Global Lithuanian Net:    san-taka station:

BODŽIAKAS 2007 m. birželio 8 d., penktadienis, 23:08:50
Gaile> KAS TAVO NUOMONES KLAUSIA TIKEK AR NE BET GALI BUT UZCIAUPTA VISIEM LAIKAM DUMBLYNO ERKE. TAU TIK KUNISKI MALONUMAI RUPI. KAS IS TO LISI NESVARI.

gailei 2007 m. birželio 8 d., penktadienis, 20:58:22
tai gal geriau seksu užsiimam? Mano tel 8692955361 paskambink ir laiką praleisime kur kas geriau nei svaigdami apie nso

gaile 2007 m. birželio 8 d., penktadienis, 09:32:50
nesamone jokiu NSO nera ka jus cia paistot beprocei geriau jau taip ka nors sugalvotumete

BODŽIAKAS 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 20:11:39
VELYKU SALOJE KEISTI DALYKAI DAROSI AR TIK TEN NESUSURENGTAS SAMOKSLAS PRIES SIRIJAUS ZVAIGZDYNO ATEJUNUS.

BODŽIAKAS 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 20:07:59
PLEJADZIU PASIUNTINEI> KAS PER APSISAUKELIU KVAILIU KOMANDA? AR PAZYSTAT LAHAMA MAHUDA?

BODŽIAKAS 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 20:04:27
Gerbiamas inkognito > NORĖCIAU SU TAVIM SUSIMATYTI IR VISKA TAU PAAISKINTINTI ISAMIAU KAS ESU TOKS IS KUR ATEJAS. NE SIAIP SAU SIOJE ZEMEJE INDIGO VAIKAI ISRINKO SVARBIU VEDLIU MANE. LAUKIAU TU PACIU KURIE TAVE ISPEJO KAD JIE CIA PULS JUS VISAIP ISISUKINEDAMI JUSU VALDZIA TO NESUPRAS IR NEREIKIA ISPET VALSTYBES ATSTOVUS. PRISIJUNGS MANO BEDRAZYGIAI MOKINIAI KARIAI. KAI ATEIS LAIKAS. LAIKINAS NR.869295361 EI NORESI SUSISIEKTI SIUO RYSIU.

3333333333333333 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 17:48:20
OM-TAI PIRMAPRADIS GARSAS...
Kodėl pamiršo lietuviai turintys šį nuostabų kreipinį į Aukštesnes Dimensijas...pamiršo Kasdieninį Skambesį Varpų

KALBA PLEJADŽIŲ PASIUNTINIAI 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 16:48:29
Sveiki. Mes esame jūsų senoji kosminė šeima. Mes atkeliaujame iš Plejadžių žvaigždyno. Vadiname save plejadiečiais ir prieš daugelį eonų, prieš milijonus metų, mes buvome jūsų giminaičiai.
Kai žemės sfera, Terra, buvo formuojama, atsirado daugelis pareiškusių norą būti pionieriais toje naujoje erdvėje, patirti, mokytis, formuoti ir kurti. Tai buvo puiki galimybė ir daug mūsų mielų plejadiečių "pasirašė", - kaip jūs tai pavadintumėte.
Plejadžių kultūra yra be galo sena. Ji buvo pasėta tarytum iš kitos visatos, meilės visatos, visatos, kuri grįžta į Visą Kas Yra. Plejadiečiai puoselėjo Plejadžių žvaigždyną tos visatos viduje, dar prieš galimybę persikėlinėti į Žemės sferą. Mes suformavome didžiulę visuomenę. Mes vadovaujamės meile. Mes vadovaujames tokiais idealais bei idėjomis, kurios jums dar sunkiai pažįstamos.
Jūs kol kas dirbate vienoje planetoje, artėdami link užbaigtumo, ir mes esame čia tam, kad padėtume jums įvykdyti šią užduotį. Tas užbaigtumas, arba transformacija, buvo numatyta prieš daugelį eonų. Ir dabartinis laikas - labai svarbus. Tai, kas dabar vyksta žemėje, turės įtakos visai Visatai.

mums reikia kartoti 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 16:46:13
Užbaigtumas numato, kad jūs turėtumėte suprasti, kas esate, ir po to, - tęsti eksperimentą. Mūsų protėviai atėjo iš Visatos, kuri išbaigė save, suvokė save, kaip vienovę, suprato esanti neatsiejama nuo Pirmapradžio Kūrėjo, arba, Pirminės Priežasties ( First Cause ), ir yra Pirmapradžio Kūrėjo kelionė laike. Mūsų protėviai atėjo iš Visatos, kuri atrado savo esmę - kūrybą. Atskleidę šia esmę, mes atradome, kad patys esame kūrėjai.
Mūsų protėviai turėjo pasirinkimą: sugrįžti atgal pas Pirmapradį ir ilsėtis Jo vibracijose, arba - keliauti toliau. Toks pasirinkimas atsiranda visuomet, kai yra pasiekta užbaigtumo forma. Jie pasirinko eiti toliau ir nusprendė aplankyti jūsų Visatą, kaip pasiuntiniai, supratę, kad kažkada jūs taip pat būsite pasiruošę užbaigtumui. Jie atėjo į Plejadžių žvaigždyną, todėl kad kaip tik ši žvaigždžių sistema kažkada galės padėti jums pačiu sunkiausiu metu, krizės metu, kada jūs būsite pasiruošę susilieti su Pirmapradžiu.

3 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 16:45:12
Beje, laikas visiškai neteisingai suvokiamas trimačiame pasaulyje: jūs įsitikinę tuo, kad laikas matuojamas minutėmis ir sekundėmis. Bet laikas - kur kas platesnis reiškinys, nei jūs įsivaizduojate. Iš tiesų laikas koduoja informaciją ir žaidžia su ja, leisdamas jums vienu metu įeiti į skirtingas tikroves, ištempdamas, iškraipydamas bei susukdams laiką aplink jus. Jūs galite atsidurti elipsinėje laiko kreivėje ir patirti daugybę realybių, tiesiog judėdami elipse ir atrasdami, kad nei laikas, nei tikrovė nėra kažkuo "tvirtu".

mums reikia kartoti 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 16:43:26
Mes, plejadiečiai, atkeliavome iš jūsų ateities. Viename iš mūsų "dabar" variantų egzistuoja tironija ir smurtas, ir mes esame matę galimus Žemės ateities variantus, kuriuose dominuoja ta pati tironija ir nuopuolis. Beje, laikas visiškai neteisingai suvokiamas trimačiame pasaulyje: jūs įsitikinę tuo, kad laikas matuojamas minutėmis ir sekundėmis. Bet laikas - kur kas platesnis reiškinys, nei jūs įsivaizduojate. Iš tiesų laikas koduoja informaciją ir žaidžia su ja, leisdamas jums vienu metu įeiti į skirtingas tikroves, ištempdamas, iškraipydamas bei susukdams laiką aplink jus. Jūs galite atsidurti elipsinėje laiko kreivėje ir patirti daugybę realybių, tiesiog judėdami elipse ir atrasdami, kad nei laikas, nei tikrovė nėra kažkuo "tvirtu".
Kadangi jokios realybės nebūna tvirtos ir ateitis nėra griežtai nustatyta visiems laikams (juk ateitis - tik galimybių santykis), mes norėtume šiuo metu pasiūlyti Žemei vieną geresnę galimybę. Norėtume grąžinti šviesą į šią planetą ir padėti atkurti tikrąją Žemės paskirtį - tapti didžiuliu tarpgalaktiniu informacijos pasikeitimo centru. Tuo tikslu mes ir atėjome, kad iššauktume tam tikras permainas. Šios permainos turės įtakos ne tik Žemei, bet ir jūsų ateičiai, - mūsų dabarčiai, visai šiai Visatai.

mums reikia kartoti 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 16:41:19
Turime jums puikių naujienų! Mes atėjome į Žemę kritiniu evoliucijos metu. Joje turi tuoj-tuoj įvykti esminis šuolis, kuriame jums teks dalyvauti, ir jūs čia ne vieni, todėl, kad daugelis energijų ateina į Žemę, dalyvauti šiame grandijoziniame projekte. Jūsų planetą supa kosminiai laivai-bazės, kurios retransliuoja energiją. Į Žemę pateks šviesos spinduliai ir informacija iš senųjų žvaigždynų, bendradarbiavusių su jumis per ištisus eonus.
Greitu metu turės įvykti persikėlimas, matavimų poslinkis, kuris sumažins trečiojo matavimo tankį. Jūs įeisite į aukštesnį matavimą, kuriame kūnas nėra toks standus. Kitaip tariant, jūs funkcionuosite daugelyje tikrovių.
Žmonijai teks įsisavinti rimtą pamoką. Jūs suvoksite savo dieviškumą, savo ryšį su Pirmapradžiu Kūrėju ir visa ko esme. Jūs suvoksite, kad viskas tarpusavyje susieta, ir jūs - dalelė visumos.

mums reikia kartoti 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 16:39:48
+
KOSMOSO platybėse egzistuoja nesuskaičiuojama galybė kultūrų ir visuomenių, ir jų atstovai lankydavo Žemę nuo pat jos pirmųjų dienų. Ne vieni mes, plejadiečiai, atėjome padėti jums. Mes tik viena grupė iš vieno žvaigždyno. Yra ir kiti, atvykę įvairiais tikslais. Dauguma ateivių yra čia, kad pagelbėtų jums pakylėjimo procese, bet yra ir turinčių kitas užduotis.**************
Jūs dalyvaujate milžiniško plano įgyvendinime. Jūs visi savo laiku nutarėte pasinaudoti galimybe dalyvauti ypač svarbioje vietoje šiuo svarbiu metu. Jūs buvote įsitikinę, kad susidorosite su užduotim. Ir prieš tai, kaip atėjote čia, jums buvo pasakyta, kad visuomet sulauksite pagalbos. Kritiniais jūsų vystimosi momentais, įvairios būtybės atsiras planetoje, kad jus stumtelti į priekį, užkurti jūsų "variklį" , priminti jums šį bei tą, - bet neatlikti už jus darbo! Mes esame vieni iš "katalizatorių" ir "stimiliuotojų". Išgirdę žodį "iš Plejadžių " jūs suvokiate jį, kaip kažką giminingą, todėl, kad mes padedame jums pasinaudoti savo pačių informacija, savo pačių žiniomis.

mums reikia kartoti 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 16:38:04
Prisiminkite, kad mes esame čia savo sumetimais, jūs - savo. Bet tiek mes, tiek jūs turėtumėm evoliucionuoti kartu ir kurti naujo dažnio vibraciją. Mes norime sugriauti dogmas, skiriančias individumus ir jų vystymąsi. Mes norime įkurti pas jus savotišką "atstovybę", harmonijos ir bendradarbiavimo atstovybę, ir duoti jums informaciją, kuri sukrės jus iki pat sielos gelmių, nepriklausomai nuo to, kuo jūs tikėjote iki tol.
Kai kurie jūsų įsitikinę, kad mūsų buvimo čia tikslas - skleisti baimę. Tai netiesa. Mes neketiname nieko gasdinti, o tiesiog jus informuoti. Kada jūs sėdite tamsiame kambaryje ir girdide keistus garsus, - taip, tai gali būti baisoka. Bet užtenka tik įjungti šviesą ir pamatyti iš kur kyla garsai, - ir baimės nebelieka. Mes tiesiog norime, kad jūs būtumėte informuoti apie tai, kas vyksta aplink jus. Šviesa - tai informacija; nežinojimas - tai tamsa. Mes norėtume, kad jūs dirbtumėt šviesoje, o ne tamsoje.

mums reikia kartoti 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 16:36:33
Mes dirbame su jumis, todėl, kad siekiame vystyti savo sąmonę ir išreikšti valios laisvę. Kaip jums lemta keisti tą sistemą, kurioje jūs gyvenate, taip ir mums lemta tą, kurioje esame mes. Negalima būtų sakyti, kad neturime tikslo. Kaip jau minėjome, mes atėjome iš jūsų ateities, kažkuria prasme, - ne tuščiomis rankomis. Mes reikalingi jums, taip pat, kaip ir jūs - mums. Jūs, kaip Šviesos Šeimynos nariai galite suprojektuoti ir įgyvendinti didžiulę naują galimybę realybės grandyje, galimybę, kuri prasitęs ateinančius dvidešimt metų iš esamo būties sektoriaus, todėl, kad jūs fizine prasme gyvenate šioje planetoje. Būtent per jus įvyks transformacija. Tai, ką jūs darote dabar, stipriai atsiliepia mums. Tai, kas vyksta su Žeme veikia mus.
Mes čia esame tam, kad padėtume, mokytume ir vystytume pagal tai, kaip mes kartu išgyvendinsime šį procesą. Mes pateikiame jums savo versija apie tai kas vyksta tik todėl, kad įvesti jus į aukštesnę sąmonę. Mes nenorime tvirtinti, kad tai vienintelė teisinga versija! Visas mūsų mokymas suformuotas su kilniu tikslu, ir pranešimai, kuriuos mes perduodame jums turi perkelti jus į aukštesnį sąmonės planą. Toks mūsų ketinimas.

mums reikia kartoti 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 16:35:43
Žodžiai, kuriuos mes renkamės ir sąvokos, kurias vartojame, - tai "starteriai" kodams, saugomiems jūsų kūnų gelmėse. Jūsų kūnai laukia, kad būtų užduoti tinkami klausimai, - tada jūs galėsite pradėti rezonuoti atsakymams, kurie yra jūsų viduje; jūsų kūnų lastelių atmintis galės pradėti atkurti tai, ką kūnai iš tiesų jau žino. Kai mes kalbėsime su jumis, jūs prisiminsite.
Kalbėdami su jumis mes norime, kad jūs išplėstumėte savo realybės suvokimą; tačiau, niekada nepriimkite pažodžiui nieko, ką išgirsite. Visada judėkite, pagal besisukančią spiralę (kurią mes ir stengiamės sukurti), kas leis jums išvysti vis platesnį vaizdą. Niekada neapsiribokite tuo, kaip mes nusakome kokią nors idėją, - juk mes čia tiktai tam, kad atskleistume jūsų įvaizdžius ir pasibelstume į jūsų lasteles, tikėdamiesi, kad jūs galėsite aktyvizuoti tikrą, realų žinojimą, saugomą jūsų viduje. Būtent ten randasi visi duomenys, ir mes atėjome, kad pažadinti tai jumyse.

mums reikia kartoti 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 16:34:51
Mes nenorime primesti jums idėjų. Mes linkėtume, kad jūs neprisirištumėte nei prie vienos jums patinkančios idėjos atskirai, kartu bandydami apimti tai, kuo abejojate, ko dar bijote. Supraskite, kuomet susiduriate su taip vadinamomis "tamsiosiomis" savo pačių dalimis, jūs sukuriate galimybę iš jų išsivaduoti, ir viso, kas su tuo susieta. Tokiu būdu mes sugrįžtame prie pirmo ir paskutinio postulato: mintis kuria. Kokioj situacijoj jūs atsidurtumėte, - ten jūs atvedė jūsų mintys. Tiktai nepalaužiamas tikėjimas tuo, kad mintis kuria gali transformuoti tiek jūsų asmeninę patirtį, tiek visos jūsų planetos būtį.

mums reikia kartoti 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 16:33:03
Mes rekomenduojame jums kelti daugiau klausimų, kai kažkas pila kaustytomis formuluotėmis bei absoliučiomis tiesomis. Labai svarbu klausyti daugiau skirtingų nuomonių ir įvairių istorijų. Įsiklausykite, ką kalba šis žmogus [turima minty kontaktuotojas, perduodantis šį pranešimą], ir pabandykite pajausti, ar viskas čia teisinga? Mums labai patinka mokyti jus to, kad tik jūs patys turite nuspręsti, ką daryti; tiktai jūs patys esate atsakingi už savo gyvenimą, - ne mes.
Mes labai mėgstame (ir net didžiuojamės savo mokėjimu) pasakoti istorijas. Ir visada, - istorija, kurią mes pasakojame, yra, žinoma, ne vienintelė; tai ne paskutinis žodis ir neužbaigtinė tiesa. Tai visad tik fragmentas, nedidelė dalis bendro paveikslo.

mums reikia kartoti 2007 m. birželio 7 d., ketvirtadienis, 16:31:58
Ką mes bekalbėtume jums šiandien, esame tikri, kad po metų papasakotume jums jau kitą istoriją, todėl, kad po metų jūs ir patys sugebėsite giliau viską suvokti. Tokiu būdu mūsų pasakojimai taip pat nepaliaujamai evoliucionuoja. Jūsų užduotis - atrasti kiekvienoje istorijoje save, atrasti tai, ką jūs žinote, - o ne tai, kuo jūs norėtumėte tikėti, ar tai, ką kas nors yra minėjęs.
Tikėti tuo, ką žinote - būtina, - tai yra tai, kas sieja jus su Pirmapradžiu. Kiekvienam jūsų lemta sužinoti, dėl ko jis gyvena, pagal tai, kaip jis prisimins savo vaidmenį.
Jūs patys pasirinkote būti čia. Jūs čia reikalingi. Jūs turite užduotį, kuriai jūs ruošėtės daugelį gyvenimų, taip kad jūs atėjo čia patyrę. Viskas, ką jums reikia žinoti yra jūsų viduje, ir jūsų pirminė užduotis - prisiminti savo patirtį. Šiame gyvenime jūs jau nekaupsite naujos informacijos. Šiame gyvenime jums teks prisiminti tai, ką jau žinote, ir mes čia tam, kad primintumėm jums apie tai. Tai - mūsų užduoties dalis.

2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 20:27:15
planet_x (SoulFx)
IDOMU KUR TU

2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 20:25:43
planet_x (SoulFx) 2005 m. sausio 25 d., antradienis, 01:02:38
negi kazka sugebejau izeisti?:/ sory

47 2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 20:22:52
"Siekiantis gėrio yra palaimintas visuose keliuose", - sakė Nikolajus Rerichas.

§38 2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 18:24:43
Viena žymiausių Plejadžių sąmonės "balsų" - Barbara Marciniak, populiarių visam pasaulyje knygų autorė, kurios "Nešantys šviesą" (Bringers Of The Dawn) yra išleista ir lietuvių kalba::

########## 2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 18:20:34
bet kaip gerai,kad dar yra tokių,kurie pamąsto,
o ne tik išmoksta ir po to...bando talpinti kitus savo šabloniname mąstyme

2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 18:17:29
Pamąstymai: Visas mūsų gyvenimas - tai lyg vienas didelis chaosas. Žmonės viena galvoja, kita šneka, o trečia daro. Juk toks žmogaus gyvenimo būdas ir yra chaosas..
:)
bet kaip gerai,kai dar yra tokių,kurie pamąsto

31 2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 17:02:00
...bet kiekviena pamoka yra reikalinga

31 08 2008- 2007 2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 16:31:36
.Tegu teisėjai ir vadai daug keliauja, prieš prisiimdami atsakomybę teisti piliečius. Tegu teisėjai paieško - ar daug žmonių gyvena džiaugsme ir kokie jų pasitenkinimo šaltiniai. Teisėjai turi daug žinoti ir būti sąžiningi.

2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 15:42:27
- tai sakai domiesi ezoterika?
- TAIP, nuo 20m

2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 15:41:27
- tai gal sviestuvas buvo netoli ir apsviete viska?
- GAL...

2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 15:35:45
-as nesakau,jog Dievo balsa girdziu...bet tarsi Dievo balsa girdziu...
-o tai kokios ten dar butybes?
- SVIESOS

2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 15:33:15
-na,dar suprantu,jog mes vienas nuo kito priklausomi labai

2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 15:31:54
-tai sakai simboliu prasme supranti?
-supRantu...
-o tai kokiu tu simboliu prasme supranti?oi,sesele,atneskit tusinuka,sitas
kazkodel neraso..
-na,suprantu, kad neraso tusinukas...
-sesele, koki cia atneset tusinuka, kad ir sitas neraso..
-suprantu..o gal jus i vandeni ji pamirkykit,ar tada rasys...
-aisku, viskas aisku

WILL TAKE YOUR HAND 2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 14:27:47
Be mediumų galima išskirti žmones, dalinai galinčius suprasti ateinančią iš Kosmoso informaciją, jie neatlieka gautos informacijos sintezės, truputi mato, truputi girdi. Tai žmonės neturintys Mokymo.
*Yra dar viena grupė žmonių, Žmonijos evoliucijai jie patys reikalingiausi - tai mediatoriai. Jų jautrumas leidžia priimti kosmoso skleidžiamas žinias, kurias jie visada „suderina" su Mokymu, t.y. atlieka sintezę. Jų patyrimų sintezė apsaugo nuo tamsos įtakos. Mediumais galima domėtis, mediatorius reikia gerbti ir saugoti.
(Agni Jogos) Mokymas neturi nieko bendro su magija. Magas yra senas nuo gimimo, nes jis naudoja sustingusius, mirusius žodžius, o jogas visada jaunas ir atsinaujinantis, nes pastoviai įkvepia naują Kosmoso informaciją.

38 2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 14:15:02
Pamąstymai: Visas mūsų gyvenimas - tai lyg vienas didelis chaosas. Žmonės viena galvoja, kita šneka, o trečia daro. Juk toks žmogaus gyvenimo būdas ir yra chaosas

eeeeeeeeeeeeee...i 2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 14:13:57
Pamąstymai: Visas mūsų gyvenimas - tai lyg vienas didelis chaosas. Žmonės viena galvoja, kita šneka, o trečia daro. Juk toks žmogaus gyvenimo būdas ir yra chaosas. Bendraujant su kai kuriais žmonėmis vidų užpildo tuštuma. Kartais atrodo, kad šis chaosas ar tuštuma baigia apimti visą valstybę, o gal net ir planetą. Chaosas - tai harmonijos priešingybė. Visa gamta sukurta harmoningai, o mes žmonės toje visatos harmonijoje gyvename pasinėrę į chaosą. Net pradedi galvoti, kad chaosas - tai tik žmogaus kūrinys, o kosmose jo kaip ir nėra.
Kuo žmogus darosi civilizuotesnis, tuo gamtoje ir tarpusavio santykiuose jis sukuria daugiau chaoso. Čia kaip teoremos įrodymas, kad žmogus vystosi chaoso kryptimi. Pasirodo, mes involiucionuojame, o vaidiname labai išprususius, civilizuotus gamtos valdovus. Kam visa ta civilizacija, jei ji veda į susinaikinimą? Tai kur išeitis?
Štai Gyvoji Etika ir duoda visus atsakymus. Civilizacija be kultūros ir vidinės etikos - tai tik ginkluota, neišauklėta, godi ir trokštanti valdyti laukinė dvikojų banda, vadinanti save žmonėmis. Žmogus be kultūros - tai tik civilizuotas barbaras, ir jis pasmerktas žūčiai.
p.s.Prancūzijos "Villejuif" centras tiria konservantų, dažų ir kitų priedų
poveikį žmogaus organizmui ir parengė sąrašą tų, kurie vienaip ar kitaip yra
kenksmingi žmogui.
Gali sukelti vėžinius susirgimus:
E 131, E 142, E 210, E 211, E 212, E 213, E 214, E 215, E 217, E 239, E 330
Didina choresterino kiekį:
E 320, E 321

38 2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 13:48:44
"...Tegu teisėjai ir vadai daug keliauja, prieš prisiimdami atsakomybę teisti piliečius. Tegu teisėjai paieško - ar daug žmonių gyvena džiaugsme ir kokie jų pasitenkinimo šaltiniai. Teisėjai turi daug žinoti ir būti sąžiningi. Visos tautos lygį galima nustatyti pagal teisėjus. Kur paperkami teisėjai, ten parsidavėliška ir tautos dvasia. Neįmanoma gyventi ten, kur suvaržyta mintis, nes ten gali būti sąžiningesni plėšikautojai, nei dviveidžiai teisėjai..." (AJ,Nadziemnoje nr.194)

2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 13:45:19
šie procesai vyko visais laikais

2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 13:41:26
Klausimas. Ar tikrai sugrįžę emigrantai yra tautos didvyriai? Perversmų, chaoso metu palikę savo šalį sumaištyje ir neviltyje, jie išvažiuoja į svečias šalis užsidirbti. Ir tuo pačiu pasispiria į savo tėvynę kaip į plūdurą, panardindami ją į dar didesnį skurdą, parduodami savo sugebėjimus tiems, kurie gali mokėti. O tėvynė juk varginga, nusmukusi ir išniekinta. Jie bėga kaip pelės iš skęstančio laivo į kitą aruodą, bet kai tėvynė pradeda atsigauti, atsitiesti, tie patys emigrantai sugrįžta didvyriais, tautos gelbėtojais ir rėmėjais. Bet juk šalis jau pati išsitiesė, atsigavo dėka jos neišdavusių žmonių, kurių ir vėl niekas nepastebi.
Emigrantų sugrįžimas atitinka traukos energijos dėsnį. Tai tarsi bandymas susilieti arba sugrįžti į sujauktą vienybę. Traukos energija sudaro visų energijų pagrindą. Traukos energija atsiranda išsiskyrimo momentu ir egzistuoja iki tol, kol įvyksta pilnutinis ir galutinis susijungimas. Šis fizikinis dėsnis pilnutinai atitinka žmonių emigravimo procesą. Tai visą laiką pasikartojantis reiškinys, tai sujungiantis, tai išskiriantis atskirus elementus, šiuo atveju tautiečius.
Kaip sugrįžę emigrantai pakeis šalies gyvenimą, priklauso nuo jų išsivystymo lygio, nuo išsimokslinimo ir vidinės kultūros. Kuo tobulesni yra išsisklaidžiusios tautos atstovai, tuo harmoningesnis įvyksta susijungimas jiems sugrįžus, ko eigoje užgimsta naujos, tobulesnės harmonijos formos.
Išeikvoję ir įgyvendinę susikaupusius siekius, žmonės vėl pradeda judėti, važiuoja į svečias šalis. Tai neišvengiama, nes jiems sugrįžus į savo gimtas vietas įvyks stiprus tautos, šalies pasikeitimas, pakilimas, persiformavimas. Sukaupta svečioje šalyje kūrybinė energija bus panaudota savo šalies ateičiai.

* 2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 10:02:38
"Siekiantis gėrio yra palaimintas visuose keliuose", - sakė Nikolajus Rerichas.

38 2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 09:56:44
Agni Jogoje sakoma: „Kiekvienas laikas pasirenka tinkamą Mokymą. Tam momentui visi ankstesni Mokymai jau būna pilnutinai iškraipyti. Pati žmonija kiek įmanydama stengiasi sumenkinti tai, ką gerbė jų tėvai. Tačiau nei viena Naujo Mokymo frazė neneigia ankstesnio mokymo. Į šią detalę mažai kreipiamas dėmesys, nors dauguma Mokymų savo gerovę kuria niekindami kitus mokymus... Mokymas neparduodamas, jis nesiūlomas, jis tik žymi Naują Epochą. Ir jo nepriėmimas arba neigimas yra jūsų reikalas, bet pagarsinimas neišvengiamas“ (AJ, nr.416)
Ir taip du faktoriai - senųjų mokymų iškraipymas ir Naujo Amžiaus pradžia, senovės raštuose įvardinta Satja Juga arba dvasinio atgimimo ir Šviesos Amžiumi, sukūrė Naujo gyvenimo Mokymo būtinybę. Tai kaip raktas į ateitį. Pasakyta: „Neįeisi senais aprėdais...“
Pasaulis prisiartino ne tik prie Naujos Eros slenksčio, bet ir naujos žmonijos gimimo.

2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 09:55:49
Jeigu sioje dimensijoje bus tik toks apgailetinas procentas Tarnaujanciu Kitiems, o ne Tarnaujanciu Sau ir nepasieks 98 procentu, bukite tikri, Fotonu juosta musu Žemėje isrusiuos visus ir labai greitai.

2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 09:48:13
Net grindys gali būti išplautos džiaugsmingai ir su meile“. (Н.Рерих. Пути Благословения).

2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 09:46:42
``` 2007 m. kovo 9 d., penktadienis, 22:09:47
...kada gauni supratima-gauni be ivardijimo-KAM...o,jei skubi ivardyti,
kazkam paskirdamas-darai klaida(s)

2012 2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 09:40:37
Geraširdis banditas, žiaurus dievobaimingas žmogus ir toliau gyvena Žemėje. Atrodytų, kad žmonės, kaip pasiekę Žemėje aukščiausią išsivystymą elementai, turėtų evoliucionuoti gerokai greičiau nei kitos planetos dalys. Bet vyksta keistas reiškinys - žmonės atmetė dvasios etiką ir uždarė save į dvasinį sąstingį. Atrodo, kad net klimatas juda greičiau nei žmogaus sąmonė. Daugelis išradimų jau ne kartą aplankė planetą. Daug žinojo išnykusios tautos, bet mąstymo kokybė nedaug tepakilo. Ir vis tik žmonės daug kalba apie naują rasę, apie naują žmoniją. Bet ne Golemas (pabaisa Golemas liko be dvasinės ugnies ir todėl pats sunyko. Dvasia - tai ugninis magnetas, АЙ. МО, ч. I, 231) bus naujosios rasės prototipas. Mąstymo kokybė atskirs naująją žmoniją nuo praeities amžių. Mąstymo menas turi būti atnaujintas visiškai sąmoningai, bet be trijų pasaulių supratimo neįmanoma pakelti mąstymo į kitą lygį

* 2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 09:32:03
Atlikdamas Baltosios Brolijos pavestą misiją, kaip Šambalos Pasiuntinys, N.Rerichas aplankė dvidešimt septynias pasaulio šalis, kiekvienoje šalyje jis išsakė vienintelį kvietimą - vienytis. Šis kvietimas visų pirma turėjo veikti kultūriniu pagrindu. Vėliau tapęs plačiai žinomu lozungas „Taika per Kultūrą“ pirmą kartą buvo ištartas Dardžilinge (Indijoje), susitikimo su Mokytojais metu.
Apčiuopiamų ir momentinių rezultatų Rericho misija nedavė. Rusijoje* jis buvo nesuprastas, Anglijoje sutiktas su neapykanta. Vienintelė šalis, kuri supratingai ir draugiškai sutiko Rerichą, buvo Prancūzija. Žinoma, viena ši šalis nedaug tegalėjo pakeisti pasaulio istorijoje.
Susitikimai Dardžilinge, Londone (ten pirmą kartą susitiko su Mokytojais) ir Paryžiuje (1923 metais Rerichai gavo iš Mokytojų Oriono Akmenį), tapo vienais iš svarbiausių įvykių Rerichų gyvenime. Prieš artėjantį išėjimą iš šio pasaulio N.Rerichas nutapo paveikslą, kuriame labai aštriai pabrėžiamas Dardžilingo kalnų peizažas. Šis paveikslas vadinasi „Atmink!“ („Помни“).
Šalis, kuriai skirta kosm.....<.....>....
„Visi, kas eis su šia šalimi, pasidalins su ja ir pergale. Taip prisakyta ir užrašyta žvaigždžių runose“ (J. I. Rerich).

Agni has three forms: 2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 09:20:11
Paprastai žmonės visiškai nemoka naudotis duotu jiems Mokymu. Kai jie girdi žinias, kaip ir žinomas jiems, jie pasipūtę aiškina - vis tas pats, kas visiems žinoma! Jie nesistengia patikrinti savęs, kiek tos žinios buvo jų suvoktos ir pritaikytos gyvenime. Jie nenori pagalvoti, kad naudingas Mokymas duodamas ne dėl naujumo, o kad būtų susikurtas garbingas gyvenimas.
Ne utopijų rinkinys yra Gyvenimo Mokymas! Žmonija egzistuoja jau labai seniai. Amžių eigoje visos įmanomos Išminties kibirkštys krisdavo į Žemę, ir kiekvienas momentas turi savo raktą!
Jei kas gali prisipažinti, kad dabartinis raktas jam pažįstamas, tegu džiaugiasi ir dėkoja už artimus jam nurodymus. Atrodytų, kad tai paprasta, bet iš tikrųjų tai labai sunku. Žmonės mėgsta klausytis naujovių ir gauti niekučius, bet gilinti sąmoningumą mažai kas sutinka.

S 2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 09:16:10
19. Didieji pataria, atsižvelgdami į klausiančiojo gebėjimą suvokti. Priklausomai nuo klausiančiojo būsenos patarimas gali būti net priešingas tam, kurio buvo galima tikėtis. Jeigu, pavyzdžiui, klausimas buvo persunktas baime ir nepasitikėjimu, tai kaip galima siūlyti kovoti, jei kovos baigtis priklauso nuo vidinės stiprybės ir pasiryžimo?
Mažieji pataria pagal savo sąmoningumo lygį: „Aš pasielgčiau taip“.
Nedoras pataria siekdamas asmeninės naudos. Pagiežinga tamsa visada trokšta piktdžiugauti.
Skirkite, ko siekia klausiantysis: dvasinės ramybės ar kūniškos prabangos.
506. Tikrovėje, tai net vienos knygos iš Gyvosios Etikos Mokymo daugeliui pasekėjų yra perdaug, kad jis pilnai įgyvendintų visus patarimus. Tačiau esmė slypi tame, kad kiekvienas mokinys iš kiekvienos knygos gali pritaikyti tik tai, kas jam suvokiama ir prieinama. Štai kodėl taip svarbu kiekvienam turėti visas Mokymo knygas. /1972.06.08/

2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 09:04:06
VIENIEMS JIS SAKO,kitiems-tyli,VIENIEMS-YRA,kitiems-nėra

2007 m. birželio 6 d., trečiadienis, 05:10:41
visiems>> melas! Dievas taip nesakė

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 18:28:09
Nenoreciau pritarti,jog butina viska argumentuoti.Daug kas vyksta mums nezinant ir nesuvokiant,bet vyksta.Ir,jei viskas but argumentuojama,gal Pasaulio neisvystu didesne dalis zmoniu.Argumentacija , isskaiciavimas...

TIK 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 18:21:23
telepatija 5-6-to matavimo ivaldymas,nebutina liesti individo,kai jis info blokuoja,bet,jei ji yra atvira,kaip pokalbis dialoge-galima.

visiems 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 18:17:22
Galvoju, kaip dažnai tarpusavyje nesusišneka žmonės. Suprantama kai nesusikalba žmonės iš skritingų kultūrų, kalbantys kitokiomis kalbomis, turintys kitokius papročius, bendravimo suvokimą. Kad būtų galima suprantamai bendrauti reikia įdėti nemažai pastangų ir išmokti ne vien tik užsienio kalbos, tačiau ir tam tikrų bendravimo elgesio taisyklių ir nuolankumo, nes tikrai bus daug nesusipratimo akimirkų. Vienas rankų ženklas viename krašte gali reikšti pagyrimą, o kitame tai gali būti įžeidimas. Vienas žodis, pasakytas padrąsinimui ar paguodai, kitos kultūros žmogaus gali būti suprastas kaip paniekinimo žodis, dėl kurio gali kilti aršus konfliktas.
Kita vertus, labai daug žmonių nesusišneka, kurie yra gimę toje pačioje kultūroje, kalba ta pačia kalba ir jiems yra būdingi net panašūs pomėgiai, ir jie yra jautrūs net panašiems dalykams. Kartais išsiskiria net šeimos, kurios yra kartu išgyvenusios ne vieną dešimtmetį. Kur vis dėlto yra problema? Ar tikrai žmonės nutraukia santykius dėl ,,charakterių nesutapimo”, dėl jausmo trūkumo, ar naujų jausmų kitam žmogui? Dažniausiai tai vyksta dėl nesusikalbėjimo.
Jeigu, susikalbėti nepavyksta žmonėms, tai kaip galima žmonėms susikalbėti su Dievu? Juk VIEŠPATS labai aiškiai sako - ,,mano mintys - ne jūsų mintys, o mano keliai - ne jūsų keliai”. Dievas labai skiriasi nuo žmogaus ne vien tik prigimtimi, galiomis ir mąstymu, Jis apskritai yra visiškai kitoks. Jeigu gerai peržvelgtume pasaulio religijas, tai pamatytume tai, kad daugumos pasaulių religijų dievai yra labai panašūs į žmones, tik turintys daugiau galių ir kaprizų. Dažnai tie dievai yra netgi labai reiklūs juos garbinantiems žmonėms.
Dievo apreiškimas apie save pasaulio žmonėms yra gana aiškus. Per savo žodį Jis tiesiog sako šias mintis - ,,Supraskite, aš labai skiriuosi nuo jūsų, aš visiškai kitaip mąstau, aš visiškai kitaip darau, ir tai ko siekiu įvykdau. Norėjau sukurti visatą ir sukūriau ją. Sumaniau sukruti žemę, ir padariau ją skirtingą nuo visų kitų planetų, apgyvendinau joje gyvybę ir suteikiau jai tokį grožį, kokio niekur kitur nepamatysite. Dabar šiuo laiku išeinantis iš mano burnos, nesugrįš pas mane bergždžias, bet įvykdys tai, ko trokštu, ir atliks, kam buvo siųstas.“
Izaijo 55,8-11
Galvoju, kaip dažnai tarpusavyje nesusišneka žmonės. Suprantama kai nesusikalba žmonės iš skritingų kultūrų, kalbantys kitokiomis kalbomis, turintys kitokius papročius, bendravimo suvokimą. Kad būtų galima suprantamai bendrauti reikia įdėti nemažai pastangų ir išmokti ne vien tik užsienio kalbos, tačiau ir tam tikrų bendravimo elgesio taisyklių ir nuolankumo, nes tikrai bus daug nesusipratimo akimirkų. Vienas rankų ženklas viename krašte gali reikšti pagyrimą, o kitame tai gali būti įžeidimas. Vienas žodis, pasakytas padrąsinimui ar paguodai, kitos kultūros žmogaus gali būti suprastas kaip paniekinimo žodis, dėl kurio gali kilti aršus konfliktas.
Kita vertus, labai daug žmonių nesusišneka, kurie yra gimę toje pačioje kultūroje, kalba ta pačia kalba ir jiems yra būdingi net panašūs pomėgiai, ir jie yra jautrūs net panašiems dalykams. Kartais išsiskiria net šeimos, kurios yra kartu išgyvenusios ne vieną dešimtmetį. Kur vis dėlto yra problema? Ar tikrai žmonės nutraukia santykius dėl ,,charakterių nesutapimo”, dėl jausmo trūkumo, ar naujų jausmų kitam žmogui? Dažniausiai tai vyksta dėl nesusikalbėjimo.
Jeigu, susikalbėti nepavyksta žmonėms, tai kaip galima žmonėms susikalbėti su Dievu? Juk VIEŠPATS labai aiškiai sako - ,,mano mintys - ne jūsų mintys, o mano keliai - ne jūsų keliai”. Dievas labai skiriasi nuo žmogaus ne vien tik prigimtimi, galiomis ir mąstymu, Jis apskritai yra visiškai kitoks. Jeigu gerai peržvelgtume pasaulio religijas, tai pamatytume tai, kad daugumos pasaulių religijų dievai yra labai panašūs į žmones, tik turintys daugiau galių ir kaprizų. Dažnai tie dievai yra netgi labai reiklūs juos garbinantiems žmonėms.
Dievo apreiškimas apie save pasaulio žmonėms yra gana aiškus. Per savo žodį Jis tiesiog sako šias mintis - ,,Supraskite, aš labai skiriuosi nuo jūsų, aš visiškai kitaip mąstau, aš visiškai kitaip darau, ir tai ko siekiu įvykdau. Norėjau sukurti visatą ir sukūriau ją. Sumaniau sukruti žemę, ir padariau ją skirtingą nuo visų kitų planetų, apgyvendinau joje gyvybę ir suteikiau jai tokį grožį, kokio niekur kitur nepamatysite. Dabar šiuo laiku mano planai, yra iš pasaulio gyventojų atsirinkti tuos kurie mane myli, kurie gerbia ir su manimi sudaro amžinąją Sandorą. Šiems tikslams Aš padariau taip, kad mano Žodis būtų užrašytas, kad jis būtų skelbiamas, jo būtų mokomi pasaulio žmonės. Tuos kurie nepaniekins jo, kurie atsilieps mano kvietimui Aš padarysiu savo vaikais. Tai yra tiktais laiko klausimas.mano planai, yra iš pasaulio gyventojų atsirinkti tuos kurie mane myli, kurie gerbia ir su manimi sudaro amžinąją Sandorą. Šiems tikslams Aš padariau taip, kad mano Žodis būtų užrašytas, kad jis būtų skelbiamas, jo būtų mokomi pasaulio žmonės. Tuos kurie nepaniekins jo, kurie atsilieps mano kvietimui Aš padarysiu savo vaikais. Tai yra tiktais laiko klausimas.

ne google 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 18:07:10
Sudievinti nereikia net dvasines aukstumas pasiekusiu,bet tebegyvenanciu zemej.Bet kiekviename matyti dieviskuma,kaip savybe-jau zmogiskumas..

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 18:03:36
aklieji negali matyt,skaityt,bet dauguma ju turi nuostabu pasaulio suvokima

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 18:00:13
mintys globalios,suvokimas-individualus

104 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 17:57:49
MANO BRANGIEJI,
Aš matau daugelį liaupsinant savo dvasinį ego naujovėmis!
Nėra pasakoma nieko,kas nebuvo pasakyta anksčiau.Tik kalbos struktūra
pritaikyta moderniems laikams.

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 17:35:18
38 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 11:35:41
vidinių, o ne išorinių galių

:) 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 16:44:59
butu galima ir paprasciau
...bet kiekvienam savo
taip,kaip ir ligoninje #atsitiktinumas#
keletas nerasanciu rasikliu JU RANKOSE
O INTERPRETACIJA VISAI KITA

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 16:42:37
Tai ir yra spiraline info.

kas yra sinchroniškumas? 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 16:41:53
kas yra sinchroniškumas?
kas yra sinchroniškumas?

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 16:40:45
Ar Jus gAVOTE INFORMACIJOS APIE APLINKINES PLANETAS,JU VIETINE SISTEMA

ü 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 16:36:43
Tai ir yra spiraline info.
2005 m. birželio 18 d., šeštadienis, 17:08:27
"Genialiausias demuo is nulines energijos..?",informacija koduojama ,bet jai reikstis reikalinga energija.Kokia priklausomybe tos energijos nuo demens.As kalbu apie griztamaji rysi,arba tai ,kad kodas yra kitose dimensijose

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 16:33:06
Palauk, man tai netelpaaaaa įįįį gaaaallllvąąąąą...

second sight 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 16:22:25
ir paprastai.
The word agni is Sanskrit for "fire" (noun), cognate with Latin ignis (the root of English ignite). Agni has three forms: ...

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 16:20:17
2007 m. birželio 2 d., šeštadienis, 20:35:20
AVATARAS 2005 m. balandžio 1 d., penktadienis, 11:48:44
Garsas,kuris kilo per Didiji sprogima,yra Pranava.Tai vandenilio ir deguonies principas.Vandenilis atstovauja vandens,o degunis-ugnies principui.Tai moke risiai.Moke suprantamai ir paprastai.

I HAVE A PLAN 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 16:17:20
Praėjus dar kuriam laikui šitą atradimą jau “žinojo” tos pačios rūšies bezdžionės visai kitoje planetos pusėje.
Sulamita: O žmonės? Kaip su žmonėmis?

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 15:29:19
ir kažin nuo kada japonijoje bananai auga?

? 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 15:18:50
Ar Jus gAVOTE INFORMACIJOS APIE APLINKINES PLANETAS,JU VIETINE SISTEMA ,ZEMELAPIUS ASTRONOMINIUS IR PAN.

32 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 15:17:50
2008.08.31(Luktelk. Pratęsim vėliau.

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 15:15:56
Saliamonas: Tačiau, kad tai valdyti, išvystyti, reikia pažinti konkrečias šviesos paslaptis. Jos yra mumyse visuose, viskame aplink. Esminė šviesos savybė - meilės, altruizmo jausmas. Tu turi pradėti jausti daugiau negu save. Būtent - jausti, nes tai ateina per pojūčius. Jei tavo meilės jaumas, altruizmo savybė auga ir pasiekia tam tikrą laipsnį - su tavim pradeda darytis nuostabūs dalykai, kurie neprieinami, nejaučiami ir nesuprantami tam, kuris šių savybių neturi.

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 15:12:42
as galvoju,jog nuo 563 pr.m.e.

83 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 15:10:46
HAVE A PLAN 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 10:07:16
TAI žodžių ... ir minčių ... ir veiksmo erdvėje-laike pasireiškimas

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 15:10:11
ir kažin nuo kada japonijoje bananai auga?

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 15:09:11
kokios dar kriaušės?
""trisdešimties metų mokslinis projektas "Macaca Fuscata". Kosima saloje Japonijoje gyveno laukinių beždžionių kolonija, ir mokslininkai maitino jas saldžiomis bulvėmis (batatas), išmėtydami jį smėlyje.""
batatas - kriaušė? ir dar lupo tas kriaušias? susapnavai?

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 15:09:04
As buvau sutikus viena zmogu,kuris sakesi esas is Sirijaus

kas yra sinchroniškumas? 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 15:07:30
As buvau sutikus viena zmogu,kuris sakesi esas is Sirijaus.Aisku,jaunystes metais tai atrode kazkokia sapalione,tiesiog nusijuokiau ir maniau,jog jis kokia 10 metru vyresnis,o tokie tada manes nedomino.O dabar prisimenu,jog musu keliai buvo persipyne bent keleta kartu.
maja:
Ar Jus gAVOTE INFORMACIJOS APIE APLINKINES PLANETAS,JU VIETINE SISTEMA ,ZEMELAPIUS ASTRONOMINIUS IR PAN.?

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 15:03:27
t.b.'SALIAMONAS'

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 15:02:13
aliamonas: Žinau tik nuogirdomis. Kažkokioje nuo civilizacijos tolimoje saloje mokslininkai ten gyvenančias bezdžiones pripratino valgyti kriaušes. Ir bezdžionės taip pamėgo kriaušes, kad atsisakė bananų. Vėliau joms ėmė duoti net nuluptas kriaušes ir tuomet bezdžionės valgydavo tik nuluptąsias. Tuomet nuluptas kriaušes vertė į pajūrio smėlį ir privertė išlepusias bezdžiones galvoti ką daryti, nes smėlis neleido valgyti. Staiga viena bezdžionė suprato, kad kriaušes galima nuplauti jūroje. Kitos ilgai žiūrėjo ir negalėjo perprasti minties. Tačiau netrukus kitoje salos pusėje kitos bezdžionės, nemačiusios atradimo staiga pradėjo plauti kriaušes taip pat. Paaiškėjo, kad tai buvo pirmosios bezdžionės giminaitės. Praėjus dar kuriam laikui šitą atradimą jau “žinojo” tos pačios rūšies bezdžionės visai kitoje planetos pusėje.
Sulamita: O žmonės? Kaip su žmonėmis?

M 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 15:00:34
kas yra sinchroniškumas?
JI GALI ATEITI PACIU CHAOTISKIAUSIU

hmm 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 14:59:05
kas yra sinchroniškumas?

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 14:57:37
Taip, tačiau jei žinai dėsnius - gali padaryti tai be kliūčių ir sparčiai.

================================= 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 14:50:32
=============Galima sakyti, kad visos šios nuostabiosios šviesos savybės - lyg koks Dieviškas Žaidimas.==============

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 14:49:25
Sulaimta: Žaidimas? Hmm... Gerai pastebėta..

38 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 14:48:32
Man skambina. Luktelk.

2008.08.31(Luktelk. Pratęsim vėliau. 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 14:47:32
Sulamita: O kas toliau?
Saliamonas: Toliau - žemiškais žodžiais nebeišreiškiama. Geriau to net nesakyti. Tai labai didelė paslaptis, prie kurios prieinama laipsniškai. Galima sakyti, kad visos šios nuostabiosios šviesos savybės - lyg koks Dieviškas Žaidimas.
Sulaimta: Žaidimas? Hmm... Gerai pastebėta... Žaidimas su Dieviškomis Taisyklėmis...
Saliamonas: Jei savyje perpranti šio Dieviško Žaidimo Taisykles - patiri nenusakomą, neišmatuojamą žaidimo džiaugsmą. Tau visas gyvenimas su visais ankstesniais vargais, sunkumais, blogiu, absurdais, atsitiktinumais ir problemomis laipsniškai apsiverčia ir virsta pilnu prasmės, grožio, nesibaigiančios nuostabos, stulbiančios logikos. Tam, kad tai atsitiktų - teiriekia lyg ir nedaug - savyje pakeisti, pertvarkyti, išvystyti konkrečias savybes. Gal net galima sakyti - visas įmanomas meilės formas. Tačiau tas nedaug - ir yra visų sunkiausia. Man skambina. Luktelk. Pratęsim vėliau.

Maja 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 14:36:04
..na,cia gi ne MA

31 08 2008 2007 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 14:34:53
38 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 11:35:41
vidinių, o ne išorinių galių
11:33:33 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 11:34:56
Palauk, man tai netelpaaaaa įįįį gaaaallllvąąąąą........

§33333333333333 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 14:27:48
Saliamonas: Taip, ir dar daugiau.
Sulamita: Kaip - dar daugiau???

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 14:26:50
Raktas po kilimeliu ,o pinigai ant kilimelio

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 14:26:16
Gyvenimo keliu einant

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 14:25:53
O, kaip su vėtrom ,uraganais ,tornado siautėjimais

:) 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 14:23:48
.Gyvenimo keliu einant

Maja 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 14:08:31
...na,cia gi ne MA ir etatinio atlygio niekas nemoka,todel taskus teks susidelioti patiems

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 14:02:03
Saliamonas: Taip, ir dar daugiau.
Sulamita: Kaip - dar daugiau???

§38 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 13:18:37
2007 m. birželio 5 d., antradienis, 12:01:38
I HAVE A PLAN 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 10:07:16
TAI žodžių ... ir minčių ... ir veiksmo erdvėje-laike pasireiškimas,aleis..
(nors tu ir vengi,bet tave vis pakalbinsiu;TU TAI PAJAUSI)
TAI žodžių ... ir minčių ... ir veiksmo erdvėje-laike pasireiškimas,aleis..
(nors tu ir vengi,bet tave vis pakalbinsiu;TU TAI PAJAUSI)
38 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 11:35:41
vidinių, o ne išorinių galių

second sight 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 13:15:03
įveiki vieną viršūnę, priekyje iškyla kita

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 13:12:35
"Aš patvirtinu, jog tas, kuris yra patikimas mažame reikale, taip pat tikrai bus patikimas ir dideliame reikale, tuo tarpu tas, kuris yra neteisingas mažame reikale, taip pat tikrai bus neteisingas ir dideliame reikale." Jieti>>O ,kaip su vėtrom ,uraganais ,tornado siautėjimais

INVISIBLE 2 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 13:07:48
Aleis 2006 m. gruodžio 28 d., ketvirtadienis, 10:05:28
Jiečiui//Ats.į 12 22 11:08:53.Svarbiausiai,kad pagalvoji.Žmogus, jaučiasi gerai,kai siekia tikslo,domisi neartais dirvonais{nesvarbu kokia diagnozė garantuota),bendrauja su bendraminčiais,juk toks yra ir visas žmogaus gyvenimas .Gyvenimo keliu einant,kai įveiki vieną viršūnę,priekyje iškyla kita.Ir,man kartais sunku įrodyt savo nuomonės pagrįstumą ir širdyje būna nyku.
Ką gali pasakyt daugiau apie savę?Kas,kur,kaip?

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 12:58:13
TAI žodžių ... ir minčių ... ir veiksmo erdvėje-laike pasireiškimas,aleis..
(nors tu ir vengi,bet tave vis pakalbinsiu;TU TAI PAJAUSI)

IS 'POST COMENT' 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 12:57:05
Nuo amžių amžinųjų didžiausi pasaulio išminčiai tai žinojo, žino ir žinos visais laikais. Tačiau kiekvienas žmogus pats sau asmeniškai prie šios paslapties turi prieiti ir pats asmeniškai atrasti. Kitaip sakant, kol tu nesurinkai tam tikrų patirčių, neturi savyje tam tikrų savybių, tam tikro talpumo - tau niekaip tai netilps į vaizduotę, į galvą. Todėl kiekvienam žmogui šio atradimo išgyvenimas yra asmeniškas, stulbinantis, jaudinantis ir keliantis nesuvokiamą nuostabą įvykis

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 12:01:38
I HAVE A PLAN 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 10:07:16
TAI žodžių ... ir minčių ... ir veiksmo erdvėje-laike pasireiškimas,aleis..
(nors tu ir vengi,bet tave vis pakalbinsiu;TU TAI PAJAUSI)
TAI žodžių ... ir minčių ... ir veiksmo erdvėje-laike pasireiškimas,aleis..
(nors tu ir vengi,bet tave vis pakalbinsiu;TU TAI PAJAUSI)

38 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 11:35:41
vidinių, o ne išorinių galių

11:33:33 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 11:34:56
Palauk, man tai netelpaaaaa įįįį gaaaallllvąąąąą........

second sight 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 11:33:33
Saliamonas: Tamprus, konkretus, apčiuopiamas ryšys. Realus, o ne menamas. Lygiai, kaip tu internete kreipiesi į kompiuterį už dešimčių tūkstančių kilometrų ir jis akimirksniu tau atsiliepia, lygiai kaip tu savo mintyse siunti komandą savo kūno nariui ir jis paklūsta, lygiai toks konkretus, tamprus, bet tau dar nematomas ryšys yra ir tarp visų būtybių. Dar daugiau - tarp visų daiktų ir reiškinių. Galima sakyti, kad viename žmoguje analogišku būdu gali sutilpti visa ši pribloškiančio dydžio Dieviška Būtybė su visomis nesuskaičiuojamomis savo savybėmis. Vienas nedidelis kompiuteris tavo namuose “turi” savyje šimtų milijonų kompiuterių informaciją ir jėgą lyg jis pats būtų visi šie kompiuteriai. Turėdamas savo namuose nedidelį, bet nepaprastą daiktą gali prieiti prie milijardų tinklapių, lyg ant stalo turėtum milijonus bibliotekų. Jokia Aleksandrijos biblioteka to net nesapnavo!
Sulamita: Nori pasakyti, kad aš savyje turiu vidinį ryšį su milijardais žmonių kaip internete?
Saliamonas: Šilta... Teisingai mąstai. Daugiau...
Sulamita: Kaip tai - daugiau? Hmm.. Aš esu - jie???
Saliamonas: Taip. Drąsiau...
Sulamita: Aš ir visi šie milijardai žmonių - viena būtybė? Palauk, man tai netelpaaaaa įįįį gaaaallllvąąąąą........

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 11:32:24
Saliamonas: Tu, aš, mes, visi žmonės kuriuos matai aplinkui - viena milžiniško masto, nesuvokiamo dydžio būtybė. MES ESAM VIENA BŪTYBĖ! Kai eisi giliai giliai gilyn į save ir pažinsi save - rasi Ją.
Sulamita: Nerealu.... Palauk palauk, visai netelpa man tai į galvą... Paaiškink konkrečiau, pavyzdžiais.
Saliamonas: Tai išties stulbinantis dalykas, tačiau absoliučiai logiškas, jei gerai įsimąstysi. Ir realus. Ir nėra nieko, kas tam prieštarautų. Dar daugiau - tai gamtos dėsnis. Nuo amžių amžinųjų didžiausi pasaulio išminčiai tai žinojo, žino ir žinos visais laikais. Tačiau kiekvienas žmogus pats sau asmeniškai prie šios paslapties turi prieiti ir pats asmeniškai atrasti. Kitaip sakant, kol tu nesurinkai tam tikrų patirčių, neturi savyje tam tikrų savybių, tam tikro talpumo - tau niekaip tai netilps į vaizduotę, į galvą. Todėl kiekvienam žmogui šio atradimo išgyvenimas yra asmeniškas, stulbinantis, jaudinantis ir keliantis nesuvokiamą nuostabą įvykis. Lygiai kaip savo laiku pasauliui sunkiai “į galvą tilpo”, kad pasaulis yra apvalus ir ilgai nenorėta to viešai pripažinti, lygiai taip ir šiam atradimui ateina savo eilė. Vieną dieną tai taps akivaizdu visam civilizuotam pasauliui.

SITE 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 10:48:39
Karaliaus Saliamono žaidimai
(Arheologinis 2967 m. atradimas)
Pirmas traktatas
Intifada ir žaidimų teorija: Artimųjų Rytų konflikto sprendimas.
2 dalis (Sulamitos ir Saliamono pokalbis. Sinchroniškumas. Šviesos Būtybė. Dieviškas Žaidimas)
Artimieji Rytai. XXI a pradžia.
7:00 val vietos laiku
Sulamita - legendinė Saliamono mylimoji. Manoma, kad ji paminėta Giesmių Giesmėje
Sulamita: Saliamonai, bet juk tai žiauru...
Saliamonas: Gerai, tai pasakyk man - ar žiauru, jei savo kairei rankai mintyse liepi imti daiktą ir tavo ranka klauso? Taip pat yra ir tarp būtybių - kieno didesnė jėga, kas yra hierarchiškai auksčiau, tam natūraliai pavaldžios būtybės, kurių energija mažiau išreikšta. Tai nenumaldomas gamtos dėsnis. Aukštesnio lygio jėgos ne tik valdo žemesnio lygio jėgas, arba, kaip tu įvardinai - manipuliuoja, kas gali pasirodyti žiauru, bet ir puoselėja, augina jas, prižiūri, rūpinasi jomis. Vieno tikslo atžvilgiu - šiurkštu, kito - atvirkščiai, švelnu. Žiūrint kaip pažiūrėsi.
Sulamita: Hmm... Į ką tu čia lenki? Nori pasakyti, kad tarp visų būtybių yra kažkoks slaptas ryšys?
Saliamonas: Taip, ir dar daugiau.
Sulamita: Kaip - dar daugiau???

vidinių, o ne išorinių galių 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 10:19:25
Žmogiškosios vertybės yra tos vertybės, kurios bendros visų šalių, visų rasių ir tikėjimų žmonėms. Jos ir vadinamos žmogiškosiomis vertybėmis. Jei jos skirtos ne žmogui, tai tada kam? Kas per žmogus yra tas, kuris pasakys šiai tiesai „ne“? Mes turime vertingų idealų. Turite juos dar labiau puoselėti. Kur benuvyktumėte, laikykitės šios tiesos. Kartais kalbėti tiesą pavojinga, tačiau net ir tada neturėtumėte meluoti. Turite rasti protingų būdų išsisukti iš tokių kritiškų padėčių nepamelavę. Turite laikytis žmogiškųjų vertybių išmintingai, pasitikėdami savimi ir Dievo malone, ir jūs nesuklysite. Reikia tuo tikėti visur ir visada. Jūsų meilė turi tapti pastovi ir nesvyruojanti. Tai - pastovaus suvokimo būsena. Tai ne tik knyginės žinios. Jums reikia tokios Tiesos, kuri suteiktų pastovų supratimą. Vedos vadina šią būseną „Prajnanam Brahma“ (pastovus integruotas suvokimas). Kiekvienas turi šito siekti. Niekas tam neprieštaraus. Baimę, ar kiti mums pritars, mes susikūrėme patys. Nebijokite! Tik tada eisite teisingu keliu. Buvo toks didis mokslininkas, kuris sakė: niekada nebijokite, sekite manimi. Apimti baimės, nieko negalite pasiekti. Kai einate Tiesos keliu, jums nieko nereikia bijoti. Jei bijosite, būsite bejėgiai, sukaustyti. Jei kas nors sako ką nors priešingai, jūs galite pasakyti „ne, aš taip nemanau“. Vienas sako, kad tiki Dievą. Kitas mano, kad Dievo nėra. Tam, kuris tiki Dievą, Jis yra, o ateistui Jo nėra. Jei jis sako, kad netiki Dievą, atsakykite jam: „Tu gal ir neturi Dievo, bet aš turiu savo Dievą širdyje“. Turite išsiugdyti tokią drąsą. Kitų žmonių priešiškumas neturėtų išmušti jūsų iš vėžių. Silpnas žmogus nieko nepasieks. Net jei visas pasaulis sukiltų ir neigtų Dievo buvimą, jūs vis tiek turite tvirtinti Jį esant. Jis yra čia, jūsų širdyje. Tik taip stipriai tikėdami, jūs galėsite savo tikėjimą skleisti. Tas pasitikėjimas savimi - tai jūsų stiprybės šaltinis. Be šios stiprybės jūs tampate silpni, tokie silpni, kad vargu ar nusipelnote žmogaus vardo. Organizacijos nariai pilni entuziazmo. Jie nuoširdžiai nori propaguoti pasaulyje žmogiškąsias vertybes. Ir toliau tvirtai tikėkite, ir tegu tie, kuriems šis tikėjimas priimtinas, priima jį, o tie, kuriems jis nepriimtinas, tegu eina savo keliu.

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 10:18:43
Žmogiškosios vertybės kilo iš žmogaus vidinių, o ne išorinių galių. Jau pats pavadinimas yra „žmogiškosios vertybės“. Jos kyla iš širdies - būtent tai reiškia žodis „Educare“. „Educare“ reiškia „išgauti“, t.y. atskleisti iš vidaus. Jas reikia įvardinti ir suvokti. Šių žinių nerasite knygose. Pirmą dieną jūs pasisemiate žinių iš knygų, antrą dieną jos tampa žinojimu, o trečią dieną virsta alergija. Praktinės ir vidinės žinios niekad nevirsta alergija. Jos tampa energija. Mums reikia energijos, o ne alergijos.

INVISIBLE 2 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 10:15:41
NA,mes ne apie valdžią ar vėjus,aleis,o apie sinchroniškumą-žodžių - minčių - veiksmo erdvėje ir laike

I HAVE A PLAN 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 10:07:16
TAI žodžių ... ir minčių ... ir veiksmo erdvėje-laike pasireiškimas,aleis..
(nors tu ir vengi,bet tave vis pakalbinsiu;TU TAI PAJAUSI)

TAU 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 10:01:03
aleis<kas yra sinchroniškumas?

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 09:57:55
14:42:55
Bet juk sumazes gyventi tinkamu vietu, kita wertus

second sight 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 09:55:49
2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:17:00
OGNALINOS AE
LYG LIETUVOS ONKOLOGINE LIGA;
NEBUS 'ISOPERUOTA' IKI 2008M.08.26 -12.28
turesim negriztamu skaudziu pasekmiu

INVISIBLE 2 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 09:53:15
kas vadinama #"Dideliu rizikos faktoriumi" iš aplinkos ir vidaus)?

__________ 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 09:18:25
Jietis ir aleis<<<taip,kas vėjų vėjams,kas ugnies te bus ugniai..( bet..BASTILIJA,KAIP BASTILIJA?9

.) 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 09:14:14
H<Raktas po kilimeliu ,o pinigai ant kilimelio

§ 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 09:12:10
Ugnis turi energiją, kurią gali mums perduoti: tai prana - gyvybės jėga. Ugnis yra tokia pat svarbi žmonių sveikatai ir laimei kaip ir maistas.

Vertybės 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 09:08:25
Joninės (Rasos)
Kasmet apie birželio 22 - 24 d. Lietuvoje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Trumpiausia naktis nuo seno sureikšminta, sumistifikuota. Manyta, kad ji stebuklinga. Lietuviai šią naktį švęsdavo Rasų šventę. Vėliau, į Lietuvą atėjus krikščionybei, šventė sutapatinta su Šv. Jono varduvėmis.

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 09:07:28
rželio 24 d. išvakarėse moterys nuo seno rinkdavo įvairiausias gydančias žoleles, nes tikėta, kad šios dienos vakarą surinktos žolelės įgyja ypatingų gydymo galių. Vėliau iš žolelių verdama arbata, jomis apkaišomos palubės, įmetama į tvartus, kad gyvuliai būtų sveiki. Šis moterų veiksmas vadintas kupoliavimu.
Netekėjusios merginos šį vakarą apsivilkdavo baltais lino drabužiais ir dainuodamos eidavo į pievas pinti vainikų. Vainiką jos pindavo iš devynių arba dvylikos skirtingų žydinčių žolynų. Nusipintais vainikais merginos pasipuošdavo galvas, o vėliau iš jų spėdavo ateitį.

2007 m. birželio 5 d., antradienis, 09:06:52
Manyta, kad šią naktį stebuklinga ir rasa. Jos surinkus reikia duoti karvėms, kad būtų pieningos, pabarstyti į daržus, kad būtų derlingi, kad neželtų piktžolės. Buvo tikima, kad ūkininkas sulauks gero derliaus, jei šią naktį apibėgs savo laukus ir nuogas pasivolios rasoje.
Šią naktį buvo garbinama saulė. Jai dėkojama už šilumą, šviesą, prašoma jos kuo daugiau šviesti. Naktį ant aukštos kalvos buvo sukuriamas didelis laužas. Buvo manoma, kad kuo toliau apšvies laukus, tuo didesnis bus rudenį derlius.

H 2007 m. birželio 5 d., antradienis, 08:03:48
O kur raktas nuo kambario,kur pinigai padėti?

X 2007 m. birželio 4 d., pirmadienis, 21:13:17
Jo, ir dar , kur pinigus laikai, kiek ten turi?

0 2007 m. birželio 4 d., pirmadienis, 11:21:36
BODŽIAKAS<<<kiek tau metų?

2007 m. birželio 4 d., pirmadienis, 11:20:12
Ugnis turi energiją, kurią gali mums perduoti: tai prana - gyvybės jėga. Ugnis yra tokia pat svarbi žmonių sveikatai ir laimei kaip ir maistas.

WebAdmin 2007 m. birželio 4 d., pirmadienis, 09:44:45
Nerašykite didžiosiomis raidėmis.... -WA-

BODŽIAKAS 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 23:32:57
LAUKIU NESULAUKIU KADA PASIRODYS NSO ESKADRILĖ AŠ LAUKSIU KUPINAS JIEMS STAIGMENU . ATSIBODO STEBĖT JU SNUKIUS PIRMA TURĖS NUDĖTI MANE PRIEŠ ŽEMĖJA ATLIKDAMI KAŽKA.TIK KVAILIAI NEPASIRODYS PRIEŠ PAT MAN NOSY.

BODŽIAKAS 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 23:28:31
ALEIS> NEKIŠK SAVO SNAPO KUR NEREIKE >:D

BODŽIAKAS 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 23:26:30
INKOGNITO> KODĖL MANES BIJAI JEI KAS TAVES NORĖS IŠTEMTI KOKS VISATOS IŠGAMU BURYS JUOS NUMUŠIU AŠ TAU GALIU PADĖTI.

Aleis 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 23:25:50
Jieti>>Gal atvirkščiai, atlaisvins landą.

BODŽIAKAS 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 23:23:59
TUOJ INDIGO VAIKAI PASKELBS NAUJAJY IMPERATORIU JUS VISI ŽLUGSIT NES ŽMONĖMS TUOJ ATEIS GALAS.

BODŽIAKAS 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 23:21:04
EI KODĖL JUS NIEKO ŽMOGYSTOS NESUPRANTAT ? NORIT KARO SU MANO CIVILIZACIJA AR NORIT TAIKIAI REIKALUS TVARKYT?

Jietis 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 22:36:52
Aleis<>Na ką ten olai gali padaryti, nebent akmenį ant landos užristi.

Aleis 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 22:18:18
Jieti>>O ,kaip su vėtrom ,uraganais ,tornado siautėjimais .Panašu, kad jau atkeliauja ir į Lietuvą. Lūžta medžiai, dreba namai ,griūna stogai ,virsta tvoros.
P.s Pašėlusios jėgos sūkurio viduje besisukantis oras išcentrinės jėgos veikiamas sugriaus ir „jiečio' namus.:)

inkonkognito 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 21:43:58
Du žemaičiai nutarė paskelbti kara kinijai viską rodos aptarė ką ir kaip daryti bet kažkas pasakė ka jūs dviese padarysite juk anų milijardas
Žemaitis pasikasė galva ir sako tam kitam:
Ale Juoni tikra,kur mes anus laidosma?

Jietis 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 15:20:55
Inkognito<>manau reikia ir apie gynybą galvoti. Užplūs čia anų kaip amaro.

Patriotaz 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 14:42:55
Bet juk sumazes gyventi tinkamu vietu, kita wertus , tirpstantys ledynai bus tyriausio vandens saltinis t.y. vandens trukumas sumazes

2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 12:50:36
Patriotaz tada tavo draugas tavimi pastoviai užpakalį šluostysis

inkognito 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 12:49:22
Jietis>> Pritariu tau visu 100 proc,nes jis Lietuvos klimatą pavers rojumi,o Afriką ir Indiją dykumomis,Kinija irTurkija taps mažai tinkamomis labai karšto klimato zonomis,o kai kurios Europos valstybės pasinardins po Atlantu.. Užtat Kanados Rusijos ir kitų šiaurės platumų valstybės suklestės kaip niekada,netgi negrų juodiems darbams čia tikrai netruks, bus iš ko net pasirinkti. Tai gal einam piketuoti kad mes už klimato atšilimą?

Patriotaz 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 12:43:30
Noriu tureti drauga loki (meskina) ir but toks mazas kad galeciau landzioti vamzdziuose

TIK TADA 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 12:14:27
'''''''''''

2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 12:13:40
ik tada, kai suprasime vidinę šių „Pančatantrų“ reikšmę, sužinosime, kas yra tikrasis švietimas. Kas yra švietimas? Jis yra dviejų rūšių. Pirmosios rūšies švietimas yra faktų ir žinių apie išorinį pasaulį rinkimas ir dalijimasis jomis su studentais(Ka Tu ir vadini :'..esant "mokslininku", parašyk savo specialybę ir kad dirbi MA tam tikroje srityje (arba bent jau, kad Universitete, nes ir ten kažkiek mokslinio darbo atliekama)... Tada žinosime tavąjį "pagrindą", ir tuo lygiu galėsime bendrauti...'
Antrosios rūšies švietimas - tai educare. Educare - tai gilus suvokimas žinių, kurios kyla iš vidaus, ir jų perteikimas studentams. Bet šiandieninis švietimas studentams teikia tik išorinio pasaulio žinių. Tik kultūra arba tobulumo siekimas, o ne šios rūšies švietimas gali išugdyti tikrą asmenybę. Taigi ir švietimas, ir kultūra - abu yra svarbūs. Šių dienų švietime nebeliko kultūros, todėl jis yra tarsi netikra moneta. Net elgeta neims šios netikros monetos. Tai kaip patyrę ir inteligentiški žmonės gali būti patenkinti tokiu švietimu? Taigi kad patenkintume kiekvieną, mes turime puoselėti educare. Švietimas be tobulėjimo yra kaip tamsus kambarys. Tokiuose kambariuose gali gyventi tik šikšnosparniai; šie kambariai yra nešvarūs. Taigi siekdami tokio išsilavinimo be kultūros, mes pavertėme savo širdis tamsos buveinėmis, ir jose įsikūrė daugybė gyvuliškų savybių. Švietimas be kultūros yra kaip aitvaras su nutrūkusia virve. Niekas nežino, kur jis nukris ir kokią žalą padarys kitiems. Todėl toks švietimas niekam neduos naudos.
Tik susiliejęs su kultūra
Švietimas tikrai švies.

INVISIBLE 2 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 11:47:37
Ka su pinigais galima padaryti gero?
ats.:Daug galima padaryti gero,jei nebūtų daroma tiek daug blogo
Mėsa suardo virškinimo ir kraujotakos sistemas ir užteršia ląsteles (tai anksčiau ar vėliau nužudo kūną).

Jietis 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 10:39:14
Kaip teigia Amerikos Nacionalinės aeronautikos ir kosminės erdvės tyrimo valdybos \NASA\ direktorius Maiklas Grifinas, nėra įsitikinęs tuo, kad klimato atšilimas-problema, su kurią verta kovoti.

~~~~~> 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 09:36:43
Jei neturi fantazijos, tai nereikia ir pinigu.

Patriotaz 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 09:01:14
Ka su pinigais galima padaryti gero?

pažinimas iš Dievų. 2007 m. birželio 2 d., šeštadienis, 20:40:55
Vedos - bendrinis vardas žymintis seniausiąją indiškąją literatūrą (RigVedą, Jadžurvedą, Samavedą ir Atharva vedą). Kiekviena iš tų knygų yra sudaryta iš dviejų dalių: mantra ir brahmana. Vedomis įprasta vadinti mantriškąją (arba himnų) dalį - ypač Rigvedos. Pasiskaitykite keletą RigVedos himnų.
Rigvedą siūlyčiau laikyti vienu iš svarbiausiųjų dokumentų, kuri išliko mums iš ankstyvojo žmogiškosios minties vystymosi laikotarpio, kai eleusiniečių ir orfiečių paslaptys jau buvo beišnykstančios, kai dvasinės ir psichinės žmonių rasės žinios nuslėptos. Tad dabarties yra sunku nustatyti [tiesą] (pro konkrečių ir materialių veikėjų ir simbolių šydą, kuris slėpė esmė nuo nemokšų ir kas buvo atskleidžiama pašvęstiesiems). Vienas iš pagrindinių mistikos principų buvo žinių šventumas ir slaptumas bei tikrasis pažinimas iš Dievų.

2007 m. birželio 2 d., šeštadienis, 20:39:48
Vedos  yra žinios, dar mažai įtvirtintos proto ir filosofijos terminuose. Tai poetų ir "šviesuolių" kalba, kurioje visa patirtis yra tikra, gyva, jusli ir net praktinė - dar ne mąstytojų ir sistemintojų, kuriems minties ir sielos realijos tampa grynomis abstrakcijomis.
Vedų rišiai tikėjo, kad jų mantras su slaptomis žiniomis įkvėpė aukštesnieji sąmonės klodai. Tikrąją Vedų žodžių prasmę galėjo žinoti tik išminčius ar mistikas Sanskrito kalboje vienas žodis turi po keletą reikšmių Rišiai buvo ne tik pranašai, bet it išminčiai. Jie meditacijos metu regėjo daiktus savo vizijose (dažnai kaip simbolinius vaizdus) Visi mistikai iš prigimties yra simbolikai ir net fizinius daiktus reiškinius regi kaip simbolius, turinčius vidinę prasmę ir realijas. (Šri Aurobindo. Vedų paslaptis)

2007 m. birželio 2 d., šeštadienis, 20:35:20
AVATARAS 2005 m. balandžio 1 d., penktadienis, 11:48:44
Garsas,kuris kilo per Didiji sprogima,yra Pranava.Tai vandenilio ir deguonies principas.Vandenilis atstovauja vandens,o degunis-ugnies principui.Tai moke risiai.Moke suprantamai ir paprastai.

IS KITUR 2007 m. birželio 2 d., šeštadienis, 20:26:07
Paralelūs matavymai. Na mano duomenimis jų yra 7-8. t.y. 7-8 žemės viename ir tame pačiame taške. Tiksliai nežinau nes praėjo jau kokie 11 metų nuo tada kai tuo domėjausi. Reiktu pasitiklinti.
O štai ir įdomus dalykai susije su tuo. Yra daugybė pasakojimų kaip žmonės dingsta iš čia, kažkur prapuola, kartais grižta ir sako pabuvoje kitokiame saulyje, kiti dargi labai greitai pasensta, treti grižta po 100 metų visai nepasenę. Pasak mano šaltinio tai yra susije su perėjimu buten į kitą paralelinį pasaulį. Na o grižimo padariniai, greitas senėjimas, kitas laikmetis, tai susije su laiko tėkmės anomalijos, nes žinoma kad laikas ten ir vyksta kažkaip nevienodai. Daug žinojau apie tai, bet reikia versti iš naujo užrašus.
Kiek nustebau kad tai pradėjo nagrinėti, nes pagal tai ką mokslas kalbėjo tuomet kai aš tuo domėjausi, buvo labai aišku kad dar pora dešimtmečių tai bus tiesiog nesamonė. O praėjo tik vienas.

t.y. 2007 m. birželio 2 d., šeštadienis, 16:49:12
'Skausmingai neprieinama'

' 2007 m. birželio 2 d., šeštadienis, 15:05:10
Paramhansa Jogananda [May. 13th, 2007|04:02 pm]
Vienas žmogus turėjo mirti nuo diabeto. Gydytojai numatė, kad jis gyvens tik tris mėnesius. Jis nusprendė: "Jeigu viskas ką turiu, yra trys mėnesiai, praleisiu juos ieškodamas Dievo."
Pamažu jis priprato kasdien vis ilgiau ir ilgiau medituoti. Ir visą tą laiką jis melsdavosi
"Viešpatie, ateik į šią sugriautą šventyklą."
Prabėgo trys mėnesiai, o jis vis dar buvo gyvas. Tęsdamas savo intensyvią maldą, jis pailgino meditacijos laiką iki aštuoniolikos valandų per parą.
Prabėgo dar dveji metai.
Staiga po trejų metų jį užpildė nuostabi šviesa. Jis patyrė ekstazę. Grįždamas iš dieviškos būsenos, jis suprato, kad jo kūnas pasveiko.
"Viešpatie,- meldė jis,- aš neprašiau išgyti. Viskas, ko aš prašiau,- kad tu ateitum."
O Dievo balsas atsakė: "Ten, kur yra Mano šviesa, negali būti jokios tamsos."
Tada šventasis pirštu smėlyje išrašė: "Šią dieną Viešpats įžengė į mano sugriautą šventyklą ir ją atstatė!"

nebūtinu dalyku 2007 m. birželio 2 d., šeštadienis, 15:01:02
Jeigu kažkas atrodo uždelsta arba sakusmingai neprieinama, tai turėtų būti laikoma tuo metu nebūtinu dalyku. Neįmanoma, kad tikrai reikalingas dalykas būtų uždelstas arba neprieinamas.

IS 'POST COMENT' 2007 m. birželio 2 d., šeštadienis, 14:58:56
Ugnis turi energiją, kurią gali mums perduoti: tai prana - gyvybės jėga. Ugnis yra tokia pat svarbi žmonių sveikatai ir laimei kaip ir maistas.
Kai tik apima silpnumas ar skausmas, geriausia yra atsigulti ir nukreipti visą savo dėmesį į kvėpavimą.
Jei darysite tai tinkamai, badavimas bus nepaprastai malonus. <...> Jis gali išgydyti viską. Tai didžiulis sielos nuotykis ir gali sukurti daugiau psichodelinių efektų nei narkotikai.
Nemirtingieji jogai gali metų metus ar net šimtmečius išgyventi be maisto. Bet jiems prireikė nuo 50 iki 100 metų, kad tai įvaldytų.
Jei trokštate būti sveikas, laimingas ir nemirtingas, privalote įvaldyti maistą.
Mėsa suardo virškinimo ir kraujotakos sistemas ir užteršia ląsteles (tai anksčiau ar vėliau nužudo kūną).
Būti visaverčiu žmogumi reiškia mylėti žmones, Mylėti dievą ir leistis būti mylimam.
Kiekvienas yra atsakingas už savo pačių mirtį savo mintimis ir gyvenimo būdu.
Meilė daugumoje Europos kalbų skamba "Amor". Tai reiškia "be mirties" - gyventi be mirties!

============ 2007 m. birželio 1 d., penktadienis, 21:42:42
Šiandien žinome, kad Paukščių Takas - tai mūsų galaktika, sudaryta iš 250 milijardų žvaigždžių. Tai milžiniškas besisukantis diskas iš spiralinių vijų su sferiniu branduoliu. Galaktikos skersmuo - 100 000 šviesmečių. Mūsų Saulė su planetomis prigludusi vienoje iš vijų, arčiau pakraščio, nuo centro nutolusi per 30 000 šviesmečių. Galaktikos kilmė, raida ir daugelis jos ypatybių dar nėra iki galo ištirta. Tuo užsiima ir Lietuvos astronomai. Apie mokslines galaktikos problemas profesorius Vytautas Straižys yra parašęs knygą "Paukščių Takas". Tačiau kiekvienam artimi išlieka filosofo Immanuelio Kanto žodžiai: "Du dalykai nepaliauja mane stebinti: žvaigždėtas dangus virš manęs ir moralės dėsnis manyje..."

Sirijaus patekėjimas 2007 m. birželio 1 d., penktadienis, 21:30:41
Astronominiai tyrinėjimai leidžia paaiškinti kai kuriuos aspektus. Dėl Žemės skrydžio aplink Saulę, žvaigždžių padėtis truputį keitėsi. Yra metas, kai Sirijus nusileisdavo iškart nusileidus Saulei, ir jo nebūdavo 70 dienų. Tada jis pasirodydavo rytuose prieš pat patekant Saulei. 3300 m.pr.m.e. (pirmųjų dinastijų laikmetis) heliškasis Sirijaus patekėjimas buvo tiksliai Vasaros solsticijos dieną (birželio 21 d.). Dėl Žemės ašies precesijos šis momentas jau pasislinko 45 d. ir dabar būna rugpjūčio 5 d. (gimstant Kristui - liepos 19 d.)

žvaigždė? 2007 m. birželio 1 d., penktadienis, 19:01:58
Juliui Cezariui įvedant Julijaus kalendorių padėjo Aleksandrijos astronomas Sosigenes, kuris ankstesnį Mėnulio kalendorių pervedė į Saulės kalendorių. Egiptiečiai Saulės kalendorių turėjau kažkur nuo 3300 m.pr.m.e. O jų Nauji metai prasidėdavo su Sirijaus helistiniu patekėjimu, kuris Cezario laikais buvo liepos mėnesį. Galbūt todėl liepos mėnuo pavadintas Julijaus vardu. Mirus Kleopatrai 39 m.pr.m.e. Egiptas tapo Romos provincija, o Aleksandrijoje įsikūrė gausios graikų ir žydų bendruomenės. Besirandančiai krikščionybei tai buvo puiki idėjų terpė - įskaitant mirštančio ir atgyjančio dievo. Kristaus gimimą rodė 'žvaigždė iš rytų'. Kas tai per žvaigždė?

(*) 2007 m. birželio 1 d., penktadienis, 18:59:20
Ryškiausia Didžiojo Šuns (Canis Major) žvaigždė yra Sirijus. Egiptiečiai ją vadino Septit, senovės žydai - Sehit, o graikai Sothis ir kaip Šuns, sekančio medžiotoją Orioną. Klasifikuojama kaip A1 klasės žvaigždė , Sirijus yra 23 kartus ryškesnis už Saulę. Jo ryškumas yra -1,42. Būdamas tik už 8,7 šviesmečių, ji yra 5-ji pagal artumą žvaigždė. Sirijaus santykinis judėjimas labai didelis - net 1,21 sekundžių per metus. Apie 100 tūkst. metų jis buvo netoli Vėžio žvaigždyno 'rytinėje' Paukščių tako pusėje. Dabar jis jau vakarinėje pusėje. Sirijaus spalva balta su žydros ir purpurinės atspalviais. Kartais, kai Sirijus yra prie pat horizonto ir prie tam tikrų oro sąlygų, regimas visomis vaivorykštės spalvomis.

šventės laikAS-JONINES 2007 m. birželio 1 d., penktadienis, 08:08:16
Saulėtekio pusėje - takas, kurio viduriu Birželio mėn. Joninių/Rasų rytą pateka Saulė. Tako pabaigoje randasi Stabykla (stebykla) kur Žynys stebėdamas Šviesulių padėti pranešdavo atitinkamos šventės laiką. Į šią Dangaus - Žėmės kūnų ir žmogaus susitikimo vietą įeiti galėdavo tik Krivių Krivaitis arba vyriausias Žynys (Kunigas). Šios apskritimo pavidalo aikštelės kraštuose turėtų būti dvi akmenimis grįstos stebėjimo vietos. Aikštele buvo apstatyta akmenimis žyminčiais vieno arba kito Šviesulio patekėjimą - nusileidimą.

' 2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 22:08:02
prabangių apartamentų statybų paminklinėje teritorijoje

KIEKVIENAS ZAIDZIA SAVAIP 2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 22:06:52
Praėjusią savaitę Lietuvoje dvi dienas posėdžiavo užsienio ekspertų grupė, ji analizavo situaciją, susidariusią dėl prabangių apartamentų statybų paminklinėje teritorijoje. Grupė pateikė rekomendacinio pobūdžio išvadas

iki..) 2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 21:54:43
Edgaras Keisis skaito Akašos įrašus'(Kevin J.Todeschi)

2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 21:52:29
Sustokite.
>> Nešokite taip greitai.
>> Laikas nelaukia.
>> Muzika negros be galo.

2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 21:19:08
UZ ATSKLEISTA INFO VISAIS LAIKAIS MOKAMA

2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 21:18:17
2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:17:00
ZMOGUI VISADA YRA DAUG GALIMYBIU IR KELIU;BET PASIRINKIMAS VIENAS

2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 21:16:10
maciusi kazka panasaus?
333333333333333333 2007 m. gegužės 29 d., antradienis, 16:04:26
Šį eilėraštį parašė vėžiu serganti

INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 14:21:23
kas vadinama #"Dideliu rizikos faktoriumi" iš aplinkos ir vidaus)?

3 2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 14:19:48
>>- Apokalipsė- YRA "Perėjimas" iš siauresnio suvokimo į "Kosmiškesnį"/Universalesnį (su "Dideliu rizikos faktoriumi" iš aplinkos ir vidaus). Žmonija turi tapti "vientisa vieninga sistema"(visomis prasmėmis)

38 2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 14:17:37
tie patys zodziai(38)
JO VARDAS YRA TIESA

Jūsų žinutė 2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 14:13:22
baigiamajame žodyje
abo >G AR SOS

koorekcija 2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 12:24:01
Be silent. Just write. Share this message when [your] heart tells you [to]. Not when [your] mind wants to, and only to three persons.

? 2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 12:21:31
maciusi kazka panasaus?
333333333333333333 2007 m. gegužės 29 d., antradienis, 16:04:26
Šį eilėraštį parašė vėžiu serganti

2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 10:49:12
Pirmas įsakymas, kurį aš jums duodu, yra tame, kad jūs turite suvokti, kad niekas nekaltas toje jūsų padėtyje arba vietoje kelyje, kurią jūs turite dabartyje. Tik jūs patys atsakingi už visas jūsų gyvenimų aplinkybes. Ir kaip tik jūs suvoksite šitą mano mokymo teiginį, jūs tapsite atviri labai daugelio Tiesų suvokimui, kurios iki šiol buvo blokuojamos jūsų sąmonės.
Hierarchijos, Mokytojų gerbimas yra labai svarbi savybė Kelyje. Todėl, kad be Mokytojo gerbimo jūs negalėsite pasistumti Kelyje.
__ 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:53:13
tik sukure autoritetinga valstybe,galime sulaukti ilgalaikio zavejimosi,o ne 'trumpu pagyru'...gabumu daug,polekiui trukdis stagnacines pasene savo viduje negalintys isnarplioti intrigu valdininkai

§! 2007 m. gegužės 31 d., ketvirtadienis, 10:46:26
BUVO PADARYTA KOREKCIJA 'NE MANO RANKA'
Where the mind is led forward by thee into ever-widening thought and actionto that heaven of freedom,
my Father, let my country awake.

333 2007 m. gegužės 30 d., trečiadienis, 11:02:45
..yra daug košmariškesnių Pasaulių nei šis..

2007 m. gegužės 30 d., trečiadienis, 10:59:47
'IR TRECIA DIENA NUZENGE I PRAGARUS'

Andrius 2007 m. gegužės 29 d., antradienis, 23:35:50
2007 05 29 . ~ 23 :22 min .Danguje is Kauno puses vakaru kryptimi pastebejau ryskia ryskia ne zvaigzdes ryskumo sivesa ji buvo panasi i gatves apsvietimo spalva tokia gelsva , ar tai galetu buti kazkas nepaaiskinamo ? norejau nufilmuot bet kol nubegau i kita kambari paiimt mobilaus telefono sviesos jau nebebuvo.. Smalsumo pagristas susiradau per google lietuvoje puslapi veikianti apie kazka nepaaiskinamo ir parasiau jums. Gal yra dar zmoniu maciusi kazka panasaus?

333333333333333333 2007 m. gegužės 29 d., antradienis, 16:04:26
Šį eilėraštį parašė vėžiu serganti paauglė. Ji norėtų sužinoti, kiek
>> žmonių gavo jos eilėraštį. Tai tikrai yra eilėraštis. Prašome perduoti
>> jį kitiems.
>>
>> Jį išsiuntė jos gydytojas - būtinai perskaitykite, kas parašyta
>> baigiamajame žodyje po eilėraščiu.
>>
>> Lėtas šokis
>>
>> Ar kada nors stebėjote vaikus,
>>
>> Skriejančius ratu?
>>
>> Ar klausėtės, kaip lietus
>>
>> Tyška į žemę?
>>
>> Ar kada nors grožėjotės drugelio šokiu?
>>
>> Ar žiūrėjote į saulę, besislepiančią už horizonto?
>>
>> Sustokite.
>>
>> Nešokite taip greitai.
>>
>> Laikas nelaukia.
>>
>> Muzika negros be galo.
>>
>>
>>
>> Ar kasdien lekiate visą savo dieną
>>
>> Nesustodami?
>>
>> Ar paklausiate: "Kaip gyveni?",
>>
>> Ar girdite atsaką?
>>
>> Kai prabėga diena,
>>
>> Ar gulite lovoje,
>>
>> Ir jūsų galvoje skrieja Dar kitas šimtas laukiančių darbų?
>>
>> Sustokite.
>>
>> Nešokite taip greitai.
>>
>> Laikas nelaukia.
>>
>> Muzika negros be galo.
>>
>> Ar nesakydavote vaikui:
>>
>> „Padarysime tai rytoj?"
>>
>> Ir skubėdami nepastebėjote jo skausmo?
>>
>> Ar nenutraukėte ryšių,
>>
>> Leidote gražiai draugystei užgesti,
>>
>> Nes niekada neturėjote laiko
>>
>> Paskambinti ir pasakyti:"Sveikas!"
>>
>> Sustokite.
>>
>> Nešokite taip greitai.
>>
>> Laikas nelaukia.
>>
>> Muzika negros be galo.
>>
>>
>>
>>
>>
>> Kai bėgate taip greitai,
>>
>> Kad kažkur suspėtumėte,
>>
>> Prarandate pusę to kelio džiaugsmo,
>>
>> Kai pergyvenate ir skubate gyventi savo dieną,
>>
>> Tai - kaip neišpakuota dovana...
>>
>> Išmesta.
>>
>> Gyvenimas - ne lenktynės.
>>
>> Sustokite,
>>
>> Išgirskite muziką,
>>
>> Kol nesibaigė daina.

inkognito 2007 m. gegužės 29 d., antradienis, 08:00:05
Jonai>> jei jis skrido 10x greičiau už lėktuvą per savanorių prospektą turėjo pralėkti per 0,5 sek. kaip tad tu spėjai tiek daug informacijos apie jį surinkti? Juk jis turėjo susilieti į vientisą Įvairaispalvės ugnies juostą ir viskas

Jonas (daznas lankytojas , bei megejas) 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 22:03:11
Sveiki visi! Tikrai labai puiki svetaine bet turiu viena pasisakyma apie NSO Vilniuje 11:30 min virs savanoriu prospekto (prie teo) 2007-05-09d. praskrido : Didelis Degantis kamuolys kaip kad jis detu bet jis nedega vat tokios spalvos dar jis sviete is sonu ryskiai zaliai ir skrido tikrai 10 X uz lektuva greiciau ir isviso as jums siulau atidziau stebeti siuos taskus: Vilnius savanoriu pr. , Utena dusetu raj. ir Juodkrante cia mano daugiausia apsilankymu turejas su obijektais nors as pats gyvenu savanrosiu prospekte. P.S. Tikrai lb noriu palaikyti su jumis NSO kurejai turiu daug info apie tai ... as labai duomiuosi tuom ir vazineju i ivairias vietas!!! (kaip dieva myliu nemeluoju) Jonas

BODŽIAKAS 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 15:22:27
abo> MESK MAN YSUKY JEI PASIILGAI POMIRTINIO PASAULIO.

BODŽIAKAS 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 15:21:06
TU ESI TIK ZMOGUS PIRMUONIS KURIS SAVANAUDIS KVAILYS SAVO DIEVO NETOBULAS TVARINYS. AS AUKSTESNES IR GALINGOS RASES ATSTOVAS . DAR MAN PADĖKOSI KAI ATLIKSIU PRAŠYTA ŽYGDARBY.

BODŽIAKAS 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 15:17:32
abo>>>KAIP TAI AS MASINA? AS TAU NESUVOKIAMAS ASMUO KURIS YRA GALINGAS KARYS. TU ISDRYSAI MANE PAVADINTI MASINA . KUR SUASIMATOM KVAILY?

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 15:01:30
abo 2007 m. gegužės 1 d., antradienis, 20:31:56
Kad kūnai iškraipo erdvę, tai abejonių kaip ir nėra, ir kuo kūnas didesnis tuo labiau jis ją iškraipo, bet ar tikrai gravitacinė jėga yra erdvės iškraipymo pasekmė? Erdvės iškraipymas atsiliepia, tarkim, laiko tėkmei ar kokioms nors fizikinėms konstantoms.
abo 2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 19:03:04
Atsakymas skirtas: :(
Šiaip tai omenyje turėjau dangaus kūnus, tokius kaip žvaigždės ar planetos. Naivų būtų manyti, kad kulka galėtų kaip nors įtakoti fizikinius dėsnius.

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:54:39
PAAIŠKINIMAS. Jei norime išlikti, turime nutraukti bet kokias genetines manipuliacijas. Atsisakyti genetiškai modifikuoto maisto.

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:51:59
-<χ-Next - World -χ>- 2007 m. vasario 3 d., šeštadienis, 17:27:54
블X랙X홀X은X천X체X의X한X종X류X이블X랙X홀X은X천X체X의X한X종X류X이블X랙X홀X은X천X체X의X한X종X류X종X
블X랙X홀X은X천X "nostro" - should be "Nostro konto"블X랙X홀X은X천X체X의X한X종
블X랙X홀From ignorance-before decline in a mistake of a sight-한X종X류
블X랙X홀X-You in a zone of the raised danger.Cautiosly.X체X의X한X종X류X종
블X랙X홀X은X-You move in an illegal position.Cautiosly II-X한X종X류X한X종
블X랙X홀X은X-You a ripening bio-element from 5-dimensions한X종X류X한X종X류
한X종X류X-At you are not present a space alibi for action.한X종한X종X류X
---All solves galactic a network-power of a supercivilizatios---
블X랙X홀X은X천X체X의X한X종X류X이블X랙X홀X은X천X체X의X한X종X류X이블X랙X홀X은X천X체X의X한X종X류X종X
블X랙X홀X은X천X체X의X한X종X류X이블X랙X홀X은X천X체X의X한X종X류X이블X랙X홀X은X천X체X의X한X종X류X종X

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:50:24
sos->soc.-kom 2007 m. kovo 6 d., antradienis, 14:48:00
next/
1962 metų pradžioje N.Chruščiovas ryžosi bene pačiai didžiausiai savo gyvenimo avantiūrai - operacijai, kodiniu pavadinimu „Anadyr“. Tų metų spalio 12 dieną Jungtinių Valstijų žvalgybos lėktuvas užfiksavo ir nufotografavo SSRS pastatytus ir statomus sparnuotųjų raketų paleidimo objektus bei pačias raketas Kuboje. Dar po dienos, tuomečiam JAV prezidentui Džonui Kenedžiui buvo pranešta, kad JAV pašonėje atsirado daugiau kaip dvidešimt sovietinių raketų startinių aikštelių. Jose buvo per 40 vidutinio nuotolio raketų R-12 ir R-14, kurių bendras galimo smūgio potencialas - milžiniškas (daugiau kaip 70 megatonų)!

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:42:10
>>>Bojackai<<< su mašinomis aš nesikalbu, o tik jas programuoju.

BODŽIAKAS 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:37:04
ATRODO CIA ZEMES RASIKAS ISDYGO <abo> KURIS BANDYS PRISIKASTI PER ZEMES GILUMA IKI KITO ZEMYNO. >:D

BODŽIAKAS 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:33:44
abo> TU BUDAMAS PAPRASTU ZMOGUM KURIS TURBUT SAVO PUIKIAJAM GYVENIME BANDANTIS GALA SU GALU SUDURT FINANSISKAI. IR KAIP GALI LAIKYTI SAVE KAŽKOKIU KITU NEŽEMIŠKU ASMENIU?

BODŽIAKAS 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:30:23
ABO> PATS TAVE IMURGDYSIU I ŽEMES PURVYNUS PARAGAUSI DAR BERŽINĖS KOŠĖS.

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:30:09
Žinoma, mums dar reikės išmokti prisikasti iki Žemės branduolio.

BODŽIAKAS 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:28:34
abo>MAZIAU TAVO DISKUSIJU PRISISTATYK KAS PER ZMOGELIS ESI ?

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:27:40
Su magnetais daugiau nebežaisime, mums reikės tų Žemės "gabaliukų".

BOJACK-UNBOUND UNIVERSE WARRIOR 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:26:38
abo> what the hell you are ? Small sucker

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:26:15
abo 2007 m. balandžio 29 d., sekmadienis, 17:10:30
Turiu kvailą idėją. Manau, kad mūsų visata yra tripolė. Taigi, pirmas polius yra elektrinė jėga, antrasis - magnetinė jėga, trečiasis - gravitacinė. Kadangi gamta mėgsta simetriją, tai įtariu, kad pasirausus mūsų žemės gelmėse, atrastume traukos polių, nuo kurio atskėlus gabliuką ir tinkamai suorientavus, jis tiesiog būtų išsviestas į kosmosą, lygiai taip pat kaip du magnetai atsistumtų vienas nuo kito vienodais poliais.

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:24:01
-<^>- Next - World -<^>- 2007 m. sausio 23 d., antradienis, 20:47:35
/ - A diagonal path across a field road . \
______________________________________________________________________
/ - In total it is so much much because not realized universal- "ONE" \
_______________________________________________________________________
- Маya - a safety lock / the filter and ...
Going further they be see essence supermeasurement of a structure of the world / worlds .\
________________________________________________________________________
Atmosphere : - Invisible rules come up - ( can choose):
Game - playing;
Absurdity - not playing;
Going to learn - multidimensionality of life .
/ The sense in all that only is .\
_______________________________________________________________________
______________________| </|\> Next World is </|\> |____________________

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:21:36
-<^>--Next - World--<^>- 2007 m. sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:21:30
== =0 -/1= '===-==-===`|X|==-===-===XZ====-==\X3===-7==-=8==-==/9=-==?-
Transmutation G/7/-8H9:- terrestrial world (global)alloy transformed with above (an irradiation " 7. òç2) that it is successful to mankind to pass a narrow evolutionary gate in are new a level of space consciousness. Sensation : - destabilization from inside, depression, feeling ignorance, but to stable persons - an ascention to above, more deeply.,Expansion of reason : - Version A II G/C. /.óÑÓß¿n 699.//Last push, impulse for the present space contact.
_________________________|<<Next World is >>|_________________________

BODŽIAKAS 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:20:37
abo>>>KAS TU TOKS? ESTEROIDU DULKE >:D

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:17:26
-<^>- Next - World -<^>- 2007 m. sausio 16 d., antradienis, 19:41:14
_______________________________________________________________________
> Thinking of unearthly reason as think now - there is a pushing away
(<-/_>). Hundreds space probes fly by by the Earth, but any civilization does not approach .
>PROSKOPUS data - should (on this frequency) it will be found out Human( chromosome : 44+XX) - (a spatial pseudonym),The space answering machine will work only on signal this Humans.( local Signal: Santaka/NSO/UFO // LT/F/S/VisionX/9/E/D)): the cosmicanswering machine passes in a mode : </Silence/X/Awake/X/Wait/> ....: - Time of the return report/has gone (: - 504,59).
> If the text not clear - to read between lines. Each game has the would correct to play - it is necessary is changed clothes . That one party knows - almost it is not known to other party . That is pseudo broken - there is a damage not to us - to you . You only study to love, up to high love to you a long way, the Tandem - the Love / Power - to you is incomprehensible (while).
> Contact - the answer ( automatic) .
> Look around, look more deeply.
>We leave on frequency: / A/\A/\- World Fusion/- Cosmic Communication /G /A\V/A/A\W/ G.
_____________________|</|\> Next World is </|\>|___________________

BODŽIAKAS 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:14:54
abo KA CIA NESAMONE ISPAUSDINEJAI?

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:12:56
--<^>--Next- World--<^>-- 2006 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 20:00:59
>>Jei kituose ieškosite savęs - tai nerasite , nei savęs , nei kitų. Atradęs "Save - Savyje" - atras ir kitus, ir "Dievą". Jei gyvenate "šiame pasaulyje", dažniausiai reikia mažų asmeninių pokyčių , ištirpinančių intervalus, skiriančius vienus nuo kitų. Šiek tiek sudėtingiau , jei kuriate , ar ieškot laimės "kituose pasauliuose". Tada labiau reikalingas bendražygis - draugas , negu draugas - " genetinis atitikmuo". Įspūdingas skaičius (800,000) nesumažėja(bet kuriuo atveju), tiesiog prisideda "Eigos" , "Išsamesnių koordinačių" faktoriai.
>> Žinutė -- >>>>>>> 2006 m. gruodžio 19 d., antradienis, 22:00:01 -dezinformuojanti spekuliacija. "Debesis" "įveikiantis" 28,000 šviesmečių nuotolį per ~ 7 (Žemės) metus (iki 2014 m.) skriejant turėtų viršyti šviesos greitį 400 kartų. Tai būdinga tik "viršsubstancinėms" energijos formoms. Bet jūsų turimi prietaisasi nepajėgūs fiksuoti "toliau" šviesos greičio. Visa kita (minima žinutėje) arti nepilnos tiesos.
>> Įvaldę mažų nuotolių belaidį elektros perdavimą, pereisit prie vis didesnių nuotolių ,bei galingesnės įrangos , kol "pakelsite" belaidį elektros siuntimą iš kosminės (orbitinės) erdvės į žemės "priimtuvus". Didėjančiai energetikos (kuro) krizei spręsti naudosite perdirbę Mėnulio gruntą ( helis 3 ).
........................"Tylos Zona"......................
========<><><><>\/-Next World is-\/<><><><>=========

BODŽIAKAS 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:12:48
RASYKIT 869295361

BODŽIAKAS 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:09:32
TAIP ILGAI LAUKIAU GALIMYBĖS APLANKYTI VĖL ŽEMĘ KURI NE TAIP JAU ILGAI GYVUOS. AŠ GRYŽAU VĖL ČIA STEBĖTI KAIP YRA KAI KUR GAMTOVAIZDŽIAI SMAGU MATYTI ŠIAS LIETUVOS VIETOVES. LAUKIU NESULAUKIU PUOLANČIŲ GROBIKU ŠĮ PASAULY DŽIAUKITĖS KAD AŠ ATREMSIU IR IŠSAUGOSIU ŠIUOS PLOTUS. INKOGNITO GAL PRIMTUM ŠY MALONU SVEČIA PAS SAVE?

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 14:03:30
<^>Next - World<^> 2006 m. spalio 28 d., šeštadienis, 16:53:48
>> - "Plačiajuostė" evoliucija- kelias į Sąmonės Šviesą, tobujėjimas- normalumo aspektas. Nereiktų klausti "Kam man tas tobujėjimas". Atlikti kažką naudingo, gero , įgyti naujų sugebėjimų ir jais naudotis- paprasčiausiai Įdomu. Visada galima patobulinti "Esamą padėtį"(tiek asmeninę, tiek Globalinę). Išbaigto Realaus Tobulumo neegzistuoja(tik Idealistinėje pozicijoje). Todėl Visada yra ką Veikti, ir taip išreikšta nesibaigianti Kosminė Evoliucija.
>>- Apokalipsė- tėra "Perėjimas" iš siauresnio suvokimo į "Kosmiškesnį"/Universalesnį (su "Dideliu rizikos faktoriumi" iš aplinkos ir vidaus). Žmonija turi tapti "vientisa vieninga sistema"(visomis prasmėmis). Esate- Gyvenate Žemėje ir neesat tokie skirtingi( vienas kito atžvilgiu) kaip kad jums atrodo.
>>- "Žymė kaktoje" - tėra metafora. "Kaktos" palyginimas- lyg "trečioji akis" - Esmės, Tiesos Matymas, Suvokimas:- "Vidurio tarp dviejų polių" padėtis.
>>- (Naujasis Testamentas), krikščionybės trūkumas, kad nesvarsto Metempsyhos idėjos. Nepakanka gilintis į "Soma pneumatikon" vieno gyvenimo atkarpoje. Be to "Dievas" - ne vienetas, o vienetų suma , daugybę matų viršesnė Megasistema.
>> - Matrica - egzistencijos sampratos vizualizacija mentalinėje Vizijos projekcijoje. Žemiečių matrica - "Stiklinis labirintas" "PSI-4" lygmens. Mūsų: EksaExist-Matrix - Galaktikos ekivalentas.
>> - (zeltak) pritaikoma žemiečiams info. Kryptis teisinga. Info imkit per savo "mentalinius filtrus" - "rafinuoti" turit patys. Kiekvienas viduje turi "sąžinės matuoklius"- vertinkit personaliai.
>>-Savo planetose bet kurioje laiko juostoje, bet kurią laiko atkarpą galime galime egzistuoti, kad ir tūkstantmetį:(dėkui už pasiūlymą)- įskaitant ir terminatorių- "Amžiną saulėlydį", "Amžiną saulėtekį" ir kt. Mums netgi būtina nuolat judėti erdvėje,(dėl Saulių gausos)- kadangi mes turim "Dievų režimą".
>>- Signalas bus skaidomas ir stiprinamas tik į "privatų režimą", "metafizinį kanalą" ir žemiečių "autoritetų"(karinių, politinų, įžymybių) diapozoną, efektyvumo sąlygai.
>>- Ruošiamės vykti toli. Labai Toli...iš kur kartais ir negrįžtama.Greitintuvai, Erdvės vakuumavimo sistemos perengties režime, kitos sistemos derinamos. Po 53 h 28 m startas.
||||||||||<^>Next - World - is <^>||||||||||

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 13:14:05
-<S>-Next-World-<S>- 2007 m. sausio 9 d., antradienis, 19:18:01
>> Meilė - vidinė Visata......
>>Meilė (žmonių) neegzistuoja pati savaime. Ją palaiko/išlaiko/gina/vysto esantys Joje. Amžinoji(savo kokybine esme ,bet ne "Laiko intervalu") Meilė tarp dviejų skirtingų lyčių žmonių įmanoma, kai abu vertybių skalėje prioritetus diferencijuoja panašia tvarka , išlaikydami rezonansą , tiek tarp vienas kito , tiek su Aukštesniuoju Pradu. Didžiojoje Realybėje Meilė egziztuoja pati savaime kartu su Visata , ir fundamentali vidinė esminė erdvė - Šventumas. Todėl Amžinoji/Šventoji Meilė - yra Dievas. Nežinojimas neišvaduoja nuo pasekmės/ atsakomybės naštos/ iliuzinio džiaugsmo. Tad kas gina tiesą, nesusitaiko su blogiu , puosejėja grožį - tas atras Meilės Kelią.
>> Įeinat į "intensyvios mutacijos epochą" , tiek genetiniu , tiek planetiniu mąsteliais.
*MWMWMWMWMWMWMW-><><><-Next World is-><><><-WMWMWMWMWMWM*

38 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 13:07:28
All I can ask of you is just to TRUST. That’s all. Read and breathe between the lines and beyond the words. Forget the specific names that are written

S 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 12:19:27
"THOU DIDST NOT TURN IN CONTEMPT FROM MY CHILDISH PLAY AMONG DUST,AND THE STEPS THAT I HEARD IN MY ROOM ARE THE SAME THAT ARE ECHOED FROM STAR TO STAR..."("Gitanjali" Sai- Rabindranath Tagore)

Viltis 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 12:10:51
Tačiau, Lietuvos padangė taip ir neišsigiedrijo, tad likome nepamatę šio stebuklo.

s 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 11:42:31
...jog patikėt,reikia patirt...
bet,kodėl tai ne visiems leista,nežinau...
..gal todėl,,jog trūksta paties tikėjimo

37 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 11:04:17
Astronomų skaičiavimu žinomoje Visatoje yra 70 sekstilijonų žvaigždžių. Tai yra 70 000 000 000 000 000 000 000

www.aerith.net/comet/catalog/2006P1/pictures.html 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 10:55:16
Ryškiausi bus Šienpjoviai. Sausis įrodė, kad žvaigždėtame danguje gali įvykti stebuklų.
Rugpjūčio mėnesį atrasta McNaughto (C/2006 P1) kometa praėjusį mėnesį sušvito ryškiau už Venerą ir tapo šviesiausia kometa po 1965 m. stebėtos ryškiosios Ikeya-Seki kometos. Tačiau, Lietuvos padangė taip ir neišsigiedrijo, tad likome nepamatę šio stebuklo.
Pageidaujantiems lieka pasigrožėti nepakartojamais kometos vaizdais internete adresu www.aerith

38 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 10:12:33
Tai, ko mums šiandien reikia, yra ne žinios iš knygų, nors tam tikro kiekio mums reikia ir jų, kad šiame pasaulyje galėtume gyventi. Bet tai, kas mums būtina, yra atmos pažinimas. „Dvasinis išsilavinimas yra aukščiausias išsilavinimas“, - sako Bhagavadgyta. Jis prasideda skiriamosiomis žiniomis, kurios yra kaip amžinybės upė. Amžinybės upių vandens kiekis gali būti skirtingas, bet ne jo kokybė. Todėl studentai turėtų suprasti, kad išsilavinimo kokybė yra daug svarbesnė už kiekį. Laipsniai nėra svarbu, bet žinios, gautos studijuojant, yra svarbios. Kokia išsilavinimo prasmė? Tai ne tik žinių kaupimas. „Išsilavinimas - tai ne tik žinios, jis apima ir veiksmus“. Išsilavinimas, kuris kyla iš vidaus, turi tvirtą pamatą ir yra pastovus. Jis vadinamas Tiesa (sanskr. satyam). O ant aukštesnės pakopos, - skelbia Vedos, - yra Dieviškoji tvarka (sanskr. ritam). Tai, ką mes paprastai vadiname tiesa kasdieniniame gyvenime, yra tik faktas.
Knygines žinias žmonės klaidingai laiko tikru švietimu. Šiandien niekas nesirūpina švietimo tikslu. Išsilavinimas skirtas gyventi, o ne pragyventi. Šių dienų išsilavinimas nukreiptas tik užsidirbti pragyvenimui. Jei tikslas yra tik išgyventi, tai kaip paukščiai ir žvėrys gyvena be jokio išsilavinimo? Net skruzdėlės ir moskitai, kurie neturi jokio išsilavinimo, gyvena savo gyvenimą. Ar išsilavinimas skirtas tik duonai užsidirbti? Kokia išsilavinimo prasmė? Išsilavinimo prasmė yra proto koncentracija, o ne faktų kaupimas. Vien tik faktų kaupimas nepasitarnaus jokiam tikslui. Pavyzdžiui, skalbėjas kaime eina iš namo į namą, rinkdamas nešvarius drabužius. Kiekvienoje šeimoje duodamų skalbti drabužių skaičius užrašomas į sąsiuvinį. Bet skalbėjas neturi sąrašo. Vakare jis grąžina drabužius į atitinkamus namus. Tai bendrosios žinios. Šioms bendroms žinioms įgyti nereikia išsilavinimo. Net skalbėjas jų turi. Daugelis išsilavinusių žmonių stokoja net skalbėjo išmanymo. Bendrųjų žinių neįgysime studijuodami. Jų išmokstama iš gyvenimo knygos.
Kuo baigiasi lavinimas? Žmonės sako, kad lavinimas neturi pabaigos. Tačiau tai, ką mes studijuojame iš knygų, tikrai turi pabaigą. Lavinimo tikslas yra charakteris. Lavinimas be charakterio bevertis. Seniau gurukulose (dvasinėse mokyklose) išminčiai, kur beeitų, kartu imdavo studentus ir mokydavo juos, nesilaikydami jokio tvarkaraščio. Šis lavinimas buvo nuolatinis mokymosi procesas. O šiandien mokyklose ir koledžuose mokymasis ribojamas griežtų tvarkaraščių. Todėl ir lavinimas tapo ribotas.(Sai Baba)

3 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 10:07:11
..jei taip nutinka:
Vėliau šeima jam atrodo amžinas, pastovus dalykas. Gimsta 2-3 vaikai ir jis pradeda bjaurėtis šeima. Jis pradeda galvoti, kaip užsidirbti pinigų ir užmiršta šeimą... Suartėjimai ir išsiskyrimai visą laiką keičia vienas kitą. Ši meilė nėra tikra Meilė. Tai nėra dvasinė Meilė, tai nėra begalinė Meilė,
tai
Motinos ir vaiko meilė, motinos ir tėvo meilė - tai tik prisirišimas, ne meilė.

333 ir 3333 ir 3333333 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 10:04:23
Žmogui sunku suvokti šią Meilę. Fizinę, pasaulietišką meilę žmogus vadina tikra. Tai ne Meilė. Motinos ir vaiko meilė, motinos ir tėvo meilė - tai tik prisirišimas, ne meilė. Tai prisirišimas prie kūno, ne prie dvasios. Mes mylime kūną, mylime turtą, padėtį - kiek tai tęsis? Tai laikini dalykai. Fizinė meilė netikra, laikina.
Žmogaus meilė visą laiką keičiasi. Kai vaikas gimsta, motinos glėbys jam atrodo tikras dangus. Jis užauga, pradeda mokytis ir užmiršta tai. Jis galvoja apie studijas. Vėliau šeima jam atrodo amžinas, pastovus dalykas. Gimsta 2-3 vaikai ir jis pradeda bjaurėtis šeima. Jis pradeda galvoti, kaip užsidirbti pinigų ir užmiršta šeimą... Suartėjimai ir išsiskyrimai visą laiką keičia vienas kitą. Ši meilė nėra tikra Meilė. Tai nėra dvasinė Meilė, tai nėra begalinė Meilė.

Linas 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 07:39:07
abo>>>Ar tik apsimeti kvailu ar tau jau kvepia kmynais

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 07:27:16
Labai prašau būkite atidesni. Didelis skirtumas tarp 333 ir 3333. Jie bando maišyti mano žodžius su savo programomis. Jiems kažkada pavyko taip pasityčioti iš Kristaus. Nepasiduokite tokiems triukams!

2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 07:14:49
Gal ir ne taip
parašiau

ahhhhhhhhhhhhh 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 07:04:19
einantis 2005 m. sausio 2 d., sekmadienis, 13:57:14
O ką žmonės Daro su Motina žeme? Žmgus neturi teisti, o tuo labiau bausti, bet Motina Žemė kentėdama ir klykaudama nuo didelių kančių padarys nuodemę, - čia tamsa duoda didelę galimybę pažeminti Dievo Šlovę - amžiams sunaikindama tuos kūnūs kurie nenori praregėti. Gal ir ne taip parašiau
Teismas ir yra šitame.

INVISIBLE 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 06:58:14
DVILYPUMAS 2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 18:47:31
pats žodis “divertismentas” turi dvi prasmes - reiškia arba pramogą, arba žingsnį į šalį, digresiją

:) 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 06:56:40
įkvėpti mano pavyzdžio ir daro tokį pat pasirinkimą.
Aš ne prieš rusus, o prieš rusijos vykdoma politika, kuri yra iš esmės `čingischaniška`.`Kitas dalykas kiek rusijoje rusų

333 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 06:54:41
...'tu bandai pasiekit mane per mano vardą;-)na,atleisk,okam jis man,jei turiu savo..Nebuktoks juokngas

'333 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 06:51:52
rysys tarp fotonu gali egzistuoti aukstesniju matavimu lygiu,fizikojer tai paaiskinama kaip Tolimasis veikimas"(Jurijus Fominas,Fantastiskos galimybes) ...
Bet logika turi but islaikyta,jog but suprantama

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 06:27:58
Aš žinau, kad jau milijonai egzistencinių lygių prisidėjo prie mano "maišto". Aš gavau padėką iš "aukštesniųjų" egzistencinių lygių, žinutę aš gavau ir ją supratau. Aš jums taip pat dėkoju. Be jūsų aš būčiau niekas.

apo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 06:16:32
abo, o gal gali mums visiems pademonstruoti tokios "torsinės raketos" veikiantį modelį praktiškai?

apo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 06:10:20
abo, tu renkiesi iliuziją iliuzijoje?
Visata niekam nedaro išimčių, nei tau nei tavo "mylimąjai"

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 06:01:42
>>>3333<<< tu bandai pasiekit mane per mano vardą, bet nesupranti su kuom susidūriai. Žmonės paprastai renkasi arba meilę, arba laisvę, o man vienas be kito jie nebereikalingi ir aš renkuosi kartu meilę su laisvę. Ir žinau, kad atsiranda šalininkų, kurie įkvėpti mano pavyzdžio ir daro tokį pat pasirinkimą.

t.b. 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 01:31:05
'į jį įdėsi'

:) 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 01:29:24
Tik maža pastaba SITE komentarui. Jei norėtume trimatėje erdvėje aprašyti tiesę, tai turėtume imti dvi susikertančias plokštumas. Lygiai tas pats su linija penkiamatėje erdvėje, tik čia reiktų imti keturias keturmates susikertančias erdves...
:)
Kai kepsi pyragą,žinok,jog jis turės tų ingridientų savybes,kuriuos jį į įdėsi..
Jei idėsi 4,tai ir savybes(skonis)isliks tų 4-rių...

3333 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 01:06:31
5t tu leidaisi į žaidimą,tokį,kuris vyksta kasdien pasauly...todėl nereiktų to sureikšmint...nors sakai,jog neturi supratimo apie simbolius,bet moki rašyt ir skaityt,ir skaičiuot...turi mob. tel.,kurio meniu yra simbolių-atitikmenų..turi kompiuterį,adresą...be to.. Tu gi ir ne abo...o tuoj maištauji pamatęs tuo vardu siunčiamas mintis,kurios tarsi ir nepatinka 'tavąjam abo'...AR ne juokinga???Negi nesuvoki,kaip lengva žaist...bet viena taisyklė-neįsileist blogų minčių...kurios valdo tave.Pats žmogus turi valdyti mintis,o ne mintys žmogų....
Tik apmąstymai apie vienybę gali pašalinti baimę..

abo 2007 m. gegužės 28 d., pirmadienis, 00:35:51
Pranešimas net ir su klaidomis (neišmokus kokios raidelės, nes nėra laiko jų visų mokytis, nes kol čia prabėga sekundės, ten praeina amžiai)
gali duoti naudos ir kiek žinau jau savo darbą atliko.

38 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 21:11:10
Tikriausiai, šios įdėjos nebevystysiu...

2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 21:09:18
bet rašyk
sukti aplink jo tuščiavidurį centrą
Iš tokios konstrukcijos mažai naudos
kodėl neverta prasidėti su "lėktuvu
Dėl inercijos ir kitų dalykų nereikia sukti gal
Jau jūs man atleiskite, bet neturiu nei laiko, nei noro komentuoti kandžias pastabas.

:) 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 21:03:17
Beversdamas, suvokiau, kad padariau nedidelę klaidą. Mums beverti vienas magnetas bevertis, o "ratą" gautume iš tos keistos konstrukcijos, kurią C

elementaru 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 20:56:17
abo>>pirmiausia išmokstamos raidės,o tik po to galima pradėt rašyt

ahhhhhhhhhhhhh 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 20:53:37
>>LAIKAS - pagalvokime apie "lėktuvą"<< Kas gi būtų jei paimtume magnetą ir jį pasuktume, gautume "ratą" kuris bandytų nuvažiuoti magnetiniu erdvės sluoksniu. To mažoka lėktuvui. Reiktu su kitų magnetu deformuoti besisukančio magneto linijos, gautume kažką panašaus į propelerį mūsų "lėktuvui". Tikriausiai, šios įdėjos nebevystysiu, nes mane domina kaip būtų galima pasistatyti "raketą" torsioniniam erdvės sluoksniui.
---------------------------------

abo 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 20:25:41
Beversdamas, suvokiau, kad padariau nedidelę klaidą. Mums beverti vienas magnetas bevertis, o "ratą" gautume iš tos keistos konstrukcijos, kurią apšaukiau beverčia.

abo 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 19:22:21
---------------------------------
>>LAIKAS - pagalvokime apie "raketą"<< Yra bent trejetas priežasčių, kodėl neverta prasidėti su "lėktuvu":
1. Pavojinga žaisti su nelyginio skaičiaus erdvės sluoksniais. Kaip jau žinome, magnetinis erdvės sluoksnis kaip tik toks ir yra. Mes gi nenorime netyčia iššokti iš šio egzistencinio lygio. ;)
2. Žaidžiant su torsioniniu sluoksniu reikalingos žymiai mažesnės energijos sąnaudos.
3. Raketa yra žymiai greičiau už lėktuvą. Mes gi galėsime per 10 dienų nuvykti į Didžiojo Magelano debesį.
Koks tokios raketos veikimo principas galėtų būti? Pirmiausiai pažaiskime su geometrija. Kokia 6-matės tiesės projekcija galėtų būti? Kaip žinome 4-matės tiesės projekcija yra trikampis. 6-matės tiesės projekcija panaši, įsivaizduokime Dovydo žvaigždę - du trikampius, tik viskas čia truputį dar šiek tiek sudėtingiau, nes nėra smailų vidinių kampų, juos pakeičia parabolės. Kažkokiu būdu reiktų patampyti šią liniją, kad jį natūraliai išsitiesintų. Tam puikiai tiks tuščiaviduris korio akutės magnetas. Pradėjus jį sukti aplink jo tuščiavidurį centrą, magnetiniai laukai tai ir padarytų - gautume "ratą" torsioniniam erdvės sluoksniui. Na, mums to neužtektų, ar ne? ;) Paimkime kitą tokį pat magnetą. Tik jį apverskime, turime juos nukreipti vienas į kitą šiauriniais poliais, kad deformuotų vienas kito magnetines linijas ir sukime priešingomis kryptimis. Apatinį pagal laikrodžio rodyklę (mes gi nenorime mirti kaip Grebennikovas), o viršutinį prieš laikrodžio rodyklę. Gautume savotišką konstrukciją, kuriančią torsioninio lauko dalelių srautus tolygiai nukreiptus į visas puses. Iš tokios konstrukcijos mažai naudos. Reiktų viršutinį magnetą šiek tiek pastumti į šalį ir leisti jam lankstytis, kad galėtume valdyti tokios raketos judėjimo kryptį. Viskas, torsioniniui varikliui nieko daugiau nebereikia. Dėl inercijos ir kitų dalykų nereikia sukti galvos, nes kartu judės visi erdvės sluoksniai. Toks daikčiukas visiškai saugus naudoti.
---------------------------------

abo 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 16:15:43
Tai, kad mano mylimoji yra iš antipasaulio nereiškia, kad mes negalime būti kartu. Jos siela gali gimti mūsų pasaulyje, lygiai taip pat kaip mano siela gali gimti jos pasaulyje. Iš tikro, mes galime turėti antrą kūną antipasaulyje, žinoma, kai atstatomas ryšys tarp mylinčių sielų.
Moterų ir vyrų sielų šaknys yra skirtinguose pasauliuose, kurie vienas kitam yra pasaulis ir antipasaulis.

abo 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 13:08:11
Buvau užsiėmęs su vertimais, tai vis niekaip nepasidalinu su kita seniai pribrendusia idėja. Jau jūs man atleiskite, bet neturiu nei laiko, nei noro komentuoti kandžias pastabas.
---------------------------------
>>LAIKAS - pagalvokime apie "lėktuvą"<< Kas gi būtų jei paimtume magnetą ir jį pasuktume, gautume "ratą" kuris bandytų nuvažiuoti magnetiniu erdvės sluoksniu. To mažoka lėktuvui. Reiktu su kitų magnetu deformuoti besisukančio magneto linijos, gautume kažką panašaus į propelerį mūsų "lėktuvui". Tikriausiai, šios įdėjos nebevystysiu, nes mane domina kaip būtų galima pasistatyti "raketą" torsioniniam erdvės sluoksniui.
---------------------------------

tik 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 12:35:51
Nėra vieno kelio,nėra vieno tako...nei į širdi,nei į žvaigždes..tačiau Dievas elgiasi pagal situaciją ir ir aplinkybes,o žmonės tai vadina LIKIMU...KAIP IR NEGALIME PASIRINKTI SAVO VEIDO

to 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 11:33:09
:) 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 07:26:38
Mano mylimoji ..
2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis

38 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 11:06:23
Valis buvo labai galingas. Jis buvo magnetinės galios įsikūnijimas. Jo traukos galia buvo tokia stipri, kad priešininkai negalėdavo su juo kautis akis į akį, nes jis ištraukdavo pusę jų jėgų. Todėl Rama nukovė jį strėle, iššovęs iš už medžio. Nesuprasdami tokių subtilių paslapčių, žmonės aiškina, kad Rama padarė klaidą, nužudydamas Valį iš pasalų. Nors Dievas visagalis, atsižvelgdamas į laiką, situaciją ir aplinkybes, Jis apsimeta turįs ribotumų. Tiesą pasakius, Dievas neturi jokių ribotumų. Tačiau kartais pasaulio klestėjimo ir žmonijos gerovės vardan Jis apsimeta esąs paprastu žmogumi. Tokiais atvejais žmonės ima abejoti Jo dieviškumu. Jie klausia: „Jei Sai Baba toks galingas, kodėl Jis negali padaryti to ar ano?“ Tačiau Dievas elgiasi pagal situaciją ir aplinkybes. Tik Jis vienas žino, ką ir kada daryti. Tik Dievas turi galią ir gebėjimą pakeisti situaciją pagal Savo planą. Jis daro tai, kas tinka tam momentui.

33333333333333 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 10:37:38
Dievas turi begalinę traukos galią. Karalius Džanaka savo rūmuose turėjo Šivos lanką, kuris buvo labai sunkus. Mirtingieji negalėjo jo pakelti. Vieną dieną Sita, kuri tada dar buvo labai jauna, žaidė kamuoliu su savo draugėmis. Bežaidžiant kamuolys nukrito ir įstrigo po Šivos lanku. Vaikai veltui stengėsi jį pakelti. Tada Sita netikėtai kilstelėjo jį savo kaire ranka ir ištraukė kamuolį. Karalius Džanaka, tai sužinojęs, apstulbo. Jis suprato, kad Sita - ne paprasta mergaitė. Jis nusprendė atiduoti ją į žmonas tam, kas galėtų sulaužyti Šivos lanką. Jis manė, kad tik toks žmogus jai būtų tinkama pora, nes nė vienas mirtingasis negalėjo to padaryti. Taip nusprendęs, jis išsiuntinėjo kvietimus įvairiems karaliams. Paskirtą dieną suvažiavo daugybė karalių, kurie veltui stengėsi pakelti lanką. Net galingajam Ravanai nepasisekė jo pakelti. Išminčius Višvamitra atsivedė į Džanakos rūmus Ramą ir Lakšmaną. Visus susirinkusius prikaustė jų spindintys pavidalai. Niekas nežiūrėjo į lanką, o tik į Ramą ir Lakšmaną. Išminčius Višvamitra reikšmingai žvilgtelėjo į Ramą. Rama jo užuominą suprato ir lėtai nužingsniavo lanko link. Visi susirinkusieji sau tyliai šypsojosi, manydami, kad tas jaunuolis niekaip negalės atlikti užduoties, kurios neįveikė net galingasis Ravana. Tačiau, visų nuostabai, Rama lengvai, tarsi visai be jokių pastangų kairiąja ranka pakėlė lanką. Džanaka prisiminė, kad ir Sita pakėlė šį lanką. Jį apėmė džiaugsmas, kad Sitai atsirado tinkama pora. Tuo metu Rama pabandė lanką įtempti, tačiau šis griausmingai lūžo. Žmonės susižavėję stebėjo didingą Ramos figūrą ir Jo nepaprastą jėgą. Jie sveikino nuostabią Sitos lemtį, džiaugdamiesi, kad ji teks tam, kuris yra dorybingas, galingas ir dailus.
Šis epizodas rodo, kad Sita ir Rama buvo pilni magnetinės jėgos. Purnamadah Purnamidam (Tas (Dievas) yra pilnatvė ir šis (pasaulis) yra pilnatvė...). Rama buvo magnetinės galios įsikūnijimas, kaip ir Sita. Sita simbolizuoja gamtą (prakriti), o Rama - Dievą (Paramatma). Jie buvo sukurti vienas kitam. Dievą galima pažinti iš Jo begalinės traukos jėgos. Tokia jėga slypi kiekviename.

3333333333 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 10:32:38
Jei paklausite vaiko, kas yra magnetas, jis atsakys, kad magnetas turi galią pritraukti geležies drožles. Tačiau jei tą patį klausimą užduosite verslininkui, jis atsakys, kad pinigai yra magnetas. Vyrui magnetas yra žmona, o žmonai - vyras. Bitei magnetas yra gėlė. Taigi matome, kad visi šios kūrinijos objektai turi viduje slypinčią magnetinę galią. Net mokslas negali jos paneigti. Senaisiais laikais karaliai dėvėdavo karūnas, nusagstytas magnetais, kurie pritraukdavo žmones. Žinoma, ir karalienės dėl tos pačios priežasties nešiodavo magnetais nusagstytus papuošalus. Dievas taip pat yra įsikūnijusi magnetinė galia. Jis yra didžiausias magnetas (angl. Super Magnet). Būtent todėl Dievas traukia visą kūriniją. Tokia dieviška magnetinė galia yra kiekviename. Tačiau žmogus visai nesistengia šios slaptosios galios suprasti. (Sai Baba)

2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 10:22:31
abo>>>niekada negalvok,jog tavo mylimoji yra daug ypatingesnė už kitų mylimasiąs,tiesiog suprask,kad pati meilė yra kažkas labai ypatingo. Beje,seksas gali būt kaip mažytė , teturinti maža akcentą akimirka joje,bet neturi vainikuoti pačios Meilės...
..nuostabusis pavyzdys Rama ir Sita
-------------------------------------------------------------------
"Įtariu, kad sirijiečiai yra/ puikus/ kandidatai pakeisti žuvusį broliuką, bet žinoma, tai tik jų apsisprendimo reikalas."
Įtariumas nera puiki savybė.

2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 10:03:34
08:10:14>>>Jūs vyrai kitokie ...(moteris tikrai mylinti, šito net neišdr stų ištart).Tačiau..
Mituose ,legenduose pasakojama apie tai,kaip Dievai gyveno su žemės moterimis ir gimdė vaikus

Jums 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 09:54:03
Mes visi esam lyg broliai ir seserys...

2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 08:10:14
Jo bet meilė su mylimaja iš antimedžiagos tegali būti Platoniška,na dar kartais gali pasimasturbuoti svajodamas apie ją,nes jei būtų prieita prie realaus sekso būtų toks bum ka žemėjė nieko neliktų

:) 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 07:26:38
Mano mylimoji ..

2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 07:25:35
abo>>Mano mylimoji nei klastinga, nei gudri, bet protinga. Ji gi yra iš to pačio egzistencinio lygio kaip ir mes. Tik, kad ji

2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 07:23:36
jo "mylimoji" protinga, nors ne, ji tiesiog "gudri", "klastinga" nors nelabai protinga, o jis.. na jis tiesiog "toks"..

2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 07:22:50
jo "mylimoji" protinga, nors ne, ji tiesiog "gudri", "klastinga" nors nelabai protinga, o jis.. na jis tiesiog "toks"..

2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 07:14:31
And when you finally be there with no more steps for "climbing" you just stop exist.
Grupė pateikė rekomendacinio pobūdžio išvadas, kuriose siūloma nutraukti statybų, kasimo, statybinių atliekų bei žemės išvežimo darbus prabangaus komercinio ir
Kapų dažnumas (du palaikai dešimtyje kvadratinių metrų) yra būdingas kapinėms

abo 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 07:13:25
Mano mylimoji nei klastinga, nei gudri, bet protinga. Ji gi yra iš to pačio egzistencinio lygio kaip ir mes. Tik, kad ji yra iš antipasaulio. Pagalvokit, kiek proto ir kantrybės ji turėjo parodyti, kad įveiktų visus 789 mus skiriančius egzistenciniu lygius. Ir kiek barjerų aš pats turėjau peršokti. Kiekvienas tikras žemietis turi tokią pat mylimąją/mylimąjį iš antipasaulio, kuris yra už vienos iš sietyno žvaigždelių, tik kad mes negalime matyti antimedžiagos. Kaip mes turime 7 sesutes savo danguje, taip jos turi 6 broliukus savo danguje, vieno broliuko, deja, nebeliko. Taigi be Žemės mūsų visatoje liko dar 5 planetos, kurios turi tamprius MEILĖS ryšius su antipasauliu. Visa mūsų visata laikosi ir sukasi aplink šią ašį.
Jei norite susirasti savo amžinąsias meiles turite atsiverti meilei, o tada jau meilės laukas pasirūpins, kad atsidurtumėte vienas kito glėbyje. Mums šie egzistenciniai lygiai reikalingi, kad galėtume būti kartu su savo mylimosiomis/mylimaisiais.
Kiekvienas naujas egzistencinis lygis atsiranda po vadinamojo didžiojo visatos sprogimo (Big bang). Mes 6 broliukai ir 7 sesutės pergyvenome tokius 394 didžiuosius visatos sprogimus, kažkada mūsų buvo daugiau, buvome 9 broliukai ir 9 sesutės. Ir bet kas gali prisijungti prie mūsų tikrai kelionei į amžinybę. Įtariu, kad sirijiečiai yra puikus kandidatai pakeisti žuvusį broliuką, bet žinoma, tai tik jų apsisprendimo reikalas.

INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 06:55:39
apo,abo,upo>>>drįsTu tau paprieštarauti : t as vėjas yra iliuzija. Bangos yra atskiri žmonės..

abo 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 06:46:34
Yet, I don't speak S Ir jan or A Bo jan, maybe some day. ;)

apo 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 06:21:38
tautvida\\ drysiu tau paprieštarauti, jo "mylimoji" protinga, nors ne, ji tiesiog "gudri", "klastinga" nors nelabai protinga, o jis.. na jis tiesiog "toks"..

Tautvida 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 02:21:06
abo>>>Tu protingas,atleisk,jei norėjau tai paneigti.Bet to niekas negali nei į rodyt,nei paneigt net,jei ir kas labai norėtų.Nes tai tik galima jausti..

33333333 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 00:03:57
Savideterminacijos teorija (self-determination theory)

38 2007 m. gegužės 27 d., sekmadienis, 00:02:19
There is only one religion
the religion of love
There is only one language
the language of the heart
There is only one caste
the caste of humanity
There is only one God
He is omnipresent
Bhagavan Shri Sathya Sai Baba
(Sathya Sai Baba spricht, Vol. 8 p. 152)

33 2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 20:54:21
VISUOMENė: KOMENTARAI
Gediminas Vaitkevičius: ”Gerai, kad kilo tarptautinis skandalas”
2007-05-23
Praėjusią savaitę Lietuvoje dvi dienas posėdžiavo užsienio ekspertų grupė, ji analizavo situaciją, susidariusią dėl prabangių apartamentų statybų paminklinėje teritorijoje. Grupė pateikė rekomendacinio pobūdžio išvadas, kuriose siūloma nutraukti statybų, kasimo, statybinių atliekų bei žemės išvežimo darbus prabangaus komercinio ir apartamentų komplekso statybvietėje, sostinės centre. Apie šio jau tarptautinį mastą spėjusio įgauti nesutarimo priežastis, eigą bei galimas pasekmes Bernardinai.lt kalbėjosi su Lietuvos istorijos instituto miestų tyrimų skyriaus vadovu Gediminu Vaitkevičiumi.
Skandalo priežastis - tyrimų metodikos nesilaikymas
Gedimino Vaitkevičiaus teigimu, plataus atgarsio bei visuomenės dėmesio susilaukęs skandalas visų pirma kilo dėl archeologų darbo broko. „Iš verbalinių šaltinių buvo žinoma, kad 1952 m. statant baseiną buvo rasti žmonių kaulai, ir tai buvo siejama su žydų kapinėmis. 1996 m. 7,5 m į rytus nuo buvusio baseino pastato 10 m2 perkasoje buvo rasti du palaidojimai. Kapų dažnumas (du palaikai dešimtyje kvadratinių metrų) yra būdingas kapinėms. Tuomet dėl laidosenos bruožų nežinojimo dar tik pradedantis dirbti archeologas šiuos palaidojimus identifikavo kaip stačiatikių kapus. Kartografinė medžiaga taip pat liudija, kad rasti palaidojimai yra ties pietine kapinių riba, o pastatai apie ...

§38 2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 18:48:30
Savideterminacijos teorija (self-determination theory)

DVILYPUMAS 2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 18:47:31
pats žodis “divertismentas” turi dvi prasmes - reiškia arba pramogą, arba žingsnį į šalį, digresiją

45678 2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 18:40:17
Atmintis. Sensorinis atspaudas. Pirminė arba kitaip vadinama trumpalaikė atmintis. Ilgalaikė atmintis. Asociacijos ir jų rūšys. Biologiniai atminties mechanizmai. Pagrindiniai atminties procesai. Įsiminimas. Laikymas atmintyje. Užmiršimas. Atsiminimas. Atminties rūšys. Vaizdinė atmintis. Motorinė (judėjimo) atmintis. Žodinė - loginė atmintis. Emocinė atmintis.Simbolinė atmintis. INDI-vidualūs atminties skirtumai.

INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 18:34:20
abo>Savideterminacijos teorija (self-determination theory)

22 2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 18:33:03
dvilypumas kyla is jausmu
Emocinių reakcijų tipai ir jų charakteristika. Kognityvinė įvertinimo teorija. Emocijos ir motyvacija. Vidinė motyvacija ir išorinės motyvacijos tipai. Vidinė ir išorinė motyvacija. Kas tai yra pastiprinimas (reinforcer)? Padariniai, rezultatai. Baudėjai. Paslėptos atlygio kainos ( hidden costs of reward). Pozityvus išorinės motyvacijos signalas (note). Kognityvinio įverčio teorija (cognitive evaluation theory. Two examples of controlling and informational events: praise and competition. Savideterminacijos teorija (self-determination theory). Išorinės motyvacijos tipai. Išorinė reguliacija (external regulation). Inrojected regulation. Identifikuota reguliacija. Tikslų įgyvendinimo ketinimų formulavimas. Tikslo priėmimas (goal acceptance). Ilgalaikių tikslų kėlimas/nustatymas (long-term goal setting). Plans and goals. Asmeniniai siekimai. Besąlygiškos teorijos (implicit theories). Skirtingos besąlygiškos teorijos reiškia skirtingai pasiekiamus tikslus. Pastangų reikšmė. Tikslų nustatymas ir jų įgyvendinimas. Ar mes galime sąmoningai kontroliuoti mūsų emocijas? Kognityviniai emocijų aspektai. Įvertinimas. Nuo suvokimo iki vertinimo. Pirminiai ir antriniai vertinimai. Pirminis įvertinimas. Antrinis įvertinimas. Emocijos įvertinimo modelis. Motyvacija. Vertinimo procesas. Veido raumenynas. Emocijų atskyrimas. Emocijų pažinimas. Emocijų atsiradimas

2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 18:13:18
O čingischaniška-tai reiškia tornietiška. Kokie vadai savo tautą būtų taip nugirdę, kaip užkariautojai indėnus? Kokie vadai būtų trėmę savo tautą į katorgą, pūdę gulaguose, siuntę į karą, į ataką prieš tai nugirdę? A?

2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 17:10:51
Aš ne prieš rusus, o prieš rusijos vykdoma politika, kuri yra iš esmės `čingischaniška`.`Kitas dalykas kiek rusijoje rusų?

abo 2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 16:46:47
Rusai turi ne mažiau atlantų kraujo. O kadangi didesnė tauta yra tai ir tenka jiems didesnis spaudimas. Džiaukis, kad jie iš vis yra, tai gali nors šiek tiek laisviau kvėpuoti.

2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 15:54:19
Bijau kad būsiu padaręs atradimą. Ansčiau galvojau, kad yra Trojos arklių, Trojos kumelių. Bet pasirodo, kad dar yra ir Trojos asilų, kuriuos už ilgų ausų iš visur išmeta.

abo 2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 14:58:08
Sorry, I am able to communicate only in Lithuanian, English and Russian. Don't care about the game of stupid kid who is about 70 years old and is pretending to be a Russian guy.

3333333333333 2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 13:39:31
to abo<Die Demonstrationen sind von der Bundesregierung erwünscht", sagte Bundesinnenminister Wolfgang Schäuble nun der "Bild am Sonntag". Wenn Bürger "aufmerksam machen wollen, dass es nicht so weiter gehen kann mit Afrika oder mit der Klimapolitik, dann ist das nur zu begrüßen", so der CDU-Politiker. Er beschäftige sich selbst intensiv mit diesen Fragen: "Die Spaltung der Welt, die Ungerechtigkeit wird mit der Globalisierung größer".
PS .9 are you having troubles with translations? Do you need any help?

§33 2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 12:54:39
,NESKUBEDAMI

AR SOS 2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 12:28:05
Jei norime būti žmonėmis, neįsileiskime blogų minčių ir blogų jausmų.

2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 11:52:21
Yes, mine roots is Russians. I hade lithuanians. Pfu.....
I love KeiGiBi, GeReU, Putputputin.

abo 2007 m. gegužės 26 d., šeštadienis, 00:42:30
Which tongue is your native? Is it Russian?

2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 22:55:24
p.s.tai suvokiau seniai,bet suzinojau pries keleta dienu

tautvida 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 22:53:57
prasau neistrinkite sios 2b in fo

Masonic authorities do not agree on what are the “best” Masonic books. In 1938 Nor-man B. Hickox, of Illinois, asked sixteen Masonic authorities to select lists of what they consider the twelve most important Masonic books. From their replies he compiled the result of his survey and published a book entitled The Twelve Treasured Tomes of ~freemasonry. The books listed represented the combined thought of the persons contacted, but none of them wholly agreed with the final result stated in the book 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 22:52:44
so
Masonic authorities do not agree on what are the “best” Masonic books. In 1938 Nor-man B. Hickox, of Illinois, asked sixteen Masonic authorities to select lists of what they consider the twelve most important Masonic books. From their replies he compiled the result of his survey and published a book entitled The Twelve Treasured Tomes of ~freemasonry. The books listed represented the combined thought of the persons contacted, but none of them wholly agreed with the final result stated in the book In 1627, Sir Francis Bacons' novel "The New Atlantis" was first published. It is the story of a crew of shipwrecked sailors who land upon the shores of a mysterious, unknown nation, whose people had developed a culture and technology far beyond any thing previously known.

33333333333333 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 22:45:04
In his "Symbolism in Craft Masonry

PIRMIAUSIA 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 22:30:37
Jei norime būti žmonėmis, neįsileiskime blogų minčių ir blogų jausmų.

2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 22:28:17
TEGALECIAU PAKLAUSTI SIAIS ZODZIAIS
KoRn 2005 m. sausio 5 d., trečiadienis, 15:53:02
yra tiesa. Tai yra. Jis egzistuoja. egzistencija klausia manęs. sapnai

SITE 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 22:12:19
SUPRATAU

ratui 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 22:04:06
suvokusiam-aš esu stebėtojas, o ne stebimasis

2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 22:02:05
loo<Skrajodamas šen bei ten, vis aukščiau ir aukščiau, paukštis pagaliau turi nutūpti medyje pailsėti.

loo 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:57:12
O kas yra "siauras ratas"?... Ką bepaimtume, apie tai visada galima sakyti, kad tik "siauram ratui"...

38 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:46:27
are you having troubles with translations? Do you need any help?

INVISIBLE 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:45:27
Na, aš jau toks ;)

second sight 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:42:56
ka daro gydytojas,kai suvokia,jog pacientui pagalba nebera reikalinga,nes 'post faktum'...ir ar pajegia tai suvokti pats gydytojas laiku,pries nusiusdamas ligonio artimuosius i 'savo vaistine'...
pagarbiai

33333333333333 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:41:18
in any way you can...
are you having troubles with translations? Do you need any help?

INVISIBLE 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:39:16
Now I can speak in accents to which they listen and my language is that of the Star Sirius

INVISIBLE 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:37:53
repository for teachings and media, but also as an online in a worldwide community of people who share, exchange and offer service to humanity in a myriad of different ways.
Your support is appreciated to keep this website going and to pay the expenses that are associated with it. So please help out in any way you can.

abo 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:26:57
Aš nieko prieš įsivelti į formulių pasaulį, bet tik kai tam pribręsiu. O kai tai nutiks, žinoma, kad norėsiu, kad kas nors mane patikrintų. Nes dar mokykloje matematikos mokytojas yra apie mane pasakęs, kad aš matau batus, o iš ko jie pagaminti man visiškai nerūpi. Aš paprastai matau kokią formulę konkrečioje situacijoje reiktų taikyti, o kad formulėje reikia uždėti kokius nors ten kvadratus galiu lengvai ir nepastebėti. Na, aš jau toks ;)

§38 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:26:14
Pučiant vėjui, tas pats vanduo pavirs bangomis. Kai vėjo nėra, nesitikėkite nė bangelės. Veikiamas vėjo, vanduo virsta bangomis. Galingame iliuzijos poveikyje iš Būties-Sąmonės-Palaimos vandenyno, Dievo, tarsi bangos randasi atskiros būtybės. Tas vėjas yra iliuzija. Bangos yra atskiri žmonės. Vandenynas yra Būtis-Sąmonė-Palaima. Taigi iš tikrųjų atskiras individas ir Būtis-Sąmonė-Palaima yra tas pats. Pažinęs Brahmaną, pats tampa Brahmanu. Šiandieną, remdamiesi kūnu, drabužiu, kurį apsivilkome, vardu ir forma, mes matome skirtumus, esančius tarp mūsų, ir jų laikomės. Toji Būtis-Sąmonė-Palaima, Dievas, yra liudytojas, o vardas ir forma yra iliuzija. Tačiau palaipsniui ši iliuzija išnyks. Pakilusios bangos savaime išnyks, vėl susilies su vandenynu. Tas, kuris gimė, turės mirti. Gimti ir mirti - tik kūno prigimtis. Tas, kuris yra anapus gimimo ir mirties, yra Dievas. Todėl Brahmano prigimtis yra jo platybė, Jis persmelkia viską, yra visur. Šiame pasaulyje nerasite nieko, ko pirminė priežastis nebūtų Brahmanas. Visa visata yra Brahmano pasireiškimas. Mūsų žmogiško intelekto ribotumas neleidžia mums suvokti Brahmano begalybės. Kaip virvę palaikome gyvate, taip ir save laikome kažkuo atskiru nuo Dievo, nors patys esame Dievas. Taigi visi pavidalai yra Brahmano įsikūnijimas. Neturime atskirti savęs, laikyti save nevertais, žemais ir žmogiškais. Toks atskyrimas, skaldymas rodo neišmanymą. Nesuvokti šios tiesos yra nemokšiškumas. Tiesos pripažinimas yra išmintis. Išminties nepasisemsite iš knygų. Viskas yra išmintis, jnana. Visas pasaulis pilnas išminties. Ir atskiras asmuo, ir visuomenė yra pilni išminties. Toji išmintis yra Dievo įsikūnijimas.

2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:25:03
Dievas yra išminties įsikūnijimas. Taigi Dievas yra tiesa, išmintis ir begalybė. Todėl ir vėjas yra Brahmanas. Jis yra visur. Tačiau akimis jo nematote. Negalite jo sugriebti. Kadangi negalite jo nutverti, negalite jo ir paneigti. Mus supa oras. Jūs jo nematote. Negalite jo nutverti. Tačiau be oro neišgyventumėte. Oras yra iliuzija. Galite manyti, kad jis padės jums ar pakenks. Tačiau ši iliuzija niekada nepadarys jums jokios žalos. Mums dažnai liūdna, kad ši iliuzija verčia mus kentėti. Ką gi ji laiko nutvėrusi? Iliuzija neturi nei kojų, nei rankų. Tai jūs turite kojas ir rankas. Tai jūs iš tikrųjų laikote iliuziją spąstuose, o ne ji jus. Iliuzija neturi rankų, ji negali jūsų sugauti. Jūs turite rankas. Tai jūs laikotės įsitvėrę į iliuziją. Kaip laikotės įsitvėrę iliuzijos, taip įsitverkite ir į Brahmaną. Tai tik vėjas pučia ir Brahmano vandenyne sukelia bangas individų pavidalu. Iliuzija yra pagrindinė visos kūrinijos priežastis

2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:23:03
Priimdamas mokinį, Mokytojas užsikrauna didžiulį sunkumą, kurio neįmanoma įsivaizduoti nežinant ezoterinių dėsnių. Priėmęs mokinį, Mokytojas nustato su juo neregimą, bet glaudų ryšį, priima mokinį į savo sąmonę, t.y. nuo to momento Jis kiekvieną minutę žino, kas su mokiniu vyksta, ką jis jaučia ir ką galvoja. Galima suprasti, kaip aukštai Mokytojo sąmonėj bus sunkios, disharmoningos mokinio vibracijos, sutelktos jo chaotiškų norų ir minčių. Todėl aišku, kad Mokytojas gali priartinti prie savęs tik tokius, kuriais jau neabejoja.

INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:22:04
Priimdamas mokinį, Mokytojas užsikrauna didžiulį sunkumą, kurio neįmanoma įsivaizduoti nežinant ezoterinių dėsnių. Priėmęs mokinį, Mokytojas nustato su juo neregimą, bet glaudų ryšį, priima mokinį į savo sąmonę, t.y. nuo to momento Jis kiekvieną minutę žino, kas su mokiniu vyksta, ką jis jaučia ir ką galvoja. Galima suprasti, kaip aukštai Mokytojo sąmonėj bus sunkios, disharmoningos mokinio vibracijos, sutelktos jo chaotiškų norų ir minčių. Todėl aišku, kad Mokytojas gali priartinti prie savęs tik tokius, kuriais jau neabejoja.

2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:20:15
'aiškesnių'

abo 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:18:45
>>>INVISIBLE<<< are you having troubles with translations? Do you need any help?

so 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:17:52
abo<Sutinku, kad tai gali būti įdomi tema... deja tik gan siauram RATUI,suprak,jog niekas nenori ir nebando tavęs įvelti į formulių pasaulį...(na, jei konstatuoji objektyvų teiginį,tai reikalinga ir pagrįst...)TIK NEbūtinai DABAR,nes gal po metų turėsi geresnių ir aiskešnių minčių- savokų;KAIP IR KIEKVIENAS

abo 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:10:54
>>>38<<< ar žinai kaip tikri lietuviai sako? Pasiilsėsime kapuose. Taip, kad mums Satja Sai ne rodiklis ;)
Dėl elektronų, gi aiškinau, kad tai tik bangos, nebus elektronų, reiškia nebus ir aplinkos joms sklisti - nebus visų elektrinio sluoksnio dalelių, ar darinių iš jų tokių kaip protonai.

INVISIBLE 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 21:02:32
Sutinku, kad tai gali būti įdomi tema, bet tik gan siauram spec ratui

38 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 20:59:18
Skrajodamas šen bei ten, vis aukščiau ir aukščiau, paukštis pagaliau turi nutūpti medyje pailsėti. Taip ir pats turtingiausias bei galingiausias žmogus siekia poilsio - Ramybės. Be Ramybės gyvenimas yra košmaras. Ramybę galima rasti tik vienoje vietoje - vidinėje esmėje. Pojūčiai nutemps jus į liūną, kuris vis giliau ir giliau įtrauks į džiaugsmo ir liūdesio kaitą, tai yra, į amžiną nepasitenkinimą. Tik apmąstymai apie vienybę gali pašalinti baimę, konkurenciją, pavydą, godumą, troškimus - visus šiuos nepasitenkinimą skatinančius jausmus - ir dovanoti nesutrikdomą Ramybę. Bet koks kitas būdas gali suteikti tik netikrą pasitenkinimą.(Satja Sai)

jj 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 20:49:44
, šiandien apie save nieko negaliu pasakyti. Bet jeigu pavartytum archyvą, tai rastum klausimų, tik žinoma, aš jau ne toks koks buvau vakar, užvakar...pernai ir t.t.
O ką tu galetumei apie save pasakyti? Kuom tu remiesi, norėdama įrodyti savo nuomonės pagrįstumą? Gal tu kokia Kontaktuotoja, ar turi kitokios patirties?

kad 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 20:44:32
to abo 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 05:07:48
isivaizduokime, žmogų, kurio kūne nerastum nei vieno elektrono.
TAI GAL IS PROTONU:::)NES MAGNETIZMAS YRA NE PATS KUNAS,O SAVYBE...
taip,kaip gerumas nera PETRAS,O JO SAVYBE,esanti jame...

SITE 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 20:37:38
abo<<<Iš konstrukcijos panašu,jog ir geranoriškumo atsirado....:)

abo 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 20:12:27
Dar grįžtant prie motociklų, ko gero čia vienas iš jų:
(www.ufodigest.com/news/0507/unusualufo.html)
Iš konstrukcijos panašu, kad kol kas niekas Žemėje nėra nuėjęs toliau elektrinio erdvės sluoksnio. Grebennikovas, matyt, taip ir liks legenda.
Į viešumą nutekinta informacija apie Filadelfijos projektą ir neatsitiktinai, suprask maždaug taip, vaikai, su magnetais nežaiskite, o tai gali nutikti jums štai kaip. Žinoma, bežaidžiant su magnetais gali nė nepastebėti, kaip kūne neliko nei vieno elektrono. Todėl tam tikras suvokimas kas vyksta būtinas, kad neprisižaistum. Kaip sakome, devynis kartus atmatuokime, o tik tada kirpkime.

abo 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 19:47:30
Trečiame polyje mes visi esame ne tik mokytojai, bet ir mokiniai. Ir aš mokinuosi iš jūsų.

abo 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 19:36:35
Čia kai kas bando mane įvelti į formulių pasaulį. Prašo pagrįsti, kodėl penkiamatė tiesė mums atrodytų kaip apskritimas. Sutinku, kad tai gali būti įdomi tema, bet tik gan siauram specialistų ratui. Man pačiam formulės tai nelabai įdomios, o ir jas pateikti šiame forume nebūtų labai patogu. Tik maža pastaba SITE komentarui. Jei norėtume trimatėje erdvėje aprašyti tiesę, tai turėtume imti dvi susikertančias plokštumas. Lygiai tas pats su linija penkiamatėje erdvėje, tik čia reiktų imti keturias keturmates susikertančias erdves.
Dar dėl dviračio išradinėjimo. O ką daryti, jei kažkoks dviratis jau išrastas ir paslėptas po septyniomis spynomis ir pavydžiai saugomas, kad tik gink dieve, kad kas nors nesugalvotų jo patobulinti ir neišrastų motociklo? Motociklas tai gal ir išrastas, ir paslėptas po devyniomis spynomis. Na tai kas, kad jis kol kas žalias ir prastai veikia. Man tai asmeniškai nelabai rūpi nei tas dviratis, nei tas motociklas, nes svajoju apie lėktuvą. Kažkas čia aiškino apie taisykles ir tvarką, atseit negali daryti vieno, kol nepadarei kito. Gal leiskime kiekvienam mąstyti taip kaip jam norisi? Kam primetinėti savo tvarką kitiems. Jei kažkas negali gyventi be motociklo, tai nereiškia, kad jis pvz. man reikalingas ir vertas gaišti laiko.
Aplamai, jei kyla klausimų, taigi niekas jums netrukdo patiems paieškoti atsakymų. Aš gi ne guminis ir gal nesugebėsiu ir nenorėsiu aprėpti visų klausimų, juolabiau, kad mano užsibrėžtam tikslui to nė nereikia. Tai nereiškia, kad man nebūtų įdomus kitų žmonių keliai ir klystkeliai šioje temoje. Galbūt, jų atsakyti klausimai, galėtų pasitarnauti impulsu man, kaip tikiuosi, kad mano mintys gali pasitarnauti impulsu jiems.

INVISIBLE 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 19:34:00
abo<<<And you are welcome, welcome.

second sight 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 19:33:00
abo<<<<Tuo tarpu mėgaukitės Da Vinčio kodu. Tai fantastiškas romanas. Aš labai patenkintas, kad jį perskaičiau. Tik skaitydami nuolat vis sau priminkite: "Tai tik romanas. Tai tik romanas".
:::::::::turime kitą erdvės sluoksnį, kuris jau yra aštuonmatis.

INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 19:26:52
abo<<<And you are welcome, welcome.

tautvida 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 19:24:14
abo<<<KAS NUSAKO TAVO MATAVIMUS?

INVISIBLE 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 19:22:01
§38 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 19:15:28
Man labiau neramu dėl tų, kurie nepajėgia skirti faktų ir fikcijos. Psichologai pastebi, kad toks reiškinys būdingas vaikams, kurie televizijos programas klaidingai laiko esant „tikromis“.

OHHHHHHHHHHHHHHH 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 19:20:37
::::::turime kitą erdvės sluoksnį, kuris jau yra aštuonmatis.
aštuonmatis.

KODAS $/ 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 19:16:45
radėkime nuo Da Vinci kodo (knygos ir filmo). Danas Brownas yra kompiliatorius romanistas, kuris išnaudojo sėkmės formulę (išlepimo aliarmas!) - kad Jėzus su Marija Magdaliete sugyveno vaiką, kad jų kraujo linija išgyveno per amžius, ir kad slaptai paravatikaninei draugijai duota užduotis neleisti tau ir man to sužinoti. Kaip ir daugelis pasakojimų verpėjų, Brownas sugraibsto istorijos skiautes, sumeta jas į maišyklę, tada viską perkelia ant popieriaus, pasitelkdamas protagonistus, antagonistus ir visa ko centre glūdinčią paslaptį (plius puikias automobilių gaudynes), ir patiekia karštą, tarsi tiesiai nuo grilio, patiekalą religiškai angažuotai publikai. Sekuliariesiems fundamentalistams pasakojimas labai patinka, nes jis „įrodo“, kad krikščionybė tėra tauškalai. Katalikų fundamentalistams pasakojimas patinka, nes jis tarsi patvirtintų jų teiginius, šioje postmodernioje eroje pasitelkiamus kovojant su „sėlinančiu gnosticizmu“.

§38 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 19:15:28
Man labiau neramu dėl tų, kurie nepajėgia skirti faktų ir fikcijos. Psichologai pastebi, kad toks reiškinys būdingas vaikams, kurie televizijos programas klaidingai laiko esant „tikromis“. Istorija liudija, kad kai suaugusieji yra nepajėgūs to atskirti, - nes jų žinios nėra pakankamos, kad galėtų fikciją įterpti į faktų kontekstą, - ir itin remiasi asmenine patirtimi bei individualiomis bendruomenės nepatikrintomis emocijomis, rezultatai būna tragiški.

§§§§§§§§§§§§§§ 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 19:10:00
O dabar apie Judo „evangeliją“, kurią balandžio mėnesį išleido Nacionalinė geografijos draugija. Nepaisant holivudiško Geografijos draugijos reklaminio žingsnio, sutapusio su Velykų laikotarpiu ir „Da Vinčio kodo“ populiarumo banga, tūkstančio septynių šimtų metų senumo Tchacos rankraščio autentiškumo patvirtinimas, restauravimas ir vertimas istoriškai yra reikšmingas. Praeito amžiaus aštuntojo dešimtmečio pradžioje surasti Egipte, šie senoviniai rankraščiai iki 2001 m. laikyti privačiai, o tada perduoti vienai su Jungtinėmis Tautomis susijusiai kultūros paveldo organizacijai, kad yrantys papiruso lapai būtų išsaugoti. Senoviniame rankraštyje, kurį greičiausiai perrašė koptų vienuoliai IV a., yra keturi tekstai, iš kurių trys jau senokai išversti į anglų kalbą iš 1945 m. surastų ankstesnių rankraščių. Tačiau ketvirtasis tekstas - tasai apie Judą - buvo dingęs nuo ankstyvosios bažnyčios laikų. Istoriniu požiūriu tai nuostabus atradimas.

2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 19:09:01
Tačiau kokia jo biblinė reikšmė? Judo tekstas teigia, kad Judas buvęs tas, kuriam Jėzus patikėjęs visatos paslaptis. „[Ateik]“, - sako Jėzus, - „ir paskelbsiu tau [paslaptis], kurių nėra regėjęs joks žmogus“. Tekste duodama suprasti, kad Judas Jėzų įdavė šio paprašytas (pastaroji tezė plačiai nagrinėjama Nikoso Kazantzakiso romane „paskutinis Kristaus gundymas“). Judo tekstą ankstyvoji bažnyčia atmetė dėl visai pagrįstų priežasčių - tekstas yra panteistinis, jis demonizuoja judaizmą bei adresuojamas tik vienai etninei grupei. Tekstas gimė II a., iš dvasinio judėjimo, kuris teigė turįs slaptą žinojimą apie Dievą ir Jėzų, - iš gnostikų. Gnosticizmui būdinga tai, jog Dievas laikomas tolimu ir neasmenišku; sukurtasis pasaulis, įskaitant „kūną“, yra blogis; o išsigelbėti gali tik ezoterinį pažinimą turintys žmonės.

2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 19:08:26
Per pirmus keturis šimtus Bažnyčios gyvavimo metų būta baisios gausybės su Jėzumi susijusių liudijimų, laiškų, pasakojimų rinkinių bei mistinių apreiškimų, kuriuos reikėjo surūšiuoti. Stipriausių bendruomenių lyderiai naudojosi konkrečiomis gairėmis, kaip krikščionims atpažinti tikrą katekizmą: apaštališkuoju autoritetu (t.y., kad žodžiu perpasakojamą istoriją galima atsekti iki apaštalo ar apaštalo bendruomenės), bendru krikščioniškų bažnyčių sutarimu bei tuo, kad tekstu remiasi plačiai gerbiami teologai.
Biblinio kanono sudarymą galima prilyginti dešros gaminimui. Bet vistik iš esmės pavyko paruošti gerą produktą. Ir nors kai kurie pasakojimai buvę atmesti dėl papildomo nagrinėjimo vertų priežasčių (pavyzdžiui, tekstai, kalbantys apie moterų vaidmenį Jėzaus sąjūdyje), Judo tekstas tikrai nėra vienas tokių.

second sight 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 19:03:45
Anastasijos idejos Jezaus Kristaus lupomis
ESEJU EVANGELIJA

abo 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 18:59:01
>>>To English singing nightingales<<< thank you, thank you for your warm words, which are able to touch everyones soul and warm it up to the highest degree. We are like the net of flowers passing to each other waves of joy and happiness. Just a tiny remark, never say never. :)
So, if you ever find yourself in situation, when you feel as lonely heart and gloomy, that means either that your love field lines are still bent and trying to straighten up themselves to the right position. In that case you just relax and enjoy the ride over your love's field lines to your lovers beloved embrace. Or that your heart is still not magnetized by love field and it is only up to you to open your heart for love.

abo 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 18:15:40
>>>gulagui<<< Žmogaus kūne yra toks mažas geležies kiekis, kad net ir įžengus į galingą magnetinį lauką ir jam įsimagnetinus - geležiai pavirtus silpnu magnetu, mes net nepajustume traukos link to magneto.
Kai kalbame apie gravitaciją, turime kitą erdvės sluoksnį, kuris jau yra aštuonmatis. Gravitacinio erdvės sluoksnio dalelės yra žymiai mažesnės už magnetinio lauko daleles ir pasižymi kitokiomis savybėmis. Bet pats principas išlieka tas pats, objektas pakliuvęs į gravitacinį lauką "įgravitacinamas" - paveikiama jo struktūra taip, kad jis gravitacinio lauko linijomis nučiuožtų link Žemės lygiai taip pat kaip geležis prie magneto.

RIGHT TO LEFT 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 15:51:03
Come when my heart is full of grief
Or when my heart is merry;
Come with the falling of the leaf
Or with the redd'ning cherry.
Come when the year's first blossom blows,
Come when the summer gleams and glows,
Come with the winter's drifting snows,
And you are welcome, welcome.

SITE 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 15:46:55
PAAISKINK PENKIAMATISKUMO SAVOKA;O TIK tada galima pereiti KAIP ATRODYTU PROJEKCIJA

INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 15:41:57
mokomės vieni iš kitų ir nesityčiojame iš kitaip mąstančių, netrukdome jiems eiti savo pasirinktais keliais.

:) 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 15:41:07
abo 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 15:45:28
>>>§38<<< Trečiame polyje, trečiame kelyje nėra mokytojo-mokinio santykių problemos, nes mes nereikalaujame aklo tikėjimo ir pasitikėjimo, nekeliame savęs aukščiau kitų, nepajungiame sau svetimos (mokinio) valios ir nevaržome jo laisvės, visi esame mokytojai, mokomės vieni iš kitų ir nesityčiojame iš kitaip mąstančių, netrukdome jiems eiti savo pasirinktais keliais.

PADĖKA 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 15:39:28
You'LL NEVER WALLK ALONE

tekonin akims 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 15:38:18
as penkiamatėje erdvėje yra tiesė, mums trimatėje erdvėje atrodo kaip apskritmas.

vadinasi 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 15:36:48
'superbiology'
(q matavimo sistema) Q matavimo sistemose gali būti
susukama iki taško,nepažeidžiant jų vientisumo

second sight 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 15:34:13
'superbiology'
(q matavimo sistema) Q matavimo sistemose gali būti 8IR ATVIRKSCIAI8
susukama iki taško,nepažeidžiant jų vientisumo

PADĖKA 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 15:24:12
You'LL NEVER WALLK ALONE

Later more, much more. 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 14:41:53
Let me lead you through your breath, with the heart as the Divine music, and with the clear mind as the perfect place to celebrate your divinity and sacredness within.

SITE 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 14:39:46
5-MATE ERDVE IGYJA PENKIAMATISKUMO SAVYBES TIK saveikoje su kitomis penkiomis erdvėmis toje erdvėje,IR TIK TEN, kur jos visos kertasi (TACIAU penkiamatiskumo savybes galime apibrezti TIK TADA,KAI TURIME ISSAMIAS KIEKVIENOS ERDVES SAVYBES)

2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 14:28:28
Abo 56 TO 56

"1111111 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 14:26:56
KUO GRINDZIAMAS SIS TEIGINYS
kas penkiamatėje erdvėje yra tiesė, mums trimatėje erdvėje atrodo kaip apskritmas.

gulagas 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 14:22:58
abo<<jog zmoguje yra gelezies,tai yra aisku,bet,jog tik del to zmogus nepakyla i ora SAVOKA ATMETU,NES GRAVITACIJA PATIRIA IR KITI ELEMENTAI

tautvida 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 14:09:56
boa,abo<<<PAAISKINK PENKIAMATISKUMO SAVOKA;O TIK tada galima pereiti KAIP ATRODYTU PROJEKCIJA

ak ,ivaizdžiai pasiduoda tokiam poveikiui. 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 13:57:02
1888 metais Niujorke buvo aprašytas unikalus atvejis, nutikęs upinio baržų vilkiko denyje. Vilkikas tempė baržą, kurios denyje dviem aukštais buvo sustatytos didžiulės dėžės. Vilkikui plaukiant pro žemą tiltą, baržos pirmgalyje buvęs jūreivis nusprendė patikrinti, ar neatsilaisvino viršutinių dėžių tvirtinimas. Jūreivis užlipo ant dėžių ir pakėlė galvą. Kadangi jis stovėjo nugara į tiltą, nepamatė artėjančio pavojaus. Tuo metu žemutinė tilto sija tiesiog nupjovė dalį kaukolės - 5-6 cm virš dešinės akies. Savaime suprantama, niekas net nepagalvojo, kad nukentėjusysis gali išgyventi. Po kelių valandų jūreivis buvo nugabentas į ligoninę. Jis buvo gyvas. Kai gydytojai pradėjo dezinfekuoti žaizdą, jūreivis atsimerkė ir paklausė, kas jam nutiko. Gydytojams baigus tvarstyti ketvirtadaliu sumažėjusią jūreivio galvą, ligonis atsikėlė nuo operacinio stalo ir pareiškė, kad nori grįžti namo. Po dviejų mėnesių jūreivis sugrįžo į darbą. Kartais jam svaigdavo galva, bet šiaip jis buvo visiškai sveikas. Tik po 26 metų jam suparalyžiavo kairę ranką ir koją.
Tai dar ne viskas. Paryžiuje daktaras Robinsonas papasakojo tokią istoriją. Šešiasdešimties metų vyriškio galva buvo sužeista aštriu daiktu. Visą mėnesį žaizda sėkmingai gijo, tačiau nukentėjusiajam pradėjo silpti regėjimas. Netrukus ligonis mirė. Padarius skrodimą, buvo konstatuota, kad smegenų vietoje buvo likęs tik plonas apvalkalėlis. Tai reiškia, kad žmogus visą mėnesį išgyveno be smegenų

2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 13:41:32
dviratis israstas jau seniai

OHHHHHHHH 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 13:40:36
abo abo.............

abo 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 11:54:27
---------------------------------
>>LAIKAS - magnetai<< Prisipažinsiu prie šio klausimo teko pasukti savo galvelę trejetą dienelių...
Turint reikalų su magnetais, pirmiausiai kas krenta į akis tai, kad negalime pagauti elektronus atitinkančių reiškinių magnetiniame erdvės sluoksnyje. Magnetai kaip siurbliai susiurbia ir išstumia magnetinio erdvės sluoksnio daleles. Perpjovus tokį "siurblį", gautume du mažesnio galingumo "siurblius".
Koks galėtų būti tokio "siurblio" veikimo principas?
Mes žinome, pavyzdžių kai medžiagos būna anizotropinės, tai yra jų savybės priklauso nuo krypties, jos pvz. gali viena kryptimi lengvai praleisti šviesą, o kita nepraleisti iš viso ir pan. Viskas panašiai vyksta ir su magnetais. Jie per save tarsi per kokius ventilius praleidžia magnetinio erdvės sluoksnio daleles tik į vieną pusę. Magnetinio erdvės sluoksnio dalelės pakliuvusios ties magneto pietiniu poliumi, nebetenka atspirties taško ir tarsi sukrenta į atsivėrusią prarają. Tą kritimą gal geriau būtų palyginti su vandenio ištekėjimų vonioje, nes ten akivaizdžiai matome kaip vanduo ištekėdamas sukuria sūkurį. Magnetinio erdvės sluoksnio dalelės ir sukuria tokius sūkurius, kurie yra ne kas kita kaip magnetinio lauko linijos. Taigi turime sudėtinga dalelių judėjimą iš vienos pusės jos įtraukiamos į sūkurį, juda link magnetinio lauko linijos, o iš kitos sūkurys jas nusineša su savimi magnetino lauko linijos kryptimi.
---------------------------------
Gana įdomus ryšys yra tarp magneto ir magnetinio lauko linijų, magnetas tarsi pakabintas ant magnetinio lauko linijų kaip ant spyruoklių magnetiniame erdvės sluoksnyje. Užtenka deformuoti tokią "spyruoklę" ir visa sistema bando sugrįžti į normalią padėtį: magnetinio lauko linijos bando išsitiesinti (primenu, turime reikalų su penkiamačiu erdvės sluoksniu), kartu pastumdamos patį magnetą į optimąlią jam vietą, tai tarsi būtų rogutėmis nuvažiuoti nuo kalniuko.
Žinoma, jokių spyruoklių nėra, o mes stebime tik magnetinio erdvės sluoksnio dalelių srauto pasekmes mūsų erdvėje. Kaip žinome, ne taip jau daug medžiagų akivaizdžiai pasiduoda tokiam poveikiui.
---------------------------------
Kas nutinka, kai artiname magnetus vieną prie kito? Kai juos artiname priešingais poliais, vieno magneto pietinis polius kaip siurblys įtraukia kito magneto lauko linijas, o jo pačio sukuriamo lauko linijoms nieko kito nebelieka kaip pasukti link kito magneto pietinio poliaus. Gauname nenormalią situaciją su deformuotomis magnetinio lauko linijomis, kurios bando išsitiesinti, tad abu magnetai tarsi dvi rogutės nusileidžia nuo dviejų kalniukų vienas priešais kitą ir susitrenkia. Taip iš dviejų magnetų gauname vieną galingesnį magnetą.
Kai magnetus bandome suglausti šiauriniais poliais, akivaizdu, kad vieno magneto lauko linijos negali pereiti per kitą magnetą, jos deformuojasi ir bando išsitiesinti, taip gauname magnetų atsistūmimo vienas nuo kito efektą.
Šiek tiek sudėtingesnę situaciją turime, kai bandome suglausti magnetus pietiniais poliais. Kyla natūralus klausimas, kodėl gi kiekvienas magnetas negalėtų "nusigvelbti" kito magneto linijas? Juk jam svetimos linijos yra artimesnės. O jie taip ir padaro, gauname aštuoniuke (taip mums atrodo) susiraičiusias magnetinio lauko linijas. Visgi tokia situacija nėra "normali", magnetino lauko linijos bando išsitiesinti ir nustumia vieną magnetą nuo kito.
---------------------------------
Įdomus dalykas yra įsimagnetinimas. Geležį įnešus į magnetinį lauką, jis ją (jos struktūrą) paveikia taip, kad paverčia silpnu magnetu. Ir magnetas ją prisitraukia prie savęs. (Lygiai taip pat ir Žemė prisitraukia mus prie savęs gravitacinio lauko pagalba.)
Atitraukus geležį nuo magneto, ji gan greitai praranda magnetino lauko suformuotą struktūra, ją suardo šiluminis dalelių judėjimas medžiagoje ir ji išsimagnetina.
---------------------------------
Kitas įdomus dalykas, kaip žinome, žirkles gali įsimagnetinti. Procesas labai primena įsielektrinimą, kai trinama popieriaus skiautė į gintarą.
Na, kaip ir viskas apie magnetus :)
---------------------------------

abo 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 09:55:00
Oi, ne tą žodį užrašiau :) ne spiralė, bet tiksliau būtų spyruoklė.

abo 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 09:53:09
Penkiamatis apskritimas mums atrodytų kaip spiralė apsivijusi aplink apskritimą.

animgas 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 09:33:48
o kaip tada apskritimas penkiamateje ardveje atrodytu trimateje?

animgas 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 09:32:38
hmmm...

abo 2007 m. gegužės 25 d., penktadienis, 09:24:28
---------------------------------
>>LAIKAS - postulatas apie laukus<< Jau galime suformuluoti postulatą apie tai kas yra laukas. Tai yra ne kas kita kaip atitinkamo erdvės sluoksnio dalelių kryptingas judėjimas.
(Žinoma, tai gali būti vienu metu ir kelių erdvės sluoksnių dalelių kryptingas judėjimas.)
---------------------------------
Komentaras. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad mūsų mokslininkai kol kas dar neprisikasė net prie elektrinio erdvės sluoksnio dalelių. Elektronai tėra bangos kaip garsas ar regima šviesa elektriniame erdvės sluoksnyje.
Tačiau galime nagrinėti, pavyzdžiui, vėją kaip lauko atvejį trimatėje gardelėje. Kaip žinome, tai būtų oro molekulių kryptingas judėjimas iš aukšto oro slėgio srities į žemą. Aukštesnio matavimo erdvės sluoksniuose laukai veikia lygiai taip pat, tik geometrija žymiai sudėtingesnė: kas penkiamatėje erdvėje yra tiesė, mums trimatėje erdvėje atrodo kaip apskritmas.
---------------------------------

abo 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 22:33:48
>>>S<<< mes šiuo atveju tai ne religinė grupelė, ne tauta ir ne planeta, o tik visi atvirai mąstantys žmonės, kuriems tikslas, kad ir koks jis kilnus bebūtų, niekaip negalėtų pateisinti priemones. Aplamai, mums sprendimai per jėgą nepriimtini.

abo 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 22:21:32
Visur 5 minutės yra 5 minutės, o kad kol viename pasaulyje prabėga 5 minutės, kitame gali prabėgti visa amžinybė, tai visai kas kita.
Šiaip laikas turi įdomią savybę, jis greitai prabėga, kai ką nors darai, tad jei nori pristabdyti laiką, tai nieko nedaryk ;)

second sight 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 18:17:55
perskaitykite kas tik didziosiomis raidemis,suprasit,jog tai nera mano...jog tai ir man..

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 18:10:59
kituose pasauliuose 5 min ISTISA AMZINYBE

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 16:46:00
MESSAGE 85
9:41 P.M.
Soon, Amenai, you will enter into the gateway of Samskara, AS MANY OF MY CHILDREN. [It is] the gateway of putting the pieces of the puzzle together. It is time to see the results of the actions taken, and have a visual of the accumulations and sharings!
Play some music, child; let us dance in our hearts while we play with the pieces of the puzzle. Dance with me, children! Here, take my arms! Let me lead you through your breath, with the heart as the Divine music, and with the clear mind as the perfect place to celebrate your divinity and sacredness within.
Babaji Nagaraj

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 16:42:52
AS nekalbu su tavim asmeniskai
o tu gali neskaityt
kas nepatinka
kaip IR AS NESKAITAU
kas ne mano

GALI SUZINOT 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 16:41:00
TO abo<<PER TA ADRESA

K7 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 16:38:18
ZINAU TA SVILINANCIA ENERGIJA

second sight 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 16:36:41
Ir jeigu jÅ«s ir toliau spyriositÄ-s ir ginsite savo ankstesnius pražūtingus
>potraukius ir ÄÆproÄ_ius, tai jÅ«s paprasÄ_iausiai iÅkrisite iÅ Åio laiko ir
>erdvÄ-s, kuriame jÅ«s dabar randatÄ-s. AÅ nenoriu sustoti tame, kas gali
>ÄÆvykti, nes tikiu tuo, kad mano žodžiai privers jus susimÄstyti apie savo
>gyvenimo bÅ«dÄ ir pasistengti jÄÆ kaip galima greiÄ_iau pakeisti. Viskas, kas
>visai neseniai buvo mokslinio-techninio progreso požymiu ir buvo prestižu,
>dabar pilnai praranda savo reikÅmÄt. Gyvenimas stambiuose miestuose, masiniai
>pasilinksminimai, ÄÆskaitant televizorių, ÅventinÄ-s užstalÄ-s su iÅgÄ-rimais ir
>apsirijimais ā_“ visa tai yra vakarykÅtÄ- diena ir nuo viso Åito žmonija
>artimiausiu laiku turi atsilaisvinti. Jūsų miestuose jūs daugiau
>paprasÄ_iausiai nesugebÄ-site gyventi ir jÅ«s verÅitÄ-s ÄÆ gamtÄ. JÅ«s negalÄ-site
>klausytis jÅ«sų muzikos, jÅ«s galÄ-site klausytis tik gamtos garsų. JÅ«s
>negalÄ-site valgyti jÅ«sų maisto, jÅ«s bÅ«site priversti ieÅkoti ir surasti
>kitus aukÅtesnių-vibracijų produktus ir su laiku pereisite ÄÆ maitinimÄsi
>saulÄ-s energija ir DieviÅkosios MeilÄ-s vibracijomis.
>Viskas, kas jums mano žodžiuose atrodo fantastiÅku ir nepriimtinu, labai
>greitu laiku taps jÅ«sų stiliumi ir gyvenimo bÅ«du. PatikÄ-kite manimi ir
>patikÄ-kite kitų pasaulių sistemų patirtimi.
>Kiek daug pastangų jÅ«s beeikvotumÄ-te, kad gintumÄ-te jÅ«sų ÄÆproÄ_ius ir
>prisiriÅimus, viskas sena ir nereikalinga bus nuÅluota paÄ_iu artimiausiu
>laiku gaivaus permainų vÄ-jo ir Ugninio Pasaulio svilinanÄ_ios energijos.
>Mes ruoÅiame jÅ«sų sÄmonÄt Naujos Epochos atÄ-jimui.
>

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 16:34:51
LENINO LAIKAMS

mozaika 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 16:34:15
AR,kurie deliojote mozaikas

$ 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 16:32:58
KURIE KITUS VADINATE PRAZITUOJANCIA MAZUMA

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 16:31:30
kas tie JUS?

vertikalusis mastymas 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 16:30:35
abo>>>taip patogiau

abo 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 16:29:26
>>>§38<<< kaip sakiau, mes nekeliame savęs aukščiau kitų. Mums nereikalinga neklystamumo aureolė.

second sight 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 15:56:02
* FLY IN THE SPIRIT SKY, AND LET ALL SPIRITS SOAR.*

§38 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 15:54:23
...na nereikejo ir kaciu gaudyt,kurios turi turet laisvaVALIA

abo 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 15:45:28
>>>§38<<< Trečiame polyje, trečiame kelyje nėra mokytojo-mokinio santykių problemos, nes mes nereikalaujame aklo tikėjimo ir pasitikėjimo, nekeliame savęs aukščiau kitų, nepajungiame sau svetimos (mokinio) valios ir nevaržome jo laisvės, visi esame mokytojai, mokomės vieni iš kitų ir nesityčiojame iš kitaip mąstančių, netrukdome jiems eiti savo pasirinktais keliais.

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 14:57:52
is kovo 9d
148. Iš pradžių Dievas sukūrė žemę ir žvelgė į ją iš savo kosminės vienatvės. Ir Dievas tarė: "Padarykim iš purvo gyvus sutvėrimus, idant purvas pamatytų, ką mes padarėme". Ir Dievas sukūrė visus gyvus padarus, kurie dabar juda žemėje, tarp jų ir žmogų. Žmogaus pavidalo purvas atsisėdo, apsidairė ir prabilo. Dievas pasilenkė arčiau jo. "Kokia viso šito prasmė?" - sumirksėjęs mandagiai paklausė žmogus.
- O ką - viskas privalo turėti prasmę? - paklausė Dievas.
- Be abejo, - atsakė žmogus.
- Tuomet palieku tau sugalvoti, kokia viso šito prasmė, - atsakė Dievas ir nuėjo. - [K.Vonegutas

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 14:52:26
...bet tai nera mano kompiuteris...

I HAVE A PLAN 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 14:31:06
WILL TAKE YOUR HAND
November 15, 2003 MESSAGE 8 6:22 P.M.
Are you there, beloved? For I am present always for you! There is here . . . here is there as well. When the world has whirled 3,456 times, the day shall be night; and night, day. We would have merged already. It is so.
Shakti, Shakti, Shakti of creation. More will come to you. Concern [yourself] not of the unknown outcome as you always do. . . . Let me handle with my wings anything that comes to you. Can you open your [wings] to fly with me? It would require major shifts and adjustments in your life. But know that through the whole experience, I will take your hand strongly and with subtle love.

pavirs šviesos rutuliu, panašiu į kamuolinį žaibą. 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 14:29:41
Ir jeigu jūs ir toliau spyriositės ir ginsite savo ankstesnius pražūtingus potraukius ir įpročius, tai jūs paprasčiausiai iškrisite iš šio laiko ir erdvės, kuriame jūs dabar randatės. Aš nenoriu sustoti tame, kas gali įvykti, nes tikiu tuo, kad mano žodžiai privers jus susimąstyti apie savo gyvenimo būdą ir pasistengti jį kaip galima greičiau pakeisti. Viskas, kas visai neseniai buvo mokslinio-techninio progreso požymiu ir buvo prestižu, dabar pilnai praranda savo reikšmę. Gyvenimas stambiuose miestuose, masiniai pasilinksminimai, įskaitant televizorių, šventinės užstalės su išgėrimais ir apsirijimais - visa tai yra vakarykštė diena ir nuo viso šito žmonija artimiausiu laiku turi atsilaisvinti. Jūsų miestuose jūs daugiau paprasčiausiai nesugebėsite gyventi ir jūs veršitės į gamtą. Jūs negalėsite klausytis jūsų muzikos, jūs galėsite klausytis tik gamtos garsų. Jūs negalėsite valgyti jūsų maisto, jūs būsite priversti ieškoti ir surasti kitus aukštesnių-vibracijų produktus ir su laiku pereisite į maitinimąsi saulės energija ir Dieviškosios Meilės vibracijomis.
Viskas, kas jums mano žodžiuose atrodo fantastišku ir nepriimtinu, labai greitu laiku taps jūsų stiliumi ir gyvenimo būdu. Patikėkite manimi ir patikėkite kitų pasaulių sistemų patirtimi.
Kiek daug pastangų jūs beeikvotumėte, kad gintumėte jūsų įpročius ir prisirišimus, viskas sena ir nereikalinga bus nušluota pačiu artimiausiu laiku gaivaus permainų vėjo ir Ugninio Pasaulio svilinančios energijos.
Mes ruošiame jūsų sąmonę Naujos Epochos atėjimui.

INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 14:14:30
Sothis (Sirijus)
Moteriškasis Sirijaus žvaigždės vardas buvo Sothis, kuri artimai susijusi su Izide (Sahu-Ozyrio, kuris tapatinamas su <<<Orionu sutuoktinė)

333333333333333 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 13:58:02
Toliau kompiuteris pateikė duomenis, jog žmogus laipsniškai pavirs šviesos rutuliu, panašiu į kamuolinį žaibą.

399 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 13:55:19
Kas yra Šambala? Tai sanskrito kilmės žodis, reiškiantis ”žvaigždžių šviesos prieglobstį”. Apie šios žemės kilmę sukurta romantiška istorija. Oriono žvaigždyne buvo planeta Eulija, kurią ištiko tragiška lemtis: ji sprogo. Išsigelbėjo tiktai tie žmonės, kurie tuo metu buvo ne planetoje, bet jos palydove, kaip mūsų Mėnulis. Po katastrofos 99 laivai su likusiais Eulijos žmonėmis ir turtu pakito į kosmosą ieškoti planetos, tinkamos gyventi. Prasidėjo daugelį metų trukusios kelionės. Keliautojai aplankė nemažai planetų, bet nė viena jiems netiko. Sugedus pagrindinio laivo ryšio sistemai, keli laivai atsiliko nuo kolonos ir tęsė kelionę savarankiškai. Atsitiktinai jie pateko į Žemę, įkūrė stovyklą.
Šią Istoriją patvirtina mitai ir legendos, kad anksčiau dievai, nusileidę iš debesų, gyvenę kartu su žmonėmis. Ar ne apie Eulijos keliautojus tos legendos? Vėliau dievai pasidarę nematomi ir paliko žmones.

47 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 13:54:09
“aš atsisakiau savo fizinio kūno lyg seno sudėvėto drabužio visam laikui, nes man atėjo metas išeiti iš žemiškojo pasaulio. Tą laiką nustatė Karmos valdovas tik man gimus. Gyventojai šio pasaulio, kuriame dabar esu, patys yra šviesos šaltiniai. Jie šviečia, nutvieksdami ne tik save, bet ir tą erdvę, kurioje gyvena. Jų skleidžiamos šviesos ryškumas priklauso nuo dvasinio tobulumo.”
O štai šiuolaikinio mokslininko tyrimai. Jurijus Fominas į kompiuterį “sudėjo” visus duomenis apie žmogų ir jo aplinkos veiksnius, norėdamas ištirti evoliucijos kryptį. Pasirodė, kad po daugelio metų žmonių išvaizda pasikeis. Mes būsime tokie, kaip tie ateiviai, kuriuos matė liudininkai: žemaūgiai, turėsime didžiulę galvą, siaurą burną ir įkypas akis. Žodžiu, tikri kosmoso vaikai. Toliau kompiuteris pateikė duomenis, jog žmogus laipsniškai pavirs šviesos rutuliu, panašiu į kamuolinį žaibą.

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 13:52:43
Mokslas ir mistika papildo vienas kitą nors jų tikslai ir metodai labai skirtingi. Mes spėliojame taip: Žemės gyventojams dar teks įgyti naujas “kūno” formas, tai toliau pažengusios civilizacijos, kaip ateiviai iš Oriono žvaigždyno, turbūt jau pasiekė šviesos pasaulį? Ar ne jie mums siunčia signalus iš paslaptingosios Šambalos, kurios buveinė, kaip manoma, yra Himalajuose? Ar tiktai ten? Pernai žiemą ir pavasarį daugelis Šiaurės Kaukazo, kai kurie Maskvos, Sankt Peterburgo, Vidurinės Azijos ir Pabaltijo aiškiaregiai sužinojo, kad Kaukaze irgi yra Šambala. Mokslininkai išsirengė į ekspediciją po Elbruso apylinkes, norėdami patikrinti aiškiaregių duomenis. Kruopščiai juos išanalizavę, jie nustatė Šambalos teritorijos ribas - Elbrusą ir gretimų kalnų masyvus. Aktyviausia zona - Baksansko ir Čegemsko tarpekliai. Ekspedicijos išvykimo diena buvo pasirinkta atsitiktinai, tačiau, anot astrologų, labai sėkmingai. Kosminių spindulių srautas į Žemės biosferą tą dieną buvo didžiausias. Mėnulis buvo liūto ženkle, o kitą dieną perėjo į Mergelės ženklą. Penki iš septyniolikos ekspedicijos narių buvo “liūtai”.

33 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 13:51:55
Norėdami užmegzti ryšį su Šambalos gyventojais, devyni grupės nariai - aiškiaregiai pradėjo medituoti. Iš Elbruso gauti informaciją pavyko tik dviem: L.Maslovai iš Nalčiko ir S.Raletnevui iš Prochladnio. Elbrusas yra galinga kosminė antena, informacijos perdavėjas ir priėmėjas. Aiškiaregiai matė kalnus supančią aurą, kuri lyg šviesos srautas pulsavo iš vieno kalnagūbrio į kitą.

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 13:51:01
Kai baigę medituoti, jie atmerkė akis, tai net apstulbo. Už medžio stovėjo švytinti figūra. Kūno formų nesimatė. Naktis nebuvo nei tamsi, nei ūkanota. Virš galvų švytėjo žvaigždėmis nusėtas dangaus skliautas, ryškiai švietė Paukščių Takas. Staiga figūra dingo, tarytum jos nei nebūtų buvę. Nė vienam iš žmonių, mačiusių šviesą nekito mintis paklausti, kas ten buvo. Jie tik matė šviesą, ir tiek. Pažvelgę į dangų, pamatė krintančią žvaigždę. Štai skrenda dar viena, ji perkirto dangaus skliautą ir dingo už kalno viršūnės. Kol visi laužė galvas, kas čia galėtų būti, Elbruso kryptimi jau kita orbita pradėjo skrieti dar viena žvaigždė, ryški, tokia kaip kitos. Tiktai ji judėjo labai keista trajektorija: skrido dideliu greičiu, retkarčiais manevruodama į šalis. Tai prieštaravo fizikos dėsniams: tokiu greičiu skrisdamas aparatas turėtų sudužti. Panašu, kad grupės nariai matė NSO.
1968 m. ateivių laivas nusileido netoli Elbruso, kaip tik tame rajone, kuriame dabar susirinko ekspedicija. Netoliese buvo garsus aiškiaregis V.Kostrykinas, jam pavyko telepatiškai užmegzti kontaktą su ateiviais. Iš jų V.Kostrykinas sužinojęs, kad virš Elbruso praeina judri NSO trasa, o jo papėdėje yra energijos tiekimo bazė. Laivui nebūtina nusileisti “prisipilti kuro”, kaip esame įpratę Žemės sąlygomis, jam pakanka tik sekundės dalelės, kad, skrisdamas virš energiją pulsuojančios bazės, “prisipiltų” mums nematomo kuro - kosminės energijos.

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 13:50:10
Tik praskridus NSO, L.Maslova suprato, kad pavyks užmegzti ryšį su Šambala. Ji pajuto kūno virpulį, nematomą vibraciją. Dialogas tęsėsi beveik valandą. Ateiviai iš Oriono žvaigždyno paaiškino, kad Elbrusas yra ir natūrali, ir dirbtinė Šambalos energetinės informacijos sistema, skirta Žemės gyventojams. Jie siunčia žmonėms mintis - formas, mintis - vaizdus, kad žmonės iš daugybės variantų galėtų pasirinkti geriausią. Vadinasi, jie kontroliuoja žmoniją? Ne, žmonija eina savo keliu, jie padeda tiktai tiems, kurie gali priimti jų informaciją.
Šambala, anot ateivių, tai kitas pasaulis. Čia gyvena žmonės, buvę Žemės gyventojai, kurie perėjo į kitą būties lygmenį. Jie neturi fizinio kūno, tiktai energetinį. Jų dvasia labai tobula, todėl jie vadinami žmonijos mokytojais. Jų pagrindinis tikslas - padėti žmonėms, bet jau ne tada, kai subrendo rimta krizė. Jie pirmiausia veikia žmonių pasaulėžiūrą. Pasirodo, kad Šambalos gyventojai neturi nei pastatų, nei rūmų. Jiems nereikia rūpintis valgiu. Jų kūną sudaro šviesos energija, todėl jiems nereikia nei drabužių, nei pastogės. Jų maistas - kosminė energija.

§38 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 13:49:33
Aiškiaregė paprašė parodyti, kaip jie atrodo. Pažvelgusi į šalį, ji pamatė 2-3 m aukščio baltą sidabrinį švytintį siluetą, panašų į kokoną. Nakties tamsoje jis švietė labai įspūdingai.
Visi žino, kad Šambala yra Himalajų kalnuose, Elbruse yra tik Šambalos kanalas, nes šis kalnas yra aukščiausias Europos taškas virš jūros lygio. Be to, Elbrusas yra reikšmingas gamtos švyturys. Tai vulkanas, tačiau, anot Šambalos pranašysčių, dar 10 metų jis nieko blogo žmonėms nepadarys.
Pradėjo blykšti žvaigždės. Aušo rytas. Visi ekspedicijos dalyviai stovėjo apstulbę. Koks sudėtingas ir mįslingas pasaulis! Kada ateis laikas, kai kiekvienas iš mūsų galės pasikalbėti ir pasitarti su nematomais kalnų gyventojais? Matyt, ne veltui kalnai taip traukia drąsius ir tvirtus žmones.

Straipsnio data: 1995-08-01
Straipsnio pridėjimo data: 2006-02-04
Šaltinis: AHA
Copyright © R. V.
Peržiūrėta kartų: 492

§38 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 13:44:12
Priimdamas mokinį, Mokytojas užsikrauna didžiulį sunkumą, kurio neįmanoma įsivaizduoti nežinant ezoterinių dėsnių. Priėmęs mokinį, Mokytojas nustato su juo neregimą, bet glaudų ryšį, priima mokinį į savo sąmonę, t.y. nuo to momento Jis kiekvieną minutę žino, kas su mokiniu vyksta, ką jis jaučia ir ką galvoja. Galima suprasti, kaip aukštai Mokytojo sąmonėj bus sunkios, disharmoningos mokinio vibracijos, sutelktos jo chaotiškų norų ir minčių. Todėl aišku, kad Mokytojas gali priartinti prie savęs tik tokius, kuriais jau neabejoja.

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 12:05:14
tikimybes, tai yra ne kas kita kaip žemės mete_ orologų prognozė:

________________________________________________ 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 12:02:15
DAUGIAMATISKUMO POSTULATAS-AUKSTESNIOJOJE MATAVIMO SISTEMOJE YRA BE GALO DAUG ZEMESNIUJU MATAVIMO SISTEMU

Idomu? 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 12:01:22
kai zmones ligoninese
uz gydyma moka ir nezino kiek moketi,o kiek 'jau ir pakaktu'...onkologiniai ligoniai moka avansu ir niekas negrazina tu pinigu,kai rezultatas nepasiteisina...Kai laidojimu biurai; ir vaistines; ir ligonines
tapo komercija...

I AM NO LABEL 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 11:28:34
SO...
Be an open flower for bees to receive pollen. Be the fragrance that you preach. Be the beating of the heart you see in everyone. This is simple. With this, trials become opportunities; fears become sugar that easily dissolves, transforming into wings of courage.

I HAVE A PLAN 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 11:23:34
DAUGIAMATISKUMO POSTULATAS-AUKSTESNIOJOJE MATAVIMO SISTEMOJE YRA BE GALO DAUG ZEMESNIUJU MATAVIMO SISTEMU

SITE 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 11:18:56
to abo<#Regis, kaip tik dabar tokią situaciją savo galaktikoje ir turime.'
....o ka vadini galaktika?

SITE 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 11:15:27
second ..........................sight
Matavimas yra objektyvios realybės forma,o ne pati objektyvi realybė.
=====================================================================
PVZ.Kai sakome tamsu,tai nereiškia,jog šioje aplinkoje nėra jokių spindulių,TAD tie,kurie mato kito tipo spinduliavimą,kaip ultravioletinius,rentgeno,infroraudonuosius-tokio vertinimo nedarys.
TODEL SU TEIGINIU SUTINKU:
to abo<<PS. Dar apie šviesą, galėjo susidaryti šiek tiek klaidingas įspūdis... Raudonos bangos sklinda erdvės sluoksnyje su 7-mate gardele, žalios - 9-mate gardele, o mėlynos - 11-mate gardele.
second ..........................sight
kas

abo 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 11:06:25
>>>SITE<<< lemtingumas neegzistuoja, mes patys esame savo laimės kalviai. Jei kas gali peržvelgti ateities įvykių tikimybes, tai yra ne kas kita kaip žemės meteorologų prognozė: ji gali pasitvirtinti, o gali ir nepasitvirtinti. Beje, kartais būna tokių situacijų, kai neįmanoma pateikti jokios tikslios meteorologinės prognozės. Regis, kaip tik dabar tokią situaciją savo galaktikoje ir turime.
Tiesa, jei kas klausosi tavo telefoninių pokalbių, tai tikrai ne mano mylimosios darbas. Greičiausiai kokios žemiškos spectarnybos viršija savo įgaliojimus ir pažeidinėja tavo kaip žmogaus ir Lietuvos piliečio teises.

I AM NO LABEL 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:46:44
** Pavyzdžiui, jūs galite panaudoti meditaciją „ Aš myliu tave, Žeme!“

SITE 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:42:06
paprastas klausimelis TAU AB IR O8abo
'JEI LEMTINGUMAS EGZISTUOJA,TAI IS KUR JIS ATSIRANDA?'
paklausk svelniai pas mylimaja,kuriai 987654321 m.(area 51
v I saw that you are still worrying about the life-line we have to publish!
v Animal studies indicate that an increase in the levels of PEA in the brain may be partly responsible for the elation induced by marijuana and for the therapeutic action of antidepressant agents.

be asmeniškumo 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:26:19
to abo<<<Mastymo procesas labai sudetingas ir to desningumo mes KARTAIS NESUPRANTAME,bet tai nereiskia,jog zmogus neturi valios ir nesugeba savarankiskai nuspresti...
so
kartais susidaro ispudis,jog musu veiksmai buvo atsitiktiniai,nenumatyti..

second sight 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:22:30
area 51
v I saw that you are still worrying about the life-line we have to publish!
v Animal studies indicate that an increase in the levels of PEA in the brain may be partly responsible for the elation induced by marijuana and for the therapeutic action of antidepressant agents.

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:20:15
INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 14:31:14
Now, we must continue.
§38 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 14:29:51
There is a strong wind tonight, right? How about last night? What about two days ago? I tell you, my beloved Amenai, as long as you write, the wind will come and sing its song to your ears. Now, we must continue.
I saw that you are still worrying about the life-line we have to publish!
2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 14:28:45
PAMIRSTAME
MIRSTAME
2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 14:27:43
greiciu
IMAMA
į MAMA

47 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:18:51
NVISIBLE 2 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:17:01
14 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 21:34:38
INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 14:31:14
Now, we must continue.
lina naujokaite 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 20:51:14
as lina naujokaite labai myliu juliu gaizauska. rstrsktrgss JAZIGUZI gfghkdgjfdgfdjgfdSMAKST SMAKALIAKST ggflghflgfkghf
second sight 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:16:14
second sight
:) 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:15:09
132987 metų amžiaus....ar dėsningumų metuose...beje,savo MYLIMAJAI PERDUOK;KAD NESIKLAUSYTU KITU TELEFONINIU POKALBIU:::9

INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:17:01
14 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 21:34:38
INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 14:31:14
Now, we must continue.
lina naujokaite 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 20:51:14
as lina naujokaite labai myliu juliu gaizauska. rstrsktrgss JAZIGUZI gfghkdgjfdgfdjgfdSMAKST SMAKALIAKST ggflghflgfkghf

second sight 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:16:14
second sight

:) 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:15:09
132987 metų amžiaus....ar dėsningumų metuose...beje,savo MYLIMAJAI PERDUOK;KAD NESIKLAUSYTU KITU TELEFONINIU POKALBIU:::9

SITE 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:10:40
abo<KVANTINES MECHANIKOS PRITRUKO,pastudijuok determinizmą,....neapibrežtumas paneigia priežastingumą...

sorry 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 10:01:23
ABC, O TIK vėliau O

inkognito 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 07:56:37
Pritariu 333333 daugiau mylekitės ir dauginkitės kaip triušiai,tada kad ir kiek bemirtumėte vis vien kažkas gal išgyvens iki kito karto....

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 06:27:20
skurdžios tavo žinios

abo 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 06:05:55
Mano žiniomis, kol kas tik dviejuose aparatuose joninis variklis buvo panaudotas kaip pagrindinis, o ne koks manevrinis variklis. Beje, kai aš mokiausi mokykliniuose vadovėliuose niekas nerašė apie joninius variklius.

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 05:59:49
net mokykliniuose fizikos vadovėliuose rašoma apie joninius variklius..

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 05:58:49
jį jau bando? pirmasis joninis variklis buvo sukurtas dar 1960 metais, ir jie vis tobulinami, smart'as nebuvo nei pirmasis nei paskutinis kosminis aparatas varomas joninio variklio. dabar jau kuriami joniniai varikliai su keturiais įtampos tinkleliais, per ateinančius metus jie bus dar labiau ištobulinti, o sukūrus gerokai galingesnius energijos šaltinius gal netgi tokio tipo varikliai pakeis turboreaktyvinius variklius lėktuvuose ir t.t. apie kokias čia dar sąmokslo teorijas kalbi? prisisapnavai

abo 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 05:45:13
Reikia manyti, kad "joninio variklio", o iš tikro elektrinio erdvės sluoksnio "oro baliono" idėjos nebepavyks palaidoti stalčiuose, nes jį jau bando tiek amerikiečiai 1998 m, tiek europiečiai 2003 m: (www.esa.int/SPECIALS/SMART-1/index.html)

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 05:43:21
joniniai varikliai jau dešimtmečius gan plačiai naudojami kosminėse programose, tai kam tu čia dviračius išradinėji?

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 05:37:19
na turbūt tau atleistina, juk tau su fizika problematiška, tau įtikinamiau kažkokios "nežemiškos" teorijos, paaiškinimai

abo 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 05:33:10
Atleisk, bet į paaiškinimą, kad tai joninis variklis, žiūriu tik kaip pokštą, kurio bukos cenzorių smegenėlės neperprato ir praleido per savo sietą šią idėją kaip nieko vertą į viešumą. ;)

2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 05:17:09
abo, baik svaigti, tavo nusikliedėjimai jau net akis graužia..
jei tavo mylimosios kūnas nesudarytas iš atomų, elektronų, protonų ir neutronų, tai iš ko jos kūnas sudarytas? kažkaip nelabai supratau

apocalypto 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 05:13:27
ne nu, tau ne tik su fizika silpnai, tau apskritai su viskuo silpnai. ir ką tu čia aprašei? elementarų joninį variklį, kuris buvo "išrastas" dar viduramžiais (grubiai tariant), ir nereikia čia lele apie kokius tai kažkokius tai "elektrinio lauko triukšmus", nes visuotinai priimta tuos "triukšmus" vadinti jonais

abo 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 05:07:48
---------------------------------
>>LAIKAS - kiti egzistencijos lygiai<< Jau galime pamąstyti ir šiuo klausimu. Įsivaizduokime, žmogų, kurio kūne nerastum nei vieno elektrono. Tai nereikštų, kad jis neturi kūno. Turėtų, bet jis būtų sudarytas iš magnetinio, torsioninio ir kitų erdvės sluoksnių dalelių. Iš tikrųjų ir mūsų kūnai sudaryti iš tų dalelių.
Mano mylimosios kūne nerastum ne tik elektrinio, bet ir magnetinio sluoksnio dalelių. Tai nereikštų, jog ji neturi nuostabios šypsenos ar kad prie jos negalima prisiliesti. Tik jai elektriniai ar magnetiniai laukai atrodo taip, kaip mums ežerai ir upės, į kuriuos galime įbristi ir išsimaudyti.
Nusimetus elektrinę, o vėliau magnetinę "odą", žmogus tarsi išsilaisvina iš pančių. Atsiranda naujos galimybės, nauji potyriai. Pvz. mano mylimoji yra 132987 metų amžiaus. Ir pagal jų suvokimą, ji yra dar tik išdykusi mergaitė.
---------------------------------

gulagas 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 23:26:18
spiralinis mastymas yra be foliju

Maja 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 23:24:28
O gal pasiimti Euklido ar Rymano geometrija

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 23:20:15
abo<<<O JUS?

Maja 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 23:18:46
labas vakaras,ieeskau vadovelio 'Kaip isvengti PACIU KVAILIAUSIU MINCIU'

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 22:35:47
t.b.'į gabalėlį iš KITUR'

x 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 22:33:30
Prieš keletą metų buvau Molėtų Obsrvatorijoje.Ten eksponuojamas buvo
gabaliukas 'geležies'; DEJA,kadangi analogų nėra kasdienybėje,gabalėlis iš KITUR,tad tai tik vizualiai panašu i geležį.Po MENDELEJEVO niekas didelių darbų nesiėmė...arba..nesėkmingai

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 22:15:28
Your mind is pure. Forget what other minds say. They are zombies, dear beloved. You are sacred to me

abo 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 22:01:07
Kažkas klausė, ar aš perrašinėju fizikos vadovėlius. Ne, tai tik pirma koncentruota iteracija šia tema. Kažkaip niekada anksčiau šia tema netapiau vaizdelių. Fizikos mokslo teko ragauti tik mokykloje, tik atleiskite, bet ten pateikti paaiškinimai manęs niekada netenkino, o formulės manęs niekada nedomino, neturiu aš inžinierinio mąstymo. Taip kad fizika paliko labai neaiškų ir blankų vaizdelį.
Kaip minėjau tai tik pirmoji iteracija, prie bet kurio klausimo galima grįžti bet kuriuo metu ir jį peržiūrėti.
Kai kas čia tokį mąstymą linkęs vadinti spiraliniu, bet man kaip matematikui mieliau tokį mąstymą pavadinti iteraciniu. Iš tikro tai yra kvietimas kartu pamąstyti ir padiskutuoti šiais klausimais. Jei norite laikykite tai mano minčių impulsu jums ir laukiu jo sugrįžtant. :)
---------------------------------
>>LAIKAS - elektrinis erdvės sluoksnis, elektronai<< Na, jei pasakysiu, kad elektronas yra lygiai tokia pat banga kaip garsas ar šviesa, tai gal kepurėmis manęs neužmėtysite? :) Tik ši banga sklinda keturmatėje gardelėje - elektriniame erdvės sluoksnyje.
Grįžtant prie gravitacinės jėgos įveikimo, mes žinome ir kitokį jos įveikimo būdą, gal ne tokį greitą kaip su lėktuvais, taip, turiu omenyje ne kokią raketą, bet elegantišką oro balioną. Kaip nebūtų keista internete nesunku rasti tokio "oro baliono" aprašymą elektriniam erdvės sluoksniui: (jnaudin.free.fr/html/lftbld.htm)
Principas stebėtinai paprastas, imamas lygiakampis trikampis kaip pagrindas, jo viršūnėse pritvirtinami trys stulpeliai, kurie apačioje apvyniojami folija, o viršuje uždedama varinio laido kilpa. O tada paduodama nuolatinė aukšta įtampa: prie folijos jungiamas minusas, o prie laido pliusas, - ir konstrukcija pakila į orą.
Kodėl tai veikia? Apačioje, folijoje, paduota aukšta įtampa, sustumia didelį elektrinio erdvės sluoksnio dalelių kiekį, kai tuo tarpu viršuje jų labai sumažėja. Apačioje turime triukšmingą "kalvę", kuri vienodai į visas puses skleidžia "triukšmą" - elektrinį lauką. Dalelės atsitrenkia į gretimas daleles ir gauną impulsą sugrįžti atgal. Bet viršuje turime pakabintą "vatinę sienelę", kurį smūgius sugeria. Žinoma, elektrinio erdvės sluoksnio dalelės sugrįžta atgal, bet ne taip sparčiai kaip iš kitų pusių. Nesugebama pilnai kompensuoti spaudimo iš apačios ir taip atsiranda keliamoji jėga.
Tokioje konstrukcijoje ji labai nedidelė. Akivaizdu, kad "vatinė sienelė" pernelyg maža, ar nevertėtų iš folijos iškirpti lygiakampį trikampį ir jį pakabinti vietoj varinio laido kilpos?
Jaučiu, kad čia labai svarbi yra lygiakampio trikampio forma, bet geometrija visada buvo mano silpnoji pusė. Ir gal kas nors kitas pasamprotaus kaip tos dalelės juda keturmatėje erdvėje? Ir kodėl lygiakampis trikampis?

14 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 21:34:38
INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 14:31:14
Now, we must continue.

lina naujokaite 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 20:51:14
as lina naujokaite labai myliu juliu gaizauska. rstrsktrgss JAZIGUZI gfghkdgjfdgfdjgfdSMAKST SMAKALIAKST ggflghflgfkghf

33333333333333 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 17:33:39
....Mano vaikai,nepasenkite.Juokitės daugiau,mylėkite daugiau,
kvėpuokite daugiau ir dalykitės savo saldžia palaima su visais.

tautvida 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:58:10
tai nereiktu nei radijo imtuvu reguliuot pagal teigini 0==> garso sklidimo greitis nepriklauso nuo dažnio, greitis priklauso tik nuo aplinkos, "terpės" kurioje sklinda "garsas

abo 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:56:50
Deja, paprastai terpė nėra vienodai laidi skirtingo dažnio molekulių virpesiams. Vienus dažnius praleidžia greičiau, kitus lėčiau. Nėra tiesinės priklausomybės. Žinoma, galima viską suversti terpei, bet tai nebūtų visiškai teisinga.

tautvida 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:55:07
inkognito<GERIAU GLIUKOZAMINAS KAULAMS

inkognito 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:51:17
Gulagas- juokas -vitaminai,o jų pavasarį mūsų seniems kaulams taip reikia

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:47:11
viskas priklauso nuo VIS KO

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:45:48
IN IR IM PULSA-SIUSTUVA IR GAVIKLI

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:45:07
GARSAS TURI PRDINI INPULSA;KRYPTI;GREITI IR NET TANKI

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:43:08
CIA JAU VEKTORIAI

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:41:41
gal gana absurdo? ne?
kokios dar čia gardelės? perrašinėji fizikos vadovėlius?

OHHHHHHHH 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:41:25
greitis priklauso tik nuo aplinkos, "terpės" kurioje sklinda "garsas".

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:39:26
ASOCIACIJOS SU SKUBEJIMU

second sight 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:37:59
:::bet ji griebtųsi kažkokių kitų triukų....
kodel turi sutrumpet ,o ne pailget?

absurdas. 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:35:19
TO apocalypto
'

abo 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:34:51
---------------------------------
>>LAIKAS - gravitacinė jėga<< Gravitacinė jėga yra ne kas kita kaip erdvės sluoksnio su 8-mate gardele dalelių judėjimo poveikis. Norint jam pasipriešinti, turime turėti į ką atsispirti. Tai gali būti žemė po kojomis, o gali būti ir sparnai, kurie remiasi į oro molekules. Įmanoma pasigaminti ir subtilesnius "sparnus", kurie remtųsi į elektrinio erdvės sluoksnio daleles, bet ties tuom apsistoti nevertėtų, verčiau pasigaminti "sparnus" su kuriais būtų galima remtis į magnetinio ar net torsioninio erdvės sluoksnių daleles, taip mūsų "lėktuvėliai" natūraliai įgautų didesnes manevro galimybes ir, žinoma, didesnį greitį. Mano mylimoji skraido su lėktuvėliu, kuris gali atsispirti į torsioninio erdvės sluoksnio daleles ir 1 šviesmetį gali nuskristi per ~5 sek. Kelionė iki Didžiojo Magelano debesies jai galėtų užtrukti apie 10 dienų, bet ji griebtųsi kažkokių kitų triukų ir kelionę sutrumpėtų iki poros valandų.
---------------------------------
PS. Dar apie šviesą, galėjo susidaryti šiek tiek klaidingas įspūdis... Raudonos bangos sklinda erdvės sluoksnyje su 7-mate gardele, žalios - 9-mate gardele, o mėlynos - 11-mate gardele.

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:33:30
viskas priklauso nuo VIS KO

apocalypto 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:26:17
absurdas..
prie ko čia aksiomos?
garso sklidimo greitis nepriklauso nuo dažnio, greitis priklauso tik nuo aplinkos, "terpės" kurioje sklinda "garsas".

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 16:24:47
area 51
v I saw that you are still worrying about the life-line we have to publish!
v Animal studies indicate that an increase in the levels of PEA in the brain may be partly responsible for the elation induced by marijuana and for the therapeutic action of antidepressant agents.

INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 14:31:14
Now, we must continue.

§38 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 14:29:51
There is a strong wind tonight, right? How about last night? What about two days ago? I tell you, my beloved Amenai, as long as you write, the wind will come and sing its song to your ears. Now, we must continue.
I saw that you are still worrying about the life-line we have to publish!

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 14:28:45
PAMIRSTAME
MIRSTAME

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 14:27:43
greiciu
IMAMA
į MAMA

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 14:24:46
mintys skrieja bagaliniu reiciu

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 14:23:58
laiko evoliucija
21 to 21

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 14:21:09
JUOKO GARSAS
2004 spalio 11
74 žinutė
21:42
Amenai,
Aš myliu tavo juoką.Mano Berniukas taip pat.
JUOKAS YRA KUNDALINI JUDESYJE...AHA!Aš myliu savo vaikų juoką!
Kai kurie pamiršo,[Jie] man per rimti.Per daug dvasingai rimti!
Per daug užsiėmę,per teisūs,per daug besisavinantys tiesą.[Jie palieka]
mažai laiko saldžiam juokui ir palaimai.<.......>.Juokas gydo,atnaujina,
atjaunina.Mano vaikai,nepasenkite.Juokitės daugiau,mylėkite daugiau,
kvėpuokite daugiau ir dalykitės savo saldžia palaima su visais.
Juokas yra maistas iš Dievu!Ahaa..

gulagas 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 13:44:37
inkognito>>>Tu msnr,t.y. mane prajuokinai lyg vaika su to savo
Kas čia per cūdai dedasi puslapyje?
as jokeusi gal 2 val.,dar ir dabar

second sight 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 13:41:05
Shhhhhhhhhh 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 11:09:38
GAILA;JOG MUS NE VISUS PASIEKIA

Mokymasis apie atsakomybę 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 13:40:11
delionė 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:33:49
niekam nežadu nurodinėt klaidų,tai ne mano užduotis
tik 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 13:30:08
A.Kubiliaus pristatytą „Rusijos sulaikymo strategiją", ir apie konkretų joje esantį pasiūlymą - Lietuvos prezidentą rinkti Seime. Nežinau, ar...

38 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 12:56:15
36-nereikalingos info pašalinimas einant į 39,subtiliąją info

333333333 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 12:13:58
At night when the stars are near
And there's no one to keep you from coming here
And there's no one to shield me before your eyes
Is it mine? Is it mine? Is it mine to know?

SITE 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 12:11:36
MIELIEJI,LINKIU IR JUMS GERU,TIK GERU STEBUKLU....PATIRTIES

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 12:08:04
Well, he has answered my request. And I imagine he will answer the prayers of many others, through the writings of Ivonne Delaflor. In them I recognize his voice, his humor, and his teaching. Thank you, Babaji! And thank you, Ivonne, for being such an open channel!�
Only love,

hmmm 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 12:04:50
NA;zinau,jog kava nera sveika..bet...geriau,geriu...ir sakau:'REIKETU NEBEGERTI':::bet kodel ipastiniu budu nebegaliu jos pasidaryt,tiesiog ...randu vandeni ten,kur turetu but ekspeso kava...2k

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 11:58:14
info gali būti taškas,krisalas,sėkla,duodama IR IMAMA

keturios būtybės 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 11:53:41
info sklinda įvairiomis kombinacijomis,kai mąstymas nėra tik linijinis laike-buvo,yra,bus

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 11:48:53
tisiog ....kiekvienas esame lyg laboratorijoje

abo 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 11:34:12
Garso sklidimas greitis iš vienos pusės priklauso nuo virpesių dažnio, o iš kitos nuo aplinkos, per kurią yra perduodamas, savybių. Tiesinių priklausomybių tikėtis neverta.

Shhhhhhhhhh 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 11:09:38
GAILA;JOG MUS NE VISUS PASIEKIA

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 11:08:46
taip,kaip mes zymime garsus raidemis,taip (YRA ZYMIMI) MINCIU SRAUTAI ;ISTISOS SAVOKOS

SITE 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 11:04:49
>>LAIKAS - vis dar apie šviesą<

abo 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 11:03:12
---------------------------------
>>LAIKAS - vis dar apie šviesą<< norisi šiek tiek dar sustoti ties šviesa. Tiksliau, kaip mes ją suvokiame. Kaip nepastebime oro molekulių judėjimo, bet girdime garsą, taip nepastebime ir erdvės sluoksnių dalelių judėjimo - elektrinio, magnetinio ir kt. laukų, bet matome šviesą. Kaip žinome, paprastai, mūsų akis mato tris bangas: raudoną, mėlyną ir žalią. Mes galime atpažinti milijonus spalvų, kurios yra ne kas kita, kaip įvairios kombinacijos bangų, sklindančių trijuose skirtinguose erdvės sluoksniuose.
--------------------------------
PS. Beje su gardelių matais nėra taip viskas paprasta, kaip rašiau. Elektrinis laukas sklinda 4 matėje gardelėje, magnetinis - 5 matėje, torsioninis - 6 matėje ir t.t.
--------------------------------

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 11:01:21
DAUG DAR VAIKU LIETUVOJE YRA DISKREDITUOJAMI;PALIEKAMI BE KREDITO ATEICIAI

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 11:00:00
'skaidrusis'

second sight 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 10:59:10
garsas nelygu garsui,duslusis sklinda kiek lėčiau nei skaidusis

sweet-berrrrry 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 10:56:25
Taip, kad būkite atsargūs ir taisykite mano klaidas. ;)

abo 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 10:42:04
Ai, su skaičiais ar formulėmis visada turėjau problemų. Nesu pedantas. Atsimenu, kažkada matematinėj analizėj įrodinėjau teoremą, "supaprastintai" užsirašęs sąlygą. Teorema žinoma lengvai įsirodė. Dėstytojas nepastebėjo mano klaidos, pradėjo man kažką aiškinti... truputį jį sutrikdžiau, kai pastebėjau savo klaidą sąlygos formuluotėje.
Taip, kad būkite atsargūs ir taisykite mano klaidas. ;)
Tai koks tas garso greitis? 1188 km/val ar 0,33 km/sek?

try again later. 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 10:38:48
subtilumas-substancinis tylumas

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 10:24:18
loginėse sistemose tas pats teiginys nebūtinai yra aksioma....

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 09:45:33
'Aukštesnieji' TEIGIA,jog tokio kaip laiko net visai nėra...vadinasi,tai inicijuojama sąmonės

so 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 09:40:44
bet įvairiose sistemose tas pats teiginys nebūtinai yra aksioma.

second sight 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 09:39:50
Senovės Graikijos filosofijoje aksioma - teiginys, kurio teisingumas matomas be įrodymo.
Matematikoje aksioma - pradinis loginės įrodymų sistemos taškas. Visi įrodymai tam tikroje sistemoje remiasi aksiomomis, bet įvairiose sistemose tas pats teiginys nebūtinai yra aksioma.
Teiginiai, kurie gali būti išvesti iš jau apsibrėžtos aksiomų aibės nėra reikalingi kaip aksioma, tokiu būdu išlaikant minimalų aksiomų kiekį.

Shhhhhhhhhh 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 09:36:47
apocalypto >>>Tu kiek painioji žinias ir žinojimą.AR GIRDĖJAI są -voką AKSIOMA,tai teiginys aiškus be įrodymo

WebAdmin 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 09:35:53
(Anonsas) LAIKAS:
Kiek žinau, yra rengiamas vienas ar du nauji puslapiai, skirti LAIKO temai. O vienas jau yra šioje svetainėje...

Inkognito 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 08:23:29
Gulagas.. Kiek prisimenu neteko,nes labai jau dug ir nekeliavau

apocalypto 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 06:08:38
absurdo teatras..
gal pirma baikit 12kl kursą bent jau patenkinamu pažymiu (pirmiausia fizikos dalyko), o jau po to analizuokit visatos sandarą

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 06:07:10
""tik niekur nepavyko rasti normalaus paaiškinimo, kodėl šviesa sklinda statmenai tiek elektriniam, tiek magnetiniam laukams."""
o iš kur tavo "mylimoji" ištraukė kad fotonas turi krūvį?

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 06:05:12
300km/val??? o ar kartais ne 300m/s (tiksliau netgi 330m/s)???

abo 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 01:28:14
>>LAIKAS - ĮVADAS<<. Taip gražiai pradėjom nagrinėti, kas tai yra laikas. Gan nemažai apie jį parašiau forume "apie SERPO", bet norėtųsi gilesnio suvokimo, ar ne? :) Pabandykime, ką nors išmąstyti.
Fizikai, o ir šiaip paprasti žmonės mėgsta analogijas. Tai ir pradėkime nuo jų.
Imkime paprasčiausią atvejį - garsą. Kaip žinome jo sklidimui reikalinga tam tikra aplinka, kuri turėtų būti neretesnė kaip oras, bet gali būti ir kokia nors tankesnė tokia, kaip vanduo ir pan. Kuo aplinka tankesnė tuo garsas greičiau nuslopsta.
Taigi, kas gi yra tas >garsas<? Jam sužadinti reikia dviejų vienas į kitą susitrenkiančių paviršių. Su tam tikru pagreičiu oro molekulės pastumiamos į visas puses, o prie susitrenkusių paviršių susidaro netgi nedidelis, trumpalaikis vakuumas. Oro molekulės atsitrenkia į gretimas oro molekules ir gauna impulsą sugrįžti į atgal, tik grįžta atgal su pagreičiu ir vėl viskas taip pasikartoja kelis kartus. Taigi iš vienos pusės turime judančias pirmyn atgal oro molekules, o iš kitos - bangą, perduodančią oro molekulėms judėjimą ir sklindančią ore 300km/val. greičiu.
Kitas atvejas, šviesa. Logiškai mąstant jos sklidimui ir reikalinga tam tikra aplinka, kurią norėtųsi pavadinti erdve. Tai penkiamatė gardelinė struktūra. Ji yra žymiai retesnė už orą, bet ji, gretinant su oru, neapsiriboja tik mūsų planeta, o apima visą mūsų visatą. Ji nėra tolydžiai pasiskirsčiusi mūsų visatoje. Aplink kosminius kūnus: žvaigždes, planetas ir pan. - ji tankesnė, o galaktikoje tarp žvaigždžių - retesnė, tuo tarpu visatoje tarp galaktikų - dar retesnė. Oras taip pat prie žemės paviršiaus yra žymiai tankesnis nei tarkim kokiam 10 km aukštyje. Deja, erdvė nėra tokia paprasta kaip aprašiau, nes tai iš tikro yra penkios gardelės įdėtos viena į kitą. Kaip suprantu, tankiausiąja gardele sklinda elektrinis laukas, toliau iš eilės - magnetinis, torsioninis ir neįvardintas laukai, o rečiausiąja - gravitacinis laukas. Galime sakyti, kad turime penkis erdvės sluoksnius ar lygius.
Taigi, kas gi yra >šviesa<? Jai sužadinti vėl reikia dviejų vienas į kitą susitrenkiančių paviršių, pvz. elektrono atsitrenkiančio į protoną. Taip išjudinami visi erdvės sluoksniai. Pocesas visiškai analogiškas kaip su garsu sklindančiu ore. Turime kažką žymiai mažesnio už oro molekules ir bangą perduodančią erdvės sluoksnių dalelėms judėjimą.
Mes klaidingai manome, kad elektromagnetinės bangos sklinda taip: elektrinis laukas, nors ir greitai nuslopsta, sužadina magnetinį lauką, o šis savo ruožtu sužadina elektrinį lauką ir procesas kartojasi daugybę kartų, tik niekur nepavyko rasti normalaus paaiškinimo, kodėl šviesa sklinda statmenai tiek elektriniam, tiek magnetiniam laukams. O priežastis paprasta, tiek elektrinis, tiek magnetinis laukai tėra sklindančios bangos - šviesos pasekmė, o ne priežastis.
Banga - šviesa tarsi laivas išjudina erdvės sluoksnius - vandenį, kuris apteka aplink korpusą, taip gimsta elektrinis, magnetinis ir kt. laukai.
Tarp kitko, mano mylimoji paaiškino, kad erdvėje yra daugiau sluoksnių, daugiau nei septyni, atitinkamai ir gardelė turi daugiau išmatavimų.

SITE 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 23:39:38
TO SUPRATAU
Ypatingą dėmesį aš atkreipiu į jūsų emocijų stabilumą todėl, kad jūsų pažeidžiamumas susijęs su tuo, kad jūsų emocinis kūnas ne visada reikiamu būdu išvalytas ir gali sau leisti nenuspėjamas reakcijas.
Pasistenkite savo emocijas subalansuoti. Ir kas jūsų gyvenime aplink jus bevyktų, viską išnagrinėkite ne iš jūsų šiandieninės pozicijos, o iš amžinybės pozicijos

second sight 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 23:30:35
ThothWeb - The Book of Thoth...and Beyond
ThothWeb is the next step in the development of the legendary Book of Thoth. Here we incorporate the wisdom of Ancient Egypt, Magick and the Tarot with philosophy, creativity and a quest for the truth.
Join us as we investigate the truth behind the UFO phenomena, unsolved mysteries, enigmas and explore the paranormal and spirituality. At ThothWeb our quest is to develop the connection between all things and go beyond that, so we might discover who we are, where we come from and where humanity is heading. We want ThothWeb to be the cosmic building block that takes us from Crowley to Creation, and that paves the way from Atlantis and Egypt to the key to the truth.
With knowledge comes empowerment. Here at ThothWeb we believe that the process of discovery and learning is the key to finding true knowledge. Join us as we journey with like-minded souls, exploring, sharing and learning as part of a real community.

WebAdmin 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 22:49:42
DĖMESIO!!!
Angliškoje dalyje (forume) patalpinau įdomų gautą e-mail'ą...
Tai gali būti įdomu (nes laikas nuo laiko ateina apie tai liudijimai-patvirtinimai)...

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 22:47:00
to abo<< WAKE UP -26 TO 26

gulagas 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 22:44:56
inkognito>>o ar nebuvai Sirijui kai visur kelevai?

gulagas 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 22:42:55
Inkognito<<<labas,tai ir as zurau ir nesuprantau nieka

second sight 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 22:38:24
XpecTrooM >>>ACIU;SUPRATAU
Also of interest is the plant steroid ecdysterone, a growth stimulator and plant analog for the compound responsible for transforming caterpillars into butterflies. Ecdysterone has also been found to be strongly anabolic (growth enhancing) in humans. Just as Monarch butterflies require certain plants to provide the catalyst for their metamorphosis, the "Book of Thoth" described plants that initiated a process of metamorphosis or "superbiology" for the advancement of the human Spirit-Soul, the Ka, into it's higher dimensional form.

inkognito 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 22:34:17
Kas čia per cūdai dedasi puslapyje?

38 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 22:26:07
The 42 books of Thoth, of which only fragments remain, contain formulae for restoring the Vital Force and triggering a metamorphic process within the cells of the physical body. This would allow the Ka, or Spirit-Soul to form an "immortal body of light", not subject to the limitations of the 3 dimensional physical world.
This power was brought forth from the womb of the Divine Mother Isis, they believed, and emanated from her star, the brightest star in the sky, Sirius.
Certain plants contained substances that captured the radiant energy of Sirius just as chlorophyll captured the energy of the Sun. Tuned like crystals, these molecules transmitted the knowledge and awareness of the "Sirian Ray" to the recipient. In coffin text 316 we read: "I have become as she-who-triumphs, Lady of Glorious Appearings... she whose secret power is great has raised me to Divinity

abo 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 21:42:26
Atsiprašau, bet man tie 000000000 nieko nesako.

so 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 18:00:27
It will happen even when your mind thinks it won’t, or when even your higher choices say NO. Guess what? I SAY YES! For now, just breathe and travel, and receive ALL THE HEALING ENERGY toward your beloved son. That son remains the son of creation.
All children are sacred. All are the Divine trinity within! To their power today I bow through you.

INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 17:55:11
Iš jūsų bus reikalingos visos jūsų valios pastangos, kad neužkibtumėte ant praeities energijų meškerės ir veržtumėtės į naują dieną!

33 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 17:54:14
Iš jūsų bus reikalingos visos jūsų valios pastangos, kad neužkibtumėte ant praeities energijų meškerės ir veržtumėtės į naują dieną!
Sanat Kumara
2006m. gruodžio 20d.
AŠ ESU Sanat Kumara, vėl atėjęs tam, kad praneščiau jums džiaugsmingą žinią! Mes pradedame naują diktavimų ciklą per mūsų pasiuntinį. Ir kaip visada, yra apie daug ką pasakyti. Ir šis mūsų bendravimo procesas ir mūsų dedamos pastangos nenueina veltui. Su kiekvienu kartu mes pažymime vis naujus ir naujus pasikeitimus, vis didesnio ir didesnio žmogiškųjų individų kiekio sąmonėje, esančių įsikūnijime šiuo sudėtingu metu.

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 17:53:14
Mes ateiname, kad įtvirtintumėme mūsų Šviesos fokusą, mūsų liepsną, kurią mes nepavargstame nešti ir atiduoti žmonijai milijonų metų laikotarpiu. Ir dabar, kaip niekada anksčiau, mes džiaugiamės pranešdami apie tai, kad mūsų pastangos tiek ryškiai atsispindi žmonių protuose ir toje veikloje, kuri klostosi fiziniame plane, kad mes nenustojame stebėtis tais stebuklais, kurie jau įvyko ir įvyks Žemės planetoje su mūsų ir jūsų pagalba. Su tų žmonių pagalba, kurie nusprendė pašvęsti save Gyvybės tarnavimui, Žemės žmonijos tarnavimui. Ir kiekvienas iš jūsų, mūsų tarnautojų, turi suvokti, kad šiuo sudėtingu, lemtingu laiku kartais neužtenka to žmogaus, kuris savyje uždarytų Dieviškosios galimybės grandinę. Ir jeigu jūs dar randatės neryžtingumo ir abejonių būsenoje, aš rekomenduoju jums kaip galima greičiau nustoti kreipti dėmesį į jūsų smulkias gyvenimiškas problemas ir visa savo esybe veržtis į mus, į tų užduočių įvykdymą, kurias mes įtvirtiname jūsų sąmonėje ir kurių įvykdymui mes kviečiame.

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 17:52:34
Mes nepavargstame vėl ir vėl kartoti, kad mums reikalingi ištikimi tarnautojai, pasiruošę pagal pirmą mūsų šauksmą pakilti ir eiti ten, kur reikalingas jūsų jėgų įdėjimas, jūsų sugebėjimų ir to Dieviškojo plano įvykdymas, dėl kurio jūs atėjote į įsikūnijimą dabar, šiuo sudėtingu planetai laiku.
Aš nepavargstu kartoti apie jūsų atsakomybę ir apie jūsų įsipareigojimus, kuriuos jūs prisiėmėte patys prieš jūsų įsikūnijimą. Nes kiekvieną kartą, skaitydami mūsų laiškus, jūs juntate vidinį virpėjimą ir pasiruošimą įvykdyti jūsų pareigą. Bet praeina visai nedaug laiko ir jūs pamirštate apie jūsų įsipareigojimus, apie jūsų siekį ir pasiduodate gyvenimo sumaiščiai, kuri panašiai į pelkę įtraukia jus ir priverčia sekti melagingu keliu, momentinių gėrybių keliu ir linksmybių, pakenkiant tam, kas amžina.

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 17:51:50
O dabar aš jums norėčiau dar kartą priminti apie tai, kad artėja pats tamsiausias ir sudėtingiausias metų laikas. Tai naujų metų, naujos dienos išvakarės. Bet būtent aušros išvakarėse kaip niekada tamsi naktis. Ir todėl ir aplink jus, ir iš jūsų sąmonės kils praeities vaiduokliai, praėjusių jūsų klaidų ir apsirikimų vaiduokliai neatidirbtų energijų pavidalu. Ir šios energijos nuvedinės jus nuo Kelio. Ir iš jūsų bus reikalingos visos jūsų valios pastangos, kad neužkibtumėte ant praeities energijų meškerės ir veržtumėtės į naują dieną!
Labai sunku jums patikėti, kad tai, apie ką aš jums dabar kalbu, jums yra labai svarbu ir aktualu. Patikėkite manimi. Ne šventinė sumaištis ir šurmulys turi užimti jūsų dėmesį, o tylūs pamąstymai prie žvakės apie tai, kas turi būti jūsų padaryta ir kaip pašalinti tas kliūtis, kurios trukdo jums įvykdyti jūsų paskirtį. Neieškokite šių kliūčių ne jumyse. Analizuokite praėjusį jūsų gyvenimišką kelią ir stenkitės suprasti, kas jumyse pačiuose jums trukdo ir kliudo jūsų stūmimuisi Keliu.

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 17:51:11
o ne nusiminimo

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 17:49:49
Jūs žinote Kelią. Jums nurodytas Kelias. Ir tie iš jūsų, kurie gavo įsivaizdavimą apie šį Kelią ir pajuto skonį įveikiant vidines kliūtis ir netobulybes, jau niekada nepasuks iš šio Įšventinimų Kelio, į kurį mes jus kviečiame ir kuris vienintelis sugeba žaibiškai jus ištraukti iš gyvenimo liūno, ir panašiai greitaeigiam liftui pakelti į Dieviškosios sąmonės viršūnę. Aš džiaugiuosi, kad daugelis metėsi. Ir aš džiaugiuosi, kad daugeliui mūsų laiškai tarnauja tuo Šviesos švyturiu migloje, kuris nurodo Kelią. Aš džiaugiuosi, kad prabudo tūkstančiai ir prabudo dešimtys tūkstančių, bet mūsų užduotis pažadinti milijonus miegančių sielų.
Todėl mes ateiname ir nepavargstame kartoti seną kaip pasaulis Mokymą. Ir daugelis iš jūsų pradeda prisiminti apie savo pereitus įsikūnijimus, apie tuos žygdarbius, kuriuos jūs atlikote visos Gyvybės vardan. Ir tai yra neatsitiktinai, nes dabar planetoje įkūnyta tiek daug šviesių sielų, kad tiesiog Dangus ištuštėjo, nes kiekvienas iš tų, kas yra kitoje užsklandos pusėje, veržiasi jums į pagalbą visa savo širdimi, visa siela ir siekia padėti užgimti naujam mąstymui, naujai sąmonei, pagrįstai ne praėjusiomis dogmomis, o Žiniomis ir tūkstantmečių Išmintimi. Jūs pamiršote apie tą Išmintį, kuri iš pat pradžių buvo jums dėstoma mūsų buveinėse. Ir dabar atėjo laikas sugrįžti į Dieviškąją Išmintį ir palikti kūniško proto labirintus

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 17:49:16
Jūsų kūniškas protas bando jus įtikinti ir nukreipti slaptais įėjimais ir požeminiais melagingos logikos labirintais. Vienok jūsų betarpiška užduotimi artimiausiu metu yra prisiminti vienintelę teisingą logiką, Dieviškojo pasaulio logiką. Ir kaip ši logika besiskiria nuo visko, su kuo jūs susiduriate jūsų gyvenimuose, jums prisireiks priimti šią logiką ir išstudijuoti ją ne jūsų išorine sąmone, o jūsų širdimi. Nes tik tada, kai jūs atveriate jūsų širdis ir reikiamu būdu siekiate, tai jūs tampate sugebančiais suprasti Dieviškąjį Įstatymą ir Dieviškąją Išmintį. Tik tas, kuris atsisako nuo žemiškosios logikos, sugeba persisunkti Dieviškąja logika. Ir šitame yra jūsų laikmečio sudėtingumas. Todėl, kad jums prisieina patikėti mūsų žodžiais ir veržtis į vertikalias uolas kartais be jokios apsaugos. Ir tik tada, kai jūsų tikėjimas stiprus, savo dispozicijon jūs gaunate tuos instrumentus, kurie leis jums įveikti jūsų kelią maksimaliai efektyviai. Ir vienu nuostabiu momentu jūs aptiksite, kad jūsų sąmonė pakito neatpažįstamai, ir nėra sugrįžimo į praeitį. Ir Dieviškasis Protas iškovos jumyse pergalę prieš kūniško proto logiką. Mes kartojame tuos dalykus, kurie atrodo akivaizdūs. Ir, vienok, koks mažas žmogiškųjų individų kiekis sugeba iki galo suprasti ir suvokti mūsų Mokymą.

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 17:48:17
Visa Dieviška labai paprasta. Ir šis paprastumas atbaido ir priverčia suabejoti tuos, kurie kaip ir anksčiau ieško sudėtingų kelių ir savanoriškai įveja save į tų mokymų labirintus, kurie veda į niekur, išskyrus kaip į sielos žūtį. Mes negąsdiname, bet perspėjame, kad kosminiai terminai priartėjo ir tam, kas atgyveno, nėra vietos Naujame pasaulyje. Ir ant naujų metų ribos, jūs turite pravesti kruopščią reviziją jūsų protuose, jūsų sąmonėje ir savo laisva valia išsiskirti su viskuo tuo, kas ne nuo Dievo, su viskuo tuo, kas trukdo jūsų stūmimuisi Keliu. Jūs dar turite laiko, bet laikas trumpas.
Aš buvau su jumis šią dieną. Aš džiaugiuosi mūsų nauju susitikimu.
AŠ ESU Sanat Kumara. Aum.

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 17:32:42
atejai,lyg savas

second sight 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 17:30:43
..kai nėra kas prakeikia,nėra ir prakeiktųjų

pareiškimas Jonui... 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 17:28:47
O tuo pačiu ir visi, sakykim, 69 jūsų ateinančios dienos variantai. Kalbėdami apie vieną jos galimybę, - nepaneigiame kitos, ypač sakydami yra (kaip nebūtų keista). Tai tik vienas iš niekur nedingstančių maršrutų, vienas iš kosminio judėjimo autobusų, vienas bus, - svarbiausia, į kokio numerio bus jūs įlipot

apocalypto 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 17:01:34
Aukščiausiojo valia ir mano noru, teaplanko šį pasaulį Karas, Maras ir Badas, te apvalo žemę šventą nuo prakeiktųjų

INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 16:59:05
2 Mano Tėvo namuose daug buveinių.

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 16:59:01
netikri pranašai.. blogis tiesiog tarpsta..

§38 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 16:57:39
Viešpats Lanto
2006m. gruodžio 30d.
AŠ ESU Lanto, atėjęs pas jus šią dieną per mūsų pasiuntinį tam, kad dar kartą įtvirtinčiau jūsų sąmonėje tuos mūsų Mokymo teiginius, kurie jums būtini.
Kaip visada aš atėjau su džiaugsmu ir gilios Meilės jausme, kurį aš jaučiu Žemės žmonėms, dabar esantiems įsikūnijime. Jums, kaip niekam kitam ankstesniais laikais, atsiveria daugelis paslapčių, nes jūsų sąmonė sugeba patalpinti daug ką iš to, ko neįmanoma buvo duoti ankstesniais laikais. Ir jūs žinote kodėl? Todėl, kad jums nepaprastai pasisekė. Jūsų vystymasis pagreitėjo iki beveik ribinio greičio ir jūsų sąmonės pasikeitimai stebina netgi tas evoliucijas, kurios neturi tiesioginio ryšio su Žemės planetos evoliucijomis. Dabar Žemės planeta yra kosminio dėmesio fokuse. Ir jeigu šitai išversti į jūsų žemišką kalbą, iš Žemės eina pastovūs reportažai ir angelai ant savo sparnų išnešioja visas džiaugsmingas žinias, liečiančias Žemės planetą, po visus tolimiausius visatos kampelius. Jums atrodo, kad aš specialiai atėjau, kad jus padrąsinčiau ir todėl kalbu panašius dalykus. Vienok, duotu atveju kalba eina ne apie kokius nors specialius gestus ir budinčias frazes todėl, kad kiekvienas laikotarpis turi savo įstatymus ir jūsų laikotarpio įstatymas leidžia vykdyti visus pasikeitimus maksimaliai suspaustais terminais ir efektyviausiai.

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 16:56:03
Jums atrodo, kad kokia buvo situacija,- tokia ir liko, ir viskas, kas jus supa, nesikeičia arba keičiasi pakankamai lėtai. Jūs mąstote šiandieninėmis kategorijomis. Bet jeigu jūs atsitiktinai papultumėte savo sąmone vos dešimt-dvidešimt metų atgal, tai jūs nustebtumėte, jums atrodytų, kad viskas aplink jus miega ir juda sulėtintu tempu. Ne, pagreitėjimas stulbinantis ir žmogiškosios sąmonės vystymasis pritraukia padidintą susidomėjimą iš skirtingų pasaulių sistemų. Ir mums, žemiškiesiems Valdovams, šitai sudaro begalę papildomų rūpesčių todėl, kad ant mūsų gulasi įsipareigojimai koordinuojant skirtingus pagalbos misijų veiksmus, kurie dabar nukrypo į Žemę. Todėl visos mūsų pastangos dabar surinktos į vieningą polėkį - padėti žmonijai įveikti kritinį savo vystymosi tašką kaip galima ramiau.
Jūs žinote, kad tada, kai mašina juda padidintu greičiu, tos situacijos, kurios paprastai kelyje nepavojingos, šiuo atveju gali būti padidinto pavojaus taškais. Ir bet kuris akmuo, gulintis ant kelio, gali privesti prie katastrofiškų pasekmių. Todėl mes susitelkę į kelią ir visas savo pastangas eikvojame tam, kad užbėgtume už akių bet kurioms nesėkmingoms situacijoms ir apraiškoms.

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 16:55:23
Kaip šioje situacijoje jūs mums galite padėti?
Iš tikrųjų, jūs galite padėti ir mes su malonumu priimsime jūsų pagalbą, kuri bus labai savalaikė.
Ir taip, ko jums būtina imtis tam, kad palengvintumėte situaciją ir būtų galima užbėgti už akių nesėkmingam situacijos vystymuisi? Rekomendacijos čia tokios pat, kaip tada, kai jūs randatės už transporto priemonės vairo nepalankiomis gamtinėmis sąlygomis ir judate padidintu greičiu. Iš jūsų reikalaujamas dėmesys, susitelkimas ir ramybė. Jūs neturite kreipti jūsų dėmesio į nieką, kas tiesiogiai nesusiję su tikslu, su jūsų judėjimu. Jūs turite būti maksimaliai susitelkę į kelią ir į tai, kas kelyje vyksta. Dėmesingai sekti viską ir neleisti jūsų protui nuvesti jūsų į šalį. Todėl, kad jūsų protas labai paslankus ir kartais nuveda jus į tokius labirintus, kad jūs netgi galite pamiršti apie viską, net apie tai, kad jūs judate pavojingu keliu ir padidintu greičiu

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 16:54:33
Todėl išsaugokite jūsų susitelkimą į judėjimą ir į viską, kas su jūsų judėjimu surišta.
Neleiskite niekam atitraukti jūsų dėmesio. Ir visas jūsų gyvenimo aplinkybes mokėkite pritaikyti tam, kad išsaugotumėte jūsų pasirinktą greitį. Jūsų stūmimąsi jūs galite sulėtinti. Bet tada pagalvokite, kiek daug jūs atsiliksite nuo evoliucinės galimybės. Maža to, evoliucinė galimybė gali praeiti šalia ir jūs jos net nepastebėsite. Ir taip, visos jūsų pastangos turi būti nukreiptos į tai, kad išsaugotumėte užduotus jūsų sąmonės pakeitimo tempus. Ir jūsų koncentracija kelyje padės jūsų judėjimui.
Jeigu mes pateiksime mūsų pamėgtą analogiją su kopimu į viršūnę, tai įsivaizduokite, kad jūs randatės ant stačios uolos ir tuo pat metu bandote klausytis populiaraus dainininko koncerto arba kalbėtis telefonu su draugais apie menkniekius. Jūs, aišku, galite ir toliau daryti jūsų gyvenimo įprastus darbus, tačiau bet kuris vėjo gūsis ir laiku nesiimtos jūsų pastangos išsilaikyti ant lyno, gali privesti prie visai apverktino rezultato

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 16:53:25
Todėl susitelkime kartu mūsų užduočių įvykdymui. Jūs padėsite mums tuo, kad pasistengsite neatitraukti dėmesio ir nežiūrėsite į šonus, o mes, savo ruožtu, seksime pasikeitimų tempą ir koordinuosime jūsų vystymąsi.
Aš tikiuosi, kad viskas mums pavyks. Todėl, kad kitaip paprasčiausiai negali būti.
Kiekvieną kartą, kai man išpuola galimybė pasakyti jums keletą žodžių, man norisi sustoti ties pačiu svarbiausiu, ties tuo, kas bus jums ypatingai naudinga ir jūsų Kelyje suteiks jums maksimalią pagalbą. Todėl šiandien aš nusprendžiau jums duoti dar vieną patarimą, liečiantį jūsų sąmonės pasikeitimą ir su tuo susijusius sunkumus. Pasistenkite suvokti viską, kas aplink jus vyksta, kaip natūralų įvykių vystymąsi. Ir kaip daugelis daiktų, su kuriais jūs susitiksite jūsų gyvenimuose, bebūtų nuostabūs, pasistenkite per daug nevibruoti į šiuos įvykius. Nereaguokite per daug emocionaliai. Todėl, kad bet kurie emociniai blyksniai gali trukdyti jums išsaugoti jūsų judėjimo tempus

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 16:52:33
Ypatingą dėmesį aš atkreipiu į jūsų emocijų stabilumą todėl, kad jūsų pažeidžiamumas susijęs su tuo, kad jūsų emocinis kūnas ne visada reikiamu būdu išvalytas ir gali sau leisti nenuspėjamas reakcijas.
Pasistenkite savo emocijas subalansuoti. Ir kas jūsų gyvenime aplink jus bevyktų, viską išnagrinėkite ne iš jūsų šiandieninės pozicijos, o iš amžinybės pozicijos. Ir tada visa tai, kas anksčiau iššaukdavo jumyse per daug audringas reakcijas, bus jūsų išnagrinėjama lyg kaip iš paukščio skrydžio aukščio.
Jūsų gyvenimo dekoracijų pakeitimo virtinė paprasčiausiai pagreitės. Jums bus reikalinga prisitaikymo prie greitai besikeičiančių jūsų gyvenimo aplinkybių savybė. Ir tie įšventinimai, kuriuos anksčiau pereidavo uždarose misterijų mokyklose ir reikalavo ištisų metų mokinių pasiruošimo, jūsų gyvenimo sąlygomis vyks natūraliai kelių mėnesių laikotarpiu ir, gal būt, netgi dienų

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 16:51:55
Įšventinimai pagreitėjo ir tapo įmanomi įprastame gyvenime. Ir tai nauja dispensacija ir nauja galimybė, kuri pas jus atėjo kartu su kosminio ciklo laiko pasikeitimu.
Džiaukitės, nes tai, kas anksčiau jums buvo įmanoma keleto gyvenimų laikotarpiu, jūs užtikrintai galite pereiti viename gyvenime. Ir daugeliui iš jūsų atrodys, kad jūs vieno savo gyvenimo bėgyje pergyvenate daugelį gyvenimų. Ir jums nereikia iš naujo ateiti į įsikūnijimą. Pasibaigia vieno gyvenimo programa ir beveik iš karto prasideda to gyvenimo programa, kuris galėtų būti sekančiu.
Stebuklai jūsų gyvenime tik prasidėjo. Pripraskite prie stebuklų.
AŠ ESU Lanto, su didele Meile jums.

INVISIBLE 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 16:43:05
Nėra PASAKOMA NIEKO,KAS NEBUVO PASAKYTA ..
Aš būsiu labai dėkingaS, jeigu jūs šį kreipimąsi išplatinsite tarp savo draugų ir pažįstamų, o taipogi patalpinsite šį kreipimąsi į visas interneto svetaines, kuriose šitai yra įmanoma.
?

44 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 16:37:56
2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 16:03:44
to abo

AVAILABLE TO ALL 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 16:16:44
HAITANYA: COSMIC CONSCIOUSNESS
September 20, 2004
MESSAGE 61
If I may, Amenai, I wish to continue. I know [that] your body is tired, but rest assured that the way you are resting through this writing is beyond comprehension�ofar much better than human sleeping. Now go on.
Children: the CHAITANYA, Cosmic Consciousness that is held in all and everything is impacted with each and all of your thoughts, intentions, and manifestations. So, let us impact this cosmic truth with the veil lifted! Lift the illusion of knowledge regarding illusory objects, as well as lifting the veil of the internal processes of the mind and the concepts of pain and pleasure!
BE THE WITNESS, AND AWAKEN THE CONSCIOUS WITNESS WITHIN ALL AND EACH INDIVIDUAL, SO THAT THE EVOLVING PROCESS OF SOURCE GETS SIMPLER, MORE TRUSTWORTHY, AND MORE AVAILABLE TO ALL.

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 15:35:48
SUTAPO IR TIEK

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 15:33:08
13 Jūra atidavė savo numirėlius, o mirtis ir mirusiųjų pasaulis atidavė savuosius. Ir kiekvienas buvo teisiamas pagal...

INVISIBLE 2 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 15:24:47
2 Mano Tėvo namuose daug buveinių.

tie patys zodziai(38) 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 15:23:35
JO VARDAS YRA TIESA
1 Aš išvydau atvirą dangų, ir štai pasirodė baltas žirgas. Ant jo sėdėjo raitelis, vardu Ištikimasis ir Teisusis; jis teisingai teisia ir kovoja. 12 Jo akys švietė kaip ugnies liepsna, o ant jo galvos daug diademų ir įrašytas vardas, kurio niekas nežino, tik jis pats. 13 Jis apsirengęs >>krauju permirkusiu drabužiu, ir jo vardas - Dievo Žodis.

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 15:17:49
Evangelija pagal Joną; Jn 14
1 „Tegul neišsigąsta jūsų širdys! Tikite Dievą - tikėkite ir mane!
2 Mano Tėvo namuose daug buveinių.

33 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 15:14:26
34 Aš jums duodu naują įsakymą,
kad jūs vienas kitą mylėtumėte:
kaip aš jus mylėjau,
kad ir jūs taip mylėtumėte vienas kitą!
35 Iš to visi pažins,
kad esate mano mokiniai,
jei mylėsite vieni kitus“

keturios būtybės 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 15:08:20
3 Ir dar kartą jie skelbė:
„Aleliuja! Jos dūmai rūks per amžių amžius!“
4 Dvidešimt keturi vyresnieji ir keturios būtybės parpuolė ir pagarbino Dievą, sėdintį soste, sakydami: „Amen. Aleliuja!

NT 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 15:05:46
asaulio teismas
11 Paskui aš pamačiau didelį baltą sostą ir jame Sėdintįjį, nuo kurio veido pabėgo žemė ir dangus, ir nebeliko jiems vietos. 12 Ir pamačiau numirusius, didelius ir mažus, stovinčius priešais sostą. Ir buvo atskleistos knygos, buvo atversta dar viena, būtent gyvenimo knyga. Mirusieji buvo teisiami iš užrašų knygose, pagal jų darbus. 13 Jūra atidavė savo numirėlius, o mirtis ir mirusiųjų pasaulis atidavė savuosius. Ir kiekvienas buvo teisiamas pagal darbus. 14 Pati mirtis ir mirusiųjų pasaulis buvo įmesti į ugnies ežerą. Tai yra antroji mirtis - ugnies ežeras.[i6] 15 Kas tik nebuvo rastas įrašytas gyvenimo knygoje, tas buvo įmestas į ugnies ežerą.

second sight 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 14:41:18
§33-18 Ir dar vienas angelas išėjo nuo aukuro, turintis valdžią U g N i A i.
§33-Kiek daug pastangų jūs beeikvotumėte, kad gintumėte jūsų įpročius ir prisirišimus, viskas sena ir nereikalinga bus nušluota pačiu artimiausiu laiku gaivaus permainų vėjo ir Ugninio Pasaulio svilinančios energijos

2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 11:46:16
2007 m. gegužės 3 d., ketvirtadienis, 20:33:38
KONFIGURACIJOS IVAIRUMAS

abo 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 11:02:44
Kas tai per daiktas §§ 33?

First they go to My Boy, then my Soulmate 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 11:02:37
Vertikalaus ir Horizontalaus mąstymo 'UNIO' 12 Čia bręsta ištvermė šventųjų, kurie laikosi Dievo įsakymų ir Jėzaus tikėjimo!
13 Ir aš išgirdau iš dangaus balsą, kuris liepė: „Rašyk: 'Nuo šiol bus palaiminti mirusieji, kurie miršta Viešpatyje. Taip, - sako Dvasia, - jie turi atilsėti nuo savo vargų, nes jų darbai juos lydi'“.
Pjūties metas žemėje
14 Ir aš regėjau: štai baltas debesis, o ant debesies sėdėjo panašus į Žmogaus Sūnų. Ant galvos jis turėjo aukso vainiką, o rankoje - aštrų pjautuvą. 15 Iš šventyklos išėjo dar vienas angelas, kuris šaukė galingu balsu sėdinčiajam ant debesies: „Paleisk darban savo pjautuvą ir pjauk, nes išmušė pjūties valanda, ir žemes derlius prinoko“. 16 Tuomet sėdintysis ant debesies nusviedė savo pjautuvą žemėn, ir žemės derlius buvo nupjautas.
17 Dar kitas angelas išėjo iš dangaus šventyklos, taip pat turintis aštrų pjautuvą. 18 Ir dar vienas angelas išėjo nuo aukuro, turintis valdžią U g N i A i.

second sight 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 10:21:59
Inkognito ir skeptikams:
Saulius Kanišauskas
"Kur jūs, ateiviai iš kosmoso?

I HAVE A PLAN 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 09:46:08
unknown>>>I will take your hand strongly and with subtle love.

tik 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 09:39:12
...mes turime spiralinius laikrodzius

WILL TAKE YOUR HAND 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 09:34:32
IEŠKODAMI TIK RASIM

37:::::::::38 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 09:28:26
KABALA YRA DIDIS MOKSLAS
KETEROS
SPALVOS
ŠVIESOS

First they go to My Boy, then my Soulmate 2007 m. gegužės 22 d., antradienis, 09:11:14
Tai,kas perduodama gunomis,visko nėra įmanoma perteikt...

PADĖKA 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 22:03:41
WILL TAKE YOUR HAND
November 15, 2003
MESSAGE 8
6:22 P.M.
Are you there, beloved? For I am present always for you! There is here . . . here is there as well. When the world has whirled 3,456 times, the day shall be night; and night, day. We would have merged already. It is so.
Shakti, Shakti, Shakti of creation. More will come to you. Concern [yourself] not of the unknown outcome as you always do. . . . Let me handle with my wings anything that comes to you. Can you open your [wings] to fly with me? It would require major shifts and adjustments in your life. But know that through the whole experience, I will take your hand strongly and with subtle love.

lai KAS 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 22:00:32
Gyvendami gamtos ritmu, senųjų Lietuvos girių gyventojai jautė kasmet besikartojantį gyvybinių gamtos ir būties galių bangavimą. Tai, ką šių dienų mentalinės sąmonės, tačiau visumos jausmą praradęs žmogus laiko negyvomis ir aklomis gamtos jėgomis, mūsų protėviams buvo gyvybingas ir sąmoningas kūrybinių galių pasireiškimas. Jie turėjo maginę ar mitinę sąmonę, kurią būtų galima pavadinti dvasine rega ir klausa. Švenčių apeigos nebuvo gamtos reiškinių ar dievybių garbinimas, bet natūralus, pusiau suvoktas, o gal ir sąmoningas žmogaus gyvybinių galių suderinimas su pakylančiomis ir atgimstančiomis Visumos galiomis, su nuolatiniu Amžinosios Kūrybos vyksmu.
Natūralu, kad protėvių, kurie gyveno augalo pasaulyje - giriose ir buvo prisitaikę prie gamtos ritmo, kalendorinių švenčių ciklas sutapo su regimąja išraiška - augalo vegetaciniu ciklu.

PADĖKA 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 21:51:30
to unknown<<<kas beateitų,pažinsiu (kaip):
'situacijų reikšmingumas ir įvykių sukuriama prasmė visai nebėra svarbi'.

INVISIBLE 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 21:41:06
to unkown<>>>First they go to My Boy, then my Soulmate

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 21:35:16
anonymus_ -_ Saturday, January 29, 2005, 23:02:28
to unknown>>> OVERCOMING POVERTY WILL REQUIRE A QUANTUM LEMP!

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 21:33:09
MESSAGE 33
DEAR CHILD!
I SEE YOUR TEARS, AND ALSO I SEE YOU ARE TRYING TO FIGURE OUT WHY YOUR COMPUTER IS WRITING EVERYTHING IN UPPER-CASE LETTERS WHEN YOU HAVE NOT PUSHED THE BUTTON THAT DOES THAT. CHILD, YOU ARE WRITING FOR BABAJI,. SO IF I WISH UPPER-CASE LETTERS, I MIGHT USE TIME WISELY AND KEEP THE PROCESS GOING. THE ONLY BUTTONS PUSHED ARE THE ONES INSIDE! AHA! I SEE YOU ARE SMILING AGAIN. UNDERSTAND THIS, THAT AS YOU WRITE, A NEW TRANSFORMATION IS OCCURRING. [It is] A DEEP CLEANSING!

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 21:26:45
'PRI-SI-MINIMO'

38 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 21:25:46
104 ŽINUTĖ
:::
Nėra PASAKOMA NIEKO,KAS NEBUVO PASAKYTA ...
Tai nėra mokymosi era,Tai yra PISI-MINIMO,SUSI-VIENIJIMO laikas!

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 21:10:14
'Senovės'

lai KAS 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 21:09:13
enovės graikai ir žydai visai kitaip, nei mes šiandien, suvokė laiką. Nors jiems buvo žinomas laikrodžio rodomas laikas, kurį graikai vadino chronos, bet svarbesniu buvo laikomas prasme užpildytas laikas - kairos. Tad senuosius žmones domino ne valandos, dienos, mėnesiai ar metai, bet reikšmingi buvę įvykiai ir tų įvykių reikšmė. Šiuolaikinis žmogus, priešingai, itin prisirišęs prie laikrodžio rodomo laiko, o situacijų reikšmingumas ir įvykių sukuriama prasmė visai nebėra svarbi. Išmokti tinkamai panaudoti laiką - reiškia sukurti gyvenimo harmoniją. Tad mums ypač svarbu atsigręžti į senovinį kalendorių, į prasmingų ritualų pripildytą kosmoso, gamtos, darbų, švenčių ir asmens laiką.

:) 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 16:40:40
Remember what I always say to my children:
That there has never been a saint without a past,
And a sinner without a future.

38 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 16:16:57
8. SELF-CONTROL
Remember to be the rider of the mind�Xyes, even when [you are] enlightened. Be attentive at all times that you��re the witness, the creator of your reality. Control your inner climate [that is] manifested through emotions, thoughts, and hormones.

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 16:12:44
TAI IR YRA
Susitelkime kartu mūsų užduočių įvykdymui;O NE LENKTYNIAUKIM

tie patys zodziai(38) 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 16:09:46
Jei Tau visai netikėtai sučiulbės paukštelis prie lango, Tu išgirdęs tą nuostabią giesmę,žinok,jog JIS JAU SVEIKINA TAVO MINTIS,...ir Tu suprask,jog jau turi bendrakeleivį ... DABAR,čia ir dabar... TAD KUR GI DAR...IR KO NUOLAT IEŠOT?

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 16:08:43
47 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 13:37:27
34-info pereina i materialią plotmę is vibracijų

33333333333 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 16:03:15
...nereikia ,uzteks ir tiek,jei atiduosi tai,ka esi gaves,kai nieko neatlikai...

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 16:01:27
Pasirausęs spintelėje, rado 8 monetas, kurias įsidėjęs į kišenę, leidosi į dvasinę kelionę ...

INVISIBLE 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 15:59:04
Aš būsiu labai dėkingaS, jeigu jūs šį kreipimąsi išplatinsite tarp savo draugų ir pažįstamų, o taipogi patalpinsite šį kreipimąsi į visas interneto svetaines, kuriose šitai yra įmanoma.
?

RIGHT TO LEFT 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 15:22:58
Ne tik Indijoje, bet ir tokioje komunistinėje šalyje kaip Rusija buvo patiriama daug panašių mistiškų dieviškos galios pasireiškimų. Žmogus, vardu Volfas Mesingas (Wolf Messing), gimė 1899 m. rugsėjo 10 d. Lenkijoje. Nuo pat savo gimimo jis spinduliavo dievišką šviesą. Dar būdamas vaiku, jis elgėsi labai nesuprantamai. Būdavo, padarys keletą judesių rankomis ir šypsosi pats sau. Jo tėvai negalėjo suprasti keisto jo elgesio. Taip praėjo vieneri metai. Antraisiais metais jis pradėjo kalbėtis su savimi. Būdavo, pasikasys pakaušį, tarytum būtų giliai paskendęs mintyse. Arba, būdavo, bėgs tai šen, tai ten, juoksis pats sau ar kalbėsis su nematomomis būtybėmis. Visa tai glumino jo tėvus. Jie norėjo žinoti, kodėl jis juokiasi pats sau ir su kuo jis ten kalbasi. Jie nerimavo ir baiminosi.
Vieną dieną atėjo aukštas, baltais drabužiais apsivilkęs žmogus ir sustojo priešais jų namus. Jis pasikvietė Mesingą ir pasakė: „Tavo tėvai ketina uždaryti tave į psichiatrinę ligoninę arba į protiškai atsilikusių internatą. Tau niekur nereikia eiti. Kaip gali tie, kurie serga pasaulietiniu pamišimu, suprasti tavo pamišimą, kuris yra dvasinės prigimties? Jeigu kiekvienas būtų taip dvasiškai pamišęs, tai visa tauta klestėtų. Nesileisk atiduodamas į mokyklas, kur mokoma tik pasaulietinių dalykų. Įprastos ar pasaulietinės žinios tau nesvarbios. Semkis dvasinių žinių. Aš atėjau čia būtent tai tau pasakyti.“ Mesingas paklausė jo: „Seneli, o iš kur tu atėjai?“ Jis atsakė: „Aš pasakysiu tau vėliau. Aš grįžtu į ten, iš kur atėjau. Niekada nepamiršk mano žodžių. Nesiek pasaulietinių žinių, ieškok tik dvasinių. Tu dar esi labai jaunas. Kol nepasieksi tam tikros brandos, su niekuo nebendrauk. O dabar aš grįžtu atgal.“
Tai sakydamas jis išnyko Mesingui iš akių. Mesingas galvojo: „Iš kur jis atėjo? Kur jis išėjo? Ar ir aš grįšiu atgal, iš kur atėjau?“ Šito jis ir pradėjo klausinėti. Tėvai neleido jam niekur eiti, laikė jį namuose. Tai buvo 1909 m. vasario 9-oji. Tą dieną jo troškimas eiti ieškoti dvasinių žinių vėl prasiveržė, nes jis buvo nepatenkintas įprastinėm žiniom, kurių įgijo. Tada jis prisiminė prieš kurį laiką ant jo namų slenksčio atsiradusio senelio žodžius. Pasirausęs spintelėje, rado 8 monetas, kurias įsidėjęs į kišenę, leidosi į dvasinę kelionę po platųjį pasaulį. Jis ilgai klajojo, nė pats nežinodamas, kur eina. Taip apkeliavo daug šalių. Niekas niekada jo neprašė nei bilietų, nei pinigų jiems įsigyti. Taip jis keliavo apie 10 metų.

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 15:19:29
IN INVESTING MONEY THE ALMOUNT OF INTEREST YOU WANT SHOULD DEPEND
ON WHETHER YOU WANT TO EAT WELL OR SLEEP WELL

INVISIBLE 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 15:05:48
second sight 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 14:35:03

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 14:51:23
SUTAPO IR TIEK

gulagas 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 14:50:53
kai rasiau dar net nezinojau kad ten klausimas yra 'Kaip išgyventi juodojoje skylėje?'

gulagas 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 14:49:03
jo,as apie smelio laikrodzius cia tik tarp kitko

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 14:46:55
na,bet kiekvienas turi savo mąstymo metodiką

second sight 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 14:35:03
intuityvusis žinojimas,yra aukštesnysis suvokimas-
be barjerų gaunami atsakymai,o klausimus pamatai tik kiek vėliau,
tai Vertikalaus ir Horizontalaus mąstymo 'UNIO'

47 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 13:37:27
34-info pereina i materialią plotmę is vibracijų

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 13:33:37
ką vienas mato aiškiai,kitas -net nepastebi...

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 13:31:30
info analizuojama induvidualiai

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 13:30:10
4-materija
7-spektras

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 13:29:22
47-išgryninama

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 13:28:20
30-info netikra,panaikinama

SITE 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 13:25:22
Gulagas<Kada skub-ėjimas ir net inercija praranda prasmę...

gulagas 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 12:58:34
tiriu gera ideja,kad mes turime spiralinius laikrodzius o jie yra smelio laikrodziai,smelio laikrodziai sukasi spirale,kuo aukstesne samone,tuo toliau nuo jodosios skyles,kuo aukstesne samone,tuo turima daugiau laiko,ka jus i tay

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 12:57:31
Kaip išgyventi juodojoje skylėje?
www.delfi.lt/archive/print.php?id=13259707

47 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 11:57:38
ENJOY SOLITUDE
Invest time in yourself for quiet, peaceful moments. Allow yourself alone time for you [to] focus on the company of the Divine. Even though you might already see the Divine in all, creating [a] space to be with your own form is sacred. It is a one-on-one transmission from the Divine in you to you.

lakš tin galų... 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 11:56:31
Turiu kvailą idėją.
abo 2007 m. balandžio 29 d., sekmadienis, 17:10:30
Turiu kvailą idėją. Manau, kad mūsų visata yra tripolė.
jei jau sakai,jog 'Turiu kvailą idėją';TAI AR VERTA TAI PRADĖT ANALIZUOT?

38 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 11:47:42
RACTICE ABSOLUTE TRUTH
This requires the practice of silence, [the] stillness of mind, and constant meditation while awake, sleeping, eating, dressing, or praying. At all times, be aware that you are the truth and that the absolute Divine truth is wordless, evident . . . and is love.

33 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 11:46:22
CHANGING PERCEPTION ABOUT DEATH, LIFE, AND ILLNESS
You must continue to assist everyone in changing their perception about these elements of life. Death is not threatening or something to be scared of. Life is not a traumatic event when one is born, and illness can be healed. You have a responsibility to transmit and change these limited, programmed, and manipulated perceptions about death, life, and illness.

33 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 11:42:49
ABSENCE OF SPIRITUAL EGO
Saying and speaking about your spiritual successes, how you have healed many, enlightened all, shared secret secrets of the ancients�othis is not only unnecessary but limiting. My children, be simple . . . transcend the illusion of control. Let it be! Just let it be!

33 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 11:41:36
CLEANLINESS
Personal hygiene is important [on the] physical, spiritual, and mental [levels]! Never disregard your form because of spiritual beliefs that the body is not who you are! [The] body is [a] temple! Take care of it! [The] mind is useful! Clean it from negative thoughts, and shower it with happy ones! Emotions get very balance when cleaned, and they assist hormones to balance as well.

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 11:38:24
ir kitų paukštelių!

:) 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 11:36:58
Reikia mokėti giliai ir taisyklingai kvėpuot,kad 'kilstelėT savo bendrakeleivius šiek tiek į orą::#

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 11:32:39
to abo<<<aš mieliau kaip vėjas kilstelėju savo bendrakeleivius šiek tiek į orą, kad jų akiratis šiek tiek išsiplėstų, o kur jie pasuks po to, palieku jų laisvam apsisprendimui.
?

be asmeniškumo 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 11:30:20
yra dalis vyrų,kurių žvilgsnis tarsi paženklintas 'MANO pergalė',bet laikas parodo,kad jie nors ir retai būna vieni,bet lieka vieniši,kaip ir tos moterys,kurios savo mintis ženklina 'MANO '..

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 11:12:04
ir kitų paukštelių!

2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 11:10:32
yra lakš tin galų...

abo 2007 m. gegužės 21 d., pirmadienis, 08:26:04
O pasirodo ir čia yra lakštingalų! :)

2007 m. gegužės 20 d., sekmadienis, 22:39:47
Ir ko nuolat ieškot? MAMOS -bendrakeleivės.

tik 2007 m. gegužės 20 d., sekmadienis, 14:53:12
Jei Tau visai netikėtai sučiulbės paukštelis prie lango, Tu išgirdęs tą nuostabią giesmę,žinok,jog JIS JAU SVEIKINA TAVO MINTIS,...ir Tu suprask,jog jau turi bendrakeleivį ... DABAR,čia ir dabar... TAD KUR GI DAR...IR KO NUOLAT IEŠOT?

abo 2007 m. gegužės 20 d., sekmadienis, 10:24:32
>>>>tautvida<<<< Aš ir už atvirumą. Ir sąmonės, ir sielos. Nėra neklystančių. Net ir mokytojai daro klaidas. Didžiausia klaida būna, kai jie pradeda remtis savo autoritetu ir užsideda neklystamumo aureolę. Tiesos paieškos yra individualus dalykas: neįmanoma šio kelio nueiti svetimomis kojomis,- bet įmanoma susirasti bendrakeleivių, kurie jas gali smarkiai paspartinti, kurie jau iki tavęs apsilankė aklavietėse ir gali pasakyti, kad ten neverta gaišti laiko. Tereikia būti atviram kitų patirčiai. Tu kaip tik ir esi tokia bendrakeleivė, davusi man ne vieną postūmį teisinga linkme. Aš kartais gal būnu per griežtas ir išlaikau atstumą, nes nenoriu niekam primesti savo suvokimo ir judėjimo krypties, aš mieliau kaip vėjas kilstelėju savo bendrakeleivius šiek tiek į orą, kad jų akiratis šiek tiek išsiplėstų, o kur jie pasuks po to, palieku jų laisvam apsisprendimui.
Vis gi reikia pripažinti, kad be meilės neįmanoma arba labai sunku nueiti šį kelią. Bet ieškoti niekada nevėlu, ir kas ieško tas randa. Sėkmės!

and share silence with the enlightened ones 2007 m. gegužės 19 d., šeštadienis, 23:37:18

2007 m. gegužės 19 d., šeštadienis, 23:36:10
Share wisdom with every thirsty mind, and share silence with the enlightened ones

:) 2007 m. gegužės 19 d., šeštadienis, 23:34:24
Transcend the belief and become the mission. Sing a song to every thirsty ear. Share bread with every hungry mouth. Share wisdom with every thirsty mind, and share silence with the enlightened ones.

2007 m. gegužės 19 d., šeštadienis, 23:33:10
MESSAGE 89
Visualize the world as one force, YIN SHIN. I was in China not too long ago and [I saw that] they carry well that principle in [their] cells. One sacred force evolving in love, consciousness, and free of fear. Lifting fellow brothers when they fall through compassion, kindness, and love. All cells carry the information of the yin shin force.
Dream with love; dream with peace, [with a] powerful mind. Affirm life, affirm assistance, and affirm celebration, laughter, and joy.
Transcend the belief and become the mission. Sing a song to every thirsty ear. Share bread with every hungry mouth. Share wisdom with every thirsty mind, and share silence with the enlightened ones.
You are my friend.
I love you.
Babaji Nagaraj

2007 m. gegužės 19 d., šeštadienis, 23:26:17
Justinas Marcinkevičius
ŠIĄ NAKTĮ...

Šią naktį mintimis pabėgau nuo savęs,
Pabėgau nuo daiktų, šaltų ir įkyrių.
Žinojau, kad kažką turėsiu parsivest,
Jaučiau, kad reikia rast kažką, ko neturiu.
Nes jau per žema tai, kas buvo aukšta.
Nes jau per menka tai, kuo pats lig šiol buvai.
Nes jau kiekvieną rytą, kiekvieną rytą auštant
Tie patys horizontai ir laivai.
Ir taip kankinamai ilgiesi tolumų,
Ir taip kankinamai ilgiesi aukštumų,
Ir taip kankinamai be tolumų ramu,
Ir taip kankinamai ramu be aukštumų.

LAIšKAS 2007 m. gegužės 19 d., šeštadienis, 23:09:22
Sveikas,
nėra labai svarbu kada atsakysi,bet svarbu,jog atsakysi..
As negalvoju ,jog atvirumo būna per daug.Tiesiog,jei jis nėra pageidaujamas,
nėra ir bendravimo.Visai nenusiviliu,jei kai kurie žmones atkrenta del per didelio mano atvirumo,
negalėdami atsakyti tuo pačiu.Man nepatinka dviprasmiai zodziai,mintys,kurios turi poteksciu potekstes.
yra zmoniu su kuriais mes mielai bendraujame,o kuriu salinames patys.Nors tavo pastaba labai teisinga,
jog nevisad galima pastiketi ir tais,kuriais dažnai manome,jog galima...
Tiesiog, einame per Gyvenimą-ir atsirenkame,kaip ir mus...
... mano ezoterine patirtis buvo nevientisa-ji kartojosi keleta kartu,tai vyko 2004m.vasara..
Gal pati kulminacija buvo dvasiniu butybiu suvokimas salia saves,minciu keitimasis ,operacija,kuri neprilygtu
jokiems zemiskiems irankiams ir jos metu matomos sviesos..kuriu cia,Zemej, taip pat nera.
Neisiplesiu.Prisimenu viska iki smulkmenu..bet tai pasakoti nera labai malonu.
Placiau,jei bendrausime ilgiau.
Sekmes,geros saveites,ispudziu,dziugesio...
Is iš širdies.
tautvida

PADĖKA 2007 m. gegužės 19 d., šeštadienis, 22:52:29
' AUKSINIS, DANGAUS TRUPINY..*
Aciū,kad gyveni,
kad savo lūpomis giedi...'(Pagal J.Marcinkevičių)

JUMS 2007 m. gegužės 19 d., šeštadienis, 22:36:42
Aš nenoriu meluoti
Aš nenoriu meluoti pati sau,
noriu būt sąžininga žaidėja:
Pailsau aš, draugai, pailsau,
Darbo dieną vos tepradėjus.
Bet pakeisti manęs nereikės,
Aš iš rankų dainos nepaleisiu:
Atsilaušiu iš savo riekės
Ir toliau nesiskųsdama eisiu.(Pagal J.Marcinkevičių)

Šaltinis 2007 m. gegužės 19 d., šeštadienis, 11:01:10
relax>>>> Apie Klaipėdą: www.delfi.lt/news/daily/hot/article.php?id=13195482

~~~~~> 2007 m. gegužės 19 d., šeštadienis, 08:13:25
relax<> uzeik i www.ufo.onsy.net/viewtopic.php?t=308

GAUTAMOS pranesimas 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 22:13:10
Adresu: www.viduje.puikiai.lt/sirius/?s=1216

relax 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 20:36:14
2007 m. Gegužės 12 d buvo pastebėtas NSO Klaipėdoje, Kalotėje. Tai yra aprašyta laikraštyje tik nerandu kokiame, labai maža žinutė, nes matė keli žmonės važiave mašina. Jie paskambino į karštą liniją ir pranešė, kitą dieną jiems skambino iš kažkokios tarnybos ir pranešė kad ten buvo "malūnsparnis ir nieko jūs nematėte". Šie žmonės buvo labai gražiai užtildyti. Jeigu kasnors girdėjote apie tai kanors butu malonu kad pasidalintumėte žiniomis.

abo 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 17:31:32
Gautamo Budos pranešimo, jaučiu, kad nereiktų ignoruoti. Jis pats gal ir kelia abejonių, bet Žemė mums visiems duota viena... Tik rekomenduočiau žodžius "šią dieną" pakeisti į "2007-03-07".

Inkognito 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 16:49:20
Tai reali informacija o ne pranašystė,o iš kur ji jau mano reikalas....

SITE 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 16:21:55
PABAIGAI suvalges 18 cepelinu per rodoma SOU ;NEMANAU;JOG NEZALOS SAVES
IKI "§:::23D:BIRZELIO JUSU LAIKU

http://viduje.puikiai.lt/sirius 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 16:18:35
negi JUS TIK SKRAIDANCIUS OBJEKTUS LAIKOTE NSO?norejau pasakyti apie tuos,
KURIE MUS SAUGO...
GALITE SKAITYTI PATYS NURODYTAIS LINKAIS

abo 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 16:16:32
Dar pora mažaverčių pamokslų. Šįkart Šivos ir Serapis Bėjaus. Kas man nepatinka tokiame vienpusiškame kelyje, kad esame gąsdinami ir verčiami spjauti į Dievo dovaną - mums duotą protą, kaip jie jį įvardija 'Ego'. Kylanti vidinį konfliktą mums siūloma spręsti jėga. Verčiami žaloti, pjaustyti save. O reikia tiek nedaug, užtektų pernelyg nesureikšminti primestų iš šalies klausimų ir išmokti gyventi su neatsakytais klausimais, nežalojant savęs...

First they go to My Boy, then my Soulmate 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 16:04:31
MESSAGE 3
12:10 P.M.
Shhhhhhh . . . three more days [and] the elixir melts as a rounded crystal. Wait! What are you thinking? Parents need to eat the sweet! First we feed them, and then they serve children as meant by creation.
MESSAGE 3
12:10 P.M.
Shhhhhhh . . . three more days [and] the elixir melts as a rounded crystal. Wait! What are you thinking? Parents need to eat the sweet! First we feed them, and then they serve children as meant by creation.
First they go to My Boy, then my Soulmate. Aha! What are these words I am telling you? Ha, ha, ha! The possibility of God��s realization since before birth is here and now. Too much emphasis on fame and recognition on your planet; even the masters cross the fine line of spirituality and ego.. Aha! What are these words I am telling you? Ha, ha, ha! The possibility of God��s realization since before birth is here and now. Too much emphasis on fame and recognition on your planet; even the masters cross the fine line of spirituality and ego.

Apie einamąją situaciją Žemėje 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 15:55:45
Gautama Buda
2007m. kovo 7d.
AŠ ESU Gautama Buda, skubiai šiandieną pas jus atėjęs, kad duočiau svarbų pranešimą, liečiantį einamąją situaciją Žemės planetoje.
Kaip visada, tie iš jūsų, kas skaito mūsų laiškus, yra tais žmonėmis, kurie labiau pasirengę konkretiems veiksmams. Todėl aš ateinu pas jus šią dieną, kad paaiškinčiau situaciją ir kreipčiausi į jus pagalbos. Jūsų gimtajai planetai dabar reikalinga pagalba. Ne ta pagalba, kurią jūs suteikiate jūsų kasdieninėse maldose, o ta pagalba, kurioje turite dalyvauti jūs visi. Todėl, kad situacija yra labai įtempta ir eilė žemės drebėjimų gali tapti didelių sugriovimų priežastimi ir privesti prie didelio kiekio žmonių aukų. Todėl aš ateinu kaip Valdovas, kuris yra atsakingas už padėtį Žemės planetoje ir už energijų balansą Žemės planetoje.
Joks kitas Valdovas šioje situacijoje negali į jus kreiptis.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 15:54:04
Aš prašau jūsų pagalbos, kurią galite suteikti jūs visi, kurie skaito šį mano laišką.
Tuo metu, kai jūs perskaitysite šį mano pagalbos šauksmą, nė trupučio nedelsdami, ištarkite savo širdyje arba garsiai sekantį pašaukimą:
„O, Žeme, aš žinau, kad tau sunku, aš žinau, kad šią dieną tau reikalinga mano pagalba. Aš prašau savo Aukščiausiojo AŠ vardan AŠ ESU TAS, KAS AŠ ESU atiduoti tą Dieviškąją energiją, kuri patenka į mano šventovę šiandieną, padėties Žemėje stabilizacijai“.
Tūkstančiai iš jūsų, kas pasiruošę panašiai aukai, sugebės akimirksniu pakeisti situaciją Žemės planetoje.
Aš rekomenduoju jums ištarti šį pašaukimą bet kurių kataklizmų ir stichinių nelaimių, kurios susijusios su Žemės planeta, momentu.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 15:52:29
Южный океан стал поглощать меньше углекислого газа

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 15:50:05
Aš atėjau, kad perspėčiau jus apie nepalankią energijų tėkmę Žemės paviršiuje. Aš atėjau jūsų užtikrinti, kad viskas jūsų rankose ir jūs sugebate harmonizuoti situaciją planetoje savo asmeninėmis jėgomis, apsieidami be Pakylėtųjų Pulkų pagalbos.
Jums reikia tik įsivaizduoti, kad Dievo jums dovanota energija pagal jūsų norą gali būti nukreipta situacijos planetoje harmonizavimui ir užkirsti kelią bet kurioms stichinėms nelaimėms.
Stichija ne akla. Stichija išeina iš lygsvaros būsenos veikiama jūsų minčių ir jausmų, jeigu jie neharmoningi. Lygiai taip pat stichija sugeba įeiti į lygsvaros būseną, jeigu jūs dedate pastangas tam, kad harmonizuotumėte save ir jus supančius žmones.
Sekite tai, kad jūsų mintys ir jausmai liktų ramioje, lygsvaros būsenoje ne tik šiandieninės dienos bėgyje, bet ir, kaip minimumas, iki šio mėnesio pabaigos.
Mes akylai stebime situaciją planetoje ir suteikiame visą reikalingą pagalbą. Vienok, šiandieną aš atėjau, kad kreipčiausi į jus pagalbos, kad jūs jaustumėte mūsų pečius šalia jūsų ir kad mes galėtumėme atsiremti į jus tose situacijose, kai planetai gresia kataklizmas.
Aš džiaugiuosi tuo, kad šiandieninis mūsų susitikimas įvyko ir man pasisekė prinešti iki jūsų išorinės sąmonės tiek svarbią ir būtiną informaciją.
AŠ ESU Gautama Buda, su Meile ir viliuosi jumis.

< 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 15:34:39
Как стало известно ученым, за последние 24 года объем впитываемого океаном углекислого газа не изменился, в то время как объем его выброса вырос на 40 процентов. Это означает, что в атмосфере увеличивается количество излишнего СО2, что в свою очередь влечет за собой ускорение процесса глобального потепления. Этот эффект ожидался учеными, однако он наступил на 40 лет раньше расчетного срока.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 15:32:47
Причиной снижения объемов поглощаемого океаном углекислого газа, по мнению ученых, стала возросшая с 1958 года ветреность. Истощение запасов озона в верхних слоях атмосферы и недавнее изменение климата, из-за которого тропики стали прогреваться сильнее, а Южный океан - слабее, привели к изменению циркуляции атмосферных масс в регионе, что и повлекло за собой усиление ветров.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 15:30:24
Большая часть поглощенного океаном углекислого газа находится на большой глубине, однако из-за увеличения ветрености океанские воды стали сильнее перемешиваться. В результате поверхностные слои воды насытились углекислым газом и не могут больше впитывать его из атмосферы.
Половина углекислого газа, выделяемого в атмосферу Земли, остается в ней. Другая же половина поглощается мировым океаном и земной биосферой. Из всего поглощаемого океаном газа на долю Южного океана приходится около 15 процентов.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:31:56
will call you again.
What time? No time!

38 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:30:15
For now . . . shhhhh . . . only write. Share only with those I mention. You��ve tried to share it with people whom you thought would understand. They did, and yet they did not. Now I will tell you with whom to share. I want these messages published by the birthday of your son, Sacred White Soul. I know there are lots of works you are being requested to write. No one understands why or how you write so fast. Others think you run fast. Ha! I think you go slow.
I select those who serve with their hearts. True bhakti, pure devotion. I have been a witness to the evolution of your encounters with others. May I say that many have been blind? Keep on with the writing and with the service you do to husband, family, friends, and volunteers of your organization. You help the so-called enlightened ones. Keep on with that. Yet, when I call you, come only to me.
The everlasting creation of breath will feed you in time. Food shall not nurture [you] anymore. Do not interpret my words. Useless. Your mind is moving fast. Rest . . . now. I know you want to write more, Crazy One. My word, crazy, is Divine. Do not [be] concerned when I use the word, child. My Boy must focus on the message beyond. You, my child, keep on loving all with that heart.

Mokymasis apie atsakomybę už gautą Dieviškąją Energiją 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:25:00
AŠ ESU Šyva! AŠ ESU atėjęs pas jus per šį pasiuntinį šią dieną.
AŠ ESU atėjau, kad dar kartą jums priminčiau apie dispensaciją, kurią aš jums daviau šių metų lapkričio 27 dieną.
Jūs turite dar kartą apmąstyti ir praktikoje panaudoti tą galimybę, kurią jums duoda Dangus. Nemanykite, kad panašios galimybės byrės ant jūsų kaip Dangiška mana. Mes duodame galimybę, toliau mes įdėmiai stebime, kaip jūs panaudojate dovanotą galimybę. Ir jeigu jūs tiek įklimpote į jūsų iliuziją, kad negalite duodamo įvertinti, tai nėra prasmės daugiau jums duoti galimybes, žinias ir informaciją.
Supraskite, kad tai, kad Dangus eilinį kartą nusprendė kreiptis į Žemės žmoniją per duotą pasiuntinį, nėra niekuo neišsiskiriantis įvykis, panašus į tuos atvejus, kai daugelis žmonių kreipiasi į Dievą ir gauna kažkokius tai nurodymus ir pamokymus. Duotu atveju mes nusiteikę dirbti su visu pasauliu. Ir mes duodame mūsų žinias ir mūsų informaciją eilinį kartą per mūsų pasiuntinį.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:24:01
Aš noriu, kad jūs suvoktumėte skirtumą tarp to, kaip kai kurie žmonės turi galimybę gauti atitinkamo lygio informaciją, nuskaitydami ją iš atitinkamų subtilaus plano lygių ir to, kaip mes duodame informaciją per mūsų pasiuntinius.
Yra didelis skirtumas. Visų pirma, šis skirtumas susijęs su didesniu perduodamos informacijos patikimumu, nes informacijos perdavimas vyksta ne spontaniškai, karts nuo karto, o pilnai kryptingai. Informacijos perdavimui išeikvojama labai didelis kiekis Dieviškosios Energijos. Todėl vertinkite duodamą ir nepamirškite apie atsakomybę, kurią jūs įgyjate iš karto gi po to, kai gaunate duotą informaciją.
Jeigu jūs nepanaudojate to, kas jums duodama, jūsų gyvenimuose, nesivadovaujate patarimais ir rekomendacijomis, kuriuos mes duodame duotuose diktavimuose per mūsų pasiuntinį, tai jūs automatiškai kuriate karmą, nes neišnaudojate jums duotos Dieviškosios Energijos, esančios šiuose diktavimuose, pagal paskirtį.
O tikslas, su kuriuo mes duodame šią energiją, vienareikšmis. Mes norime pakylėti žmonijos sąmonę ir paruošti ją perėjimui į naują lygį, kuris atitiks naujam kosminės evoliucijos etapui:

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:23:18
Todėl dar kartą gerai pamąstykite. Ir, galbūt, jums aplamai neverta skaityti šių diktavimų ir tai bus jums geresnis sprendimas, nei tai, kad jūs imsite šių diktavimų energiją ir nieko nesiimsite iš tų rekomendacijų, kurios jums duodamos. Šiuo atveju jūs kursite nieko neveikimo karmą, apie kurią jums smulkiai papasakojo numylėtinis Kuthumi savo diktavime*.
Jūs negalite imti energijos ir nepanaudoti jos tikslams, kuriems ji duodama. Duotu atveju, žmonijos sąmonės pakėlimo tikslams ir, tuo pačiu, tų kataklizmų ir stichinių nelaimių kelio užkirtimui, kurie susiję su netobula žmogiška sąmone.
Bet turiu jums pasakyti, kad jeigu jūs turėjote priėjimą prie šių diktavimų, skaitėte juos, tai reiškia, kad atėjo jūsų eilė tarnauti Žemės žmonijai. Ir jeigu jūs dabar atsisakysite nuo šių diktavimų skaitymo, tikėdamiesi išvengti nieko neveikimo karmos, tai tuo pačiu jūs pasirinksite ir šis pasirinkimas nuves jus nuo Kelio. Ir nežinia kokia karmos rūšis bus jums sunkesnė.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:22:25
Prisiminkite, kas Kosmose nėra nieko, kas nepaklustų tam Įstatymui, kuris egzistuoja šioje visatoje. Ir atėjo ta riba, kai žmonija galėjo per daug laisvai panaudoti Dieviškąją energiją. Mes kalbame jums, kad laisva valia, kuri žmonijai buvo dovanota, apibrėžta laiko rėmų. Ir jeigu žmonija, priėjusi iki ribos, kuri buvo leista eksperimentavimui su laisva valia, pati negalės sugrįžti prie Įstatymo, egzistuojančio šioje visatoje, laikymosi, tai žmonija bus grubiai apsukta ir pamokyta, netgi jeigu dėl šito prisireiks apversti visą Žemę. Todėl būkite protingi. Ir stokite, pagaliau, į tuos kosminės hierarchijos laiptus, kurie jums atitinka duotame evoliucinio vystymosi etape.
Kuo daugiau jūs abejosite ir sugrįšite prie elgesio, susijusio su piktnaudžiavimu laisva valia, tuo griežčiau jūs būsite pastatyti į tą kelią, kuris jums paruoštas ir kuris jums atitinka ateinančiam kosminės evoliucijos etapui.
Jums gali pasirodyti, kad aš per daug griežtas ir kad aš jus gąsdinu.
Taip, aš labai ryžtingas ir nesitaikstantis Valdovas. Aš nemėgstu juokauti ir aš nemėgstu, kai man nepaklūsta.
Ir aš darau tai, ką aš turiu daryti, nes mano Kosminės Hierarchijos statusas leidžia man su jumis kalbėti labai griežtai

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:21:48
Baigėsi tas periodas, kai mes galėjome sau leisti jūs įkalbinėti ir sakyti komplimentus. Dabar mes kalbėsime griežčiau ir šis griežtumas ir tvirtumas yra pateisinti ateinančių kosminių terminų. Ir jums bus geriau, jeigu aš jus išbarsiu pačiu griežčiausiu būdu, nei globalinis kataklizmas užgrius ant jūsų galvos pačiu nepalankiausiu metu.
Ir jeigu ne šio baisaus pasirinkimo tikimybė, kuri su kiekviena minute didėja, tai aš ir toliau galėčiau sakyti jums komplimentus ir apdovanoti jus mūsų dėmesiu ir mūsų dėmesio ženklais.
Dabar aš jums siūlau labai rimtai traktuoti tas galimybes, kurios jums duotos pereituose diktavimuose numylėtinio Surjos ir numylėtinio Alfos.
Jums gali pasirodyti, kad to, kas jums siūloma, nepakanka išsaugojant planetos balansą ir norint išvengti kataklizmo. Bet jeigu vos keletas šimtų arba tūkstančių žmonių visiškai nuoširdžiai atsilieps į mūsų šauksmą, tai aš jums garantuoju, kad rezultatas pasireikš labai greitai ir jis leis pašalinti tą pusiausvyros nebuvimą planetoje, kuris kol kas ir toliau didina įtampą.

2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 14:20:20
Ir ypatingai svarbu padaryti šitai dabar, iki einamų metų pabaigos.
Mes pradėjome naują diktavimų ciklą. Ir jūs matote, kad kiekviename diktavime mes perspėjame jus apie gręsiantį pavojų. Ar neatrodo jums tai keista? Ir ar šitai nepaliudija to, kad laikas, pagaliau, ištrūkti iš jūsų iliuzijos ir užsiimti realiu darbu. Rinkitės, ar ruoštis jums šventėms, ar visiškai tvirtai ir ryžtingai įvykdyti tai, ko prašo jus padaryti Valdovai. Pakanka kitų žmonių, kurie įsiūbuos valtį šiomis švenčių dienomis. Kažkas tai turi saugoti balansą. Ir jūs esate tais, kurie turi tai padaryti. Todėl, kad šiame pasaulyje nieko nebūna atsitiktinio. Ir tai, kad jūs skaitote šiuos diktavimus, sako apie tai, kad kaip tik jūs ir esate tais žmonėmis, į kuriuos atsižvelgia Dangus šiuo atsakingu periodu.
AŠ ESU Šyva! Ir aš tikiuosi, kad vienareikšmiškiau ir griežčiau apie aktualias užduotis vargu ar pasakytų koks nors kitas Valdovas.

san-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

NSO.lt skiltis
Vartiklis