Global Lithuanian Net:    san-taka station:

ARCHYVAS, 722016 m. gegužės 25 d., trečiadienis, 08:00:23
Neatpažintinasai-inkognitai, siūlyčiau susivaldyti ir nusiraminti, supykus geriau iš vis nulėkti į savo sodą, kuriame pilnas jėgų galėtum kalnus nuversti. O čia nekreipk dėmesio į bandymus sukiršinti tave su senais draugais.
Iš tikro, to net nėra ir tu nesi vienas du su malūnu, tavo kaip Don Kichoto kovą stebi daugybė malūnui nepriklausančio jaunimo. Kuriems labai ne daug reikia, vieno netikslaus aklai paleisto smūgio ir tas jaunimas pradeda tikėti malūno išvedžiojimais. Mano galva, jau labai didelį malūną užsiauginai. Gal ten ir pašaipūnai kokie ateina pasityčioti iš tavęs, nors pasirodžiusi Laura Meškos ausyje gal galėtų būti lemiamu lūžio tašku tavo tinklo kovose. Metas užkasti karo kirvį. Primenu, birželio 1 d. 19:00 vyks renginys: „-Taika“, kur tu bebūtum. Nebūtina per daug stengtis ieškant atsakymų arba reiktų pabrėžti kada dėstai tik savo nuomonę, nes į Lauros klausymus vargu, ar ką daugiau galėtum pateikti nei savo nuomonę, kuri ir gali būti labai įdomi. Vadinamosios pasakos yra nuostabus dalykas perduodant jaunimui savo išmintį.

Inkognito Evaldui66 2016 m. gegužės 25 d., trečiadienis, 07:59:31
Žinau kad čia apsilankysi tai perskaityk ką mano apie tave tavo draugai -anomalistai-Pastebėjimas 2016 m. gegužės 25 d., trečiadienis, 02:20:55
Pagaliau visi pradeda suprasti, kad inkognito istorija tai viso labo graži pasaka. Nustebau, kad net pats Evaldas sugebėjo viską išanalizuoti, galvojau žmogus nesugeba visko įvertinti, tačiau maloniai klydau. Sekmės tau inkognito. Kai vėl pradėsi mėšlu kitus vadinti neužmiršk pasižiūrėti į veidrodį. Jie jau senai buvo pamatę kad esi ant tiek bukas kad lengvai tave gali vynioti ant piršto... senai norėjau tau tai pasakyti į akis bet kažkaip vis tas nelemtas mandagumas paimdavo viršų...

Inkognito-pokštininkui 2016 m. gegužės 25 d., trečiadienis, 07:55:02
Deja esminių žinių iš manęs nesužinojo niekas ir nesužinos, kad ir kiek besistengtų spausti kaip citriną... Kad visa ši istorija yra realybė tas, kas turi smegenų, ir pats supras. Anomalistai neslepia džiugavimo kad net ir toks bukas net kaip Evaldas suprato kad čia pasaka,tai dar kartą parodo kokie jie ir patys yra mulkiai. Na juos galima suprasti anomalija siekianti pelno, o meskos ausis atitraukia daug lankytojų ir tas pelnas mažėja, tai kam ji tokia jiems reikalinga. Tad pasiunčia lapiną kuris smogia į pačia silpniausią meskos admino vietą, garbėtrošką ir savimeilę, bei kažkokį tai fantazijoje įsivaizduojam uždarą foruma kuriame tiek lapės tiek gaidžiai puikiai diskutuotu užsimarinavę nuo aplinkos. Ir kam tada toks mėšlas reikalingas? Niekuomet nebuvau garbetroška ir man nereikia čia jokio pripažinimo, bet pasakyti tai ką patyriau turiu teisę. Ir lai tesprendžia apie mano istoriją kiekvienas sulig savo pagedimo laipsniu.

2016 m. gegužės 25 d., trečiadienis, 07:33:05
Aš ne visi, ir nuo pradžių mačiau pastangas paversti netpažintinojo pasakojimus pasakomis. Net gi, skatinimus parašyti vaidinraštį Holivudo įreginimams, nes neva taip daugiau žmonių perspėtų, bei pats šiek tiek užsidirbtų. Suvedant sunkiai suderinamus galus gal kiek neatpažintinasai įkvėpimo pagautas kiek ir padailino savo prisiminimus. Šioje svetainėje įdėtas „Inkognito pagrobimas“ yra malūno netikėtai atsiradusio gyvame sapne bei neatpažintinojo pokalbis, latviškai, nuėmus kai kada net įžeidžiančius malūno pasisakymus bei klausimus. Kai prasidėjo neatpažintinojo kaip citrinos sunkimas siekiant išgauti daugiau žinių, man tokie dalykai pasidarė nebeįdomus ir tikiuosi į čia nepateko. Įkvėpimas yra galingas dalykas, tik po to pačiam neatpažintinajam darosi sunku susigaudyti kas yra kas. Kaip čia nepaminėjus JAV policijos nukauto Kuperio, kuris kai baigėsi žinios, jo bendražygių manymu susirgo ir siekdamas dėmesio pradėjo pasakoti nebūtus dalykus. Jei dar čia būtų įsimaišę pinigai, knyga „Baltas arklys“ (kurios aš neskaičiau), tai lengva būtų paaiškinti išgalvotą Kuperio ligą. Stengiantis sukurti nuoseklų viską apimantį pasakojimą, ilgai verdant savo sultyse tokios knygos kūrėjui sunku beatskirti menines priemones nuo prisiminimų. Tik kaip sakoma: nebūna dūmų be ugnies.

Inkognito -evaldui 66 2016 m. gegužės 25 d., trečiadienis, 07:23:37
Deja bičiuli pasirodei kaip aferistas ir melagis. Galėčiau pateikti savo susirašinėjimo su rsa medžiagą, kur jis ir man asmeniškai parašė, kad sukūrė meskos ausį tam, kad galėtume išsivaduoti ir Nso.lt siautusios tautvidos. Aš buvau pirmasis šio forumo dalyvis ir tik vėliau į jį buvo pakviesti kiti,o mano papasakota istorija, kad tu netiki man nei šilta nei šalta,gerai kad laiku perkandau tave ir nesileidau į dideles draugystes. Pasirodo esi tik garbėtroška ir karjeristas, pasilik dabar tą meškos ausį sau ir dėkok foksui kad jis tave išdūrė kaip paskutinį mulkį. Aš ten daugiau nei kojos nekelsiu.

Pastebėjimas 2016 m. gegužės 25 d., trečiadienis, 02:20:55
Pagaliau visi pradeda suprasti, kad inkognito istorija tai viso labo graži pasaka. Nustebau, kad net pats Evaldas sugebėjo viską išanalizuoti, galvojau žmogus nesugeba visko įvertinti, tačiau maloniai klydau. Sekmės tau inkognito. Kai vėl pradėsi mėšlu kitus vadinti neužmiršk pasižiūrėti į veidrodį.

2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 20:56:24
Ir vaikščiodami savo žemele, mes jau jums nušluostėme nosį, dar nepasirengę skrydžiams į kitų žvaigdžių pasaulius, nors visai nesunku būtų artimiausią žvaigždę pasiekti per kelis dešimtmečius ir su turimomis žiniomis bei ištekliais. Pirma, reiktų išspręsti visus skaudulius namuose. Bei pasimokyti iš atlantų nesugebėjusių apginti savo lopšio.

2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 20:51:43
Skola - ne rona,
savaime neužgis.

2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 20:44:01
Kai tauškiate apie moderniąją vergovę, tai suprantu, kad kalba eina į skolas įklimpusius žmones. Šiaip patartina, iš vis nelįsti į skolas; kelis metus padirbus užsieniuose, susitaupius grįžti į Lietuvą, ir jei poreikiai kuklus, uždirbtų pinigų gali užtekti iki gyvenimo pabaigos. Kas nori ramaus gyvenimo, gali čia, neklasinėje visuomenėje, jaustis nuostabiai.

žemiečiams 2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 20:08:48
Apie kokias laisves tauškiate? Šiuo metu esate visi iki vieno moderniosios vergijos belaisviai. Bet kuris iš jūsų nežiurint jo statuso esate vergiškai prirakinti prie savo išgyvenimo šaltinio, darbo, verslo ar pardavimų kiekio... Negalite laisvai keliauti ne tik kosminėje erdvėje, bet ir gimtojoje planetoje, kur esate gravitacijos vergai nuo gimimo iki mirties. Juokinga kai uždarytas narve padaras imasi garsiai deklaruoti savo laisves...

2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 19:20:59
Žemiečiai nepageidauja prarasti savo laisvių, turtus galima visai pamiršti, kai kalba eina apie išgyvenimą.

2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 19:09:58
Čia iš amerikietiško įreginimo eilutės:
We will fight and
we will survive!
____
Mes kovosime ir
mes išgyvensime!
____
Tokios nuotaikos vyrauja Žemėje.

2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 19:01:08
Jei tikslas pateisina priemones - jie blogėčiai... Mes truputį lenkiame vargšus ateivius ir linkime jiems taikių būdų savo nusikaltėlius sėdinčius valdžiose susodinti į kalėjimus. Bent Žemėje, nusikaltėlėms, visokiems vagims vieta paruošta kalėjimuose.

inkognito 2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 18:48:06
Artėja siaubingos permainos žemėje. Galaktikų taryba vis labiau spaudžia žemės vyriausybes daugiau nemeluoti savo tautoms ir atvirai pareikšti, kad nežemiškūjų civilizacijų atstovai,kol kas inkognito tačiau lankosi žemėje. Atrodo tai paprasta ir lengvai išsprendžiama problema,tačiau pas nežemiečius vyrauja visiškai kitokia santvarka, kuri neturi kapitalizmo filosofijos ir yra pagrysta mūsų utopiniu vadinto komunizmo pagrindais. Visos NC skirtingu laiku priėjo vieningos išvados kad tokia santvarka yra tvariausia ir geriausiai atliepia eilinių piliečių samonę bei tenkina visus jo gyvybinius poreikius. Ir iš tiesų kapitalo kaupimas ir nekilnojamasis turtas vienoje kurioje iš civilizacijos valdomų planetų yra daugiau apsunkinimas nei reali nauda. Pas juos keistas mūsų akimis gyvenimas bus labai neįprastas mums ir susiliejimo pradžia bus labai katastrofiška,kas jau senai įrodyta su analogiškomis mūsų žemei planetomis ir santvarkomis. Turčiai visai nepageidauja netekti savo privilegijų, nebaudžiamumo,galimo arogantiško požiuriu į skurdesnius piliečius ir niekuomet to savo kontraversiškai suprantamo gėrio laisva valia neatsisakys. Todėl šis pereinamas laikotarpis kuris turėtų prasidėti nuo 2030 metų bau labai ir labai sunkus ir kruvinas.

2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 14:40:02
Aš, kaip permainų vaikas, šiek tiek suprantu karo vaikus, kuriems už pralietą kraują gali būti baisesnės nepralietos ašaros, vis gi ne karo sąlygomis viskas sklandžiau vyksta. Man nedidelis atšilimas meškos ausyje kaip tik patinka, ko gero, pats to nežinodamas Evaldas 66 išliko rsa pusėje, kaip jis pats sako: netikėtai pakilo nuo pėstininko ligi valdovės.
Karo vaikus ypatingai kviesčiau sudalyvauti renginyje „-Taika“, kuris vyks birželio 1 d. 19:00 val. ten, kur jūs būsite.

2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 13:55:54
Išskirtinių neįprastų dalykų mėgėjams gali būtį įdomus ir alfa.lt. Jos senienos:
nuogų kinų vestuvės prabangioje aplinkoje, siekiant įrodyti, kad vis dar tuokiamasi iš meilės, o ne iš išskaičiavimo...
mergina pašalinusi savo bambą, perpjovusi liežuvi, daktarai nesirįžo pašalinti krūtų spenelių dėl galimų liūdnų pasekmių... Viskas su nuotraukomois, o gal ir net įreginimais... Šitie ko gero nepralenkiami, po to nebeįdomios darosi senienos sklindančios sulėtintais sprogstančiais burbulais visus dar sukiršinsiančios ar visus užkabinsiančios, kai jau galima ir kokias išvadas būti pasidarius ir seniai nusiraminus.

Inkognito 2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 11:14:51
Kur pradingo Jietis? Neatsimenu kada su juo jau ir bendravau? Gal galėtų Pokštininkas išsamiau papasakoti apie tą aferą kaip meskos ausis pateko į Evaldo rankas? Kiek atsimenu, tai mes su RSA buvome nutarę, kad adminu bus Pokštininkas? Taip ir nesupratau tos transformacijos, meskos uždarymo ir jos atgimimo jau privačiame statuse? Aplamai manau, kad šitas forumas kur dabar esame, nes niekas negali užčiaupti burnos-tiesos sakymui. Nors irgi kai kas bando nesąžiningu būdų išeliminuoti iš diskusijų savo oponentus.

2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 11:01:15
Pats kai gramatika nustojo rūpėti, o daugiau stengiausi užrašyti taip kaip kalbu, gavosi:
„Būk geroje nuotaikuoja!“

2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 10:52:14
Kaip pačiam švepluojančiam dėl visiems suprantamų priežasčių: šnekamoji ir literatūrinė kalbos yra du skirtingi dalykai, - visai nereikėtų ieškoti rąstų ne savo akyse.

2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 10:46:07
Rinkoje, ko gero, vieninteliai anomalai ir taip tėra. Kiti neparsiduota kaip apmokamos moterys. Nebent nepralenkiamas delfis galėtų numinti tą muselę.

Lašara tas evaldas 66 2016 m. gegužės 24 d., antradienis, 08:29:07
Šauniai jį aplink pirštą apsuko paragrafas. Meskos ausis greitai bus mirusi,- "Adminas" nemokantis poros žodžių parašyti be gramatinių klaidų. Savam rate paragrafas žvengia iš jo. Rinkoje turi likti tik Anomalija.

2016 m. gegužės 23 d., pirmadienis, 20:23:33
Suprantu, tai kaip perspėjimą, vargu, ar jis to nežino. Kažkas panašaus ir piratams, kuriems reiktų labai gerai pagalvoti ar jie verti iškelti juodą vėliavą.

Už pasivadinimą dievo vardu 2016 m. gegužės 23 d., pirmadienis, 20:19:14
Gaus gana rimta onkologinį susirgimą ir labai jau greitai.

2016 m. gegužės 23 d., pirmadienis, 18:50:18
Neatpažintinasai, nevaryk Dievo į meškos ausį, labai prašome :)

2016 m. gegužės 23 d., pirmadienis, 18:48:40
Perkelsiu, kaip koks trolis, savo žinutę čionais.
_____
Kvietimas sudalyvauti Renginyje: Taika.
Parašė pokštininkas » šiandien 17:34
_____
Kviečiu prisidėti prie renginio birželio 1 dieną 19:00 valandą pasakykite: - Taika, bei apsiglėbkite šalia esančius žmones.
_____
Iš pirmo žvilgsnio, tai gali pasirodyti kaip nerimtas vaikų žaidimas. Tačiau, tai labai rimta. Kaip čia neprisiminus Cerberio, kuris būtų kitoje barikadų pusėje, jis tikriausiai tuo metu pasakytų: - Karas. Tikiuosi, šalia Cerberio nieko nebūtų, kad Cerberiui nereikėtų jiems vožti per marmūzę.
Cerberį atradau, begindamas neatpažintinąjį, kovodovau su juom garbingai kaip du riteriai be jokių įžeidinėjimų ieškodami spragų vienas kito mąstyme, nors būdamas jaunesnis Cerberis laikė mane savo mokinių. Mudu turėjome labai ilgą žodžių dvikovą apie karą. Cerberio manymu karas kaip grėsmė ir baimė yra pats geriausias variklis visokių naujovių stūmimui į mūsų gyvenimus, aš nieko negalėjau nieko geriau priešpastatyti baimėms bei grėsmei geriau kaip svajones.
_____
Mes tokių dalykų neaptarinėjome, bet garbingai už cerberį pasiūlysiu aptarti tokią mintį "karas yra pats geriausias būdas atsikratyti skolų". Ką jūs į tai atsakytumėte?
_____
Tas renginys skirtas ne prieš kitus pasirodyti, o pačiam sąmoningai apsispręsti kokios ateities norėtumėte, galų gale savo sieloms parodytumėte aiškiai, kurioje barikadų pusėje esate.
Kaip čia nepakvietus prisiminti įkvepiančių Baltijos kelio, Gandžio, Mandelos...

inkognito 2016 m. gegužės 23 d., pirmadienis, 16:04:26
Atleiskite dar pamiršau paminėti Aleis, TMZ ir Cerberį, būtų įdomu jei visi papasakotų šiek tiek apie save, ir kas gero ar blogo įvyko pas kiekvieną iš mūsų per šį laiko tarpelį...

inkognito 2016 m. gegužės 23 d., pirmadienis, 15:59:14
Būtų smagu kad ir vėl susirinktų sena chebra, Jietis, Rentgenas, Pokštininkas, Rsa, Evaldzitas, Tautvida ir visi kiti kuriu net ir neprisimenu. Tik prabėgus gerokam nemirtingo laiko tarpui, prisimeni kaip kažkada šauniai ginčijomės pykome ir kai kada draugavome... Kažkaip įtariu, kad kai kurių iš mūsų jau nebėra gyvujų tarpe, ar aš neklystu?

Inkognito 2016 m. gegužės 23 d., pirmadienis, 15:52:48
Viskas vėl grįžtu prie savo forumo, kur ir pradėjau "karjerą" prieš 11 metų... Visur gerai, o namie geriausiai. Ateina forumai ir vėl išnyksta, vartiklis liks visiems laikams....

o kuom laiko save? 2016 m. gegužės 23 d., pirmadienis, 15:50:09
Turinti keliolika meilužių?

Valdas x 2016 m. gegužės 23 d., pirmadienis, 13:31:29
Ar žinote naujieną, kad paragrafas yra pagaidintas meskos ausies forume, pats paskelbė lažybas dėl gaidžio vardo ir pats juo tapo.

2016 m. gegužės 19 d., ketvirtadienis, 12:23:34
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/jav-fizikai-ivertino-kiek-visatoje-galetu-buti-nezemisku-civilizaciju.d?id=71305690

2016 m. gegužės 18 d., trečiadienis, 12:55:00
Gegužės trylikta - Deivės Mildos šventė - Meilės diena!

To ikse, Evaldas 66 2016 m. gegužės 16 d., pirmadienis, 20:23:14
Aš kaip tik 13 dieną gegužės suorganizavau ne blogą kelionę. Ir kaip manai buvo kas bloga???

ikse 2016 m. gegužės 13 d., penktadienis, 19:07:07
artimuosius!

2016 m. gegužės 12 d., ketvirtadienis, 19:05:41
ka mylite?

2016 m. gegužės 10 d., antradienis, 19:22:47
oi atleisk suraiziau...

2016 m. gegužės 10 d., antradienis, 19:21:59
kaip Jahve gyvena?

2016 m. gegužės 10 d., antradienis, 19:13:55
kaip didieji tevai laikosi?

inkognito 2016 m. gegužės 10 d., antradienis, 15:18:26
Kažkas jau antra karta mano postus bando užblokuoti šiame puslapyje, ačių adminui kad surado. Kodėl taip darote?

O gal tokiu nera (rus.) 2016 m. gegužės 10 d.,antradienis, 10:05:60
https://lenta.ru/news/2016/05/10/kardashev/

iksė 2016 m. gegužės 8 d., sekmadienis, 11:06:55
Svarbiausia yra būti nepastebėtai...Ir tai yra tikra mintis, nes ji jau laikosi net kelias dienas ir, matyt, laikysis visą gyvenimą...

Mes vis tik hibridai 2016 m. gegužės 6 d., penktadienis, 23:22:21
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/neitiketina-tiesa-apie-zmoniu-dnr-esame-mutantai.d?id=71205854

ikse Evaldui 2016 m. gegužės 5 d., ketvirtadienis, 07:22:05
Nu ir juokdarys tu.

Evaldas 66 to ikse 2016 m. gegužės 4 d., trečiadienis, 23:08:24
Pirmumo teisė dalintis su tavimi ? :D :D :D O kas ją turės ??? :D :D :D Nu ir pavarai ........ ikse :)))))

W.A. 2016 m. gegužės 4 d., trečiadienis, 17:56:36
Galiu tik pasakyti, kad tas kupolas tikrai patraukia akį iš tolo...

2016 m. gegužės 4 d., trečiadienis, 10:29:41
Gal geriau lietuviškai užrašyti: Džiordžio Grojnė de Vas_
... kuris _ne_sprogo tik per mažą stebukla
"bažnyčios vidurio taške" keistinas į "bažnyčios viduje"
"trys svarbūs dvasiškai" keistina žodžių tvarka į "trys dvasiškai svarbūs"

W.A. (su naujomis korekcijomis) 2016 m. gegužės 4 d., trečiadienis, 08:08:32
Paredagavau pateiktą vertimo dalį, - gal jo autorius pernelyg neužpyks. Jei turi pastabų dėl redagavimo – tegu praneša. Aišku, būtų šaunu sulaukti likusios teksto dalies vertimo...


Švč. Mergelės Marijos katedros kupolas, esantis Mostoje, mieste Maltos šiaurėje, pagal didumą visame pasaulyje yra ketvirtas. Tai vienas įspūdingesnių statinių. Jį nubraižė bei pastatė architektas Džiordžio Grojnė de Vasė (Georges Grognet de Vasse) 1860 metais. Šis pastatas vadinamas Rotunda, jo pastatymui prireikė 27-ių metų. Antro pasaulinio karo metu į katedrą pataikė vokiečių sprogstamas įtaisas, kuris nesprogo tik per mažą stebuklą.
- Turiu kitą klausimą apie Mostos katedrą. Mums sakėte, kad šios bažnyčios centre veikia neįtikėtina jėga. Kodėl šie rūmai tokie ypatingi? - paklausė Rozarija.
- Šiose salose yra dvi labai galingos jėgos vietos. Viena - Goco citadelėje, gynybiniame mieste-pilyje, o kita Mostos Kupole. Abu statiniai pastatyti priešistorinių šventovių vietose, be to abudu nėra savo salų centruose. Po miesto-tvirtove randasi neigiamas polius arba jin, kai tuo tarpu Mostoje - teigiamas polius arba magnetinis jang. Tarp šių dviejų polių sklinda tvinkčiojanti, tekanti pagal ašis, gyvybę palaikanti jėga.
- Mosta yra visų salos šventyklų Matrica. Po Mostos kupolu glūdi kertinis akmuo, sukantis Laiko ratą. Kaip žinoma, tokie akmenys yra pleišto pavidalo mūrinio skliauto ar arkos viršūnėje. Statant jie dedami paskutiniai ir visus likusius akmenis įtvirtina jų vietose, leisdami arkoms išlaikyti papildomą svorį. Tai daro kertinius akmenius ypač svarbiais, turint omenyje, kad į tokius skliautus remiasi visas statinys.
- Šioje planetoje yra trys dvasiškai svarbūs kertiniai akmenys: pirmasis - Valdančios minties ratas, antrasis - Laiko ratas, o trečiasis Amžinybės ratas. Mosta yra antrasis kertinis akmuo, laikantis Laiko ratą dvasinėje plotmėje. Mostos kupolas yra krištolinis šių dvasinių išteklių saugotojas. Šioje vietoje dvilypumas ištirpsta, nes joje pasireiškia visiškos vienumos darna.
- Keliauninkus paprastai veda prie Rotundos aprodyti statinio išvaizdos, bet niekas niekada nieko neužsimena apie šios vietos poveikį.- sako Rozarija.
- Kai mes iš mokyklos ėjom žiūrėti katedros, mūsų mokytojas parodė vietą, kur palaidotas Džiordžis Gronjė. Mes taip pat užsukom į zakristiją pažiūrėti nesprogusio sprogmens atgaminio,- pasakė Frankas. - Gal mokytojas paminėjo taip pat, jog statytojas buvo ir pasišventęs praeities liekanų kasinėtojas?- įsiterpė Manvelas. O Ranfis paantrino:
- Ar žinote, kad vyskupui nepatiko Gronjė sumanymas pastatyti apvalaus kupolo katedrą? Tais laikais statytojo pasiūlytas statinio pavidalas buvo vyskupo palaikytas "pagonišku". Bendrai imant, visos kitos maltiečių bažnyčios pastatytos kaip romėnų kryžiai. Galų gale, žmonių valia nugalėjo ir statytojui Gronjė buvo leista statyti minėtą katedrą pagal jo pradinį sumanymą.

Va tep 2016 m. gegužės 4 d., trečiadienis, 7:14:21
Yra tokia pakraipa - kulturinis reliatyvizmas, kurio vienas principu - nesikisti i kitu kulturu reikalus (galima tik stebeti)...
Matyt, tokio principo laikosi ir ANIEJI, tik dar griezciau - ne tik stebi, bet stebi taip, kad patys liktu nepastebimi...
Bet juk ... "Sunku buti dievu"...

iksė 2016 m. gegužės 3 d., antradienis, 10:31:06
Prisiminiau sena taisyklę. Yra pirmumo teisė. O ta pirmumo teisė yra kad nepajustu. Ar teisingai mastau netrukus sužinosiu. Reikia vieną - dvi paras pralaukti ir bus aišku ar teisingai mastau.

Evaldas 66 to ikse 2016 m. gegužės 3 d., antradienis, 09:24:44
Ikse, tu vėl kažką na taip rašai. Rašei, kad tu dalini save. Dabar rašai , kad "Turiu būti neutrali, kad manęs net nepajustų". Tai, kaip čia gaunasi? Tai, kam imt, jai nepajusti? Chmmm , čia tai klausimas ......

iksė 2016 m. gegužės 2 d., pirmadienis, 17:57:38
Turiu būti neutrali, kad manęs net nepajustų...:-))))))))))))))

2016 m. gegužės 1 d., sekmadienis, 00:42:07
būk geras draugas ir pabaik versti apie Mosta.
 

2016 m. balandžio 26 d., antradienis, 12:24:56
Mirusia, bet ne visai lotynų kalba: res inexplicata volans – NSP (neatpažinta skraidanti priemonė)

2016 m. balandžio 26 d., antradienis, 11:47:26
Anglų kalbos privalumas, kad beveik išnykusios giminės ir didelis trūkumas, kad ji pradėjo nuo 3 giminių - atitolusi nuo lietuviško mąstymo, ir su kuria taip smagiai nepasijausi, sėdėdamas už stalės ir maukdamas arbačių.

2016 m. balandžio 26 d., antradienis, 11:37:04
un OVNI: OVNI est l'acronyme de objet volant non identifié. Les soucoupes volantes sont des ovnis.
NSP: NSP yra sutrumpinimas nuo neatpažintų skraidančių priemonių. Skraidančiosios lėkštės yra NSP.
Est-ce que tu crois à ces histoires de soucoups volantes (d'engins extraterrestres)? Ar tiki pasakojimais apie skraidančias lėkštes (ateivių laivus)?

2016 m. balandžio 26 d., antradienis, 11:15:49
Prisimenant la petite mort (aukščiausią palaimą), iš žodyno:
une soucoup volante: objet volant mystérieux, supposé extraterrestre. Certaines personnes croient à l'existence des soucoupes volantes.
Skraidančioji lėkštė: paslaptinga skraidanti priemonė, įtariama nežemiška kilme. Yra žmonių tikinčiu skraidančių lėkščių tikrumu.
OVNI

2016 m. balandžio 26 d., antradienis, 06:49:17
Su ikse kitoje vietoje pajuokavom, kad ji gyvena jau šeštą kartą tą patį savo gyvenimą. Ji pati prieš daug laiko parašė, jei jai tektų dar kartą gyventi savo gyvenimą, ji tiesiog išprotėtų... "Išprotėjimas" turi savo privalumu, galima nesunkiai viską savo netikusiame gyvenime pakeisti iš pagrindų, tik reiktų neprasnausti tokios galimybės ir tinkamai ją pasinaudoti.

Apie save žinau, kad po manęs buvo daugybė kitų mano gyvenimo atmainų, skaičiuojamų tūkstančių eilės, tik vis galvojau, kad gyvenu savo pirmą gyvenimą, vis pavykstant neatsilikti nuo kitų savųjų gyvenimų. Tik neseniai sužinojau sapne, kai ginant vienam teisme apie mane buvo pasakyta taip: "Mano... globotinis jau pražuvęs septynis kartus. Tad kaip ir gyvenu jau aštuntą tą patį savo gyvenimą... Įdomus dalykas, pamačiau, kaip klasiokai kalbasi apie vieną iš klasiokų kaip apie gyvą, nors praeitam gyvenime tikrai jis jau buvo palaidotas, nors savo akimis to ir nemačiau. Būtų smagu dar šiame savo besitęsiančiam per gyvenimus gyvenime sutikti savo bičiulį, kurį pats palydėjau iki kapo duobės. Juolab, kad jis net nepaženklintas akmenyje prie savo kapo. Nesugebėjau rasti jo kapo, nors vieta lengvai atrandama.
Čia jau kaip sau rašydamas: Nėra ko per daug laikytis nekintančios praeities atmainos, nors yra tokių žmonių, kurie tiesiog kovoja su kitaip savo praeitį atsimenančiais žmonėmis, kurie galbūt jau sielos lygmenyje seniai išpirkę visas kaltes ir norėtų ją prisiminti nesuteptą jau savo dabartiniame gyvenime. Tokie žmonės gal kiek galėtų būti panašūs į baronus Miunhauzenus, nors geriau jiems apie tai neužsiminti, o verčiau pasistengti neatsilikti nuo jų gyvenimų, dedantis, kad viską pamiršai.
Ir dar, prisimenu, kaip rsa kažkaip miglotai vienam iš laišku perspėjo, kad Žemėje vyksta kažkokie nesuprantami dalykai su laiku ir kai kuriais žmonėmis.

nedidelis sukrėtimas 2016 m. balandžio 26 d., antradienis, 05:59:47
Lietuviškoje veidaknygėje susidūriau su bumerango dėsniu: "Neskubėk keršyti. Pasimėgauk tuo, kaip gyvenimas už tave atkeršys." Kad ir krikščioniškai "nuskintas" bumerango, o iš tikro pasitraukęs iš jo kelio, negaliu niekaip užtikrinti, kad mestas bumerangas nesugrįžtų. Į kitą lygmenį pakilo mano supratimas apie gerąjį senąjį lietuvišką posakį: "Kaip šauksi, taip ir atsilieps." Daugiau su inkognitu apie tokius dalykus nebesiginčysiu ir ta tiesa niekada nebeabejosiu.

Dalis vertimo 2016 m. balandžio 25 d., pirmadienis, 00:52:00
Mostos, miesto šiaurinėje Maltoje, Švč. Mergelės Marijos katedros kupolas pagal didumą visame pasaulyje yra ketvirtas. Tai vienas įspūdingesnių statinių. Jį nubraižė bei pastatė architektas Džiordžio Gojnė de Vasė 1860 metais. Šis pastatas žinomas kaip Rotunda, jo pastatymui prireikė 27-ių metų. Antro pasaulinio karo metu į katedrą pataikė vokiečių sprogstamas įtaisas, kuris dėl mažyčio stebuklo nesusprogo.
- Man kyla kitas klausimas apie Mostos katedrą. Mums sakėte, kad šitoje bažnyčioje jos viduriniame taške veikia neįtikėtina jėga. Kodėl šie rūmai tokie ypatingi? - paklausė Rozarija.
- Šiose salose yra dvi labai galingos jėgos vietos. Viena - Goco citadelėje, gynybiniame mieste-pilyje, o kita Mostos Kupole. Abu statiniai pastatyti raštuose apie praeitį nepaminėtų šventyklų vietose, be to abudu nėra savo salų viduriukuose. Miesto-tvirtovės vietovėje laikosi neigiamas ašigalis arba jin, kai tuo tarpu Mostoje laikosi teigiamas ašigalis arba magnetinio ištekliaus jang. Tarp šių dviejų ašigalių sklinda besikeičianti, pasukta pagal ašis jėga, kuri palaiko gyvybę.
- Mosta yra visų salos šventyklų matrica. Po Mostos kupolu yra kertinis akmuo, pasukantis Laiko ratą. Kaip žinia, tokie akmenys yra pleišto pavidalo mūrinio skliauto ar arkos viršūnėje. Statant jie dedami paskutiniai ir visus likusius akmenis surakina savo vietose, leisdami arkoms išlaikyti papildomą svorį. Tai daro kertinius akmenius ypač svarbiais, turint omenyje, kad į tokius skliautus remiasi visas statinys.
- Šioje planetoje yra trys svarbūs dvasiškai kertiniai akmenys: pirmasis - Valdančios minties ratas, antrasis - Laiko ratas, o trečiasis Nesibaigiamumo ratas. Mosta yra antrasis kertinis akmuo, pasukantis Laiko ratą dvasinėje plotmėje. Mostos kupolas yra krištolinis šių dvasinių išteklių saugotojas. Šioje vietoje dvilypumas ištirpsta, nes joje pasireiškia visiškos vienumos darna.
- Keliauninkus paprastai nuveda prie Rotundos aprodyti statinio išvaizdą, bet niekas niekada neužsimena nieko apie šios vietos poveikį.- sako Rozarija.
- Kai mes ėjom iš mokyklos žiūrėti katedros, mūsų mokytojas parodė vietą, kur palaidotas Džiordžijas Gronjė. Mes taip pat užsukom į zakristija pažiūrėti nesprogusio įtaiso atgaminio.- pasakė Frankas.
- Gal mokytojas paminėjo taip pat, jog statytojas buvo ir pasišventęs praeities liekanų kasinėtojas?- įsiterpė Manvelas. O Ranfis paantrino:
- Ar žinote, kad vyskupui nepatiko Gronjė sumanymas pastatyti apvalaus kupolo pavidalo katedrą? Tais laikais statytojo pasiūlytas statinio pavidalas buvo vyskupo palaikytas "pagonišku". Bendrai imant, visos kitos maltiečių bažnyčios pastatytos kaip Romėnų kryžiai. Galų gale, žmonių valia nugalėjo ir statytojui Gronjė buvo leista statyti minėtą katedrą pagal jo pradinį sumanymą.

2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis, 19:56:02
Ne taip seniai Antarktidoje rusų tyrinėtojai pragręžė virš 100 metrų ledo sluoksnį ir iš po juo telkšančio ežero pasėmė šlakelį vandens, kuri padovanojo savąjam Putinui. Beje, tame vandenyje aptiko kažkokių neregėtų gyvių.

2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis, 19:40:54
Tai, kad nėra kur bėgti iš tokio gyvenimo-kalėjimo. Po mirties belieka tapti tokio kalėjimo "siena".

Sudomino... 2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis, 19:26:26
radau čia tokį straipsniuką:
http://www.nso.lt/bible/peleg.htm
Keistai atrodo, kad kai kurie JAV ir rusų lakūnai galėjo kautis prie Antarktidos... Įdomu, kuo ji buvo svarbi?

ikse 2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis, 14:24:36
Po senas iškasenas kapstausi, nieko nauja, viskas jau seniai isvirskinta, gyvenimas tai kažkoks kalėjimas...
O dėl septyneto supratau, ačiū!

2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis, 13:59:28
Ar pastebėjote, kad baisusis 6,66 suapvalintas yra laimingasis septynetas?

Gresminga planeta X (rus.) 2016 m. balandžio 24 d., sekmadienis, 11:11:33
https://www.lenta.ru/news/2016/04/24/planetx/

gal ten JIE? 2016 m. balandžio 19 d., antradienis, 13:31:44
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/ateiviu-medziotojai-uzsipuole-nasa-ji-slepia-paslaptingus-objektus.d?id=71028786

ikse 2016 m. balandžio 19 d., antradienis, 09:06:11
Svarbiausia gyvenime yra beprotybe, jei kazkas pavagia beprotybe, tada yra jauciamasi nelabai gerai. Ir pastoviai kikenti yra sveika, tik to negalima rodyti kitiems, nes gali uzsirauti ant psicho...

ikse 2016 m. balandžio 18 d., pirmadienis, 17:24:17
Cha!:-D)))))))))))))

Evaldas 66 to ikse 2016 m. balandžio 18 d., pirmadienis, 16:19:20
Man šitie žodžiai "esu linkusi savimi dalintis su visais" gerai skamba, gerai :))))) Taip ir norisi sakyt: rašyk vietą ir laiką kur daliniesi :))))) O gal kokiame Marse? :))))))

iksė 2016 m. balandžio 18 d., pirmadienis, 13:00:26
Va, nors pasijuoki!
Aš sakiau kad esu linkusi savimi dalintis su visais.
O čia ir yra dalyba - savo minčių skelbimas viešai.

Evaldas 66 to ikse 2016 m. balandžio 18 d., pirmadienis, 11:29:59
Geriau nenorėk to. Internete stengiuosi būt mandagus. Realiame pasaulyje kaip kurie tiesiog nemėgsta manęs. Tu manau nekęstum. Kodėl tu nerašai tik sau kokio dienoraščio, arba kažkur tik mažai auditorijai? Skelbi savo mintis (kurios man juokingos) visiems .

ikse Evaldui 2016 m. balandžio 18 d., pirmadienis, 09:14:08
Būk koks esi. Būk savimi.:-D

Evaldas 66 to ikse 2016 m. balandžio 18 d., pirmadienis, 08:27:47
Ikse, neiškraipau jokių minčių, o tik pasijuokiu. Niekada nekildavo noras parašyt čia. Bet pasijuokti iš tavo "minčių " tokiam kaip aš niekšui, vienas malonumas. Suprantu, gal tau sunku, gal dar kažkas. Gal šiaip iš neturėjimo, ką veikt, gal skauda sielą. Bet man vis tiek malonu pasijuokti :))))) negeras žmogus aš :D :D :D

iksė 2016 m. balandžio 17 d., sekmadienis, 17:39:25
Viską supratau. Tėvas iš manęs pavogė mano beprotybę. Juk beprotybė svarbiausia pasaulyje pasirodo yra...

iksė 2016 m. balandžio 17 d., sekmadienis, 14:05:28
Aš dabar skaitau "OBE:išėjimas iš kūno". Nuo 2000 metų žmonių pasisakymus apie miegus skaitinėju.

iksė 2016 m. balandžio 17 d., sekmadienis, 13:44:37
Evaldai, tu mano mintis iškraipai iki kažkokios tai seksualinės prasmės.
Su tavimi beprasmiška diskutuoti.

iksė 2016 m. balandžio 17 d., sekmadienis, 13:32:40
Nebūk įkyrus Evaldai.

To ikse, Evaldas 66 2016 m. balandžio 17 d., sekmadienis, 12:15:28
Tai vis gi, kaip ten su tuo pasidalinimu? Kada ir kur? :)))))

ikse 2016 m. balandžio 16 d., šeštadienis, 08:59:42
Kiti žmones neturi ką parašyti tik kabinėtis moka. O čia jei rašyti beleko netiktų, tai perkeltų tą rašliavą į kitą forumą. Be to, mes esam ir dievai, ir ateiviai, ir kas tik nori, todėl čia rašyti ir tinka. :-D

To ikse, Evaldas 66 2016 m. balandžio 15 d., penktadienis, 16:35:34
Jai jau myli save ir daliniesi tą savo meilę, tai pasidalink su manimi :))))) Tik klausimas kur geriau? :))))
O antra. Nesuprantu kaip tai susiję su nso visi tavo "pamąstymai"?

ikse 2016 m. balandžio 15 d., penktadienis, 09:36:58
Septyniolika metu masciau ir priėjau išvados kad svarbiausia myleti save. Be to savimi reikia dalintis su kitais. Tai suderinti ( myleti save ir savimi dalintis) gali buti labai sunku. Bet reikia suderinti.

ikse 2016 m. balandžio 15 d., penktadienis, 09:22:11
Kiekvienas žmogus turi savo asmeninį dieva ir visi tie dievai yra vienas dievas! O aš esu labai nereikšminga, iki tikrojo dievo man labai toli ir man melstis nereikia geriau melskis savo dievui kuris saugo tave. Ir paskaityk "Pokalbiai apie viską", ten daugiau esu parašiusi.

gal 2016 m. balandžio 14 d., ketvirtadienis, 22:39:31
surimtėjo inkognito, nenori būti išjuoktas. Nusibodo vaikėzų juokeliai.

Evaldas 66 2016 m. balandžio 14 d., ketvirtadienis, 18:59:25
Ikse, kaip dievo noriu paklaust. Kodėl Inkognito nerašo čia? Gal sakau savo galiomis užblokavai?

To ikse, Evaldas 66 2016 m. balandžio 14 d., ketvirtadienis, 17:23:32
ikse, tai kaip galima pasimelsti tau? Gal sakau padaryk kokį altorių kur nors Lietuvoje? O gal užteks maldą tau sukalbėt? Bet nežinau kokia tau tiktu . ........

ikse 2016 m. balandžio 12 d., antradienis, 11:18:45
Dievui nera, mamu, tevu, dievui visos sielos vienodos. Ir as mastau kaip dievas. (i dieva esu supanasejusi...) Paprastiems zmonems tos mintys gali ir nepatinkti. Labai nepatikti.

ikse 2016 m. balandžio 12 d., antradienis, 09:56:37
Kodel kazko neparasius, jei yra ka rasyti? Be to nuo pasnekovu gaunu ir kitu minciu, taip sakant pasnekovai mane nukreipia tinkama linkme...

ikse 2016 m. balandžio 12 d., antradienis, 07:16:57
Tu ir tada buvai sveika tik tave spaudė...
Tu buvai sveika, tiesiog kazkas tave pritempe iki to...

2016 m. balandžio 11 d., pirmadienis, 22:38:39
O prašviesėjo dėlto, kad supratau, kad tai nereikšminga, tame nėbera prasmės. Tuo labiau kad bandžiau viską ir niekas man nepadėjo, todėl ir mečiau viską laukan ir nesigailiu.

2016 m. balandžio 11 d., pirmadienis, 22:31:59
Ir iš viso to .. visų didingų minčių apie skaudžius įvykius, baimes, laimes, meditacijas, dievus.. lieka tik patys banaliausi dalykai šeima ir namai, kurie man virto dvasiniais namais. Tiesiog viskas dingo. Nustojau galvot ir protas iš karto prašviesėjo..

2016 m. balandžio 11 d., pirmadienis, 20:32:49
Kai aš kliedėjau dėkui dievui kad nerašiau visko viešai kad ir minčiu neblogu turėjau. Nesakau nieko prieš. Galima ir tam reikalui dienorašti pradėt rašyt. Aš pvz bandžiau gal penkis kart rasyt bet iki šiol nerašau. Terapeutas mane prakeikė, kad kalbėčiau, tai sunku buvo tai atlaikyt, valdytis kad nepasakyt kažko ka bučiau vėliau gailėjusi.. Dabar man gerai beveik pasveikau ir nekalbu savo fantazijų. Taip pat manau kad po ilgo laiko tie visi nusivažinėjimai į pievas, fantazijų kūrimas praėjo. Gaila kad kūrybiškumas mano sumažėjęs, tačiau dabar bent ramu galvoje ir gyvenime.

2016 m. balandžio 11 d., pirmadienis, 20:25:18
Pyktis yra paverčiamas i meile... Nuo neapykantos iki meilės tik vienas žingsnis.

2016 m. balandžio 11 d., pirmadienis, 18:05:32
Kaip norėčiau pamatyt kaip atrodo iksė ar iksas ........ Gal man ištverti dar didesnįįįį, aaaaa, skausmąąąąą??? o gal neeeaaaa????

Kaižkaip nesitiki, kad patikinote>) Pamelavo jums:( 2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 18:10:05
W.A. 2015 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 14:00:00
"Prašau susilaikyti „varyti” ant Tautvidos – ji mane laišku „patikino“, kad čia nerašys... (ir aš patikinu - kad tikrai :) )
Ne svetainės temomis prašyčiau pasisakinėti pastabų bei politikos forumuoje :)"

W.A. 2015 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 14:00:00
Prašau susilaikyti „varyti” ant Tautvidos – ji mane laišku „patikino“, kad čia nerašys... (ir aš patikinu - kad tikrai :) )
Ne svetainės temomis prašyčiau pasisakinėti pastabų bei politikos forumuoje   :)

2016 m. balandžio 11 d., pirmadienis, 11:52:14
Kaip anomalijoje, kurioje viena geresnių gijų, šiuo metu klausausi (be tarpų):
www.youtube.com/watch?v=AKGu1oymy64&index=1&list=PLlyvs0KRkTkuW72tpMvWtXbsW8F9wguAM

ikse 2016 m. balandžio 11 d., pirmadienis, 11:20:45
Turkai ir arabai dvasiskai mus isciulpia. Ir tai daro nuolat. Labai slykstus zmogenai... Gal ir man buti tokia slykscia? Zinau kad yra "Dankanu Maklaudu" Ir jie kisasi tokie i musu gyvenima. Jiems nera jokios morales...

ikse 2016 m. balandžio 11 d., pirmadienis, 11:04:12
Ir dar kodel arabu ir turku dvasios lenda i musu seima, ogi todel kad tevas yra netikintis! Jei tevas tiketu i Jezu, abejoju ar arabu ir turku dvasios sugebetu prie musu prilysti. O dabar turku ir arabu dvasios per miegus prievartauja buciuoja ir visaip kitaip rodo savo keapykanta mums - persekiojimu.

ikse 2016 m. balandžio 11 d., pirmadienis, 10:38:09
Kokiais 1999 metais tevas vis dejuodavo kad kazkas jy hipnotizuoja, kazkas plauna smegenis - gal politika. Bet kai as susirgau sizofrenija, nuo jo pastoviu dejoniu, jam kaip tycia, viskas pasidare labai gerai. Ir kaip siandien supratau i musu seima lenda arabu ir turku dvasios... Labai zemi sielos virpesiai visko prisisaukia...

ikse 2016 m. balandžio 11 d., pirmadienis, 01:06:00
Sapnavau arabus, turkus, kad vienas/a, arabas/e pradėjo mane bučiuoti ir pavogė sielos dalį...

Antanas 2016 m. balandžio 10 d., sekmadienis, 16:59:09
Vos pagaminus pirmuosius radiolokatorius kilo problema: "O kaip nuo tų radarų slėptis?". Amerikiečiai radarams nepastebimo lėktuvo kūrimo darbus pradėjo dar karo metu. Po karo, kai jau buvo realūs pasiekimai šiame darbe ir prasidėjo pirmųjų radarams nematomų lėktuvų lauko bandymai kilo kita problemą: "O ar negalima jų pamatyti kitokiais metodais?" Štai tuomet H. Trumen ir paprašė tautą "stebėti ir pranešinėti". Buvo inicijuotas "Projektas Žydroji Knyga" surinkęs kelioliką tūkstančių įvairiausių pranešimų. Astronomas Allan Hynek buvo pakvietas tam projektui kaipo techninis konsultantas, kuris vėliau parašė knygą "The reports about UFO".
Toje knygoje autorius rašo, kad arti pusantro šimto pranešimų nepavyko paaiškinti jokiais žinomais metodais. Oficialiai kariškiai (projekto užsakovai) pareiškė, kad tai "nepatikimi pranešimai". Tikrumoje kariškius kaip tik šie pranešimai ir domino. Jie atrinko tuos, kurie buvo pastebėti naujojo lėktuvo bandymų zonoje bei realiuoju bandymų metu. Dabar reikėjo užtikrinti tų pastebėjimų slaptumą. Specialiosios tarnybos, kaip ir visuomet tokiais atvejais, suveikė super-kirviškai. Pas pranešimus siuntusius žmonės atvyko "neišraiškingais veidais, juodai apsurengę, juodomis mašinomis" CŽV darbuotojai ir pasakė: Nieko ten nebuvo ir nieko jūs nematėte. O jeigu netylėsit - turėsit nemalonumų".
Tie lėktuvai ilgai skraidė ir žvalgė visame pasaulyje, o prie, berods Petrozavodsko, kartą paliko ženklų inversinį pėdrsaką, kurį matė tūkstančiai, o šimtai net ir nufotografavo. Vieni tik TSRS kariškių radarai nieko nepamatė. Tai ne juokais išgąsdino TSRS valdžią. Tuoj pat buvo incijuotas Mokslinis Tyrimo Darbas "Setka" su tūkstančių įvairių sričių darbuotojų pritraukimu. Tarybiniai žvalgybiininkai, taipogi oficialiai paskelbė tradociškai kirviškai. Tipo: "Nieko ten nebuvo, Niekas ten nieko nematė. Nieko ten nėra ir būti negali, o kas pamatysit - skambinkit tele..... (Lietuvoje buvo paskelbtas Vilniaus observatorijos telefonas).
1991 m sausyje lėktuvas buvo panaudotas jau karo lauke, operacijoje "Audra dykumoje", Toliau jau jį laikyti slaptu tapo neįmanoma. Buvo atskliesta net trejetas modelių. Tuoj pat buvo sustabdytas ir programos "Setka" finansavimas. Šiuo metu jau net kariniai jūros laivai (kad ir įžymusis "Mistral") statomi su tos tecchnologijos korpusais.
Tokia ilga ir paini NSO "Lėkščių" istorija.
Realiai, jeigu mums nežinomos civilizacijos stebu (o aš esu tuo tikras) tai jie randa būdą patys nebūti pastebėti. Ateis laikas, taopsime pribrendę betarpiškam susitikimui - jie mus pakvies prie šventiškai padengti stalo.
Tad ir darykim viską, kad toji diena kuo greičiau ateitų.
Su pagarba. Antanas-J. Krušnauskas.

ikse 2016 m. balandžio 10 d., sekmadienis, 09:10:10
Apie tuos dvasinius namus net negalvosiu, nes vel isprotesiu!

ikse 2016 m. balandžio 10 d., sekmadienis, 08:51:18
Sielos turi labai zemus dvasinius virpesius, tik aš sugebu tai jausti (nu gal ne tik aš). :-D

ikse 2016 m. balandžio 10 d., sekmadienis, 08:49:37
Nereikia man tu dvasiniu namų!
Nedraskysiu senu zaisdu!

ikse 2016 m. balandžio 10 d., sekmadienis, 08:36:40
Apseisiu be dvasiniu namų. Nereikia draskyti senu zaisdu, be to, man darosi geriau. Darosi gerai ir taip.

ikse 2016 m. balandžio 10 d., sekmadienis, 08:33:16
Ne. Mano dvasinius namus pavogė... Bet ačiū kad priminei.

2016 m. balandžio 9 d., šeštadienis, 20:30:33
ikse, ar turi namus? ta prasme dvasinius namus, dažniausiai jų yra ieškoma ir džniausiai jie būna visai šalia, tačiau žmogus vistiek lieka lauke vaikštinėti ar dirbti ir t.t. daryti.

ikse 2016 m. balandžio 9 d., šeštadienis, 20:10:26
Ir is vis reikia myleti bet ka. Net labai dideli nevykeli reikia myleti.

ikse 2016 m. balandžio 9 d., šeštadienis, 11:47:23
Jei nera meiles - tai seksas!
Jei yra meile - tai protas!
Pasauliui yra meile, vadinasi tai yra protas!

ikse 2016 m. balandžio 9 d., šeštadienis, 10:30:48
Atrodo supratau kas yra protas, o kas yra seksas. Koks palengvejimas! Dabar tikiuosi man seksis kur kas lengviau. Supratimas gydo.

ikse 2016 m. balandžio 9 d., šeštadienis, 09:50:21
Tikiuosi dievui netrukdau dirbti.

ikse 2016 m. balandžio 9 d., šeštadienis, 09:25:44
Svarbiausia moteriai - dvasinis kalėjimas.
(Čia dievas taip sugalvojo?)

ikse 2016 m. balandžio 9 d., šeštadienis, 09:12:21
Vyrai moters pasauli moka tik labai sumažinti. Sėdima kazkokiame tai dvasiniame kalėjime ir laukiama kada bus galima ištrūkti is to dvasinio kalėjimo. Nors greičiausiai niekada is to dvasinio kalėjimo neistruksiu. Kaip sakant dvasia negali matyti viso gražaus gyvenimo ir vient tai per vyrus. Nezinau ar dievas nori kad moteris taip kankintusi tame dvasiniame kalėjime... O gal čia Liuciferis kankina? Nors ne...

2016 m. balandžio 8 d., penktadienis, 22:07:03
Jei Dievas būtų vienas - tai koks jis vienišas būtų...

ikse 2016 m. balandžio 8 d., penktadienis, 18:09:17
Jau supratau. Tevas gali buti bet kas, o dievas vienas!

ikse 2016 m. balandžio 8 d., penktadienis, 15:02:14
Yra kazkas panašaus i sielas, bet tai ne visai sielos. Matyt dievas yra irgi ne visai siela. Tik nežinau kaip ta reiškinį pavadinti. Dievas nori kad mes atsizadetume savęs!

ikse 2016 m. balandžio 8 d., penktadienis, 10:54:02
Blogiausia kad gyvenima priimame už gryna pinigą.
Ir žmogus mokydamasis vienu dalyku išmoksta visai priešingus dalykus.

ikse 2016 m. balandžio 8 d., penktadienis, 09:20:25
Gyvenime yra svarbiausias SIAUBAS, bet tuo siaubu vaikams neturėtų buti mama ir tevas.

ikse 2016 m. balandžio 7 d., ketvirtadienis, 16:34:36
Supratau. Reikia jausti siaubą, tai yra mano sielos variklis.

2016 m. balandžio 7 d., ketvirtadienis, 14:37:11
Tai romėniškas kelias: "memento mori", o yra ir graikiškasis: - Pažink save.

ikse 2016 m. balandžio 7 d., ketvirtadienis, 11:28:42
Galu gale supratau - svarbiausia yra mirtis!( bet tai nereiskia kad ruosiuosi zudytis ar ka nors zudyti).

ikse 2016 m. balandžio 6 d., trečiadienis, 19:39:13
Viska supratau, as einu pries pasauli.

ikse 2016 m. balandžio 6 d., trečiadienis, 12:09:18
O gal gyvenimo prasme pastoviai jausti baime?

ikse 2016 m. balandžio 6 d., trečiadienis, 11:50:08
Tai dievas mane nuo darbu atitraukia, savo rustybe labai isblasko ir tada labai sunku imtis bet kokio darbo. Bet dirbti vistiek reikia nuolatos bijant dievo rustybes, nes ne duok dieve netaip pirstelesi ir dievas vel pasirodys...

ikse 2016 m. balandžio 6 d., trečiadienis, 11:47:00
Reikia mąstyti virš logikos ribu...

2016 m. balandžio 6 d., trečiadienis, 11:20:31
Jį galima užrūstint vien be reikalo minint bei atitraukiant nuo kitų svarbių reikalų. Gal, kaip per Hari Poterį, verčiau susitarti ir vadinti jį tuom, kurio be reikalo nereikėtų minėti?

ikse 2016 m. balandžio 6 d., trečiadienis, 10:26:31
Dievas, matyt, mėgsta šokiruoti... Dabar labai atsargiai žiūriu i artimuosius, ar tik neisikunys dievas i juos ir ar tik neims savo rustybe šokiruoti...

ikse 2016 m. balandžio 6 d., trečiadienis, 10:16:37
Dievas gali isikunyti i artimus zmones ir tada labai rūsčiai kalba, o zmogui is akių sklinda balta šviesa ir žmogus absoliučiai tampa pavaldus dievui. Ka dievas tuo nori pasakyti. Kad jis yra visalaik šalia?

2016 m. balandžio 5 d., antradienis, 23:41:27
Dziaukimes gyvenimu, jis puikus. Grazi musu zeme, lai ateiviai gyvena savo planetose ir pas mus nelenda su patarimais.

2016 m. balandžio 5 d., antradienis, 21:41:49
O, man priminei mano ufonautus... man jie pasirodė su trenksmu sako: "Savižūdė?!" sakau ne, sako "mes skaičiuojam kiekvieną tavo širdies dūžį" - ir man ramiau pasidarė

ikse 2016 m. balandžio 5 d., antradienis, 19:21:11
Dievas, matyt, yra rustus...

ikse 2016 m. balandžio 5 d., antradienis, 17:59:56
Žmogus tik pats save gali suprasti.

ikse 2016 m. balandžio 5 d., antradienis, 15:32:38
Tavo teisybe.

2016 m. balandžio 5 d., antradienis, 15:06:34
Nuo gimimo mes mokomės iš kitų kaip reikia elgtis, todėl sunku pasakyti ar žmogus gali būti savimi. Nebent tai kad kiekvieno žmogaus patirtis yra skirtinga, pasitaikė skirtingi žmonės iš kuriu mokėmės kažko, skirtingi įvykiai, todėl ir galima sakyti kad žmogus individualus.

ikse 2016 m. balandžio 5 d., antradienis, 10:41:48
Nu va, po septyniolikos metu issigimde mintis kad svarbiausia nebuti savimi. NEBUTI SAVIMI. Uztat man blogai ir buvo. Kad tos minties niekaip nesupratau. O dabar supratau. Vadinasi greitai man bus labai gerai!
Kam reikia buti savimi tegul buna savimi, o mano gyvenimo koncepsija nebuti savimi!

2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 22:35:01
tyla gera byla ir ufonautams.

ikse 2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 20:37:07
Kartais ir paukščiai identifikuoja save skirtingai. Kaip šiandien prisimenu keista juoda pauksteli plaukiojanti kartu su antimis. Jis (tas paukstelis) laike save antimi! (daugiau jokių juodu pauksteliu nebuvo).

ikse 2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 20:23:53
Tai aš ir ignoruosiu zmones. Būsiu belyte ufonaute. Po keliu dienų pasakysiu kaip sekasi gyventi su šiuo sprendimu.

2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 20:14:01
Belyčiai ufonautai pagal mane geriausias pasirinkimas, tik man jie pasirodo labai retai kritinese poozicijuose, visa šita kakofonija virsta tyla kai tiesiog ignoruoji.

2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 20:11:28
Kartais psichikos žmogeliukus verta ignoruot, nes nesamones pezeja. Kartais būna žmogus vienas, ar keli kurie sako tiesą, tavo tiesą. Tavo pasirinkimas kuriuos klausyt, kuriuos neklausyt, arba apskritai ignoruot visus.

ikse 2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 19:26:25
Man žmogumi būti per daug ( ar per mažai). Matyt, pagal psichikos dėsnius esu ufonaute. O visąlaik galvojau kad žmogus, uztad ir jaučiau baisius psichikos skausmus.

ikse 2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 19:16:01
Viską supratau. Aš psichikoje turiu daug zmogeliuku, o reikia psichikoje tureti belycius ufonautus, tada nebus dvasinio skausmo...

2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 19:06:01
Mes vystomės kaip bendruomenės.

2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 19:02:31
Indams gal vertėtų pagalvoti apie moteris, prieš mirtį svajojančios atgimti vyrais.

2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 19:02:12
Gyvename, kad iš dulkių pakilę, ką nors pakeistume šiame pasaulyje bei pailsėtume - tai mums atostogos.

ikse 2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 15:44:46
DIEVO ŠVIESA LABAI DEGINA, TODĖL VYRAI PASIRENKA MOTERŲ POREIKIUS RIBOTI.
Vyrai pasirenka demoniskaji gyvenimo buda, tada dievo šviesa nenudegina ju... O moterys nuo demoniskojo gyvenimo būdo bėga, jos yra nepatenkintos ir t.t.

Ramadaria 2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 14:55:41
Kam mes gyvename? Musu gyvenimo kelias visad baigiasi vienodai - destrukcija, visiskas sunykimas, dulkiu sauja...
Ar tai ir yra tikslas? kaip mes vystomes ta tiksla siekdami? Ar tas tikslas skatina vystymasi? Ar motyvuoja?
Sauja dulkiu, sauja pelenu - stai kas po musu lieka... o ir pati musu planeta - tik dulke erdveje...
Kad ir kiek besistengtum - pastandos bus tik del dulkiu saujos...

ikse 2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 13:35:33
Protas ir jausmai yra lygiai tas pats. Jei nusodini jausmus, tai nusodini ir protą.

ikse 2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 11:55:56
Mes gyvename tam, kad vystytumemes, bet nesivystome.

ikse 2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 08:49:22
Svarbiausia yra - Tiesa.

2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 01:59:49
Nejietiškai ir negalilėjiškai, o LAISVAMANIŠKAI!

2016 m. balandžio 4 d., pirmadienis, 01:58:04
Graudulys yra šiltas jausmas, daugiau jokių privalumu. Galima ir taip pasišildyti, sulaukti paguodos.

2016 m. balandžio 3 d., sekmadienis, 21:18:46
Tai va. Sekmės tau tyloje. Viskas. Taskas. Pabaiga. Galas.

2016 m. balandžio 3 d., sekmadienis, 21:16:03
jietiškai :) Kazkodel mano anukai nori patampyti katinus uz usu, o ne uz uodegeliu.

2016 m. balandžio 3 d., sekmadienis, 21:10:20
Vienas vyras pranešė matęs „didžiulį ugnies kamuolį, kuris didžiuliu greičiu skrodė dangų palikdamas paskui save uodegą ir sprogo nušviesdamas visą padangę“

2016 m. balandžio 3 d., sekmadienis, 21:08:01
Škotijoje dangų nušvietė galingas blyksnis – gyventojai nerimauja, specialiosios tarnybos kol kas tik spėlioja, kokia šio keisto reiškinio priežastis.
youtube.com/watch?v=XNe8fnDH20s&ebc=ANyPxKotCncang4y2VhvOrRhg4PMuJW97E3ZpmdWBrmvnyKgmPjR12zOg8c21YfhS-dZ3ajucKnhF9LAyUe7howQth9tYKbILw

2016 m. balandžio 3 d., sekmadienis, 20:43:46
Dvasinio skausmo ašaros priveda prie graudulio.

2016 m. balandžio 3 d., sekmadienis, 20:04:42
Pradžia: - Sveika, užsispyrėle. Kam varai Dievą taip aukštai į medį? Visas kaltes mūsų pasaulyje prisiėmė jo sūnus Jėzus iš Nazareto. Dvasinis skausmas, gal greičiau tai nerimas? Kažkodėl mūsų vaikai nori patampyti katinus už ūsų, o ne už uodegėlių...

ikse 2016 m. balandžio 3 d., sekmadienis, 16:59:35
Kaip sakoma - "Netampyk katino uz uodegos".
Tai va, mes ir esame tie katinai tampomi uz uodegos. Visaip raitomes, visaip kraipomes, o is tiesu tai mums dvasiskai skauda. Butent tai jauciame ko ir nori dievas, kad mes jaustume. Dievas nori kad jaustume dvasini skausma. Tad nieko tokio, kad dvasini skausma ir jauciame nes dievas to ir nori. Tai va. Viskas. Taskas. Pabaiga. Galas. Iki!

ikse 2016 m. balandžio 3 d., sekmadienis, 08:51:07
Labai įdomiai šneki.

2016 m. balandžio 2 d., šeštadienis, 22:40:21
Aš tik vertėjas, gal ir per toli nušuoliavau nuo iksės 17 metų gimdytos išvados. Ji gali su mano vertimu ir nesutikti.

2016 m. balandžio 2 d., šeštadienis, 22:33:50
Svarbiausia tai - skausmas, toliau atskleidžiant mintį: kad pajustum skausmą reikalingas kūnas. Svarbiausia - ne kūnas, o tu pati ar pats.
Neužsikraukime nepakeliamos naštos. Nuvarytus arklius kai kas gali ir nušauti, tik mūsų kitoks gailestingumo supratimas.

2016 m. balandžio 2 d., šeštadienis, 22:25:10
Skausmas ir nuovargis - mažytis skirtumas.

ikse 2016 m. balandžio 2 d., šeštadienis, 16:53:23
Tai pasidalink mintimis.

2016 m. balandžio 2 d., šeštadienis, 16:14:15
Kai nežinote, patys rinkitės kokiame pasaulyje norite gyventi. Vadinamosioms tiesoms gal ne laikas ar ne vieta. Galiu pats pasidalinti savo mintimis, tik pirma užduosiu paprastą klausimą: per kiek laiko Žemė kartu su Saule ir kitomis jos palydovėmis apsuką ratą aplink mūsų galaktikos branduolį?

2016 m. balandžio 2 d., šeštadienis, 12:05:48
Bet ką skaityti ar žiūrėti visai nesinori. Ne pramogauti čia susirinkome ir mūsų linksminti visai nereikia. Net meškos ausyje kažkokia kiaulė pakišta. Visai nesinori būti suskaičiuotam tokiame laive kaip anomalija. Geros dienos. Prašom neįsižeisti, jei esu nekukliai atviras. Bent kelis žodžius parašytumėte, kodėl kokiu nors klausimu siūloma nuoroda gali būti verta dėmesio. Gal tikrai verta būti dar ir suskaičiuotiems, tik mane labai sunku būtų tikrai sudominti ne Lietuvą liečiamomis temomis. Pats turiu kalną namų darbų.

2016 m. balandžio 2 d., šeštadienis, 11:55:09
"kiekviena tiesa virto skausminga abejone, o tikėjimas – netikėjimu. Nėra jokių iliuzijų. Šito paklaikusio pasaulio neįmanoma pataisyti" tikėt ar netikėt ateiviais, astraliniais parazitais, kiekvieno reikalas.

ikse 2016 m. balandžio 2 d., šeštadienis, 10:57:16
Esu labai patenkinta savo paskutine mintimi kad svarbiausia gyvenime yra skausmas. Ir tuo viskas pasakyta daugiau nera jokiu minciu. Tiesa pries tai buvo labai daug minciu, bet jos isskrido vejais. Dabar liko tik paskutine mintis - tai skausmas . Esu labai patenkinta ir galu galle atsipalaidavusi. (zinoma speciailiai saves del to zaloti nereikia, uztenka tai tiesiog suprasti). Ka cia ir bepridursi. Taip tiesiog yra. Kazka norejau dar pasakyti bet pamirsau, vadinasi pasakysiu atskirai. Kiti dejuoja kad prie ju kimba visokie astraliniai parazitai. Tegul kimba! Juk skausmas ir yra svarbiausia del to mes ir gyvename - del skausmo. Tegul kimba tie, su ciuptuvais, astraliniai parazitai. Kai prisiminsiu pasakysiu dar daugiau.

NA IR MOOOOOOOK-S-LAS...AR TIKRAI TAIP??? 2016 m. balandžio 2 d., šeštadienis, 00:05:01
' Žemės gelmių sukurto magnetinio lauko stipris sudaro iki 95 % viso Že­mės paviršiuje esančio magnetinio lauko stiprio. Kiti 5 % yra Saulės spinduliuojamų elektringųjų dalelių srautas'

??? 2016 m. balandžio 2 d., šeštadienis, 00:03:41
Amperas teigė, kad Žemės magnetizmą sukelia jos viduje cirkuliuojančios elektros srovės. Ši jo hipotezė išliko iki mūsų dienų. Manoma, kad, Žemei sukantis apie savo ašį, jos mantija su kietąja pluta, slysdamos išoriniu branduolio sluoksniu, sukasi šiek tiek greičiau negu vidinis branduolys, todėl branduolio elektronų ir mantijos bei plutos elektronų greičiai skiriasi. Toks elektronų judėjimas sukuria gamtinį srovės generato­rių, o srovė - magnetinį lauką. Žemės gelmių sukurto magnetinio lauko stipris sudaro iki 95 % viso Že­mės paviršiuje esančio magnetinio lauko stiprio. Kiti 5 % yra Saulės spinduliuojamų elektringųjų dalelių srautas, elektringosios dalelės, judančios jonosferoje ir magnetosferoje, įsimagnetinusios Žemės plutos uolienos.'

cia gi aritmetika 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 23:47:02
Magnetinio lauko indukcijai galioja superpozicijos principas: jeigu magnetinį lauką kuria keli krūviai, tai magnetinė indukcija konkrečiame erdvės taške lygi kiekvieno krūvio kuriamo magnetinio lauko indukcijų tame taške sumai:

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 23:45:16
'kokios indukcijos magnetinį lauką kuria ne pavienis krūvis, bet realus laidininkas'
Pavienio kruvio visai nera,nebent dirbtinomis salygomis-fizikiniais bandymais

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 23:42:42
Ganetinai juokinga
IR PAAISKINSIU 'KODEL'
Labai dažnai svarbiau žinoti, kokios indukcijos magnetinį lauką kuria ne pavienis krūvis, bet realus laidininkas, kuriuo teka elektros srovė – pavienių krūvių srautas.
Tai nusako Bio-Savaro dėsnis, susiejantis indukcijos \vec{B} diferencialą su srovės elementu I\mathrm{d}\vec{l}:
\mathrm{d}\vec{B}=\frac{\mu_0I\left(\mathrm{d}\vec{l}\times\vec{r}\right)}{4\pi{r^3}}
Integruojant galima apskaičiuoti bet kokios formos laidininko kuriamą indukciją.
Magnetinio lauko indukcijai galioja superpozicijos principas: jeigu magnetinį lauką kuria keli krūviai, tai magnetinė indukcija konkrečiame erdvės taške lygi kiekvieno krūvio kuriamo magnetinio lauko indukcijų tame taške sumai:

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 23:26:35
'Tesla - tai SI sistemos magnetinio lauko indukcijos B matavimo vienetas. Kiek tikslesnis teslos apibrėžimas – magnetinio srauto tankis. Šis matavimo vienetas buvo apibrėžtas 1960 metais ir pavadintas išradėjo, elektrotechnikos inžinieriaus Nikolo Teslos garbei'

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 23:22:11
...nebent...jis is kosmoso ....

:))) 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 23:19:26
..jei prasysi isizeisti,niekas nesikeicia...nes tikrai siandien ir visa balandi isizeisti yra draudziama :)

=========WWWWWWW======== 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 23:17:43
Beje, tai nera susije su kambario sausu oru-kartais tai nutinka del radijatoriu issausinto oro..taciau,siandiena tvyro ore daug nuostabiu subatomu...

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 23:13:53
Gal kai kas jau atsibraidė anomalijos ar rusiškose džiunglėse ir nieko apie jas nebenori žinoti. Jei ką įdomaus matėt, galit ir čia paporint bei pasidalint savais įspūdžiais. Dabar net nėra apie ką šnekėt. Tik prašyčiau neįsižeisti.

=========WWWWWWW======== 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 23:12:48
kas galetu paaiskinti-kodel buna tokiu dienu,jog aplink viskas elektrinasi,o plaukai tampa tokie purus-ju tiek daug...ar yra dar kam nors tokiu nuostabiu dienu?

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 21:56:57
Na jei neįdomu, tai galima neskaityti, laisva šalis gali daryti ką nori. O dėl ko jie dabar neskrenda tai galai žino. Bet, kad visatoje mes nevieni, tai aš tuo įsitikinęs.

radau ta tema 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 21:55:20
Nuoroda į temą://anomalija.lt/...hp?topic=3649.0

Idomu 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 21:53:34
Šumerų lentelėse buvo vaizduojami buvo vaizduojami lėktuvai, povandeniniai laivai, malūnsparniai, ginklai, kompiuteriai, kuriais esą naudojosi ateiviai.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 21:52:24
niekas nesuprasgal tik ateiviai kitoje planetoje ,Anunakiai - paslaptingos, nežemiškos kilmės būtybės, šumerų dievai. Kiek jų buvo tiksliai nėra žinoma, tačiau remiantis kai kuriais šaltiniais, galima teigti, kad apie 200 (rankraščiuose kalbama apie tiek angelų, kurie nusileido į Žemę). Iš jų svarbiausieji - 7 didieji dievai. Jie dažniausiai būdavo aprašomi šumerų epuose. Manoma, kad vadinti anunakius tikraisiais dievais nėra teisinga, nes jie, kaip ir šumerai, buvo būtybės iš kūno iš kraujo, atvykusios iš ten, kur galbūt yra rojus. Iš šumerų metraščių peršasi išvada, kad žmonės ir ateiviai buvo labai stipriai susiję. Daugybė vietų šumerų miestuose ir jų apylinkėse buvo skirta nežemiškiesiems anunakiams.

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:52:00
Tiesiog septyniolika metu praėjo kol isgimdziau ta kančios minti, tad nesitikiu kad tu akimirksniu suprasi, matyt, irgi septyniolika metu turetu praeiti nuo šio momento. Tad nesitikiu kad suprasi.

2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 19:15:01
Nesuprantu to kančios aukštinimo. Gerais gal galima tapti ir kitaip?

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 17:56:40
...Bet dėl to nereikia savęs žaloti. Užtenka tiesiog tai žinoti. Kad gyvenime svarbiausias yra gyvenimo skausmas. To žinoti pakanka. Tai yra žinios.

ikse 2016 m. balandžio 1 d., penktadienis, 12:53:40
Supratau, kad svarbiausia gyvenimo skausmas. Ir daugiau neturiu ka pasakyti. Bet tam supratimui isgimdyti reikėjo net septyniolikos ilgu metu.

Planeta X (rus.) 2016 m. kovo 30 d., trečiadienis, 23:00:32
http://lenta.ru/news/2016/03/31/planetx/

NSO susiduria su Jupiteriu (rus.) 2016 m. kovo 30 d., trečiadienis, 11:00:11
http://lenta.ru/news/2016/03/30/jupiter/

2016 m. kovo 27 d., sekmadienis, 19:00:45
zet, o tavo masina baigia subyreti ;( bet kieta buvo...

2016 m. kovo 27 d., sekmadienis, 18:57:10
o viespatis yra kada laimejes pries ka nors ar tik mires.

ikse 2016 m. kovo 27 d., sekmadienis, 11:16:04
Gyvenimas ir realybe tera haliucinacija. Toje haliucinacijoje gali buti ir ateiviu is paraleliniu pasauliu. Visko gali buti.

pagal rašymo stilių 2016 m. kovo 27 d., sekmadienis, 06:58:13
tai nebuvo jokio sekso su dievu, nes tada būtų rašę, kad jis ne įpūtė gyvastį, bet pripumpavo...

Rašo 2016 m. kovo 27 d., sekmadienis, 06:55:43
Nes labai jau trokšta,- kad niekas nesužinotų,nes tada jiems patiems bus daug problemų. Šis tyrimas tiesiai šviesiai buvusią Sovietinę KGB kaltina genocidu. Na o kgbistams tokie dalykai nepatinka, nes iki šiol Lietuvoje jie veikia šiltnaminėmis sąlygomis.

nesuprantu 2016 m. kovo 25 d., penktadienis, 19:23:51
Taigi meskos ausyje viesai pasiekiamas tyrimas. Kodel cia rasote, kad apie ji niekas nesuzinos?

bet į jas pretenduoja patekti visokie 2016 m. kovo 22 d., antradienis, 10:55:56
Gabrieliai Maskarenkos-karmos taisytojai ir kitokie šarlatanai

Evaldas 66 2016 m. kovo 22 d., antradienis, 09:11:45
Kartais pasiskaitau, ką rašot. Nesuprantu dėl ko pastarasis mažas ginčas. Meškos ausys ne tas forumas kuris vaikosi kuo didesnio lankomumo. Ir aš asmeniškai galvoju, kad tokios temos, kaip kad paminėta, turi būt uždaros, tik vip nariams. Bet man kol kas dauguma nepritaria. Bet, gal ateityje taip bus.

kam labiausiai knieti, kad niekas to nesužinotų? 2016 m. kovo 22 d., antradienis, 06:00:00
Gal KGB-istų pakalikui?

2016 m. kovo 21 d., pirmadienis, 19:18:25
Uzeik kelis kartus i tema ir paziuresi kaip lengvai keiciasi perskaitytu kartu kiekis. As vienas tau galiu, kad ir 1000 sugeneruoti.

meluoji 2016 m. kovo 21 d., pirmadienis, 07:15:01
Nuo kovo 17 iki kovo 21 dienos ši tema jau buvo perskaityta 93 kartus.
http://meskosausyje.lt/forumas/viewforum.php?f=8

2016 m. kovo 20 d., sekmadienis, 22:37:30
Ir apie tyrima suzinos 10 zmoniu, ir tai tie patys kurie ji daro :D

Meskos ausis 2016 m. kovo 20 d., sekmadienis, 10:58:22
Meskos ausies ufologai pradėjo pirmą rimta tyrimą Inkognito pagrobimo anatomijos pasakojime:
http://meskosausyje.lt/forumas/viewtopic.php?f=8&t=161

2016 m. kovo 15 d., antradienis, 15:14:51
Mano siela šiandien sunkiai serga,
Degdama vienatvės liūdesio karščiu.
Aš nemoku jai palengvint vargo,
Ką ji kliedi, aš suprasti negaliu.

Aš sekiau jai pasakas gražiausias,
Sugalvojau malonumų daug naujų,
O jos akys nežinia ko klausia,
Tokios liūdnos, net pažvelgt į jas baugu.

Ir pabūgęs, jog pamišusi kada
Nesuplėšytų į skiautelius mane,
Kai ištroškus atsigert paprašė,

Padaviau jai taurę žudančių nuodų,
Bet, išsiurbus paskutinį lašą,
Ji sušuko: trokštu, duoki stipresnių!

[Vytautas Mačernis]

ikse 2016 m. kovo 15 d., antradienis, 09:43:00
Buna kad vyrai valdo moteris ( musulmonai). Moteris energetikai negali išsilaisvinti nuo vyro. Todėl moters ir vyro pasaulelis buna labai mažas (viens nuo kito neissilaisvina).

ikse 2016 m. kovo 15 d., antradienis, 08:31:13
Ačiū kad leidi rašyti ką noriu, bet aš ir pati suprantu, kad nelabai gerai darau kad apie tai šneku. Dievas neleido žinoti. O jei žinai, tai reikia patylėti, taip sakant neskinti pažinimo vaisiaus.

To ikse, Evaldas 66 2016 m. kovo 14 d., pirmadienis, 19:13:03
Ne mano reikalas ką rašai. Rašyk, bet ką. Aš šiaip mestelėjau repliką ...........

ikse 2016 m. kovo 14 d., pirmadienis, 09:48:58
Teisybe sakai. Nusikaltau išvis kad parašiau ką galvoju.

To ikse, Evaldas 66 2016 m. kovo 13 d., sekmadienis, 00:15:05
Siela. O kas žino kas tai yra? Gal tai tik prasimanymas? O gal ne? Bet vieną aišku, mes kurie esame čia, negalime apie tai diskutuot. Kodėl? Nes mums neduota tai žinot. Tie kurie sako žiną, yra tik šarlatanai ..........

ikse 2016 m. kovo 10 d., ketvirtadienis, 15:55:24
Siela yra labai paslankus dalykas.
Jinai gali ir mirti, nieko neprisiminti.
Jinai gali ir isgyventi, viska prisiminti.
Vienos sielos mirsta - kurioms lemta mirti, o kitos isgyvena.
Bet net ir mirtis yra tam tikras buvis.

ikse 2016 m. kovo 10 d., ketvirtadienis, 15:19:47
Mes keiciames ( todel) ir kiti keiciasi.
Kai mes keiciames kai kurios sielos mirsta.
Bet ju vieton atsiranda naujos sielos (kurios uzgimsta).

2016 m. kovo 10 d., ketvirtadienis, 00:29:21
Žydai, kaip lapės. Ką daryti su negudriais vilkiukais, kuri išvengia visų lapių mokyklos pinklių ir tuos vilkiukus po to primuša svetimi?

2016 m. kovo 9 d., trečiadienis, 23:06:16
Paprastai, vilniečiams labiau patinka gražesnis futbolas, nei krepšinis su savo balkanišku-nervuotu žaidimo būdu, kai taupant laiką daromos pražangos ir tai laikoma priimtinu žaidimo būdu. Reiktų paminėti ir Vilniaus žydiška-rusiška brigadą, kuri besikiškiakopūsteliaudama Vilniuje kaip kokiame kolūkyje peržengė ribą ir priėjo liepto galą. Jos "darbdavys" buvo nubaustas mirties bausme, nepadėjo nei Lietuvai nusipelniusio tėvo verslininko ašaros nei kruvini pinigai.

2016 m. kovo 9 d., trečiadienis, 22:57:48
Slavams su juototomos raidėmis sunku ištarti Lietuva, ir jie tiesiog sako Litva, bet kad ir visam likusiam bent kiek apsišvietusiam pasauliui būtų aišku kas mes per vieni, remiantis vieno rimto amerikiečių tyrėjo nuomone, mums užsienyje reiktų prisistatyti lituanais, o Lietuvą vadinti užsieniuose Lituanija.

Kokie yra lituanai 2016 m. kovo 9 d., trečiadienis, 22:56:44
Pirmiausiai norėtųsi pristatyti nuostabiuosius Lietuvos mažylius - dzūkus. Girių gyventojus, kurių kūnai per daugybę kartų prisitaikė prie vietos sąlygų. Yra dzūkų ne didesnių už voverę mikliai laipiojančių medžių kamienais ar nedidesnių už kiškį, kurio nepavyks surasti po egle, kur jis pasislėpė. Tikro dzūko niekaip nepavyks išvilioti iš jo nuostabios gyvenamos aplinkos. Net dainuojama "Jei ne grybai ir ne uogos dzūkų mergos būtų nuogos". Vis gi, reiktų aiškiai paaiškinti dzūkų mergos savo grožybes slepia ne po džiovintomis uogomis ar džiovintais grybais.
Lietuvos prūsai - žemaičiai (kaip ir prūsai jie dvibalsius taria atvirkščiai), linkę būti savarankiškesniais ir mažiau naudotis Auropos sąjungos suteikiamomis galimybėmis. Yra aiškus nesusikalbėjimas tarp žemaičių ir likusių lietuvių. Labai stipriam politikui žemaičiui Rolandui Paksui nepavyko perkalbėti kitų lietuvių nei ašaromis nei žemaitišku užsispyrimu. Lietuvius galima tik perkalbėti, kiti įtikinėjimo būdai mažai veiksmingi.
Paskutiniu metu, vargu, ar ir kitiems Lituanijos gyventojams pavyktų suprasti sulatvėjusią Lietuvos valdžią, regis net ne lietuviai, o latviai pradėjo valdyti Lituaniją. Tokią kainą sumokėjo lietuviai, nesupratę žemaičių. Lietuviams gal ir netokia baisi turėtų būti abiejų tautų sąjunga su Latvijos respublika Auropos sąjungos viduje. Tik paprastiems žmonėms tokie pokyčiai negali nekelti nerimo. Reikia aiškiai paaiškinti: grįžtama prie vienintelio Šventosios Romos Imperijos vainikuoto Lietuvos karaliaus Mindaugo ir jo žmonos Latvijos karalienės Mortos kurtos sąjungos. Latviams ši įsimintina karališka pora žinoma kaip Mintautas su Marta.
Lietuvos milžinai - aukštaičiai, tarp jų pasitaiko tokių aukštų, kad jiems Lituanijos Ąžuolai vos ne iki kelių. Jiems iki Baltijos jūros toloka, kad išdrįstų tvirtinti, kad jiems jūra iki kelių ir visai nenori turėti jokių reikalų su tikraisiais milžinais.
Lietuvos aukštaičiams ypač sunku suprasti žemaičius. Nors žemaitis tai pasakytų visiškai kitaip: jiems ypač smagu suprasti žemaičius. Kai tuo tarpu aukštaičiams "smagu" reiškia, kad patogu ar malonu naudotis kokiu daiktu. Turėtų būti žemelė apsivertus, jei išgirstumėt aukštaitį išdrįsusi tvirtinti "kokie smagūs yra žemaičiai". Ir šiaip aukštaičiai ramūs bei drovūs žmonės ir nemėgsta jokio erzelio, alaso ar triukšmo.
Lietuvos suvienytojai - suvalkiečiai, pasižymintys toliaregiškumu. Jie gali suplanuoti savo išlaidas metams į priekį. Kitiems jų nesuprantantiems ir gyvenantiems tik šia diena lituanams gali pasirodyti kaip šykštuoliai, nors jie mieliau prisistato kaip taupūs žmonės. Visokios nenumatytos išlaidos gali bet ką išvesti iš kantrybės. Neseniai mirgėjo žiniasklaidoje apie Anglijos premjerą Čerčelį, kuris gavęs ne laiku netikėtai didelę sąskaitą, taip supyko, kad nustojo naudotis savo mėgstama drabužių siuvykla, pasiuntęs ją po velnių. Reikia laiku pateikti sąskaitas, o ne teikti paskolas, kurių niekas neprašė. Po laiko, kas ten gali prisiminti ką jis pirko ir t.t. Visokie užrašai anokie įrodymai, gal užmiršo užsirašyti apmokėtas sąskaitas? Labai svarbūs žodiniai susitarimai, net ir anglams. O raštiniams susitarimams (sutartims) reikia samdytis teisininkus, kad neliktumėt it musę kandę (apgauti).
Lituanai, gyvenantys miestuose, gali įgauti savitumo ir gal juos dar vertėtų aptarti kaip skirtingų miestų gyventojus.
Pirmiausiai, vilniečiai. Kiekvienas lituanas žino legendą apie kunigaikščio Gedimino sapną: staugiantį geležinį vilką ant Gedimino pilies kalno. Ir kad krivis Lizdeika jį išaiškino taip: šioje vietovėje reiktų įkurti miestą, apie kurį garsas sklistų plačiai į visas puses. Labiau apsišvietę lituanai gal net skaitė Gedimino laiškus kvietusius amatininkus iš vakarų įsikurti naujai įkurtame mieste.
Iš kitos pusės, dar labai negreit užgis šviežias randas, kurį paliko rusų tankai ar rusų automatai televizijos bokšte. Todėl visada kreivai žiūrės į visokius ūkininkus, kurių daržais nevažinėjo rusų tankai, ir kurie niekaip negali išgyventi be pigesnių rusiškų dujų ar kitų rusiškų gėrybių. Miestiečiams kaimiečių ašaros dėl sugriautų kolūkių sunkiai suprantamos, kai patys neverkia dėl užsidariusių ar subyrėjusių gamyklų.
Anot nuogirdų, į kalėjimus pakliuvusius vilniečius vadina portugalais. Neva "neaišku kas per vienas yra vilnietis, ai, kažkoks portugalas".
Atskleisiu mažytę paslaptį, gūdžiais tarybiniais laikais kiekvienas futbolo čempionatas Vilniaus vaikams būdavo didelis įvykis, kiemuose kiekviena šalis turėdavo savo komandą, vaikai stengdavosi žaisti ir mąstyti, kaip jų atstovaujamos šalies futbolininkai. Ypač gerai sekdavosi "italams". Matomai, su portugališku mąstymu daug vilniečių pakliuvo į kalėjimus. Kokie prancūzai gal dirba ministerijose ir užima gan aukštas pareigas. Nors vienas geras pažįstamas "prancūzas", kuriam visai nepatiko Lietuvos valdžios sulatvėjimas, paliko gerai apmokamą darbą ir nusprendė prancūziškai pagyventi savo malonumui. Paprastai, vilniečiams labiau patinka gražesnis futbolas, nei krepšinis su savo balkanišku-nervuotu žaidimo būdu, kai taupant laiką daromos pražangos i

Papildymas iš kitos pusės 2016 m. kovo 9 d., trečiadienis, 21:37:54
Jau anksčiau buvo paminėta, kad lituanai savotiškai supranta garbės reikalus: paprasčiausia, net negarbinga ieškoti tarp savų aukų-patriotų. Jie visada stengsis išsisukti iš nepavydėtinos padėties. Kaip žinia, statistika - viena iš melo rūšių. Gal ji būtų kitokia, jei lituanai, kai aukštas nebesvarbu, išmoktų išeiti gražiai su rėmais. Nors gal ne visada taip reiktų išeiti, jei kiti sustoja ir pakalbėjus gal išleistų gražiai pro duris. Tik tada labai tiksliai reiktų žaisti pagal taisykles, neduoti jokios priežasties - nereiktų pirmiems peržengti ribos, kurią peržengus, būtų galima nesivaržant su tokiu lituanu susidoroti ir dar po to jaustis teisiu. Kaip žinia, rusai mano, kad teisybė pati galingiausia jėga pasaulyje, nereiktų jiems suteikti jokios priežasties pasijausti teisiais. (Čečėnų klaida.) Protingi rusai mano, kad jie beviltiškoje padėtyje ir daugybę amžių rusai negali ramiai gyventi dėl kaltės jausmo - nors, iš tikro, jie nesijaučia teisiais... O žaizdas vėliau būtų galima išsilaižyti.

Pro juokus švytinti Tiesa 2016 m. kovo 9 d., trečiadienis, 21:20:42
Neva gyvenat Lietuvoje, o nieko nieko nesuprantate kaip mąsto ir elgiasi lietuviai.
Pirma, lituanams gyvenimas nėra teatras, todėl čia retai išvysite priklijuotas nenuoširdžias pietietiškas šypsenas.
Antra, kokiems žydams labai svarbus perdėtai išpūstas teisingumo jausmas, po kuriuo plačiai tarpsta pavydo jausmas ir daug kitų negerovių. Kiti - gojai - negudrūs žmonės žydams mažai rūpi, jie galvoja tik apie save ir savo turtus. Lietuvės moterys, žinoma, nėra dėkingos, kad žydai išmokė lietuvius vyrus gerti degtinę. Žydams būdingas ir sąžinės jausmas, tik to per maža, ypač, bendraujant su auropiečiais. Sąžininga ir teisinga to per maža. Lietuviui labai svarbu dar, kad nebūtų ir gėda. Lietuviui gali būti sunkiai suprantama, kaip gali būti ne gėda apgaudinėti kitus žmones. Apie visokius garbės klausimus per anksti čia rašinėti ir jie gal svarbesni kitiems auropiečiams.
Trečia, visokiems nepritapėliams gali nepatikti lietuviškas perdėtas savęs juodinimas, siekiant pačius save išbalinti. Visada taip: kokie balti nebūtume, galime būti dar baltesni. Kai tuo tarpu apie žydus sakoma patys muša, patys rėkia - irgi savotiška auklėjimo priemonė, kuri auropiečiams gali visai nepatikti.
Ketvirta, lietuviai nuoširdžiai džiaugiasi, kad juos šį kartą aplenkė Dievo bausmė ir žaibas trenkė ne į jų pačių tvartą. Lietuviai nėra kokie liguisti pavyduoliai ir supranta, kas yra sveikas pavydas - tai toks jausmas, kuris priverstų pačius pasistengti ir patiems pasigerinti savo gerbūvį dar labiau. Iš žydo nereiktų atimti jo batus, o pačiam nusipirkti ar pasigaminti arba toliau vaikščioti su savo naginėmis, kurios turėtų būti panašios į indėniškus mokasinus. Nors patiems lituanams labai nepatinka, kai kas jiems pavydi gardesnio kąsnelio. Jei kas valgydamas pradeda žagsėti, bet kuris lituanas skubiai prisipažins, kad nepavydėjo ir žagsulio bus kaip nebuvę.
Penkta, derybos gėdingas ir kvailas laiko gaišimas. Jei kaina bus per aukšta, nors ir apmokėta, kitą kartą lituano galite ir nebesulaukti. Visokie kainų svyravimai ypač į aukštesnę pusę lituanams nepatinka. Žaidimus su akcijomis lituanai laiko liguistu užsiėmimu.
Šešta, nei vienas lituanas nesvajoja būti palaidotas auksiniame karste.
Septinta, dovanos. Lituanai, paprastai, laukia lauktuvių, apie kurias svetimiems geriau net neužsiminti, o ne svetimų dovanų. Turint reikalų su lituanais geriau apsieiti iš vis be dovanų. Tūlas lituanas eidamas į svečius gali ir nesusiprasti pasiimti dovanų, o po to iš kokio turko mokytis kaip reikia išsisukti iš keblios padėties. Vis gi, pasekus panašiu pavyzdžiu, reiktų susirinkti ir kvitus, kuriuos galima pateikti prie išvykos į užsienį išlaidų, pareiškus, kad jos buvo reikalingos, jog nebūtų gėda prieš kitus. Vis gi, tikram lituanui turėtų būti gėda grįžti iš oro uosto su taksi, tad jis mieliau pėsčias pareis, nors ir tokios išlaidos savaime suprantamos kaip kelionės išlaidos. Tik nėra ko sėsti į taksi, kurioje vairuotojas negali išduoti kvito. Visokios vingrybės su dovanomis, lituanui, tarsi, ženklas, kad kas norėtų daugiau dėmesio aptarti kokius nors klausimus smulkiau ir lituanams nelabai suprantamos. Lituanai leidęsi į tokias kalbas visai nenori parsisamdyti ir dirbti dviems ponams, o tiesiog artimiau susipažinti, kad bendraujant vėliau būtų mažiau nesusipratimų. Lituaną labai stipriai galite įžeisti ir tiesiog išmušti iš vėžių, jei vietoj lauktuvių netikėtai numesite kokį pinigų pluokštą, neva jį nusipirkote. Santykiai gali būti sugadinti negrįžtamai. Tyliai įtūžęs lituanas gali nulėkęs į išvietę pinigus suplėšyti į smulkiausius gabaliukus ir nuleisti į kanalizaciją. Ir niekas apie tai gali taip niekada ir nesužinoti. Po to, visokiems ponams "tepėjams" gali būti patiems sunku suprasti kaip jų kišenės gali būti tokios kiauros. Žinoma, tokie lituanų poelgiai visokius pinigų seklius įstumia į beviltišką padėtį. Tenka kurti išvedžiojimus apie kažkokį šešėlį, niekaip nesuprantant, kaip pinigai Lituanijoje gali dingti kaip į vandenį. Norėtųsi paprašyti, kad tokie lituanai naudotųsi dokumentų smulkintuvais, vis ne toks beviltiškas atvejis, ar jų gražiai paprašyti, kad bent banknotų numerius kur nors susirašytų. Nes kai dingsta pinigai, nėra gerai.

apie lietuvius ir jų vilkišką bendravimą 2016 m. kovo 9 d., trečiadienis, 21:18:24
gaila, kad užsieniečių žodynas toks siauras, tad ir gaunasi kažkas panašaus į nacionalizmą ir patriotizmą bet ne tai - kažkas nenormalaus. Patriotai ir savanoriai skirtingos sąvokos. Tikrų-kruvinų, linkusių pasiaukoti, patriotų Lituanijoje net nėra - labai nemalonus jausmas būti tokia auka, kiekvienas lituanas net ir tapęs tokia auka, stengsis išsisukti. 200 metų tikėjimo karas su Šventosios Romos imperija lietuviams įkrėtė šiek tiek proto ir jie truputį kitaip, kiek neįprastai, žiūri į garbės klausimus. Paprasčiausiai, net negarbinga tokių aukų ieškoti. Gal kokioje Lenkijoje tikrų patriotų galite surasti. Nacija tai kažkas panašaus į liaudį, bet tai ne tauta. Patys lietuviai sako kur susirenka du lietuviai atsiranda trys partijos. Lietuviai piktokai, kaip vilkai ieško bendro sutarimo, kai neturi likti jokio neaiškumo tarpusavyje, reikia greitai surasti geriausią sprendimą, visokios mandagybės jiems nė motais. Vyrai pradeda taip greitai kalbėti tarpusavyje vieni kitus pertarinėdami, kad moterys jų net nebesupranta ir pradeda jų labai bijoti. Kitiems gali pasirodyti, kad jie ten tuoj vieni kitiems gerkles perkąs. Paprasčiausiai, lietuviams reiktų, ieškant bendro sutarimo stengtis lėčiau kalbėti ir visai nebebaisūs atrodytų kitiems iš šalies. Taip pradėjus ieškoti bendro sutarimo, vis gi reiktų iki galo aiškintis, o ne viską įpusėjus mesti susipykus ir išsilakstyti kas kur. Pavyzdžiui, Brazilijos lietuviams taip ir nepavyko rasti bendro sutarimo ir išsibarstė kas kur. Daug kam nervai, vargu, ar būtų išlaikę, susidūrus su naivuoliais, manančiais, kad be savo kunigo neįmanoma lituanams susitelkti. Patys tokie naivuoliai kažkaip nesusiprotėjo išsirinkti vieną vyrą ir pasiųsti į kunigų seminariją mokytis. Lituanams labai nepatinka gadinti savo vaikams gyvenimų ir po to būti kaltais dėl nenusisekusių savo atžalų gyvenimų. Lituanai nori, kad jų vaikai patys išmoktų naudotis savo galvomis... Posakis "vienas apie ratus kitas apie batus" - labai miglotai padėtų susidaryti vaizdą, kas vyksta, ieškant bendro sutarimo, nes tiek batai, tiek ratai labai greitai gali pasikeisti. Kartais toks bendro sutarimo ieškojimas gali pereiti į kraštutinumus, ypač, kai norima dėmesį perkelti nuo batų ir ratų į aplinką ir greitai padaryti kitokius sprendimus. Piktai pakeltas balsas teparodo kiek teisus jaučiasi tas žmogus ir gal vertėtų jo paklausyti, net ir jaunesnio be jokių tolesnių aiškinimusi. Vėliau būtų galima baigti ieškoti bendro sutarimo ar aiškumo. Nors, paprastai, jaunimas klysta, vyresnio amžiaus lituanai, turėdami daugiau patirties, paprastai, atsižvelgia į žymiai daugiau svarbių dalykų ir jaunimui reikia mokytis mandagiau išsiklausinėti, kodėl taip, o ne kitaip reikia elgtis, kad ir kokie jų puikūs sumanymai nebūtų.

2016 m. kovo 9 d., trečiadienis, 21:14:38
Kaip žinia, rusai mano, kad teisybė pati galingiausia jėga pasaulyje, nereiktų jiems suteikti jokios priežasties pasijausti teisiais. (Čečėnų klaida.) Protingi rusai mano, kad jie beviltiškoje padėtyje ir daugybę amžių rusai negali ramiai gyventi dėl kaltės jausmo - nors, iš tikro, jie nesijaučia teisiais...

Baisiausias pasaulio zmogus? (rus) 2016 m. kovo 9 d., trečiadienis, 10:36:46
http://lenta.ru/articles/2016/03/09/al_baghdadi/

tokioms mergelėms 2016 m. kovo 8 d., antradienis, 12:06:26
Tikrų vyrų tikrai nereikia

(iš lietuviško feisbuko) 2016 m. kovo 8 d., antradienis, 11:29:32
Būkite pasveikintos Lietuvos mergelės, su Dalia Grybauskaite, Lietuvos prezidente, priešaky.

Tikrų vyrų Lietuvoje tikrai padaugėtų 2016 m. kovo 8 d., antradienis, 10:30:28
Jei padaugėtų ir tikrų Ledi bet ne Bledi...

2016 m. kovo 7 d., pirmadienis, 22:07:10
O tokius vyrus gal galima užsiauginti.

2016 m. kovo 7 d., pirmadienis, 22:05:39
Net ir į aukščiausią medį galima įlipti, net ir į giliausią jūrą galima įbrįsti.

2016 m. kovo 7 d., pirmadienis, 21:12:07
Ką daryti, kad Lietuvoje padaugėtų tikrų riteriu, tikru džentelmenu.. Manau jų trūksta.

ikse 2016 m. kovo 7 d., pirmadienis, 07:41:29
Delfyje keli pagyrė mano nuomone, tai ir čia pasakysiu - "Dievas tai samone".

2016 m. kovo 6 d., sekmadienis, 20:10:00
Užtektų įspirti į pilvą.

2016 m. kovo 6 d., sekmadienis, 19:44:57
Aš taip nesielgčiau, bet gal tu ne vyras, tai tyliu. Reiktų nusiginkluoti, o ne apsiginkluoti. Mano manymu dar spirdamas į tarpkojį peržengtum ribą, kurios pirmam tikrai nereikėtų peržengti, galvojant apie pasekmes.

aš irgi 2016 m. kovo 6 d., sekmadienis, 19:19:01
Ne tik trenkiu atgal ,bet dar pasistengiu įspirti ir į pilvą arba tarpkojį...

2016 m. kovo 5 d., šeštadienis, 20:44:33
Čia jau vos ne kaip Kristaus mokiniu galiu pasijausti: "Jei kas trenks į veidą, atsuk kitą pusę". Aš pats vis gi spjaučiau į akis. Aš ne toks.

2016 m. kovo 5 d., šeštadienis, 19:47:14
Būtų gerai užsitikrinti ne tik tamsos paramą, bet ir šviesos tik man ten pačiam baisu kailį nusvilti, dievai ar visi kartu kaip vienas Dievas man tamsus miškas. Ir dar mažytė paslaptis, tamsoje jūs būtumėte mažyčiai taškai ištraukti iš neva nebereikalingų kūnų, kuriems gal būtų svarbesni kūnai nei sielos, nors ir viena ir kita labai svarbu. Sielos įdomios Dievui, o taškai bent anksčiau visai buvo neįdomūs. Tamsoje labai daug žiaurių dalykų galite pamatyti, jei kas jums išdurs akis ir lieps tą patį padaryti su kitu, kad atgautumėte regėjimą, galite gal net būti dėkingi dėl atimto regėjimo ir nieko nedaryti, nors jie būtų labai dėl to nepatenkinti.

2016 m. kovo 5 d., šeštadienis, 19:35:59
Astronomams ne paslaptis, kad mus supanti erdvė sudaryta tarsi iš kubų. Galaktikos linkusios kauptis tokių kubų kraštuose. Kiekvienas toks kubas atskira visata.

2016 m. kovo 5 d., šeštadienis, 19:26:04
Čia truputį praskleidžiau kortas, kaip tamsoje tokie dalykai tvarkomi.

Jei gali nusipirkti sklypą Mėnulyje, tai gali ir visą Visatą! Na, bent jau kokią žvaigždę… Bet juk net ir žvaigždės miršta... 2016 m. kovo 5 d., šeštadienis, 18:52:59
Žvaigždės neperkamos, o dovanojamos, jos neįperkamos. Tik ne kiekvienai(am) galima tokius dalykus padovanoti.
Dovanotojui pačiam gali tekti tapti ta žvaigžde, tai geriau iš karto pačiam būti bent visata.
Gali pats būti kokia galaktika ar visata, kažin ar to pats norėtum? Ir kiekvienas iš jūsų pats galite tapti tokia Visata, tik tššš... niekam geriau to nesakykite reikia ne tik tuščių visatų, bet ir dar daug ko kito... bent savo vienos galaktikos ir t.t.

2016 m. kovo 3 d., ketvirtadienis, 15:19:50
"Sveiki gyvi" - jei dėl pirmojo žodžio šiek tiek abejojama, tai dėl antro tikrai jokių abejonių nėra. :)

2016 m. kovo 3 d., ketvirtadienis, 15:12:45
Graikui Herodotui, lietuviškai sveikintis reikia "sveiki gyvi". Jei jaučiama kažkokia spraga, ją užkišinėti žodžiu "ligoniai" tiesiog kvaila. Iš vienos pusės tvirtinama, kad sutiktieji iš pažiūros sveiki, o iš kitos, kad jie yra kažkokie apsimetėliai ligoniai. Daugiau nemokysiu, kaip reiktų sveikintis su tikrais ligoniais, nors pats ir nedavęs Hipokrato priesaikos. O tam Herodotui, kaip nelietuviui, nepamaišytų duoti Herodoto priesaiką.

Yra laiškų, kurie neturi adresato... Kad ir vadinamieji vieši laiškai... 2016 m. kovo 3 d., ketvirtadienis, 14:55:36
Leiskite tuom suabejoti. Vieši laiškai skirti visiems, kam jie yra įdomūs ir kas tam laiko turi, kam tinka rašančiojo nuotaika, laikas ir vieta... galų gale jei jie liko neperskaityti, gal toks pradinis sumanymas tebuvo - pasidėti pliusą ir viską pamiršti, nuraminus savo sąžinę: iš savo pusės buvo padaryta viskas, kas įmanoma.

2016 m. kovo 3 d., ketvirtadienis, 14:41:02
Vargu, ar žmogėdrų gentys būtų pajėgios užmegzti tokį, mūsų supratimu (po mūsų nors ir tvanas), saugų ryšį. Nebent kažkas, kas galėjo būti didingu būtų priėjęs liepto galą ir nusiritęs taip žemai. Ir, Inkognitai, patarčiau atsikratyti to bjauraus lietuviško bruožo: patys save pernelyg juodindami savęs neišbalinsime. Gali būti tik blogiau, jei jaunimas patikėtų, kad taip ir reiktų gyventi, vis vien tiems seniams neįtiksi... ;p
Nėra taip pas mus blogai, jei yra kokių niekam nežinomų kraugerių, kasmet su skruzdėlėmis kariaujančių savo kiemuose skruzdžių karus, tai ne visi tuos kiemus turi, nors ir be kiemo yra kam tekę pakariauti su mažomis faraoninėmis skruzdėlytėmis.

Inkognito 2016 m. kovo 3 d., ketvirtadienis, 09:16:13
Tik nesuprantu kam ten jų ieškoti, kai jie mus jau atrado prieš gerą 100 000 metų? Kiek yra žmonijoje humaniškumo, visas jis yra jų dėka, o dėl likusių mūsų ydų ir niekšybių jie linkę žemėje būti Inkognito... Ar labai jau norėtumėts artimai bičiuliautis su laukinėmis žmogėdrų gentimis? Juk mes net 1 metų neištveriame, kad nepradėtume žudyti vieni kitus.tam panaudodami iki 70 proc. sukuriamų naujovių ir technologijų, kurias jie mums įteikė tam, kad gyventume geriau ir lengviau, o mes jas panaudojame žmones išmesdami į gatvę, kaupdami pavieniams individams milžiniškus turtus, kurių jie nei mažos dalelės nesunaudos mer savo mikroskopiškai trumpa ir niekingą gyvenimėlį. Pasmerkdami tūkstančius atskirčiai, ligoms badui ir ankstyvai mirčiai. Ar norėtumėte artimai bendrauti su tokiais individais? - Juk jie vaę jųsų galimybes ir technologijas pirmai progai pasitaikius net nesusimastydami jas panaudos prieš jus pačius? Džiaukitės kad Galaktikos Humanum įstatymas draudžia tokias gentis išrauti nuo žemės paviršiaus, tačiau įgalioja akylai jas stebėti iki kol jos peržengs leistinas ribas.

2016 m. kovo 3 d., ketvirtadienis, 02:02:06
Tikrai, įdomus sumanymas taip susiaurinti paiešką: sulaukti kokio siauro ryšio spindulio iš nedidelės mus supančios erdvės juostelės, iš kurios galima būtų pastebėti Žemės šešėlį, gal ir yra šiek tiek didesnė. Tik kažin ar patys žemiečiai tokie kantrūs ir jų prietaisai tokie jautrūs, kad pastebėtų bent kartą per metus apskriejančias savo šviesulius planetas?

(rus.) 2016 m. kovo 1 d., trečiadienis, 09:09:18
http://lenta.ru/news/2016/03/02/aliens/

rentgenas-o gal ne 2016 m. kovo 1 d., antradienis, 23:06:40
Aš noriu susitikt .......... o ką?

Tininas 2016 m. kovo 1 d., antradienis, 20:56:50
Kas nori susitikti?

herodotas 2016 m. vasario 29 d., pirmadienis, 19:59:59
Sveiki ligoniai, kaip sekas? Dar interneto neatjunge pas jumis klinikoj?

2016 m. vasario 25 d., ketvirtadienis, 20:05:06
Herojai visada turėtų pasirodyti paskutinę akimirką.

Mes vieninteliai? 2016 m. vasario 22 d., antradienis, 17:16:33
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/rizikinga-versija-protingos-gyvybes-ieskoti-turetume-gerokai-arciau.d?id=70491534

Mes vieninteliai? 2016 m. vasario 22 d., antradienis, 11:22:33
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/zeme-tikrai-ypatinga-mokslininkai-mano-kad-nieko-panasaus-visatoje-daugiau-nera.d?id=70481718

Buna gi ir taip: 2016 m. vasario 22 d., pirmadienis, 15:00:00
Keista muzika iš nematomos Mėnulio pusės (rus.):
http://lenta.ru/news/2016/02/22/music/

inkognito 2016 m. vasario 20 d., šeštadienis, 18:58:24
http://www.alfa.lt/straipsnis/49976824/zemes-link-arteja-asteroidas-dukart-galingesnis-uz-celiabinsko
Man atrodo kad tu meluoji.

2016 m. vasario 20 d., šeštadienis, 18:37:49
Tai 87 asteroidas per pastaruosius 3 menesius

TU/1757 2016 m. vasario 20 d., šeštadienis, 18:36:35
raminketes/raminkites/
jau praskrido siandien asteroidas

Romas 2016 m. vasario 20 d., šeštadienis, 16:00:21
inkognito, gal tai užmaskuotas ateivių ginklas, kad nušluotų ryšio palydovus ir jie galėtų nepastebimi priskristi?

ikse 2016 m. vasario 20 d., šeštadienis, 15:01:16
Siaubas!

inkognito 2016 m. vasario 20 d., šeštadienis, 11:47:44
Kovo 5 diena pro pat žemę praskries du kart didesnis asteroidas, koks nukrito Čeliabinske, tik 5 000 myliu atstumu beveik trigubai arčiau nei stacionarinių žemės palydovų orbitos. Mokslininkai dar negali pasakyti tikslios vietos, kur jis praskries dėl itin nestabilios jo skriejimo orbitos, tačiau tikisi kad dar šį kart jis nenukris ant žemės. Jei viskas pavyks laimingai sekantį kartą dar arčiau žemės jis praskries 2040 metais.

2016 m. vasario 19 d., penktadienis, 22:07:24
ismeskite inkognito izeidinejimus is galvu, tai jam yra butina del astmos priepuoliu palengvinimo, si terapija jam padeda tiek kvepavima tiek ir salinima

2016 m. vasario 19 d., penktadienis, 21:57:09
ar cia apie kryja joga rasote, kaip didieji jogai savo zarnyna kasdien rydami bintus sterilius valydavo.. o kalnu augalu kvapus skirdavo per 500 ir daugiau metru nuotoli?

38 2016 m. vasario 19 d., penktadienis, 21:54:25
na..va...pagaliau
'Poezija turi būti tokia graži kaip algebra!'

Petrute 2016 m. vasario 19 d., penktadienis, 21:46:54
taigi, vieniems sapnuojasi karas, bombonesiai nuo paciu oro gadinimo su garsu kol nespeja prabust, o kaip sunku atskirti sapna nuo tikroves uk dauguma tai zino

99% 2016 m. vasario 19 d., penktadienis, 21:41:02
Inkognitai,nurimk..negi tave kaip suni nuolat reikia glostyt ,kad tiek daug neuzgztum ir nelotum visur...nuo tavo ispejimu nei geriau nei blogiau-
jei jau kas, kaskis bunkeri sau, bet visos Lietuvos neisgelbesi.
Dabar skaityk.. ir tuoj drebk ka sugalvosi, tik pries tai ikvepk oro... ir geriau ji isleisk ne pro ten, pro kur ikvepes buvai.. tada gerai pakvepuok ir suprasi organizmo-proto uzterstumo lygi

2016 m. vasario 19 d., penktadienis, 15:49:08
Lietuvoje tikrai jokių revoliucijų nereikia. Jei dar reikalingas koks apsivalymas, tai jis nuolatos vyksta, be tokių didelių sukrėtimų.

inkognito 2016 m. vasario 19 d., penktadienis, 08:54:58
Tai tu tautvida išprotėjusi linki visems blogo, o aš tiesiog parašiau info, kas bus, be jokių palinkėjimų. Jeigu kaip kad tu linkėčiau visems blogio, šią info nuslėpčiau, kad negalėtų išsigelbėti kol dar laikas.

2 2016 m. vasario 19 d., penktadienis, 00:43:48
Rusų mokslininkai 1959 m. aplankė daugelį Tibeto vienuolynų. Gandeno vienuolyne, 60 km nuo Lhasos, jie sutiko seną vienuolį, gerai nusimaniusį astronomijoje ir pasakojusį ... apie kosminius skrydžius. Lama buvo įsitikinęs, kad kitose planetose yra protingų būtybių. Iį rusų ekspedicijos jis išsirinko du narius, kuriuos mokė susitelkimo pratimų, vertė laikytis jo sudarytos dietos. Po kelių dienų jis juodu pasikvietė į savo celę. Čia parodė nematytą muzikos instrumentą, skleidusį duslų garsą. Staiga celėje pasirodė debesėlio apsuptas veidas, pamažu įgujęs žmogaus kontūrus. Figūra stovėjo tiesiai ir nejudėjo. Prieš ją materializavosi judantis Saulės sistemos modelis: Merkurijus, Venera, Žemė ir kt. planetos sukosi aplink Saulę. Keisčiausia buvo, kad už Plutono buvo dar viena planeta. Mokslininkai norėjo gauti paaiškinimų, tačiau vienuolis jų tarsi negirdėjo. Įdomu, kas tai buvo?

2016 m. vasario 19 d., penktadienis, 00:36:33
mastymas gunomis
matymas gunomis

2016 m. vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:15:28
nu ir km cia tos mirties-juk issilaisvinus is kuno norai lieka panasus
oj oj oj...nera gerai tokie link-ejimai
8-linketojas palinki sau
jeigu skelbete kara-revoliucija-prazuti 17 gruodzio 2015 m-bet ...Dekui Viespaciui-puse Lietuvos nesusprogo

inkognito 2016 m. vasario 18 d., ketvirtadienis, 18:12:02
Žulikams Lietuvos vyriausybėje, seime ir ministerijose bei merijose liko tik 2016-ieji metai gyventi - 2017 metais jie bus masiškai išžudyti arba išvežti į Sibiro konclagerius. Tai labai tikros žinios ir drąsiai jas skelbiu nes jie vis viena jomis nepatikės. Patikės tik tuomet, kai atsidurs revuliucinio tribunolo teismuose kuris juos nuteis myriop per 10 minučių trunkantį teismą. o po 30 minučių bus vykdoma egzekucija.

tik suprantant 2016 m. vasario 18 d., ketvirtadienis, 09:37:39
pažinimas eis per sirdi i prota ar per prota i sirdi,n eatskiriant nieko....nedaloma dalis-nera dideliu skirtumu

2016 m. vasario 18 d., ketvirtadienis, 09:35:49
' liks vaiku,o veliau suaugusiuoju nebesidominciu niekuo,pamirstanciu viska'

pasirinkimas, kai galimas pasirinkimas 2016 m. vasario 18 d., ketvirtadienis, 09:34:21
tam ir vadinama Budda... nubudimas, prabudimas..nusvitimas...kas pasirenka si kelia,simbolika prieinama ....o kas pasirenka gailestingumo-malones ir liks vaiku, o veliau suaugusiuoju nebesidominciu niekuo, pamirstanciu viskažtik ieskantis gailestingumo -maloniu nuo issekimo ir rutinos

Mėlynoji Ranka 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 21:09:48
7. Mėlynoji Ranka. {Manik} Įvykdymas
"Daugiau kaip pusę amžiaus tyrinėjau natūralius simbolius ir padariau išvadą, kad sapnai ir kiti simboliai nėra nei kvaili, nei bereikšmiai. Priešingai, sapnai teikia labai įdomios informacijos tiems, kurie bando suprasti jų simbolius. Rezultatai, be abejonės, mažai turi bendro su tokiais '...viso pasaulio didžiausiais rūpesčiais - kaip parduoti ir pirkti. Bet gyvenimo prasmės biznio sėkmė neišsemia, ir troškimų, kylančių iš žmogaus širdies gelmių, nenumalšina banko sąskaita.
Tokiu žmonijos istorijos laikotarpiu, kai visa energija išeikvojama tirti gamtai, labai mažai dėmesio skiriama žmogaus esmei - jo sielai (psichei), nors daug tyrinėjamos sąmonės funkcijos. Bet tikrai sudėtinga ir nepažįstama psichikos dalis, iš kurios kyla simboliai, dar beveik netyrinėta. Tiesiog neįtikėtina, kad, nors kiekvieną naktį gauname iš jos signalus, tačiau iššifruoti šią informacija atrodo pernelyg varginantis darbas beveik visiems, išskyrus tik nedaugelį. ..'

2016 m. vasario 16 d., antradienis, 18:26:36
Poezija turi būti tokia graži kaip algebra!
algebra greičiau paprasta nei graži

ikse 2016 m. vasario 16 d., antradienis, 08:52:52
Aš tikiu žmogaus galiomis ir tikiu kad yra ir daugiau gelbetoju. Be to Jėzų dažnai ir reguliariai sapnuoju. Žinoma kad Jėzus yra pagrindinis ir svarbiausias, tai kiekvienam aišku.

2016 m. vasario 15 d., pirmadienis, 17:46:44
Man kaip pasauliečiui iš vis būdavo nesuprantama, kas tas pasaulio gelbėjimas.
Atsirado Jėzus iš Nazareto, nepaprastas žmogus, kuris prisiėmė visų mūsų kaltes. Pasaulio kaip ir nėra prasmės kai yra toks "atpirkimo ožys". Tik dar ne viskas, mūsų pačių kaip ir niekas nenori nei gelbėti, nei esame įdomūs.
Dėl to per daug nereiktų sukti galvos,reiktų stengtis būti gerais žmonėmis, o ne klusniais tarnais ar palaužtais vergais. Esame laisvi ir kvaila būtų sau patiems tokius pančius užsidėti. Gyvenkime ir dauginkimės nebrukdami ir nepiršdami vieni kitiems tikėjimų.

2016 m. vasario 15 d., pirmadienis, 17:34:06
ikse, turime vieną pasaulio gelbėtoja Jėzų Nazarietį ir jo mums, kaip krikščionims pilnai užtenka - mūsų tikėjimo miškas išgelbėtas. Yra tikėjimų džiunglės į kurias miško gyventojams pavojinga lįsti.. Pasekmės gali būti liūdnos. Gali būti, kad ir tu esi smarkiai apdegusi smalsuolė. Būtų gerai, kad nesudegintum miško, kuriame esi išaugusi. Pagonybė yra gyvenimo būdas, o ne religija. Nenorėk, kad kokiam Vikšrui tektų tau vadovauti ir būti tuo, ko tau reikia.

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 20:48:40
bet jo puse programu ims daryti 'streika'
HMM
tada jau teks galvoti...apie Šviesų UFO

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 20:46:23
administratoriui nera svarbu...imeta fraze ir iseina...

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 20:35:17
as dabar galvoju, kaip ta puslapi isbalinti baltai

ikse 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 20:33:43
O jei nesu pasaulio gelbetoja, tai vistiek kažką bendro turėsiu su tikruoju pasaulio gelbėtoju. Bet nieks nevyks labai greitai. Tai bus gal po trisdešimties metu...

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 20:33:23
saunuole ikse,svarbu esi gerai nusiteikus

ikse 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 20:31:00
Aš esu pasaulio gelbetoja tik mano galios atsivers po desimt ar dvidešimt, o gal net po trisdešimties metu... Tad teks palaukti...

ikse 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 20:12:41
Apie pinigus net negalvoju ir taip žinau kad ju negausiu.

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 20:07:54
man labiau rupi laimeti 100.000 euru ?
ne...man tai nera labai svarbu...

ikse 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:48:56
Nu jei aš bendrauju su žmogumi, tai man ir patinka. Žiūrint kokia logika žmogaus...

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:46:12
savikontrole ir savikorekcija daug geriau nei tai darys kas kitas-juk tu save geriau pazisti,tad ir patobulint save galesi daug geriau nei kas kitas..

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:44:03
Atmesk ta patikima kitiems,atsistok pries veidrodi...o dar geriau pasidaryk kikia 1000 selfiu nuotraukyciu-kada sau patinki ir tada,kada nepatinki..paskui sulygink.Ir ka tau tai duos? tiesiog galesi ta dali saves,kuri nepatinka pakooreguoti ir pakontroliuoti.

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:41:34
Ikse,sveika online
-pirmiausia...ar labai jau taip svarbu kazkam patikti?
Ar Tau daug kas patinka?

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:40:14
...bet...lukterkit...
o kas gi kitaip buvo viduramziais?

ikse 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:39:30
Esu Oziarage. Kam nepatinka Oziaragiai tam ir aš nepatiksiu.:-D

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:20:58
tik neisizeisk...neverta..

:-Ö 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 18:18:47
man labiau rupi laimeti 100.000 euru nei Ikse tavo metai-juk as nei pridesiu nei atimsiu ju...o ir Tavo nuotraukos cia nera

ikse 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 17:13:48
:-D

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 16:28:02
ikse, tikriausiai, ne vienam vyrui čia esi įdomi, jei kažkas kitas pradeda klausinėti apie tavo amžių. Noromis-nenoromis imi ir suklusti.

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 16:24:26
Gal dėl tokių įvykių kaip Sirijoje, kinai nepavydi žmonėms gyvenantiems permainų, pertvarkų laikais. Tačiau, aš labai džiaugiuosi gimęs pačiu laiku, Lietuvos permainų laikais, kai ir viršūnės, ir apačios sutartinai sutarė, kad reikia persitvarkyti. Gaila, kad atsirado tokių, kurie nieko nenorėjo keisti, bijodami sugriauti, tai ko pasiekė visiems sunkiais laikais. Rašau kaip mokinukas su savo tėvais atstovėjęs rankomis susiėmę Baltijos kelyje teisę būti tokiems kokie norime. Lietuvoje nebuvo tokio pabėgėlių srauto...

ikse 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 11:17:30
Apie 'sukretima' cia labai taikliai pasakei.

ikse 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 11:15:00
Tik 41 metai.

WNM 2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 10:54:58
jusu kiekvieno noras visada yra ispildomas...ir visu-taip pat...tik,deja,kai noras ispildomas,daznai esate pamirse kad to norejote,nes jau uzgime nauji norai

2016 m. vasario 13 d., šeštadienis, 10:33:37
kiek tau metu ikse?

ikse 2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 18:50:52
Mintys yra is isores ir mintys yra gaminamos viduje. Man atrodo kad as dabar beveik vient tik viduje mintis gaminu. O isores mintys pacios svarbiausios, jos gali pakeisti pasauli...

ikse 2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 14:52:31
Taip, musu mintys keicia pasauli. Bet yra toks dalykas kaip siena - kai kuriu minciu mums tiesiog neduoda, nes jos atsitrenkia i siena. Bet kai viskas normalu savo mintimis galima pakeisti labai daug pasaulio ir pakeisti labai daug zmoniu. Zmones butu kur kas geresni...

utiutuuu 2016 m. vasario 12 d., penktadienis, 14:36:53
Tai biologinis kūnas tada irgi halograma...kiekviena dnr sudaro visumą, o visuma atspindi kiekveną tokią detalę...

Tuščio lapo trauka 2016 m. vasario 11 d., ketvirtadienis, 19:19:36
Paskutinės žinutės (vėl) perkeltos į Drąsias idėjas, nors dalis jų tiko ir Politikos forumui...

mikro 2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 23:37:01
Nesąmonė ta Š. Saukos paroda – perdaug ten visko, persotina. Būtų užtekę paimti vieną paveikstą, suskaidyti mažais gabalėliais ir pateikti mažomis porcijomis... O vėliau, kai jau apsipras, leisti patiems iš jų dėlioti, komponuoti, tverti naujus saukizmus...

2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 21:20:04
tai 2 knygos-bet puikiai viena kita papildo

2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 21:18:05
Visata – tai gigantiška holograma

2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 21:15:53
„Naujos teorijos atradimas tarytum kilimas kalnu, kai žvilgsniui atsiveria nauja ir vis platesnė panorama“ A. Einšteinas
'Teorijas, kurių pagrindu buvo išrastas holografinis efektas, pirmą kartą įgyvendino Denisas Gaboras (Dennis Gabor) 1947 metais, gavęs už šį išradimą Nobelio premiją. Holograma – tai toks reiškinys, kuriame visuma yra kiekvienoje jos detalėje. '

2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 21:14:20
'Mokslininkai artėja prie išvados, kad realybė iš esmės, taip pat yra holograminė. Holografiniu efektu pagrįstas ir galvos smegenų veikimas. Mūsų mąstymo procesai turi daug ką bendro su žemiausiu Visatos vystymosi lygiu ir sudaryti iš tos pačios medžiagos. Smegenys – tai holografinę Visatą2 atspindinti hologhrama.
Šios neįprastos idėjos autoriai yra du įžymūs mąstytojai – Londono universiteto fizikas, Einšteino mokinys, Deividas Bohmas (David Bohm), ir vienas iš pasaulinių kvantinės mechanikos šviesulių, Stendfordo universiteto neurofiziologas, Karlas Pribramas (Karl Pribram). Savo išradimus jie padarė visiškai nepriklausomai vienas nuo kito, dirbdami skirtingose mokslo srityse.
Bohmas išvadą apie holografinę Visatos prigimtį padarė po keleris metus trukusių nesėkmingų bandymų paaiškinti visus kvantinės mechanikos procesus ir reiškinius pasitelkus tradicines teorijas.'

2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 21:12:31
'K.Pribramas, studijuodamas žmogaus smegenis, taip pat įsitikino tradicinių teorijų nepajėgumu įminti daugybę jos sandaros mįslių. Abiems mokslininkams holografinis modelis netikėtai įgijo tam tikrą prasmę ir padėjo atsakyti į daugelį iki tol neišspręstų klausimų.
Abu autoriai praeito šimtmečio 70-tais metais savo atradimus aprašė spaudoje. Jų darbai mokslo pasaulyje susilaukė atgarsių, tačiau, kaip bebūtų gaila, už jo ribų plačiau ir neišgarsėjo. Kai kurių tyrinėtojų pozicija buvo skeptiška (o kokia teorija išvengė panašios lemties?), tačiau daugelis pirmaujančių pasaulio mokslininkų papildė jų šalininkų gretas.
Kembridžo mokslininkas, 1973 metų Nobelio fizikos premijos laureatas, Brianas Džozefsonas (Brian Josephson), D.Bohmo ir K.Pribramo teoriją pavadino „realybės esmės supratimo prasilaužimu“. Su šiuo požiūriu sutinka ir Kanados karališkojo universiteto fizikos mokslų daktaras ir knygos „Tiltas tarp materijos ir smegenų“ autorius, Deividas Pytas (David Peat). D.Peatas tvirtina, kad „mūsų mąstymo procesai yra žymiau glaudžiau susiję su fiziniu pasauliu, nei daugelis mano“.

2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 21:11:12
1979-tais metais Prinstouno universiteto techninių ir taikomųjų mokslų mokyklos dekanas, Robert G. Jahn, paruošė „sąmonės vaidmenų atskleidžiant materialią tikrovę“ studijų programą. Atlikę tūkstančius eksperimentų, R.G.Jahn ir jo pagalbininkai paskelbė savo atradimus, pamatę, kad gali visiškai pagrįstai tvirtinti: smegenys gali tiesiogiai įtakoti ir įtakoja materialią tikrovę. 1994 metais į Prinstouno universitetą susirinko geriausi pasaulio mokslininkai ir pedagogai, norėdami aptarti, kaip galima išvystyti šią stulbinančią teoriją ir pritaikyti ją praktikoje, konkrečiose mokslo srityse. Tai toks neįprastas atradimas, jog bandymai jo rezultatus pritaikyti praktikoje neišvengiamai sukelia daug abejonių bei svarstymų.
Sąmonės ir materialaus pasaulio tarpusavio sąveika jau nebeatrodo šiandien kaip fantastika: sąmonė – smulkiausia ir dinamiškiausia energijos forma. Tai padeda suprasti, kodėl mūsų fantazijos, minties formos, norai ir baimės įtakoja realius įvykius, ir paaiškina, kaip materializuojasi smegenų suformuotas pavidalas.
Panašūs, susiję su realybės esme, atradimai gali tapti tolimesnio mūsų tobulėjimo ir vystymosi varomaja jėga. Suvokdamas save kaip atviros ir dinamiškos Visatos dalelę ir suprasdamas, kad jo smegenims skirtas lemiamas vaidmuo realybės formavime, žmogus galės išvystyti aktyvesnį ir kūrybingesnį santykį su gyvenimu. Dabar jam nereikia stovėti šalikelėje, stebint įvykius iš šalies, – nauji atradimai padeda suprasti, kad šalikelės nėra ir niekada nebuvo. Viskas yra pagrįsta savitarpio įtaka. Kur mes tik beeitume, ką mes tik beveiktume, mūsų mintys kuria aplinkinę tikrovę.'

2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 21:07:31
#Šioje knygoje Maiklas Talbotas plėtoja idėją, kad visas mūsų matrialus pasaulis ir net visa visata - nuo subatominių dalelių iki spindinčių danguje žvaigždžių - nėra relaūs ar atskirai egzistuojantys dalykai.'

2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 21:02:39
...skendelis nuolat saiposi savo blokais-tarsi nuolat butu butina nauja lokalizacija del ID keitimo..aisku..po dienos jis issiziojes vel sakys, jog zadejo nerasyti...zadejo? nerasyti..valanda-dvi...ar penkias...ar visa likuti gyvenimo? Cia kita tema

REKOMENDUOJU-NUOSTABI KNYGA **Hologramine visata' 2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 20:58:47
'agaliau į lietuvių kalbą išversta ir mūsų šalyje išleista viena nuostabiausių pažangaus mokslo populiarinimo knygų "Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis", kurią parašė mokslininkas ir rašytojas Michael Talbot.
Tai yra naujosios pasaulėžiūros vadovėlis, kuris racionaliam skeptiko protui nulaužia paskutinius pasipriešinimo šarvus. Būtent ji man padėjo žingsnis po žingsnio, naudojant racionaliam protui pripažįstamus faktus ir argumentus, ateiti prie absoliučiai iracionalių išvadų apie tai kas mes esame ir kur gyvename, prie to paties, ką rašo budistinės sutros, Dao De Dzing, Bhavad Gita, Biblija, Koranas ir kitų religijų bei civilizacijų šventieji raštai, kurie, kaip ir Kvantinė fizika iš esmės yra portalai protui pereiti į kitokią realybę.
Neatsitiktinai daugelis mąstytojų ir mokslininkų mano, kad meditavimas prie Kvantinės fizikos paslapčių prilygsta magijai arba jogai, nes protą, kurį mes prastai pažįstame, kaip savo ne itin išauklėtą, bet schemas mėgstantį pagalbininką, pratina prie disciplinos ir atsakomybės, kuri vėliau paneigia patį tvarkos egzistavimą, nes galų gale suvokiame ne protu o širdimi, kad Visatos variklis yra meilė". Protas - fizinio, materialaus pasaulio reiškinys. Medituojant prie šios knygos, jis paneigia pats save, užleisdamas vietą širdžiai, kuri tik viena gali suprasti kitokią realybę iš kurios mes atėjome, į kurią einame ir kuria, pagal savo tikrąją prigimtį, iš tikrųjų esame.
Knygos leidėjams ir vertėjams svetainės "Kvantinė magija" vardu dėkoju už atliktą milžinišką darbą, nes tai didelis šviesos spindulys knygynų lentynose. Šią knygą esu perskaitęs gal net 5 kartus kitomis kalbomis, tai galiu tikrai pasakyti, jog vertimas į lietuvių kalbą puikus ir tobulas.
Ši knyga ne tik papuoš kiekvieno tiesos ieškančiojo knygų lentyną, bet ir, neabejoju, negrįžtamai pakeis gyvenimą.
Pagarbiai, Gintaras Mikšiūnas
Apie knygą.
"Žiūrėkite į naują faktą kaip maži vaikai, būkite pasiruošę atmesti visas išankstines nuomones, nuolankiai nerkite į bet kokią bedugnę, prie kurios krašto jus prives Gamta - antraip nieko neišmoksite ir nesužinosite."
Thomas Henry Huxley
Šioje knygoje "Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškių priežastis" Maiklas Talbotas, remdamasis kvantinės fizikos ir neurofiziologijos faktais, skatina drąsiau ir kūrybiškiau žvelgti į mus supanti pasaulį, neapsiribojant tradiciniais mokslo postulatais.
Knygoje plėtojama neurofiziologo Karlo Pribamo įžvalga apie holograminį smegenų funkcionavimo principą ir fiziko teoretiko Deivido Bomo idėja apie paslėptąją ir išreikštąją tikroves, kitaip tariant - kalbama apie holograminę visatos prigimtį. Knyga atspindi holistinį požiūrį, kuris galbūt taps ateities civilizacijos pagrindu.
Michael Talbot yra žinomas rašytojas, kūęs ir grožinės litearatūros kūrinius, ir rašęs mokslo bei dvasingumo sintezės temonis. Kūrybinių idėjų Talbotas sėmėsi kvantinės fizikos srityje, nes kaip tik ten yra ta riba, kur mokslas susiduria su dvasingumu.
Stovėdamas ant šios ribos, Talbotas puikiai mato abi teritorijas, bet stengiasi perdaug nenuklysti nė į vieną iš jų ir apie sudėtingąsias šiuolaikinės kvantinės fizikos realijas pasakoja labai suprantamai ir paprasta kalba. Tai jo populiarumo paslaptis.
Šioje knygoje Maiklas Talbotas plėtoja idėją, kad visas mūsų matrialus pasaulis ir net visa visata - nuo subatominių dalelių iki spindinčių danguje žvaigždžių - nėra relaūs ar atskirai egzistuojantys dalykai.
Visos apčiuopiamos ir regimos formos, kurias mes vadiname savo tikrove, yra tik projekcijos, kurios kyla iš kitos, nematomos aukštesnio lygmens tikrovės. Visa materiali sfera yra holograma ir kiekvienas jos fragmentas atspindi visumą.
Toks holograminis visatos modelis šiandieną randa vis daugiau šalininkų ir sulaukia vis tvirtesnio pripažinimo.
"Negalima sakyti, kad stebuklai paneigia Gamtos dėsnius. Stebuklai paneigia mūsų žinias apie Gamtos dėsnius."
Šv. Augustinas'

91 2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 20:24:23
abejoju ir vis abejoju..o kada jus nustosite abejoti?

2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 12:29:59
Nėra vienos TIESOS.

Angelė 2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 12:21:03
Laimė. kad turime savus šios temos scenarijus, todėl pratęsdami pokalbį visada galime lygiai taip pat apsukriai psišaipyti iš kokios nors žmogiškos ydos, fantazijos, savarbu nesistengti vadinti geresnes savo versijos.k ad kažką ąpgautume. juo labiau persikūnyti į neesamą personažą.
svarbu bendravimas taptu įdomus. tegul jam netrūksta spalvingos fantazijos.s kirtingų patirčių

Angelė 2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 12:05:56
Tikėtina kad po mirties, mes liekame negęstančiu šviesuliu, virpančiu beoreje, visatoje, kuri niekada nemiršta.
Abejoju, kad įvyksta kūno dezintegracija

Zudikas is dangaus 2016 m. vasario 8 d., pirmadienis, 12:01:03
Rus.: http://lenta.ru/news/2016/02/08/funny/

inkognito 2016 m. vasario 6 d., šeštadienis, 14:02:30
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/mire-sestasis-menuliu-vaiksciojes-amerikieciu-astronautas.d?id=70333980&com=1®=0&no=0&s=2

Inkognito-Arijui 2016 m. vasario 6 d., šeštadienis, 10:04:16
Ar tau atėjo kada nors galvon, kad į mūsų šitą fizinį pasaulį mes atkeliavome iš lygiagrečiai egzistuojančios mikrovisatos? O po fizinės mūsų mirties įvyksta kūno dezintegracija ir mes vėl sugrįžtame atgal, vien tik tam kad kada nors nauja sudėtimi vėl atsirastume šiame fiziniame pasaulyje? Senovėje tai buvo vadinama karmos dėsniu. Juk spermotozoidas, iš kurio mes užaugome iki normalaus žmogaus masės, yra stebimas tik per mikroskopą...

Sukames ratu? 2016 m. vasario 4 d., penktadienis, 09:09:18
http://www.delfi.lt/mokslas/archive/print.php?id=70319988

Arijas 2016 m. vasario 4 d., ketvirtadienis, 18:18:13
Inkognito gal ka žinai apie pomirtini gyvenima?

inkognito 2016 m. vasario 4 d., ketvirtadienis, 17:29:16
Mokslininkai išvydo kas vyksta sielai po mūsų menamos mirties.
http://ognov.ru/?p=3087#

Inkognito 2016 m. vasario 4 d., ketvirtadienis, 16:11:56
Nso.lt, Meskos ausyje, Pokalbiai apie viską, Apie mistiką ir kituose....

Sau..Nor....(Arijas) 2016 m. vasario 3 d., trečiadienis, 20:16:41
Inkognito kokiuos forumuos dažniausiai tave rast galima?

nor..sau...negras 2016 m. vasario 3 d., trečiadienis, 18:19:38
baisu gi... kai isgirsti isrinktuju pasisakymus - susiguzi, o jei ir is po tavo pirstu panasus "sedevras" issprus...

sau..nor....(Arijas) 2016 m. vasario 3 d., trečiadienis, 18:02:33
ko nebediskutuojat? Ramu kaškaip.

Gunaras skelbia 2016 m. sausio 31 d., sekmadienis, 23:11:12
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/astronomas-svarsto-prielaida-kad-ateiviai-zeme-aplanko-karta-per-menesi.d?id=70253168

2016 m. sausio 31 d., sekmadienis, 08:11:13
http://www.drturi.com/zika-universal-reptilius-infestation/

bet 2016 m. sausio 30 d., šeštadienis, 20:21:22
Bet ledo platumose dazni mirazai, o rusams budingos baltosios karstines...

Inkognito 2016 m. sausio 30 d., šeštadienis, 19:27:58
Antarktidoje tiesiai prie mokslininkų akių pasirodė iš už kalnų milžiniškas NSO
http://gotubego.ru/?p=1569#

KIC 8462852: neigia ne tik inkognito 2016 m. sausio 29 d., penktadienis, 07:33:33
(rus): http://lenta.ru/news/2016/01/29/kic8462852/
Originalus PDF: http://arxiv.org/pdf/1601.07314v1.pdf

ikse 2016 m. sausio 28 d., ketvirtadienis, 11:53:16
Pavyzdžiui, jei žmogus kažką myli, tai to asmens negerbia. Pavyzdžiui, tevai myli savo vaikus, tai jie savo vaikų negerbia ( gerbia tik tiek kiek " norma" leidžia...)

JAV isslaptino NSO archyvus (rus) 2016 m. sausio 27 d., trečiadienis, 14:01:01
http://lenta.ru/news/2016/01/27/ufo/

wingmakers 2016 m. sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:10:08
"A great travail will become a dark cloud over the Earth until "The great Harvest" occurs.
I look forward to that event as the rest of my journal will come from observing it.
This event is connected to what you have called "planet X". The only thing I can tell you now is that it is not a planet and it will be the source of your survival as a species and not the beginning of the end as the controllers would have you believe.
The sun in this era is changing in ways surprising to your scientists. The planets are heating up and changing their magnetic polarities because of the object that is coming into this solar system. You call it planet X but you will all be very surprised to find out it is not a planet, at least not you know one... naturally formed. Like the moon was once brought here, planet X, the correct name is Celestia, is being "driven" here for the "Harvest". Those with discernment will understand.
When Celestia comes well into the solar system the orbit will change, proving to all that it is being controlled intelligently. It will come to within an acceptable distance from Earth and the underground inhabitants of the luna will send out the first strike force to repel the armada sent from Celestia. I will be there to see that!"

Rasta Planeta X (rus.) 2016 m. sausio 20 d., trečiadienis, 19:41:52
http://lenta.ru/news/2016/01/20/planetx/
http://lenta.ru/articles/2016/01/21/theninthone1/

ikse 2016 m. sausio 17 d., sekmadienis, 15:39:07
Dievas yra namuose, tad labai teisingai kad virš savo tėvo galvos matau aureole (lyg jis butu dievas). O kai tėvas mirs, tada pamatysiu tikra dieva (tikra dievo veidą).

2016 m. sausio 17 d., sekmadienis, 12:03:00
Nervuotam Dariui, reiktų kur nors kitur grąžiai išsikrauti. Negražu per kitus niekuom dėtus žmones tai daryti.

zenitarijui 2016 m. sausio 17 d., sekmadienis, 06:51:48
Ar tų įrankių kur tarpkojyje?

zenitarijus 2016 m. sausio 15 d., penktadienis, 22:01:56
Sveiki sveiki! Sausio 23 dieną vyks kokonų gaudymo čempionatas. Visus norinčius kviečiame dalyvauti. Renkamės (55°47'13.85",22°23'59.57). Pradžia (23:23)h. Nepamirškit "įrankių".

Darius 2016 m. sausio 15 d., penktadienis, 18:55:40
Daunai, apie ka cia rasote, kokia tramdykla, jus ne i ta puslapi patekote... kiek lietuvoje idiotu, gal rusai is kosmoso lietuva svytina, kad tokie reikalai.

rentgenas 2016 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 17:29:28
-Labas, ežiuk.
-Labas, kiškiuk.
Taip žodis, po žodžio ir susimušė

ikse 2016 m. sausio 14 d., ketvirtadienis, 14:07:31
Tikrąjį dieva pažinti yra labai sunku, mes esame užgožti įvairiausių vaizdinių.

2016 m. sausio 13 d., trečiadienis, 14:46:28
Minėtos žvakės dar ir baltos.

2016 m. sausio 13 d., trečiadienis, 14:44:27
Mačiau, kaip gražiai šiandien viena kavinė pasitikinėja savo lankytojus. Ant balto sniego uždegtomis dvejomis didelėmis žvakėmis.

inkognito 2016 m. sausio 13 d., trečiadienis, 10:49:54
Tave ZET irgi sveikinu po tiek metų pertraukos vėl apsilankius šiame puslapyje...

2016 m. sausio 12 d., antradienis, 15:33:33
Viskas perkelta in Drąsias idėjas... ...

2016 m. sausio 11 d., pirmadienis, 22:26:01
Del ziurejimo i Saule...ten butini kvepavimo specialus pratimai-reikia ismokti tu praktiku

:) 2016 m. sausio 11 d., pirmadienis, 22:23:23
Mintautai...kam gi atsisveikinti-ateik ir rasyk...graziai rasykime siais metais-kam gi tu ispuoliu ir kritikos

2016 m. sausio 11 d., pirmadienis, 22:22:06
pasiilgau, grazus buvo bendravimas kadais cia...

Tautvida 2016 m. sausio 11 d., pirmadienis, 22:21:16
zetukas vel cia...

zet 2016 m. sausio 11 d., pirmadienis, 19:56:20
tave inkognito taip pat.

zet 2016 m. sausio 11 d., pirmadienis, 19:54:06
sveikinu vis dar egzistuojancius nso.

2016 m. sausio 11 d., pirmadienis, 14:14:14
Kai išsiskers arabai ir rusai, liks tik kinai ir amerikonai... Ir amerikonams gali tekti nusileisti...

pokštininkas, noriu grąžiai atsisveikinti 2016 m. sausio 11 d., pirmadienis, 11:43:28
šiaip ir be teismų pavyko išsisukti iš tramdyklų girnų. žaidžiant pagal taisykles - laisvėje tvarkingai lankantis poliklinikoje prieš daugybę metų pavyko įtikinti savo gydytoją, kad man jokių vaistų nereikia. Lygtais laikoma, kad psichiniai ligoniai yra nepagydomi, tai užsirašė kažkokią recesiją - gavau oficialų leidimą nevartoti vaistų. Tačiau įsivaizduojame teisme, manau, nesunkiai įrodyčiau, kad įvyko mažutis stebuklas ir aš buvau išgydytas, gal teisme dar galėčiau kaip išgydytas pasiprašyti apsaugos, kad žmonėms nesuprantiems jumoro būtų draudžiama prisiartinti prie manęs arčiau kaip dešimt metrų atstumu. Atleiskite man čia mano juokus, tačiau kaip girdėjęs, kad juokai gali išgydyti žmones. beviltiškais galima griebtis ir netradicinių gydymo priemonių ir įsivaizduojamus ligonius bandyti gydyti pasitelkus jumoro pagalba. Tik mano akimis Jus visi sveiki ir Jūsų gydyti visai nereikia. tik patys neieškokite ligų, nes kas jieško, tas randa. Viena bendradarbė patarė man užuominomis pasitikrinti ar nesergu vėžių, tai pačiai po kažkiek laiko teko operuotis vėžį iš savo smegeninės. matyt, buvo beviltiškas atvejis ir šefas norėjo ieškoti jai pamainos. Teko šefą nuraminti, kad nėra ko nerimauti. na ir ką ir po šiai dienai vertinga darbuotoja puikiai atlieka savo pareigas. prieš kelias savaites pats tuo įsitikinau savo akimis. Sėkmės visiems.

2016 m. sausio 11 d., pirmadienis, 11:00:28
Pažinojau rusą, kurį tyčia erzino žmona su dukra, bei laikė tramdykloje ir taip baltai-teisėtai faktiškai perėmė jo nuosavybę - butą. Gal pusė tramdykloje žmonių yra nusiritę girtuokliai.

2016 m. sausio 11 d., pirmadienis, 02:37:33
Ar dar trūktų įrodymų, kad mūsų mielieji gydytojai peržengia leistinas ribas savo teritorijoje. manau, advokatui nesunku būtų surasti visus mano paminėtus žmones. tramdytojai bent galėtų būti žmoniškesni ne tik tam mano minėtam savanoriui gėlininkui, bet ir kitiems įsivaizduojamiems ligoniams ir leisti jiems lauke pasiganyti kada nori. Juk ligoninės paprastai ir taip aptvertos daug tai nekainuotų.

2016 m. sausio 10 d., sekmadienis, 23:08:38
mačiau tramdykloje ir Jehovos liudytojus nuolat lankančius vieną iš saviškių. buvo vienas savanoris gėlininkas, svajojantis pakliūti į kunigų seminariją, tačiau ten visai nereliginga aplinka.

2016 m. sausio 10 d., sekmadienis, 23:01:31
vieną kartą pats mintyse rimtai sprendžiau sau iškeltą uždavinuką kaip suręsti tvirtą šeimą ir ryšius galinčius tokią šeimą sutelkti. Ir pasitaikė tą dieną pakalbinti susikrimtusią bendradarbę. Ji nebuvo linkusi atvirauti tik užsiminė apie bėdas šeimoje. nieko nežinodamas, kas ten dedasi, pasiūliau atkreipti į santykius su savo tėvu. Ji sukluso, matyt, pataikiau. Truputį, bandžiau užkluptas matematiškai pagrįsti, kažką leptelėjau apie tinklą tik per daug neplėtojau tos minties. O paprasta kalba reikėjo tiesiog pasiūlyti žiūrėti į savo tėvą kaip į galimą savo sąjungininką, gal net ir slaptą...
Kaip ledinukui tikrai buvo netikėtas smūgis darbo vietoje susilaukti sanitaro iš tramdyklos. Ramiai sėdėjau prie savo kompiuterio ir stengiausi tęsti savo darbą, nesikėliau nuo savo kėdės. Ramiausiai pasakiau, kad jų nekviečiau ir nesuprantu, ko jie atvažiavę. bandė remti mane prie sienos, kad esu susijaudinęs. o aš paklausiau, o kaip patys jaustumėtės, jei pas jus netikėtai atvažiuotų gydytojai.
šiek tiek pasėdėjo ir išvažiavo.

2016 m. sausio 10 d., sekmadienis, 22:51:35
vieną kart truputį prieš savo gimtadienį leidausi brolio parvežamas pas tėvus į šiaulius. man buvo laiminga diena su daugybę vaivorykščių. mintyse sėkmingai sužaidžiau vieną žaidimą. Buvau pakilios nuotaikos linkęs krėsti vaikiškas išdaigas. Nors broliui nepatiko, padaužiau oro pagalvę, buvo įdomu kaip jį veikia. Pas tėvus ir viskas buvo gerai. brolis išsliūkino neatsisveikinęs, neva susitaręs, kad mane išleistų iš darbo. Tik laikas bėgo, o man ant rytojaus reikėjo į darbą. Aš nieko nežinau, ką vadinamoji mano "draugė" pripliurpė mano broliui, o šis mano tėvams. Tačiau teko jėga išsiveržti iš tėvų namų, kad nepavėluočiau į traukinį. Išgėręs tėvas atsivijo į stotį. truputį papokštavau "mokiau" rūkyti cigaretę atvirkščiai. Tačiau su išgėrusiu tėvu visai nesinorėjo bendrauti. Dar buvo šiek tiek laiko, nuėjęs už stoties atsigulęs ant žolės ramiai stebėjau dangų. Tik netikėtai ant manęs užvirto tėvas. Kažkaip linksmai nusiteikęs pagalvojau, kad nori su manimi eiti ristinių. Kaip imtininkas, visai nenorėjau gėdingai gulėti ant menčių. Tik pasijutau spaudžiamu sūriu, kai ant viršaus užkrito dar pora žmonių baltais chalatais, kurie negalėdami savo jėgomis susitvarkyti su žaidžiančiu sūriu, pasikvietė į pagalbą rimtus vyrukus policininkus su antrakiais. gal šie ir nebuvo su vilkų vaizdais ant rankovių, bet lyg ir yra kažkokie žalieji su tokiais ženklais. Linksmai nusiteikęs norėjau parodyti, kad esu savas ir bandžiau kartu pastaugti kaip vienas iš vilkų. na ką niekas nešneka yra kažkokia išankstinė tėvo perduota nuomonė, aš labai nepatenkintas atsidūręs į tramdyklą. Kaip laisvas, suaugęs žmogus žinau savo teisęs, be mano sutikimo jie paprasčiausiai neturi teisės manęs gydyti, nebent būtų koks teismo sprendimas. Kaip nedirbantis galiu būti ir neapsidraudusiu privalomuoju sveikatos draudimu - dar vienas saugiklis. Taigi toks laisvas linksmai nusiteikęs žmogus mūsų Lietuvėlėje lenvgai gali pakliūti į kalėjimą-tramdykla. Tokiu atveju ko gero nieko kito nelieka kaip reikalauti advokato.

2016 m. sausio 10 d., sekmadienis, 11:15:33
Ten jis tikriausiai pasijuto kaip džekas nikolsonas iš reginio "Skrydis virš gegutės lizdo", bandė išjudinti vaistais sutramdytus jau vis gi nugydytus žmones. Pasekmės gali būti labai liūdnos metų metus tramdytas žmogus galbūt galintis nedrąsiai pasvajoti apie laisvę nusiristi atgal ir viskas prasidėti iš pradžių, būti kankinamas kaip KGb rūsyje leidžiant elektros srove. Lyg daug žmonių yra patyrę vadinamąjį miego paralyžių, bet tai gėlytės lyginant su tuom, kai jie kažkokiais eksperimentiniais vaistais gali įvesti į vadinamąjį sukaustymą. tokioje labai nemalonioje būsenoje žmogus gali pasijausti labai keistu padaru - vietoj raumenų veiktų kažkokios magnetinės jėgos, pajudėjus gali ištikti panikos priepuolis. Pasiskundus gydytojui apie kaustymą, jau jį patį gali ištikti šokas ir jis griebtis seno, patikrinto tramdalo haloperidolis. Tas vaistas iš pirmo tarsi nieko tokio, tačiau pačiam nurimus gali ištikti šokas, kad paprasčiausios knygos perskaitymas gali būti sunkiai įveikiamas iššukis. Regėjimas suprastėjas, ima kažkoks nerimas, džiaugiesi, vienu prisidėmu perskaitęs bent vieną knygos skyrių. Tačiau, panikuoti neverta, išėjęs į laisvę išsilaižysi žaizdas. nOrs ir ten galima sau pačiam padėti. Vienas būvęs sanitaras, kuriam nervai neišlaikė, matant kas dedasi tramdyklose. Tai toks ledinukas ramiausiai gėrė daug arbatų, sukeldamas gydytojo nepasitenkinimą: neva vaistus išplauna. Kai žinai, kad atsidūręs į tramdyklą, patarčiau niekuom nesidomėti, su nieku nedraugaut tik skaityti knygas ar bent stengtis tai daryti. Tikrai gali būti keista palyginti vadinamojo ligonio grąžiai, kaip pirmoje klasėje mokė, užrašytą sakinį, kai pats drebančiomis rankomis gali pakeverzuoti kaip su vištos koja receptų knygelėje.

2016 m. sausio 10 d., sekmadienis, 10:29:25
Grįžtant prie jaunuolio, neatlaikiusio sesinės įtampos, ir pagalbos ieškojusio pas medikus, kad nenubaustas galėtų atidėti vadinamąsias skolas. Manė nieko tokio atsigulti į Universitetinę ligoninę, jam paprasčiausio poilsio reikėjo ir matyt taip buvo sutarta su gydytoju. vieną naktį toks sveikas žmogus pabudo pajutęs, kad jam slapta leidžia kažkokius vaistus. Pasipiktinęs jis čiupo tą švirkštą ir trenkė į žemę, o po to apsivertė ant kito šono ir ramiausiai užmigo - mano nuomone adekvati reakcija sveiko, bet pasipiktinusio apgaudinėjimais ir slapukavimais. Tik deja jo gydymas buvo perkeltas į tramdyklą.

2016 m. sausio 10 d., sekmadienis, 10:16:51
Pagal mano pagonišką pasaulėjautą, tie hara hara kviečiasi pavasario ir vasaros. žiemą tik prasidėjusi, turėkite sąžinės ir leiskite kitiems pasidžiaugti žiemos teikiamais malonumais.

2016 m. sausio 10 d., sekmadienis, 10:14:01
Pažinojau tokį jauną žmogų, kuriam su mokslais gal nelabai sekėsi, gal paprasčiausiai, laiko neužtekdavo ir nebeatlaikydavo sesinės įtampos. Dėl to ypač visokios moksliukės gali būti kaltos, kurios nori greitai atsiskaityti ir turėti ilgesnes atostogas. Kaip vyras niekada nesikišdavau, kai merginos karštai ginčydavosi, kada kokius egzaminus laikyti. Ką aš žinau, gal joms ten ir dėl menstruacijų susiderinti reikėjo. Paprastai, pagal Mėnulį suderinta sesija būna sėkminga - ištraukiami laimingi bilietai. Tačiau reiktų blaiviai vertinti ir savo galimybes, jei galvoti apie geresnį įvertinimą pasiruošimui reiktų bent savaitės, kokios dešimt dienų jau per daug gali įvykti sportininkų terminais perdegimas. Tačiau, kai per dešimt dienų reikia išlaikyti tris egzaminus, paskutiniam paliekant tik porą dienų, kai pagal sunkumą nepamaišytų visos dešimt dienų. Tai atėjus į vadinamąsias konsultacijas, jau reikia iškart domėtis tik perlaikymų datomis. Dėstytojas gali pažiūrėti pro pirštus į tokio studento trūkumus, gal pačiam norisi ilgesnių atostogų.

Vintage 2016 m. sausio 6 d., trečiadienis, 07:13:12
Būna, kad šmėkšteli ir dingsta; o būną, kad tarsi sustingsta ir tūno... Tarsi būtų skirtingi, bet kažkur viduj kažkas kužda, kad tai tie patys...

inkognito 2016 m. sausio 3 d., sekmadienis, 18:01:14
https://www.youtube.com/watch?v=eV-xmHT-WGg&index=1&list=TLlO3tK5czg0EwMzAxMjAxNg

inkognito 2016 m. sausio 1 d., penktadienis, 05:12:16
Sveikinu visus su Naujaisiais 2016-aisiais metais, linkiu visiems visko kas geriausia

is anglu 2015 m. gruodžio 29 d., antradienis, 21:56:38
geriau paciu vertimai paciu, nei jau paruosti, net jei ir neteisingos kai kurios savokos, bet tai asmeniskai tik jums

2015 m. gruodžio 29 d., antradienis, 21:55:10
maju kalendorius nuostabus informacinis saltinis pagal jusu sielotyra-gimima-karma

7 2015 m. gruodžio 29 d., antradienis, 21:53:17
akys atmerktos sukretimu-globalusis prabudimas

2015 m. gruodžio 29 d., antradienis, 21:51:52
kaip graziai 'suzaista' 13 d
- pagarba

2015 m. gruodžio 29 d., antradienis, 21:48:39
yra daug budu sustabdyti karmini rata-ir visada tai ivyksta, jei yra pakankamas ir jau baigtinis reikarnaciniu isikunijimu skaicius- zmogus tampa saltakraujiskesnis kitu akimis, nes ateina laikas atsiskirti.. kiti sito atpazinti negali, arba retai... tik is savo patirciu-zinojimo

2015 m. gruodžio 29 d., antradienis, 21:45:21
...bet ..jei ne tas,tai kitas kelias...t ik nio paties priklauso-nes karma veikia

2015 m. gruodžio 29 d., antradienis, 21:43:52
nesididziuok, nekilk per aukstai, nesiisizadek... nenusigrezk..

2015 m. gruodžio 29 d., antradienis, 21:41:34
panasiai kaip ir
'Nespjauk i vandeni, nes gali tekti isgerti..'

2015 m. gruodžio 29 d., antradienis, 21:40:03
Išeidamas visada palieku plačiai atviras duris, kad žinočiau, kur reikės grįžti ....po 5 -10 -50 metu

2015 m. gruodžio 29 d., antradienis, 20:20:58
...ne taip paprasta iseiti is karminio rato...

2015 m. gruodžio 29 d., antradienis, 16:29:29
'Išeidamas visada palieku plačiai atviras duris, kad žinočiau, kur reikės grįžti '
Pasiklok dar ir patala, issivirk sriuba..:)... grizes viska rasi... tik ar bereikes?

2015 m. gruodžio 28 d., pirmadienis, 15:30:44
nera nei savu - nei svetimu

2015 m. gruodžio 27 d., sekmadienis, 12:18:57
visada sunku, o kada lengva?
HMM
JEI
'Su moterimis sunku, bet be jų dar sunkiau '

2015 m. gruodžio 24 d., ketvirtadienis, 13:49:24
Aa!..tai va kas yra ateivei.
Amerikonai viską žino!

gi... 2015 m. gruodžio 24 d., ketvirtadienis, 10:56:24
NASA turėjo terminą "Kalėdų senelis" - jis reiškė NSO

2015 m. gruodžio 24 d., ketvirtadienis, 05:36:32
Kažin ar kalėdų senelis turi nso?

2015 m. gruodžio 14 d., pirmadienis, 17:19:53
Technologijos vystomos mintsekundėmis (kiek sekundžių skiriama toms technologijoms). Įgyvendinimas gali užtrukti ir milijardus metų.

2015 m. gruodžio 14 d., pirmadienis, 10:53:17
ir dar aplink tiek tuščios erdvės, kaip pataikyti į kamuolį su sniego gniužtę mėtomą iš 1 km atstumo? (galvojant apie dideles gniužtes)

2015 m. gruodžio 14 d., pirmadienis, 10:46:18
Toks darinys kaip Žemė su aplink ja besisukančiu Mėnuliu gali net atrodyti neaišku kas. Jei yra kažkas panašaus į bendrą gravitacinį centrą, gal pavyktų grakščiai moksliškai aprašyti Mėnulio judėjimą. O dabar vis reikia kažkokias paklaidas taisyti. Jei kas iš šalies į jį būtų tiksliai nusitaikęs, o ten pasirodytų besanti "skylė" tarp Žemės ir Mėnulio, tarsi atrodytų perdėtas nuogastavimas. Milijonus metų ramiai nugyvenamo nuo dinozaurų išnaikinimo. Reiktų patiems stengtis neprisivirti košės, kad nebūtume išnaikintais. Nebūtina būti krikščioniais, užtektų būti dorais, gerais žmonėmis.

2015 m. gruodžio 14 d., pirmadienis, 10:35:19
Kaip pats parašėte Mėnulis aplink Žemę sukelia "gravitacinį bangavimą". O dabar koks duobėtas nors ir dulkėtas Mėnulio paviršius ir koks Žemės?

Dėl to skydo 2015 m. gruodžio 14 d., pirmadienis, 07:36:05
Dėl Mėnulio "skydo":
jis toks pats skydas, kad kai būrys vaikų į tave mėto smėlio gniūžtes, o tu vienoje rankoje paimi bulvę, ją ištiesi ir manai, kad ji apsaugos tave ir nė viena gniūžtė į tave nepataikys... O dar kartais tą gniūžtę ir už nugaros laikai...
Tie akmenys kuo puikiausiai netrikdomi lėkė, kaip rodo stebėjimai, ir nė vienas į iš jų į Mėnulį netrinktelėjo (t.y., jis jokiu skydu nebuvo... Teoriškai, yra variantų, kad būtent jis gali ir taip nežymiai pakreipti kokio akmenėlio orbitą, kad į mūsų puselę jį nukreiptų... Anoks jis "skydas"

2015 m. gruodžio 14 d., pirmadienis, 01:40:24
Jei kas prabila apie rimtą bėdą, nereiktų to praleisti pro ausis. Minėtą šieno kupetą būtų neblogai aprūpinti sparnais, kad įkritus į orą būtų galimybių truputį pavairuoti.

2015 m. gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:46:51
Jau Archimedas buvo metęs iššūkį: "Duokite man atramos tašką ir aš pajudinsiu Žemę"

2015 m. gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:45:15
Dėl rimtos bėdos, mes turime skydą Mėnulį. Nors gal ir kokią šieno kupetą pamesti kur nors Žemės orbitoje įmanoma, kad apsisaugoti nuo tos numanomos rimtos bėdos.

2015 m. gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:39:01
Inkognito, dėl to skelbei pavojų, ir buvai nuleidęs rankas. Vis gi, ne laikas to daryti. Viskas, ką mes darome yra vertinga ir reikalinga bei nėra beprasmiška.

RIMTA BĖDA 2015 m. gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:24:26
Rimta bėda gali atlėkti ir greičiau - vos ne kasmėnesį koks nors anksčiau nepastebėtas akmenėlis pralekia pro Žemę... Ir jei vieną dieną koks namo dydžio akmenėlis kaukšteltų Žemėi - maža nepasirodytų...
O ir kitų bėdų - nors su šiupeliu krauk...

2015 m. gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:10:01
Jei būsime tinkamai pasiruošę, gal ir Žemę pavyktų išgelbėti, namus Mėnulį ir sodą - Žemę.

2015 m. gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:53:08
Mano galva, sviedinius reiktų aprūpinti magnetinėmis pagalvėmis.

2015 m. gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:50:05
Kaip doriems krikščionims nereiktų galvoti apie jokias pasaulio pabaigas. Rimta bėda mūsų laukia po daugelio milijardo metų, kai su Saule prasidės keisti dalykai, jai reikės nusimesti kailinius ir pereiti į kitą būvį. Turint tiek daug laiko, jau dabar galime tam ruoštis. Galėtume pagalvoti apie Žemės miestų iškėlimą į Mėnulį. Kai jau reikės Mėnulį judinti iš orbitos daugumą žmonių jau bus vietoj, o kitus greitai bus galima perkelti į Mėnulį. O ir šiaip miestiečiai nelabai mėgsta gamtoje būti, Žemė galėtų tapti vaikų ir senelių rojumi. Tėvai Mėnulyje būtų užsiėmę darbais.
Būtų gerai, kad Mėnulyje bent 100.000.000.000 žmonių galėtų gyventi be jokio šviesos ar šilumos šaltinio ir patys viskuom apsirūpinti. Nors gal atsitraukus saugiu atstumu ir, kai bus saugu, gal bus galima sugrįžti atgal ir toliau gyventi, tarsi, nieko nebuvę. Apie Baltąsias nykštukes nieko nežinau, tik jos, tikriausiai, taip pat milijardais metų skaičiuoja savo gyvenimus.
Keliauti iš Mėnulio į Žemę ir atgal galėtume sviediniuose su magnetinėmis pagalvėmis. Juos būtų galima paleidinėti elktromagnetinėmis patrankomis. Ir gal kasdien vaikus būtų galima siuntinėti namo į Mėnulį.

2015 m. gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:29:03
Aš daugiau, kaip doras krikščionis (apkrikštytas kūdikis) norėčiau pasidalinti viena mintimi. Jos gal čia neverta plačiai aptarinėti. Kodėl su Kristum buvo taip blogai pasielgta ir jis liko nepripažintu pasaulio gelbėtoju. (Nors jis mano akimis, atėjo ir išgelbėjo pasaulį, vienas prisėmęs jo kaltes, net kiekvieno mūsų, kuris dabar skaito šias eilutes, kaip dori krikščionys turėtume galvoti kaip sumažinti tą sunkią jo naštą ne maldomis, galime ir patys šį tą nuveikti, galvoti ne tik apie savas šeimas bet ir apie kitus bent savo krašto žmones, stengtis jų neengti ir gerinti visų gyvenimo sąlygas, gal gali būti įdomūs maltiečių sriubų renginiai, ten tikrai įtraukta daug šviesių žmonių, nors gal jų nuomone truputį kitaip reiktų padėtų mūsų senukams, pakliuvusiems į sunkią padėtį, bet tokios katalikiškos žaidimo taisyklės, vaikai mokomi rinkti ar kaulyti labdarą. Užtektų atkreipti į tai dėmesį ir pagalvoti kaip kitaip apie šį opų klausimą, gal kokie kaimynai galėtų tą sriubos lėkštę įpilti ir tai beveik nieko nekainuotų, gal vieną dieną vieni pavaišintu sriuba, o kitą diena kiti kaimynai. Geriau vaikai tą kryptimi būtų nukreipti, apsieiti be pinigų rinkimo) O dabar klaida: Kristus nesusivaldė, kai savo Tėvo namuose pamatė prekystalius ir juos išvartė. Prekystaliai vis gi buvo jo tėvo namų statytojų. Tikriausiai Kristus daugiau jokių klaidų nepadarė, nors kai Biblijos neskaitęs, negaliu būti tuo tikras ir jos nebūtų svarbios.

Meška to pokštininkui 2015 m. gruodžio 13 d., sekmadienis, 01:20:39
Užuot ėmęs skųstis po visą internetą gali parašyt asmeniškai. SanIL perskaitė čia, kad yra problema, aš ją ištaisiau. Ar tai tavo kaltė ar sistemos išsiaiškinsiu.

Nibiru? 2015 m. gruodžio 12 d., šeštadienis, 09:26:30
Apie tai jau senai kalbėjo, bet ima skverbtis ir į oficialų ratą:
http://lenta.ru/news/2015/12/12/superearth/

Klausimas? 2015 m. gruodžio 11 d., penktadienis, 21:43:24
Kas ta Žemės globėja rsa ?

inkognito 2015 m. gruodžio 11 d., penktadienis, 13:44:48
Kam nežemiškoms civilizacijoms Daisono sferos su savo 15-18 procentgų naudingo veiksmos koficientu, jeigu plazma gali suteikti 600 ir daugiau procentų NVK veiksmo pridedant į termobranduolinį reaktorių netgi paprasčiausių akmenų arba planetos grunto? Vienas šiūpelis (grubiai išsireiškiant) tokio grunto Kauno dydžio miesta pilnai aprūpintų visa energija bent jau 150 metų garantuotai? Ir jokios taršos aplinkai-viskas ekologiška,ir žemės arimas ir miesto šildymas ir transporto poreikių tenkinimas- viskas absoliučiai.

inkognito-V alūnui 2015 m. gruodžio 11 d., penktadienis, 09:54:51
Nebūtinai jie transportuoja plazmą iš savo civilizacijos šviesulio. Jų technologijos ant tiek tobulos kad žemės planetos dydžio erdvėlaivis plazmos branduoliu užpildomas keleto mūsų valandų bėgyje,po to didesniu nei šviesos greičiu per keletą mūsų valandų transportuojams keliolika tūkstančių šviesmečių atstumu, vieno tokio transporto metu civilizacija pasiima keletui mūsų šimtmečių energijos,kuri ekologiškai švari ir tenkina jų visus poreikius. Taip kad keletas Saulės kreiserių,kuriuos mes stebime ir prie mūsų žvaigždės saulės,o kai kada net užfiksuojame pumpuojant jos plazmą ir yra tai ko mes pasieksime dar labai negreitai. Tiesa iš kiekvienos žvaigždės to gero galime pasiimti tik labai ribotą kiekį, kad jai nepakenktume ar jos neužgesintume,bet žvaigždžių visatoje yra tiek daug,kad tai yra tikrai pats ekologiškiausias kelias nežemišką civilizaciją aprūpinti tobula energija.

Valūnas - Dar apie ta KIC 8462852 2015 m. gruodžio 11 d., penktadienis, 09:19:36
Paskaičiau tavo, inkognito, mintis – bent iš dallies esi teisus, bet ir tavo variantas dar nėra ypač pažangus… Bet grįžtant prie pačios KIC 8462852…
Taip, žmonija mąsto tame lygyje, kuris jai suvokiamas… Dabar jai siekimybė (kol kas tik…) pagal dabartines technologijas – Daisono sfera. Ir nesunku įsivaizduoti, jei neįvyks mokslo ir technologijų šuolis, kad kažkada ateityje ji pabandys ją realizuoti…
Bet kas tinka žmonijai, tinka ir kitoms civilizacijoms… Jos (vadinkim, pusiau išsivysčiusios) irgi gali imti konstruoti Daisono sferas… Ir tik kai civilizacija pakankamai apsirūpina energija (kad ir tokiu būdu) – ji gali šokti „aukščiau bambos” (t.y. Daisono sferos). Taigi ir KIC 8462852 gali būti vienos tokių dar tebesivystančių civilizacijų plėtros požymis (nebijokime, ji dar nepajėgi mus pasiekti)…

2015 m. gruodžio 11 d., penktadienis, 04:56:28
Dar, tiesa, būtų nenuostabu, jei nohobo būtų ant manęs labai piktas. Tačiau, tai kita kalba.

2015 m. gruodžio 11 d., penktadienis, 04:40:39
Šiaip, gal patikėčiau Evaldu ir jo legenda, nors joje yra daug netikslumu. Gaila, kad jam kažkodėl reikia mane išjuokti. Dedasi kažkokiu asu, nors mano akimis, jis tik nežiniukas. Jam daug, kas netelpa galvoje, kaip tokie dalykai iš vis įmanomi apie kuriuos aš rašiau. Aš tai niekada nesigilinau į techninius dalykus. O jis ten pabaubė, kad mano ip adresas neužblokuotas. Aš galiu patvirtinti, kad tai tiesa. Tiesiog gal jis nesusidūręs su su duomenų bazėmis, kad nesupranta tokio akivaizdaus dalyko, kaip atimtos visos teisės. Aš pats su SQL pagalba niekam nesu jokių teisių nei suteikęs, nei atėmęs, nors žinau, kad paprastai tam naudojama GRANT komanda. Keista būtų, jei jam tokius dalykus tikrintis reiktų su tokiomis priemonėmis, nors kai jis linuxo mėgėjęs, visko gali būti.
Labai svarbus nohobo. Buvo pateikti dviejų pusių pasakojimai apie tolimus praeities įvykius. Tačiau trūkstia dar trečios pačio nohobo, kuris mano nuomone dar didesnis nežiniukas už patį Evaldą. Kai aš šiek tiek norėjau nohobo įtraukti į pokalbį, kurio metu teko įrodinėti ar turiu teise ten vadintis pokštininku, buvau greit pašalintas iš manęs atėmus visas teises. Taip, kad tai kaip ir perspėjimas, kad nohobo ten geriau net neminėti, ar pamiršti, kad jis ten kažkur yra. Beje, aš su juo ir taip beveik nebendravęs, o irštvoje jis net kažkoks įtartinai per draugiškas. Evaldui būtų tik vienas priekaištas, kad jis labai šališkas, jis jau ten tiek prisimezgęs draugysčių, kad turi ginti saviškius nežiūrėdamas, teisus ar neteisus jie.

2015 m. gruodžio 11 d., penktadienis, 03:44:19
Įdomu ar būtų įmanomas toks nuotykis: nuskristi lėktuvu iki Islandijos, pirmosios valstybės, pripažinusios nepriklausomą Lietuvą? Kiek žinau ten kažkokie baisus dalykai dėjosi, per bankrutavusius islandiškus bankus buvo sužlugdyta patį valstybė. Sukilę žmonės net konstituciją perrašinėjo, kad jiems nebūtų užkrauta didelių skolų našta. Kažkaip jokių žinių iš ten lietuviškoje žiniasklaidoje, bet mums, lietuviams, vis gi nereikėtų pamiršti į bėdą patekusių drąsių draugų. Aš pats pamįsliju apie kokį laivelį, prikrautą svogūnų, ir juo ten išplaukti, tik visa tai nerimta, vargu ar ten išplauksiu. Juolab, kad jokio laivelio ir neturiu.

2015 m. gruodžio 11 d., penktadienis, 03:15:38
Todėl aš meškos irštvoje buvau toks nedraugiškas, ir, savaime suprantama, kad žodžio kumpis paminėjimas tebuvo vienkartinis, pavadinkime tai slaptažodis.

2015 m. gruodžio 11 d., penktadienis, 02:55:18
Beje, aš į jus vardu kreipiausi pirmą ir tikiuosi paskutinį kartą. (jei kokių abejonių yra gal žodis "kumpis" padėtų jas išsklaidyti). O šiaip meškos ausyje gal galėtume padraugauti, tik ten iš manęs atimtos visos teisės, tačiau neužgintas priėjimas, galiu prisijungti ir nieko nematyti, ar neprisijungęs ten paskaitinėti, tik ten jausčiausi kaip priešo irštvoje, gink Dieve, kad ten ant kokio mazoliaus kam neužlipus. Dar yra ir upelis, pats senokai ten nesilankiau.

2015 m. gruodžio 11 d., penktadienis, 02:43:06
Ne Jonas ten buvo. Aš kai ne taip mažai žinantis apie tavo inkognitai, nors gal, tiksliau, Žemės globėją rsa. Galiu užtikrinti tave, Stanislovai, kad greičiau žemelė apsivers, nei Tautvida susidomės Visarionu. Mano akimis jis nieko neturi, kas sudomintų Tautvidą. Ten tik sunkus gyvenimas ir vargas, bet gal tarp jų ir yra kokių laimingų žmonių, nors greičiausiai tai tik vaidyba, bandymas nenuleisti nosies prisivirus košės, nors gal yra ir tokių, kurie iš peklos ištraukti, gamtoje gali pasijusti kaip rojuje.

inkognito 2015 m. gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 20:17:56
Kaip primityvu apie kitų civilizacijų egzistenc iją ir galimybes spresti pagal savo akmens amžiaus technologijas. Niekas iš žvaigždės nesistengia gaminti elektros energijos konvertuodamas primityvių saulės panelių pagalba jos generuojamą šviesą. Tam nereikia jokių gigantiškų strukturų yra tiesiog tipo kosminiai erdvėlaiviai kurie priartėję prie žvaigždės susiurbia jos plazmą ir tarsi tanklaiviai gabena ją ten kur reikia .Plazmos pagalba veikia termobranduoliniai reaktoriai ,kurie energija gali paversti bet kokį materialų daikta netgi akmenį ar žemių krūvą. Energijos trūkumo jie tikrai nejaučia,tad kam gi jiems tos gigantiškos struktūros apie žvaigždę? Gremėzdiškos ir mažai efektyvios? Na tiesiog juokingas tų žmonių protavimo būdas...

KIC 8462852 2015 m. gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 18:18:36
http://lenta.ru/news/2015/12/10/setilasers/

Inkognito 2015 m. gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 12:51:57
Greičiau jau tapsiu musulmonų radikalu, nei atsiversiu į kažkokio sušikto Visariono sekto skliedesių garbinimą... Sėkmės jums savo paklydimuose, būkite laimingi senai mano širdis nujautė, kad su jumis kažkas ne taip...Nors ir gaila man jūsų kaip eilinių sektos aukų.

Multivisata egzistuoja (rus.) 2015 m. gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 12:24:36
http://lenta.ru/articles/2015/12/10/2131/

2015 m. gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 08:43:47
Ir aš priėmiau... Vissarioną. Visa širdimi
Linkėčiau, kad ir tu, Stanislovai, atsiverstum.

Inkognito-Jiečiui 2015 m. gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 08:05:10
Jonai, negi tu čia tikrai žaidi tuos purvinus žaidimus? Apie tave tikrai buvau daug geresnės nuomonės...Na Tautvida sektantė tai kogi iš jos ie benorėti,na bet tave laikiau visa galva daug aukštesniu asmeniu nei ji.

Mintautas 2015 m. gruodžio 9 d., trečiadienis, 22:12:34
Neieškokite čia Mintauto, nes kaip ir Jiečio čia jo nesurasite.

W.A. 2015 m. gruodžio 9 d., trečiadienis, 21:14:06
tautvida užvedė ant žodžio "lokapala" (sergėtojas, saugotojas, globėjas)...
ta proga nusprendžiau išskleisti jo reikšmes - asociacijas patys pajusite:


lokapala - "loka" - pasaulis; "pala" - globėjas (palyg. PALAikyti, t.y. paremti, pagloboti)
Kitos pala reikšmės irgi su tuo susiję:
piemuo (palaiko bandą);
elgetos dubenėlis (palaikyti vargšą);
mėsa, maistas (palaikyti gyvastį);
šiaudas (kai visai jau blogai, tik šiaudas dar palaiko)

O loka - tai "laukas", t.y. plati erdvė, platuma, kitaip - pasaulis


2015 m. gruodžio 9 d., trečiadienis, 17:43:24
Tik invalidumą belieka išrašyti...
Sveik, žmogeli.

Sektantai 2015 m. gruodžio 9 d., trečiadienis, 10:46:55
Baikite knisti man smegenis, nes galiu jums padaryti taip kad pragaras atodys kaip plaukymo baseinas. Nežinote išgamos su kuo reikalą turite, o kai sužinosite tai labai gailėsitės dėl savo bazaro. Bet tada jau bus po laiko šuneliai.
Tai tik pradžia prakeiksmo.

Inkognito-Mintautui 2015 m. gruodžio 9 d., trečiadienis, 10:42:44
Kaip suprasti tavo šitą pasakymą?
- Abejoju, ar Tautvyda yra automatinė rašytoja, pagal numanomą prasmę, kurią suteikia šiems žodžiams Inkognito bei aplinką, kurioje tai nuskambėjo. Kitaip tektų pripažinti, kad dauguma mūsų būtent tokie rašytojai, kurie pradėję rašyti sakinį, tiksliai nežino kaip jį užbaigs. Šiek tiek žinau apie gąsdinančiai griežtus pavadinkime tai Tautvidos globėjus, jie tokiais dalykais vargu ar užsiimtų.
Tai vis tik aš teisus kad tautvida įklimpus į kažkokios purvinos sektos liūną?

2015 m. gruodžio 9 d., trečiadienis, 10:41:58
inkognito nuimk prakeiksmus VIESAI!!!
Prisipazink kad esi per daug susireiksmines.

2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 23:00:49
Lašas po lašo net akmenis pratašo, o ką kalbėti apie žmones, kai per tiek laiko labai daug vandens nutekėjo. Kartais pažvelgus atgal ir man darosi gėda, koks kai kada buvau ir kaip mąsčiau :)

Ko cia gerinies juk net prakeikei. 2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 22:37:39
"inkognito 2014 m. lapkričio 4 d., antradienis, 20:11:31
.... Kodėl tokia piktybiška esi tautvida? ir kodėl puoli mane kaltinti nebūtais dalykais?Ir iš viso ar dar ne laikas tau į psichiatrinę ligoninę pakartotinam gydymo kursui?"
Ir daug tokiu pagirimu Tautvidai.

2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 22:35:08
Ir ką gi senosios Romos respublikos laikais tik kai kurie karo vadai nusipelnydavo garbės vadintis imperatoriais, o mūsiškai būtų valdovais.
Dar apie valdžios pasidalijimą, net gi madas diktuojančiame prancūziškame dvare buvo atsiradęs galingas valdovas kardinolas Rišeljė. Ir viskas tikriausiai dėl to nelemto "Lengva parodyti, kad turi širdį, kai turi ką atiduoti, tik labai greit gali nuskursti taip berodydamas savo širdį." Gerai, kai yra koks antras šarvas, padedantis neatitrūkti nuo tikrovės.

to inkognito prisimink pries metus 2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 22:27:26
"Inkognito 2014 m. lapkričio 5 d., trečiadienis, 07:27:02
Polemika,teorija ir kiti nikai yra tos pačios asabos-Tautvidos,o jos rašliava aiškiai parodo kad ji atstovauja pragaro interesams.Todėl ir paklausiau ar ne laikas kartoti gydymo kurso,nes jokio nuoseklumo jos rašliavoje nėra,jau nekalbant apie paprasčiausią loginį protavimą-tik kažkoios nesveikos emocijos."

2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 22:17:55
Prisiminus nepasotinamas meilužes, gal tik A. Brazauskas tokią turėjo, nors ją vedė, tai nemanau, kad derėtų pūsti iš musės dramblį. Vagys pas mus ne valdžioje, o kalėjimuose sėdi. Kosmunistinė era Lietuvoje ačiū Dievui baigėsi.
Gal galėtų būti truputį kitokių negerovių, pavadinkime tai šešėliniais paslaugų teikėjais, tai čia būtų tik vienas vaistas: mažinti popierizmą bei biurokratinį aparatą.
Man kažkaip liežuvis neapsiverstų pavadinti vagimi kokį nors valdininkėlį ne darbo metu peržiūrinėjantį kokius nors popierius ne eilės tvarka. Vis vien anksčiau ar vėliau tie popieriai būtų peržiūrėti, tik gal ne taip greitai.

2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 20:43:10
Kaip ir visuotinai žinoma, kad "valdžia gadina žmonės". Visokios kastracijos ir aukos tik dar labiau juos sugadintų. Amerikoje iš vis juokaujama, "jei esi niekur netinkamas, tai tapk politiku".
Iš vis keista, jei galaktikos imperatoriais gali būti tik šventieji, kuriems net dauguma Žemės popiežių neprilygtų
Viską paprasčiau reiktų daryti ir ne tokiais laukiniais būdais kaip žmonių tyčinių žalojimu. Reiktų prisiminti priesaikas. Ir nebijoti jas priminti, visokiems jų laužytojams tiesiog turėtų būti užgintas kelias į politiką, nors ir šiaip iš gėdos jie galėtų slėptis kur nors po pernykščiais lapais.

2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 20:29:23
Abejoju, ar Tautvyda yra automatinė rašytoja, pagal numanomą prasmę, kurią suteikia šiems žodžiams Inkognito bei aplinką, kurioje tai nuskambėjo. Kitaip tektų pripažinti, kad dauguma mūsų būtent tokie rašytojai, kurie pradėję rašyti sakinį, tiksliai nežino kaip jį užbaigs. Šiek tiek žinau apie gąsdinančiai griežtus pavadinkime tai Tautvidos globėjus, jie tokiais dalykais vargu ar užsiimtų.
O sėdus rašyti tokiomis temomis jau patį sakinį labai sunku pradėti, ne tik, kad užbaigti. Galima pajuokauti, kad Tautvyda ne smegenimis, o širdimis rašo, nors nenustebčiau, jei būtų atvirkščiai, jei dauguma mūsų kaip enhartų (hart - angliškai, širdis) palikuonys mąstome širdimis, o ne smegenimis, svarbiau jausmai, nei (neįgalaus) proto (silpnas)balsas.
PS. Apie enhartus pats inkognito rašė, kai atlantai patyrė netikėtą smūgį iš užnugario, ir Žemė buvo apleista, tada atsirado enhartai.

Inkognito 2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 20:11:10
Dėl ko politikai yra korumpuoti ir vagys? Todėl kad žino jog kadencija yra trumpa o šeima ir meilužės yra napasotinamai godūs.

Inkognito 2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 20:08:14
Į valdžią tįuri teisę eiti tie,kurie gali tautos labaui prarasti daugiau nei gyvybę... Tam reikalinga didesnė meilė ir pasišvenyimas nei kunigo įsišventinimas ir priesaika gyventi skaistybėje,kuri beje patyliukais dažniausiai pažeidžiam,o šiuo atvejo be jokių šansų,be to net nekils noras uzurpuoti valdžią ir ją perduoti savo palikuonims. Moterims irgi analogiškai tenka atsisakyti gimdos ir motinystės džiaugsmo.

2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 20:02:57
Su tom kastracijomis sveikai mąstantiems vyrams kaip ir uždegama raudona šviesa, politika gali bebūti įdomi tik moterims ir visokiems iškrypėliams. Gal ir nieko būtų jei imperatorius pasirodytų besąs moterimi.

Inkognito 2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 19:30:51
Mano sukurtam įrenginiui idealiai tiktų atominio povandeninio laivo Kursk elektros stotis. Jos vieno užkrovimo sodrinto urano strypais užtektų 50 vietų erdvėlaivio kelionei iki Jupiterio ir atgal keletui reisų. Kelionės metu galima būtų pasiekti iki 0.4 -0.7 šviesos greičio su perkrovomis neviršinačiomis 3-4 G. 35 procentai kelionės būtų greitėjimas o 45 procentai stabdymas. Į mėnulį kelionės rezultatas būtu blogesnis nes žmogaus fizinės galimybės neperneša didelio pagreičio ir vien tik jos lemtų kelionės trukmę. Į Marsa ir atgal galima būtų nukakti maždaug per 30 mūsų dienų. Su sąlyga jei iš karto pasuktume atgal. Tiek laiko truktų gryna kelionė orie to reiktų pridėti dar buvimo planetoje laikotarpį ,į ją nusisleistų disko formos laivas skirtas transportui iš motininio erdvėlaivio į planetą ir atgal į erdvėlaivį, krovinių ir ekipažo.
Būtų gerrai kad žmonės liautūsi beprasmiškai žudę vieni kitus ir užsiimtų rimtesniais dalykais, kosmose visi galėtų patenkinti savo norus naujoms žemėms, ir problemas būtų galima greitai išspręsti panaudojus vien tik tas lėšas kurias visi skiria karo reikmėms.
Tačiau šį išradimą perduoti dabartinio mentaliteto žmonėms yra be galo pavojinga,nes jie jį garantuotai panaudos vieni kitų žudymo tikslais.

Inkognito 2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 19:06:54
prieš mėnesį sulaukiau svečių, kurie itin atkakliai norėjo sužinoti ant kiek giliai esu pasistūmėjęs antigravitacinio varytuvo arba kosminio propelerio tema. Kaip -inote kosmose nėra oro ir todėl paprastas propeleris ten neveikia, mano kuriamas būtent ir yra propeleris galintis galingai stumti priekin erdvėlaivį jeigu tik jis bus aprūpintas mechanine jėga,nesvarbu elektrine er vidaus degimo variklio. Kadangi vidaus degimo variklį aprūpinti kosmose degalais ir deguonimi yra keblu, aš pasirinkau elektros motorą ir arba atominę elektros jėgainę arba saulės fotovoltines sistemas.Geras dalykas yra tai kad iš Wato energijos galima gauti dešimtis kilogramų statinės traukos o ne tūkstntasias dalis gramo,kaip kad siulo joninių variklių kūrėjai. Tačiau esminė problema išlieka. Prieš 10 metų kartu su Jiečiu atlikomew eksperimentus kurių rezultatai buvo nuliniai,o šiandien aš galiu pasigirti jau daugiau nei 100 kilogramų statine trauka iš 200 Wt galios elektros motoro sukančio antigravitacinį varytuvą.
Tie žmonės vis kalbėjo apie skraidančios lėkštės pastatymo galimybes,tačiau apsimečiau šlanga ir esmės nepasakiau. Jie man tada pasakė kad pas mus viskas keisis 2017 metais, visi tie kurie žulikai yra valdžioje bus dievo pastatyti į vietą ir pasaulis pradės keistis iš esmės.Visus kitus metus dar būsime jų įtakojami, bet tie metai jau jiems paskutiniai gyvenime.Daugiau jų nebebus,tos vietos ir aš kažkaip tai iki galo nesupratau,ar tik valdžioje nebebus ar nebebus aplamai?

Inkognito 2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 18:49:58
Jeigu galite neblokuokite tautvidos, iš pat pradžių ir aš maniau, kad jos info yra kliedesiai, tačiau kai pritaikiau tam tikrus algoritmus jos padriki postai pasirodė, kad turi gilią prasmę,įsiklausius į juos galima tobuliau suvokti egzistencijos ir nebūties simbiotinius pasireiškimus. Jos postai turi visai normalią prasme tik išreikšti iracionaliai koduota algoritmija. Greičiausiai ji yra įtakojama man mažai žinomos civilizacijos, kaip automatinis rašytojas.

Vytautas 2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 10:31:57
Viskas truputi paprasčiau. Tiesiog reikia apriboti žmonių galimybes iki minimumo žaisti su materija ir karų problema baigiasi. Plikomis rankomis ne ką padarysi. Kas ir bus padaryta. Yra pora datų 2019-06-13 ir 2022 birželis. Pavasari paaiškinsiu kas čia ir kaip arba pasakysiu kad susimoviau. Viskam savas laikas.

Inkognito 2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 10:09:30
Visuomenę valdo iškrype,testostoreno perpildyti egocentriški kuiliai,kuriems jų lytinio potraukio ir troškimo pinigams patenkinimas yra daug aukščiau bet kokio visuomenės intereso. Štai iš čia ir kyla visi karai,ir kiti visuomenės kataklizmai. Nežemiečių civilizacijose jei nori tapti kandidatu į išminčių tarybą iš kurios tarpo vėliau renkamas ir imperatorius būtina tvarka privalai būti IŠKASTRUOTAS bei sulaukęs tik brandaus amžiaus ir atitinkanti tam tikrus intelektualumo reikalavimus. Manau labai daug politikų pas mus pasitrauktų savo noru jei būtų ir žemėje pradėti taikyti analogiški kriterijai.Gal kastracijos barjerą peržengtų kai kurie šiandieniniai politikai bet reikiamo intelekto lygio neperžengtų daugelis.

2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 21:54:31
Pažiūrėjus atidžiau į šachmatus, taip buvo valdoma didžioji Lietuvos kunigaikštystė: vienas lauko vadas (pagal lenkus - hetmanas, pagal šachmatus - valdovė, valdovas, o dabar ministras pirmininkas ar tiesiog premjeras) ir didysis kunigaikštis (pagal lenkus ir šachmatus - karalius, o dabar prezidentas).

2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 21:39:15
Nors dabar mes juos vadiname prezidentais.

2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 21:37:05
O Žemėje mums, lietuviams, ir rikių (ar kunigaikščių) užtektų, kaip gerais senais laikais.

2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 21:21:47
Dar pagal mano paprastą supratimą: imperijos, paprastai, būna tautų kalėjimais. O kai imperatoriams keliami tokie aukšti reikalavimai, kad jie vos ne šventieji, gal lietuviškai juos reiktų vadint valdovais. Kaip žinia, valdovės pačios stipriausios veikėjos šachmatuose, nors ne jos svarbiausios, o mes visi kurie juos rinktume.

2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 21:01:12
Dar pamąsčius, gal enhartus būtų galima suprasti ir kaip nehartus ar beširdžius. Toks galėtų susidaryti įspūdis pažvelgus į mus supantį pasaulį. Lengva parodyti, kad turi širdį, kai turi ką atiduoti, tik labai greit gali nuskursti taip berodydamas savo širdį. O VALDŽIOJE ATSIGINTI NUO VISOKIŲ RĖKSNIŲ IR TUO PIKTNAUDŽIAUJANČIŲ IRGI MENAS.

2015 m. gruodžio 8 d., antradienis, 02:01:50
"though" verstinas kaip „nors“.

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 23:58:52
Geresnis atitikmuo yra
'though'

nors, bet, net jei, kad ir, net jeigu, tegu
nes 'bet' turi per daug priestaravimu-jri ne viena,tai kita...is tiesu viskas vyksta vienu metu..ir TEGU

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 23:54:21
nenaudosiu zodzio ' BET'

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 21:24:00
'Bet, jei jus tariate zodi'

191 2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 21:22:48
retai kas kalba apie vizijas, nes mano, jog vizijos yra beprotybe
o kas yra beprotybe? To ko nesupranta protas-nesamone. Bet, jei jus naidojate zodi 'nesamone' niekada ir viziju negali buti, jus uzblokuojate tai patys. Jei jus i tai ziuresite kaip i 'virs samones lygi'-keliai atviresni bus.

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 21:01:32
Dar..pacios studijos-
gal butu ir sukurtas komunizmas, kiek su kitokiomis pakraipomis nei pati teorija, jei nebutu primetama tai kaip butinybe.

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 20:59:26
'Bet galimybes ir poreikiai eina is intelekto per KOSMOSO pazinima'

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 20:57:51
juk kokia nesamoninga komunizmo teorija, bet tiek ilgai studentai buvo pakantus ir mokesi... nes reikejo mokytis.
ar pasitvirtino..
KIEKVIENAM PAGAL POREIKIUS
'Is kiekvieno pagal galimybes, kiekvienam – pagal poreikius“.
Bet galimybes ir poreikiai eina is itelekto per pasaulio pazinima.
Tas kuris yra ir nori buti pazinus negalvos tik apie bendra katila ar mitingu sanburius.

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 20:44:41
jei nepritampi prie sito pasaulio, jautiesi blogai tarp zmoniu, gal ir yra tai, kad turi mokytis is kitu Esybiu

8 2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 20:39:54
Negaliu pasakyti ar pavojus yra gimimas. Sunaikinime slypi pavojai. Kita. o ar yra toks sunaikinimas, jei viena energija virsta kita .Gal but pagrinde pavojai slypi nesamoningume, nes daugelis bijo perorganizavimo. Bet jei tau kas nors pasakytu 'ej, tai tik sapnas, mirtis tik sapnas,n es tu vel pabusi' - baimiu butu maziau.N iekur nera vientisos informacijos. Visur mes turime tik delione ir bendra vaizda. Bet kartais yra imanoma iziureti konturus. As niekada netikiu tais, kurie daro ateities prognozes ne kaip mediumai, nes pranasai ne cia - jie kitoje dimensijoje.I r jie nera tik pranasai, jie yra mokytojai.

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 19:13:59
Tai sumišimas dėl to, kad tamsios jėgos į smegenis lenda?

Aum 2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 18:09:36
Pirmasis atvejis, kai zmogui kyla didelis pavojus - jo gimimas...

ASOCIJASIJOS-DIFERENCIACIJOS 2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 18:39:15
kiekvienas girdes ka nori girdeti ir matys ka nori matyti
blogos jegos kovoja uz kiekviena - tada vyksta samysiai, abejones, baimes
- bet tai pereis prie masiskumo
NE AKIMIRKSNIU-7 metai

777 2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 18:31:40
jei tu nueisi i kalejima ir ten ieskosi genijaus,ne per klaida,o todel,jog to ieskai,rasi ir ten geniju...nes genijus buna issklaidytas ir daugelyje zmoniu ir sukauptas viename zmoguje,jei ir nerasi ten genijaus, bet gali isgirsti keleta genealiu minciu
jei ieskosi sarlatano,be abejo ir genialiame zmoguje rasi sarlatana,nes juk tu pats to ieskai

https://www.youtube.com/watch?v=YPx0a59mHSM 2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 18:27:40
atsakymas-
tai tavo paties pasirinkimas

Sumišęs 2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 18:19:50
Gerai jau, gerai... gudrios mintys čia pas jumis visokos plaukia, tai gal padėsite ne per toli šokusiam žmogeliu suprati; Arkadij Petrov šarlatanas ar genijus? (surandame "joutybe""

https://www.youtube.com/watch?v=8iN7-fGZ0bQ&list=TL6QCcyHhfR5kwNDEyMjAxNQ 2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 18:01:04
Aciu inkognitui, labai idomu ir jokiu abejoniu nera, jog tai nieko kas nepatiriama, bet patiriama ne kiekvienamm

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 17:58:11
'o šis ženklas reiškia išskirtinį blogį,kuris sukrės kiekvieną,- o gal net ir nužudys'

G8-O KAS TOLIAU 2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 17:55:12
(Rusija lygtinai nėra G8 narė) susitikime Hagoje dėl branduolinio saugumo

Vida press 2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 17:50:52
tarsi Rusija varo i kampa Turkija?
Pagalvokite tik-kaip tai atrodo Pasaulio arenoje, o ne tik is Lietuvos poziciju.

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 14:34:10
kiekvienas is nupirktu daiktu daznai panaudoja tik 1/3

010 2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 14:33:06
svaicioja ir skaiciuoja - kartais nera toli vienas veiksmas nuo kito

3 2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 14:31:21
pinigai yra mainu, kaupimo, savisaugos simbolis
gali buti pirmaeiliai ir ne pirmaeiliai, ziurint kaip zmogus susidelioja savo priotetus
gerai, kai 1 euras atstoja 100 ir daugiau
tokia matematika sudetinga, bet kas kaip svaiciuoja -ne tik investicojos svarbu

444 2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 14:14:41
Vargina save ir kitus tokimis mintimis 'duoti ar imti,grazinti ar pasilikti'
Materija isnyksta greit, o santykiai lieka kaip antspaudas ilgam.

" 2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 14:12:37
Tas kuris daug svarsto apie tai 'uz dyka ar be dyko' VRGINA SAVE MINTIMIS

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 14:10:03
arklys arkio nekaso uz dyka, tera tik palyginimas..ne apie arklius kalba, o apie zmones
del 'antru galu ar pirmu galu# - tai svarbu jog is vis kazkas dar vystosi, koks gi skirtumas, kuris galas...:)))

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 14:06:54
ilgai negyvena niekas is zmoniu

Turėti smegenų ir mokėti jomis nsudotis 2015 m. gruodžio 6 d., sekmadienis, 21:05:30
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/kosminis-detektyvas-ar-tikrai-stebime-kaip-ateiviai-pasistate-elektriniu-zieda-aplink-savo-zvaigzde.d?id=69765218

Turėti smegenų ir mokėti jomis nsudotis 2015 m. gruodžio 6 d., sekmadienis, 16:50:03
Šiais laikais yra valstybinis nusikaltimas. Geriausiai LT gyvena tie, kurie neturi smegenų, bet turi gerai išvystytą antrą galą.

Juokai 2015 m. gruodžio 5 d., šeštadienis, 19:04:12
Smegenis turi visi, tik mažai kas skaitė aprašymą kaip jomis naudotis.

Inkognito 2015 m. gruodžio 4 d., penktadienis, 11:18:24
Pamastymai apie laiką, erdvę ir kitus matavimus:
https://www.youtube.com/watch?v=8iN7-fGZ0bQ&list=TL6QCcyHhfR5kwNDEyMjAxNQ

to inkognito 2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 22:20:30
kokiu greiciu, pas ateivius (jusu biciulius) vystosi, tobuleja naujosios tecnologijos
(ar dienom, metais, simtmeciais)

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 11:15:22
Ir iš vis "arklys arklio už dyką nekaso" yra tik pajuokavimas, šiek tiek perdedantis kaip viskas yra iš tikrųjų, kitaip jis nebūtų net juokingas, jei tai būtų visiška tiesa

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 11:06:46
... visi mūsų tėvai, kokie jie bebūtų buvę ar tapo ir yra, ar dar tik pasidarys...

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 11:02:28
Yra dar vienas neišnykstantis geradarių šaltinis - tai visi mūsų tėvai

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 10:54:26
O šiaip nustebtumėt sužinoję, kiek gerų žmonių mūsų pasaulyje, kuriems pro vieną ausį įėjus daugybę kartų "arklys arklio už dyką nekaso" pro kitą išeina be jokių pasekmių.
Paprasčiausiai, tokie žmonės kitaip susidėliojo, kas jiems svarbu ir į ką pirmiausiai reiktų atkreipti dėmesį. Juolab, kad neteko girdėti, kad arkliai naudotųsi kokiais nors pinigais, tad neabejotina, kad šiame pasakyme pinigai yra antraeilis dalykas.

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 10:42:24
Niekam nepatinka, kai jų gerumu kas piktnaudžiauja, išskyrus gal RE-ligonius bei visokius apsikeitinėtojus paslaugomis, kuriems gal reikia užsitarnauti malonių tiek šiame pasaulyje, tiek anapilyje.
Vien dėl Biblijoje pažadėto dešimteriopo atlyginimo nesinori būti geru žmogumi iš išskaičiavimo.
O šiaip nustebtumėt sužinoję, kiek gerų žmonių mūsų pasaulyje, kuriems pro vieną ausį įėjus daugybę kartų "arklys arklio už dyką nekaso" pro kitą išeina be jokių pasekmių.

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 10:29:26
Geri žmonės gali pradingti ir nemirdami. Niekam nepatinka, kai jų gerumu kas piktnaudžiauja.

Wilma 2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 07:26:04
"Apie mirusiuosius gerai...."
Deja, ši taisyklė galioja tik pradžioje - pradžioje daugau kalba apie gerus dalykus, bet kuo toliau nuo mirimo, tuo daugiau blogybių ima iškeldinti...
O geri žmonės ilgai negyvena, gal, todėl, kad jie kitų skausmą į save dar gyvendami surenka...

2015 m. gruodžio 7 d., pirmadienis, 05:06:38
Ar tikrai geri žmonės ilgai negyvena?
Gal iš vienos pusės trumpai gyvenę žmonės nespėja per daug prisikiaulinti, o iš kitos pusės dėl mums įprasto "apie mirusiuosius gerai arba nieko" bet kas girdėdamas tik gerą per ilgą laikotarpį gali susidaryti šiek tiek iškreiptą nuomonę. O ir šiaip žmonės linkę prisiminti tik gerus dalykus, blogi kažkaip pranyksta iš atminties.
Ilgaamžių deja nėra kam išbaltinti.

Misle 2015 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 13:18:20
Dauguma nesupratom? "W.A."pirslys ar tautvidos sekretorius?:D
tiketina, tautvida eina "w.A. pavaduotojo pareigas.
o gal ir ji su inplantais?

nu jo 2015 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 09:07:51
Nes minkštapimpiai Lietuvaičiai matyt gerai neįkerta ten kur reikia

2015 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 07:10:10
Tai gerai! Tokią kumelę tik muslimas ir sutramdys.
O ir ponuliui, nors pirmos nakties nėra ko tikėtis, bet tačiau bakšišo už piršliavimą tkrai duos.
Tkrai neblogai sumislijot; ir tautvidą iki "vechnyj chaif" lygio haremo pareigos patenkins, ir tau visus darbalaukius tuomet mažiau terš.
Palinkėsime skalsesnės piršliaujant duonos.

inkognito 2015 m. gruodžio 2 d., trečiadienis, 06:56:48
Deja per mažai turiu info šiuo klausimu, kad galėčiau daryti kokius nors apibendrinimus, bet kad vystosi, tai faktas. Numanau kad kai kurios technologijos yra pasiekusios tobulumo viršūnęir jos jau nustojo vystytis, o kai kurios sritys kurios senai buvo atrastos dar tik vystosi. Šiaip jau bičiuliai pernelyg kategoriškas pasakymas, nežemiečiai nėra nei vieni mano bičiuliai, kaip kad ir jūsų. Jie turi savo tikslus ir bendrauja su manimi tik savo tyrimų programos rėmuose ir jokių asmeninių dalykų vieni kitiems nepalaikome, nei jie pas mane atskrenda vikendui ir barbekju valgymui, nei aš per atastogas skrendu į jų rojus papramogauti. Kiekvienas gyvename savo gyvenimus. Šitie tyrimai yra jų darbas ir jie turi griežtas instrukcijas kiek gali sau leisti pagal tyrimo programos nuostatas. Aš netgi nežinau kas juos domina iš mano surenkamos info, kas jiems svarbu ir ką jie meta tiesiog į šiukšliadėžę, tyrimai iš jų pusės yra šalti ir egocentriški. Aš tik intuityviai galiu tai nujausti.

W.A. 2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 22:22:22
Atsakymas nuo Tautvidos:
- siuo metu ieskau

2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 16:36:45
Gal jau Tautvida už musulmono ištekėjai?

2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 11:31:22
Kur ir per ka eina pati Galia?
Eina per Brachmana arba Sventaja - piktaja Dvasia

http://pasaulis.lrytas.lt/marga-planeta/ka-laimina-jezus-ant-rio-de-zaneiro-kalvos.htm 2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 10:47:26
ar tai nera taikinys, ka kita religija numato naikinti?

444 2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 10:41:54
matau, kaip patys ismintingiausieji lenkiasi statuloms-
Maitreja projektas Budos ir Viespaties Shyvos...Jezaus...Marijos...
ir kitu kulturu, dar maziau mums priimtinu,kaip Vudu religija...
kai magai naudoja leles...gal kas galite paaiskinti suprantamiau,
kur yra jega? Mintyse? Kur ir per ka eina pati Galia?

2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 10:35:46
statulos?
Ir gyvybes dvasia..tai kas nera suvokiama pilnai

2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 10:12:39
nuostabios musulmonu maldos rytais, ir keleta kartu per diena.. nuostabios ju sventyklos, kur leidziama ieiti tik palikus apava uz duru... nuostabios ju moterys,d engiancios veida, nuostabus ju angelas Sv.Michaelis... tik pats ituzis nera nuostabus

2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 09:42:29
Tik mirtis nutraukia tai,ivyksta perorganizavimas, todel ir i mirti nereikia ziureti su didele baime.Nors...kas drastiska ir skausminga,visada kelia baimes pojucius.

2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 09:40:21
kai zmogus pasirenka gydytojo profesija ar politiko, kario ir t.t.,juk sunku jam po 3-10-15-20 metu veikti kazka tai kita
is ko duona valgys?

69 2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 09:37:23
kartais mirtis tera issivadavimas is ligu,karmos,senu iprociu-ir nieko tokio baisaus nenutinka

33 2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 09:03:34
nereikia pranasauti datos, mirusiuju skaiciaus-
sustokime ties Svatika,tai ne kas kita,kaip paties Viespats Syvos sokis
visos salys, istarusios 'Ne' karo pabegeliams,turi negatyvia karma-
gaila, jog politiku toks trumpas matymas pries nuosprendzius

2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 09:00:26
Zmones turi neutralizuoti energetika, per malda Motinai Marijai

2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 08:59:14
pokyciai butini, bet ne tokie drastiski

inkognito 2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 07:12:48
Kad ir vėl eilinį kartą nebūčiau apkaltintas bereikalingu fantazavimu štai nuoroda kuri pagimdė mano žemiau išklotus samprotavimus:
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12246675_10153632542087420_1364454505694422937_n.jpg?oh=59afbd34f22b25bf91395f67b28b804e&oe=56B1C094

inkognito 2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 07:01:39
Siūlau padiskutuoti, ar tokie keliautojo laiku perspėjimai gali turėti nors kiek realaus pagrindo, kaip manote?

inkognito 2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 06:56:48
Dar vienas liūdnas pamastymas: iš kur teroristai lengvai gali gauti mirtinų dujų -ginklo? Nagi visi žinome, kad 1945 metais tūkstančiai tonų mirtinų dujų ginklo Luizito, – Ipriti, Sinilinės rūgšties konteinetių buvo tiesiog paskandinti Baltijos jūroje, o juos iš ten pasiimti tėra tik technikos reikalas. Ypač tiems kas turi pinigų, technikos ir blogų ketinimų... tiesa jie skendi apie 400 metrų gylyje, o gal net ir sekliau, tikslių žinių neturiu.

Inkognito 2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 06:42:48
Dar pamasčiau kaip techniškai būtų įmanoma realizuoti tokį variantą ir supratau kad tai gali atlikti tik koks nors kenkėjas cheminės atakos pagalba, naudodamas mirtinas dujas ir pats būdamas įsimaišęs toje minioje su izoliuojančia dujokauke užantyje. Tai tik mano pamastymai,-nieko rimto, tačiau eidami apsipirkti kur nors į prekybos centrus geriau turėkits dujokaukę su savimi, aišku tai šiandien labai kvailai skamba, bet rytoj gali taip ir nebeskambėti... Juk sinilinės rugšties vienas gramas gali nužudyti iki 1000 žmoniu, o 4-5 gramai nėra ženklus skaičius ištirpdytas kokiame nors akimirksniu patalpoje pasklindančiame eterio tirpale...

inkognito 2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 06:31:57
Kai kas iš ateities įspėja, kad 2015 m gruodžio 17 dieną Kaune įvyks teroro aktas kurio metu žus 4.326 žmonės, kas galit tai pakeisti įsikiškite jau šiandien. Asmeniškai neįsivaizduoju kur vienu metu būtų galima nugalabyti tiek daug žmonių, nebent kokiuose nors sporto rūmuose, Maksimoje, Megoje ar Akropolyje besistumdančius prieššventiniuose išpardavimuose ar dar kur nors. Nors ir man keistai skamba šis perspėjimas ,tačiau geriau pabūkime atsargūs ir šią dieną geriau praleiskime namie... Kaip nekeista vienas iš šio keliautojo laiku pranašavimų jau išsipildė, Kinijos Juanis jau tapo rezervine valiuta...

Inkognito 2015 m. gruodžio 1 d., antradienis, 06:09:56
Kadangi civilizacijų yra milijardai, todėl ir laiko atskaitos sistemų irgi yra tiek pat. Vienas iš dažniausių pasirinkimų yra planetos apsisukimas apie savo ašies laiko tarpas, kuris išdalinamas lygiais vienetais ir sudaro paros ciklą kaip ir pas mus. Kitas variantas yra dešimtainė sistema, kur mūsų valandos trukmė yra 100 minučių ir laikas per kurį planeta apsisuka aplink savo ašį yra suskirstomas tokiu ciklu. Dar vienas irgi analogiškas dalykas yra metų ciklas - tai laiko tarpas per kurį planeta padaro pilną apsisukimą aplink savo žvaigždę. Jis irgi yra išdalinamas labai įvairiomis metodikomis, skirtingos civilizacijos skirtingą laiko tarpą keliauja aplink savo žvaigždes, todėl tai kas tinka vienoms visiškai netinka mums arba kitoms.
pas mus žemėje laiko atskaita irgi būtent atnešė ateiviai, čia būtų pats realiausias to kontakto įrodymas, nes mes pasirinkome klasikinę jų laiko skaičiavimo sistemą pasiremiant astronominiu mūsų planetos judėjimu aplink savo žvaigždę, šį laikotarpį matematiškai išdalinant iš dalaus sakaičiaus, kuris gavosi 12 su menkais nukrypimais, kuriuos ištaiso keliamieji metai. Nesvarbu kokia kur yra laiko atskaitos sistema, tačiau svarbu yra tai kad ji būtų vieninga visoms ten gyvenančioms tautoms ir rasėms, nes tai labai svarbu koordinuojant civilizacijos pastangas išgyventi toje fizinėje plotmėje kur joms buvo lemta įsitvirtinti pagal kūrėjo valią. egzistencijos pradžia irgi skaičiuojama nuo kokių nors istorinių įvykių, dabar sklando idėja kad laiko pradžia būtų skaičiuojama nuo GT įsikųrimo laiko, taose civilizacijose kurios priklauso šiai sandraugai.. bet tai tėra kiek daugiau nei milijardas civilizacijų mūsų galaktikoje, o be jų dar yra tūkstančiai milijardų tiek paukščių tako, tiek Andromedos ūko tiek kitose galaktikose, tad šis klausimas ir toliau lieka atviras...

to inkognito 2015 m. lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:47:45
Gal žinote kaip ateiviai skaičiuoja metus
kam lygus mūsų metai?

Kvailas padugne 2015 m. lapkričio 30 d., pirmadienis, 13:18:10
Kas tau davė tokią teisę nustatyti kas egzistuoja o kas ne? Ach tu save laikai labai "protingu"-na tada savaime suprantama,matyt koks nors esi anomalijos puskvailis

Kvailiems -inkognito postai 2015 m. lapkričio 30 d., pirmadienis, 08:38:42
Tai nebrandžios fantazijos,gi mes gudresni, jas traktuojame, kaip chanelingą.

pakeliui iš anomalijų. 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:30:31
http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=675.705
gan nepatogi tiesa ten

2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:16:53
http://www.facebook.com/paranormalu

pakeliui iš anomalijų 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:10:35
man nesinori su tavim diskutuot, jaučiuosi per daug protingas, atsiprašau aš kvailas.:ddd
esu pirmykščio proto žmogus, be iniciatyvos ir vaizduotės. Tik stebiuosi kaip kažkas, kas „neegzistuoja“, gali paveikti mūsų realybę?
Aš ne aliens.

aleis 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:45:52
kokį čia dvigubą žaidimą žaidi? ddd tave išduoda

2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:23:09
Neįvykdei sumedžiojimo limito. :ddd trūksta dar vieno "vilko"

bičas 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:17:57
Jei nesugalvoji geriau, nekurk. Nesame gluši. Tai visiškos nesąmonės, apie kurias nenori net jietis diskutuoti.:ddd

inkognito 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:16:14
Ką gi diskusiją baigiu, su chamais diskutuoti aplamai nesiruošiu... labanakt vaikučiai- čiučia -liulia

2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:14:06
inkognito, nusišneki, iki visiškos nesąmonės, praradai saiką .

2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:11:22
bičas 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:09:14
nso inkogtito pamosavo šantažo kirviu.
drebėk jieti :ddd
nežinai kad tau įdėti inplantai,į plaukus utelių prileido;ddd
Nu, prajuokino nerealiai
Su malonumu perskaičiau, perspėjimas lipantis už realybės ribų;ddd

To reikalingi faktai 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:08:36
inkognito implantai metalo -keramikos juos fiksuoja radarai ir rentgenas,Gi Jiečio jau daug tobulesni jie biologiniai jų niekas nefiksuoja...Inkognito lengvai juos gali įrodyti o Jietis ir pats nežinojo, kad jie pas jį yra...Atsimeni kai nufilmavai autostradoje nso ir įrašei į kompą?

Natangas 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:05:37
Tai kad tik tornas implantų ir prikaišioja.

inkognito 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04:18
3 pasaulinis karas pradžioje bus kariaujamas tik konvenciniais ginklais, kol pralaiminti pusė nenutars pataisyti strateginę padėtų branduoliniu smugiu priešui.... Vat tada viskas ir prasidės jeigu tik iki to daeis... Trečias pasaulinis karas prasidėjo jau Gruzijos iniciatyva o dabar jis tik po truputį įgauna pagreitį...

reikalingi faktai 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:55:56
jieti padaryk rengeno nuotrauką ,lai ir inkognito padaro:ddd
vat ir ginčas bus išspęstas.

2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:50:17
Trečiasis pasaulinis karas. Kitas po antrojo pasaulinio karo einantis globalus karas, kurio metu gali būti ir plačiai panaudotas masinio naikinimo ginklas.1962 m. Karibų krizė[1] (dar žr. Vasilijus Archipovas).
1979 m. klaidingas Amerikos NORAD atakos įspėjimo sistemos darbas[2] .
1983 m. klaidinga NATO Able Archer 83 programos interpretacija[3] (dar žr. Rainer Rupp).
1983 m. klaidingas Sovietų Sąjungos atakos įspėjimo sistemos darbas[4] (dar žr. Stanislavas Petrovas).
Trečiasis pasaulinis karas neretai įvardinamas kaip pasaulio pabaiga, nes masinio naikinimo ginklais žmonija gali susinaikinti, sugriauti savo civilizaciją. Tai vienas iš galimų Fermi paradokso paaiškinimų.

inkognito -bičui 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:49:33
Jietis man draugas-bet tiesa svarbiau,ir čia ne teismas kad advokatų reikėtų,čia laisvas nuomonės išreiškimas. O implantų Jietis nesisavino jis turi savus ir dar tobulesnius nei maniškiai... Taip kad biče nepataikei

bičas 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:45:29
Senių kvailiojimai, nepasidalino smėlio dėže.
inkognito net tautvidai advokatauja kad jiečiui įgeltų ;ddd
O jietis inkognito inplantus pasisavino. ddd

Inkognito 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:30:05
Lietuviai ruoškitės pasitikti savo likimą:
https://www.facebook.com/100006500285055/videos/1842498382643487/
Jei Lietuvą valdytų ne kgb agentai tai jie pirktų ne surudijusius laivus ir šarvuočius bet kiekvienam suaugusiam Lietuvos vyrui nupirktų po automatą ir bent 200 patronų prie jo.

Inkonito-jiečiui 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:23:42
Būk savo oloje ir įsivaizduok, kad esi saugus.Tau jau senai,- prieš 10 metų sudėti implantai ir dar aukštesnės technologijos nei maniškiai.Kam reikia tas tave konkrečiai ne tik stebi bet gali ir valdyti.Bet tavo metas dar neatėjo,turėsi konkrečią užduotį kai Lietuvą okupuos rusai,po metų- kitų.Rusai inspiruojami Torno civilizacijos ir jų užduotis sukelti žemėje sumaištį ir 3 pasaulinį kara,kuris jau dabar dalinai ir vyksta.Gausi visas galimybes ,pagalbą ir techniką tam brudui sutramdyti kai tam bus laikas.
Maniškiai jau grįžinėja iš kelionės į visatos centrą,jau astronomai stebisi naujai "atrastais" signalais iš jų erdvėlaivių.
Kadangi trokšti privatumo daugiau tavęs netrukdysiu bet žinok kad tu jo realiai turi tiek, kiek mikrobas po mikroskopu...Jūsų laukia labai įdomūs laikai, man gal būt pavyks nuo jų išsisukti ....

Jietis 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 17:47:26
Inkui
.
Kartais akį užmetu ir į NSO forumą. Nieko ir jokiais nikais, kaip esu žadėjęs, ten nerašinėju. Kaip ir nesilankau to dvigubo mossad agento `ausyje`, kuris savo šunį mano niku pavadinęs ir kurio veidą jis, gal ne jis, bet apkramtęs. Nesilankau ir jokiuose analiniuose forumuose.
Bet pastebiu, kad NSO kažkoks intriganto labai nori mane iš olos ištraukti. Tai tu jam pasakyk, kai pamatys (o kad pamatysi tai žinau), kad anam nepavyks. Aš renkuosi, o ne mane renkasi su kuo `eiti į žvalgybą`.
Tu, bičiuli, tai jau automatiškai atkrenti. Nebent išsioperuotumei implantus. :)
Sėkmės drožiant lėktuvą. Manau ant uodegos eleronų ar korpuso puikuosis Sakalo emblema, liudijanti atmintį nuo atlantų civilizacijos laikų (kaip ir lietuviška šnekta). Ir kas tą simbolį pavadino kokiais tai stulpais, reikėtų akis išlupinėti (mažiū mažiausiai.:).
.
Pokštininkui, (Upeliui);
Mano šešėlyje stovėdamas, nenusigrandysi mano niko. Pirmiausiai ištrink jį iš savo galvos, nereikės teisintis.
Šiaip aš patį gerbiu, kaip ypatingai sąžiningą, dorą, be jokio melo žmogų, kas mūsų pasaulyje beveik neįmanoma. (Nors nesu tavęs niekada sutikęs, bet galvoju neapsirinku). Manyčiau kad įvyko klaida. kad atsidūrei būtent šiame pasaulyje.
.
Geros kloties visiems. Ir nustokite valkioti mane ten kaip kokią šmėklą.:)
.
Jei kas už mane nukelsite tai į NSO forumą, ačiū.

nesi teisus rentgenai 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 16:34:43
Tūkstančiai vaikų pradeda kvaišalus naudoti net ir tuomet kai tevas ir motina šalia, šeima pasiturinti ir tuti ganėtinai laisvų lėšų. Vaikai jauni, kvaili ir smalsūs, o narkatos prekeiviai nagli kaip buldozeriai. stovi prie mokyklų ir laukia savo aukų. Duoda už dyka pabandyti, o tie kvailiukai nori pasirodyti kieti prieš draugus, sykį kitą pabando o paskui jau gauna priklausomybę... Tėvai pasiruošę tūkstančius pakloti kad to nebūtų...

2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 14:28:56
nekalta, kad vaikus vienus paliko? galejo po kurio laiko pasiimti kartu.
pinigai neatstoja motinos internetu.
Mylinti motina niekada vaiku neprimeta seneliams.

Tutvida nekalta dėl to 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 12:51:37
Juk ne ji pripratino dukrą prie narkotikų, o tai, kad dosniai rėmė savo šeimą užsienyje uždirbtais pinigais, tai ta šeima turi jai dėkoti, o ne kaltinti nebūtais dalykais... Ir iš viso šiuolaikinis jaunimas nei pats nežino ko trokšta. Jis viską gauna už dyką; net ačių nepasako, ką mes savo laiku įgydavome kruvinais mozoliais nuo kauptukų vaismedžių sodinukų plantacijose ravėdami ir kaupdami obelų sodinukų kilometrines vagas po 10 kapeikų už vienetą...

Ką gali pasakyti? 2015 m. lapkričio 29 d., sekmadienis, 11:34:18
"Tautvida, ar niekada nepagalvojai, kad del dukros narkomanijos pirmiausia ir labiausiai kalta esi pati?"

Jo 2015 m. lapkričio 27 d., penktadienis, 11:36:38
Nėra ko pykti, juk ne paslaptis, kad žmogaus gyvenimas, tiktai kvėptelėjimas! Žmogus tik praeina kaip šešėlis, tik rūkas yra jo visas triūsas, – Kaupia turtus, bet nežino, kam jie atiteks. Negalite tarnauti Dievui ir Mamonai. O karai vyksta del turtų ir valdžios, net tarp ateivių.

2015 m. lapkričio 27 d., penktadienis, 11:21:29
Kas klause "ar is pelkes tas grazumas mano prigimimo"

O tu esi 2015 m. lapkričio 27 d., penktadienis, 07:38:30
Išsigimėlis pragaro

2015 m. lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:38:20
benkartas esi? ar benkarto savininkas?

Tam O va... 2015 m. lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 18:53:26
Perskaičiau tavo mintį ir ji iš karto pasmirdo man pragaro siera, matyt esi iš ten atsibastęs į šį puslapį?

O va ... 2015 m. lapkričio 24 d., antradienis, 07:21:29
O va mintis apie benkartus nuo ateivių sudomino ... o dar tas įdomus žodis "mergalaukis" ... Pirmąkart jį pamačiau, tačiau daugybę skirtingų prasmių prisigalvoti galima...

Nesuprantu... 2015 m. lapkričio 24 d., antradienis, 07:19:02
Ar čia kokie svetainių, ar adminų karai ar tik Mėnulio fazės (jiems)? Karas išsitraukus IP ietis?

2015 m. lapkričio 23 d., pirmadienis, 18:00:23
meskosausyje.lt/forumas/viewtopic.php?f=20&t=128&p=651#p651

iš šono 2015 m. lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:22:57
Dabar nieko baisaus auginti benkartus.
Mergalaukis atviras po 100 gramų degtines.
Nesvarbu kad vaikas net akyse nematys tėvo- ateivio ,svarbu pašalpos
O jeigu pasiturintis ateivis, tai visai faina, elementai garantuoti, dar priedas už tylėjimą, kad į skraidantį laivą neprase.

Stebėtojui 2015 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 20:57:40
Būtent todėl jie ir neblokuoja IP adresų, kaip matai.

Stebėtojas 2015 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 20:47:13
Įdomu stebėti, kaip kitų svetainių adminai ateina į čia ir aiškinasi su savo forumų dalyviais :) Bet techniškai imant, blokavimas pagal IP adresą yra ypatingai žemas lygis, nes be to, kad IP gali būti dinaminiai, jie gali būti ir iš anapus "ugniasienių" - pvz., mano įmonėje nemažai tūkstančių darbuotojų į pasaulį žvalgosi per vieną IP... jo blokavimas "kerta į paširdžius" daugybei potencialių visai nekaltų diskutantų -- taigi ir "nori sulaukti protingų žmonių", ir kartu užkerta kelius jiems ateiti...

Inkognito 2015 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 20:03:11
Atkreipkite YPATINGĄ dėmesį į šiuos priešmirtinius Stivo Jobso žodžius:
Prieš mirtį Stivas Džobsas pasakė pačius svarbiausius žodžius. Net šiurpas krato...
Stivą Džobsą, galima pavadinti kultine asmenybe per pastaruosius dešimtmečius. Milijonai žmonių jam dėkingi už unikalius produktus. Nepaisant visų turtų, Džobsas sugebėjo išlikti paprastu žmogumi.
Neseniai internete buvo paskelbti paskutiniai Stivo žodžiai, kuriuos jis sakė ligoninės palatoje. Šis pranešimas paliečia labiausiai subtilias sielos stygas... Galbūt jis bus stipresnis už tą garsų pranešimą, kurį jis padarė priešais Stanfordo absolventus ir kurį daugelis cituoja iki šios dienos ...
"Man pavyko pasiekti sėkmės verslo pasaulyje viršūnę. Daugelis mano, kad mano gyvenimas - tai sėkmės personifikacija.
Bet aš pripažįstu, apart darbo, aš neturėjau daugiau džiaugsmų. Apskritai, turtas - tai tiesiog gyvenimo faktas, prie kurio aš paprasčiausiai pripratau.
Šiuo metu aš guliu ligoninės lovoje, ir prisimenu visą savo gyvenimą. Dabar suprantu, kad turtai ir pripažinimas, kuriais aš taip didžiavausi, prarado savo reikšmę artėjančios mirties akivaizdoje.
Kai aš žiūriu tamsoje į žalią šviesą, sklindančią iš gyvybės palaikymo aparato, ir išgirstu savotišką mechaninį garsą, aš jaučiu mirties artėjimą ir Dievo alsavimą. Dabar, kai turime pakankamai pinigų, atėjo laikas pagalvoti apie visiškai kitus gyvenimo klausimus, nesusijusius su turtu ...
Gyvenime yra kur kas svarbesnių dalykų. Galbūt kai kam tai yra santykiai, kitiems – menas ar vaikiškos svajonės ...
Nuolatinės lenktynės dėl pelno paverčia žmogų į marionetę. Tai atsitiko ir man. Dievas davė mums jausmus, kad mes galėtume papasakoti apie savo meilę artimiesiems.
Turto, kurį aš uždirbau savo gyvenime, aš negaliu pasiimti su savimi. Viskas, ką aš pasiimsiu, - tai tik prisiminimai, susiję su meile. Tai yra tikrasis turtas, kuris turėtų sekti jus, lydėti jus, turėtų suteikti jums jėgų eiti toliau.
Meilė gali įveikti milžiniškus atstumus. Gyvenimas neturi ribų. Pasiekite aukštumas, kurias norite pasiekti. Eikite ten, kur jūsų širdis veda. Viskas jūsų rankose.
Už pinigus galite nusisamdyti krūvą žmonių, kurie vežios, darys kažką namuose ar darbe. Bet niekas nepasiims jūsų ligos sau.
Materialius dalykus, kurių mes netenkame, dar galime surasti, uždirbti, gauti. Bet yra vienas dalykas, kurio jūs niekada nerasite, jei praradote. Tai gyvenimas.
Nesvarbu, kiek jums dabar metų, ir ko jūs pasiekete. Pas mus visus ateis diena, kai užuolaidos nusileis ...
Jūsų turtas - tai meilė šeimai, mylimajam, artimiesiems, draugams …
Saugokite save. Rūpinkitės kitais.”

san IL 2015 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 19:18:13
Mes tavęs ir neblokuosime, mums tiesiog neįdomu šitos intrigos, supranti? Laukiame kol pradėsi diskutuoti kitose temose, normaliai. O tai dabar vienas prisiregistruoja pulti visus, kitas prisiregistruoja aiškintis autobiografijas. Neįdomu. Mes norim sulaukti protingų žmonių (taip pat ir skeptikų) kurie rašytų į temas susijusias su forumo tematika ir tiek.

San IL 2015 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 19:09:40
Pokštininke, neišsigalvok, dar specialiai patikrinau - jokių blokų tau niekas neuždėjo, niekas išvis net nelindo prie valdymo pulto savaitę.
Gal pats vėl sumaišei kokius nors savo IP adresus ir patekai ant jau užblokuoto.

2015 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 17:06:09
Mano žiniomis, paskutiniu metu policija kaip beje ir ligoninės labai pasitvarkiusios į gerąją pusę. Labai kvailas būdas nuleisti garą mėžiant apdergtus šiaudus. Nauji darbuotojai nėra lengvai pakeičiami apdergti šiaudai. <<ломать это не строить>> Pavėlavęs įniršio aidas.

2015 m. lapkričio 20 d., penktadienis, 00:03:02
nesunku atspėti

2015 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 23:40:32
Kažkam reikalingos intrigos :(

2015 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 23:02:07
Anomalijos svarstymų aikštėje nieko nepamečiau. O čia visai ne nuoskaudos, tik trumpas žvilgsnis iš šalies.

2015 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 22:46:21
Tai eik i anomalijos foruma ir viskas. ko cia dabar nuoskaudas lieji? suprasciau jeigu m/a butu vienintelis forumas lietuvoje apie nso... o dabar kur durys atidarytos ten ir zygiuoji sau, nekvarsinadamas kitiems galvos

pokštininkas 2015 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:57:35
Jei, atvirai, mano nuomone m/a susirenka ne visada blaivūs asmenys arba Lietuvos nemėgėjai, besityčiojantys iš savanorių tėvynės gynėjų (patriotų) ar blevyzgojančių apie lietuvių kalbos jaunumą. Su tuo gal ir būtų galima sutikti, jei galvotume apie lietuvių bendrinę kalbą (prisipažinkite, kas ją labai gerai moka), kokios net nėra "atsilikusioje" norvegų ypač senoje Evaldas 66 akimis kalboje. Nėra ko patiems lįsti į meškos irštvą ir kartu sapnuoti jos girtų sapnų, ir per kuriuos kiekvienas atskirai gali būti įtrauktas į nesibaigiančius karus. Ką parodo neseniai iš ten išmesto Lino atvejis.

pokštininkas 2015 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:26:32
Atsiprašau, neatpažintų skraiduolių svetainės lankytojų, kad nukrypsiu į daug kam neįdomias lankas, kurios iš šalies atrodo kaip santykių aiškinimaisi bei rietenos m/a-yje.
Aš nieko nežinau, apie savo įdomią "istoriją", kurią kaip supratau jau papasakojo Rentgenas, valgydamas kartu šašlykus su m/a bendruomene, kažkodėl jam ir Jiečiu prisireikė apsimetinėti bei nieko nežinau apie neva savo dešimties metų "ufologų" kiršinimus jų svarstymų aikštėse, kurios manęs niekada per daug ir nedomino.
Per penkias dienas m/a kaip ir įrodžiau, kas esu. Aš rašiau apie puolimą ir daugybės šiukšlių prirašymą pokštininko vardu. Evaldo 66, gerai išmanančio php, akimis tai neįmanoma, bet apsigręžęs ir viską pamiršęs, mini meškos ausies užlūžimą, pokštininko paskyros ištrynimą kartu su daugybę šiukšlių.
Įtarinėjimai, kad kažkas išsiaiškinęs kelių žmonių slaptažodžius būtų rašinėjęs jų vardu neturi jokio pagrindo.
m/a-yje menkiausia klaidelė, gali lengvai paversti jus jų priešu, atėjusiu "skaldyti ir valdyti", kažkokiu garbėtrokšta, svajojančia pakilti iki svarstymų aikštės tvarkdarių, kurie į svarstymus paprastai nesikiša, kad galėtų išlikti nešališkais. Garbėtrokšta, svajojančia žinučių skaičiumi
aplenkti senbuvius, tačiau gvildenančią tik vieną temą ir taip per daug parašiusią. m/a-yje yra kažkokia galimybė lankytojus rūšiuotis į priešus ir draugus. Aš m/a-iai kažkas blogiau už priešą, atsižvelgę į mano parašinėjimus koks beprasmis laiko švaistymas yra gilinimąsis į IP adresus,
paprasčiausiai atėmė visas teises, tame tarpe ir skaitymo. Naujų vartotojų ir nebūtina priimti, išskėstomis rankomis ypač, per pilnatį.
Jei norėsite, kad sugrįžčiau į m/a, jau patys praneškite apie nuimtus teisių apribojimus, nors abejotina, kad to norėtume tiek jūs, tiek aš. Ten jausčiausi kaip dramblys trapių indų parduotuvėje.

o kam dar balsuoti? 2015 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 06:09:06
Ir taip akivaizdu, kad inkognitas labiausiai čia ir draskomas pamišėlių.

verbliudas 2015 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 20:59:47
balsuokim;
kas daugiausiai spjaudosi?

Inkognito 2015 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 14:13:36
Patys taip ir darote ir spjaudote ir žeminate, o dabar dar ir savęs pradedate klausinėti kodėl taip darote? Ar netrodote patys sau juokingi ir nenormalūs?

antra 2015 m. lapkričio 18 d., trečiadienis, 12:35:21
čia daugelis turite džiaugsmo tik vienas kitą apspjaudyt. Prieš žemindami ir įžeidinėdami vienas kitą visuomet pagalvokime kodėl tai darote?
Parūpo netikrų raganų medžioklė?

2015 m. lapkričio 17 d., antradienis, 23:40:45
Nejieti, esi populiarus jau ir anomalijoje, su kuo ir sveikinu: anomalija.lt/forum/index.php?topic=4015

2015 m. lapkričio 17 d., antradienis, 23:06:32
Iš kur tokias nesąmones traukti inkognito?

2015 m. lapkričio 17 d., antradienis, 21:16:31
nekelk panikos.

inkognito 2015 m. lapkričio 17 d., antradienis, 21:15:08
Po branduolinio smūgio bus daug lengviau nustatyti teroristus, jų visų kūnai bus radioaktyvūs ir juos bus galima pribaiginėti vietoje,- pamatavus su dozimetru... Toks yra slaptas planas.

inkognito 2015 m. lapkričio 17 d., antradienis, 21:06:22
Net neįsivaizduojate kokios kraupios slenka šios minutės,netrukus bus balsavimas

inkognito 2015 m. lapkričio 17 d., antradienis, 21:04:17
Labai tikėtina kad bus, buvo alkaida; ją sutramdė - išlindo Islamo valstybė... Taip kad jie norės visam laikui parodyti kad nejuokautų ir jų manymu taip bandys prideginti šį blogį. Nori pagasdinti atominiu ginklu, kaip pagasdino japonus 1945 metais,kad mažai nepasirodytų...

2015 m. lapkričio 17 d., antradienis, 20:47:44
nepergyvenk, to nebus

Inkognito 2015 m. lapkričio 17 d., antradienis, 19:47:11
Atrodo supratau šį ženklą, vyksta diskusijos tarp vyriausybių, kad prieš Islamo valstybę būtų panaudotas branduolinis ginklas. Duok dieve, kad neišprotėtų iki galo mūsų vyriausybės...

inkognito to pirma 2015 m. lapkričio 17 d., antradienis, 19:35:12
Tai ką tu išdėstei yra RUTINA,o šis ženklas reiškia išskirtinį blogį,kuris sukrės kiekvieną,- o gal net ir nužudys.

pirma 2015 m. lapkričio 17 d., antradienis, 16:43:45
Nereikia ir žalio trikampio, visame pasaulyje kasdien vyksta kažkas negero
karai, marai,žemės drebėjimai, ligos, tad nieko naujo
Tas vyko per visus amžius.
Tik technologijos tobulėja.

inkognito 2015 m. lapkričio 17 d., antradienis, 16:36:29
Virš Melburno įsižiebė ir 15 sekundžių švytėjo žalios spalvos trikampis,aukštai danguje. Tai įspėjamasis ženklas apie vėl kažkokią būsimą stambią nelaimę arba katastrofą žemėje.Kažką vėl stambiai prisidirbome prieš dievulį ir šis mums rodo žalią kortelę,tačiau jos reikšmė priešinga nei futbole. Šiaip jau dėl visa ko pasiruoškime negeriems dalykams gal būt netgi atominiam karui...

2015 m. lapkričio 16 d., pirmadienis, 18:36:54
Daugybė iliuzijų - tai menas.

2015 m. lapkričio 16 d., pirmadienis, 15:36:53
Menas - tai daugybė iliuzijų.

sekmadienis nuostabus 2015 m. lapkričio 16 d., pirmadienis, 09:23:22
o penktadienio vakaras Paryžiuje?

2015 m. lapkričio 15 d., sekmadienis, 23:58:39
Nuostabus sekmadienis praėjo.

Ženklas 2015 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 22:47:10
http://grynas.delfi.lt/gamta/ruduo-sukure-lietuvos-trispalve-kaip-taip-atsitiko.d?id=69396590
Nėra ko mums bijoti,tai geras ženklas iš dangaus:)

Atsipalaiduokite... 2015 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 21:44:23
http://grynas.delfi.lt/gamta/neimenama-mistisko-lenkijos-misko-paslaptis.d?id=69570486

prisimenu 2015 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 21:23:13
Pranašas, tai tu Jieti?
apie tai anksčiau rašei.
buvai Blavatskajos gerbėjas, step to step iš paskos.

Pranašas 2015 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 20:48:45
Blavatskaja savo laiku priminė:
„Pagoniškuose Rytuose gyvuoja [tokia] pranašystė apie krikščioniškus Vakarus [...]:
Kai visų senovės tautų užkariautojai bus savo ruožtu nugalėti juodųjų drakonų, sukurtų jų nusidėjimų ir pagimdytų pakrikimo, išmuš pirmųjų išsilaisvinimo valanda,
... Tada milijonai iš Kinijos ir Mongolijos, pagonių ir musulmonų, aprūpintų baisiausiais ginklais ir sustiprintų Rytų dangaus gyventojų, su Vakarų pragariška prekybos ir meilės pelnui pagalba, o taip pat gerai apmokytų krikščioniškų žudikų, - įsiverš į supuvusią Europą lyg nesulaikomas srautas...“.

2015 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 19:55:29
Karingai nusiteikęs iš išvardintųjų tik inkognito. Kiti gal net nesupranta, kaip jūs čia bandote įtraukti mus į karus bendram tinkle. Čia rami užuovėja, nesam jokie priešai. Tik TEISYBĖ svarbiau.

2015 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 19:49:50
Prancūzijoje kaip supratau buvo atgrasinimas, kerštas už tai, kad prancūzai prisidėjo pagaunant kažkokį svarbų musulmonams žmogų Anglijoje. Padidinto saugumo priemonių nėra prasmės imtis, kol nebus už ką keršyti. Tikiuosi, panašiai Lietuva nebus įtraukta į šį karą.

virš 1000 keleivių ir 91 policininkas 2015 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 15:46:14
Apsišiko iš baimės Niujorko oro uoste kai nusileidus keleiviniui laineriui iš Rusijos išlipęs vienas keleivis sušuko garsiai savo žmonai Alaja v Bar

Žvalgas 2015 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 13:47:38
Šiame saite paprastai niekas nedingsta - pasižvalgykite archyvuos...

Galaktikos taryba 2015 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 13:42:46
Kodėl buvo ištrintas mūsų įspėjimas? Ar ne perspėjome kad sulauksite dievo bausmės už savo pasileidimą, išdavystes ir menkavertiškumą? Ir tai tik smulkus įspėjimas už jūsų nuodėmes,- kas nutiko vakar,- tikroji bausmė dar priešakyje.

Rokokas 2015 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 11:55:22
Gyvatės išmintis - jos išnaroje!

2015 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 11:54:28
"Saugumo", kontrolės stiprinimas - tas pats karas, valstybinis terorizmas, kas tik patvirtina teiginį...

Ligoninė uždaryta 2015 m. lapkričio 14 d., šeštadienis, 06:45:43
Gancaras viską žino.
Gancaras čia karalius!

2015 m. lapkričio 13 d., penktadienis, 23:30:57
Na tokiu Santa Barbaru ten nesu stebejes, kaip buvo su Tautvida, jieciu, nejieciu, pokstininkais ir pan.

2015 m. lapkričio 13 d., penktadienis, 23:00:39
O kas gali patvirtin kad nėra ten visokiu rentgenu, pokstiniku, inkognito ir panasiai? Gal tas pats raso kitais vardais? Kaip rase Evaldo vardu, o tikrasis Evaldas savo vardayrode fb .....

2015 m. lapkričio 13 d., penktadienis, 21:42:42
Ko jus prie tos anomalijos prisiknisot? Vienintele normali vieta apie paranormalius reiskinius kuri dar liko Lietuvoje. Nera ten visokiu jieciu, nejieciu, pokstininku, inkognitu ir t.t. Jus cia pjaukit virtualiai gerkles vieni kitiems, o ten neliskit ir neprovokuokit. Neduok diev. visokie pokstininkai ir ten pasirodys, tai teks iranomalija palaidoti

Virga 2015 m. lapkričio 13 d., penktadienis, 21:18:31
Gudrumėlis kaip žalčio, bet nereikia pamiršti ir gyvatės išminties. :D

2015 m. lapkričio 13 d., penktadienis, 15:05:05
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/ispanijoje-ir-turkijoje-lyja-kosminiais-rutuliais-per-savaite-nukrito-net-keturi.d?id=69566458

2015 m. lapkričio 13 d., penktadienis, 14:21:46
Drąsi, kai nebijo

2015 m. lapkričio 13 d., penktadienis, 14:20:46
Nebijo, kol nepagalvoja

inkognito 2015 m. lapkričio 13 d., penktadienis, 12:40:52
http://live.slooh.com/stadium/live/wtf-space-junk-crash-landing-on-friday-the-13th
šiandien 15 val bus transliuojams objekto kritimas žemėn..

ir vėl jie? 2015 m. lapkričio 13 d., penktadienis, 08:11:19
www.delfi.lt/mokslas/mokslas/zondas-cassini-virs-titano-asigalio-uzfiksavo-keista-neregeto-dydzio-deme.d?id=69553714

2015 m. lapkričio 13 d., penktadienis, 00:37:17
Gera pradžia - pusė darbo.

2015 m. lapkričio 13 d., penktadienis, 00:36:01
Bloga pradžia vis geriau, nei jokios.

2015 m. lapkričio 13 d., penktadienis, 00:33:15
Pas mus, kaip ligoninėje, pavydas net nelaikytinas liga, taip nedidelis sutrikimas, aptemdantis gyvenimo džiaugsmą. Nieko gėdingo nematau, pripažinti save atvirai pavyduoliu. Kaip nepristatę latrai ir pradeda nuo prisipažinimo bent sau, kad taip įjunko į svaigiuosius gėrimus, kad jų gyvenimai gal virto net griuvėsiais.

2015 m. lapkričio 13 d., penktadienis, 00:15:36
Dėl Nobelio premijos... Na, nuėjau į tuos Šiaurės Atėnus. Atvirai prisipažįsta rašinio autorius, kad yra pavyduolis. Tokiam patarčiau rašyti pačiam švedų kalba, o neverkti, kad išrinko Georgijų Marčiuką, o ne Alhierd Bacharevič. Joyce jei neklystų net XIX amžiuje gimęs, gal jau seniai miręs. Į kapą premijos jam nebeįkelsi.

Labas rytas 2015 m. lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 06:37:21
čia tau savotiška ligoninė

2015 m. lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 01:49:23
Čia jiems savotiška ligoninė, o ne kalėjimas... Ir čia vykdomi labai svarbūs tyrimai reikšmingi visai Galaktikai.

2015 m. lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 01:42:42
Iš tikro, kancaras ne šiaulietiškas žodis, gal ir raidę k reikia rašyti. Tikriausiai, ŽAS-ų iš Viliniaus pasiūlytas. Mes po smagių vakarėlių susirinkdavome bikus (nuorūkas).

2015 m. lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 01:23:12
Pažiūrėjau, kaip aiškinami žodžiai vienam vaizdinėlyje. Nustebau, kad reikia šiuolaikiniam jaunimui aiškinti žodį "sugrūdau", tai ne tiesiog sudėjau, o greit bet kaip, net panaudojant jėga sudėti, ypač kai mažoką vietos kokiame lagamine.
Ir mano manymu "bus zacepas" - ne "bus gerai" - o bus nuotykis su moterimi.

2015 m. lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 01:01:12
Kaip šiaulietis, aš girdžiu Gancaras, o ne Kancaras,- taip vadindavo nuorūkas.
Nuorūka - karalius.

2015 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 22:00:45
Iš ryto skauda galvą,
buvau užstūmęs Jušką
dėl uždarytos fortkės
jaučiu negerą kvapą... Kvapą... Kvapą...
Sulankstau raskladuškę
ir susuku čecholą,
o padušką su matracu
pakišu po etažerka... Etažerka... Etažerka...
Kažko tai noriu gerti,
žinau, už taburetkės
buvo minimum viedras kvaso,
turėjo likt... nors slojikas... Slojikas... Slojikas...
Ištraukiu čiainiką
ir petelnę iš duchofkės.
Ten vakar kažkas sugrūdo čierkas
ir mano žalią kurtkę... Kurtkę... Kurtkę...
Tik man nereikia aiškint,
kaip ką turiu daryti.
Kancaras viską žino,
Kancaras čia karalius.
(Iš šalies skanduoja:) Kancaras !!!
Užsidėjau seną ploščių,
paėmiau didžiausią tašę.
Vos nenugriuvau padjėzde,
užlipęs ant skarbonkės... bonkės... bonkės...
Nubėgau gerti gazirovkės
prie troliko stotelės.
Žiūriu, manęs jau laukia
geriausia mano chebra... Chebra... Chebra...
Jie sako: nebūk tu šlangas.
Imk rublį, bus zacepas.
Važiuojam pas Marytę,
ten mūsų laukia Vycka! Vycka!
Tik man nereikia aiškint,
Kaip ką turiu daryti.
Kancaras viską žino,
Kancaras čia karalius.
Kancaras !!! Cha-cha-cha-cha-cha!!!
Žemutinėj pilyj šiandien šventė...
Žemutinėj pilyj šiandien šventė...
Žemutinėj pilyj šiandien šventė...
Žemutinėj pilyj šiandien šventė...
Žemutinėj pilyj šiandien šventė...
Žemutinėj pilyj šiandien šventė...
Žemutinėj pilyj šiandien šventė...
Žemutinėj pilyj šiandien šventė... Šventė... Šventė...
Pataisiau dainos žodžius, paimtus iš iš www.music.lt svetainės.

https://www.youtube.com/watch?v=cl3p79gNt-I 2015 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:23:22
Vytautas Kernagis - Kancaras (Zemutiniu Piliu Sventes)

2015 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:05:48
Pagaliau nelaimėliams pilkiesiems reiktų padėti tikrai suprasti, kas pas mus dedasi. Jie labai mums daug naudos davė su savo knyga Ateivės apklausa (Alien interview). Dar ne vėlu jiems patiems susivaldyti, ir nėra ko jiems ristis į tarp Galaktinius karus, kurių niekas nekariauja. Jūs galite būti ypač pavojingos ligos užkratas. Žemė - ne kalėjimas, čia surenkami visokie beviltiškai nepagydomų ligų nešiotojai. Čia jiems savotiška ligoninė, o ne kalėjimas.

2015 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:50:48
Sprendimas tai vienas - tai karantinas. Tik pageidautina, kad kamynų niekas neišnaikintų, kad tas maras neišplįstų toliau. Yra vilties, kad jie patys kaip nors pagis iš tų nepagydomų ligų, įgaus kokį imunitetą ir įgis teisę gydyti aplinkinius nepagydomai susirgusius pasaulius.

2015 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:40:41
jau kaip ir pasiruošęs bendravimui su mūsų erdvės kosminiais kaimynais.

2015 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:39:02
Ir o nelaimė psi-ligonių mūsų planetoje tas nelemtas 1 procentas.

2015 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:34:16
O varge, kaip mums reiks kosminei bendrijai įrodyti, kad nesame RE-ligos nešiotojai bei platintojai. Pažiūrėjus į mūsų planetos istorija, baisu, su retomis išimtimis. Tačiau kaip ligoniams gal tai butų lengvinanti aplinkybė? Turim ir kitus nepagidomus Psi-ligos nešiotojus, gal kaip su vienais, taip ir sukitais rreiktų elgtis? Oi,varge baisu, kur nors auksčiau patarimo kreiptis, kol jie įsigilins bus jau šaukštai po pietų.

2015 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:26:16
Deja, Re-liga neišgydoma, ir labai baisu ja apsikrėsti.

2015 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:21:21
Jau buvo: RE-ligija, RE-logija
-Oi, štai kas per vienas yra RE-liga. Taigi tai Religija. - vertėjų kambarėlyje šiandien šventė.

2015 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 19:45:11
Vis gi nuostabi čia vietelė, dingstančios žinutės keliauja į archyvus. Nors ir senokai čia lankausi, to anksčiau nebuvau pastebėjęs. Tikrai, gal visokiems neva tvarkdariams iš šalies visai nėra ką čia veikti.

2015 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 19:20:08
Kaip mūsų šaunioji žiniasklaida, kuri anot Galaktikos tarybos yra parsidavusi, o mano manymu valdoma prastai mokančių lietuvių kalbą užsieniečių, nukreipia dėmesį į antraeilius dalykus, išpūsdami iš musės dramblį, gali Lietuvos ministrus šalinti iš valdžios ir pasijusti neteisėta vadinamąja ketvirtąja valdžia rodo nūdienos įvykiai. Moteriai lietuvei, kultūros ministrei, linkusiai į meninę kalbą, išsprūdęs svetimas žodis negras, lietuviams neturintis jokios įžeidžiančios prasmės, žiniasklaidos akyse pavertė mūsų ministre rasiste(dar vienas svetimas keiksmažodis). Jos partijos vadovas, mano akyse krito smarkiai, atrodė kaip vienas protingesnių Lietuvos politikų, o susimovė kaip koks vaikigalis, tuoj puolė švarintis nuo klijuojamos rasistiškos žymės, aukodamas saviškę, vyresnio amžiaus nei jis pats moterį. O meninė kalba buvo skirta atkreipti dėmesį kaip iš vis galima Lietuvoje piktnaudžiauti tarnybine padėtimi? Kažkoks valdininkėlis ar valdininkėlė, svarbesnis ar svarbesnė už ministrę, gali sau leisti keliauti tuo pačiu lėktuvu verslo klase, o pačią ministrę sodinti prie išvietės kaip antrarūšį keleivį?
Ir šiaip mums negrus reiktų vadinti trumpai juodžiais, juodis. Apsisunkinti sudurtiniais žodžiais mums nėra jokios prasmės. Kurie ten iš kur kilę mums jokio skirtumo. Gali mus balčiais (baltis) vadinti.

2015 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 10:34:52
Vokiečiams prikišami karo nusikaltimai prieš žmoniškumą, bet jie ir per daug užsimojo eilinio nepageidaujamo, prieštaraujančio Dievo valiai Babilono bokšto statyba. Tai gali būti pagrindinė jų pralaimėjimo priežastimi.

2015 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 10:18:10
Visai nesinori būti jūsų skydų ir nekaltomis aukomis Jūsų kraugeriškoms užmačioms tenkinti. Galėtumėte patys susiprasti, kad Jums ne vieta Lietuvoje ir visoje Žemėje. Kokia kvaila priežastis dėl tikėjimo pralieti svetimą kraują. Kaip tokie siaurapročiai suderina vieną iš savo pagrindinių įstatymų NEŽUDYK su kryžiaus žygiais man didelė mįslė. Ir t.t. ir tokiems kaip Jus mus mokyti kaip gyventi? Tikslas niekada nepateisina jokių priemonių. Viena planeta - viena valstybė- viena kalba- pagal Jūsų tikėjimą visa tai jau buvo, bet pagal Dievo planą viskas pakeista. Kodėl griūna visos imperijos žemėje, pagal Jūsų tikėjimą tai prieštarauja Dievo valiai. Po mirties manau Jums visiems bus labai daug gėdos. Linkiu nesudegti iš gėdos.

2015 m. lapkričio 11 d., trečiadienis, 10:03:23
Pasiimsiu atostogų. Visai nesinori čia būti dėl savaime suprantamu priežasčių. O tiems iš instituto, neskiriantiems išsigalvojimų ir mokslinių išvedžiojimų nuo tikrovės. Be jūsų keistos pagalbos iš šalies gal mūsų visatoje maloniau gyventi būtų. Iš kur tas jausmas, kad turite teisę griauti mūsų gyvenimus. Kodėl mes turime kaip jūs prisidirbę niekšeliai bijoti Dievulio? Kalbate apie Sodomas ir Homoras žmonėms, kurie senais laikais duonos trupinius nuo aslos susirinkdavo, kad nerūstintų savo Dievulio. O kai gražiuoju sutari su Dievuliu, tai ko jo bijoti? Nuo to nepasidarome jokiais antikristais- visas mus pasiekęs purvas tai jūsų dovana. Dažnai jis mums net neprilipęs. Tačiau padarėte ir vis dar darote mums labai daug nepataisomos žalos. Iš vis iš kur tokių siaurapročių priviso neskiriančių žalios nuo mėlynos spalvų.

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 21:59:52
Aš linkęs kokia ugnine šaknimi - imberu - gintis nuo ligų. O apvalkalas menka bėda, galima atsidaryti ir tą bjaurastį su kokiu medumi sumaišius praryti.

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 20:45:28
'Anot tinklo gandų, Gagarinas girdėjo kažkokią muziką. Nors kai ryšis su Žeme užmezgamas radijo bangomis, gal ir nieko nuostabaus jei netyčia..'
nežinau arba žinau, nemoku kalbėti apie tai, ko nežinau-nepyk už citavimus

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 20:36:37
Anot tinklo gandų, Gagarinas girdėjo kažkokią muziką. Nors kai ryšis su Žeme užmezgamas radijo bangomis, gal ir nieko nuostabaus jei netyčia pagavo kokį atspindį iš Žemės. Tikriausiai, stebintų pati garso kokybė.

http://www.smc-quantum-physics.com/ 2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 20:28:11
CIA IDOMIAU NEI APIE J. GAGARINA vel kalbeti
NES PRAEITIS YRA PERGENERUOJAMA reikarnaciniu budu daugybes kitu butybiu ir musu likimas nors butume ir DIDELI negali buti visiskai musu rankose ,nebent atsiribot nuo pasaulio

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 20:20:02
'daug paslapciu suzinojau apie Jurijaus Gagarino gyvenima'
Kaip protingam zmogui nebuvo leista pasakoti savo patirciu ir paverstas psichiniu ligoniu'

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 19:52:14
Ir mes ne ruskiai, kad piketus ar kokius neramumus keltume savoje brangioje šalyje. viešieji tualetai viskas tvarkoje su jais, tik už paslaugas reikia susimokėti, gal patiems kaip gyvuliams praeis noras juos dergti?

:)-999 2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 19:50:37
Aš pasitraukiu į šalį, kad išvengčiau jo būvimo šalia, tačiau negaliu pabėgti. "Jis pakelia dulkes nuo žemės savo akiplėšiškumu, kiekvieną mano šnabždamą žodį jis išrėkia garsiai. Jis yra mano mažasis aš, mano valdovas, nežinantis gėdos, tačiau man gėda artintis prie Jūsų durų kartu su juo. (R.Tagore)
labai gražus vertimas, dėkoju-man nepyvyko taip gražiai išversti..turiu knygutę ir pamenu reikšmes daugelio frazių net detaliai,bet ne per žodžio raišką

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 19:47:44
O žemė nuostabus draustinis, kuriame nederėtų savivaliauti.

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 19:45:47
Jums iš Mėnulio geriau matyti. O gyvenant žemėje net nesupranti kam Lietuvoje Maidano revoliucija. Pakraipai galvą, gal čia kokie lietuvos baltarusiai ruošiasi Lukošenka nuversti. Yra daug tikrovės versijų. Jums jokie institutai nepadės susigaudyti. Kažkaip prasilenkiam laike, o va čia lyg ir galime pasikalbėti. Man regis jus užstrigę xx amžiuje, o jau xxi seniai prasidėjęs, kitos taisyklės, kiti vėjai. Nors labai daug yra užstrigusių laike. Žinau tiksliai, kaip sunku jums gauti tikras ir neiškraipytas žinias. Ir noriu priminti statistika tik viena iš melo rūšių.

vertimas 2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 16:04:59
Aš pasitraukiu į šalį, kad išvengčiau jo būvimo šalia, tačiau negaliu pabėgti. "Jis pakelia dulkes nuo žemės savo akiplėšiškumu, kiekvieną mano šnabždamą žodį jis išrėkia garsiai. Jis yra mano mažasis aš, mano valdovas, nežinantis gėdos, tačiau man gėda artintis prie Jūsų durų kartu su juo. (R.Tagore)

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 15:59:15
perkat perkat kasdien ir aimanuojat kadien

22222 2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 15:58:03
dalinkites viska per pus ir to pilnai uzteks visiems

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 15:51:00
Be abejo vel bus istrinta nesuvokiant verukaliojo laiko ir erdves atitikmenu

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 15:49:59
Mano "taikinys" gimtoji laisva bei nepriklausoma Lietuva. Europa jau gali būti neapžiojamas kąsnis. Ir visai nenorėčiau, kad čia kas subyrėtų. Ar žinote, kad Nordea net neinvestuoja Lietuvoje. Iš Europos paminėjo tik Angliją, kurioje investuoja į finansus. Mano paprastu supratimu tiesiog skolina vieni kitiems pinigus. Ir ką gi Nordea garbingai prisipažįsta, kad viską galima prarasti, nors tai ir ypač pelningas verslas.

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 15:49:44
I move aside to avoid his presence but I escape him not.
'He makes the dust rise from the earth with his swagger; he adds his loud voice to every word that I utter.
He is my own little self, my lord, he knows no shame; but I am ashamed to come to thy door in his company.' (R.Tagore)

ATSAKYMAS Galaktikos tarybai 2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 14:59:02
У лукоморья дуб зелёный
Из поэмы "Руслан и Людмила"
У лукоморья дуб зелёный;
Златая цепь на дубе том:
И днём и ночью кот учёный
Всё ходит по цепи кругом;
Идёт направо - песнь заводит,
Налево - сказку говорит.
Там чудеса: там леший бродит,
Русалка на ветвях сидит;
Там на неведомых дорожках
Следы невиданных зверей;
Избушка там на курьих ножках
Стоит без окон, без дверей;
Там лес и дол видений полны;
Там о заре прихлынут волны
На брег песчаный и пустой,
И тридцать витязей прекрасных
Чредой из вод выходят ясных,
И с ними дядька их морской;
Там королевич мимоходом
Пленяет грозного царя;
Там в облаках перед народом
Через леса, через моря
Колдун несёт богатыря;
В темнице там царевна тужит,
А бурый волк ей верно служит;
Там ступа с Бабою Ягой
Идёт, бредёт сама собой,
Там царь Кащей над златом чахнет;
Там русский дух... там Русью пахнет!
И там я был, и мёд я пил;

Galaktikos taryba 2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 13:47:31
Mūsų žiniomis arba šiame forume arba Meškos ausyje netrukus gali pasirodyti mūsų paieškomas asmuo. Jis kaltinamas pažeidčžęs galaktikos kodekso keletą labai rimtų straipsnių, gali būti ginkluotas ir labai pavojingas tokiai trapiai jūsų planetos civilizacijai. Jo taikinys yra Jietis, Tautvida, inkognito ir nso.lt forumo adminas. Perspėjame bukite labai atsargūs ir pastebėję naują asmenį forume praneškite iš karto mums. Užteks tik užsimerkus mums perduoti žinią, nes jus visus jau implantavome, tad puikiausiai išgirsime.

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 12:03:01
sekmes jums atpazistant save ir nso

§333 2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 12:01:30
butu galima ideti nuotraukas, diskutuoti atvirais veidais, kazka rasti ,aptarti, organizuoti - bet nera tos galimybes ir gaunasi saukstas medaus deguto statineje, pamirsus sauksta medaus ......§333

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 11:58:32
nei vienam nerasau-rasau tiesiog ir nera tai reiksminga ,nes reiksmingumas tera pats pokytis, o ne zodziai

smile 2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 11:56:10
pokštininkas-mintautas
jietis-jonas
negali gi buti tas pats zmogus

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 11:53:50
tikiuosi, jog ateis laikas ir vyks normalus debatai ar tiesiog pasakojimai, nesistengiant kazka atpazinti.. kita, jei nebus leista cia vienam kito izeidineti- nebus noro ir atpazinti... betarpiskumo irgi reikia mokytis

Susireiksminimo pomegiai 2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 11:50:46
nei atidarete, nei uzdarysite F-Oruma, galite tik nesilankyti cia.. nebutina pazinti veido, kaip ir nera nurodyta cia: 'Turbūt neklysime manydami, kad šiandien vis mažiau žmonių lieka abejingi įvairioms paslaptims, neatpažintų skraidančių objektų bei ateivių klausimams. Tai patvirtina ir tas faktas, kad Jūs atsivertėte šį puslapį.' jei esate kazkuo panasus i NSO, TAI JAU KITA TEMA: BANDYSIME JUS SU ID

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 11:24:54
Kai pats buvęs iš tų 99% patarčiau pasidomėti kaip palaužiami skeptikai, buvo toks mano pasidalinimas savo patirtimi meškos ausyje. Tačiau anot gandų bent Amerikoje dauguma susidūrusių su kita nežinoma mus supančio pasaulio puse tampa gyliai tikinčiais ir paguodos ieško bažnyčiose.

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 11:15:04
Ir su atbukusiu dėmesiu žmogui siūlyčiau atkreipti dėmesį, kad pastaruoju metu čia labai retai kas beprisistato. Kam mums būti medžiojamomis įsivaizduojamomis raganomis? Juokas ima iš netiesos neva jietis, rentgenas ir pokštininkas vienas ir tas pats žmogus. Kas mes jums viršininkai ar priešai, kuriuos reiktų pažinti iš veido?

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 11:05:03
Neįtelpat į 1%, esat tarp likusių 99%. Nieko čia gėdingo, tik patiems reiktų pasisaugoti.

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 10:58:13
Apie kokias negales užsiminėte? Neieškokit ligų kituose, greičiausiai pačiam reiktų susirūpinti savo psichine sveikata.
Ir dar patriotas mano paprastu supratimu yra savanoris. O būti savanoriu nematau nieko gėdingo. Aš beje, jokių ginklų ir neturiu, man jie jokio saugumo jausmo nesuteikia, atvirkščiai jau su geru peiliu jaučiuosi pavojingu ir grėsmingu. Su ginkluotais žmonėmis iš vis nėra ko lįsti į kalbas.

viskas 2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 10:48:40
Gal jau laikas uždaryti šitą nesamonių muziejų?
Perdaug žmonių čia išreiškia savo psichines negalias apsimėtinėdami kitų asmenų vardais.

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 08:10:25
kol jauti meile zmonems-iseiti neverta

Psyche 2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 08:09:17
Sielos liga-zmones kurie atsidurisa kitoje dimensijoje, bet ar tai sielos liga ar evoliucija nera zmoniu reikalas, nes jie neturi galimybiu diferencijuoti tai

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 08:00:22
sirdi galima sustabdyti paciam, bet tai nezinia ar verta

888 2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 07:58:20
kai pakyli kiek auksciau socialinio pasaulio, tarsi nesupranti zmoniu kalbos, ir tada jau - arba iesijimas arba grizt ir bandyt taikytis trumpam vel

Lietuviai ir sanskrito kalba 2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 06:48:00
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/istorija/lietuviu-ir-sanskrito-kalbu-panasumas-misle-mokslininkams-582-539955?comme

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 22:52:46
Išgalvotas ponaičio nuotykis šalia Šiaulių arenos.
Eina ponaitis pro Šiaulių areną, o milžiniškoje, tuščioje jos savaeigiams skirtoje aikštėje šeima pramogauja. Dukrelė valdo kažkokį keturratį žaisliuką. Tik Tėtis pyksta, nenori, kad sulaužytų žaisliuką:
- Ar tu durna! Sukt reikėjo...
Įsiterpia ponaitis:
- Toks puikus vakaras, kurį gal prisiminsite iki gyvenimo galo. Nesugadinkite jo.

Ar žinote 2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 06:02:01
Kad Jietis, Pokštininkas ir Rentgenas yra tas pats asmuo? Jis vienas žaidžia už visą krepšinio komandą.

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 01:12:37
Ir aš buvau tame visuotiname balsavime ir esu kaltas dėl sugriautų kolūkių.

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 00:53:50
Negražus pjūdimas įsivaizduojama aukštuomenė elitas, šviesuoliai ir pavyzdys kaip sėkmingiau gyventi ir neva tamsuoliai runkeliai, visokie prasigėrę nevykėliai, pavyduoliai. Patarčiau vengti tokio paprasto skirstymo, pats numanomai priskiriate save prie runkėlių, o tai, tikriausiai, netiesa. Turite priėjimą prie tinklo.

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 00:40:35
O iš kitos pusės ne Landsbergis sugriovė kolūkius. Pati tauta nubalsavo, kad reikia grąžinti žemę jos buvusiems savininkams. Tinklo nukvakusiems kovotojams net ir tai reiktų priminti. Nėra ko mūsų iš šalies kiršinti.

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 00:27:00
Mano manymu tauta gali turėti tik išdavikų, bet ne priešų.

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 00:15:58
Nacionalizmas išvertus liaudiškumas didelis žingsnis būtų laisvai tautinei valstybei. Gražu buvo pažiūrėti kaip vaikai su popieriniais tankais susitvarkė. Lietuviams net daug stengtis nereikėtų atleisti Lietuvos komunistams dovanos Karaliaučiaus krašto nepriėmė, rusams nesudarė čia jokių išskirtinių teisių, galim pasidžiaugti, kad Lietuvoje lietuvių liko apie 80%. Pats Brazauskas tarp kūjo - rusų komunistų ir tautos priekalo buvo labai atsargus. Visgi suvaidino teigiamą vaidmenį atskyrė lietuvos komunistus ir tapo mūsų skydu. Kas gal dar vis dar yra koks liaudininkas ar nacionalistas negalintys apsieiti be liaudies priešų, bet seniai laikas išaugti iš tų vystyklų.

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 00:04:37
Ir su Lietuvos policininkais nėra ko kariauti, jie tikrai nusipelno pagarbos, daug negražių dalykų jiems tenka pamatyti. Kai neseniai rodė per kažkokias lietuviškas žinias ir su kažkokiu nesveiku pasigardžiavimu aiškino kaip reiktų daug kur ant sienų ištepliotą užrašą A.C.A.B. suprasti. Norėtųsi visur prikabinti lapelį čia ne Amerika. Arba savaip suprasti all cops are bears. Visi policininkai meškos ir saugiai su jais jaustis kaip pagal seną lietuvišką pasakymą saugūs kaip meškos ausyje.

2015 m. lapkričio 10 d., antradienis, 00:00:19
saviaukla yra tai, ko auklejimas neduos niekada

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 23:57:34
tevelis tegul bus koks yra, kitame gyvenime gal bus leista daugiau save taisyti; ne tik Saules mieste

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 23:55:20
isdidumo manija, elitas bet ne rupestis salimi

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 23:50:56
Jei pastoviai taip... tai ir prisiminti nėra ko.

86544666 2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 23:47:00
blogis kaip gripas, tik bacilos stipresnes ir skiepai nevisada veikia

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 23:45:37
zmones daznai gaivina blogus prisiminimus vietoj ismestu is galvos juos

ZA 2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 22:37:59
tegul aukleja, mano kipsiukas tik 7 metu - liezuvi nuolat iskisa.. ir angelu labai neatbaido. :P

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 22:07:23
Nesuprantu, kur jūs vargšę Tautvidą susapnavot. Ji jums kaip maža negera mergaitė, kurią nuolat reiktų drausminti (beje labai prastas auklėjimo būdas, rodantis menką tėvų protelį.) O tos paminėtos taisyklės gal pajuokaujant iš kokio anomalijos pokalbių aikštės? Kam čia tiek dulkių ir purvo viešai išstatinėti?

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 21:41:25
Paragrafo visai nereikia siųsti pragaran, gal verčiau galvoti kaip jį iš ten ištraukti.
Yra toks juokelis senas velnias moko jaunesnį. Šitam katile žydai sėdi, saugok jį akylai, jei vienas išlys, tai ir kitus paskui save ištrauks.
Šitam katile rusai verda, jei vienas kuris išlįs, nieko baisaus, greit grįš su degtinės buteliu.
O trečio katilo saugoti visai nereikia, ten lietuviai patys neleis niekam iš to katilo išlipti.

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 21:35:04
Šiaip yra toks kaip ir perspėjimas, kad tik 1% Žemės gyventojų pamačius ar susidūrus su ateiviais nenuvažiuotų stogas, o kitiems tai gali padaryti nepataisomos žalos. Ką reiktų daryti, kad tas 1% pavirstų 100%?

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 21:23:05
<>Next-World-žiu<> pasidomėk, smalsuoli.
Ir tikrai liūdna, atgavus nepriklausomybę, tinkle kariauti karus dėl teisės laisvai mąstyti. Nesam ateivių garbintojai, daug ką patys savom rankom galime nuveikti. Tačiau net mokslininkų tarpe garbiam mokslininkui leptelėjus vidutinybių akimis nesąmonę, jo vardas greitai gali būti sutryptas į purvą, o jo visi nuveikti darbai pamiršti. Tenka pripažinti mokslą kaip vieną iš tikėjimo atšakų, kurioje tikėjimus kaitalioti gali tik garbus visuotinai pripažinti mokslininkai.
Tos prakeiktos kartos, tai būsimi lietuviukai. Galėtume net savo priešams gero palinkėti, kad Laisvoje Lietuvoje visiems smagiau, saugiau ir sočiau gyventi būtų.

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 20:38:59
Pašventinimas: Svetimšalis ir Erelis
S. Sveikas! Iš kur ? E. Iš žemės. S. Su kuo ? E. Su vardu. S. Kieno gi?
E. Radvilo. S. Kur taip? E. Dangun. S. Žemės jo šlovei permaž?
E. Taip, nes Trys jo Ragai ir Europoj, ir Azijoj gaudžia,
gaudžia ir Libijoj. Aš - vardą į dangų nešu!
5 S. Gal tu neši spindulių? E. Ir jų. S. Jei į dangų plasnoji,
gal gabeni ir žaibų? E. Taip, gabenu jų kai kam.
S. Kam gi ? E. Priešams žiauriems. S. O draugams ir Dorybei kas lieka?
E. Lieka saugūs draugai – tarsi mūrai tvirti.
S. Taigi jo palikuonims nepristigs jo charakterio? E. Taigi.
10 S. Ar didelių dovanų laukia Dorybės? E. Žinia.
S. Ką ant krūtinės neši? E. Jo Ragus. S. Tai kam gi ? E. Jie – karui.
Su jo Paukščiu ir Ragais kaunas lietuviai kare.
S. Nugali? E. Taip, nes tieksyk geriausias teisėjas – pats Dievas
šitaip norėjo ir taip lėmė iš aukšto dangaus.
15 S. Ką gi, šventasis, tarnauk ir toliau taip gerai jo vaikaičiams!
Tavo malone tegu Radvilai amžius gyvens!

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 20:12:06
esu ne jietis ir ne pilietis, bet kai tik prisilieciu prie masonu - tarsi elektra nukrecia

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 20:07:51
apvoge buta, toks triuksmas - vedamos bylos, tyrinejimai.. ivyko kelyje avarija, daug trumpiau analizuojama

Tai ne atskiros temos 2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 20:06:28
Masonai, privilegijuotieji, kai jais kazkiek dometis, vyksta dideles perkrovos.
Kodel taip sunku prieiti prie tos informacijos, juk sustingusiame pasaulyje reikia naujoviu, perversmo
paprasto,jog kelyje nevyktu avarijos. PRADZIAI UZTEKTU TIEK, JOG KIEKVIENA AVARIJA BUTU NUSIKALTIMAS

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 19:57:44
tautvida laikykis taisykliu

Tikiuosi nebus gėda prisipažinti...... 2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 19:57:06
Kaip mokame patylėti! Negali atsiklausyti!
Tai forumas ižžžžnyks

kažkokio sunkaus 2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 19:52:50
'kiek žinau jis be jų pagalbos nebūtų išgyvenęs kažkokio sunkaus '

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 19:50:42
tai jus ivardykite tuos ateivius, juk yra isvaizda, yra sritis is kur jie - Sirijus, Orionas, Saule, Venera, Arctus, Himalajai. Eme pagelbejo operacijos metu, Simas ar Rimas to patys nezino, bet nejetis zino. Nu blyn blyn

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 19:43:53
tss tonas toks mizuriskas... reiketu, jei kvailetu dar nereiketu nejietis nebomba ne zinau ko reiketu jei butu kad nebutu

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 19:09:38
Kaip gydytojas sakė, nuo mandarino žievelių buvo man tas apendicitas. Kai pats niekad nevalgau pačių žievelių, manau, kad turėjo omenyje apvalkalus, kuriuose yra sultingi mandarinų maišeliai.

nejietis 2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 19:00:53
Šiaip ir pats vaikystėje turėjau labai sunkų apendicito išpjovimą, nors pats laiptais nulipau ir nelabai skaudėjo. Tik vietoj įprastos savaitės mane ligoninėje pralaikė mėnesį.

2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 17:31:08
Ir tam 66 pačiam reiktų paklausti est. kiek jis prisidėjo prie Serpo vertimo. Tikiuosi jam nebus gėda prisipažinti. Visgi kaip studentui mokslai buvo svarbiau.

nejietis 2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 17:21:12
Žiūriu pagal vakar įdėtą nuorodą, yra pasiaiškinimas dėl meškos ausies, pasirodo ten pokštininkas net nebelaukiamas, įdomu kaip jis turėtų įrodyti, kad jis pokštininkas? Labai svarbus žmogus bent anksčiau buvo nohobo, dabartinis abejotina, kad būtų vienas ir tas pats žmogus, tiesiog kaip nieko nežinant galima ką nors paaiškinti? Buvo toks Simas, kuris anot gandų išlėkė į Angliją. Kažkodėl daug kas jis laiko ir rsa. Bet Simas tebuvo nohobo ir niekuo daugiau. Tikrasis meškos ausies administratorius, parūpinęs man smėlio dėžę. Apie Simą ir jo atsiradusius ryšius su ateiviais, kiek žinau jis be jų pagalbos nebūtų išgyvenęs kažkokio sunkaus medicininio įsikišimo. Tai sielų lygio pagalba, vargu ar pats ką jis apie tai žino.

trecioji akis 2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 10:40:28
nauja tema: - TRECI0JI AKIS- arba kaip iseiti is trecios dimensijos grieztu remu

19 2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 00:25:31
to M
Tema neverta diskusiju, daugiau liecia tuos, kurie bando ja vystyti...yra daugybe temu, kurioms gaila laiko, del per mazo IQ

3 2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 00:21:10
galvoje netelpa ar truksta-skirtumo didelio nera
nes ir vienu atveju ir kitu-disproporcijos

3 2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 00:21:01
galvoje netelpa ar truksta-skirtumo didelio nera
nes ir vienu arveju ir kitu-disproporcijos

M. 2015 m. lapkričio 9 d., pirmadienis, 00:17:39
nohobo, nelabai supratau ka norejai pasakyt ir prie ko cia 2013 temos, bet tiek to gali nesivargint ir neatrasinet, man jau atsibodo "Meskos ausies" tema.
Nzn tas rupestis, kam kas stovi ar nestovi, biski gejiski tokie dalykai ar bent atrodo taip ne? O dar po to nuskamba pasiulymas but kulturingu. Ne nu tu bajeristas rusai sakytu "rzhu nemogu" :)) As sakau, reik atsargiai su ta ufologija, nepadaugint.

444 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 23:36:59
uzrakintu duru logika

2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 23:18:51
TAUTVIDAI 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 20:30:18
E mailu, ten hakeriai nuolat?
KOKS GI SKIRTUMAS - VISUR TRIMATES ERDVES LOGIKA

LIUDYTOJAS 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 23:14:21
bet kaip tai susije su ateiviais?
---VISI MES CIA ATEJOME--
---VISI MES IS CIA ISEISIME---

2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 23:12:10
jokios infrastrukturos - jie nesugeba net sveikatos korteliu laiku paruosti, o jau sypsenos ten niekada nerasi.. patenki i tikrai zombiska aplinka, kur nei patars nei nusisypsos - ir pajauti ta dideli skirtuma.. kur yra noras laisvai gyventi ir tik galimybe isgyventi

Lengviau,viska lengviau darykite 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 23:07:55
cia taip keistokai truputeli skamba - tarsi kunigelio palaiminimas 'tegul jie ten.... tik... nenesiokite kitur'; -och.. yra tokiu keistu administravimo taisykliu, kazkas lyg jau susije su biuro-kratiniu internetu. Kaip pamenu Kaune sveikatos draudime - nurode kur man vykti ir kur ne... JUS CIA KA DABAR DAROTE, registruojates darbo birzoje ir isvykstate i Italija: XEI,Z MOGAU, atsibusk-tai taves neliecia, pazvelk i savo darbo aplinka ir struktura, bei nutukusi kuna.

nohobo 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 22:52:54
:) smagus zmones kabineja temas is 2013 (tiesa kas buvo isspresta senai), kitas dalykas ponaiti M. ar QQQ meskos ausyje niekas pakvietimu nedalina :) nzn gal tau nestovi :) ir nervus taip lieji bet bent jau buk kulturingas

M. 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 22:31:39
Cia yra pagrindine bazavimosi vieta tu zmoniu kurie periodiskai ipucia gyvybes kitiems forumams, bent Anomalijai tai tikrai. Kartais tas vyksta keliais ciklais, 2012-2013 metai minetam forumui buvo itin palankus, bet deja sitie zmones labai nepastovus jiems greitai viskas atsibosta. Ka ir matome dabar Anomalijos pavyzdyje, forumas merdi, like aktyvus nariai vargu ar sudaro desimtuka. Bet niekas nestovi vietoje, tuoj atsiras koks naujas projektas ir ciklas vel pasikartos :). Girdejau ufolog.lt ruosiasi antram gyvenimui.

2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 20:52:39
Vartiklis, kaip kasdieninis narkotikas, be jo nei dienos neapsieiname, galime sakyti gyvename jame. :D
pusryciaujame, pietaujame, vakarieniaujame ir vietoj sekso tinka :DD

QQQ 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 20:44:28
Jietis riesutus skina
Evaldas savo vietoje
Inkognito savo amplua.
Viskas gerai, ko pykstat
Visi lankosi cia:)

M. 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 20:42:42
Jeigu cia buvo skirta man. Tai as jei ka, barzdos neauginu ir Eurovizijoje nedalyvauju.

TAUTVIDAI 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 20:30:18
Yra žaidimo taisyklės -- žaidimas korektiškai vyksta tik tol, kol laikomasi tų taisyklių; jei kas nors pradeda jų nesilaikyti, kita pusė gali imtis išskirtinių veiksmų... (pavyzdys, šachmatų simultanas Vasiukuose) rašyk emailu...

M. 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 20:22:18
Praneskit kuris ten pranesinejat Evaldui, kad neatmetu tokio varianto. Visai gali buti, kad artimiausiu laiku priimsiu pakvietima. Tik ar man pavyks pakritikuot "Meskos ausy" bunant Meskos ausyje? :)

M. 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 19:51:00
anomalija.lt/forum/index.php?topic=2486.0
Kas nori pasijuokt? Ufologu humoras :))
O San-IL pas mus visu reikalu ekspertas pasirodo. Tik jis nesuprato, kad kopijuojant originalu teksta, kopijuojasi viskas, ir gramatines klaidos ir slengas. Ir tai jau ne pirmas kartas kaip sis ufologu save vadinantis zmogus daro su logika prasilenkiancias isvadas. As nieko neturiu pries ju sekta "Meskos ausis" jeigu jie neverbuoja nauju nariu, tegul sedi ten uzsirakine ir analizuoja savo iskeltas teorijas. Tik neneskit to kitur, prasau!

2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 19:33:07
lapkricio vejas sklaido lapus,imeta gela sirdin ,bet..ten aukstai,kur dar siela pasiekia -viskas kitaip..be jokio seselio

2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 19:28:28
daznai tik priklausomybe sukuriama ir organizmas praranda funkcijas

2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 19:26:36
visokio slamsto prikurta tableciu pavidalu-tai nusikaltimas
tiek narkotiku, tiek formacijos biznis. lygiavertis nusikaltimas

7699810896789 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 19:00:51
bet ir i-steriska juokas-issilaisvinimas ir savo psichiniu problemu

74777 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 18:58:01
niekada nubuvote kune to, kurio visos lasteles tarsi nuolatiniame paralyziuje, tik budami toje pat busenoje galite kritikuoti arba nekritikuoti,gauti panasius pojucius

1331 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 18:54:23
31-archyvine medziaga, kuri tarsi paveldas vieniems, o kitiems-slamstas retai kieno atmenamas

Misija imanoma 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 18:50:34
Evaldas savo forume susikure tema, bande analizuot kodel kazkas apsimete karta ar kelis Anomalijoje. Sukure visa samokslo teorija apie keliavima laiku, itartinu asmenu sarasa susidare, bet jam nedaejo, kad viskas nutiko tik todel, kad jis juokingas. Ir jo pastangos vaizduot rimta tyreja sukelia isteriska juoka. Todel viskas ivyko Evaldai! Nesuk del to galvos daugiau, gali ramiai miegot.

67549985665318 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 18:33:39
As cia apie gyvybiniu energiju atgaivinima zmogaus galunese ir kraujotakos pagerinima nuo adrenalino pertekliaus

2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 18:31:03
ar Lietuvoje yra imanoma nekompromituoti?

2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 18:30:26
Ei tu atsistiktiniu skaiciu seka! Tu bent i tema pataikyk. Dabar kalba apie infokarus tarp ufologu o tu apie ka cia.....

2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 18:27:03
Anomalijos adminas moderuoja NSO.LT? Rimtai? Ten du adminai kiek zinau. Kuris is ju? Ar Evaldukas eilini karta kazko pigaus paruke?

7643344332319990 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 18:24:51
niekas nieko nesuvazines, nenusaus,nesukomptomituos telefono skambuciu.tiesiog nusijuoks ir visiems palengves nuo atlygusios itampos gyventi tyloje panasioje i baime
bet ten nera baimiu,ten tik tyla kuri jums primena baime del ivykiu vykusiu anksciau
visiems palengves nuo atlygusios itampos gyventi tyloje panasioje i baime

Misija neimanoma 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 18:17:57
Tyla - gera byla forume? Čia kaip kurcnebyliu choras, kazkas is tos serijos?

987897746673521138 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 18:14:20
jie gi jau ipprate taip nuo senu senoves ,jog baznytelej tyli,pies valdzia tyli, atlieku pridraibstyta, bet visi tyli
ir gimdo savyje neapykanta ar meile pasauliui tyledami
ir jei viska pasakysiu,sudrumsiu pasventinta nora tyleti,jus atsimerksite is netiketumo-ir nieko blogo nebenutiks toje iprastoje baimeje

Viskas puiku 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 18:13:08
meskosausyje.lt/forumas/viewtopic.php?f=20&t=128
Sveikas Šešiasdešimt Šeštasis Evaldai matau tave ir nepamirštu. Matau tau irgi nuobodu. Galim bendraut ir taip jeigu nori.

2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 18:09:07
Kaip mokame patylėti! Negali atsiklausyti!
TYLA GERA BYLA-IR ADMINUI RAMIAU

2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 18:07:24
Nesiusk nieko pragaran,nes tuoj paciam ten vartai atsivers didysis misionieriau

Misija imanoma 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 17:56:38
anomalija.lt/forum/index.php?topic=3842.0
Dar viena juokinga tema, si syki velniu apsestoje anomalijoje.
Pasirodo Inkognito pas mus stalkeris :)
O Foxas Paragrafas pasirode cia ne itin graziai, kaip koks asarota boba, sakyciau. Pragaran ji.

Misija imanoma 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 17:47:00
Anomaliskasis Paragrafas pasirodo irgi yra "Slidaus geradario" sektos narys. Dar klausimu kam nors kyla? Susipazinkit:
meskosausyje.lt/forumas/viewtopic.php?f=20&t=102
Idomi ir siek tiek juokinga tema :)

del ausies 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 09:14:32
wow, koks reiksm-in-gumas-stai as su viena raudonu kojine, o kita melyna ----------
0 jei forumas nepatinka i ji galima visai neiti,tiesa?
Gerai kai jame yra wc ir jis nuolat apvalomas, bet jei nera-tiesiog neini ten

Didybes manija 2015 m. lapkričio 8 d., sekmadienis, 09:09:59
wow, koks reiskimungumas - stai as su viena raudonu, o kitu melynu batu, be skrybeles ir frako, bet su ruzavu kaklaraisciu, kurio mazgas kazkur prie bambos, tiesiog -TAI ESU AS

Misija 2015 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 21:57:14
http://wiki.4a.lt/wikka.php?wakka=Apie_svetaine_Meskos_ausyje
Tas minimas "slidus geradarys" ir yra sektos kulto pagrindinis saugotojas ir puoseletojas. Ufologijos anikristas kurio aukomis tapo Inkognito ir kitos naivios sielos.

Misija 2015 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 20:40:00
Kiek kartu galima kartot? Meskos ausis tai ne ufologai, tai sekta.

Misija 2015 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 20:36:58
Sveikas Inkognito, stai as ir sugrizau. Sek ivykius Anomalijoje. Greitai viskas pasikeis.

https://www.youtube.com/watch?v=KMbeK_6ATxQ 2015 m. lapkričio 7 d., šeštadienis, 18:11:10
visatos-besikertancios ir nebutinai

2015 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 21:29:29
'Ar žinote kad detonavus atominį užtaisą gimsta nauja paralelinė visata? iki šiandien ir aš to ...'
Kodel paraleline? visata? Tai neapibrezta -labai grazus Izah Bentovo apibudinimai apie Visatu sandaras-paieskosiu

2015 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 21:16:06
yra tokiu virpesiu-nuo kuriu Palaima daug nuostabesni nei orgazmas,ekstaze

21 2015 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 21:11:40
tad..net narkomanams turiu prasyti Dievo palaimos,net jei jie itrauke mano artimuosius

3333 2015 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 21:10:21
'nei priesui nelinkek blogo'
cia taip idomiai susiklosto ivykiu eiga..
kai tik palinki blogo,suveikia ( ne visada,bet daznai piktosios jegos..o kiek jos yra piktos,nelabai ir priklauso nuo paties linketojo,tai daugiau priklauso nuo to kam linkima.Taciau tuo pat metu,nuo linketojo traukiasi angelai,nes linketojas praranda magnetizma jiems savo negatyvia aura,tad -tam kam buvo palinketa,jei jis turi apie save susikures negatyvumo aura-tuoj pasieks ir jus aido principu 333-bangu

2015 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 13:40:46
kur gi prapuole slaptoji doktrina -- tikrinkite archyvus

inkognito 2015 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 19:04:20
Ar žinote kad paralelinėse visatose yra civilizacijos kur gyvena tokie patys kaip mes tik visiški priešingybės. Žmogus yra iš esmės nemirtingas padaras,nes jis keičia tik kūnus kaip gyvatė savo odas,o jo pasamonė išlaiko visų jo gyvenimų atmintį. Mes gyvensime tol kol egzistuos visatoje nors viena kruopelė materijos,o mūsų fiziniai kunai jau bus prieš milijonus metų sudegę saulės prarytoje žemėje. Tačiau mums iš anapusybės bus visiškai neįdomi ir netgi nuobodi realybė vykstanti šiame fiziniame pasaulyje.

šLY-Kš-tU 2015 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 18:33:00
'
Pabaigus skaityti maldas, pradedami mušti Vudu būgnai, po to pašventinami viščiukas, ožiukas ar kitas gyvulys ir atiduodamas virėjui..'

2015 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 18:30:39
Yra tokiu bjauriu zmoniu.kurie ber kokiomis salygomis griebiasi magijos-bet yra ir tokiu,kurie paveikia kitus patys tuo nenutuokdami

NA IR RELIGIJA 2015 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 18:27:30
Kita svarbi houngan‘ų ir mambu funkcija yra ateities numatymas, ir ateities spėjikai turi daugiausia darbo. Spėja paprastai asmuo, kurį apsėdusi loa, bet galima naudoti ir žvelgimą į kristalus.

Haitiečių Vudu ceremonijoje, iškviečiančioje loa, ant žemės miltais ar pelenais išpiešiamos veves (sudėtingos, simbolinės įvairių loas, kuriuos ruošiamasi iškviesti, emblemos). Ant taip paruoštos žemės iškeliamos dvi šventovės (viena Rada dvasioms, kita Petro dvasioms) taip, kad sudarytų galeriją. Galerijos centre pastatomas poteaumitan‘as, stulpas, skirtas loa Legba, per kurį ateina loas. Ant veves išdėstomos kiekvienai loa skirtos atitinkamos žvakės. Taip pat skaitomos specialios maldos, įskaitant ir katalikiškas „Tėve mūsų“ bei, „Sveika Marija“.
Pabaigus skaityti maldas, pradedami mušti Vudu būgnai, po to pašventinami viščiukas, ožiukas ar kitas gyvulys ir atiduodamas virėjui, kad paruoštų jį loa altoriui. Aidint būgnams atitinkamu ritmu ir prasidėjus iškvietimui, giedamos specialios giesmės, skirtos loas.'

2015 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 15:05:05
Bumeranga...

2015 m. lapkričio 6 d., penktadienis, 09:23:23
kurį renkies Jietį ar Kardą.

Su nuotaika, kurios sklidinos kišenės 2015 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 18:16:25
'3
Pilna stebuklų erdvė -
Gaudykit įkvėpimą delnuose
Netikėtumas tyko už kampo
Ir laukia progos įgnybt.
Patikėk, ir pateksi į raganaičių puotą
Pasirink, kuo nori būti
Paišdykauk kartu su šelmėm laumėm
Su nuotaika, kurios sklidinos kišenės.'

999 2015 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 18:10:34
NE, tai ne geda
Tai jau sirdgela

2015 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 18:06:13
Apie kokius UFO dar kalbeti?

---nera juokinga tai matyti 2015 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 18:04:07
stebetina
jog is viso lietuvisko lektuvo ekipazo net mazame aerouoste...nors nurodyta Bagazo pasiemimas Nr 2- tiksliai tegali susiorientuoti vos 4 asmenys... o virs 50 laukia bagazo nr 1

2015 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 17:58:40
Svarbiau, kad bendroji lietuviskoji samone iseitu is to vergetavimo ribu-gaila ziureti.. cypianty sou..nulatinis artistiskumas ten. kur jis nera butinas. O pasaulo arenoje - terba vis velkasi paskui

2015 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 17:55:26
Jietis ar Kardas...

9 2015 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis, 17:52:44
kiekvienas nori autentiskumo, orginalumo
beje
tai nera svarbu

2015 m. spalio 30 d., penktadienis, 22:57:52
Skaito ponaitis juokus apie save nso.lt ir kraipo galvą taip ne sąžininga antroji žodžio kopuliacija prasmė trečiu žodžio pavartojimo atveju netinka o ketvirtosios sename žodyne net nėra. Ir kokia Monika? Kaip nuo politikos nutolusiam ponaičiui žinoma tik Monika Levinski. Ir jis ne narkomanas, bijo adatų, kaip begemotas skiepų.

2015 m. vasario 8 d., sekmadienis, 23:42:18
NSO.LT Veidaknygėjesan-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

NSO.LT skiltis
Vartiklis