Global Lithuanian Net:    san-taka station:

Apie mūsų svetainę jau rašė ir geriausi Lietuvos kompiuterinės tematikos žurnalai. Štai ką parašė „Naujoji komunikacija“ 1999-ųjų balandžio mėnesį pasirodžiusiame numeryje. O dabar prakalbo ir radijas.

Naujausia laida 2017.07.11 d.: Apie mus kalba – Žinių radijuje

M-1 klauso kiekvienas - ir girdi apie MUS!

1999 gegužės 5 dieną 19 valandą

Populiariausios Lietuvoje radijo stoties M-1 bangomis „nuskambėjo“ laida apie NSO. Tiksliau tai buvo pokalbių show, kuriuos rengia d.j. Kristijonas savo dviejų valandų laidoje „Einame“ (berods, taip ji vadinasi). Kalbantieji svečiai - Lukas ir Tomas, atklydę į radijo studiją, bent taip pasirodė, - netikėtai atsidūrę komercinės radijo stoties eteryje, pabandė laisvai pasvarstyti apie paslaptingus kosminius reiškinius, atsakyti į klausimus, kuriuos nekantriai bėrė laidos vedėjas ir kurie stebėtinai gausiai pasipylė iš nežinomų klausytojų (t.y. gyvi paskambinusiųjų balsai neleidžiami į eterį).

Be abejonės, NSO tema ne taip lengvai adaptuojasi pop-show laidoje, ir juokeliai vargu ar pagelbėja. Tačiau pašnekovai stengėsi išlikti savimi, kiek tai įmanoma tarp saldžių techno dainelių, ir greitu tempu išsakyti idėjas, pastebėjimus įvairiausiais klausimais, - NSO kilmė, ateivių egzistavimas,“Veidas Marse”, Žemės ateitis, žmogaus sudėtis, aukštesnieji kūnai.

Buvo priminta radijos klausytojams, kad informacijos, apie kurią kalbama, galima surasti "mūsų" www.NSO.LT puslapyje.

Apie mus taip pat rašo:
      laikas.lt apie mus:  lokali kopija;
  "Būrėja" apie mus: 2012 m. nr.5; (lokali kopija)

Animated UFO

san-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarusprašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

NSO.LT svetainė
Vartiklis