Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Paragvajaus vikingai

Cerro Cora yra kalnų žiedas, kurio skersmuo apie 5 km. Jis yra apie 25 km į vakarus nuo pedro Juan Caballero miesto. Jis yra nacionalinio parko teritorijoje ir draudžiamoje lankytis karinėje zonoje. Tiesus gūbrys į šiaurės rytus yra Cerro Itaguambype (kas guaranių kalba reiškia „tvirtovė“). Ji yra 2 km ilgio ir virš Cerro Cora Outlook aplinkinės lygumos iškyla 100 m. Jos viršumi eina 300 m ilgio ir 3 m pločio takas, kurio pietiniame gale yra apvali aikštelė ir bokšto griuvėsiai. Maždaug 30 m yra 20 m pločio anga, vedanti į kalno vidų.

Cerro Itaguambype pagrindas yra natūrali uola, prie kurios pridurtos vertikalios sienos ių skirtingų dydžių akmens blokų, kurie vienas su kitu susiliečia lygiu paviršiumi. Toks statybos būdas yra panašus į iki-inkų laikų sienas Peru ir Bolivijoje, kai tai apsaugodavo nuo seisminio aktyvumo. Bet kadangi Paragvajus nėra seisminio aktyvumo zonoje, logiška manyti, kad šis metodas yra pasiskolintas iš kitur, nes guaraniai niekada nestatė akmeninių statinių iki atvykstant jėzuitams, kurie, vienok, statė kitaip ir niekada nebuvo įsikūrę rajone.

1940-44 m. kalną kruopščiai ištyrė AGA, o po 30 m. Instituto de la Ciencia del Hombre, tačiau tik neseniai atskleista, kas rasta viduje. Komandos vadovas prieš savo mirtį 1990-ais atskleidė, kad kalno viduje yra „sidabro perlydymo gamykla“. Kodėl buvo įslaptinta informacija apie 13 a. sidabro apdirbimo gamyklą?

Kitas dominantis kalnas yra už 5 mylių nuo pirmojo, nesiekia 40 m aukščio, uolėtas gūbrys su įdubimu viduryje, apačioje padengtas gausia augmenija, o viršus yra plikas, todėl vietinių guaranių ir vadinamas Yvyty Pero (Pliku kalnu). Vėliau Paragvajaus vyriausybė jį pervardino Cerro Ipir. Įdomu, kad Yvyty Pero Cerro Ipir tunnel vadinamas kitas kalnas, esantis už 300 mylių į pietus, kurio papėdėje archeologai rado runų užrašų. Fricas Bergeris buvo įsitikinęs, kad Cerro Ipir slepia požeminius rūmus ir 1941 m. pradėjo kasinėjimus. Netrukus rado aukso radinių. Kitų metų pabaigoje buvo nupirktas pneumatinis grąžtas, tačiau 23 m gylyje rastas kietas pagrindas, kurios negalėjo įveikti nei grąžtas, nei sprogdinimai. Bergeris tai laikė rūmų „stogu“, liudininkai tvirtina, kad medžiaga buvo neabejotinai dirbtinės kilmės. Trečias bandymas buvo 1944 m., tačiau vėl teko nutraukti bandymus prasiskverbti gilyn. Tačiau buvo rasta daugiau radinių, tačiau jų likimas nežinomas.

1977 m. atvykus profesionaliai komandai, prof. Pistilli nepastebėjo požymių, kad būtų galima spėti, kad kalnas slepia rūmus. Ant sienos rasti 5 runų tipo ženklai. Buvo prisikasta iki kieto pagrindo, kuris buvo balkšvas ir skyrėsi nuo rausvo smiltainio, kuris sudarė gūbrį. Įveikti jo irgi nepavyko, išmatuotos nedidelio sprogmens sukeltos bangos vienodu greičiu sklido 200 m. Bandymai rasti įėjimus nepavyko (1940-ųjų laiške Bergeris tvirtino radęs įėjimus į 4 tunelius, kurie nusitęsia iki 150 km).

Kokias išvadas galime padaryti? Bolivijos Lobato lagūnoje (prie Potosi) rastos didelės sidabro kasyklos (apie tai paskelbė „Science“ 2003 m. rugsėjo 23 d.), naudotos maždaug nuo 1000 m. Galima spėti, kad jos priklausė vikingams, ir čia yra jų buvimo požymių. Bet kam reikėjo gabenti sidabrą į Cerro Cola ir ten jį perlydyti? Ir kodėl šis faktas slėptas 20-me amžiuje.

San Borondon, keista pradingstanti sala, aprašyta „Pagoniškoje vietoje-I“ ir Cerro Cora, Fritz‘o Berger‘io žodžiais, „Miegančio miško grožio kraštas“ šiuolaikiniam mokslui kelia dilemą.

7-me dešimtm. daugelis tyrinėtojų pripažino lygiagrečios visatos galimybę, pirmiausia, siekdami paaiškinti paslaptingus laivų ir lėktuvų dingimus. 1965 m. rugpjūčio “Science” žurnale dr. J.H. Cristenson iš Kolumbijos un-to paskelbė straipsnį „Atvirkštinis laikas“ (Time Reversal), kurio pradžioje rašoma: „spėjama, kad egzistuoja vaiduokliška visata, panaši į mūsų pasaulį. Tarp šių dviejų visatų tėra silpna sąveika, tad mes nematome to kito pasaulio, o jie nesikiša į mūsiškį“. O po to – tyla. Mat lygiagretusis pasaulis netelpa į Einšteino reliatyvumo teoriją, kuria remiasi šiuolaikinis mokslas.

Druidų mokymai remiasi reinkarnacijos doktrina ir dievybėmis, kurios viešpatauja Požemyje, nežinomoje erdvėje „žemyne arba saloje“. Čia pakliūva mirusieji po pirmosios mirties.

1945 m. vokiečių imigrantas archeologas Waldemar Julsrud Meksikoje El Toro kalno pakalnėje prie Runas at Paraguay Acambaro, Guanajuato, rado kelias molio figūrėles. Kalnų El Toro ir Chivo pakalnėse rasta per 33 tūkst. porceliano figūrėlių. Jos siejamos su Chupicuaro iki-klasikinei kultūrai (800 m. pr.m.e.- 200 m). Kai kurios statulėlės yra tikslios atseit prieš 65 mln. m išnykusių dinozaurų kopijos. Jas darę turėjo matyti dinozaurus!

1954 m. Meksikos vyriausybė pasiuntė 4-is gerai žinomus archeologus tinti tos vietovės. Netoliese ankstesnės radimvietės rasta nemažai panašių figūrėlių. Tačiau po trijų savaičių jų pranešimas paskelbtas klastoje, nes „kartu vaizduoja žmones ir dinozaurus“.

1955 m. Niu Hempšyro antropologijos profesorius Charles Hapgood atliko tyrinėjimus [jis yra gerai vertinamas, nes, pvz., A. Einšteinas apie jo knygoje „Žemės pasislinkusi pluta“ pateikta koncepciją, kad ji yra labai svarbi]. Jis kasinėjo po policijos vadovo namu, pastatytu 25 m. anksčiau, nei atvyko Julsrud. Buvo rastos 43 figūrėlės, tarp kurių buvo ir dinozaurų. Trys radioaktyvios anglies metodu atlikti datavimai davė tokias datas: 1640 m. pr.m.e., 4530 m. pr.m.e. ir 1110 m. pr.m.e. 18 pavyzdžių datuoti panaudojant termoliuminescencinį metodą gaunant 2500 m. pr.m.e. datą. www.creationists.org/living-dinosaurs-dr-javier-cabrera-and-don-patton.html http://www.jacquesdemahieu.com.ar/rey-blanco-del-paraguay-2.htm -->

Parengė Cpt.Astera's advisor 

Papildomai skaitykite:
Plazma įrankiai
Zimbabvės mįslė
Kur veda lėjos?
Tuneliai po Andais
Kas išrado telefoną?
Andų kalnų dvasios
Duobių kaspinai Peru
Paslaptingos Naska figūros
Sikanų civilizacijos atradimai
Peru iki-ispaniškas paveldas
Nan Madolis - apleistas paslapčių miestas
Baltojo dievo pasirodymas
Dingusi Sandoros skrynia
Bažnyčia už laiko gniaužtų
M. Agrestas. Senovės kosmonautai
Dinozaurai Jakutijos ežeruose
Gyvenimas 2021 metais
Galios vietos: Optina
Karaliaus Artūro dvaras?
Vienaragis Kinijos zhi
Languedoko akmenys
Piramidžių mistika
10 keistų radinių
Akvilonijos sfinksas
Los Lunas dekalogas
Senovės astronautai
Ką nutyli būgnai?
Tunguskos sprogimas
CEFAA, Čilė
Gobekli Tepe
Festo diskas
Dropa diskai
Mima kalvos
Nan Madolis

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.LT skiltis
Vartiklio naujienos