Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Vaimanika šastra

Vaimanika šastra labai detaliai aprašo vimanas, t.y orlaivius. Tačiau nereikia užmiršti, kad ji buvo parašyta 20 a. pradžioje naudojant "chanelling" metodą. Jo esmė tokia:

Senovės Indijoje žinios buvo perduodamos iš lūpų į lūpas, mokytojo - patikimam mokiniui (žodinė tradicija). Vėliau jas imta užrašinėti ant palmių lapų, kurie yra labai netvarūs ir gali išlikti tik nuolat perrašomi.

Tačiau visi tekstai (žinios) "išlieka eteryje ir gali būti išklausytos mediumų". Ir toks mediumas buvo Pandit Subbaraya Šastry, "vaikščiojantis žodynas apdovanotas okultiniais sugebėjimais". Jis 1918 m. rugpjūčio sanskrito kalba pradėjo diktuoti Vaimanika šastrą p. Venkatačalai Sarmai, o baigė 1923 m. rugpjūčio 23 d. pagal šio mediumo instrukcijas buvo paruošti ir vimanų brėžiniai.

Šastry teigimu Vaimanika šastra yra viena iš išminčiaus Maharši Bharadžana neišlikusio veikalo Yantra sarvasva (Mašinų enciklopedija) skyrių. Šis rši minimas Mahabharatoje ir kituose vedų raštuose (bet juose nėra sąryšio su mašinomis). Ir į tokį veikalą nėra nuorodų vėlesniuose raštuose. Tad apie Vaimanika šastra autentiškumą galima ginčytis. Ypač kai juose aprašomi rukma, tripura ir sakuna vimanai turintys to laikmečio technologijas (mechanikos ir elektros):

Tačiau atidžiau įsiskaitę į Vaimanika šastrą rasime ir visai kitos prigimties dalykų.

Tad Vaimanika šastra savo "išmone" toli lenkia daugelį to meto fantastų. Arba Šastry tikrai turėjo nepaprastai išvystytą išmonės dovaną, arba - tai daug gilesnių gelmių atspindžiai.

(Bus daugiau...)

Paruošė Cpt.Astera's advisor

Apie vimanus papildomai skaitykite:
Senovės Indijos oreivystės priešaušris
Nežemiški senosios Indijos personažai
Vimanų vibruojantieji degalai
Kinų ir korėjiečių skraidantys vežimai
Senosios Pietų Azijos technologijos
Ieškant supernovų Indijos raštuose
DM=XF

Atsiliepimus ir pastabas galite palikti pagrindinio san-taka station puslapio gale.

san-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

NSO.lt skiltis
Vartiklio naujienos