Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Ateivių medikų grupė bendradarbiauja su Žemiečiais  

Vietoj to, kad grobtų žmones įvairiems tyrimams, kaip kad elgiasi nemažai ateivių, šie bendradarbiauja su "kontaktuotojais" ir atlieka medicininius tyrimus bendroje ateivių/žemiečių klinikoje esančioje Žemėje. Ir šiuo atveju - Izraelyje!

Vienas iš "kontaktuotojų", Adrian Dvir, 40-metis elektronikos ir kompiuterių mokslo inžinierius, teigia, kad 1994 ateiviai įkūrė kliniką jo namuose ir kartu jie sėkmingai gydė nemažai žmonių. "Aš kasdien komunikuodavau su ateivių medicinos grupe ir kitais, stengdamasis išmokti iš jų visko ką tik sugebu. Praktiškai surengiau privačias Ateivių studijas", pasakoja spindinčio veido Adrian.

Adrian Dvir

1999 sausio mėnesį Adrian Dvir išleido pirmąją 420 puslapių knygą apie Ateivių medicinos grupę, X3 Healing Entities and Aliens, hebrajų kalba, kas tikriausiai yra ypatingas atvėjis. Šioje knygoje jis pasakoja apie Ateivių "implantus", paralelinę visatą, komunikaciją su Ateiviais ir žinoma, apie jų gydymo metodiką.

Pasak Ateivių, vien Izraelyje yra įkurta apie 15 tokių "nežemiškų" klinikų, taip pat ir kitose šalyse, JAV, Danijoj, Australijoj, Japonijoj bei Anglijoj.

Ateivių medicinos grupė studijuoja žmogaus anatomiją, fiziologiją, dažniausias ligas ir ieško optimaliausių būdų jas išgydyti. Kitos grupės užsiima ekologinėmis problemomis, žemiečių branduolinio ginklo "priežiūra" ir kitais mūsų civilizacijos aspektais.

Tokios grupės yra didesnės organizacijos, Ateivių tarybos ( Alien council) padalinys. Tarybą sudaro atstovai iš 52 ateivių civilizacijų, bet tai ne vienintelė tokio tipo organizacija.

Vienas iš ateivių tikslų, palaipsniui įtraukti Žemės planetą į tokį konsulatą.

Adrian Dvir ir jo kolegos Haya Levy, Toby Bary nekart svečiavosi Izraelio televizijoje pasakodami apie savo veikla, rodydami dokumentinius gydymo seansų vaizdus. Tokia laida buvo rodoma ir Izraelio 8-tu (mokslo) kanalu.

Akivaizdu, kad Izraelyje, kuris lyg ir nepasižymėjo pranešimų apie NSO gausa, gyvuoja didžiulis susidomėjimas alternatyviąja medicina, ir gerokai stulbinančiomis jos formomis. Bet nejučiom galima prisiminti, kad tai ta pati šventa paslaptinga šalis, kurioje įvyko labiausiai žinomi visam pasauliui gydymo stebuklai!

Slip

Atsiliepimus ir pastabas galite palikti pagrindinio san-taka station puslapio gale.

Papildomai skaitykite:
Debesys žemėja
Kam turime rengtis?
Šambalos paieškos
Ateivių civilizacijos
Šiuolaikinis mumifikavimas
Farmacininkų gniaužtuose?
Neutraliosios civilizacijos
Bredberis prieš Azimovą
M. Agrestas. Senovės kosmonautai
NSO „apsėdimas“ Puerto Rike
Svedenborgas. Pokalbiai su angelais
Souza apie pilkuosius ir kitus
Rusų magai Antrojo pasaulinio karo metu
Ar elektros tiekimą sutrikdė skraidančios lėkštės?
Svetimas vienuolynas pavadinimu „Kosmosas"
Gyvieji spinduliai ir gyvasis laukas
Paranoja skverbiasi giliai
Galios vietos: Optina
NSO tyrinėjimai JAV
Įsiveržimas į Žemę
Eksperimentai su gyvūnais
Fairwater paslaptis

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT skiltis
Vartiklis