Ezoterinių mokslų centras "Du pasauliai"
     
Taipogi - Alternatyvios medicinos kursai
 

Vampyrai astrologiškai

Astrologijoje visi žmonės skirstomi į Saulės ir Mėnulio asmenis, nepaisant to, po kokiu Zodiako ženklu jie yra gimę. Patogu naudotis šiais simboliais , nes jie yra realių energetinių jėgų, dviejų šviesulių - Saulės is Mėnulio.

Psichologijoje žmonės skirstomi į ekstravertus ir intravertus. Šie terminai yra sudėtingi, o skirstydami žmones į Saulės ir Mėnulio tipo asmenis mes galime juos iškart vaizdžiai ir taikliai charakterizuoti. Rytų filosofijoje tos energijos vadinamos "Jan" ir "In". Šiose priešybėse - "šviesa" - "tamsa"; "šiluma" - "šaltis"; "gėris" - "blogis"- mes praleidžiame visą gyvenimą.Tačiau egzistuoja daug švaresnių ir subtilesnių energijų, tokių, kaip Den. Tai brandžios energijos, kurias išsiugdyti gali pats žmogus. Gimę po Šaulio, Ožiaragio, Vandenio ir Žuvų ženklais ją turi, tačiau tai nereiškia, kad jiems pasiseka "Den" išsaugoti visą gyvenimą. Bet gimę po likusiais Zodiako ženklais, žmonės gali susikurti savyje šį nematomą bei švarų energijos srautą ir nuolat būti jame. Pasak kinų filosofijos visos šios energijos vadinamos "ci". Kinai teigia, kad jei kažką nori supykdyti, tai tiesiogine šio žodžio prasme, sutrikdai svetimą "ci".

witches

"Žvaigždės valdo silpnuosius, stipresniems jos padeda" - byloja vienas astrologijos dėsnių. Astrologija taip pat nurodo šviesulių ir planetų valdomų žmonių energetines charakteristikas bei nusako poelgius. Didžiausią poveikį žmogui turi Saulė ir Mėnulis- jie yra kiekvieno žmogaus energetinis pagrindas. Toks pat poveikis vyrauja ir tarp "vampyrų".

SAULĖS žmonių- vampyrų energija karšta ir sausa, ji visada agresyvi. Jie yra žiaurūs, dažnai aplinkinių vadinami kraugeriais ir sadistais. Šie vampyrai yra didžiuliai egoistai - patys atakuoja auką, provokuoja skandalus ir kivirčus, sukeldami dvasinį ir fizinį skausmą. Šio šviesulio vampyrai veikia akiplėšiškai, atvirai, net, kai stengiasi nuslėpti savo ketinimus. Juos išprovokuoja pavydas, pyktis ir neapykanta. Tai jų energetinis pasaulis, kito jie nežino. Jei mes nepasiduodame Saulės vampyrams, tai jie gali mums smogti, kad tik gautų blogos energijos dozę. Jie gali žaibiškai išsiurbti donoro energiją,visiškai pastarąjį išsekindami. Po kontaktų su tokiais vampyrais staiga keičiasi kraujospūdis, prasideda arba paūmėja širdies ir kraujagyslių ligos. Tai mūsų nelaimių priežastis. Šie vampyrai yra energetiniai banditai.

Saulės vampyrus "išduoda" delnų linijos. Jos tamsiai raudonos ar violetinės, o ne tolygios rausvos spalvos. Tai taip pat atspindi, kad jų energijos kanalai ir kraujas užteršti šlakų. Jų atsikratyti padeda energijos koregavimas kiniškaisiais kanalais, adatų terapija bei taškinis masažas. Senovėje ligai palengvinti buvo nuleidžiamas kraujas, kurio didžiąją dalį sudarė sunkusis kraujas. Bet pats veiksmingiausias metodas buvo visgi medicininių dėlių naudojimas. Be šių gydymo metodų dar svarbu ir pačio žmogaus pasikeitimas. Priešingu atveju - liga visada grįžta.

MĖNULIO žmonių - vampyrų energija yra visai kitokia - šalta ir drėgna. Tai stiprios magnetinės savybės, todėl jie nepastebimai ir ramiai siurbia iš kitų energiją. Tai - energetinis vagis, tylus ir pasalūniškas. Pastarasis visada aimanuoja, apsimeta kurčiu, nesuprantančiu. Jis lengvai gali kitus išvesti iš dvasinės pusiausvyros.

Tik žmogus taip sutvertas, jei jo nepuola, neplūsta, tai lyg ir nėra pagrindo atstumti: gal kitas tik trokšta patarimo, ieško pagalbos. Dažnai bendraujant su tokiu žmogumi dingsta jėgos, sumažėja gyvybinis tonusas, ima žiovulys, kažkas tarsi smaugia gerklę, lyg ją perštėtų. Mėnulio vampyrai, kaip pilkos pelės - tylūs bei nerangūs, neįžeidūs - užmirš bet kokį įžeidimą. Jie tausoja draugystę su jumis, nes parinko jums raktelį ir išmoko švelniai atidaryti jūsų energetinių kanalų šliuzus.

Patarlė "Tyli kiaulė gilią šaknį knisa" - apie Mėnulio prigimties vampyrus. Daugiausiai agresyvūs jie būna namuose su namiškiais ar artimaisiais.

Mėnulio vampyrus išduoda gelsvos, rusvos arba tamsiai rudos spalvos delnų linijos. Gydyti juos galima taip pat, kaip ir Saulės vampyrus, bet šitiems padeda labiau hipnozė, įtaiga ir malda.

Visų jų džiaugsmas yra gyvuliškas, o meilė - kūniška. Tai bylotų, kad vampyrai kapanojasi horizonto plokštumoje. Astrologai žino, kad ši plokštuma lemia paros ritmą: tą patį, kurio energijos erdvėje įjungia savo "generatorių" vampyras. Tai jis daro kasdien ir tuo pačiu laiku. Paros ritmo požiūriu visada tai yra susiję su horoskopo namais ir, be abejo, kiniškaisiais kanalais, kurie turi paros bei valandos ritmus. Specialistas taip išsiaiškina ir nesveiką organą, ligos priežastį, bei energijos bloką. O zodiakiniai "kryžiai" išduoda karmos nulemtą programą.

Dar galima remtis ir "kvadrantais"- psichinės orientacijos lygmuo tam tikrame asmenybės vystymosi etape. Manoma, kad jei tuščias vaikystės, jaunystės, brandos ar senatvės kvadrantas tai žmogus yra netekęs energetinių taškų, kurių pagrindas yra veikla. Todėl toks didelis gyvenimo tarpsnis - iki 20 metų - energinė tuštuma gali "apkrėsti" žmogų vampyrizmu.

Žinoma, kad beveik visų žmonių horoskopuose yra tuščių, t.y. be planetų, Zodiako ženklų tylos zonų, bet ne visiems tai baigiasi vampyrizmo liga. "Žvaigždės skatina, bet neveržia" - astrologijos principas.

Būtina, galima ir reikia gyventi trokštant kažko amžino ir tikro. To, kuo visada norėtųsi pasidalinti.

Vėliau trokštame atskleisti tai, kas gera, amžina, išmintinga. Tam žvaigždės ir leidžiasi iš dangaus pasveikinti mūsų su Sielos švente.

Aplankykite:  
Interviu su Angelina Zalatoriene  
Apie vampyrus ir kitas paklydusias sielas  
Ištrauka iš A. Zalatorienes knygos "Susidraugaukime"  
A. Huxley. Suvokimo durys
Fairwater paslaptis
Ateities vizijos
Kundalini jogos puslapį  Taipogi - Alternatyvios medicinos kursai
 
 
  Ezoterinių mokslų centras "Du pasauliai"