Global Lithuanian Net:    san-taka station:
 

Pokalbio scenograma: Spirit Web Chat, 1997 Liepos 11 d

Siūlome Jūsų dėmesiui ištrauką iš spontaniškos elektroninės mini-konferencijos įvykusios kanale Spirit Web Chat, 1997 Liepos 11 d. “Stenogramą” išvertė į lietuvių kalbą ir atsiuntė vienas iš dalyvių - Lukas Vangelis.

Tarpusavyje nepažįstami pašnekovai dalinosi įspūdžiais būdami toli vieni nuo kitų, bet juos akimirksniu suartino bendros temos ir idėjos.

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

( … )

Vivus: Labai lėtas ryšys. Kurioj tu vietoj? Aš gyvenu Washington valstijoje.

Luke: Taip, kiek panašu į pokalbį senoviniu tarptautinio ryšio telefonu, ar ne? Bet iš tiesų aš ir esu labai toli, Vilniuje, Lietuvoje (Europa).

Vivus: Turiu asmeninių patyrimų susietų su NSO. O kaip tu?

Luke: Nieko sau! Žinai, panašu, kad ir aš turiu. Keletą kartų ryškiuose sapnuose (lucid dreams), taip pat ir nakties danguj… Ar tau teko matyti skraidantį objektą?

Vivus: Taip, aš mačiau ir turėjau kontaktą net su keletu tipų. Matydavau skraidančius objektus naktiniam danguje, kartu su tėvais, dar jaunystėje.

Šios vietovės, kur aš išaugau, žmonės susidurdavo su jais netikėčiausiu būdu.

Mano tėvai kartą grįždami vakare namo, išvydo vieną objektą sklandantį tiesiog virš ganyklos.

Man labai miela susisiekti ir kalbėtis su tavim, mes juk labai toli vienas nuo kito, tiesa ?

Papasakok apie savo sapnus

Matau, kad Gilbert prisijungė prie mūsų, sveikas atvykęs.

Gilbert: Labas visiems! Aš taip pat domiuosi NSO. Esu įsitikinęs, kad mačiau vieną Korėjoje, prieš keletą metų.

Vivus: Luke yra tolokai nuo mūsų, todėl jo įvestas tekstas pasirodo po ilgesnio laiko tarpo, tad papasakok apie Korėją daugiau.

Luke: Keli buvo ypač ryškūs (kaip tik tuo metu, kai Hale-Bopp kometa kybojo danguje tiesiai priešais mano langą). Sapnavau labai aiškiai, dangų, visiškai realų, ir didelius skraidančius diskus, lyg iš subtilios medžiagos. Atrodė, kad jie ieško manęs ir kiekvieną kartą aš instinktyviai stengiausi pabėgti ar pasislėpti.

Gilbert: Įdomu, ko tie NSO taip gausiai veržiasi į Lietuvą?

Vivus: Luke, jei rimtai, tai ar neatradai ant savo kūno kokių nors žymių, labai mažų, ar kuom ypatingų, kurių anksčiau neturėjai ir nežinai iš kur jos?

Gilbert, gal turėjai artimąjį trečiojo laipsnio kontaktą?

Luke: Taip, esu girdėjęs apie tai - ne, aš neturiu tokių žymių.

Tiesa, šiais metai buvo pastebėti keli NSO pasirodymai danguje. Kai kurie sakosi matę, o vienas žmogus mažame miestelyje net nufilmavo mėgėjiška video kamera, ganėtinai ryškiai NSO judėjimą danguje ir vaizdelis, kokių 50 sekundžių, ramiausiai buvo parodytas valstybinės TV žinių laidoje.Tačiau mūsų šalies žmonėms tai rodos nesukelia jokio susidomėjimo ir dažniausiai jie laikosi skeptiškos pozicijos.

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Gilbert: 1991 rugpjūčio 1 ar 2, apie 11.20 nakties, Seule aš tiesiog žaibu užlėkiau ant namo, kuriame tuomet gyvenau, stogo, kai išvydau ovalinę/link apvalumo formos šviesą, pakilusią toli iš už horizonto ir keliaujančią nakties danguje link mano pusės. Ji judėjo palikdama paskui save keistą “kibirkščių” ruožą. Kai ta šviesa galiausiai išnyko, pasiliko sustingę liepsnelės, kurios kibirkščiuodavo, reaguodamos su oru. Pradžioje aš pamaniau, kad stebiu kometą, nes šviesos ovalas lyg ir turėjo ugneles apie savo kraštus. Turbūt tai padėjo man išlikti neparblokštam viso to įspūdžio. Bet labiau įsižiūrėjęs, pradėjau abejoti. O sekančią dieną susisiekiau su vietinio universiteto astronomijos departamentu ir išaiškėjo, kad jokios kometos tuo metu nebuvo matomos.

Vivus: Gilbert, tai tikrai įdomus apsireiškimas. Niekad neteko girdėti apie NSO kibirkščių pėdsakus. Tačiau aš pats esu susidūręs su fenomenu, kurį pavadinau “tranu” (drone) arba automatiniu skraidančiu laiveliu, kuris, tikrai, palikdavo paskui save “šviesos krislų” pėdsakus. Aš manu, kad objektas greičiausiai atlieka kažkokias stebėjimo užduotis ir ima atmosferos mėginius bandymams.

Ar skriejanti šviesa turėjo keistą nepastovią trajektoriją ?

Gilbert: Ne, trajektorija nebuvo laužyta, visas skrydis sudarė arkos formos juostą, kažkas panašaus į tai.

Vivus: Luke, Washington valstijoje NSO pasirodymai registruojami nuo 1948. Ir žmonės iki šiol dar vis vien apsimeta, kad nieko čia rimta. Labai dažni pasirodymai būna ir virš Rainier’io kalno (netoli Seattle). Viena iš tokio elgesio priežasčių yra ta, kad jie tiesiog bijo galvoti. Mes, daugumoje, nežinome kodėl jie yra čia, ar ko jie nori, bijome pripažinti, kad jie yra labiau žinantys negu mes. Todėl žmonės jaučiasi pažeidžiami ir kupini išgąsčio. Apsimetinėdami, kad jų nėra žmonės išvengia susidūrimų su savo pačių baime.

Luke: Vivus, JAV mane visada žavėjo, kaip turinti ilgiausią ir didžiausią patirtį susietą su NSO, bet panašu, kad Amerikos institucijos taip pat yra gerai patyrę faktų klastojimo srityje.

Vivus: Taip, nes jos siekia išlikti “institucija” žinančia daugiausiai. Nuoširdžiai manau, kad dauguma žmonių tiki kitų protingų gyvybes formų egzistavimu.

Aš dirbu su žmonėmis, kurie yra patyrę artimus kontaktus bei kitus paranormalius fenomenus ir nežino kaip į tai reaguoti.

( ... )

Pokalbį pateikė Lukas Vangelis

san-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

NSO.LT skiltis
Vartiklis