Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Al ir Filadelfijos eksperimentas  

Taip pat skaitykite: Al Bielek pasisakymas  
Filadelfijos eksperimentas: bandymai su laiku  
Tvariniai iš eterio  

Al Bielek gimė 1927-ais. Pirmąkart atsiminė esąs Al Bielek būdamas 9 mėn. per šeimos Kalėdinį vakarėlį. Jis tada suprato prie pianino vykstantį pokalbį. Mokykloje vadintas „vaikštančia enciklopedija“. Prieš baigdamas mokyklą laikė elektronikos testą ir vienintelis jį išlaikė. Jį priėmė karinis Jūrų laivynas. Dirbo ET ir Psi Ops programose.

Netrukus ėmė dėtis keisti dalykai. Būnant 1956 m. Havajuose, jis trumpam sutiko Mark Hammill'ą, kuris vėliau tapo „Žvaigždžių karų“ aktoriumi. Netrukus buvo priimtas į „Montauk" projektą. Dirbo įprastinį darbą Kalifornijoje ir požeminiu keliu vyko į Montauk Long salą, kad atliktų ten savo darbus. Kai laiko tunelis buvo baigtas, požeminę bazę galėjo būti tiesiog teleportuojamas, o vėliau grąžinamas.

Al Bielek 8-me dešimtmetyje Al buvo Psichikos programos direktorius. Kadangi „Montauk vaikinai" buvo pagrindinė programa, tai jis turėjo tam tikrą įtaką. Jo atsakomybėje buvo Minčių valdymo programa. Jis nuolat bendravo su Duncan Cameron ir Preston Nichols. Vienas programuotojų buvo Steward Swerdlow. 9-me dešimtmetyje Al dalyvavo kai kuriuose kelionių laike eksperimentuose. Kelis kartus su Duncan vyko į Marsą. Taip pat jis prisimena kitas keliones į stotį 100 tūkst. metų į praeitį, į kitas planetas su Šviesiąja ir Tamsiąja energija bei į 6037-uosius.

Po 1988 m. pažiūrėjus filmą „Filadelfijos eksperimentas“, jo atmintis ėmė grįžti. Al įsitikinęs, kad jo ryšiai su Montauk pasibaigė atskleidus tai. Po susitikimų su Preston Nichols, Duncan Cameron ir kt. grįžo dar daugiau prisiminimų. 1989 m. ryžosi viešai prabilti apie Filadelfijos eksperimentą.

Jis puikus kalbėtojas radijo šou ir konferencijose. Jis sako, kad apie 2 mln. vaikų dingsta kasmet.

Preston Nichols gimė Niujorko Long Island 1946 m. Jis turi parapsichologo, psichologo ir elektriko laipsnius. Pabaigęs mokslus dirbo „Defense Electronics“, „Brookhaven“ ir AIL. 1968 m. įsitraukė į „Montauk“ veiklą. Jis užsiėmė nematomo lėktuvo uodegos galo tyrimais. Jam buvo pasakyta, kad tyrimai prasidėjo po „Filadelfijos eksperimento“. Jis perskaitė „Vaivorykštės“ projekto ataskaitą. Joje broliai Cameron buvo įvardijami kaip karinio Jūrų laivyno tarnautojai.

Jis buvo įtrauktas į „Minčių valdymo" projektą. Jie dirbo perkeldami žmogaus mąstymą į kompiuterį. Jis mokė „Montauk vaikinus“ tapti „PSI kariais“. „Montauk“ kėdėje buvo naudojami kvantiniai laukai žmonių minčių skaitymui. Asmuo buvo paguldomas kėdėje, sukeliama tranzo būsena ir apvijų sistema perimdavo signalus. N. Teslos sukurti radijo imtuvai galėjo perimti ir digitalizuoti mintį, įrašyti ją kompiuteryje. Minčių pavertimui tikrovei naudotas radijo bokštas. Toji kėdė naudota įvairiems tikslams. Vienas jų - atverti kelionės laike sūkurį. Nemažai „Montauk vaikinų“ buvo prarasta pradinio laiko sūkurio testavimo metu.
Experiment

Parengė Cpt.Astera's Advisor

Papildomai skaitykite:
Kogi telepatija
Ziggy Stardust
Kabančioji uola
Svetimųjų rūšys
Al Bielek pasisakymas  
Ką rodo laiko rodyklė?
valdomas nuotolinis matymas
Virpesio-sukinio teorija
Ar tai buvo pusiau ateivė?
Tolimojo poveikio reiškinys
Ar galimas ryšis su protingomis kitų planetų būtybėmis?
Plutono pavaizdavimas pas šumerus
Panspermia: užkratas iš kosmoso
Gyvenimas 2021 metais
Paštas raketa
Roswello avarija
Marsiečio kapas
Laivas-vaiduoklis
Mutantų rytmetis
"Wow" signalas

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.lt skiltis
Vartiklis