Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Likimo diena?

1400 m. pr.m.e pasislinko Žemės ašis. Tai užfiksuota Egipto, šumerų, Babilono ir kituose Mesopotamijos tekstuose bei Biblijoje. Saulė "stovėjo" danguje beveik 20 valandų (Biblijoje - beveik dieną). O kitoje Žemės pusėje senovės olmekų legendose pasakojama, kad Saulė netekėjo visą dieną (nes ten tuo metu buvo naktis). Totas tvirtina, kad to priežastis buvo Nefilimų gimtoji Nibiru planeta, kuri sugrįžta kas 3600 metai ir praeina tarp Marso ir Jupiterio ir atsiduria netoli Žemės. Totas sako, kad tai būna didžių pokyčių metas.

Pernelyg stulbinantis teiginys? Paskaičiuokime: 1400+2000 = 3400. Ne tiek daug Žemei laukti naujo Nabiru pasirodymo… O jei 1400 m. pr.e. yra su 200 m. paklaida?

Juodieji pranašai

1999 m. rugpjūčio 11 d. įvyksta visiškas Žemės užtemimas.
Actekų kalendorius baigiasi rugpjūčio 13 d.
Nostradamo pranašystė apie siaubo dievą iš dangaus.
Netrukus po Saulįs užtemimo NASA užplanavo "Cassini" startą.

Tradicinėje hermeneutikos teorijoje įvykiai bandomi aiškinti ankstesniųjų pranašysčių šviesoje. PsiOpsuose, užplanuotose apgaulėse, pranašysčių teiginiai panaudojami būsimų įvykių sukėlimui, t.y. pranašystės "įvykdomos". Tikslas - sukelti nerimą bei baimę ir valdyti.

"Cassini" su 72 svarais plutonio gali pavirsti branduoliniu ginklu, galinčiu paveikti civilizacijos eigą, sunaikinti ar susargdinti didelę Žemės gyventojų dalį ir įvesti griežtesnį "minčių valdymo" autoritarinį režimą. Juk NASA energijos šaltiniu galėjo pasirinkti tobulesnes ir saugias Saulės baterijas, o ne pavojingą plutonio "užtaisą" (pastaba: Plutonis yra vienintelė planeta, kurios nėra tuo metu). Plutonis gerai dera ir prie "išorės antplūdžio" perspėjimų, apie kuriuos kalbėjo net ir Ronald Reagan.

Prisiminkime, kad žmonijos istorijoje jau išsipildė kai kurios pražūtingos pranašystės. Viena jų - ispanų išsilaipinimas Naujajame pasaulyje sutapo su actekų Baltojo dievo Quetzalcoatl'io sugrįžimo prnašyste.

Paruošė Cpt.Astera's advisor

san-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Kodėl jų nėra?
Žvaigždžių sporos
Fairwater paslaptis
Mano planeta artėja
NSO.LT skiltis
Vartiklis