Global Lithuanian Net:    san-taka station:
NAUJOS skaitytojų nuotraukos  

Daugiau nuotraukų:  Objekto išnykimas >>>> 

2012 m. spalio 18 d. nufilmuotas NSO virš Vilniaus. Žr. >>>>>

Mūsų svetainės lankytojai toliau dalijasi savo nuotraukomis. Atsiliepimus galite rašyti puslapio gale...

Pastaba: VISAS nuotraukas galima pasididinti:
 

Juozas iš Ringailių atsiuntė nuotraukų ir 2018 m. rugpjūčio 28 d. Laba diena,
Sesė šiandien, rugpjučio 25 d. 20 val. 30 min. Kaišiadorių raj. Ringailių kaime fotografavo save ir peržiūrint foto pamatė, kad už jos toliau kabo juodas apvalus trupuka pailgas daiktas, kažkoks objektas, NSO ar dar kas neaišku; ir padidinus foto matosi ateivio galva; keista, pridėsiu keletą foto
UFO at Ringailiai, 2018, Lithuania
UFO at Ringailiai, 2018, Lithuania UFO at Ringailiai, 2018, Lithuania UFO at Ringailiai, 2018, Lithuania

Juozas, 2017 m. rugpjūčio 1 diena, Ringailių km, Kaišiadorių raj.
Rugpjūčio 1 dieną vakare fotografavau šieno rulonus ir kitą dieną, peržiūrint nuotraukas telephone, pamačiau keistą pilką pailgą daiktą.
Ringailių km, Kaišiadorių raj.
NSO Kaune   NSO Kaune

Rimas, 2012 m. vasara
Kaunas, Vytauto bažnyčios Nemuno krantinėje
NSO Kaune

Modestas, 2011 m. vasara
Nuotrauka daryta 2011 m. vasarą Mažeikių rajone prie Pikelių kaimo ežero. Ji padaryta mobiliuoju Sony Ericsson J20i. Yra prieš 8 sek. daryta nuotrauka, kurioje jokio objekto nesimato (žr. >>>>):
NSO at Pikeliai, near Mažeikiai, Lithuania

Kęstutis, 2011 m. lapkričio 17 d.
Labas vakaras,
Pries valanda isejau i balkona rukyti. Giedrame danguje tarp visu zvaigzdziu atkreipe viena didele ir esanti ypac arti. Mirguliavo visokiomis spalvomis. Kol ziurejau i ja pasirode, jog ji juda, pastebejes ja idemiau, pamaciau kad ji is tikruju retkarciais sujuda, pagalvojau jog vaidenasi, bet stovedamas nejudejau visiskai, o sujudejimai tesesi ir toliau. Ir po truputi letai tolo.
Atsinesiau fotoaparata (kad isitikinti jog nesivaidena :))), kadangi senas nuotraukos nera labai kokybiskos, tad nusprendziau pafilmuoti priartines iki pat galo. Kadangi buvo sunku islaikyti rankas nedrebancias, video daug kur dreba, bet atidziau perziurejus matysis kur objektas sujuda, o kur mano rankos drebejimas. Labai raiskiai viskas nesufokusuota, retkarciais ryskiau, retkarciais maziau, bet vaizdas ispudingas, atrodo lyg kazkokia sfera greitai besisukanti, mirguliuojanti visomis spalvomis, viduje retkarciais sviesesne juostos lyg zaibai. Viso prifilmuota yra apie 10-15 minuciu, nes po to issikrove baterijos, o ji vis tolo tolo ir galu gale uzdenge atslinke debesys. Nors ir visa laika tolo, bet buvo ypac ryski iki pat galo kol dar maciau giedrame danguje. Dabar suku galva ir vistiek nesuprantu kasgi ten itikruju buvo, ar koks palydovas, ar kas, bet is kur tas mirguliavimas ir spalvos... Video trumpi po 3-4 min, taciau uzima po 200-300 mb nes senas fotoaparatas, gal kaip nors butu imanoma suspausti ir atsiusti jums analizei? Viso apie 1.8 GB
Pagarbiai, Kęstutis
 Pirma nuotrauka  
 Antra nuotrauka  
 Trečia nuotrauka  
 Ketvirta nuotrauka  

 Video  

P.S. patikslinta: stebėta Vilniuje, Antakalnio sodų rajone.

Robert, 2011 m. lapkričio 15 d.
Sveiki, esu nufotografavęs kažkokius keistus švytinčius daiktus, kurie gana ilga laiko tarpą buvo vienoje vietoje. Iš pradžių tai atrodė kaip vienas objektas bet nufotografavus ir priartinus aiškiai išsiskiria keletas jų konturų, nors po jais švytėjimas yra tolygus. Atsiprašau už prasta foto kokybę, bet fotografavau su telefono kamera del ko ir gavosi bloga kokybė. Prašau gautas foto priartinti ir pamatysite ryškia ir išsiskiriančia šviesa (kartais net pro debesis) o priartinus labiau matysis ir objektų kontūrai. Jei Jum žinoma kažkas daugiau apie tai arba galite tai paaiškinti labai norėčiau gauti kokių nors atsakymų.
 Pirma nuotrauka  
 Antra nuotrauka  
 Trečia nuotrauka  
 Ketvirta nuotrauka  

P.S. patikslinta: stebėta Justiniskėse (Vilniuje) pro 9 aukšto namo langą.

Sania, 2010 m. vasario 07 d.
Klaipeda, Tauralaukis, 2009 m. vasara:
NSO Tauralaukis 2009

Kornelija, 2009 m. rugpjūčio 01 d., Telšiai
Sveiki. 2009 metų vasarą, rugpjūčio mėnesį (lyg ir 1-ąją dieną, šeštadienį) savo kieme deginausi, ir šiaip kadangi šalia turėjau fotoaparatą pamaniau nufotografuosiu lėktuvo paliktą juostą. Na ir nufotografavau. Ir štai, rugpjūčio 11 d. sėdžiu prie kompiuterio, tvarkausi nuotraukas, ir tik dabar tepamačiau šitą "NSO". Iš pradžių pagalvojau, kad tai tik debesis, bet gi diena buvo visiškai giedra. ŽIAURIAI nustebau, kai prisiartinau tą vietą, nes tai-tikrai ne debesis, tikrai matosi kažkas panašaus į... na tokią kaip lėkštę.
Šiaip pamačiau jūsų tinklalapį tai jums ir atsiunčiau šitas foto. Abi vienodos, tik vienoj foto priartinau tą vietą.
Jei ką- aš iš Telšių.

Eduardas, 2009 m. liepos 21 d.
Vilnietis Eduardas tuos vaizdus užfiksavo 2009.07.21 4 val. 10 min. ryto Vilniuje. Jis gyvena A.Goštauto gt. ir tuo laiku važiuoja į Žaliuosius ežerus maudytis; išėjęs į balkoną pasiimti rankšluosčio ir pamatė visa tai. Sakė, iš pradžių skrido 2, paskui 1, o paskui dar keletas - iš viso 8 ar 9. Jis nubėgo pastverti aparatą ir grįžęs nufotografavo. Buvo debesų, bet kamuoliai buvo tokie ryškūs, jog prasimušė pro debesis. Auksinės - Saulės spalvos. Skrido greitai, daug greičiau negu lėktuvas. "Ar į kamuolinį žaibą nepanašu?" - paklausiau. "Nežinau - nemačiau jo".

Odeta, 2009 m. liepos 19 d. Video >>>>
Sveiki, sianakt 2009 07 19 mazdaug apie 00.00-12.10 min. Siauliuose buvo pastebeti keturi oranziniai rutuliai greitai skriejantys dangumi,spejau padaryti viena fotografija ir kelis vaizdo irasus, siaip gavosi nelabai ryskiai, bet pamatyti galima.

Beje nuotraukoje virsuje matosi kazkokia balta deme, net nezinau kas tai, gal nieko ir reiksmingo, bet...
VIDEO: pateikiama ir Video >>>>

Ilona, 2009 m. liepos 11 d. Praėjusį šeštadienį, 2009/07/11 apie 23 val. 30 min. prie Šiaulių pamatėme danguje labai ryškius šviesulius. Jų buvo šeši. Per dangų plaukė tyliai ir gana greitai. Kol išsinešėme fotoaparatą, kol susigaudėme kad naktį reikia fotografuoti naktiniu režimu, jie praskrido. O nuotraukose arba iš vis nieko nesimato, arba neryški dėmė. Už kokių dešimt minučių žiūrime – dar vienas skrenda.
Šitą pasisekė nufotografuoti. Kas tai buvo – supratimo neturime.

 
Edmundas, 2009 m. birželio 28 d.
Vakar nakti is Kaliningrado puses stebejau 6 NSO. Kol paemiai fotoaparata, liko 3, paskiau 2. Nuskrido link Svedijos. Padariau 10 nuotrauku.
Atsiverskite: nuotr.1,   nuotr.2,   nuotr.3,   nuotr.4,   nuotr.5,   nuotr.6,   nuotr.7,   nuotr.8,   nuotr.9

 
Vilius, 2009 m. gegužės 28 d.
gal kas gali pasakyti kas tai buvo 2009 m. gegužės 28 d., 22:25:48 Objektai (apvesti baltai ) grupėmis skriejo Zujunu Pilaites puseje

 
Andrius, 2009 m. balandžio 28 d.
Virš Mažeikių "Nafta"

 Gargždai, 2009.01.04, Ričardas
Turiu vieną įdomią nuotrauką ir noriu paklaust Jūsų nuomonės apie tai. Nuotrauka daryta vakar (red.: 2009.01.04). Ką nufotografavau dūmuose, pastebėjau tik gerai įsižiūrėjęs. Įdomu, ką Jūs manote?
Cardiff, 2009.01.01, Daiva
Siunciu jums foto. Padaryta (01.01.09) sianakt Kardife (Cardiff), Velso sostineje. Pastebejome 3 rutulio formos objektus danguje, sakyciau sviesulius, judancius dideliu greiciu. Foto aparate jau buvo beveik issikrovus baterija, tai nenufilmavau, gaila. Nuotraukoje matyti tik 2 objektai ir neatrodo apvalus. Idomu butu zinoti, kas tai?
UFO / NSO UFO / NSO

Nuotrauka iš Kernavės...
Kernavė

Juliaus nuotrauka Neringoje, 2005.08:
UFO / NSO

2008 m. vasario 16-ąją apie 18:00 Vilniaus centre. Objektų buvo apie 10, "pagauti" nuotraukose tik 3. (Paulius)

Daugiau nuotraukų:  Objekto išnykimas >>>> 

          Jūsų vardas: 
Jūsų el.pašto adresas: 

Jūsų žinutė:

           

 

O čia lankytojų žinutės

Juozas 2018 m. liepos 16 d., pirmadienis, 18:34:17
Matau foto žmonys siunčia su juodais taškai arba maži koki aparatai galvoju ten bus Ateiviu paleisti DRONAI ir mus stebi renka informacija apie mus.

Vile 2017 m. rugpjūčio 27 d., sekmadienis, 01:55:15
Sweiki as ir turiu ft kur nesuprasi kas ten lb aukstai bet vidury dienos danguje pamaciau taip sviete ryskei turiu ft

Živilė 2016 m. rugpjūčio 30 d., antradienis, 13:45:03
Netyčia užklydau vėl į šį puslapį. Linas, kuris pasisakė čia 2011 m. rugpjūčio 4 d., matė 2009 metais, mano matytą objektą 2010 metais. Įdomu kokiu greičiu jis skriejo? "Maniškis" šitaip: tolygiai lėtai (ne per lėtai ir ne greitai) veskite ore pirštu; toks ir buvo greitis. Beje, po to įvykio man tarsi atsivėrė akys. Pradėjau pastebėti, kad nuo vaikystės mane lydi skaičius 13. Tokių sutapimų esu prirašiusi visą sąsiuvinį. Net kai į laikrodį pasižiūriu, dažnai minutės būna 13. Ir šiaip visokios mintys pradėjo lysti į galvą, ko anksčiau nepastebėdavau.
Apie nuotraukas, pateiktas aukščiau - daugumoje įžvelgiu paprasčiausius paukščius.

Juozas 2013 m. sausio 3 d., ketvirtadienis, 14:22:37
2013-01-01 apie 15 val. Klaipėda, Girulių miške, nuo jūros apie 100 m.
truputį lynojo, buvo gana apsiniaukę, padaryta nuotrauka su Soni SLT-A7 M. Kairėje nuotraukos pusėje nuo žemės apie 6-7 m matosi sviečiantis diskas tik lyg butų pusiau pridengtas iš viršaus, o dešinėje nuotraukos pusėje matosi kitas siskas ,kraštas violetinis. diskų skersmuo palyginus pagal mastelį su kitais daiktais apie 40-50 cm.

Šarūnas 2012 m. lapkričio 17 d., šeštadienis, 18:44:17
Netyčiom užklydau į šį puslapiuką. Nuotraukos sudomino, tačiau nei vienoje iš jų negalima indentifikuoti, kad tas objektas nežmogiškos kilmės. Šiuo metu yra daugybė skraidančių aparatų kurie gali būti priimti už NSO. Sakykime dronai, jų yra įvairiausių dydžių ir formų. Kvadrokopterį ir oktokopterį labai lengva supainoti su nežinomu skraidančiu objektu. Be to jeigu egzituoja piktybiškai nusiteikęs tokio aparato konstruktorius, jis gali sugalvoti papildomų švieselių, kad aparatas atrodytų iš tiesų įspūdingai (skrydis naktis danguje). Kadangi dauguma jų varomi elektros varikliais, tai šie neišduoda girdimo per atstumą garso, o garsas nuo sraigtų neprimena variklio darbo ir vėl gi didesniu atstumu nera girdimas. Gerai sukonstruotas dronas gali prisėlinti jums iš nugaros ir jūs neišgirsite.

Laimis 2012 m. lapkričio 8 d., ketvirtadienis, 09:43:07
2012 11 07 kai fotkinau zvaigzde pasirode kaskoks obiektas turiu nuotrauku kuriuose 8 s islaikimas ir uzgaudziau 2 obiektus skirtingose vietose

Karolis 2012 m. spalio 23 d., antradienis, 14:27:14
Na, tos nuotraukos 2009 m. vasarą aplink Šiaulius, tai ne kas kita, kaip naikintuvai.

gabriele 2012 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 16:52:30
vienoj vietoj tai cystai menulis tarp ilonos ir edmundo . as tikiu ateiveis bet kai kurios nuotraukos aiku aiskiausia fotoshopas arba taip koke ryski zvaigzde.

eta 2012 m. birželio 1 d., penktadienis, 20:19:38
skeptikai lai pyzdina is svetaines nenervave viena karta savo aklumu ir trumparegyste.

2012 m. vasario 24 d., penktadienis, 01:21:22
si rudeni pakruojo rajone naktines zvejybos metu stebejau daug NSO kurie skraide visa nakti ivairiomis kryptimis ir ivairiame aukstyje. Bandziau juos skaiciuoti, bet po 60 kazkelinto susimaisiau skaiciuose,nes ta nakti gerai kibo dideli karosai. NSO man nera naujiena, as galima sakyti jau pripratau prie ju ziuredamas i nakties dangu. Kai nepavyksta pamatyti kazko skrendancio, buna keista, apima kazkoks kosmines vienatves jausmas. Bet ta nakti dangaus skliaute vyko kazkas ypatingo, as jau pradejau nerimauti,kad gal trecias pasaulinis prasidejo. Esu isitikines, kad absoliuti dauguma stebetu objektu yra labai giliai islaptinta USA karine technika, apie kuria dar negreit suzinosime is oficialiu saltiniu. Na o mitas apie ateivius is kitu planetu, to islaptinimo viena is juoduju technologiju. Informacijos maisatis - labai tobulas tiesos kamufliazas. Jei kada sulauksiu 3 lygio kontakto su nezemiskos formos humonoidais, butinai jums visiems parasysiu, bet manau, kad tai neivyks, nes tai didziule retenybe :) Stebekite nakties dangu, NSO beveik visada svyti arba pulsuoja, kiti vartosi kaip mazi veidrodukai skriedami savo kursu sukasi ir blykcioja, kiti skraido nenusakomomis trajektorijomis, dar kiti keicia sviesos spektra ir sviesos sklidimo lauko dydi. Tokie reiskiniai vyksta todel, kad NSO buna apgaubtas labai stiprus impulsinio elektromagnetinio lauko,kuris jonizuoja atmosferoje esancias dujas. Deguoni, azota ir tt. Spektras arba spalva priklauso nuo impulsu daznio. Tai zino kiekvienas rimtas fizikas.

romeryte 2012 m. sausio 28 d., šeštadienis, 15:32:45
truputi nesuprantu zmoniu kurie bijo kito pasaulio gyventoju t,y kaip jus sakote ateiviu.o jus galvojate kad jie musu nebijo.jiems musu planeta istiesu labai idomi kaip ir mes patys.o mums jie idomus. keisti, liekni. o tos svieseles gali buti ir palydovai. taip pat nereikia atsisakyti minties kad tai planetos. nes nera tokios zvaigzdes kaip ausrine t.y. venera. taigi galite nesukti galvos nes musu planetos gyventojai tokie patys kaip ir kito pasaulio.

skeptikė 2011 m. lapkričio 18 d., penktadienis, 16:47:27
kažkas šauniai darbuojasi fotošopu...

Linas 2011 m. rugpjūčio 4 d., ketvirtadienis, 17:26:08
Cituoju: Živilė 2010 m. rugpjūčio 17 d., antradienis, 15:35:13
2010 08 03 naktį į 4 dieną, Šiauliuose, Rėkyvos mikrorajone, apie 1:15 val. mačiau pilką disko formos nešviečiantį objektą, skrendantį iš šiaurės į pietus. Buvo apėmusi baimė. Buvo giedra ir beveik zenite švietė ryški žvaigždė. Pro ją objektas praskrido ir daugiau nebemačiau, nes užstojo namo sienos.
As taip pat maciau toki pat skraidanti objekta, panasiu laiku, bet 2009 metais ir ta objekta maciau panevezy, neisivaizduoju kas ten galejo buti :)

Joana 2011 m. liepos 6 d., trečiadienis, 16:01:20
Paskutinej nuotraukoj kur vasario 16 daryta tai tikrai ne nso :) Manau dangaus zibintai i ora buvo paleisti :D

2010 m. gruodžio 2 d., ketvirtadienis, 11:30:25
pilnas pasaulis astralu...kryziu kalne tai ypatingai matoma...bet cia-tai tikras niekis...parinkite kazka tikrai verta DEMESIO

2010 m. gruodžio 2 d., ketvirtadienis, 11:28:35
kazkokie taskeliai..tik vienoje panasu i nso

realistas 2010 m. lapkričio 6 d., šeštadienis, 11:37:35
Smegenis prarūkę hipiai, kreipkitės į psichiatrą, nes jums jo tikrai tikrai reikia. Kinietiškų žibintų nuotraukas susidęję matot NSO, praskrendantis lektuvas ar oro balionas tolumoj dienos metu NSO. Čia per vieną renginį tų žibintų paleido kelis tūkstančius, turbūt galvojot apsiseilėję kad pagaliau atskrido anunakiai ar kitos jūsų nesveikose fantazijose pasitaikančios būtybės.

simonas 2010 m. spalio 22 d., penktadienis, 00:53:35
spalio 22 penktadienis .25min likus iki vidurnakcio tai dar buvo ketvirtadionio vakara.isejau i kiema beveik pilnatis matosi ryskiausios zvaigzdes ir du gsm bokstai.zvilgtelejau i menuli salia jos venera ir akis uzkliuvo zvilgt i bogsta (jis uz 7km ir uz misko matosi )ziuriu o negi marsas toks ryskus matosi ..sakau reiks pazet kas cia per naujoves danguje.ziuriu kitoi vietoi visai ir skrenda virs misko .bogstas uz 7km .miskas uz 5 .man atrode jis arciau bogsto skrido ir virs misko arba tarp jo ir boksto nes kartais pasislepia uz misko poto vel iskyla ir dingo miske .greitai sokau i masina sakau nufilmuosiu gera irasa ..sudas uz to misko nuvariau ziurejau nieko nebebuvo matyti..buvo oranzinis ryskesnis uz gatves apsvietimo lempa..judejo i viena puse bet sustodamas kai ji pamaciau maniau planeta nes nejudejo..zibintas?pats juos leidau ir jie net nedega taip ilgai ir arba skranda arba stovi priklauso nuo vejo..nefilmavau kai stebejau nes nieko gero nebutu gavesi manaiu pasivysiu su automobiliu ir isarti pafilmuosiu nes gerai zinojau kad ten uz misko ira kelias ir gera matomumo zona,..deje nepavyko....pirma syki uzmaciau sitaip atsitiktinai..

sarah 2010 m. spalio 15 d., penktadienis, 17:16:58
jusu visos oranzines svieseles tai eiliniai kinietiski zibintai paleidziami i ora.. ar jus daunai cia ar atsilike nuo techologiju simtmeciu :d

Giedre 2010 m. spalio 7 d., ketvirtadienis, 17:26:35
vakar (spalio 6) vakare maciau melyna sviesele danguje, ji greitai judejo, paskui dingo . Negi cia UFO ?

Tomas 2010 m. rugsėjo 10 d., penktadienis, 22:50:51
sendien 2010 09 10 kaskur 21:30 macia orandzine sviesele skendancia labai greitai. Kai pasiskaiciau ka jus rasot as manau, kad macia tapati dalyka..... kaip jus sitai galit paaiskinti o jaj galit man i email.
sekmes :D
tomukas1201@gmail.com

Živilė 2010 m. rugpjūčio 17 d., antradienis, 15:35:13
2010 08 03 naktį į 4 dieną, Šiauliuose, Rėkyvos mikrorajone, apie 1:15 val. mačiau pilką disko formos nešviečiantį objektą, skrendantį iš šiaurės į pietus. Buvo apėmusi baimė. Buvo giedra ir beveik zenite švietė ryški žvaigždė. Pro ją objektas praskrido ir daugiau nebemačiau, nes užstojo namo sienos.

Realiste 2010 m. rugpjūčio 8 d., sekmadienis, 02:09:17
Sveiki! Kas netiki, kad yra kazkas, ko mes dar nesuprantame ir neistyre(kalbu apie NSO), to ir nereikia itikineti, nebent jie pamatytu patys kazka realaus, bet nepaaiskinamo. 2003-2004m. mateme keleta keistu dalyku ir vienas is ju buvo ypac aukstai giedrame danguje skrendantis cigaro formos, pilkai sidabrines spalvos objektas. Nustebome, kai taip aukstai ir labai greitai objektas, skrides is kaires i desine puse, sustojo ir pradejo skristi is desines i kaire. taip skraide kelis kartus ir po to, staiga,, pradingo. Kitas atvejis: einant ryte siaura gatvele,priekyje pamaciau X formos lyg metaline konstrukcija, kuri vibravo aukstyn-zemyn(elektros linijos aukstyje).Pirmiausiai pagalvojau, kad tai aitvaras, bet veltui dairiausi aplinkui- nei gyvos dvasios-buvo sestadienio rytas, vasara... Likus 30-50m, ejau link to objekto, nenuleisdama akiu- bijojau praziopsoti, kad nedingtu ir galvojau, paziuresiu is arciau... Kad link jo ejau, prisiminiau jau budama namuose, paziurejau i laikrodi- buvo praeje 2,5 val... Nesu kvaila, nevartojau alkoholio, ar kokiu kvaisalu- kaip paaiskinsit tokius dalykus?!.

tomis 2010 m. rugpjūčio 7 d., šeštadienis, 22:58:32
kokie dar zibintai???? jus ka durni ar akli ( kas matet) ??? taigi tie orandziniai skrenda daug greiciau nei lektuvas ir per aukstai kad degtu dar tas zibintas . siandien pats orandziniai sviecianti objekta maciau , skrido gal desimt kartu greiciau nei lektuvas , pakeite spalva i balta ar pilka ir pradingo danguj , susimasciau kas tai galetu butu , googlej suvedziau ir pamaciau kad cia ne vienas as ta oradzini mates

x 2010 m. liepos 7 d., trečiadienis, 12:48:07
Jugi cia zibintai kuriuos uzdegi ir paleidi i dangu.. ir sviecia jums o jus nesuprantat kas cia yra tokie...

2010 m. birželio 26 d., šeštadienis, 15:49:51
tie oranziniai yra tikrai dangaus zibintai. Vakar ejau namo ir pamaciau trys oranzinius taskus danguj grynai kaip toj nuotraukoj virsuj,parbegau namo pradejau filmuot,parasiau draugui,o jis man atrase kad prie jo namu sporto klubo zmones leidzia tuos zibintus i dangu :DD taigi tie oranziniai tikrai ne nso :)

silvestras 2010 m. birželio 5 d., šeštadienis, 16:51:35
Žmonės, nekalbėkit kvailysčių apie žibintus, nes tokių vargu ar yra kur aukštai pakyla. Jūs kaip matau esat skeptikai kurie visus keistus pasirodymus naktiniame danguje suverčiate kažkokiems žibintams kurie negali skraidyti. Pats stebiu giedromis naktimis dangų ir daug keistų įvykių esu matęs tai tikrai ne kažkokie žibintai, o nso. aišku būtų geriau jei pavyktų gerų nuotraukų padaryti, bet iki šiol gerų nepavyko padaryti.

vofamavortDog-tool 2010 m. gegužės 18 d., antradienis, 10:28:03
suzinojau daug

Slaptoji 2010 m. kovo 20 d., šeštadienis, 18:25:46
Ar jūs tikite tuo???? Tai padirpta o ir yra tikrų ;DDD

Gabriella 2010 m. kovo 6 d., šeštadienis, 17:00:22
Aš per naujus 3 tuos orandžinius mačiau...

gediminas 2010 m. vasario 22 d., pirmadienis, 23:03:36
o jums neatrodo kad tai tik dangaus zibintai????!!!!

Simonas 2010 m. sausio 24 d., sekmadienis, 09:34:52
2009-12-24 naktį lazdynų rajone vilniuje mazdaug 12:10min ėjau per kiemą siukslių ismest,ziūriu skrenda ore gal kokių 10-15 oranzinių rutulių jie skrido labai greitai,dėja neturėjau fotoaparato po ranka ir nenufotografavau. Gryžęs namo įsėjau pro balkoną paziurėt ar kaskas neskrenda-žiūriu tie patys oranziniai rutuliai kabo ore bet jų ne 10 ,o 3 nespėjau nufotografuot :( !

Giedrius 2010 m. sausio 16 d., šeštadienis, 21:35:59
Pries 15 min maciau 5 baltus taskelius skrendandcius V forma virs Kauno. Taciau tai tikrai ne vienas objektas, nes jie keite trajektorijas priartedami - nutoldami nuo vienas kito. Kadangi toj vietoj daznai matau lektuvus praskrendancius, galiu pasakyt kad skrido bent 3-4 kartus greiciau nei jie. Per kelias sekundes per visa matoma dangu praskrido. Gaila neturejau fotiko po ranka :( Nerealiai atrode...

Nerijus 2009 m. gruodžio 31 d., ketvirtadienis, 14:08:56
praejusia vasara teko stebeti keturis UFO pasirodymus.du kart po du objektus ir du kart po viena.stebejome per ziuronus,todel abejoniu,kad tai ne naturalus gamtos reiskiniai,bet materialus aparatai neturime.objektai skleide oranzine spalva,vienas ju keite spalva is oranzines i zalsvai pilka ir atgal.stebeti teko su seima Pasvalio mieste ir Vilniaus centre.nebeturime jokiu abejoniu,jog tai buvo UFO.vienas pazistamas is Bruxelles,kurio draugas yra UFO fanatikas,paaiskino,kad sitie objektai labai stipriu elektromagnetiniu lauku jonizuoja ora aplik save,todel deguonis ir svyti oranzine spalva.situ dalyku as neismanau,bet mokslininkai,manau galetu ir populiariau tai paaiskinti.mes su seima jau laukiame artimo kontakto :) tikimes paziureti i sitoki technikos stebukla is arciau.kas zino,gal kada ir pavyks :)

Armantas Ruljevas 2009 m. gruodžio 13 d., sekmadienis, 23:51:12
siandien 2009 12 13 11:35 - 11:40 vakaro maciau kaskokia balta sviesa ji skrido labai greitai ir isniko sviesa. pirma pagalvojau kad tai koks naikintuvas arba krentanti zvaigzde.

romas 2009 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis, 04:49:56
siandien jau antra karta maciau ryskiai oranzinius objektus kurie skrenda ir atrodo lyg pakyla taip aukstai kad jie pranyksta.. buvo geras
P.S. tai tikrai ne lektuvai

Galilejus :) 2009 m. rugsėjo 6 d., sekmadienis, 09:33:03
Vakar nakti siek tie po 12 val maciau tokius taskus kaip paskutiniame paveiksle tik siek tiek ryskesnius ir jie buvo issideste trikampiu lygiais atstumais vienas nuo kito. Jie labai greitai nuskriesjo ir po keliu sekundziu dar vienas toks taskas lygiai ta pacia trajektorija nuskriejo siek tiek atsilikes. Is tiesu tai nerandu logisko paaiskinimo, kas tai galejo buti. Negi tikrai egzistuoja NSO?..

Morta 2009 m. rugpjūčio 28 d., penktadienis, 19:27:10
As viena nakti negalejau uzmikti ir proo langa ziurejau y zvaigzdes ir atsirado dvi ne mazos ir labai sytejo,staiga viena pajudejo ir greit nuskrido,uz medzio nebemaciau ir kita ten pat...Paskui atsirado dar viena ir nuskriejo tiesiai, nezinau,tai nso y krentancia zveigzde tikrai nepanasu,ne ji krenta zemyn ir nestovi,y lektuva taip pat nepanasu,nes jis skrenda leciau , tgi nzn ,paklausysiu jusu nuomones,beje fotiko salia noturejau ir nenufotografavau :/

linas 2009 m. rugpjūčio 28 d., penktadienis, 17:38:43
skaiciau,kad nso visokius fiksuoja daznai, ta prasme ju nesimato tiesiog,o per naktini rezima matos kazkoks objektas,diena aisku tai daryta,giedram dangui, nu bet aisku nieko as cia neirodineju,tiesiog gali gi visaip buti,mes juk paprasciausiai neisivaizduojam ir nesuvokiam kokios ten 'ju' nerealios technologijos gali buti,todel ir teigti kad ten gamtos reiskiniai pavyzdziui-irgi negalime.

DEDE 2009 m. rugpjūčio 27 d., ketvirtadienis, 20:21:39
Ka galiu pasakyt, kai kurios svieseles ir tt.. yra gana senas ir atsibodes dalykas, nemanau kad NSO rodytusi skleisdami sviesa.. Tai labiau man primena i "vejus", beabejones as nesakau, kad netikiu tuom, bet kai kur zmones per daug "isijaute" ir galvoja apie NSO, nors tai galima lengvai paaiskinti. taip pat abejociau ar is cia esanciu zmoniu yra mate kazka panasaus ir tikrai ten buvo neatpazintas skraidantis objektas...
P.S. Psilocybin daug ka paaiskina.

Linas 2009 m. rugpjūčio 25 d., antradienis, 16:22:48
Ka jus suprantat durniai apie zibintus, zibintas gali skrieti keliasdesimt kartu greitesnio greiciu negu lektuvas ? Savo buka nuomone pakisat ir toliau vaidinat pesimistus

vikute 2009 m. rugpjūčio 25 d., antradienis, 00:02:24
as ir viena karta isvydau ateivius-zibejo pilna padange, tai net pakraupau-o paskui pasirodo-isleistuves moksleiviu tada buvo tai pilnas dangus zibintu buvo. siaip as pamastau kad ateiviai tikrai gali egzistuoti, tik nebutinai zali zmogeliukai

Justas 2009 m. rugpjūčio 16 d., sekmadienis, 20:31:12
nu jo as tai tikrai tikiu NSO nors ir nemates bet antiek keistu situaciju ir angamtisku daliku mates kad jus visi kurie netikit EIKIT NA!!!!!!!!!!

sandra 2009 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 22:39:46
taigi cia tie kinietiski zibintai..... ka jus cia svaigstat apie nso. apsisvieskit, zmones, pirma

donatas 2009 m. rugpjūčio 9 d., sekmadienis, 23:45:35
tautvidos nuotraukose aplamai nera jokiu fenomenu. Esu fotografas ir zinau kas yra sviesos difrakcija objektyvuose. daznas reiskinys fotografuojant pries sviesa. tai tiek ;)

Siaulietis 2009 m. rugpjūčio 2 d., sekmadienis, 00:11:40
Tas burbulas tikrai nera kiniskas zibintas, ar menulis, pats esu mates kaip keite trajektorija i visas puses, beto stulbinantis greitis isnykstant is horizonto pribloske ir verte susimastyti, kokia gi priemone gali pasiekti 10x ar 100x greitesni greiti negu lektuvas...

Birute 2009 m. liepos 30 d., ketvirtadienis, 14:55:04
esu renginių organizatorė, teko ne viename renginyje sutemus, prieš 12 val., leisti dangun kiniškus dangaus žibintus.... Todėl visą pluoštą panašių nuotraukų ar filmuotos medžiagos gėčiau atsiųsti. Nors...., Ričardo nuotrauka tikrai verta dėmesio...

Birute 2009 m. liepos 30 d., ketvirtadienis, 14:42:37
esu renginių organizatorė, teko ne viename renginyje sutemus, prieš 12 val., leisti dangun kiniškus dangaus žibintus.... Todėl visą pluoštą panašių nuotraukų ar filmuotos medžiagos gėčiau atsiųsti. Nors...., Ričardo nuotrauka tikrai verta dėmesio...

Dile 2009 m. liepos 28 d., antradienis, 00:06:59
Tai aisku cia dangaus zibintai :)juk juos vakarais ir leidzia, nes grazu paziuret :) jus ka, nematet ju? Skrenda, maotosi, ilenda i debesi - dingsta :D kodel jie visur oranziniai? Nes ju tokia spalva :D

ash 2009 m. liepos 27 d., pirmadienis, 23:42:57
hmmm, visi sako kad Ričardo nuotraukoje paukstis...bet jis ganetinai didelis atrodo to kamino atzvilgiu, ir priartinus vaizda, na bent jau man tai i pauksti nepanasu

rasa 2009 m. liepos 26 d., sekmadienis, 22:11:23
Pauliaus nuotraukoje užfiksuotus tokius skritulius matėme šianakt Panevėžyje, tik buvo 5 ar 6 skrido greitokai, bet gan neaukštai.

2009 m. liepos 26 d., sekmadienis, 21:29:16
Mantai - ĮRODYK !!! :)

mantas 2009 m. liepos 23 d., ketvirtadienis, 21:04:55
ar jus rimtai nesuprantat , kad tie raudoni burbulai tai kiniski dangaus zibintai???????????

IG 2009 m. liepos 22 d., trečiadienis, 10:32:23
maciau ir as tuos kur nakty ryskus po debesis skraide. Seip virs vilniaus padaugejo nakty skraidanciu objektu. Dazniausias laikas, kai jie pasirodo apie 23:30

Kiaune 2009 m. liepos 22 d., trečiadienis, 04:20:44
Richardo nuotraukoje karvelis kersulis ar tiesiog karvelis. As pats tikiu ir mates NSO, bet sioje nuotraukoje man atrodo 99% panasu i si pauksti ;)

Odeta 2009 m. liepos 19 d., sekmadienis, 13:36:36
2009 07 19 nakti,siauliuose,netiketai isvydau dangaus skliaute,rysku oranzini rutuli,jis skriejo labai greitai,tad isejau i balkona atidziau paziuret,kai jis pasislepe,uz namo stogo,staiga is uz medziu isniro kitas,ir taip vienas po kito pasirode keturi oranziniai rutuliai.Si ivyki uzfiksavau nuotraukoje,ir vaizdo irase,noreciau ji parodyti tik nezinau kam.Jei kas norit kad atsiusciau,parasykit i mano el-pasta. odeta.rakauskiene@gmail.com

Donatas 2009 m. liepos 2 d., ketvirtadienis, 12:49:35
Gargždai, 2009.01.04, Ričardas tame nuotraukoje yra paukstis

WASP 2009 m. balandžio 1 d., trečiadienis, 00:30:46
Ricardo nuotraukoje paprasciausia ANTIS

povilas 2009 m. kovo 9 d., pirmadienis, 23:52:27
tokius raudonus burbulus maciau alytuje mazdaug pries 2 menesius ;] gal 12 vienas paskui kita skrido, juos esu nufilmaves, bet su tel tai labai bloga kokybe ;] paskui dar po keleto valandu pora maciau ,bet jau neskrendanciu ,o atsirandanciu vienoje vietoje ir pranykstanciu ;]

Vejune 2009 m. vasario 13 d., penktadienis, 14:48:10
Mano gimtadienis paskutine rugpjucio diena.Paprastai tada bunu Nidoje ir einu ant Parnidzio kopos pasigereti tokiais sviesuliais .galvojau,kad tai dovana man glmtadieniui.Dziaugiusi,kad ir,Julius tai mate.

2009 m. vasario 6 d., penktadienis, 16:18:06
pauliaus nuotraukoj tai man atrodo kad ten tie tokie kaip ir minetiuriniai oro balionai gali buti tie kur su ugnim nemoku paaiskinti bet tikrai nieko keisto ten ner

jopichmat 2009 m. sausio 14 d., trečiadienis, 15:40:20
o richardo nuotraukose tai man atrodo lygtais paukstukas :]]

jopichmat 2009 m. sausio 14 d., trečiadienis, 15:36:10
ne nu.... tos daivos ir pauliaus nuotraukos tik atrodo kad ten NSO ;DD gal jum ten ir Neatpazintas Skraidantis Objektas. Bet as galiu lazintis kad nuotrakos buvo paimtos netoli oro uosto. nakti oro uostas ismeta situos daiktus kad matytu i kuria puse pucia vejas. nes nakti tamsu ir nesimato nieko :] o tie sviesos

olegas 2009 m. sausio 6 d., antradienis, 00:47:27
jo cia nesiginciuosi kad ju yra.ir manau nemazai

mantvydas 2008 m. gruodžio 31 d., trečiadienis, 17:04:10
jo reikai vienitis nes vakar vel supykino kaip ir tada kai ta daikta pamaciau buvau ne vienas su pusesere kriksto mama ir su suniuku

mantvydas 2008 m. gruodžio 30 d., antradienis, 17:32:22
birzelio 12 diena 21:oo maciau lektuva taslektuvas skraide i visas puses o paskui ratais tada eme mirkseti yvairiom sviesom ir nuskrido tolyno nakti apie 00:57 visus kurie buvo lauke supykino

predator 2008 m. gruodžio 30 d., antradienis, 17:26:23
liepos 10 diena apie 22:30 buvo zvagzde kuri eme skristi link musu sodinio namelio o poto isnyko

iksė 2008 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 00:34:59
Tiesa lėktuvu skrisdama į egiptą matydavau absoliučiai stačia trajektorija į viršų kilančias tik šviesas lyg kažkas lnksmintūsi, bet tuo absoliučiai niekuo nepalaikiau, nors tai mačiau mažiausiai tris kartus o gal ištisai, bet tai niekuo negalėjau palaikyti lėktuvai ir niekas juk taip neskraido ir iš vis jokio jokiausio aparato nemačiau tik stačia trajektoriją šviesas kylančią/kylančias į viršų, -statmenai be išimčių ir tiek...

NSO 2008 m. lapkričio 21 d., penktadienis, 00:31:00
Na čia jau po truputį itikina....

Margarita 2008 m. spalio 15 d., trečiadienis, 14:23:45
2008 m. spalio 15 d., trečiadienis, 14:22:44
gal ir neturi,o gal ir turi!nes pakilo is misko vertikaliai i virsu,o paskui pakeite trajektorija 90' ir praniko,dar nemaciau kad liektuvas ar balionas,ar dar kazkas taip skraidytu:)Neitikineju kad tai NSO,bet buvo idomu ir grazu tai stebeti!:) BBDejui

2008 m. spalio 15 d., trečiadienis, 14:22:44
gal ir neturi,o gal ir turi!nes pakilo is misko vertikaliai i virsu,o paskui pakeite trajektorija 90' ir praniko,dar nemaciau kad liektuvas ar balionas,ar dar kazkas taip skraidytu:)Neitikineju kad tai NSO,bet buvo idomu ir grazu tai stebeti!:) BBDejui

BBD ant gyvenimo 2008 m. spalio 14 d., antradienis, 17:42:33
nesu skeptikas bet ce tj tikrai nieko bendra su NSO
margaritaj

Margarita 2008 m. spalio 10 d., penktadienis, 19:53:11
mes su suneliu 6 kartus tokius svieciancius matem,keturis kartus jie tiesiog skrido ir vienas po kito praniko,pora kartu jie pakilo is misko aukstai i dangu ir taip pat isniko vienas paskuj kita.Dazniausiai ju buvo keturi,o viena karta 20 priskaiciavau!!!Tai tikrai ne oro balionai nakti:),nors ir pas mane pirma mintis buvo tokia!

ciuwas 2008 m. rugsėjo 20 d., šeštadienis, 18:05:13
tas swieseles maciau wirs wilniau bet man atrodo kad ten oro balionaj nakty :]

gasss 2008 m. rugpjūčio 30 d., šeštadienis, 22:45:05
kaip pauliaus nuotraukose

gasss 2008 m. rugpjūčio 30 d., šeštadienis, 22:43:01
2008 rgp 29d as maciau lygiai tokius paciaus septynis

Jurga 2008 m. rugpjūčio 29 d., penktadienis, 21:31:27
2008m. birželio 16 naktį -vidurnaktį ,mes keliese matėme kaip Pauliaus nuotraukose dvi tokias pačias švieseles visai neaukštai praskriejusias virš namų ir svarbiausia be jokio garso....sunku patikėt,bet mes dviese tą matėm ...

Holio 2008 m. birželio 8 d., sekmadienis, 15:58:57
2008 06 08 mazdaug 00:30 virs kauno nuo siaures puses skrido 8, po kiek laiko dar 3, dar veliau - dar vienas tokie pat objektai kaip Pauliaus nuotraukose. Kas keisciausia jog buvo bandyta viska filmuoti su nokia n95, taciau kamera fiksavo viska, isskyrus tuos neaiskius objektus. Is telefono isikelus filmuota medziaga i kompiuteri, aiskiai matosi svieciantys daugiabuciu langai, masinu lempos, taciau objektu nesimato, galbut del per mazo apsvietimo, nors objektai buvo tikrai ryskus.

Elzė 2008 m. birželio 1 d., sekmadienis, 14:01:04
Laba diena, ka jūs rodėt Pauliau tai yra tiesa nemeluoju , vakar 00.00 nakties pati mačiau savo akimis oranžinį lėkštę kuri labai greit nuskrido ,orandžinis ir be garso taip as maciau nemeluoju maciau savo akimis tik zmones atsiminkit mes ne vieni .

2008 m. vasario 22 d., penktadienis, 18:56:26
zibabas gerai sako nusivalyk objektyva

2008 m. vasario 22 d., penktadienis, 16:31:03
TASKU NUOTRAUKOSE PRIPAISO O VELIAU VISUS GASDINA LIURBIAI!!!

ceslovas 2008 m. sausio 25 d., penktadienis, 22:07:03
Debesys toliau nei menuliukas...........idomu....

JMs 2008 m. sausio 14 d., pirmadienis, 00:52:53
Albertai galetai atsiusti ta foto? wssforu@gmail.com buciau dekingas.

Albertas 2008 m. sausio 4 d., penktadienis, 18:32:08
Netoli gedimino pilies viena grazia vasaros diena einant takeliu pamaciau keistai besisukantį daikta nieko negalvojas ejau toliau bet žiuriu jis nenustoja suktis .kita diena toj pacįoj vietoi pamaciau netgi du srkaidancįųs obijaktus .ta pacia minute nelaukdamas paskambinau vaiku linijai ir isivaįsduojat jie pasake kad man reiketu nueiti pas psichologa nu trenkti pagalvojau.bet viena diema as pasijamiau fotika ir tem kur maciau nuejau su fotiku ir ka jus matot usfiksavou ta skradancia lekste isriskinau .ir parodziau savo draugeliam.BUTU GERAI JAI BUCIAU MATES KOKI TIPO ATEIVI.

perspektyva 2007 m. gruodžio 16 d., sekmadienis, 20:15:30
ha ha ha.. juokinat mane visi jus, idiotai,patys ateiviai esat, dar ieshko kitu.. :) ash juokiuosi ish jusu visu..

perspektyva 2007 m. gruodžio 16 d., sekmadienis, 20:15:29
ha ha ha.. juokinat mane visi jus, idiotai,patys ateiviai esat, dar ieshko kitu.. :) ash juokiuosi ish jusu visu..

romas 2007 m. gruodžio 3 d., pirmadienis, 18:06:59
jum su galvom viskas gerai pafotkinkit dangu. daugiau tasku pamatysta

nso 2007 m. lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:50:15
as maciau skraidanty obijekta (lektuva )nusivalykit obijektyvus gal mes ir nevieni visatoje bet nemanau kad ateivei taip arti kad atskridinetu iki zemes

žibalas 2007 m. rugpjūčio 13 d., pirmadienis, 19:33:32
Nusivalyk objektyva!

nesvarbi 2007 m. birželio 26 d., antradienis, 13:28:37
tas menulis Š gal jus akli ir nematot kad debsys ir padideje kiekvienoj nuotraukoj cia paprasciausiai su fotiku pritraukta ir fsio arba isdidinta su paintu :D

gerta 2007 m. birželio 24 d., sekmadienis, 17:03:47
as maciau skraidanti objekta 2006-05-05 12:00 h.

VIKUTE 2007 m. birželio 23 d., šeštadienis, 07:35:40
KA JUS GAIDAI ISPIDKIT DAE JOUSADAR

scream 2007 m. birželio 14 d., ketvirtadienis, 15:21:21
joo..PRITARIU SANS..butu ydomu
kokia stowykla padaryt..

Sans 2007 m. birželio 9 d., šeštadienis, 15:45:36
Jo reikia vienitis ir sukurt kokia bendrija ar pan.. daryt stovyklas ir pan visiem butu idomu...

kebabs 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 00:24:07
nu...xDDDD
kad ir su paintu eina toki sh... padaryt xDDD

Susidomejus 2007 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 12:43:48
vienikimes tikintys ir maciusieji :D patys issiaiskinsim geriau nei tie mokslininkai,kurie mums nieko nesako ;(

FREDISON 2007 m. balandžio 14 d., šeštadienis, 09:08:24
TIKEKIME I DIEVA PER JO SUNU JEZU IR VISKAS ......

Audrius 2007 m. kovo 5 d., pirmadienis, 11:15:53
na ten tai ne mėnulis buvo per greitai dydį keitė ir vietą nors dėl vietos tai gal ranka drebėjo

Lankytojas 2007 m. vasario 8 d., ketvirtadienis, 12:42:07
gal autorius galetu pakomentuoti nuotrauka metro, nes as nieko nepastebiu. bet vienintelis kartas kai as maciau nso atsitiko metro, as maciau tik skirtingus prietaisus ir tiek, po keliu dienu nieko nebeliko.

TmSun eXtreme 2007 m. sausio 31 d., trečiadienis, 18:22:48
Sweiki viesiems ziurejau visas nuotraukas bet kad tikru tokiu konturu nera pvz su tuo zibintu bet as galiu nesiginciti as irgi tikiu TAIS marsieciais ir kelias nuotraukas turiu imesiu veliau

paaiskinsiu 2007 m. sausio 4 d., ketvirtadienis, 01:00:21
buvau tam mindgame kuri pasiulei nueiti pries metus-concentrationtest.com/mindgame/ ten paprasta apgaule,issirenki korta,bet nepastebi kad nelieka nei vienos kortos is tu kurias tau ismete,moste turiu omenyje,uzsirasyk visas kortas kurias ismete ir pastebesi kad nei vienos nebus is tu kurias tau buvo ismete pradzioje,tai ir tavos aisku irgi.sekmes.

Vytautas 2006 m. gruodžio 20 d., trečiadienis, 18:50:46
Aš tikiu,kad NSO yra.Tikiu,kad yra Didysis visatos protas,žmonių vadinamas DIEVU.Aš,per savo gyvenimo 66 m.,mačiau objekyus,kurios manyčiau esant NSO.1982m. vasara(tikslios datos nepamenu)važiuodamas a/m nuo Šiaulų link Kryžkalnio,apie 20 laipsnių virš chorizonto stebėjau du pailgus(cilindro formos)objektus,kurie apie 15min.kabėjo tięsiai man po kursu.po to pasislinko ir dingo.Tiktai po to supratau,kad tai nso.Dar du kartus,mano manymu ,mačiau apvalios formos,šviešiančius objektus.Tai įvyko Monrealyje jr Ignalinos rajone,skirtingais metais.

EMIS 2006 m. gruodžio 19 d., antradienis, 19:55:12
NESMERKIT JU JUG JIE NIEKO BLOGO NEDARO KITEIEMS JEI KA ATEIVEI IRA AS JEIS TIKIU .

edvardas91 2006 m. gruodžio 19 d., antradienis, 18:57:41
man atrodo ka nso nera ,ten paprasciausiai sutapimai,ir tiek>.............

---------------------------------------------------------------------------- 2006 m. gruodžio 18 d., pirmadienis, 18:09:05
AS maciau NSO Jonavoje.

Xxx 2006 m. gruodžio 13 d., trečiadienis, 13:32:54
Pries metus wasara pamaciau danguje juoda objekta jis judejo labai dideliu greiciu,poto staiga dingo horizonte

Justinas 2006 m. lapkričio 25 d., šeštadienis, 00:19:28
Mane labai domina,visokia informacija apie NSO,jei gali,atsiusk ka nors is savo asmeninio arhyvo,butu labai malonu.

2006 m. spalio 29 d., sekmadienis, 15:18:30
nso yra viename zaidime incoming tikros ateiviu amunicijos verta

tomas 2006 m. spalio 22 d., sekmadienis, 16:37:18
apie vaiduoklius idekit istoriju

tautvydas puskorius 2006 m. spalio 13 d., penktadienis, 20:10:19
zdarowa kas cia bled nupaveikslava menuli deina ir galvuo ka ce ateive ? debelita jus esat arba foto aparata perma karta ronkuos laikuot asela prakeikta. as esu is plunges o ten tai tekra yra ateiviu vese apsimyze gatave slompinie gryne ateive:)))))

ezoterika 2006 m. rugsėjo 29 d., penktadienis, 13:34:22
Materialaus pasaulio zmonems sunku suprast kaip samone gali egzistoti ne materijoj,todel ieskoma paslaptis LIKS ILGAI PASLAPTIMI,NES IESKOMA PAVIRSUTINISKAI

2006 m. rugsėjo 25 d., pirmadienis, 18:29:55
idomios ce nuotraukuos

Justinas 2006 m. rugsėjo 24 d., sekmadienis, 23:17:32
as noreciau pabendrauyi su zmonemis,kurie domis NSO,ir viskuom,kas su tai susyje.

Angel 2006 m. rugpjūčio 13 d., sekmadienis, 14:32:36
Vavelio Žygimanto varpas Krokuvoje-Karalių rūmuose.Šalia jo -spalvotas skrytulys.

2006 m. rugpjūčio 12 d., šeštadienis, 14:59:40
NSO-yra neatpazintas skraidantis objektas,gilinkis i zodziu reiksme.Niekas to sapelio nepavadino Kitu civilizaciju butybe ar pan.

2006 m. rugpjūčio 11 d., penktadienis, 13:51:46
Na ką galima pasakyti super foto TIKRI ĮRODYMAI. Kam dar juokinti skeptikus su tokiomis nuotraukėlėmės reikia būti visišku paranojiku, kad šapelį laikyti nso.

2006 m. liepos 19 d., trečiadienis, 13:14:10
xxxx

:) 2006 m. kovo 1 d., trečiadienis, 19:41:07
"Kas turi akis,tas tegu ir mato..."

2006 m. kovo 1 d., trečiadienis, 19:39:47
..ten buvo,o ten dar labiau buvo...o ten nieko nebuvo...

X 2006 m. kovo 1 d., trečiadienis, 19:38:25
Kesc>>>Kobas ABBE "ZMOGUS SU KAUKE"

NMBH 2006 m. kovo 1 d., trečiadienis, 00:20:25
..apie kitu poelgius sprendziam (daznai) is savuju...

2006 m. kovo 1 d., trečiadienis, 00:19:02
briedas..tai gal briedis?

Kesc 2006 m. vasario 27 d., pirmadienis, 00:28:22
Jo jo prifotkino cia visokiu... Atsimenu man tokia kaiminka rode neva dvasios nuotrauka. Ten buvo toks didelis ruzavas blynas ant kapo duobes. Bet kuris fotografas butu patvirtines, kad ten tiesiog pirstas ant objektyvo ir gal but kitomis salygomis ji net butu jais patikejusi, bet kapas, ir dar ta kur fotografavo, "vos nepargriuvo" nuo neva "nezemisko" smugio. Nuo tada as iki galo supratau, kokia visu tu neva "sencacingu" nuotrauku prigimtis. Nufotkinamas kazkoks sunkiai identifikuojamas objektas ir suprantamas klaidingai. Taip atsiranda ir ufonautai ir Nese ir dar kitoks briedas

Tautvida 2006 m. vasario 26 d., sekmadienis, 19:59:25
SEKMES VISIEMS-MAZIEMS IR DIDELIEMS...

Silvija 2006 m. vasario 24 d., penktadienis, 23:44:29
Matau 'fotostudija' kazka panasaus...besikeiciancio...

Silvija 2006 m. vasario 24 d., penktadienis, 23:39:44
Gal tai ir NSO,nes objektas skraidantis ir neatpazintas-pagrindine NSO salyga :)

klausimas VISIEMS 2006 m. vasario 24 d., penktadienis, 22:12:45
KA DARYSITE<KAI RYSKI SVIESA JUS APSVIES?

2006 m. vasario 24 d., penktadienis, 22:08:43
.....siaip uzsienieciai lietuvius vertina ne tiek santurumu,kiek nejausmingumu....ir skepticizmu,tad....

EXTRA GRANDE 2006 m. vasario 24 d., penktadienis, 21:57:50
Matyti ?Jog matyti,pirmiausia reikia organizma nuo toksinu issivalyti..

evaldzitas 2006 m. vasario 24 d., penktadienis, 17:16:47
pas mane irgi grazi gyvenviete kur nso pastebiu.

2006 m. vasario 24 d., penktadienis, 16:53:46
ANAKONDA
Nuotrauka graži, ir viskas, kažkaip neįtikina, kad tas juodas taškelis NSA. O ką mano specas Saulius Kanišauskas? Atsiliepkite.

BAOA BONGA 2006 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:51:13
jo kernave grazus miestelis delto ir atskrenda ATEIVIAI NSO kad pasiziuret i PAGONISKA ZEME ir ZMONES ŠAMANUS

Can You see 2006 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:31:10
,,,jo matau ,kazka panasaus i kiaule,uosto ta maza taskuti..o ar ten menulis?

rsa buvo kitas 2006 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:29:02
:)

rsa 2006 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:28:19
3233>>>Tu teis(us)

2006 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:35:50
'tai Rytu ir Vakaru minties sandura'

EXTRA GRANDE 2006 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:34:52
SV.Tomo evangelija-aptikta Vakaru ir Rytu filosofines minties sandura-aptikta 1945m. Egipte.Ar kas girdejote apie tai?

3233 2006 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:29:35
rsa>>>>Atsiprasau..

evaldzitas 2006 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 12:46:50
nso diena tai reciausiai buna nakti pagrinde pastebimi nso ,as iskart nepuolu i miega pro longa spoksau kol atsibost ir bun per ta laika pastebiau dabar kitoj vietoj miegu va ten gal maziau nso pamatysiu.

evaldzitas 2006 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 12:44:23
as nakti buna pastebiu nso tikrus jega butu jei nufotkinciau.

nemaTomas 2006 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 04:47:32
Vos nepamirsau su Jumis pasidalynti sia naujiena. Manau tokie dalikai ir Jums patiks,nes mes visi laukiame kazkokio stebuklo arba nors ,kad kas itykinamai primeluotu <PC ATSPEJA JUSU MINTIS>stai nuoroda http://www.concentrationtest.com/Mindgame/

nemaTomas 2006 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 04:36:12
Gera svetaine,man cia patynka,tik akys pavargsta kai fonas juodas,o raides baltos:[

EXTRA GRANDE 2006 m. vasario 22 d., trečiadienis, 20:13:44
rsa>>>Taves klausta buvo apie butybes is Andromedos,kodel nutylejai?
Kodel skubejai oponuoti freestylo nuomone?...kodel tu,neigi Dieva,Jo sunu? Kodel tu drasiai nepasakai savo misijos tikslo?...kodel tu neatsakai i daugybe klausimu?

2006 m. vasario 22 d., trečiadienis, 20:04:24
..is kazkokio kuno buvai patalpintas i ZMOGAUS,o,jei vesi karo propagandas gali ir kiaules igaut...Tik tiek...

2006 m. vasario 22 d., trečiadienis, 20:03:03
nutyli tie,kurie nezino ka sakyt...

2006 m. vasario 22 d., trečiadienis, 20:02:28
.........*.............

3233 2006 m. vasario 22 d., trečiadienis, 20:01:11
rsa>>>PO,velniais,TEN GI KIAULES UOSTINEJA MENULI...toks atei VIS,o nieko nematai..TIK VISIEMS SKIEPIJI SAVO KOVU PLANUS...tai ,jei esi 24-galaktiku 'seimininkas' ir cia tejes KAZKA STENKIS DAUGIAU PASAKYT..apart DIEVO NEIGIMO IR SAVES PRIPAZINIMO.

rsa 2006 m. vasario 21 d., antradienis, 16:45:38
pirmoji nuotrauka na nutylesiu.
antroji (pilis) - tiesiog objektyvo zaismas del saules spinduliu praktiskai tiesiogiai krentanciu i objektyva tas pats ir treciojoja nuotraukoja (pilies bokstas).
ketvirta (metro) - tiesiog vaziuojama pozeminiais begiais o stiklas be galo purvinas ir tiek.
penkta nuotrauka - bande nufotografuoti kazkas zmogu sedinti ir ziurinti i kazkatais, bet tiesiog fiksavimo metu buvo sujudintas ar supurtitas foto aparatas ir viskas.
tautvidos nuotraukos - beveik kekviena diena tai galima isvysti dienos danguja jei nera per daug debesuota ir zymiai graziau, tiesiog beprasmes nuotraukos.

Lukas 2006 m. vasario 20 d., pirmadienis, 18:04:37
Gaila, kad matomas objektas sunkokai iziurimas, bet ispudingas. Jei tai ne foto juostos defektas, jei aparatas skaitmeninis, tai sakyciau visai grazi staigmena, nes padidinus ojektas gan tikslios ovalo formos. Taciau mes nelabai ka galetume tvirtinti, mano asmenine nuomone - tai galetu but nezinomos kilmes skraidantis aparatas, gal but nezemiskas  

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.lt skiltis
Vartiklis