Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Pagrobimo anatomija, |I dalis
Parengta Inkognito
 

Pirma dalis  |  Antra dalis  |  Trečia dalis  |  Ketvirta dalis  |  Penkta dalis

Pratęsiame inkognito žinučių achyvo publikavimą (taip pat žr. >>>> ). Tekstas nežymiai redaguotas NSO.LT redaktoriaus.

__________2005-10-23 3:40 pm__________

sorcerer, kiek aš suprantu ,dabar yra rimta konfrontacija tarp stovyklų, Mėnulis yra ne žemiečių (pavadinimo specialiai nesakau, nes nenoriu dar labiau jų įsiutinti), kita pusė inicijuota civilizacijų tarybos, panašiai, kaip žemėje yra Jungtinių tautų kariuomenė, ją sudaro bent 30-ies civilizacijų kariai su savo technika, tačiau jų pajėgos daugiau simbolinės ir neskaitlingos. Jei matei video UFOCASBOOK, ten yra iš Šatlo nufilmuotas NSO, skrendantis žemės orbita, blyksteli šviesa ir jis staigiai manevruoja, pasuka 90o kampu į kosminę erdvę ir padidina greitį, o už sekundės dalies, praskrieja lazerinė torpeda ir nepataiko. Tą vaizdą rodė ir per televizijos laidą, tačiau niekas nesuprato, kas ten vyksta, - o aš jums paaiškinu. Dabar pažiūrėję jį suprasite, kas vyksta iš tikrųjų. Tai ataka iš AREA-51 bazės, Amerikos žemyne. Žemės orbita paskelbta neskraidymo zona ir joje atakuojami visi neatpažinti laivai, išskyrus žemiečių, bet ir jie turi slaptą atpažinimo sistemą. Zona tęsiasi iki pusės atstumo iki Mėnulio, mėnuliečiai kai kada provokuoja situaciją, tad ir yra atakuojami be įspėjimo. Lietuvoje sakė, kad yra jau 3 tokios bazės, tačiau nežinau kur. Area-51 bazėje žemės pilotus apmoko pilotuoti NSO, vaizdas iš Kolumbijos būtent ir parodo mokomuosius manevrus virš Area-51.

Amerikiečiai jau turi 4 dimensijos ginkluotės ir rimtai ruošiasi pakovoti už savo teritoriją. NASA maždaug po 6 metų turės savo gravitaciją, nes gavo informacijos ir stipriai pasistūmė ta linkme, tiesa tai kol kas laikoma paslaptyje.

Mano pagrobėjai palaikė gerus santykius su Sovietų sąjunga, ypač su KGB struktūromis, tačiau pagailėjo technologijų ir technikos jai, užtat ir negavo Rusijoje vietos bazėms, o Amerika, nors gavo ir ne naujausias technologijas, aplenkė rusus, tačiau bendravimas su ateiviais labai sunkus ir nedėkingas užsiėmimas. Mano istorija glaudžiai susijusi, kaip įtariu su KGB, tačiau tam nėra jokių įrodymų, išskyrus tai, jog pilietis X dar buvo ir KGB pulkininkas, daugiau neturiu. Tai sužinojau 1991 metais, kai su juo kartu dalyvavome viename suvažiavime, vienas buvusių tremtinių apie tai paklausė jį tiesiai į akis. Bet užtat dabar, kai žlugo Sovietų sąjunga, naujoji rusų administracija perėmė bendradarbiavimą, Galaktikos taryba ir mėnuliečiai neteko jokio juridinio pagrindo apsilankyti žemėje, - kiekvienas jų vizitas nelegalus, ką ir parodo NSO ataka iš Area-51. Todėl ir aš dabar jau drąsesnis. Už tai, kad gali vykdyti tyrimus ir imti gyvūnijos pavyzdžius, grobti žmones eksperimentams, jie žmonėms privalo užblokuoti atmintį - tai viena susitarimo sąlygų. Už tai jie atsilygina technologijomis, o žemės vyriausybės jiems suteikia priedangą. Šią informaciją gavau iš vieno šaltinio, kurio neįvardinu, specialiai saugumo sumetimais.


Evaldzitai, tavo prašymą perduosiu bazės vadui, gal jis galės ką padėti, parašyk savo e- mailą, kurį jam jį perduosiu, jei jis sutiks padėti su tavim, susisieks pats, bet jie keistuoliai, tad nedėk per daug vilčių į tai.

__________2005-10-23 8:58 pm__________

Laisvi, labai lengvai surasi informaciją, įeik į Yahoo, surink ufo ir paspausk video ir atsidursi ten kur reikia, ten yra apie 20-30 videoklipų, peržiūrėk visus nepakenks.

Evaldzitai, perdaviau tavo e-mailą, tačiau jau visa savaitė jis man neatrašo anei žodžio (kai kada ir per mėnesį negaunu e-mailo), žinok, kad ten karinė tarnyba, be to, net nežinia, ar jis teiksis iš viso atsakyti. Su jais sunkus bendravimas, reikia psichologinių įgūdžių.

Apie sirijanus, plejadiečius ir kt., žinau, sklinda legendos, jog į žemę su sirijanais atskrenda pats Jėzus Kristus su pasiuntiniu Sananda Emanuel, bei karo vadu AŠTARU, tačiau kiti šaltiniai tai neigia, sakydami jog tai demonai apsimetę dievybėmis tam kad apdumtų mums protus, tai propaguoja amerikiečių sekta NESARA skelbianti mokslinio komunizmo idėjas, jie turi to paties pavadinimo puslapį, beje aš tame puslapyje susitikau su Galaxy-piligrimu turinčių tikslą perskrieti laivu visatą vadu jie man padėjo 1974 m pabėgti nuo mano pagrobėjų ir nuo to laiko buvo kelionėje, tačiau nesugebėjo pasiekti tikslo, nes pritrūko energetinių resursų, dabar ruošiasi naujai ekspedicijai.

__________2005-10-23 9:43 pm__________

Na ką gi bandysiu tęsti savo pasakojimą.

Automobilis tyliai lėkė daugiau kaip 100 km į val. Greičiu; nors ir buvo naktis, oras buvo pakankamai šiltas, tikriausiai tai buvo kažkokia vietovė šiltuosiuose kraštuose. Mano sargybiniai tarpusavyje persimesdavo keliais žodžiais anglų kalba, o iš pat pradžių galvojau, jog jie rusai. Maždaug po pusantros valandos, automobilis sustojo prie kažkokio motelio, supratau, jog čia mes apsistosime poilsiui.

Užsakė du kambarius, viename miegojau aš, o kitame apsigyveno jie, vienas iš jų pastoviai budėjo mano kambaryje, keitėsi jie kas trys valandos. Bet aš buvau pavargęs ir nekreipiau dėmesio į tuos jų manevrus.

Ryte automobilis mus nuvežė į aerouostą, sėdome į keleivinį lėktuvą ir skridome apie valandą. Žiūrėdamas per iliuminatorių, bandžiau atspėti, kurgi mes esame. Man pasirodė, jog vis tik skrendame virš Afrikos žemyno. Kelis kartus bandžiau paklausti. kur mes esame, tačiau jie tik trumpai teatkirsdavo, ar tau ne vis tiek? Galėjau to pasiteirauti stiuardesės, tačiau nemokėjau angliškai, ir tai man labai stipriai komplikavo padėtį. Pagalvojau, kad pas juos lengviau bendrauti - užtenka sukoncentruoti mintis ir tavo norimas užkalbinti objektas iš karto atsisuka į tave.

Išlipus iš lėktuvo, ėjau priekyje, o kiti du atsilikę, o vienas šalia, - pagalvojau, jog dabar kaip tik proga, tačiau, tarsi atspėdamas mano ketinimus, vienas iš jų tarė:
- Nesugalvok kvailioti, nušausim kaip kurapką, kišenėse turim plastikinius pistoletus, jų neaptinka patikrinimo tarnybos.
- Geriau sakytumėt – žaislinius, - pagalvojau, - man mieliau skambėtų.

__________2005-10-24 11:07 am__________

Prie aerouosto mūsų laukė baltas limuzinas, kuris nuvežė į gana ištaigingą užmiesčio vilą, su aukšta tvora aplinkui. Jos kieme buvo puiki aplinka, melsva spalva švytėjo milžiniškas baseinas ir t.t.

Man tai nelabai rūpėjo, daugiau galvojau ir kūriau planus, kaip sukėlus kokią nors sumaištį dingti iš čia, galvojau prisistatyti į policiją ir papasakoti visą istoriją, man viskas atrodė realu ir įtikinama, tad net į Moon: Apollo 15, 1971 galvą net neatėjo, jog kažkas gali pagalvoti, jog aš trenktas ir pasakoju kažkokias nesąmones. Dabar kai pasižiūriu iš šalies, tai galvoju, kad ir aš vargiai bepatikėčiau visais šiais dalykais, jeigu to nebūtų tekę pajusti savo kailiu.

Viloje buvo sujudimas ir kažkam ruošiamasi, mane pasigavo kažkoks stilistas ir pradėjo parinkinėti ištaigingus rūbus, ir vakarop manęs net nuosava mama ir tėtis būtų vargiai beatpažinę. Supratau, jog bus kažkokia šventė ar balius, tai mane linksmiau nuteikė, nes buvau gerokai praalkęs, o valgyti nesiūlė niekas.

Baliai visi būna panašūs, tad neaprašinėsiu, kas ir kaip, tik aš kažkodėl labai greitai atsijungiau ir ryte prabudau didžiulėje lovoje drauge su dviem damomis. Kurį laiką nelabai susigaudžiau aplinkoje, tik pajutau jog labai skauda galvą ir yra ganėtinai bloga.

Tokie renginiai truko apie trejetą savaičių, dienos metu vaikščiodavome po miestą, ilsėdavomės paplūdimiuose ir net kurį laiką buvau pamiršęs savo ketinimus pabėgti, tik visuomet nemaloniai pasijusdavau, kai pagalvodavau apie būsimą trumpą bet pavojingą misiją, kuri manęs laukė netolimoje ateityje.

Tai kas yra malonu visuomet greitai baigiasi, vieną rytą ir mes pradėjome krautis būtiniausius daiktus kelionei, o aš vėl ėmiau regzti pabėgimo planą.

Patogi situacija pasitaikė leidžiantis į kažkokį požeminį tunelį, kai mano sargybiniai trumpam prarado budrumą, - aš iš visų jėgų trenkiau vienam iš jų, ėjusiam greta manęs, ir strimgalviais puoliau laiptais žemyn, stengdamasis įšokti į tuo metu sustojusį lygtai metro traukinį. Dar viena-kita sekundė ir planas būtų pavykęs, tačiau nuaidėjo keletas šūvių ir viena kulka kliudė mano kairįjį šoną.

Kai atsipeikėjau, jie stovėjo ganėtinai išsigandę ir aiškino, jog nenorėję panaudoti prieš mane ginklo, šalia buvo policija ir medicinos automobilis, aš gulėjau nemažame kraujo klane, o gydytojai, matyt, stengėsi sustabdyti kraujavimą. Mano saugotojai kažką aiškino policininkams, retsykiais išraiškingai pasukiodami pirštais apie smilkinį, tačiau, mano džiaugsmui, juos susodino į mašiną ir nuvežė, tikriausiai, į policiją, o aš atsidūriau kažkokioje ligoninėje. Nors ir labai skaudėjo, bet buvau laimingas, jog man pavyko jų atsikratyti nors ir tokiu būdu.

Pirma dalis  |  Antra dalis  |  Trečia dalis  |  Ketvirta dalis  |  Penkta dalis

Inkognito implanto nuotraukos: originali nuotr. su išskyrimu   nuotraukos išpjova

Papildomai skaitykite:
Biržuose - pamėklė
Kam turime rengtis?
Įsiveržimas į Žemę
Į susitikimą su nežemiečiais
Neįprastas akmenukas iš Šiaulių
Planetų kolonizavimo būdai ir kova dėl gyvybinės erdvės
Keletas dokumentuotų NSO pasirodymų Lietuvoje
Nuo amžių pradžių iki šių dienų
NSO Molėtuose ir Juodkrantėje
Ar NSO nėra sukurti žmogaus?
Valdžia įtaigos taikinyje
Naujasis kolonizavimo protokolas
Slaptieji planetos valdytojai
Žmonių rasės tyrinėjimas
Paslaptingieji javų ratai
Leonidas Kaganovas. Žmogėdra
Žemė: pirmasis kraujas
Kas dedasi Mėnulyje?
Mano planeta artėja
Karvių išmėsinėjimas
R. Moore. Erdvė
Etnokosmologija

 

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.lt skiltis
Vartiklio naujienos