Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Šiuolaikinis mumifikavimas    

„Summum“ kultas Jutoje su vyno, seksualinės ekstazės garbinimu ir mumifikavimu, įkurtas 1975 m. Claude „Corky“ Nowell‘io1), grafikos pardavėjo, kai, anot jo jis turėjo kontaktą su būtybėmis, kurias vadina „Summa individais“. Turi panašumų su Raeliečiais1), prieš 30 m. įkurto prancūzų auto lenktynininko Claude Vorilhon’o5). Summum piramidė

Pagal C. Nowell'į, tos būtybės jam atskleidė sutvėrimo esmę, koncepcijas, kurias žmonijai nuolat perteikia aukštesniosios būtybės. 1980-ais jis pasivadino Summum Bonum Amon Ra. „Summum“ religinės apeigos remiasi tiek senovės Egipto religija, tiek žydų Moze. Žodis „summum“ yra kilęs iš lotynų kalbos ir yra neutrali „summus“, reiškiančio „aukščiausiasis“, forma. „Summum“ mokymo kontekste jis reiškia „visos kūrinijos visuma“. Jame skiriama Summum (organizacijos ir mokymo pavadinimas) ir SUMMUM (egzistencijos visuma).

1978 m. jis ėmė statyti piramidę, skirtą „Summum Soma“ nektaro (vyno) gamybai. Gaminamos kelios vyno rūšys, kurių kiekviena turi savo „pranešimą“. Šie vynai naudojamas meditacijose siekiant išvystyti mistines potencijas. Laikoma, kad „Summum“ instruktažą gavo apie 250 tūkst. žmonių. Kadangi narių apskaita neatliekama, šis skaičius paremtas išplatintų vyno butelių kiekiu.

Taip pat jis sugražino mumifikavimą, kuris prasideda 77 dienoms kūną panardinant į specialų skystį ir procesui reikia skirti 1000 valandų darbo 6 mėn. laikotarpyje. Pirmuoju mumifikuotas buvo pats C. Nowell‘is, miręs 2008 m. jo kūnas patalpintas mumijos formos karste, padengtame auksu ir saugomu grupės piramidėje. Tačiau mumifikavimo paslaugos gali būti suteiktos kiekvienam, mumifikuojant netgi (naminius) gyvūnus.

„Summum“ filosofijos pirmtaku buvo Kybalion3) (1908). Tačiau jis buvo laikytas nepilnu ir perrašytas. Pagrindiniu principu yra: „Niekas ir Galimybė atsiranda ir išnyksta begalę kartų per baigtinį tarpą“. Teigiama, kad jų mokymas yra toks kaip krikščioniškojo gnosticizmo, o pažinimas įgaunamas per apreiškimą – ir būtent toks buvo tikrasis Jėzaus mokymas.

Praktikuojama meditacija apie sutvėrimo, esančio savo paties viduje, aspektą. Anot Summum, kiekviename tvarinyje yra esencija, esanti Sutvėrėjo dvasia, ir kuo labiau dėmesys sutelkiamas į ją, tuo labiau paveikiamas dvasinis vystymasis, išvystant „dvasinę Psichokenezę“. Taigi, šiame mokyme nėra atskiros garbinamos dievybės, o visa visata yra verta studijavimo ir meditacijos.

Akmeninis rutulys

Bosnijos archeologas Semiras Osmanagičius4) miške prie Zavidovičių miestelio, esančio centrinėje Bosnijos ir Hercegovinos dalyje, privačioje valdoje rado didelį akmeninį rutulį, kurio skersmuo apie 3 m, o svoris per 30 t. Semiras žinomas tuo, kad ieško paslaptingos senovės civilizacijos pėdsakų. Bosnijos akmuo

Tačiau tokie akmeniniai rutuliai gali būti kilę ir natūraliai. Geologai nurodo, kad tokios sferiškos konkrecijos susidaro kristalizuojantis smėliui ar ugnikalnių pelenams. Juos sudrėkina iš gelmių kylantis karštas mineralizuotas tirpalas, o tada purios medžiagos viduje prasideda kristalizacijos procesas, tolygiai pasklindantis iš centro į šonus. Taip gana purioje medžiagoje susidaro kietas rutulys, kuriame smėlį suklijuoja iš tirpalo išsiskyrę kristaliukai. Kai per milijonus metų erozija nupučia purią medžiagą, paviršiuje pasirodo kietas ir sunkus rutulys. Analogiškų radinių rasta ir kitose Žemės vietose, pvz., Meksikoje ir Kosta Rikoje.

Cheminė analizė rodo, kad rutulys yra iš bazalto su kvarco, geležies oksidų ir muskovito priemaišomis. Atkasinėti rutulį pradėjo dar 2016 m. ir 2019 m. dar nebuvo baigę. Sklypo šeimininkas Suadas Keserovičius labai džiaugiasi radiniu, greta įrengė improvizuotą kavinę ir smalsiems lankytojams pasakoja apie rutulio skleidžiamas kosmines energijas. Taip pat jis pardavinėja apvalainus akmenukus, šiaip panašius į bulves, bet kažkiek primenančius jo valdoje rastą akmeninį rutulį.

Papildomi paaiškinimai:

1) Klaudas Novelis (Claude Rex Nowell, 1944-2008) – filosofinės ir religinės organizacijos „Summum“, praktikavusios mumufikavimą, įkūrėjas (1975), pasivadinęs Summum Bonum Amon Ra.

2) Raeliečiai (Realians) – su ateiviais susijęs religinis judėjimas 1974 m. įkurtas Claude Vorilhon’o (g. 1946 m.). Pagal jų mokymą žemiečių rasė buvo dirbtinai sukurta ateivių, kurie vadinami elohimais. Šie specialiai klaidino žmones sakydami, kad yra angelai, cherubinai ar dievai. Elohimų pasiuntiniais buvo Buda, Jėzus ir kiti pranašai. Vorilhon’as gavo pranešimą iš elohimų, kad jei žmonija bus pakankamai taiki, jie pasirodys. Anot jų, Dievo nėra.
2001 m. organizacija tie sustiprėjo, kad ėmė remti „Clonaid“ kompanijos žmogaus klonavimo programą. Vienu savo tikslų laikomas žmogaus nemirtingumo pasiekimas padedant mokslui; pagrindinės viltys siejamos su klonavimu. Raeliečiai, kaip NSO religija, užima antrą vieta po scientologijos. Nemaža jų mokymo dalis sutampa su Ošo mokymu.
1998 m. įsteigė „Raelio angelų ordiną“, savitą elitinį padalinį, į kurį priimamos gražios moterys, kurios mokosi geišų meno.

3) Kibalionas - nedidelės apimties hermetinės filosofijos traktatas, anonimiškai „Trijų įšventintųjų“ išleistas 1908 m. Čikagoje. Jame aprašoma dvasinė (mentalinė) transmutacija, dar vadinama dvasinė alchemija ir poliarizacijos menu.

4) Semiras Osmanagičius (Semir Osmanagić, g. 1960 m.) - Bosnijos verslininkas statybų srityje ir rašytojas, plačiausiai žinomas savo pseudo-archeologiniu projektu, susijusiu su vadinamosiomis „Bosnijos piramidėmis“ (prie Visoko miestelio; taip pat žr. >>>>>). Jis tvirtina, kad tai dirbtinės ir seniausios Žemėje piramidės (ir dar, kad po jomis yra platus požeminis tunelių tinklas). To pagrindu jis toje vietoje išvystė turizmą. Tuo tarpu mokslininkai nustatė, kad piramidės - vadinamieji fletaironai (flatiron).
Taip pat jis pasižymėjo ir kitais neįprastais tvirtinimais, pvz., knygoje „Majų pasaulis“ (2004) sako, kad majai yra nežemiečių iš Plejadžių palikuonys, o „Alternatyviojoje istorijoje“ (2003) spėja kad Hitleris ir kiti nacių vadai pasislėpė požeminėje bazėje Antarktidoje.

5) Klodas Verilhonas (Claude Maurice Marcel Vorilhon, g. 1946 m.) – prancūzų žurnalistas, rašęs apie sportinius automobilius, 1973 m. Ženevoje įsteigusiu Raeliečių kultą. Tariamai po kontakto su nežemiečiu (vadinamo Jahve), pasivadino Raelu (t.y. „Elohimų mesendžeriu“). Išleido kelias knygas ir keliavo po pasaulį, propaguodamas savo idėjas (ir knygas). Vienu pagrindinių tikslų raeliečiai laiko nemirtingumo pasiekimą mokslo priemonėmis, pagrindines viltis siejant su klonavimu (jo knyga „Taip žmonių klonavimui“, 2001). Kartu laiko, kad GMO pajėgos sustabdyti badą.

Papildomai skaitykite:
„Umitų“ laiškai
Lenino marsiečiai
Kam turime rengtis?
Mano planeta artėja
Neutraliosios civilizacijos
Svedenborgo nežemiečiai
Gyvybė Saulės paviršiuje?
Lenino mauzoliejaus mistika
Valpurgiška Gegužės pirmoji
Svedenborgas. Pokalbiai su angelais
Spontaniškas "Spirit Web Chat" pokalbis
Šventasis pranašas Slavikas
Pilvakalbystės stebuklai
Gyvenimas 2021 metais
Pranašas Nostradamas
Valdžia įtaigos taikinyje
Čenelingas ir rašymas
Rasės: terai ir derai
Didžiojo brolio akys
Šamanų ratu einant
Ir vėl čupakabros
Sielos klajonės
DM=XF

 

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT puslapis
Vartiklis