiriša.

Juolab, koks aš turėjau būti idiotas, kad ėjau ten vienas, kai inkognito aiškiai pasakė, kad jaučia kažką „negero“ – jis gi turi implantus neveltui, jau prieš tai praktiškai buvau įsitikinęs, kad jais atkeliauja reali informacija (Raudondvario ekspedicija). inkognito, matydamas mano durnumą ir santūriai patylėdamas, mane bent jau įkalbėjo palaikyti telefoninį ryšį tuo metu, kai ėjau vienas. Gerai, kad turėjau ausinę, nes turbūt būčiau ir čia susikirtęs.

Ir visa ši mano nepamatuota rizika – realiai neturi jokio tikslo. Net jeigu aš rasiu stovintį NSO, jį nufotografuosiu, užeisiu į vidų, nufotografuosiu interjerą ir dar nusilaušiu kokią rankeną daiktiniui įrodymui – ir viską atnešiu skeptikams – vistiek visi mane apšauks melagiu ir nuotraukų klastotoju. inkognito jau 10 metų pasakoja savo istoriją – visi tik plaka liežuviais, niekas netiki. Ko kito aš galėjau tikėtis, jeigu ėmiau kartu su juo dirbti? Darbas iš esmės buvo teisingas ir sėkmingas, mes ieškojom, mes važiavom, mes radom. Tačiau kas iš to? Galiu duoti koordinates – gal kas nors norės ten nuvažiuoti patys? Ar kas drįs? Ne? Ir teisingai. Nes nėra prasmės rizikuoti. Nes negali žinoti, kas tau nutiks, jeigu pasirodys, kad buvai neteisus. Todėl koordinačių, bent jau kol kas - neviešinsiu.

Deja, net pasiskraidęs NSO, tu, žmogau, vistiek nesužinosi visko, ką nori sužinoti. Tai - klaidinga kryptis. Mes, vaikydamiesi skraidančias lėkštes – nesužinosime nei kokie jų tikslai, nei ką jie čia veikia, nei kokias sutartis turi su valdžia, nei kas yra CŽV archyvuose. Mes tik rizikuosime būti patys pagrobti ir kaip mano kolega Marll pasakė „uždaryti į stiklainį ir mūsų smegenyse augins eksperimentinius parazitus“ :). Sužinoti visą tiesą apie konspiracijas – reikia tirti ne ateivius, o žmones. Teisingai sako inkognito, kad reikia ieškoti piliečio X, arba kitų piliečių X, kurie tiesiogiai prikišę prie to rankas, per galimai saugumo struktūras, rusišką KGB ir amerikiečių CŽV. Bet šis kelias yra labai sudėtingas, to nesugeba padaryti net motyvuotos organizacijos, kaip MUFON, taigi to tikrai nesugebės padaryti vienas San IL be jokios komandos ir vien iš savo kuklaus atlyginimo.

Taigi chebra, aš pasitraukiu iš darbo. Nebematau tikslo daryti nieko ką darau. inkognito tyrimo esminė dalis baigta – mes radom archyvinius duomenis, patvirtinom jo spėjimus apie KGB įsikišimą (turim kaimynų parodymus, kad X buvo kariškis), radom jo gražinimo vietą, išaiškinom labai daug neaiškių istorijos detalių, kurias inkognito buvo sunku prisiminti, taip pat apskaičiavę radome pagrobimo vietą ir kulminacijai - patys apturėjome kontaktą su NC. Man – tai daugiau, nei reikia įrodymų, kad patvirtinti jog jo istorija – nėra melas. Per daug sutapimų būtų vienoje vietoje. Ir šiuo klausimu daugiau nediskutuosiu, nes pavargau įrodinėti. Atsiminkite Raudondvario NSO, kuris buvo inkognito išpranašautas, atsiminkite kiek dalykų virto realybė apie kuriuos inkognito „pranašavo“, kulminacjiai perskaitykite mūsų tyrimą ir šią jo pabaigą. Mano visos mintys šia tema jau išsakytos.

Aš toliau padėsiu inkognito surinkti dar likusius galus jo istorijoje, nes liko tik ta pusė, kuri liečia žmones, o ne ateivius. O su NSO tyrimais dedu tašką, nes nematau, kad tai atneštų daug prasmės. Ir dedu tašką nesutikdamas su Evaldu, kad nieko nerasi – blemba, jeigu bet kas bent kiek sistemingai padirbėtų, kaip bandžiau aš – galima rasti labai daug. Tik tai yra rizikinga, pavojinga ir kol kas nematau kuo naudinga. Net jeigu žinosime, kur nusileis NSO, kilpos ant jo gi neužmesime.

Lieku atviras visiems klausimams, jeigu kas nors norės organizuoti NSO ekspedicijas, galiu patarti kaip geriau tai daryti, kad įrodymai būtų patikimesni ir pačios ekspedicijos tikslingesnės ir saugesnės.

San IL    

2016 m. birželio 11 d.: inkognito

Paties incognito įspūdžiai iš išvykos pateikti NSO.lt forume.

 

Papildomai skaitykite:
Roswello avarija
Kam turime rengtis?
Fermi paradoksas
Įsiveržimas į Žemę
Ralph Robert Moore. Erdvė
Mėnulis ir jo įsisavinimo ypatybės
Planetų kolonizavimo būdai ir kova dėl gyvybinės erdvės
Keletas dokumentuotų NSO pasirodymų Lietuvoje
Nuo amžių pradžių iki šių dienų
Žvaigždžių karų belaukiant
NSO Molėtuose ir Juodkrantėje
Ar NSO nėra sukurti žmogaus?
Valdžia įtaigos taikinyje
Slaptieji planetos valdytojai
Žmonių rasės tyrinėjimas
Lino Aldani. Korokas
Kas dedasi Mėnulyje?
Karvių išmėsinėjimas
Čilės čupakabros
Marso spinduliai
Etnokosmologija

 

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.lt skiltis
Vartiklis