Global Lithuanian Net:    san-taka station:
Objekto išnykimas
Mūsų skaitytojų nuotraukos
 

2012 m. spalio 18 d. nufilmuotas NSO virš Vilniaus. Žr. >>>>>

Žr. TAIP PAT - Naujos lankytojų nuotraukos >>>>

Nellie Vin pasidalinta 2018 m. rugsėjo 10 d. (išverčiau į lietuvių kalbą)
Šiandien, tvarkydama nuotraukas iš Nidos, fotografuotoje 2018 m. liepos 17-ąją, 14 val., pastebėjau keistą objektą, kurio nemačiau, kai fotografavau kormoranus virš Kuršių marių, Kurčių Neringoje.
© Nellie Vin; naudojimui susisiekite su autore
UFO over Curonian lagoon, 2018, Lithuania


Marius Norėjau paklausti, kas tai per reiškinys užfiksuotas Klaipėdoje užvakar [2019 m. birželio 11 d.] vėlai vakare. Vaizdas - tarsi debesis nusileidęs ant jūros ir iš dangaus - [atrodo] kaip tornado vaizdas. Nežinau gal aš klystu. Bet vaizdas nufotografuotas per kamerą.
UFO over Curonian lagoon, 2018, Lithuania


Mūsų svetainės lankytojas 2006 m. užfiksavo įdomų objekto išnykimą. Londone jis fotografavo kulkos pavidalo dangoraižį derindamas su gatvės žibintu. Jis tikėjosi gauti menišką nuotrauką. Dėl visa ko pagalvojo, kad reiktų padaryti du kadrus. Akimis jis danguje nieko nematė (o gal dėmesio į tai nekreipė, mat sukoncentravęs dėmesį buvo į pagrindinę nuotraukos mintį). Skirtumas tarp nuotraukų padarymo yra kelios sekundės. Dėmesį atkreipkite ir į laivą po tiltu, kuris nežymiai pakeitęs padėtį. Antroje nuotraukoje - baliono formos objekto nėra.

Pastaba: Nuotraukas galima pasididinti:
 

Papildomai: lankytojos tautvida nuotrauka (galima pasididinti):

O pabaigai tebūnie fotostudija - 2006 m. vasario 13-ąją vidury dienos švietė dylantis mėnulis... Stebėkite debesis... (tautvida):
 
 

Toliau - kelios mūsų svetainės lankytojos tautvida nuotraukos
(tai Heidelbergas ir pilis, statyta 1303 m. - prie jos pakabojo oranžinis sūkūriukas, pradejo suktis verpetu ir išnyko):
UFO / NSO UFO / NSO
WATCH!
UFO / NSO
Spalvų išskaidymas
UFO / NSO

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius. Juos prašome siųsti el.paštu: san-taka@lithuanian.net arba pateikti šiame puslapyje.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Review of our site in English

NSO.lt skiltis
Vartiklis