Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Šiuolaikinis mumifikavimas    

„Summum“ kultas Jutoje su vyno, seksualinės ekstazės garbinimu ir mumifikavimu. Įkurtas 1975 m. Claude „Corky“ Nowell‘io1), grafikos pardavėjo, kai, anot jo jis turėjo kontaktą su būtybėmis, kurias vadina Summum piramidė „Summa individais“. Turi panašumų su Raeliečiais1), prieš 30 m. įkurto prancūzų auto lenktynininko.

Pagal C. Nowell, tos būtybės jam atskleidė sutvėrimo esmę, koncepcijas, kurias žmonijai nuolat perteikia aukštesniosios būtybės. 1980-ais jis pasivadino Summum Bonum Amon Ra. „Summum“ religinės apeigos remiasi tiek senovės Egipto religija, tiek žydų Moze.

1978 m. jis ėmė statyti piramidę, skirtą „Summum Soma“ nektaro (vyno) gamybai. Gaminamos kelios vyno rūšys, kurių kiekviena turi savo „pranešimą“. Šie vynai naudojamas meditacijose siekiant išvystyti mistines potencijas. Taip pat jis sugražino mumifikavimą, kuris prasideda 77 dienoms kūną panardinant į specialų skystį ir procesui reikia skirti 1000 valandų darbo 6 mėn. laikotarpyje. Pirmuoju mumifikuotas buvo pats C. Nowell‘is, miręs 2008 m. jo kūnas patalpintas mumijoformos karste, padengtame auksu ir saugomu grupės piramidėje. Tačiau mumifikavimo paslaugos gali būti suteiktos kiekvienam, mumifikuojant netgi (naminius) gyvūnus.

„Summum“ filosofijos pirmtaku buvo Kybalion3) (1908). Tačiau jis buvo laikytas nepilnu ir perrašytas. Pagrindiniu principu yra: „Niekas ir Galimybė atsiranda ir išnyksta begalę kartų per baigtinį tarpą“. Teigiama, kad jų mokymas yra toks kaip krikščioniškojo gnosticizmo, o pažinimas įgaunamas per apreiškimą – ir būtent toks buvo tikrasis Jėzaus mokymas.

Papildomi paaiškinimai

1) Klaudas Novelis (Claude Rex Nowell, 1944-2008) – filosofinės ir religinės organizacijos „Summum“, praktikavusios mumufikavimą, įkūrėjas (1975), pasivadinęs Summum Bonum Amon Ra.

2) Raeliečiai (Realians) – su ateiviais susijęs religinis judėjimas 1974 m. įkurtas Claude Vorilhon’o (g. 1946 m.). Pagal jų mokymą žemiečių rasė buvo dirbtinai sukurta ateivių, kurie vadinami elohimais. Šie specialiai klaidino žmones sakydami, kad yra angelai, cherubinai ar dievai. Elohimų pasiuntiniais buvo Buda, Jėzus ir kiti pranašai. Vorilhon’as gavo pranešimą iš elohimų, kad jei žmonija bus pakankamai taiki, jie pasirodys. Anot jų, Dievo nėra.
2001 m. organizacija tie sustiprėjo, kad ėmė remti „Clonaid“ kompanijos žmogaus klonavimo programą. Vienu savo tikslų laikomas žmogaus nemirtingumo pasiekimas padedant mokslui; pagrindinės viltys siejamos su klonavimu.
1998 m. įsteigė „Raelio angelų ordiną“, savitą elitinį padalinį, į kurį priimamos gražios moterys, kurios mokosi geišų meno.

3) Kibalionas - nedidelės apimties hermetinės filosofijos traktatas, anonimiškai „Trijų įšventintųjų“ išleistas 1908 m. Čikagoje. Jame aprašoma dvasinė (mentalinė) transmutacija, dar vadinama dvasinė alchemija ir poliarizacijos menu.

Papildomai skaitykite:
„Umitų“ laiškai
Lenino marsiečiai
Kam turime rengtis?
Mano planeta artėja
Neutraliosios civilizacijos
Svedenborgo nežemiečiai
Gyvybė Saulės paviršiuje?
Lenino mauzoliejaus mistika
Valpurgiška Gegužės pirmoji
Spontaniškas "Spirit Web Chat" pokalbis
Šventasis pranašas Slavikas
Pilvakalbystės stebuklai
Gyvenimas 2021 metais
Pranašas Nostradamas
Valdžia įtaigos taikinyje
Čenelingas ir rašymas
Rasės: terai ir derai
Didžiojo brolio akys
Šamanų ratu einant
Ir vėl čupakabros
Sielos klajonės
DM=XF

 

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT puslapis
Vartiklis