Global Lithuanian Net:    san-taka station:

ARCHYVAS, 4


\

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 23:25:11
reng-jie>>>skaito tie,kas nori-prievartos nera..
cerber>>>kodel taip manai?

rentgenas 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 23:13:03
O dangau, vel teologijos kursas, tik sutrumpintai ir iskreiptai.
Jeigu kalbeciau zmoniškai ir paprastai, tai aštuonis penktadalius išmesčiau is savo kalbos.
R

Cerber 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 21:25:10
as neturiu karmos :]

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 21:00:22
(tesinys)
"Turime tapti imlūs tai tiesos Saulei ir atsiriboti nuo išorinio pasaulio įtakų. O tam būtina suvokti, kad priklausome nuo kosminio proto, nes jis - mūsų egzistavimo šaltinis. Turime išmokti paklusti Dievybei ir paklusniai stebėti tiesą. Turime pripažinti proto ribotumą ir suprasti, kad jo reakcijos ir svyravimai toli gražu ne tikrasis suvokimas.
Kitas žingsnis - harmonizuoti Marsą - mūsų energijos ir motyvacijos simbolį. Tam turime savo valią nukreipti į dvasines praktikas - tarnavimą žmonėms, jogos užsiėmimus, pratimus su mantromis ir meditacijas. Tai nereiškia, kad turime nepaisyti kasdienio gyvenimo pareigų. Priešingai, šias pareigas reikia panaudoti savęs tobulinimui praktiniais veiksmais. Turime atsisakyti nuo valdžios ir pasaulietinės šlovės siekio ir atsiverti dievo malonės srautui. O tam reikia atsispirti mumis manipuliuojančios visuomenės ir nuosavo ego vilionėms. Savo darbą reikia atlikti kuo geriau, tačiau nesiekiant jokių konkrečių rezultatų. Save reikia sutapatinti su darbo procesu, nespėliojant, kokios naudos jis gali atnešti.
Po to reikia į aukštesnį lygį perkelti Merkurijaus funkcijas - mūsų mąstymo procesus. Turime nukreipti savo protą vidinei tiesai pasiekti, o ne išorinei informacijai įsisavinti. Tam reikia atsisakyti tikėjimo visuotinai priimta, išmatuojama ir suskaičiuojama realybe. Būtina išsklaidyti vardų ir formų kerus, išsklaidyti skaičių iliuziją. Reikia pradėti jausti tą unikalią daiktų esybę, kurioje atsispindi Amžina. Žvilgsnį reikia atgręžti į nežinoma ir neišmatuojama, į grožio prigimtį ir Dievybės buvimą."

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 20:50:25
"Karmos dėsnis teigia, kad kiekvienas žmogus pats atsako už savo padėtį, užimamą gyvenime, apimant ir gimimo bei vaikystės aplinkybes. Mes patys sukūrėme visas tas situacijas, bet mes galime jas ir įveikti. Ir tam nereikia žvalgytis į praeitį: tereikia dabartyje veikti taip, kad būtų sukurtos palankios sąlygos ateityje.
Vedų psichologijos požiūriu psichiniai sutrikimai atsiranda dėl to, kad žmogus nutraukia ryšius su savo tikrąja siela. Toks atotrūkis atsispindi disharmonija tarp gimimo horoskopo planetų, pirmiausia Mėnulio, Merkurijaus, ascendento, ketvirto namo ir jų valdovų sunaikinimu. Tokios rūšies psichologines problemas galima spręsti dvasiniais ir okultiniais metodais, o būtent mantromis, brangakmeniais, spalvų terapija, vaistiniais augalais ir dietomis. Įprastos psichoanalizės čia neužtenka, o medikamentiniai preparatai sukelia ilgalaikius pašalinius poveikius.
Pagal jogos teiginius, tikrasis žinojimas ateina tik kai protas paniręs į tylą ir išsilaisvinęs nuo emocijų ir minčių krūvio. Dėl to reikia iš proto pašalinti jo turinį, nerūšiuojant ir neklasifikuojant. Tradicinis pačios jogos praktikos apibrėžimas - atsisakymas nuo minčių įvaizdžio, būdingo proto turiniui. Jogos požiūriu intelektas nesugeba suvokti tiesos. Intelektinis pažinimas gali paversti mūsų gyvenimą tolygesniu ir sėkmingesniu, tačiau nesugeba jo iš tikrųjų pakeisti. Jogoje tikrojo suvokimo varomoji jėga - ne intelektas, o sąmonė, tiksliau, betarpiškas kiekvieno momento suvokimas. Vedų astrologijoje užsiimama ne tiek intelektiniu dangaus kūnų tyrinėjimu, kiek žmogaus ryšio su dieviškosiomis ir kosminėmis jėgomis, kurios veikia mus per žvaigždes ir planetas, atkūrimu.
Pagal jogą, emocija negali atvesti žmogaus į tiesą. Emocijos, kaip ir intelekto gimdomos mintys, tai tik paviršinio sąmonės sluoksnio, kuris turi nusiraminti ir nutilti, reakcija. Tik jam nutilus, bus galima suvokti tiesą. Turime vadovautis susiliejimo su visu kuo jausmu, o ne savo emociniais poreikiais ir potraukiais."(David Frawley)

:) 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 19:52:10
?

:) 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 15:55:16
???

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 15:20:23
Ir tai ka rase freestylas yra realijos,gaila,jog buvo nemandagiai ir jis sutiktas.Tiek.

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 15:17:05
inkognito>>>o as pasikartosiu:
" Mielas Stanislivai,
jus leidziates i analizes,o ypac tyrinejate rsa.Kodel?
Yra jegos,kurios atsakingos uz tai,kurie 'neskaiciuja' laiko ir yra nepavaldus jam..
Ar pagalvojote,jog net uz musu mirti yra atsakingi JIE.
Cia,kur as gyvenu daugybe 'rebitu',tai kiskuciai mazyliai.Pavasari jais dziaugesi zmones,bet ju prisiveise be galo daug ir vietiniai papila nuodu.Bjauru ziureti,kai ju lavoneliai tyso,o dar nemaloniau matyti kaip jie blaskosi apimti mirties agonijos.(As nenoreciau nelyginti,bet yra kazkas panasaus)."

ok 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 14:49:43
inkognito>As nesikartosiu.

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 14:25:40
inkognito>>>geru tau mokslo metu!

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 14:19:52
(-tesinys Apie sielos kelione i Zeme)
dalį šventosios Ugnies, turinčią būti anapus planetinių sferų. Psichologinė šiuolaikinės astrologijos kryptis akcentuoja laimės paiešką žemiškajame gyvenime; metafiziniai tradicinės astrologijos siekiai – tai laisvės danguje paieška, visiška dvasinė savirealizacija. Tikrasis astrologo (ir jo kliento) klausimas turėtų būti ne “kaip aš galiu panaudoti savo laisvą valią, kad gyvenčiau geriau?”, bet “ar aš vėl galiu būti laisvas, o jei taip, tai kaip?” Į šį klausimą atsako visų laikų dvasinės ir taikomosios technikos [angelo sargo vardas, meditacija ir t.t.].
Stodamas į masonų ložę kandidatas privalo save išlaisvinti iš visų klaidingų principų, nes tas ar kitas principas priklauso tai ar kitai planetai; išsilaisvinimas iš iš jų atpalaiduoja [ateityje] nuo visų planetinių įtakų ir suteikia galimybę stebėti tikrąją Šviesą. Pirmoje darbo stadijoje kandidatas apvelkamas septyniais skirtingos spalvos, taigi septyniais skirtingų aukščiausių angelų – planetų, rūbais. Antroje darbo stadijoje jis išsilaisvindavo iš tų rūbų. Pagaliau jam leisdavo medituoti, stebėti Saulę.
Krikščionybės požiūris
Krikščionybė stengėsi sunaikinti pagonybę, tačiau realiai krikščionybė perėmė dalį chaldėjiškosios doktrinos. Vietoj pagoniškųjų dievų, atspindinčių planetines sferas, krikščioniškasis mokymas nustatė dangiškąją hierarchiją, aprašytą Dionisijaus darbuose. Taigi:
- angelai atitinka Mėnulio sferą;
- archangelai – Merkurijaus;
- pradmenys – Veneros;
- jėgos – Saulės;
- valdžios – Marso;
- viešpatavimas – Jupiterio;
- apaštalai – Saturno;
- cherubinai – žvaigždžių;
- serafimai atitinta krištolinę sferą.
Buvo laikoma, kad po žmogaus mirties siela kyla per planetines sferas, kad pasiektų Dievo Karalystę. Ten, anapus planetinių ir žvaigždžių sferų, galima rasti šventąją Trejybę. Dantė “Dieviškojoje Komedijoje” būtent ir aprašo tokią kelionę per atitinkamas krikščioniškos “kosmologijos” pakopas.
Ankstyvoji krikščionybė pripažino sielos išsigelbėjimo ir jos pomirtinės kelionės per planetines sferas principą. Senoji chaldėjiškoji teologija pripažino dar ir iki-žemiškojo sielos gyvenimo egzistenciją bei kelionę per planetines sferas įsikūnyti. Vienas paprastas išmintingas gestas galėjo šiuos du mokymus sujungti į vieningą harmoniją. Deja, tai įstengė padaryti tik gnostinės ir kabalistinės bendruomenės.
Panašių ar kitokių pasisakymų apie reinkarnaciją taip pat skaitykite:
1. Vydūnas. Raštai, T.2
2. KN Rao. Karma and Rebirth in Hindu Astrology
3. S. Lazerevas. Karmos diagnostika

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 14:13:04
inkognito>>>Nusijuok,seniai besisypsojai.Mes visi kazkuo sekame,bet nepuolam taip gasdinti vieni kitu kaip tu.As tai tau linkiu 115m.,tik buk susiprates ir ne toks paranojiskas.Niekas taves neseka,niekam neesi reikalingas-tokiu kaip mes ,yra daug.Nesureiksmink taip visko-bus paciam geriau.

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 14:09:25
(-tesinys Apie sielos kelione i Zeme)
bet jis vyksta palaipsniui, žingsnis po žingsnio. Nepriekaištingai suformuota siela ne tuoj pat įgauna žemiškąjį pavidalą. Visa tai vyksta nepastebimai, per ištisą vienas po kito vykstančių pokyčių grandinę. Tokiu būdu, kiekvienoje už žvaigždžių esančioje planetinėje sferoje “pasikrauna” skirtingos eterinės materijos. Ir kol pasiekia fizinį kūną, pereidama iš vienos sferos į kitą išgyvena tiek degradacijų, arba tiek mirčių, kiek yra planetinių sferų” (XII dalis). Savybės, kurias siela įgauna žengdama per visas planetines sferas, aprašomos taip:
“Grimzdimo žemyn metu siela ne tik “apsivelka” tų vibruojančių kūnų [planetų] rūbais, bet ir įgauna įvairias savybes, kurias gimusi turės fiziniame kūne išvystyti, tobulinti. Iš Saturno ji gauna koncentraciją, arba tai, kas vadinama logikos ir kantrybės galimybėmis; Jupiteris suteikia moralines ir etikos savybes; Marsas įlieja energijos, be kurios neįmanomas joks fizinis darbas; iš Saulės ji gauna kūrybos jėgas, kurias galima panaudoti per vaizduotę mene; Venera valdo sielą per aistras; Merkurijus suteikia galimybę suvokti ir žodžiais išreikšti mintis; pagaliau Mėnulio sfera įlieja vaisingumo jėgos, be kurios neįmanoma gimdyti ir dauginti fizinių kūnų” (XII dalis). Žr. diagramą aukščiau “Siela iš Šaltinio leidžiasi per 7 planetines sferas įsikūnyti Žemėje”.
Gimimo horoskope chaldėjai matė astralinių kūnų schemą, kuri susikristalizavo sielos kelionės per planetines sferas metu. Teisingai interpretuotas horoskopas galėjo paaiškinti dalis, iš kurių buvo sudaryta naujagimio natūra, sukurta iš fizinio ir kur kas subtilesnių kūnų – pasaulių. Horoskopas pasakojo apie “demoną”, arba angelą-sargą [jo vardo žinojimas suartina žmogų su jo angelu, stiprina žmogaus apsaugą. Norintys jį sužinoti gali šią poziciją užsisakyti per tinklalapio skiltį Kontaktai], kuris lydėjo sielą jos kelionės į Žemę metu ir stebėjo, kaip ji patiria savo likimą. Kai kurie filosofai laikėsi fatalistinių pažiūrų. Neoplatonizmo atstovai ir hermetikai taip pat pripažino likimą egzistuojant, tačiau laikė galint jo poveikį sumažinti. Jamblikas “Egipto misterijose” rašė, kad asmenybės charakterį atspindi pati stipriausia horoskopo planeta, o maždaug 263m. po Kr. Porfirijus pažymėjo: “Pašlovintas tas, kas žino savo horoskopą ir stipriausią planetą: susidūrimas su likimu jam nebaisus”.
Sielos sugrįžimas
Pirmasis “Corpus Hermeticum” traktatas pasakoja, kas su siela įvyksta jos mirties ir pomirtinio gyvenimo metu. Tam, kad grįžtų į pirmykštę skaisčią dieviškąją būtį, siela privalo pereiti išsilaisvinimo, arba išsivadavimo iš astralinių rūbų, procesą. Kelionė atgal įvyksta ta pačia, tik dabar atvirkštine seka. Iš pradžių siela išsilaisvina iš materialių elementų, kuriuos ji įgyjo paskutinėje savo fizinio gyvenimo vietoje. Mirties procesas sukelia tokius efektus:
- fizinis kūnas atitenka žemei, kad išsiskaidytų į sudedamasias dalis. Matomoji forma dingsta;
- charakteris, dabar jau inertiškas, perduodamas angelui-sargui, kuris gimimo metu imasi vaiko globos;
- kūno pojūčiai grįžta į atitinkamus planetinius šaltinius;
- pyktis ir neracionalios aistros grįžta į gamtos prieglobstį. Po šio pirmo žingsnio prasideda sielos kelionė atgal. Kildama aukštyn ji kiekvienoje stadijoje atsikrato atitinkamos aistros:
- Mėnulio sferoje – vaisingumo;
- Merkurijaus sferoje – gudrumo ir klastos;
- Veneros sferoje _– aistros iliuzijų;
- Saulės sferoje – aistros komanduoti;
- Marso sferoje – agresijos ir neatsargumo;
- Jupiterio sferoje – gerbūvio troškimo;
- Saturno sferoje – melo spąstų.
Žr. diagramą aukščiau, “Siela po fizinės kūno mirties grįžta per 7 planetines sferas į Šaltinį”. “Ir taip vis aukščiau ir aukščiau kildamas logosas įžengia į aštuntąją gryno eterio sferą, dabar jau išsaugodamas savo jėgą. Tačiau siela kyla dar aukščiau, už aštuntosios sferos, už kurios ji pati tampa Jėga ir susilieja su Dievu. Tai palaiminta baigtis tiems, kas dar gyvas būdamas įvaldė troškimą būti Dievu”.
Grįžimas ir susiliejimas su dangiškomis Jėgomis įvyksta ne automatiškai, ne visada įmanoma įveikti planetinių sferų barjerus. Siela gali išsilaisvinti iš fizinio rūbo, tačiau ji rizikuoja neįveikti planetinių sferų barjero ir bus numesta žemyn, dar kartą į žemiškąjį gyvenimą. Tik budrumas ir malda, meditacija, šventieji ritualai ir maginės apeigos (dievai graikams ir romėnams, angelų hierarchijos viduramžių magams) palengvino įsikūnijusiai sielai pasitraukti iš čia atgal, į pirmykštį būvį.
Hermetinės ir humanistinės astrologijų santykis
Hermetinės astrologijos principai kardinaliai skiriasi nuo tų, kuriais vadovaujasi psichologinė astrologija, ypač propaguojama XXa. pab. Vakarų Europoje ir JAV. Pastarosios tikslas – suteikti žmogui galimybę vystyti savo potencialą sukūrus tam geras galimybes. Atvirkščiai, hermetinės astrologijos tikslas yra padėti žmogui išsilaisvinti iš tų galimybių ir “potencialumų”, kad jis išvystų savo gyvenimo transcendenciją ir suvoktų save kaip dalį šventosios Ugnies, turinčią būti

inkognito 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 14:03:23
Tautvyda>> Kaip jau minėjau sektantų pagrindiniai įrankai yra šantažas ir psichologinis spaudimas,ka tik mano žodžius pati ir patvirtinai

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 13:51:13
p.s.inkognito >>>>>>> Visiems vietos pakanka,bet tau vienam tik maza.Gedykis.

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 13:49:19
Surinksiu tavo visas zinutes ir apturesi geda,jei nesiliausi painiojes visu is eiles.

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 13:46:39
inko>>>Nenorek,jog pranesciau i tavo molykla.Tu per daug sau leidi.

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 13:44:31
. “7 žmogaus kūnai – astrologinis reinkarnacijos modelis”
(nežymiai sutrumpintas vertimas)
Pagrindinė astrologijos apie gimimą doktrina faktiškai remiasi didžiąją dalimi astraline teologija, kurios gyvavimo pradžia siejama su Babilonu, o tolesnis vystymas – su graikų – romėnų epocha. Astrologai Julijus – chaldėjas, ir jo sūnus Julijus – teurgas, gyvenę imperatoriaus Marko Aurelijaus laikais (121 – 180 m. pr. m. e.) buvo “Chaldėjų orakulų” autoriai. Šį veikalą populiarino filosofai-neoplatonikai Porfirijus ir Jamblikas. “Chaldėjų orakulų” aforizmai vėliau buvo rekonstruoti, kaip pagonių ir ankstyvųjų krikščionių autorių komentarai ir citatos.
Pagal chaldėjų mokymą, 1) planetinės sferos buvo traktuojamos kaip koncentrinės [t.y. taisyklingo apskritimo formos – vert. pastaba] sferos, ir jų pati pirmoji sfera juosė Žemę, centrą, o paskutinioji apjuosė visas likusias planetų sferas ir atsirėmė į sferą [apskritimą], kurioje buvo patalpintos žvaigždės; 2) “pomėnuliniai kūnai” – kūnai tarp Žemės ir Mėnulio – buvo permainingos prigimties. Jie susidarė iš vienas iš kito užgimstančių elementų: Vandens, Žemės, Oro ir Ugnies, todėl šie buvo pasmerkti sunaikinimui ir išnykimui; 3) tuo tarpu kūnai, esantys už Mėnulio orbitos, buvo sudaryti iš grynos Ugnies, arba penktojo elemento – Kvintesencijos, medžiagos, kuri gyvavo dėl nepertraukiamo ją sudarančių dalių judėjimo. Vadinasi, visi dangaus kūnai yra nesunaikinami. Žemės atžvilgiu jų statusą apibrėžė apskriejimo aplink Zodiaką periodas: kuo lėtesnis kūno apskriejimas, tuo toliau jis – ir jo planetinė sfera – nuo Žemės. Toks suvokimas išrutuliojo vadinamąsias “chaldėjų pakopas”, datuojamas dar IIa. pr. m. e.
Kiekviena sfera buvo suvokiama kaip dievybė:
- Mėnulio deivės Hekatės sfera=Mėnulio orbita;
- Merkurijaus dievo Hermio sfera=Merkurijaus orbita;
- Veneros deivės Afroditės sfera=Veneros orbita;
- Saulės dievo Apolono sfera=Saulės orbita;
- Marso dievo Arėjo sfera=Marso orbita;
- Jupiterio dievo Dzeuso sfera=Jupiterio orbita;
- Saturno dievo Krono sfera=Saturno orbita [šiame tekste autorius vietoj mažiau žinomų Babilono dievybių vardų naudojasi mums labiau įprastais graikų – romėnų dievybių vardais – vert. pastaba].
- šias septynias planetines sferas juosė aštuntoji, žvaigždžių sfera;
- kitos, paskutinės sferos, stovėjo už planetų ir žvaigždžių sferų, pavyzdžiui, Demiurgo (Kūrėjas), Pirmojo Proto, galiausiai Pasaulio sukūrėjo sfera.
Dangaus kūnų ciklų reguliarumas įpiršo babiloniečiams mintį, kad tų dangaus kūnų darbą kontroliavo Intelektas, ir šis įsitikinimas buvo juo stipresnis, kad planetas jie siejo su dievų gyvenimu. Planetos jiems buvo tas pats, kas ir dievai. Pitagoras paskelbė “idealios sferos” mokymą, pagal kurį Žemė yra sfera, glūdinti pasaulio centre. Eudokas Knidskis (408m. pr. Kr.) suformulavo koncentrinių, arba, tiksliau, homocentrinių sferų teoriją. Ši pasaulio sistema tapo labai populiari scholastikos Aukso amžiaus laikais, o per Aristotelio veikalus atsispindėjo šv. Tomo Akviniečio veikale “Summus theologiae” ir Dantės “Dieviškojoje Komedijoje”. Aristotelis homocentrinių sferų teoriją integravo į savo “Fiziką”, geometrines formas susiejęs su fizine realybe. Tokiu pačiu suvokimu rėmėsi ir graikų astronomas ir astrologas Klaudijus Ptolemėjus (2a. po Kr.). Jis laikė planetines sferas eterio skrituliais, verčiančiais planetas skrieti savo orbitomis.
Tai, kad Ptolemėjus aiškiai nežinojo giliausių prasmių ir kad stipriai laikėsi aristoteliškųjų principų, privertė jį sukurti iš esmės sistemą, kaip astronominį modelį, todėl jis aiškino astrologiją iš “planetinių įtakų” taško, išleisdamas iš akiračio religines ar filosofines tų įtakų prasmes. Teorija, pagal kurią Žemė yra pasaulio centras, aplink kurį skrieja planetos, tapo geocentrinio modelio, vadinamo “ptolemėjiškąja sistema”, pagrindu.
Sielos inkarnacija [įsikūnijimas]
Pagal chaldėjišką teologiją, žmogaus siela gyvena dieviškame, dangaus pasaulyje. Po to – per pastojimą ir gimimą – įžengia į žemiškąjį gyvenimą, įgydama fizinį kūną. Kelyje į inkarnaciją siela pereina per planetines sferas, apsigaubdama subtiliu vadinamuoju “astraliniu kūnu”. Kaip žmogus kasdien apsivelka daug rūbų, pradedant naktiniais marškiniais ir baigiant sunkiu paltu, taip ir deganti žmogaus sielos ugnis jos atėjimo iš Visatos į žmogiškąjį kūną metu įsivelka į substancijas tų sferų, per kurias ji praeina.
Šitas astralinis kūnas sudarytas iš savybių ir instinktų, kuriuos, žengdamas per planetines sferas, priima, “sugeria”. Žemiškoje sferoje [gimęs žmogus] šias savybes atspindi planetų konfigūracijos gimimo metu. Makrobijus “Komentare Scipijaus sapnams” aprašo sielos inkarnaciją taip:
“Sielos, gyvenančios danguje, neturi jokių materialinių poreikių. Tačiau tos amžinoje šviesoje besimaudančiosios, kurios iš aukštai pažvelgė žemyn, į tai, kas čia, apačioje, vadinama Žemės gyvenimu, pamažu ima grimzti gilyn, prie apatinių pasaulio sąrangos dalių, ir grimzta jos slegiamos savo minčių. Tai nėra netikėtas grimzdimas žemyn, bet jis vyksta palai

inkognito 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 13:34:24
Tiek tautvyda tiek OK yra vienos sušiktos sektos nariai,na tai išsiaiškinau jau senai,jusų priemonės yra psichologinis spaudimas ir
šantažas. O dabarr šudžiai laukite atsakomojo smugio,jis neprivers jusų ilgai laukti,mano sunkiai auklejamieji senai iėško kur pasiganyti,o čia lankos plačios,patarimas-nevaikščiokite tamsiais vakarais ir saugokite artimuosius.

X 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 13:26:55
Teizmas mano, jog Dievas ne tik sukūrė pasaulį, bet ir aktyviai dalyvauja jame, būdamas visur ir galėdamas viską. Tai krikščioniškas Dievo supratimas.
Atvirasis teizmas yra panašus į teizmą, tačiau teigia, jog dėl laiko prigimties Dievas negali numatyti ateities.
Deizmas teigia, jog Dievas sukūrė pasaulį, tačiau nesikiša į tolesnę jo istoriją.
Monoteizmas teigia, kad yra tik vienas Dievas. Politeizmas teigia, kad dievų yra daug.
Panteizmas teigia, jog Dievas yra Visata ir Visata yra Dievas. Neretai papildomai aiškinama, jog Dievas turi savyje, bet nėra lygus Visatai.
Satanizmas teigia, jog Dievas šiame pasaulyje turi galingą priešininką, ir verta palaikyti būtent to priešininko pusę.
Ateizmas yra tikėjimas, jog Dievo tikrai nėra.
Antiteizmas mano, jog tikėjimas į Dievo buvimą yra žalingas ir aktyviai kovoja prieš visas be išimties religijas.

t 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 12:59:59
j>Visad randame kazka naujo,jei nebutu kartotasi,nebebuutu ir Sokrato...:)

j 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 12:51:43
t\\\jei tuos pačius archyvus naktimis skaitysi kas savaitę, tai pasikartojimai irgi bus kas savaitę, :)

jietis 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 12:47:45
Atsiprašau. Tai turėjo būti kabutėse.
Skeptikams: info iš ufolog.ru/

jietis 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 12:43:30
Последние данные показывают, что Луна обитаема.
Начиная с XV века многие ученые наблюдали непонятные свечения на поверхности Луны. Особенно эти свечения очень хорошо заметны во время затмений.
Иногда свечения представляют собой одиночные лучи, иногда - это целые светящиеся кратеры.
В течении долгого времени пытались выяснить причину данной аномалии. Были попытки запечатлеть эти световые явления. Первая фотография была получена только лишь в 1988 году.
Вчера, 31 августа 2006 года, американские ученые опять были свидетелями этого необычайного явления. Выдвинуты предположения о нахождении инопланетных станций на поверхности планеты.

ok 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 12:36:27
....
Inkognito 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 08:08:21
inkognito laukiu tagvo grasinimo išsipildymo ,kulką tau paruošes jau esu, jei per pora dienu tau nieko nepavyks reiškia tu esi tik mėšlo gabalas.
Nudesiu tave savo rankomis
_______________________________________________________________________
>>>Kai 'uzmigdote' savo bio-drauga(suni)del pasiutliges,ar kokios kitos mirtinai pavojingos ligos,kuri kelia dideli pavoju tiek jums,tiek aplinkiniams-labai derites su biodraugu?Tai gi jus valdote jo buti,likima?Kazkiek panasumo islieka einant i aukstesnius lygius.Valdyti -tai rupintis,nesti atsakomybe ir daryti teisingus sprendimus.Valdyti-tai tarnauti Tiesai,bet ne emocijom,prisirisimui,ar kazkam kitkam.

ablauchas 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 12:30:59
tamsta motytoja, a kudė jus tiek klaidu pati darote?

Kassatsu 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 12:13:43
RSA>>> kas zaidzia, o kas bando isgyventi.

ok. 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 12:09:34
pokstininkas>Pries blogi tik didesniu blogiu,pries didesni blogi-didziausiu blogiu,pries didziausia blogi-neutralizacija

pokštininkas 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 11:34:43
<Next-World>Tai prašom papasakoti, kaip gyvena mūsų kaimynai.

pokštininkas 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 11:31:13
Cerberi, pats pasiskyrei į "postą", ar ne? Bet iš tikro, ką tuom nori įrodyti?

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 10:32:35
ok>>>Pasigailekit to inkognito.Jis dar turi laiko atsivertimui.

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 10:29:49
jietis>>>Idomi laida,galetu kas savaite ja vis kartoti.O ir moteris galetu duoti daugiau interviu.Na,bet asmeninis gyvenimas lieka asmeniniu-zmones nera tokie subtilus, jog uzdavinetu tik neizeidziancius klausimus.
Jau kaip pvz. ir sis forumas.

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 10:26:15
Su rugsejo pirmaja. Mokytis niekad nevelu.
:)

ok 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 10:00:57
jietis>Ginklai nusudaro pavojaus,pavoju kelia beprotybe.

jietis 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 09:37:02
<Next-World> \\\Turiu tokią versiją. Kaip žinia, žemiečių karingumu pasižymi vyriška jos giminės dalis, su kai kuriomis išimtimis.
Kažkada teko matyti TV laidą, kur viena pakviesta į studija moteris, aiškino, kad jos vyras yra ateivis. Ji dar nėra mačiusi jo veido, kadangi, kaip jis sakė, dar ne laikas. Jis ją išsirinko pagal savo skonį, energetinį panašumą ir abu sau laimingai gyvena. Ji iš jo gauna protingų patarimų, neskriaudžia jis jos kaip buvęs vyras-girtuoklis, act. Kai laidos vedantysis paklausė, ar dabar jos vyras su ja, ši atsakė, kad taip ir parodė į šalia esančią tuščią kėdę, kuri visų studijoje esančių akyvaizdoje, pradėjo mirksinčiai švytėti.
Kaip žinome, žemietės moterys yra grąžios ir turi paklausą ne tik GREY-jų rasėje, kaip embrionų donorės.
KLAUSIMAS. Ar virusų valytojai nesiruošia išvalyti tik vyrišką, karingąja žmonijos dalį, kad ateiviai galėtų išvedinėti naują rasę? Na, manau tai būtų tolygu karui, tik be pavojingų mūsų ginklų.

ok 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 09:29:19
inkognito>>>bvc

rsa 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 09:26:46
vis dar zaidziate?

Inkognito 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 08:08:21
OK laukiu tagvo grasinimo išsipildymo ,kulką tau paruošes jau esu, jei per pora dienu tau nieko nepavyks reiškia tu esi tik mėšlo gabalas.
Nudesiu tave savo rankomis

Cerber 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 02:37:34
ne visiems, tik kai matau geras perspektyvas :]

ir dar 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 01:52:44
Cerber???visiems siulai s-avo paslaugas???

2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 01:50:17
bet atauses ir geranoris

tautvida 2006 m. rugsėjo 1 d., penktadienis, 01:48:52
jietic>>>Lyg ir civilizacijos igaliotas,lyg ir vel apie varpa..si kart ...jau Inku..padange temdys lavai?o is kur tai?

jietis 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 23:16:05
<Next-World> Are You Welcome.
Esame dėkingas už operatyvumą ir paaiškinimus. Na, aš tiesiog neįsivaizduoju, kaip galima būtų staiga perorientuoti žmones nekariauti. Juk tiek daug žemėje jėgos struktūrose dirbančiu ir tarnaujančių žmonių. Reikia turbūt mums dideles nelaimes, kad pakeistume savo mastymą 180 laipsnių. O tiek prikaupta branduolinio kuro ir ginklų, kad fotonai gali ir žemę suskaldyti. Panašu, kad Jūsų virusų valytojai turės darbo. Bet aš nebūčiau žemietis, jeigu sutikčiau su tokiu sprendimu. Argi tik tokia išeitis? Užteks žmonėms pamatyti Jūsų erdvėlaivius danguje, kaip įvyktų stebuklas. Kam atšoks fantazija nuo to reginio, tai ir bus apsivalymas. Kiti atsivers ir perkainuos vertybes. Be to, kaip jau minėjai, Jūs ruošiate kai kuriuos žmones būsimam kontaktui. Na, tas pasakymas, kad `turėtume orientuotis nuojauta tamsoje`, tai gal ne tam atvejui, kai Jūs su savo laivais užtemdysite mūsų padangę? :)
Kad kontaktas artinasi, tai jau senokai mes žinome, jaučiame, tik neaišku su kokiomis civilizacijomis ir kas čia kokias sąlygas pradės mums diktuoti. Kad Inkai jau sugrįšta, tai kaip ir aišku. Jų paliktas varpas jau gaudžia. Įdomu kokią įranga ir kokiu tikslu Jie montuoja požeminėse galerijose?. Gal tai ir ne mūsų reikalas? Gal nepavers Jie žemės gynybiniu fortpostu? Juk Jūs, sakei nekariaujate?
O kokia civilizacija įsikūrusi Evereste prie Kinijos- Nepalo sienos? Ir jau turi paruošę net diktorius įvairiomis kalbomis kreipimuisi į liaudį.?
Gal gali kiek aiškiau mus apšviesti, jeigu pažadėsime būti geri :)ir nekariauti, keistis vidumi gerąja prasme?

Cerber 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 22:29:22
"paslaugas"

Cerber 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 22:24:41
ok> galiu pasiulyti savo pasalugas?

ok 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 22:20:25
jietis>Advokatus samdysim,suprask kaip nori.

ok 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 22:08:26
jietis>viskas ok

jietis 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 21:53:17
Kas jums, gerbiamieji, ko nepasidalinate?

ok 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 21:32:37
cerber>Zinau.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 21:30:16
ok, kas be atsitiktų, nesiparink.. viskas normalei, viskas kontroliuojama.. ;]

tautvida 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 21:29:17
ok>>>juk ir jis turi galiu,visus archyvus skaito per atstuma,tik nezinia kokius turejo omeny.

ok 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 21:25:21
Mane,inkognito snku isvesti is kantrybes,bet tau pasiseke tai per trumpa laika,tad pradek saugotis-ispetas esi.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 21:09:35
inkognito, nu nu nu, man atostogos, o tu vis vien mane čia atitempei :|
hmm puoli NEXT-WORLD, bet kadaise ir tu savo epopėja pradėjai būtent šiame forume. ar aš klystu? duok jam laiko ir gal jis pasirodys kokiam kitam forume, kur reikės registraciju ir panašiu nesamonių..
nesisteng ko nors išryškinti, tau tai sunkei sekasi, kiek tau yra tekę ką nors išryškinti, tai tie keli vientininiai atvejai tik dėl to kad aš tau kantriai ir prieš nosį pirštu baksnojau į viską.. bet nereikia dėkoti..
savarankiškai tu esi niekas..
<NEXT-WORLD> jei jau paskirėte mane vyresniuoju prižiūrėtoju, tai ar nereikėtų mums kažkaip sukontaktuoti, aptarti tranformacijos smulkmenų?

ok 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 21:03:09
Bus kaip evaldzitui.

ok 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 21:01:47
inkognito>Tu pirdyla,issiputusiu pilvu,ziurek ka rasai,ka skaiatai ir is vis ka sapalioji,Viska supainiojei.As joks Next-Worldis,nes as esu tik as,o jis toliau pazenges.Ir ziurek,kad daugiau nereiktu man kartotis.Dar issprus is taves koks slykstus zodelis Jo adresu,pasisaugok musu.

Inkognito 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 20:43:12
Gerbiama Tautvida -žema pasinaudoti kito žmogaus pasitikejimu,tik tokie sektantai kaip tamsta sau tai leidžia.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 20:39:56
OK ar dažnai tave apima didybės manija ir tu isivaizduoji esantis tarpgalaktinis NEXT- WoRLDIS ? Na matai greitai tave išryškinau.....

tautvida 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 20:38:16
inkognito>>.Tu gyvenime visai nenaudijei tokiu fraziu, negadink savo vardo gerb. Stanislovai.

ok 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 20:26:50
Laikas nera reliatyvi savoka,o tu su 365d. musu metai.Vargeli tu vargeli.Ir dar save laikai protingu sovietines literaturos kelis puslapius pavartes.

ok 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 20:23:29
inkognito>Tu vel su savo beda?Nesupratimas yra paties nesuprantanciojo reikalas.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 20:18:00
Next -World- paaiškink man kvailam kokio dydžio tos 7 saulės apie kurias skrieja jus 17 planetų? Minimalus atstumas tarp žvaigždžių nebuna mažesnis nei 4-5 Parsekai atsižvelgiant i mases ir gravitacijos santykius(tai tik paprasčiausia mechanika normalioje erdveje) Planetos turi laikytis gana atokiai nuo tokios masių koncentracijos,juk ir mūsų žemė nuo saulės nutolusi 110 mln. km ir skriedama erdvėje 30 km/sek greičiu saulės 1 žvaigžde apsuka per 365-368 dienas,o jei ju butu 7 ir kiekviena nutolusi tarkim 4 Parsekus tai vieni musu metai truktu vieną milijoną metų? Arba aš ko nors nesuprantu fizikoje arba tu kabini makaronus visiems ant ausų...

tautvida 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 20:07:08
<Next-World>****Bet Tu nepasvarstei apie viska-zmonese yra dar daug MEILES vienas kitam-ne tik pykcio.Jie pykciu tik uzsikrecia lyg liga,taciau ne visi.Dalis ju moka sudaryti berjerus ir tam,ir eina patys dvasingumo keliu.Yra daugybe dvasiniu Mokytoju,daugybe mokyklu.Kodel apie tai neuzsimeni.Ne naikinti,o darykite daugybe korekciju 14,15,16,17,....20...,33......99...,taisykite.Minejai,jog is Zmogaus bus 'atimta'siela.jau dabar is daugybes sielu neliko net mazo svyturelio.Kur dingo toji sviesa,kuria dar turejo musu proseneliai.Jus sintetinate mus?Idiekite,jei turite galimybe kiekvienam is musu intuicija ir neliks vietos melui.Zeme taip pat turi savo gyvybe-tobulinkit,jei esat patys tobuli ir turite galimybes.Nebukite naikintijai-anaiptolJus ne kuo nesiskirsite ir nuo musu.
Su pagarba Jums ir tau.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 20:03:31
Kaip čia suprasti,<Next-Worldis> buvo jau iškeliavęs ir staigiai atsidurė vel TIK MŪSŲ puslapyje(Tikriausiai mes kokie nors pateptieji- didžiuokimės tuo),o aš nuo rytojaus pradesiu misiją aiškindamas pasauliui apie netikėtą kontaktą tarp civilizacijų NSO LT puslapyje. Kaip manote kam geriau pirma parašyti laišką Lietuvos prezidentui ar Dž. Bušui,o gal jungtinių tautų vadui? Chebra nesnauskite- sukruskite juk tai toks įvykis- oficialus tarpgalaktinis kontaktas.....
Jietis o gal viena kart nusigeriam tokia proga?
O gal tas Worldis niekur neiškeliavo tik pakeitė slapyvardį į OK? ir staigiai sujudo pajutęs konkurentą?

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 18:37:20
...>>>-MINI-MIX-INFO-/EMANACIJA/>> Esame Materijos ir Dvasios dermės tandemas,vibruojantis su Universu unisonu.Esame(jūsų suvokiama kalba)"Humanoidai-Šiauriečiai" (bet tai toli nuo realybės).Šiuo metu mūsų egzistencinė dispozicija:Galaktikos Centro Šaulio žvaigždyno kryptimi.Septynios Saulės-centre,besisukančios vienos apie kitas, apie jas skrieja 17 planetų.Keturnarių žvaigždžių sistema.Trys Saulės -dirbtinos,-kad išlaikytų kosminę "pusiausvyrą",bei kitokios paskirties "atramos-energetiniai" taškai. Jums Galaktikos centras užgožtas tamsiųjų ūkų- (tarpžvaigždinės medžiagos) sankaupos,todėl nematote toliau esančių žvaigždžių.Ir nors manote,kad Galaktikoje funkscionuoja 200 milijardų žvaigždių,iš tiesų jų 18% daugiau.Gyventi nuolat šviesiojoje,ar tamsiojoje planetos pusėse galite ir jus. Tereikia nuolat judėti planetos sukimosi apie ašį greičiu (žinoma ne priešinga kryptimi). Bet jus dar gyvenate "grunto pakopoje",mes "Erdvės pakopoje".Tarpusavio info apykaitai naudojame 6-šiamatę Insideholografija. Kaip minėjau Kosminėje erdvėje judame:Erdvės "suplėšimo"-"ištiesinimo" principu.Tai labiausiai paplitęs būdas. Egzistuoja ir kitų,tačiau jie labai pavojingi.
Neląstelinės savireguliacijos sistemų poveikis-dvipakopiai priešingų polių skaidymo vektoriai.Vedantys savo samonę evoliucijos kryptimi-krizinių kriterijų nejaus.Trukdantys evoliucijos energijai reikštis-jaus krizinius negatyvizmo impulsus..Kai kam tai "Duobė",kai kam :Sparnai".Nestovėkit per ilgai ir parimusioje stadijoje.Pasikartosiu tardamas:Civilizacijos sugebančios keliauti į kitų žvaigždžių planetas-Nekariauja(jūsų supratimu),nors net viename erdvėlaivyje esanti energija sunaikintų mažiausiai 5-ias vidut.dydž.planetas.Bet koks mūsų technologinis įrenginys patekęs jūsų dispozicijai-padarytų(individą/grupę individų) jūsų Pasaulio valdovu.Bet pasitikėjimo nėra, o naikinti - kraštutinė priemonė.
Turėjote neseną atvejį,kai pro jūsų planetą praskriejo meteoras,kuri pastebėjote po trijų parų,jau tolstant nuo Žemes ir apšviestą Saulės šviesos. Tai rodo,kad bet koks kūnas atskriejantis Kosmine erdve iš Saulės pusės-jums yra nematomas.-Nuolat gyvenat Mirties pavojaus šešėjyje.O vis negalit liautis fantazavę apie karus.Pagalvokit ,ar tikrai vertinate gyvybę,kad ir jus vertintų,kaip gyvybę?
Šiek tiek pristabdome jūsų kosminio judesio įrenginių išėjimo į jūsų planetos orbitą,suimitavę gamtinio žaibo versiją.Tvarkant nedidelius gedimus aptiksit ir nepastebėtus faktorius.
Nedraskykit savo žaizdų-jūsų Valia -kelrodė žvaiždė į Šviesą./Manome atskyrsit originalą nuo plagijato/Tamsoje orentuokitės nuojauta/Pavojus -jumyse,ne mūmyse.
Galimybė išeiti į eterį-kas 72-96 h.spindulio žingsniu.<Next-World-is>

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 17:20:49
Šitas apsišaukėlis, net skliaustelių nepanaudojo. ;)

Next-World 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 17:14:07
Grįžtu su blogomis naujienomis,Anubis nesutinka atleisti jusu nuodemiu ir todel greitai jums bus galas. Ruoškites transmutacijai supergenerarizacijai t.y. kalbekite poterius kas kokius mokate nepakenks.
Cerberi skyriu vyresniuoju kad tinkamai prižiuretų pasaulio pabaigą,elkitės tvarkingai nesigruskite kaip troleibuse piko metu,vis vien visiems ateis hiperbolizacija,soliarizacija ir aplamai bus šakės.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 16:29:14
OK- esi juokingas debilas o dar juokingesnis atrodai prašydamas telefono,kas bebūtų jei ji visokiems žasinams dalinčiau?

ok 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 16:09:25
Gal turi telefona,inkognito?Parasyk.

ok 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 15:59:00
inkognito>O ar naudojiesi irankiais valgydamas?

ok 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 15:57:38
inkognito>>>jei tau 57m.,tai esi dar vaikezas.Tokia nebranda sunkiai isivaizdujama.Gal ten tave laike 50 m.uzdaryta narve?

inkognito 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 15:43:25
OK>> o tu esi retos rušies kvailas žąsinas

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 15:43:09
ok, tik tu pats nesugadink šio forumo. :)

jietis -> -> 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 14:56:02
После столетий молчания Ватикан наконец-то признал существование НЛО.
Новый директор Ватиканской астрономической обсерватории Жозе Габриэль Фунес отметил, что "если где-то есть внеземные существа, то их следует трактовать как наших братьев и творение Бога".

ok 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 14:27:13
Sugadino foruma.

ok 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 14:00:38
inko>>Esi stagnacinis teslagalvis ir pats to nenutuoki.

2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 13:40:22
Forumas nera lievas,lievi tie,kam apribojimu reikia..

36 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 13:38:30
sutapo i info-mirusi

2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 12:51:23
Aplankykite tinklapį www.uz-ribos.ten.lt tai tinklapis apie kitokį gyvenimo supratimą...NSO video ir t.t.

Leonidas Brežnevas 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 12:49:36
Gerbiami tovarišči- ekonomika turi buti ekonomiška,sakiau ir sakysiu nors ir 100 kart kojas pakratysiu....

inkognito 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 12:47:02
Baikite svaigt su to Next World,kodel kituose forumuose kur reikia registruotis jis neidejo jokios žinutės,nes tik musu forumas toks lievas,kad bet kas gali apsimesti kuo nori-norite tuoj jums atsius linkejimus iš ano pasaulio Leonidas Iljičius Brežnevas....

LIM X 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 11:02:49
X\\\"Savo asmenini skausma akcetuojant kaip tik pirmini-sukeliamas arba menkumas arba pasiputimas.Tai neisipaiso i kosminius remus".

jietis 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 10:54:34
www.DELFI.lt
2006 rugpjūčio mėn. 29 d. 16:06
Corbis
Pasak vyriausiojo Vatikano egzorcisto, nacistinės Vokietijos vadovas Adolfas Hitleris ir Sovietų Sąjungos lyderis Stalinas buvo užvaldyti šėtono, praneša dienraštis „Daily Mail". Pagrindinis Vatikano piktųjų dvasių išvarytojas tėvas Gabrielis Amorthas savo komentarą pateikė interviu Vatikano radijui.

X 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 10:52:57
Dar is tarybiniu laiku likes keistas virsininkeiu iprotis,draugauti su gerokai jaunesnemis,na jei ir ne Bachamus tuomet keliavo,bet Nida,Palanga,Birztonas..Ir sunku tilpti savo lekstej,kai vel pakyla tokis poreikis.Taciau gali ma many ti,jog tai meiles atspalveliai ar net spalvos.

tautvida 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 10:41:03
pokstininkas>>>..nors ir pasutinis teiginys mano yra gincytinas..

tau. 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 10:39:37
jie>>>varijantu daug nebuna,nors pasirinkimu ir turime(as ne apie skulptura)

tautvida 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 10:37:47
pokstininkas>>>Skirtumas vis tik yra,matrijos energetines formos turi didesni ribotuma,del sios priezaties neturi plataus diapazono kosmines info priemimui

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 10:22:50
Tatvida, pastebėjau tendencija, materiją laikyti viena iš energijos formų. Tai koks skirtumas materiali ar kitokios energijos formos būtybė?

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 10:17:24
Dėl to <next-world> generatoriaus, tai nepajutau jokių pasikeitimų, bet gal tie pasikeitimai man ir nebuvo skirti? O gal reikia daugiau laiko? :)

jie 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 10:15:52
Bela donna, matau laikas ir tau su ietimi per pakinklius, kad is per didelio pasiputimo neprarastum svorio centro ir is savo lekstes neissiverstum. Nes uz jos taves laukia skulptura, ne Zmuidzinaviciaus. :))

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 10:09:17
Noriu atkreipti dėmesį, kad Dan Burish dar prieš porą metų dirbo Majestic-12 grupei, bendravo su legendiniu J-Rod ir pan. Jo tinklapis www.eaglesdisobey.net

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 10:00:50
Pagal Dan Burish, tai vadinamieji šiauriečiai yra ir gi iš mūsų galimos tos pačios ateities atšakos, tai palikuonys tų žmonių, kurie išgyvens Žemės paviršiuje. Po kelių tūkstančių metų jie persikels į Mėnulį ir Marsą.

2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 09:54:03
'mate-reali'

tautvida 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 09:52:59
pokastininkas>>>O zmones BALTIEJI???Kur rasti info apie pilkuosius,melynuosius,zaliuosius..As manau,jog <Next-World> yra ne visai matereli butybe,bet ,esant poreikiui,galinti tranformuotis.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 09:12:18
Iš tikro mes patys renkamės, kokia bus mūsų ateitis. Man asmeniškai siūlomas pilkųjų variantas yra juokingas. Problema sukurta dirbtinai, mums nereikia kelti jokių katastrofų Žemėje, bijant galimos didesnės, kuri greičiausiai yra tik pilkųjų sukurtas muilo burbulas.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 09:00:27
Iš tikro mano minėtame sapne (2006 m. rugpjūčio 25 d., penktadienis, 09:23:34) nebuvo jokios panikos. Žmonės ramiai stebėjo keistą reiškinį (gal ten bus koks kontroliuojamas atmosferos valymas ar pan.) ir gyveno savo kasdienį gyvenimą.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 08:55:50
Tas mūsų <Next-worldis> gali būti pilkųjų sukurtas personažas, prisiderinant prie žmonių pasaulėžiūros ir tikėjimo. Kitoks, kad atkreiptų į save dėmesį, bet ir kartu pakankamai harmoningai suderinamas.
Mus bando įsprausti į situacija su apribotų pasirinkimų: arba ~2012 m. sukelkite katastrofą, kuri nusineš ~4mlrd. gyvybių, arba ~2027 m. Žemė bus sunaikinta jos kūrėjų. (Ši versija bent man atrodo žiauriai pritemta ir neatitinkanti realybės). Gerai, jie gali mums rodyti sapnus, bet tai nieko nereiškia.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 08:49:24
Vakar peržiūrėjau 2 val. trukmės interviu su Dan Burish.(projectcamelot.org). Pagal jį pilkieji yra ateiviai iš vienos iš mūsų galimų ateičių. Jie seka, kad žmonija neiškryptų iš mūsų-jų istorijos - laiko tėkmės. Jų istorijoje Žemėje 2012 metais žmonės patys sukėlė didelę katastrofą, kurios metu žuvo apie 4 mlrd. žmonių. Pilkųjų protėviai persikėlė gyventi į požemius.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 31 d., ketvirtadienis, 08:43:47
Manipuliatoriai žmonėmis plačiai naudoja tokį triuką: sukuria problemą, iš pirmo žvilgsnio neišsprendžiamą, o tada pasiūlo savo sprendimą, taip mus išvaduodami iš sunkios mąstymo naštos.

2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 23:56:25
o pas mane-atvirkscai

2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 23:55:35
pas tave tik 3 minusai is desimties,o 7 pliusai..

2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 23:48:37
as tai ant taves jie nepykstu

tautvida 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 23:39:33
JIE>>>Jei visos septynios sviecia is tos pacios puses,o planeta nesisuka..

tautvida 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 23:34:11
Jie>>>Tu lyg skulptura prie A.Zmuidzinaviciaus galerijos(Laisves al.,Kaune),reiski mintis viesai ir laisvai,dairaisi pritarimo,galvu linktelejimu..:)

2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 23:31:22
jieciui>>>atsakymas i rugpjucio 26 d.PIETUS

tautvida 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 23:28:54
jietis>>>nei kas taves prase,nei kas igaliojo,o tu visa analize PATS PADAREI,ir dar cia parasei,na,bet ACIU.

tautvida 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 23:25:02
ok>>>O kur tavo info?o kokia sakaita..:)

ok 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 23:21:45
uz info mokama

jietis -> -> 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 23:12:18
Man kilo kai kuriu klausimu ir abejoniu, kas link <Next-World> kalbu.
Jeigu zadeti nelastelines savireguliacijos moduliai, jau ijungti, tai gal kas nors jau pajutote kokius simptomus? As kol kas nieko. Kaip buvo pasakyta, su mumis Jie gali bet kokiu budu uzmegzti rysi, tai gal galime tiketis ir atsakymu i savo klausimus? Na, as pabandysiu paklausti, bet kadangi nesapnuoju, tai gal per jus gausiu atsakymus. ;)
Vienareiksmiskai, kol kas galiu manyti, jog turejome reikalu su aukstesnes civilizacijos atstovu. Bet koks tai atstovas, kokios rases, tai diplomatiskai saves Jis ir neivardino. Sutikciau su tuo, kad Jo civilizacija ieina i TarpGalaktine Unija ir turi kazkoki tai balsa Joje, gal ir svaru. Jo zinios logiskos ir iseina is musu suvokimo ribu. Bet.
Jeigu pabandyciau ijungti skeptiska savo autopilota, tai tada kyla teisetas klausimas;
Sutikciau, kad misijos pagrindinis tikslas-ismusti mums is galvu bet kokias mintis apie kara, nes tai l. pavojinga placiaja prasme. Nors, kaip mes zinome, karai Visatoje vyksta, kad ir Serpo planetos atvejas.
Bet gal tai vizitas inkognito "garbei", atsiustas kokis tai auksto rango ideologas- politrukas, mazdaug kaip musu savo laiku, `samyj glavnyj is padleckich`, shepetas, ar j..šienas?
Kodel mums taip bezpardonno buvo grasinama? "...O jus jokios gynybos neturit-visus ginklus naudojat vienas kito zudymui...Jusu ginklai, tai stringantys ziebtuveliai, palyginus su musu..." Kristus savo laiku taip nesielge. Na, gal tik kai is Dievo namu vare prekeivius.
Gerai, sakykime, kaip daznai buna, as klystu. Tada jus man paaiskinkite, ar galima Septiniu Sauliu globos sferoje rasti tokia planeta ir kaip tai isivaizduoti, kur butu gyvenimo pasirinkimas ir tamsiojoje planetos puseje?

tautvida 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 22:11:12
ok>>>o pries kiek metu cia lankeisi?jei sakai,jog buvo idomesnes diskusijos?

ok 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 21:53:13
inkognito>Ar jus isizedet?Na,aisku,bet gal su tokio amziaus dirbat zmonemis.O kur ta apacia?Jokiu archyvu nematyt?O virsuj,tai radau-vartysiu.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 19:53:32
ORS ar tu vis dar čia? Kaip sekasi medžioti RSA? Man atrodo duok tu jam atsikvepti,nes jis net i foruma jau neateina.Gal galetum pasakyti ar tu tos pačios rasės kaip jis ? Ar jūsų civilizacijoje vyrauja antagonizmas?
Ir kokio perkuno kariaujate tarpusavyje? tur but iš nuobodulio....

inkognito 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 19:33:20
OK- man jau 57 metai o kiek jums, kad darote tokias skubotas išvadas?
O Archyvai apačioje,derėtų pirma įsigilinti į situaciją o paskui kišti savo trigrašį.

ok 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 19:23:19
rentgenas>O kur tie archyvai?

Cerber 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 16:49:38
inkognito\\ nebijok, BODŽIAKAS čia yra niekas.
bet yra kai kas ko tau derėtų pasisaugoti..
išeinu pailsėti, bet dar gryšiu.. pakankamai greitai..

rentgenas 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 16:38:58
ok\\Eik i keliu metu senumo archyvus ir kapstykis ten, jeigu neturi ka pasakyti.

ok 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 15:58:49
inkognito>>>Kiek jums metu?Nemanau,jog daugiau13-15-likos.O ka sako statistika?

inkognito 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 14:40:27
Kassatsu>> Labai klysti jei manai kad aš ant ko nors esu pasirašęs,gal jus suklastojote mano parašą bet tai absuliučiai teisiškai nieko nereiškia,aš pasirašinėju tik ant banko čekių,o tokių nebuvo....

X 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 13:23:46
Palikit ramybej inkognito-jau jis prisikentejo ir visai nebenori jokio karo ir fikuso lapu.

Kassatsu 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 12:23:28
Inkognito naivuolis.
as koses neuzvirinejau, ji jau uzvirta, mano tikslas tas, kad mes neliktumem atpirkimo oziais, o tu ant to jau pasirases.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 10:11:59
Kassatsu>> Na jei užvirei koše tai butų geriausai kad ja ir išsrebtum,o ne ieškotum atpirkimo ožių,nes tai yra negarbinga,o čia viešai save šmeiži prisipažindamas esas niekšas.
Mano sveikata kuo puikiausia linkiu ir tau tokios pat jei sulauksi mano metų ir anksčiau laiko taves niekas dar neužvers. Tik Evaldzitui jau tur but chana.

Kassatsu 2006 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 00:51:55
Inkognito, koks tu naivus, vis dar manai, kad tai ne musu reikalas, bet deja tai musu, nuo to priklausys musu ateitis.
zinai kaip buna kai kas kose uzveria, tai reikia rasti ir atpirkimo ozi, jei tu nori juom buti tai cia tavo asmeninis reikalas, o mano reikalas tas, kad mes neliktumem atpirkimo oziais.
PS: beje kaip sveikata Inkognito vis dar negaluoji?

X 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 22:18:27
Nors to siekia dauguma,bet poegis atliekamas 1-neto(individo),kurio palauzta laisva valia.

X 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 22:16:36
Supainiota info atnesa daugiau nelaimiu nei karai,13 ir yra nelaimiu simbolis del 1-netu blokuojamos info

2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 22:15:10
13?

tautvida 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 22:13:26
rsa>>>Kodel nebesirodai forume???

inkognito 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 22:12:35
Cerberi>> Na jei reikia tai reikia,mes neprieštaraujame.Sėkmes kur nors Bahamuose.

t..y 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 22:11:33
grandine baimiu...ar jums taip norisi adrenalino????

inkognito 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 22:10:20
Kajus>> Gal gali papasakoti man kuo aš čia dėtas ir kodėl sukeliau tokį Bodžiako norą susitikti?

tautvida 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 22:10:18
Kajus>>>Jei kuna rado,tai is kur dar baimiu tiek?Vienas lauke ne karys-o cia TARPGALAKTIKOJ..:)

Kajus 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 21:52:02
BODŽIAKO (BOJACK)gaujos pakalikai tai Bidas(BIDO),Zangya(Zangya),Sandroxas(SANDROXE)(SAN-x fighter),Budžinas(BUJIN)
BODŽIAKAS paslaptingas tironas kuris perėmes ne viena paprasta civilizacija,jis jieško gereusio prieglopščio jis labai galingas galaktikos piratas kuris yra klastingas ir žeurus,kuris bet kokia kaina išplėš mus iš čia jis siekia perimti su savo pakalikas šia jūsų žemę taip teigia raštai apie jy jis paskutis slenkantis blogis jei nukaus jy Sayjagūnai tada giliai turėsime atsikvėpti nežinia iš kokios saulės sistemos atsitrankė iki žemės.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 21:40:08
man reikia pailsėti. išeinu atostogų..

Cerber 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 21:27:22
ne nepykstu. aš pavargęs.
tu paklausei, aš atsakiau, be pykčio.

2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 21:18:37
aciu-u ilgoji nuo senoves..

inkognito 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 20:56:01
Cerber>> Tai gal pyksti?

Cerber 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 20:46:55
ne, negalime.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 20:46:03
Cerber>> gal galite pasidalinti ja?

Cerber 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 20:34:57
mes žinom visą tiesą apie BODŽIAKĄ ir ji mūsų nė kiek nejaudina.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 20:32:10
Kajus>> kokia prasme susidurti- ar bendrauti ar tapti jo priešu? Gal gali išversti anglišką tekstą, nes nelabai supratau iš savo automatinio vertėjo vertimo.Kažkas buvo kalbama apie aukštuminius naikintuvus,norėčiau geriau suprasti priežastis del kurių jis norėjo su manimi susitikti. Ačių.

2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 17:46:16
Jis minėjo kad kausis su kažkokiais Sayjagunais.

2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 17:43:03
Dabar neaišku kur pats BODŽIAKAS tikrai yra jis dinges su savo pakalikais .

Kajus 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 17:35:05
Visa tiesa apie BODŽIAKA angliškai Bojack was imprisoned in the heart of a star by the Kais as punishment for his despicable ways. An unforeseen event releases the villain from his stellar lock down. His first task? Take over the interstellar martial arts tournament and take out Earth's top fighters.
Žinokite nelinkėčiau net savo pikčiausiam priešui su juo susidurti.

2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 16:10:55
sorry,ach,-m.

L 2006 m. rugpjūčio 29 d., antradienis, 16:10:15
500 km.,tolokai,kazin ar musu rega tiek toli be pritaisu mato

Justas 2006 m. rugpjūčio 28 d., pirmadienis, 21:36:30
Vaziuojan autobusia is austrijos i cekija. cekijoje maciau mazdauk uz 500m skaridancia lekste. Ji nusileido iki zemes ir greitai pakilo ir nuskrido.

2006 m. rugpjūčio 28 d., pirmadienis, 21:33:38
www.ufo.lv

tautvida 2006 m. rugpjūčio 28 d., pirmadienis, 17:13:23
inkognito>>>Aciu.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 28 d., pirmadienis, 16:48:33
http;//ufolog.ru/

ok 2006 m. rugpjūčio 28 d., pirmadienis, 16:35:09
Pries keleta metu buvo idomus puslapis,ko nepasakyciau dabar. Pilna nesamoningu ambiciju,virtusiu intrigomis.Ar nereiktu kiekvienm susirupint paciam savimi.

tautvida 2006 m. rugpjūčio 28 d., pirmadienis, 12:06:11
inkognito>>>jei taip dingtu po 2 milijonus,susirupintu ir saugumas.Deja jus parasete citatele,bet ne " ....",o ne nurodete sito saltinio,kur galima but paskaityti placiau.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 28 d., pirmadienis, 11:45:23
Bodžiakai, su kuom kovosite?

inkognito 2006 m. rugpjūčio 28 d., pirmadienis, 11:37:15
Статистика говорит, что ежегодно на Земле пропадает бесследно около двух миллионов человек. Подавляющее большинство таких исчезновений объясняется вполне естественными причинами: убийства, несчастные случаи, стихийные бедствия...
Иногда люди "исчезают" по собственному желанию. Но часть происшествий в обычные рамки не укладывается.

tautvida 2006 m. rugpjūčio 28 d., pirmadienis, 08:02:57
inkognito,gal gali nurodyti kur tai skaitei-as taip pat skaitau daug ufo-/logu/ naujienu,deja tokiu ziniu niekad niekur neradau.

tau. 2006 m. rugpjūčio 28 d., pirmadienis, 07:30:04
inkognito>>>nezinau ka duosiu Lieuvai,sako,kol nepraso,tol ir duot nereikia.Gal Frank Furto nepaprasys...:),bet duociau.. O gal fantastini romana,kai busiu tavo amziaus.

San IL 2006 m. rugpjūčio 28 d., pirmadienis, 02:54:53
Inkognito, bet juk po galais. Nejaugi neimanoma nieko padaryti? Negaliu pakesti surishtu ranku jausmo.
Tuoj pats sukonstruosiu kokia nors visa zhudancia sistema :(

http://www.livescience.com/othernews/060823_oxygen_world.html 2006 m. rugpjūčio 27 d., sekmadienis, 21:32:40
Gyvybė gali atsirasti anksti

inkognito 2006 m. rugpjūčio 27 d., sekmadienis, 21:19:18
Bodžiakas>> Tavo informacija kad pagrobtuosius dažniausiai numarina o po to išskrodžia anatominiams tyrimams patvirtina dar vienas šaltinis. 1982 m. sutiktas Rutulio formos NSO prie Nevėžio upės,telepatinio pokalbio metu mane ispejo kad tokia galimybe yra reali ir kad būčiau atsargus nepakliučiau jiems i nagus. Bet dar didelė dalis žmoniu manau jog pabaigia savo gyvenimą ir P-3 tipo kasyklose.
Skaičiau ufolog ru kad kasmet be žinios dingsta virš 2 milijonų žmoniu visame pasaulyje,dalis iš jų palaiku surandama jie tampa nusikaltimu aukomis,tačiau milžiniška dalis dingsta be pedsaku,o kur niekas nežino......
Matyt žemiečiu lavonu poreikis Galaktikos mokymo įstaigoms didžiulis...

Cerber 2006 m. rugpjūčio 27 d., sekmadienis, 21:14:00
ir nereikia 24val per parą, užtenka po 5min pora kartų per dieną

tautvida 2006 m. rugpjūčio 27 d., sekmadienis, 20:07:14
Cerber>>>as nesedziu istisas 24 val.prie PC.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 27 d., sekmadienis, 19:47:13
tautvida\\ sakei kad visuomet atsakysi, bet neatsakai :(

evaldzito dvasia 2006 m. rugpjūčio 27 d., sekmadienis, 14:13:06
Jo jau užsilenkiau,mane pribaigė ateiviai,dabar daro anatominius tyrimus.

San IL 2006 m. rugpjūčio 27 d., sekmadienis, 05:29:31
Evaldzitai, jau uzhsilenkei?

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 27 d., sekmadienis, 00:37:21
Pailsėkit šia nakty o rytoi bus kova.

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 27 d., sekmadienis, 00:33:29
O kur musiškis Sandroxas galingo kalavijaus fechtuotojas kuris buvo sukurtas Atlantų.

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 27 d., sekmadienis, 00:27:20
Budžinas-♣ZanGya♣-Bidas>sveiki pagaliau atvykote gerai laukiu jusu.

Budžinas 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 20:33:24
Garbingasis Meistre >BODŽIAKAI< jūsų atostogos baigiasi.Metas jums atskleisti savo ketinimus šiems žmonėms.Kur jus randatės ?Mes nejaučiaum jūsų Hyjunhay energijos greičiau persikelkit į savo kūną.

♣ZanGya♣ 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 20:17:36
Bidas>TURBUT NESUPRATAI KAD JŪ MONITORIUOSE NEPARODYS ŠIU HEROGLIFU.

Bidas 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 20:11:45
inkognito>Nejuokink cia užrašiau savo gimtosios kalbos rašmenis turbut tavo monitoriuje matosi nuliukai,o čia yra heroglifai .Matyt tikrai netinka.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 20:05:03
Bidas- Ar suvaikėjai kad rašinėji nuliukus?

Bidas 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 19:58:37
本中场核心中田英寿宣布退役,结束了他10年的职业足球生涯。在这10年中,中田成为了他这一代球员中最优秀的

Gh0st 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 19:57:29
apie koki kara cia kalbat?

DEORCINUS 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 19:55:42
>>>Žmogus,mirdamas individualiai,somatine mirtimi,nemiršta visuomeniškai,o savo elgesiu kolektyve ir kūryba įsilieja į gyvą aplinką,visuomenę.Jis toliau gyvena gyvuosiuose,jeigu gyvas būdamas gyveno,nebuvo miręs.Gyvas kolektyvas prikelia mirusiuosius...Tampi nemirtingas darydamas ką nors amžina...Yra mirųsiuju,kurie turi daugiau gyvybės negu gyvieji.Bet yra ir gyvųjų,negyvesnių už visus mirusiuosius.Mirties baimė verčia mus mylėti darbą,kuris yra visas gyvenimas (sorry, PC eror)

Inkognito 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 19:48:50
Tautvyda- Deorcinio žodžiai tai tau,aš gaunu nedaug atlyginimo bet dirbu |Lietuvai ir jos ateičiai,o ka paliksi po saves tu?

inkognito 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 19:44:15
Cerberis-o be reikalo.....

Cerber 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 19:39:34
inkognito\\ viskas susiją, net nesistenk nusiplauti rankų dabar, jau per vėlu.
žinai mano koordinates? labai tuo abejoju..
jie\\ karštutinės situacijos reikalauja kraštutinių priemonių..

DEORCINUS 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 19:37:38
>>>Žogus,mirdamas individualiai,somatine mirtimi,nemišta visuomeniškai,o savo elgesiu kolektyve ir kūryba įsilieja į gyvą aplinką,visuomenę.Jis toliau gyvena gyvuosiuose,jeigu gyvas būdamas gyveno,nebuvo miręs.Gyvas kolektyvas prikelia mirusiuosius...Tampi nemirtingas darydamas ką nors amžina...Yra mirųsiuju,kurie turi daugiau gyvybės negu gyvieji.Bet yra ir gyvųjų,negyvesnių už visus mirusiuosius.

Inkognito 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 19:29:46
Bodžiakas geriau pagrobkite Cerberį jis žino visas Rsa koordinates o aš žinau jo.

jie 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 19:29:21
Na, tai pasipasakok apie savo inkvizicinius metodus. Gal pries tai duodat isgerti, o paskui is devinto auksto, kaip Pšk. Minske?
Tai kuris ten is jusu ji pardave, ar daug uzdirbo?

Inkognito 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 19:22:58
Bodžiakas sveikas. Ką aš galejau tau atrašyti jei tu dingai kaip i vandenį. Nemanau jog geras sumanymas susitikti,kai aš apie tave ir tavo ketinimus neturiu jokios informacijos,o dar karta atsidurti pas juos neturiu visai jokio noro,kažkur netoli Prienų mane pagrobė ir pirmaji karta. Be to egzistuoja nemenka galimybe jog tu dirbi poroje su ORS ir per mane ar dar ką nors iš jo aplinkos ketini išeiti ir į jį patį,manes tokia perspektyva visai nedžiugina. Tai jusu karas ir kariaukite ji be manes,-manes tai neliečia.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 19:16:13
negrąsink tuščiai nes gali pats atsidurti ant to iešmo.
aš dirbu Pasauliui, šiam Pasauliui, visa kita - tik priemonės, įrankiai..

jie 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 19:03:13
klausyk pulkininke, kol dirbi Lietuvai, tai dirbk, bet jei suzinosiu, kad esi dvigubas agentas, tai busi patroškintas su morkytem ir pakeptas ant jiesmo. Ir neverkslenk paskui, kad gal nereikia, as neskanus ir pnš.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 18:32:51
tautvida\ tai yra zaidimu zaidimas, nes galim patys susigalvoti zaidimo taisykles :]

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 18:14:54
tautvida>>>saves nelaikau ateiviu,bet jus tokie esate išvaida ne daug kuo skiriuosi nuo kitu.

2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 17:25:59
tada visi mes...

tautvida 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 17:25:01
BODZIAKAS>>>Ar tu irgi ateivis?

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 17:12:01
inkognito>>>sveikas tai nieko man taip ir neatrašiai.

2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 16:34:52
'tik zaidimu'

2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 16:34:18
nes ir as tik viska laikau tik zaidimu..:)

tautvida 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 16:33:26
Cerber>>>As visada sakiau,jog tu paciu laiku ,nors ir mes pasipykdavom,bet niekad tau nejauciau antipatijos.

tautvida 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 15:07:37
inko>>>As taves mielai atsiprasysiu,kai tu atsiprasysi <Next-World>,na parodyk kaip tu tai moki.Juk jis nekaltas ir nenusipelne tokiu zodziu,kuriuos Jam siuntei.

LX 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 14:56:05
Zinant priezasti,galima isvengti pasekmes.O jus ja tik astrinat.Bet ir cia buvo tik zaidimas,jog pamatyti KAS YRA KAS..:)

L 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 14:53:44
Jums svarbiausia nebuti sunaikintiems ar zinoti,jog nebusit sunaikinti,ar zinoti priezasti del ko galim buti sunaikinti?

tautvida 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 14:28:22
Jietis>>>Su visais bendrauk taip,kaip nori,jog su tavim bendrautu.Ir tu tai gali be jokiu igaliojimu.

:) 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 14:26:06
:)

tautvida 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 14:21:59
Cerber>>videfide@gmail.com-rasyk,visuomet atsakysiu.

2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 14:20:41
juk sunu veisles ir nuolat isvedinejamos..

L 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 14:19:52
Jei ruosiai sunaikinti,tai nereiskia,jog sunaikins,o koorekcioju tai labai reikia.

2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 14:18:52
'atsiusi'

tautvida 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 14:18:12
Cerber>>>Ar guosti ruosiesi?o nuotrauku atsisi,tada pasakysiu.
jie>>>tu vel apie inkognito,o as apie Rericha-juk tu tai klause apie Rericha.
as neklausiu kodel auto dureles uzsalo/???:)

Cerber 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 14:12:31
tautvida, o koks tavo mailas?

Cerber 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 14:11:58
jie\\ nesikabinek prie tautvidos, jei neturi kam pavergšlent, eik pas mama ant petias išsiverkt, mums tavo graudžios ašaros emocijų nekelia

jie 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 13:58:10
Na, moteriske, tau jau gal mikroleptonai veikia. Bet gal ir pries tai jau veike. Nei kas taves prase, nei igaliojo, o tu visu vardu, kaip kokia Kryzkalnio-Raseiniu magde, jau kito pasaulio asmenis su azuolu vainiku islydi, kuris pazadejo mus sunaikinti. Dar betruksta, kad tu, kaip kokia saliomeja, nuskristum ir mums is maskvos planetos saules parveztum.
Nesikabinek prie inko, tai ir jis nesigins nuo taves. Pasakei savo nuomone, kad esi pries bet koki kara, o cia niekaip nebaigi zodziu mušio. Ir dar pradedi traukti nesvarius baltiniu i viesuma, vietoje to, kad issiskalbtum. Neturiu laiko ir nesivelsiu i tavo pasaka "...o kodel kekele išmušė akele? o kodel lazdynas kelnytes suplešė? o kodel kiaule tešla surijo? o kodel???... Rysio pabaiga.

L 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 13:35:55
freestylas,Zet,DIMENSX,DEORCINUS,"Dievas",'<Next-World> >>>JUSU CIA LABAI LABAI TRUKSTA

X 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 13:22:40
Celica>>>www.ufo.lv-ten rasi idomiu foto

2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 13:16:30
'pagrobimas'

t..y 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 13:15:48
inkognito>>Ir i mano e-meilus per treciuosius asmenis nebesiuntinek laisku su ispejimais,jog busiu pagrobta ateiviu,Kai busiu pagrobta,pranesiu.gal man paciai bus idomu ir tai nebus joks pagrobomas..:)

tautvida 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 13:13:54
inkognito>>>siulau vienas kito 'nebematyti',nes tesis pasaka be galo...

Celica 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 11:52:58
tj wa, neseniai pradejau dometis dangaus pasauliu kai sededamas lauke su pana pamaciau swiesu taska kuris po truputy leidosi zemyn kreva tiese, is pradziu mes pagalwojom kad tj gali buti palydowas, bet kai pamatem kad tas taskas pradejo swyruoti y wisas puses tj leciau tj greciau supratom kad tj cia kazkas kita. As neteigiu kad tj NSO, as pats nesu wisiskai tikras kad yra toks dalykas, bet wakar naktis mane priwerte paieskoti daugiau informacijos... Palydejas panele namo, gryzau pats namo (apie 12h 20min) atsiguliau y lova, langas buwo prawiras, pradejau girdet labai keista garsa panasu masinos signalizacija, bet as tikrai ysitikines kad tj nebuwo paprasta signalizacija, tj buwo toks tj garsejantis tj tylejantis garsas. Papasakojau wiska sawo paneliai, ir pasake kad tj pat buwo pasilikus prawira langa ir tj pat girdejo kazkokia signalizacija ( ji gywena uz 1.5km nuo manes) as padariau tokia iswada kad masinos signalizacijos negakejom abu girdet per toky atstuma, tj buwo kazkas kas buwo wirs musu. Kad uztwirtinciau sawo dwejones noreciau pamatyti koky nors wideo kuriame butu girdimas NSO garsas.

2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 11:16:52
...bet kazin ar tau tai idomu,nes jokiu komentaru nesulaukiau..

L 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 11:04:01
Kalbantis rasytojui Vytautui Narvilui su Sviatoslavu Rerichu apie Sai Baba,Sviatoslavas papasakojo keleta bendravimo epizodu au Avataru.Vieno pokalbio metu Sviatoslavas sai Babai uzdave klausima :'..ar tikrai po rumu vartais,kuriuose ikurtas buvo dvasingumo centras gulis didelis brangakmenis?'Tuomet Sai Baba paklause,ar pasnekovas tai noris isvysti.Sviatoslavui patvirtinus,jis pamojavo ranka ore,atgniauze delna-jame gulejo turkis.
Jie>>>tuo ir baigsiu tavo kazkuomet pageidauta Reriho-rerichu pristatyma.

L 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 10:49:45
Jie>>>Bet grizkime prie Rerichu.
visais laikais apie ezoterinius dalykus nebuvo kalbama atvirai ir garsiai.
Rerichai susitikdavo su mahatmomis.Is machatmu buvo gautas paslaptingasis akmuo.kuris laikomas didziausia Zemes brangenybe,turincia galios pritraukti is kosmoso teigiama energija,sukaupti ja ir paskleisti aplink.Akmuo tapo dvasingumo centro ikurimo simboliu.
Nokolajus Rerichas daug energijos isliejo rupindamasis zmonijos dvasiniu vertybiuissaugojimu karo metu.Jis parenge pasiulymus
,kaip apsaugoti kulturos paminklus karo sukretimu atveju.Juos pateike 1914m.carui NikolajuiII;galiausiai pasiulymas igijo tarptautine juridine forma,tapdamas Rericho Taikos veliavos konvencija arba tiesiog
Rerichu paktu.

XL 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 10:13:39
Inkognito turi daug ziniu,turi ir sveika prota,bet daznai pritruksta savireguliacijos.Todel jo zodyne atsiranda daug zodziu,kurie neturetu buti naudotini zmogaus,kuris jau sestame desimtmetyje,kuris moko vaikus .
WebAdmin>>>Butu malonu,jog perziuretumete <Nex-World> it inkognito dialogus.

X 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 10:07:05
toksiskas, savimi nesirupinantis zmogutis

tautvida 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 09:54:03
Man geda kaip jus tesugebejote sutikti <Next -World>-ka dar kalbeti.

tautvida 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 09:51:54
inkognito>>>nemanau,jog i tave yra kas gyvenime kreipesis 'Serr',o as girdziu daznai kreipini 'Donna'-tad atsibusk...

jie 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 09:50:04
Jus manote man haliucinacijos? Ne. Kaip buvo pasakyta,jus esate masine vienas kito haliucinacija.
Tak vot, tovar išči, pomerat pora, sobiraites. ...MAT. megkij znak.

tautvida 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 09:46:42
inkognito>>>matai inko,tu man sukeli truputeli juoko,kai naudoji zodyne "dejau toki,dejau anoki'...man labai gaila taves..
As dirbu tai,ka galiu dirbti su Meile ir gauti triguba altlygi nei tavasis.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 26 d., šeštadienis, 07:38:45
Nei vienas iš puslapio dalyviu nenurodinėja kitiems tiek daug ką daryti kaip Tautvyda. Gal tau Tautvyda dirbant šeimoje tarnaite susiformavo poreikis realizuoti savo kompleksus forume?

Cerber 2006 m. rugpjūčio 25 d., penktadienis, 20:38:20
grybų metas, grybų metas.. :)

2006 m. rugpjūčio 25 d., penktadienis, 14:46:37
neisizeisk tik,as juokauju -kaip ir tu kartais...Ar bent tais paciais zodeliais.

tautvida 2006 m. rugpjūčio 25 d., penktadienis, 14:45:36
Jie>>>>..tu vis negali atitrukti nuo varpo ir TSRS,suprantu-juk lai ko antspaudas padaro savo:)

L 2006 m. rugpjūčio 25 d., penktadienis, 13:49:06
jie>>> tau but pravartu sekretore pries visa rasliava...:)

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 25 d., penktadienis, 13:03:21
JIE...tu rasyk,kai tikrai turesi ka,o ne itarimus..

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 25 d., penktadienis, 13:02:18
vienu kalba logiska ir itikinanti,kitu gi...vieni itarimai..

jie 2006 m. rugpjūčio 25 d., penktadienis, 12:47:37
......................................................................... Jeigu jus, turniai, ateitumete pas mane, tai sakytumet O?! Tu gyveni javu lauke, kur ateiviai piesinius daro?! Tai as ir aiskinu, jums, turniai. Nusileiskite ant zemes viena syki. Tai yra mano miskas, o linijos-tai proskynos, kvartalines linijos ...
Zzz, matote, boze korovka atskrenda, tokia raudona su juodais taskais.................
Pfu, tai bozekas su Hyundai-kavasaki po mano miska varinėja. Aš jam... Eik iš čia, sakau!!! Varyk tu, šoferi, i savo garaza su savo kompiuteriu geriau ratu suvedima daryti. Bu kaip patrauksiu su ietimi per špikius, tai ir liksi statulos pozoje suakmenejes, I da, geriau išsitrenk sau galva nuo alyvos, gal plauku spalva taps normalesne.
Norite pries gala, as jum da atsitikima is savo misko papasakosiu? Matau, kad norite, tai idemiai ziurite i mane, kol galite.
.......Atvaro tokis samurajus su hyundai drandalietu i mano miska, pas eiguli-girini, ieina i troba, sedasi, issitraukia savo samurajiska karda, pasideda ant stalo ir sako:" Dabar as valgysiu, nesk ka turi."
Girinis atnesa visko ko sirdis geidzia, ko turi, nusilanksto japoniskai ir jau eis. Bet tas ir sako jam; " palauk, palauk, valgyti tai atnesei, o kaip as valgysiu, kur stalo irankiai?"
Girinis nueina i tvarta, pasiima šake, kuria mesla mezia, atnesa ir deda ant stalo, sakydamas "koks peilis-tokia ir sakute".
Evaldzitas, pasislink, daba as tavo vietoje. Vis tiek jau viska pasakei, ka zinojai, i da , matau, ir rasalas tau pasibaige.
Nu, jau eisiu akies ir rankos taikluma tobulinti.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 25 d., penktadienis, 12:46:33
Ar pastebėjote, kad visi mums skirti laiškai šioje svetainėje pagal nutylėjimą nukreipiami į unknown@lithuanian.net? Turbūt, daug darbo turi. :)

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 25 d., penktadienis, 12:41:53
„Bet kodel aš apie Ji galvoju, ir vis skaitau ir skaitau Ji????????????“ Matyt, dar neužblokavai visų kanalų. ;) „Info transmisija ne konsperacija-tai atviras procesas ir prieinamas kiekvienam.“

jie 2006 m. rugpjūčio 25 d., penktadienis, 12:22:40
Niu, virusai, aš žinau, kad jus cia visi sulinde. Daba bus jums!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kaip zadejau, pasigalandau savo ieti ir isejau Homo sapiensu medzioti. Ale, iseinu is savo misko, prieinu miesta , taip ir nesutikes ne vieno homo. Masinos tik lekia, tik lekia pro sali bet jokios menkystos uz vairo. Tik radau ant kelio nudauzta karve. Ot parazitai, galvoju, neatlaike konkurencines kovos, tai taip sugalvojo idealu fabrika sunaikinti, kuris save islaiko, dirba be atlieku, tresia laukus ir da jus, virusus, maitina.
O jus cia visi i mano kompa sulinde tunote, matau as jus kaip nuluptus. Todel sugalvojau plana kaip jumis atsikratyti.
Uzlipsiu ant pacio auksciausio Mari jie m puoles kalno ir kaip šveisiu sava lapa tuopa................Kazi kur geriau??
Tada eisiu su freestylu kase pazaisti. Sake draugelis est as is gretimo misko, kad tie turniai letuviai is televizijos boksto dare kaledine eglute, tai gavosi kazkokia šluota. Tai daba sugalvojo didele kaše uzkabinti, tipo didziausia pasaulyje krepsinio lenta. Sake, cha, cha, cha, jus turniai.;))))))
Bet as vis tiek mesiu, mazdaug, kaip Alekna diska. Nezinau, gal pataikysiu. O jeigu ne? :( Tada praleks kur nors virs Zirmunu tilto ir koks turnius vel cia rasys, kai mate kaip rsa skrido..cha, cha, cha..
O !!! EUREKA! Sugalvojau kaip pasielgsiu su jumis. Dabar, ant desktopo uzsinesiu koordinaciu aši, nupiesiu ivairaus diametro lekstes ir sudesiu jus i jas. Mazdaug, kampuose busit visi kurie is triju raidziu: rsa, zet, tmz,...Bet ne, sake sito jau nera , jis daba cerberis, ilindes i Telekomo programa. Bet daba ir telekomo jau nera, sake kazkoks Teo jau. Nu nesvarbu, dasikasiu as iki jo vis tiek. Gal per šilumine trasa? Zet matau visa laika uz kampo, tai i kampa ji ir ikisiu. Laus jis cia, mat, kur as paslysiu...Rsa-tai mano sapnas, gal, bet juk as niekada nesapnuoju. ;( Gal tai nuo grybu?
Tai va,... Tautvida, itariu, kad yra vienintele moteriskos rusies viruse i da gal bliondine, tai bus paciame taikinio centre desimtuke. Tai kai jau pataikysiu i desimtuka, tai bus jau jai, nei cypt, nei krypt. Aha, kas dar?...inkognito sedi ant Juragiu retransletoriaus antenos, tai as ji veliau, bumerangu nuskinsiu . Pokstininkas kazkurioj lekstej matau kepurine besokantis, mazdaug-pykšt, pokšt, tapu, tapu, pupu, pupu, klepu, klepu. Pasokines jis man dar, pasapnuos cia visokius serpus ir pjautuvus ir kujus, Suvyniosiu ji spygliuota viela, kaip kokias tautu draugystes varpas TSRS herbe, o paskui ietimi, ietimi taikysiu tiesiai i penkiakampe. Bet ne, ten gi cerberis jau sedi. Aha!? tai da geriau. nereikes pasikasineti po pamatais, jo beieskant.
Kas cia dar liko? Palaukit biski, darau pertrauka, nes reikia uzvalgyti kanapiu ir aguonu ir uzgerti samanes. Sakote nuodai? Nieko panasaus, kaip sake <Next-World> , svarbiausia proporcijos.
O, O, matau jau kaip gyvate i mano taure vyniojasi nuodu prilašinti...
Bet kodel aš apie Ji galvoju, ir vis skaitau ir skaitau Ji????????????

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 25 d., penktadienis, 09:23:34
Kažkada esu sapnavęs tą pabaigą. Buvau gimtajame mieste, žmonės sustoję gatvėje, užvertę galvas, žiūrėjo į dangų. O ten bene trečdalį dangaus skliauto užėmė juodas, kaip aš tada interpretavau, viesulo sukūrys. Pakraipiau galvą ir įsėdau į privažiavusi autobusą. Jokių komentarų nebuvo.
Kaip ten <Next-Worldis> išsireiškė? „Sapnai dauguma nekontroliuojamo proto zaidimas emociju lygmes zaislas,simboliais atspindinciais neigyvendintus fragmentus.Reciau -sasajos su ateities modeliu konversija.“

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 25 d., penktadienis, 08:18:40
jietis>>>Na,ir mes tavimi tikime lyg Seneliu Salciu.Tad nenusivilk.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 24 d., ketvirtadienis, 19:08:27
pokstininkas>>>Virve labai ilga ir susimazgius,virs zmoniu-na tai musu visu karminiai rysiai-'Visi uz viena,vienas uz visus'...niekas nedes pliusiuku,minusiuku..

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 24 d., ketvirtadienis, 15:45:28
Tautvida, ar pasiryžai eiti ta virve?

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 24 d., ketvirtadienis, 15:41:39
rsa, tau lengva patikrinti, pvz. ar atitinka informacija apie kaimyninę žvaigždžių sistemą? Nors žinoma, turi savų, neperlipamų barjerų.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 24 d., ketvirtadienis, 15:37:33
Jieti, ko taip mėtaisi į kraštutinumus? Kas galėtų įrodyti, kad tu ką tik neapkeikei vieno iš kūrėjų? ;)

jietis 2006 m. rugpjūčio 24 d., ketvirtadienis, 12:49:09
Pfu ;\\ Vel išsiduriau, kaip merga su treciu vaiku. Kodel as jumis visais tikiu??? Gal kad nieko nesapnuoju, nieko nemaciau, nors norejau pamatyti. Jokio ateivio, jokio dievo, nieko. BASTA.
Dabar i viska ziuresiu kaip i grazia pasaka, nedaugiau. FINITA LA COMEDIA. :(((

rsa 2006 m. rugpjūčio 24 d., ketvirtadienis, 09:04:38
<Next-World> > Deja, tu klaidingas ir klaidini kitus. Yra as-asmenybe ir yra mes kolektyvas.
Nezinau kodel tau patinka visa tai rasyti, turbut ir nesidomesiu, tebunie jei kas tavo zodziais tiki. Deja svetimas mintis ir nuomonia atskirsi is karto.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 22:32:01
sapnavau ilga virve ir daugybe zmoniu apacoje ir zodzius 'giminaiciai mirsta'

31 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 22:05:12
info prie kurios nebeverta grizti..:)

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 22:04:31
inkognito>>>na,tai irodymas,ko verti visi pasakojimai..tu minejai ,jog butent X tai tau padare.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 22:03:16
X\ kiekvienas is musu kazkur giliai "pasamoneje" turim tieiogini kanala su "auksciausiaja samone", raskit ji ir turesit tiosiogini rysi su visa info.. kita vertus neustenka tik prieiti prie info, dar reikia ir suprasti kokia info pries mus :)

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 22:02:29
<Next-World>
TAU LABAI DEKOJAME UZ INFORMACIJA ir ATSILANKYMA,BEI ATSIPRASOM UZ ISPUOLIUS IR NETAKTA.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 22:00:53
Tautvyda nekliedėk- kada aš tau sakiau tokia nesamonę? Tu kažką maišai,tai tu sakei kad tave giminaičiai buvo uždare i ligoninę o ne aš.
Nesumaišyk manes su savim....
Nesėdek taip igai prie kompo prasideda haliucinacijos

Cerber 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 22:00:15
tautvida\\ laikas kaip vanduo delne, kuo stipriau jį bandai sugniaužti tuo greičiau jis išvarva pro prištus :( na ar kažkaip panašiai :]
ne mes rašome scenarijus, mes tik atliekame savo vaidmenis, o repeticijoms laiko nebėra, prasidėjo spektaklis, arba žinai, arba improvizuoji

X 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:59:44
Cerber>>>Kaip prieini prie info?tvarkai ja???

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:55:56
>>>Jus i termina "Dievas" taplpinate ir Visatos,jusu kaip bio rusies projekto autoriaus,zemes istorijoje buvusiu "sventuju" ivaizdzius,Kurejo sampratas.O tai visiskai skirtingi reiskiniai ir sukelia labai stipria (jums)mentalines orentacijos paklaida.Meginau naudotis jusu leksika,taciau mentalinis dermes disonansas isliko.Info transmisija ne konsperacija-tai atviras procesas ir prieinamas kiekvienam.Kaip Saule sviecia nuolat visiems, tai ir musu mentaline retransliacija nuolatine.Vieni gal labiau "imlesni".Pavojus ne informacijoje,bet jos iskrapyme,bei spekulicijose,kuris atsiranda nuo repaciento susiaurejusio priemimo diapozono.Samone-proto ir sielos sinteze.Nebijokite buti geresniais ir protingesniais vienu metu.Tai ilgiau islaiko atvira info priemimo kanala.Atlikit sau Inside Demask ir akistata su sazines tikrove ir kiekvienas sau tarkit ka istikruju galeciau padaryti zmonijos-civilizacijos gerovei.Patikekit, veiklos nesuskaiciuojama,iskaitant tiek didelius ,tiek mazmosizkus darbus.Kaip ir plyta prie plytos dedant pastatote namus,bei tvirtoves,taip ir civilizacija statoma.
As sakau tiesa -ir man to pakanka,kad jaustis atlikus pareiga.Viska ka sakiau ,atmetus menkus leksikos iskraipymus,sklido ir i visa Zemes agregora,as tiesiog isverciau i pabaltijos krasto tarme.Atsitiktiniu skaiciu sekos kombinacija isrinko sia svetaine,kuri butu kazkiek susijusi su info specifika.
Myleti-nereiskia glostyti ydas.Tikrasis Kurejas jus suprojektavo pagal jo laiku auksciausia lygi ir investavo i jus praktiskai viska,tikedamasis tik vieno - Pagarbos Kurybos Galiai.Jusu Kurejas -tai Perfekcija-Civilizacija ,kuri ir toliau sparciai vystosi.Ir "dievams" tikrai yra savarbesniu darbu,negu nuvalyti jums asaras.Tad ir sakau netikedami savo kurybine galia atidarote savo "pragaro vartus".Vis nesuderinat savoku (AS,MES) integracijos i globaline sistema.Esate-MES ,-ir tai civilizacijos embrionas,vienybe,kuryba,nes pavieniu lieka tik vegetacija be apsaugos .O kad negali vienas uz kita pavalgyti,isimiegoti,myleti ir taip savaime aisku.Vertybe-MES(jus).
14-korekcija:fasizmo epidemijos zidinio energetinis slopinimas.
Nieks jums blogu sapnu nesiuncia,apart jusu paciu.Sapnai dauguma nekontroliuojamo proto zaidimas emociju lygmes zaislas,simboliais atspindinciais neigyvendintus fragmentus.Reciau -sasajos su ateitie
s modeliu konversija.
Yra kelias ratu,Yra kelias i niekur,Yra Dievu Kelias.Bet kuriuo keliu einant bus turbulencija,bet pasirinkes teisingai lieka gyvas.
Jau po keliu minuciu isvykstu.-Jusu kainynine zvaigzde (Centauro Proksima)turi planeta,kurioje gyvybei palankios salygos.Na,bet ten dar didesnes problemos su minciu difrakcija.Atlikus determinuota tranmutacijos niveliciaja mutagenu pagalba tikimes issaugot gyvybe(panasumu turi su jusiske,tik prarade moksliniu minciu vibracija).Atlikus misija-teleportacija namo: i Septyniu Sauliu globos sfera.
Jus Esate,tad Irodykite sau kad galite Uzgimti,Islikti,Buti Dievais.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:55:51
Cerber>>>kur dedi laika?kodel jo visiems truksta...hmm,kazkas ne taip..

Cerber 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:50:59
girtis nėra ko, skūstis nergažu ;]
neskaitau nieko, bet ruošiuosi perskaityt "alchemiką" tik niekaip neprisiruošiu, vis laiko trūksta :(

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:48:57
cerber>>>gal knyga kokia skaitai???kokia?

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:47:40
cerber>>>o kas naujo?

L 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:46:53
Cerber>>>tai puikus uzsiemimas,geriau nei skustis kasdienes bedomis,ar kaip nesuprantanciai,pastoviais skausmais

L 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:44:43
nesuprantanti>>>lietuviu k.turi ir didziasias raides...

Cerber 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:41:36
kaip visada.. :]

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:40:21
Cerber>>>Zaidi?

Cerber 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:39:07
kas kernavėj? man labiau patinka Dzūkija

2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:37:10
Cerber>>>Kernaveje ir kitur...

06 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:35:55
Paisyk zenklu,gausi cdidesni suvokima nei rekdamas..

Cerber 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:35:20
svarbiausia kad viskas tik į gerą ;)

3306 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:34:33
:)

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:33:06
inkognito>>>visiskai atvirai tu siuntineji kitus i tokias ir anokias ligonines tiesiog riksmu,bet,susitikimo metu,pamenu kuo puikiausiai,jog pats istarei:"mane tai Jie ikiso i ligonine,jog nieks nepatiketu tuo ka pasakoju-atsieit psichinio ligonio sapaliones"...Kaip tai suprasti,buk atviras su visais.Ar tai X tai padare?kodel gi visus itarneji,tapatini?ar sunku gyventi pasidare?
Ne,tu tikrai neesi askoholikas,bet tarsa ne tik alkoholyje..

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:24:14
inkognito>>>ir gerkle dar...

Inkognito 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 21:19:08
Tautvida- Bet ji neigėlė,tiesiog pagasdino. Kuo čia deti inkstai ir kepenys juk aš ne alkoholikas.....

2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 20:35:08
Filtrouja dar???

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 20:34:32
inkognito>>>kaip inkstai???

L 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 20:02:08
Zmoneslabai mazai turi nuoseklumo.Net zodzius savus vartoja nesigilindami i ju prasme,o tiesiog ismoke juos.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 19:15:14
pokstininkas>>>daug kas nesuprantama jusu prielaidose,bei samprotavimose 13:17:08-visi mes is t paties saltinio,tik 'laipteliai' skirtingi.

2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 18:51:14
inkognito>>>Taip,tai tikrai 'panasu' i pirmoko pasakojima,kuris moksio ABE CE LES

2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 18:43:25
SVEIKINU SU PERGALE1 !

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 18:42:52
inkognito>>>>patys zaviausi zmones ne kai kariauja,o kai juokauja..

inkognito 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 18:12:44
Ar jums neatrodo keista jog Next -World tokia svarbia informacija perdave kažkokiam tai nedideliam bureliui entuziastų iš NSO.LT puslapio, vietoje to kad privalėjo kreiptis į žemės vyriausybes kurios kompetetingos ką nors spresti ir pakeisti? Na gal tai tikrai išdykaujantis vaikas, savo pramogai žaidžiantis pasaulių likimais?
Na tada pamastykite kokiame mėšle randamės,man visa ši istorija su juo primena mano bobutės pasakas arba mes esame tokie svarbūs,na tiesiog pasaulio bamba.
Aš sekdamas jo pavyzdžiu šiandien išbariau bureli bičių priekaištaudamas kad visi aviliai blogai dirba ir netenkina mano kaip ju savininko interesu,o iš jų viena pabandė man igelti,- tikriausiai tai buvo bite inkognito.....

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 17:05:39
Gaila, kad normaliai nepavyko pabendrauti su <Next-Worldžiu>. Kaip suprantu, šiandien jis išvyksta. Matau, kad jo rasė nelabai ką daug teaplenkusi mus, kaip ir mes, jie skuba spręsti iškilusius uždavinius, tingi gylinti į situaciją, nemaža vaidmenį vaidina kitų suformuota išankstinė nuomonė, stereotipinis mąstymas ir pan. Vien ko vertas jo nuostata, kad Žemėje visi bepročiai. Ką gi sėkmės <Next-Worldi>, tik bijau, kad su tokiu tavo požiūriu, tavo priemonės bus tik kaip numirėliui kompresas. Viso gero.

L 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 16:35:30
korekcija?

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 14:01:44
Po 17 korekcijos būtume kaip kokie ebeniečiai (serpo.org, lietuviškas variantas: ufo.onsy.net). Be savo gimtosios planetos, vegetuotume, kieno nors anksčiau nuniokotoje planetoje, kurios resursai smarkiai apribotų mūsų populiaciją. Taip sakant, gautume paskutinį šansą.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 13:57:19
pokstininkas>>>Taikliai pasakiai,senesniems tas ispaudas liko labai,ypac vyrams,tarnavusiems Sovitu armijoj..

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 13:20:50
Tai yra savotiška diedovščina iš sovietinės armijos, patys gal patyrė visas 17 korekcijų ant savo kailio, tai ir kitus nori pravesti tokiais pat keliais.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 13:17:08
Tautvida, gal jie ir turi Kurėjų apsaugą, bet neabejoju, kad ja piktnaudžiauja.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 13:14:43
<Next-Worldi> Ar visada tikslas pateisina priemones? Kaip tau toks elgesio modelis: „su kitu elkis taip kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi“?

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 13:08:32
Tautvida, tai yra juokinga, dėl smulkmenų (formos) nori ignoruoti tai kas svarbiausią (turinį). O laisva valia yra manipuliuojamas dalykas. Paprasčiausias būdas įsprausti žmogų į siaurus rėmus, primesti jam pasirinkimą tarp blogo ir blogesnio. Įtikinti, įbauginti, bet kokios priemonės tinka, kad tik išmušti norą mąstyti ir priversti "rinktis laisva valia".

L 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 11:23:10
pokstininkas>>>norim mes to ,ar ne,bet gelezies amzius tik periodas,kuris baigsis.Ir inkognito 'patirtis' butu gerbtina,jei jis moketu perduot ja kitais metodais.Bet jis nuolat 'zvangina' ginklais..:)))

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 11:14:45
pokstininkas>>>Nera taisykles,regis jie kaip tik turi Kurejo apsauga.Na,dar mes neisivedeme to,ka reiketu vadinti laisva valia.Nes dalis ir zudyti eina savo laisva valia.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 10:29:54
Bet tokie žudomi.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 10:26:58
Tautvyda, laisvą valią galima palaužti. Įtariu, tik vienetams ji yra nepalaužiama.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 10:25:46
Dėl pasiutligės, jei mokėtume ją išgydyti, tai niekas savo bio-draugų nemigdytų.

2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 10:19:16
inkognito >>'Zinojimas' turi buti pagristas,o kuo tu gali pagristi savo vizijas,tik kitu neigimu..

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 10:18:03
inkognito>>>toks ir zinijimas,lyg sapno kliedesiai..

jietis 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 09:53:49
Niu, ką? apsėstieji, bijau, kad pereisiu i cerberio pusę ir pradesiu jus raupsuotuosius naikinti. Gal taip bus jums atkeršyta. Kai pamatysite mane su ietimi, slėpkitės kas kur galite. Bus jums uz viską atseikėta. Aš, tik ką reinkarnavesis, buvau skaistus kaip angelas. O jūs ką su manimi padarėte? a? Žinoma, ir aš padariau klaidą, kad reinkarnacijai pasirinkau šią ašarų pakalnę, bet dar nors dabar, kol neįjungtas leptoninis generatorius, patirsiu keršto saldumą. Cha, Cha, Cha!!!
Maždaug teip, vot.

jietis 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 09:41:35
<Next-World>
\\\Mes svečius sutinkame pagal rūbą, išlydime pagal protą. Kitą sykį kai atvyksi, būtų gerai, kad dar ir širdį pasiimtumei.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 09:22:10
Tautvyda>> Mano tikėjimas yra paremtas žinojimu,pvz. aš žinau kad egzistuoja ateiviai,nes jų veiksmus patyriau savo kailiu,aš žinau kad egzistuoja kūrėjas kurį galime vadinti dievu,nes egzistuoja jo kūrinys visata žemė ,galų gale mes.
Bet iš kur tu žinai kad egzistuoja nemirtingumas juk nieko nėra amžino net ir žvaigždės miršta,tad tu to negali žinoti ko nėra,tau belieka tikėjimas ir viltis kad taip yra kaip tu nori,o viltis yra kvailių motina. Nors aišku pasakysi kad kiek viena motina globoja savo vaikus....

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 09:14:45
pokstininas...>>>YRA LAISVA VALIA

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 08:59:35
<Next-Worldi>, žinoma, tu teisus, ateiviai čia atvirai neveikia. Bet pvz. mane patį bandė užverbuoti per sapnus. Jie norėjo, kad surinkčiau čia kažkokį įrenginį, kaip spėjų, komunikacinį. Tiesiog reikėjo eiti į žemiškas parduotuves pirkti iš pirmo žvilgsnio nekaltus daiktus (tai rodo kaip jie gerai čia jau įsitvirtinę) ir kažką iš jų sumontuoti. Visi nešvarus darbeliai daromi mūsų pačių rankomis, bet mes įtikinami, kad neturime kito pasirinkimo, kad susidurėme su "dievais ar didesne jėga, kuri geriau žino". Tie, kurie kažką žino gyvena nuolatinėje baimėje, ir nors ir rezga kažkokius pasipriešinimo planus, iš tikro tik trypčioja vietoje. Panašu, kad jie jau įtikinti, kad Žemė pasmerkta, ir tik tikisi išsitarnauti klaupčiuko vietelės pas savo naujuosius šeimininkus. O tuo tarpu, Žemėje kryptingai slopinamos bet kokios sąmoningumo salelės.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 08:47:47
<Next-worldi>, paleisit naują korekcijos programą ir nusiplausite? O kažkas jau gal sumontavo ją neutralizuojančią įrangą?
Tai, vis gi kokia buvo 14 korekcija?

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 07:40:58
BODZIAKAS>>>As tau nesakau ko tau klausineti.

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis, 01:09:08
Tautvida>>>neklausinėk to nevispročio, <Next-World>nes jis beprotis iš savo garažo kuris laikomas internetinis piratas manyčiau jo galvoje pilna pedofiliškų fantazijų .

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 23:34:24
jieti>>>jus tinkat i pazistamus su inkognito-abu apie ta pati su tuo paciu..

Cerber 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 23:15:49
ne kalbom o darbais Tevynę mylim ;]

jietis 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 23:14:06
Tautvida\\\Bet vis tiek , sutik, kad tai nabašninkui kompresas.
Labos-iki aušros.;)

2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 23:02:41
Jieti>>>Jei pas mane laikrodis rodo 10:00 PM,dar nereiskia,jog tavo laikrodis rodo ta pati...

2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 23:01:25
'stojiesi'

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 23:00:53
tau visada 1 min.lidna,o kita0stjiesi ant savu tradiciju...Bet MUSU tradicijos mums ir tai ne visiems..

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 22:59:33
jietis>>>'moki atsisveikint'..:(

jietis 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 22:56:55
Nežinau kaip jums, bet man nesvietiškai liūdna, del to ką pasakė <Next-World>. Dar labiau liūdna, kad ryt paskutinė Jo aušra čia. Kils aibė klausimų, bet po laiko. Toks pasijutau menkas ir nereikalingas, kad ir išnykti kaip dūmui jau nebebaisu.
Taigi, broliai raupsuotieji, pagalvokime, kaip gyvensime rytoj, poryt...?
Na, aš dar ilgai galvosiu ir neketinu atsižadėti savo Dievo. Yra pasakyta; "daug bus pranašų, bet ne visi jie tikri."
Neužpyk, <Next-World>, kad ir įtikinamai kalbejai, yra vertybės, kurios nebarstomos šiaip sau. Bent 10 Dievo Įsakymų, pasilieku be kompromiso.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 22:08:12
inkognito>>>Nezinau apie kuri tu tikejima ir apie kuri zinojima tu kalbi...As su tavim nesiruosiu gincytis,bet kazkokia jega tau turi 'atverti' samones klodus,kad rinktumei(s) samoningesnius zodzius savo inertiskai mastysenai.

2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 22:03:44
Jei pro l-anga rytais negalima matyti tekancuos Saules,namuose nera jokiu turtu...

inkognito 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 22:02:56
Tautvyda >> Tie kurie tiki nemirtingumu ir yra bepročiai arba ivardijami kaip religiniai fanatikai,o tai yra vienas ir tas pats.
Tikėjimas ir žinojimas absoliučiai skirtingi dalykai. Žinojimas rodo protavimą,tikejimas fanatizmą arba kvailumą.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 21:35:11
<Next-World>
>>>ar jus pasirenkate zmones su kuriais kontaktuojate,perduodami 'nauja' samone.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 21:32:52
<Next-World>
>>>Butu geriau,jei isvykdamas,nurodytum info,kuri turetu keisti
masine Zmoniu samone.
Ar jus esate uz mus atsakingi?Taip kaip mes uz augalus,gyvunus,vandenis...???

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 20:32:16
inkognito>esu miestelyje kuris vadinasi Prienai

Cerber 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 20:27:32
<Next-World> daug kalbų o praktinės (anei dvasinės, moralinės, mentalinės) naudos jokios.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 20:24:46
<Next-World"
>>>Tureciau daug klausimu.
Ka rasote,viskas aisku,bet dar daug ko neparasete.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 20:19:39
inkognito>>>Musu kalba yra visiskai beprasmiska,nes daugelio dalyku suvokimas yra koordinaliai skirtingas.Kiekvienas atsako uz save siam pasauly.Niekas nebijo kitu mirties(nors tai nera malonu),bet savos mirties nebijo tie,kurie turi pilna TIKEJIMA NEMIRTINGUMU,o ne psichiniai ligoniai.

Inkognito 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 19:52:40
Na va aiškumas santykiuose yra svarbiausias dalykas,tad prašau manes nevelti i svetimus reikalus. Čiau braškės.

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 19:51:55
>>>Kai 'uzmigdote' savo bio-drauga(suni)del pasiutliges,ar kokios kitos mirtinai pavojingos ligos,kuri kelia dideli pavoju tiek jums,tiek aplinkiniams-labai derites su biodraugu?Tai gi jus valdote jo buti,likima?Kazkiek panasumo islieka einant i aukstesnius lygius.Valdyti -tai rupintis,nesti atsakomybe ir daryti teisingus sprendimus.Valdyti-tai tarnauti Tiesai,bet ne emocijom,prisirisimui,ar kazkam kitkam.
Apie Liuciferi,Setona,puolusi angela,isvaryma is rojaus,atsiskyrima nuo dievo-Pasaka,simbolizuojanti ta pati zmogaus vidines vientisos energijos skaldyma savo dvasines,samones, psichikos balanse.Pakankamai daug svarbios informacijos iskraipe tu laiku "autoritetai",panaudoje tai savo reikmem,bei valdziai.Zmogus netelpa i Geras/Blogas remus.Zmogus universalus ir yra begalybes atsvaistas.Vadovaujantis tiesa,o ne baime daug ko butu neatsitike.Bet ne praeities skausmas rupi-si diena yra atskaitos taskas.
Tad mes jusu nevaldome jusu supratimu,ir valdome- musu supratimu.Palikdami jums absoliucia apsisprendimo,pasirinkimo laisve -ir tik tikint ,kad is karciu pamoku sau pasidarysit atitinkamas isvadas.
Kristus-savo laiku dvasineje raidoje pazenges zmogus,kurio skleidziamas dvasios mokslas pakankamai teisingas,bet esantis metaforos, ne realybes pozicijos.
Hitlerio piktzoles laiku nenurove apatija,sovinizmas,zmoniu nuasmeninimas,netoliaregiskumas-ko pasekoje ivyko pasaulinis naciju apsislifavimas kruvinu budu.Tuo metu nei vienos salies politika nebuvo progresyvi( humanistine prasme).Kaip vaikai "zaidzia su degtukais" -matem Hirosimos atvejyje.Todel ir sakau :"atradimas" megaenergijos- bus simteteriopai gresmingesnis,nei Hitleris ar Hirosima.
Realus Ateiviai zemeje negyvena ir aplamai be pirmu triju korekciju ,ilgiau 29 paru neuzsilaiko."Isrinktiesiems"(zmonems)periodiskai atsiunciamos rekomendacijos renovuoti zmogiskos egzistencijos plysius.Didzioji dalis ziniu apie ateivius,ateiviu grobiamiu zmoniu tragediju viesinimas-yra baimes,dezinformacijos,spekuliacijos pasekme,kuria valdzia,karines organizacijos ir pavieniai asmenys dangsto "nesvarius darbus".Zmones negrobiami realiu ateiviu.Kurie isvyko su mumis-visi laisva valia ir apsisprende,be to tai pavojinga ir tokiu labai nedaug.
Visata neisraizyta sviesos pluosto tuneliais-tai technologinis kurinys.Visatoje egzistuoja uz sviesos barjero judancios daleles beveik begaliniu greiciu.Daleles saveikauja su mums visiems iprasta medziaga ir aplinka nepaprastai retai,atsitiktinai,napazeidziant priezastingumo principo "is ateities i praeiti".Bet ivaldzius laiko transformacija atsiveria galimybe laikui igyti neigiama reiksme ir galime stebeti "paradoksus"-is pradziu suzinome apie ivyki,o tik paskui jis ivyksta.Bet ivyksancio ivykio fakta vykdo vykdantis "priezasti -pasekme",kuria kas sekunde galima pakreipti kita linkme.Todel ir net ivaldzius laiko-erdves kontiniumo parametrus pvz,Kristaus atveju -niekas tvirtai nezinojo ,kad butent taip ivyks.Musu vertybes yra vertinti Vertybes,gerbiant,tiek vertybe,tiek vertintoja.
Visata -labiausiai kintanciu parametru erdve.Visatu yra nesuskaiciuojama begalybe,tikraja zodzio prasme.Musu visatos "pleve" lieciasi su kitu penkiu visatu "plevemis".Tie susilietimo taskai-nesuvokiami protu antimaterijos atmainu,antilaiko,minusines erdves antiplazminiai kolapsai.Musu visatos turio forma primintu ovaluojancia-besitranformuojancia is dodekaedro i ikosaedros formos erdve ir savo esme panasetu i pulsuojancia sirdi.Jusu saule-musu kosminio tranzito stumoklis.
Tikint,kad gali pakeisti-rasi ir buda,kaip pakeisti.Malda nedaug tarnauja realybes kaitai,tai labiau saviguoda,todel reali veikla veda evoliucijos gradacijomis.Mazi zingsniai irgi skaiciuojasi.O pakeisti "napalankia ateiti" galima,net netapus "prezidentu".Net labai karsta mintis skriedama zemes biolauku gali pasiekti besuklystancio mokslininko sazine.Kuo daugiau garbingu eiliniu,tuo turtuoliu valdzia labiau slobsta ir uzkerta kelia piktzolem keroti.Net parasytas zodis turi galia.
Negerai-ne kad sergat,bet kad nesigydot.Zmogus turetu nuolat matyti patekancios Saules sviesa.(mano rytojaus ausra paskutine)<Next-Worldis>

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 19:39:09
inkognito>>>Tai tavo spėjimas dar pasiteisins.Gal ir as ORS.Bet kai jau klimatas visai nepasikeitė bet jau pradeda keistis norėčiau tave kuo greičiau pamatyti.

ors 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 19:37:13
as gal pats pasakysiu kad neatspejai.
rsa\ nedaryk staigiu judesiu...

inkognito 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 19:34:43
Tautvyda>> Velgi nesupratai esmės,Eutanazija reikalinga tiems ka prispiria nenumaldoma lemtis,kiekvienas iš mūsų turi naturalų mirties baimės jausmą ir jo neturi tik psichiškai nesveiki aplinkos nesuvokiantys žmonės. Nors aplinkiniams meluojame kad nebijome mirti,tačiau iš tikro yra kitaiparba esi ant tiek kvailas kad taves neveikia pagrindinis gamtos desnis. Tačiau kai reikia prisiverčiame save jos nebijoti ir tik tai skiria drasų žmogų nuo bailio.

Inkognito 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 19:28:28
Bodžiakas>> Visi ateiviai su kuriais bendravau turėjo mūsų žmonių išvaizdą,galimas daiktas kad tokią jų išvaizdą suteikdavo psichokinetinis generatorius o reali ji buvo kitokia. Erdvėlaivyje veikė nuosava gravitacija jis galėjo skristi kokiais nori kampais ,greičiais ir pagreičiais o viduje nesijautė išcentrinių ir inercijos jėgų.
Manau kad mūsų automatai niekuo ne blogesni už jų ginklus,tik kad skleidžia nuodingus dūmūs ir didelį garsą, o Raketos Amraam ir sidewinder puikiausiai nukeptų jų kovinius erdvėlaivius.

2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 19:21:32
'nors'

t.b. 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 19:20:30
inkognito>>>kas nuolat kalba apie mirti ir karus,labai pats to bijo ir vengia..ir jam pritruktu drasos siam poelgiui,nors jis nuolat patarinejo kitiems.Neveltui ir sakoma:"..patarimus duodame tokius,kuriu patiems prireiktu."
As kiek pastebejau,jog noprs nesate seni(ne 100-meciai),bet nuolatines kalbos apie distrukcija,mirti.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 19:18:10
Bodžiakas>> Na man atrodo kad ORS ir esi pats,nes visa gauta informacija iš RSA ir tavęs apie jį rodo jog tai tu. Tavo planas gali būti atsivilioti mane arba Pokštininką ir per mus pabandyti išeiti į Rsa.
O Rsa sakė kad gali būti jog ORS jau senai žemėje nors žino kad jo kariauna čia nei kojos nežengtų. Nežinau kas yra bet tikriausiai turi su juo kažkokių sąskaitų nuo senų laikų ir nori su juos susitikęs jas išspręsti. Tačiau manau jog mūsų nereikėtų į tai painioti nes mes nenorime pyktis nei su tavim nei su RSA.Mes geriau pasiliksime neutralūs.
Tokias išvadas priėjau gretindamas faktus ir remdamasisi dedukcinio mąstymo išvadomis. Pasakyk ar atspėjau?

inkognito 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 19:08:43
Tautvyda>> Geresnis verslas būtų įkurti mirties klinikas,kokios yra Šveicarijoje. Į jas vyksta mirties turistai kurie serga neišgydomomis mirtinomis ligomis. Ten jie išgeria savo dozę barbitūratų ir saldžiai užmiega visam laikui,tai natūrali eutanazija. Tik reikia kad saskaitą apmokėtų iš anksto,nes kitaip bus bankrotas ir per notarus sutvarkytų reikiamus dokumentus,kaip testamentai,svanoriško pasitraukimo iš gyvenimo sutartis ir t.t. Toks verslas būtų naujovė Lietuvoje ir sutrauktų didžiulį pasmerktūjų kančioms ratą iš rytų europos. Tokia klinika kol kas veikia tik Šveicarijoje,gydytojams jokios atsakomybės,na nebent netiksliai apskaičiuotų dozę jei per mažai nesuveiktų o jei per daug organizmas pats pašalintų nuodus sukeldamas vėmimą... Bet tai vienintelis rizikingas dalykas ir dozes skaičiuoja kompiuteris....

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 19:04:53
inkognito>Ir kaip jūs spėsit patobulint technika? Tuos skraidymo aparatus ar turi modernu ginkla kuriuo galėsi pasipriešinti?tau rekėtu turėti erdvėlaivių brėžinius ar buvo ateivių kurie išvaizda į žmones panašus?Kokia jų apranga?O kaip tau atrodo kas tas ORS ?Kažkoks čia protinguolis buvo užrašes kaip reikėtu tiem ufonautam atspardyti šikna.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 18:46:39
Bodžiakas>> Jie kalbėjo jog po 20-25 metų mus užpuls. Aš jiems pažadėjau kad per tiek laiko mes gerokai patobulinsime savo techniką ir kai jie tai pabandys daryti gerokai iškaršime jiems šiknas,kad maus atgal neatsigrežami. Gal turi informacijos apie jų karinius ketinimus? Ar pažįsti ORS,o gal pats jis ir esi?

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 18:42:38
Joks žemiškas prietaisas negali atlikti tokių manevrų, pasitelkiant dabartines medžiagų stiprumo ir varomųjų jėgų technologijų galimybes. Ir joks žemiškas pilotas negali išgyventi veikiančių inercijos jėgų - žmogaus kūnas būtų tiesiog sudarkytas.
Kai kalbama apie NSO grobikus, viskas tampa labiau problematiška. Daug kontaktuotojų teigia, kad NSO įgulos yra identiškos mums išvaizdos, ar pasižymi mažais skirtumais - ilgi pirštai, platesnės akys, kurie yra beveik nepastebimi, žvelgiant iš evoliucinės pusės.
Tokie "kosminiai broliai" paprastai yra pagražinti prasimanymais. Kai nagrinėjame mažiau angeliškas su NSO susijusias būtybes, ribų tam nėra. Nepaisant pastangų įvardinti NSO grobikus tik kaip "pilkuosius", pranešama apie galybę kitų pavidalų būtybių. Štai trumpas sąrašas geriausiai žinomų padarų:
-- gauruoti nykštukai (hairy dwarfs)
-- milžiniškos amebos (giant amoebas)
-- robotai, arba įvairių dydžių ir formų daiktai (robots, or various sizes and shapes)
-- milžinai kiklopai (cyclopean giants)
-- goblinai sidabraspalve oda (silver-skinned goblins)
-- vaikų dydžio humanoidai (child-sized humanoids)
-- dvokiantys gauruoti monstrai (stinking hairy monsters)
-- sparnuotos būtybės raudonomis akimis (red-eyed winged creatures)
-- dvikojės beakės būtybės su gobtuvais (hooded, eyeless bipeds)
-- begalviai padarai su šikšnosparnių sparnais (headless bat-winged things)
-- žmogaus dydžio vabzdžiai (human-size mantids)

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 18:30:04
Vadovavau humanoidu expediciniam buriui,prieš daugybę metų.Jie turėjo skristi į žemę kad atliktu jiems skirtas pareigas,kurie daro iki šiol bet nedaugelis.Pagal albuma kuriame yra žvaigždėto dangaus žemėlapiai vaizdas buvo trimatis holografinis jame nubraižytos linijos jungė žvaigždes,storosios linijos žymi prekybinius maršrutus,plonosios periodines ekspedicijas,o punktyrinės linijos-būsimus skrydžius.jie nesenei sumanė sukurti milžiniška erdvėlaivy kuris vadinsis ADROMEDA 3000.

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 18:15:16
inkognito>kad ir kaip gaila būtų bet negaliu tau kaip nors padėti,tie tavo milimieji humanoidai tavim tik pasinaudojo,tu buvai kaip masalas bandymu žiurkė.Net jei sujais turėjai reikalų tainet keista kaip tu likai dar gyvas.Jie prieš daugybė metu turėjo daug aukų,ankščiau kai kuriuos žmones pasigrobdami,jie juos pasilikdavo ir užmigdydavo visam laikui kažko jiems suleisdami po tuo juos išsrodinėdavo,bet tie žmonės papuldavo budami valkatom ar kažkokiais nusikaltėliais jie visa žmogaus anatomija ištudijuodavo.Matyt tu jiems patikai,najuk buvai kažkoks ypatingas jiems žmogus tu jiems labiausiai buvai reikalingas su tavim jie kažka eksperimentavo,betnesakysiu ka Ir kam tu leidaisi jų ikalbamas kodėl leidaisi kad tau tie menki pienburniai vadovautų.Turėjai būti baisiai isigandes tada.Bet tu jau seniausiai išbridai iš šios klimpios košės .

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 18:12:23
inkognito>>>nevargsiu ,tikrai nebevargsiu...

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 18:10:56
pokstininkas>>>tik mintimis..

Inkognito 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 18:08:14
Tautvyda- gali nevargti,šita aukso gysla ir be tavęs sėkmingai eksploatuojama,tų kurie valdžai turi ką svaraus pasakyti.....

Inkognito 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 18:04:27
Pokštininkas- dar patikslinsiu mėlyno drambliuko su raudonom ausytėm-ROŽINĖ SVAJONĖ

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 17:54:00
Tautvida, gal ruošiesi grįžti į Lietuvą?

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 17:50:52
Keistas tu, Bodžiakai. Taip ir neatsakei į klausimą. Kam tau reikalingi tie susitikimai? Negi manai tokiu būdu prisikasti prie rsa? Kaip Žemėj sakom, drambliuko svajonė.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 17:50:09
Inkognito>>>Manau ir Tu supranti,jog,NE GALVOS LINKTELEJIMO REIKIA PRITARIMUI,O LESU IS ES.

Inkognito 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 17:49:16
Bodžiakas - tai parašyk nors miestelio pavadinimą,nes miestelių galybė.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 17:39:33
Bodžiakas-aš nesišaipau tik duodu praktinį patarimą,juk jei jau atostogauti ir turint tokias galimybes kaip tavo tai kam išsirinkti kiaulės uodegą iš viso bliūdo mėsos?
Na o jei rimtai,tai gal gali man daugiau suteikti informacijos apie tą istoriją kuri nutiko man su humanoidais,nes atmintis dar ne viską sugražino,kai kas dar ir dabar yra jų užslaptinta. Man dar pilnai nepavyksta perimti inplantų veikimą ir pasijungti prie jų duomenų bazių. Gal ta tema turi kokių idėjų? O gal tai būtų mums abipusiai naudinga,pvz. tu galėtums pasitikslinti kai kurias galaktikos koordinates,o aš nusikopijuočiau antigravitacinio modernaus įrenginio schemą,nes dabar kuriu tokį,kuris galaktikoje buvo naudojamas prieš milijardą metų....

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 17:37:20
CELBER>>>ko neatrašai ubagu karaliau ?

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 17:34:35
pokstininkas>kad atostogauju tai ne tavo reikalas žmogėne eik varnas pagasdinsi su tokiu veidu nes žiurau neturi ka veikti whahaha!!!

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 17:32:04
Inkognito>davai susitinkam,atvažiuok į šy miestely kuriame randuosi.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 17:30:27
Tautvyda -Gal ruošiesi senelių namus statyti? Ar senatvės išsigandai?
Prezidentas tai tikrai tam pritars juk greitai baigsisi jo kadencija tai kur jis desis? Nuomos nemokėjo tai jo tapkes išseno buto išmetė....

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 17:28:49
šaipotės iš manes ?

inkognito 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 17:19:33
Bodziakas- aš tai vietoje taves atostogauti būčiau pasiėmę kokio 2 metrinio nigerio kūną,to tai nors įrankis OHO,o japono kaip 13 metų berniūkščio. Na bet kita karta busi gudresnis tur būt....

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 17:07:07
Bodžiakai, ir kiek laiko čia atostogausi? Nesuprantu, kam tau tas susitikimas reikalingas. Gal, pvz. nori užgrobti mano kūną, panaudojęs TOYOTA magija? :)

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 16:57:38
BODZIAKAS>>>ar tokiu kaip tu yra Zemeje daug?

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 16:26:06
Ir galiu laisvai bendraut šia kalba.

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 16:24:29
pokstininkas>esu vienas šioje planetoje aš kaip lygus žmogus prisiemes vieno gyventojo kūna aš čia atostogauti atvykau.Mano kūnas ilsisi o mano pasamonė kitam kune aš persikėles esu žmogiškame tai HYUNDAY
magija man padėjo.Gal nori susitikti?

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 15:48:40
Bodžiakai, tai kokiais keliais atsibastei į Žemę? Ką čia veiki?

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 15:36:26
poskstininkas>>>kol kas?

jietis 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 15:33:28
<Next-Worldis> \\\Sakai `mokslinis žingeidumas`. Ką mes galime pakeisti, kad ir tie mūsų mokslininkai, užsisklendę savo kąstoje, nieko neisileidžia ir patys klaidingu keliu eina, ypatingai kas susiję su pazangiom, kosminėm technologijom. Buvau šokiruotas, kai perskaičiau apie Enšteiną. Pasirodo, jis buvo nedasivystęs, atsilikęs psich, ligonis, bet kažkaip, dirbdamas patentų biure, sugebėjo savo žmonos(serbės) išmąstytą realiatyvumo teoriją, užpatentuoti savo vardu. Ji buvo neužbaigta, nes ši pasimirė, tai ir jis jos neužbaigė.
O dabar, daleiskim, aš sukonstravau vandeniu, vietoje benzino, varoma automobilio variklį, tai nė neapsižiūrėtumėte, kai naftos magnatai mane ir visą su tuo susijusią aplinka pelenais paverstų, arba dar ir tų nepaliktų.
Tai mums nieko kito ir nebelieka, tik melstis, o dabar, jau net nebeaišku ir kam.
(Visa laimė, kad nors aš žinau kam , bet ne Anubiui;) )

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 15:18:53
Kai bus darbai baigti pazadu padovanoti paveiksla..:)

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 15:17:42
Jietis>>>Butu galima kreiptis i prezidentura...Maciau nete figuruoja oficialus rysiai su Vokietija.Juk Seneliu namus statyt,tai ne akvariuma zuvims isiruost..

Cerber 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 15:12:14
ne homosapiensus aš medžioju, tik kad jie nuolat painiojasi ant kelio, kur šausi ten į homiką pataikysi, o tikrasis grobis slapstosi homikų minioje :(
tai ką man daryt? laukt kol minia išsiskirstys, ar naikint ir viską? na sako kad tikslas pateisina priemones :/

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 15:07:49
Bodžiakai, piratai nebuna piktavaliai, ar ne? :)

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 14:46:41
Nebijokit manes neesu piktavalis.

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 14:46:04
Esu panašus į jus žmonės,skiriuosi tuo kad aš melsvas,plaukų spalva oranžinė rausva su auskarais kaip ir mano bendražygiai. Mes dėvime panašia karių apranga,aš jų vadas vadinamas BOJACK UNBOUND.Galiu pasiversti į antra forma,sukaupes išorine energija tampu žalsvos odos spalvos tada mano raumenys isipučia.Taip mano atskleidžiama visa jėga.Tai pavyksta su šiuo magišku vėriniu kury nešioju.Esu perženges žmoniu galimybių ribas.

marius 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 14:38:49
ieskau paneliu graziu

jietis 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 12:31:46
pokštininkas\\\ Na taip, cerberis kazkaip reabilituojasi, nes medziodamas homosapiensus, pats to nenoredamas, vykdo dievu valia. :\

jietis 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 12:22:37
Tautvida\\\Turejai nusiskundimu del uzkoduoto verslo plano, tai siulau kazkelinto pasiulymo metmenis cia.
Yra l. neblogas objektas, kuriame galima irengti seneliu namus iki 100 vietu su perspektyva plėstis. Cia pas mus si problema yra katastrofiskame lygyje, tai reikalingi ir remejai ir altruistai.
Nepagalvok, kad tu namu man kada nors reikes. Mane vaikai zadejo, pagal visas lietuviskas tradicijas, su rogutemis i miška isvesti, kai ateis tam laikas.:))

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 12:05:19
Jieti, nebūk greitas daryti išvadas. Kas iš mūsų žino kokia buvo keturiolikta korekcija? Gal tai buvo pasaulinis tvanas?

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 12:03:28
Bodžiakai, tingiu žiūrėti tą filmuką. Tai esi mėlynas su smailiomis ausimis?

jietis 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 11:46:44
t.b. medžioklės safari.

jietis 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 11:42:35
<Next-Worldis> Norėčiau aiškumo štai tokiu klausimu;
sakei Jūs siuntėte savo pranašus, bet mes nesuprasdavome. Kristus, tikiuosi, irgi buvo Jūsų atsiustasis. Tai kaip dabar paaiškėjo, Jūs ir Jis iš anksto žinojote kuom viskas baigsis. Kad Kristus bus nukryžiuotas, kad geriausias mokinys Judas turės Jį išduoti, kad pats Judas žinojo, jog turės atlikti tą juodą darbą. Tai patvirtina neseniai, atsitiktinai :) surasti Judo Evangelijos papirusai. Tai Kristus ir leido sau gyventi, kaip `Davinčio kodas` teigia. „ Vis tiek būsiu paaukotas, reikės tų aborigenų sielas išpirkti, tai nors pagyventi reikia.“ Maždaug taip.
Jūs žinojote, kad krikščionybei po to ateis sunkūs laikai. Svarbu, kad mes nustotume garbinti Saulę, perkūną, ąžuolą... Atrodo, taip viskas ir vyksta, bet kas toliau?
Gal taip ir numatyta, jog visas mūsų gyvenimas-tai nesibaigianti kančia, su trumpom laimės akimirkom. Suprask :` Per asta-ad astra`.(per kančias- į žvaigždes).
Tada, kaip Pokštininkas sako, Jūs žinote, kad mūsų pasaulį valdo 20 šeimų su kažkokių ateivių pagalba. Tada, vadinasi, Jūs žinote, kad kaip inkognito sako, yra grobiami žmonės vergijon ir taip pažeidžiamas pagrindinis Dievo Įstatymas-laisvės įstatymas. Turėtumėte bent patikrinti kas ten toje P-3 planetoje dedasi. Bet panašu, kad ir tai žinote.
Taigi, kaip danguje-taip ir ant žemės. Jūs gal nekariaujate, Jūs užsiimate dvaro intrigom, lošiate kažkokią šachmatų partiją ir žiūrite filmukus apie karą iš žemės ir kitų aborigeniškų pasaulių. Neabejoju, ateis laikas ir N.E.S.A.R.A.I. Bet svarbiausias dalykas, Urantijos-kaip rezervato apsauga. Ne kad pas mus kas atvyktų, kaip į medžioklės samarį, o kad mes iš jos neištrūktume su kuoka ir neapgriaužtu kaulu dantyse.
Tai kaip mums elgtis? Gavus į vieną žandą, atsukti antrąjį? Suradus šachido diržą, užsijuosti jį?
Nusileidus lėkštei ir išlipus dievams su languotais švarkais ir blasteriais ant krūtinės pasitikti juos gėlėmis? Ar dėl jų pramogos, pabėgioti kaip kiškiams po kopūstų lauką ir pažiūrėti kuom visa tai baigsis???
Aš taip nežaidžiu. Jūs norite, kad mes patys suliptume į medžius ir sukištume galvas į kilpas. Tokios serijos dar turbūt, nematėte?
O paskui sakai „ bus atimtos jūsų sielos ir reinkarnacijos ratas“.
URA, URA URANTIJAI!!! ;((((

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 10:39:07
jietis>>>.. ko verti sventrasiai?Kuo daugiau isileidi nereikalingos info,tuo daugiau abejoniu..abejones naikina tikejima ir pasitikejima..

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 09:21:44
pokstininkas>>>manes nera tarp tu ju taciau pastebejau kad yra animacinis filmas sukurtas kuriame mane vaizduoja www.youtube.com/watch?v=V7NqZPLPznY

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 08:37:51
Bodžiakai, o kuris tavo numeris iš to puslapio? Kaip tu atrodai? ;)

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 08:34:12
Jieti, teisingai pastebėjai. Vargu, ar rasi mūsų planetoje bukagalvį (suabejojau šiek tiek dėl cerberio), kuris norėtų sunaikinti pačią Žemę, o juo labiau Saulę. Dėl tos energijos, kurį gresia iškilti iš mūsų atminties klodų, tai situacija labai jau užneša į vaikus žaidžiančius su degtukais. Negi tikrai nėra jokio žmoniško būdo "atimti degtukus"?

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 22 d., antradienis, 08:27:45
inkognito>>>sveikas ka tu vis eksperimentuoji ? Manes jie neišvarė jie su manim pagarbiai elgėsi kai atvykau į jų planeta.Su keliomis ateivių rūšimis tau teko susidurti? http//:uno.whi.az/foto%20humanoid.html

Paslaptis 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 23:28:26
Sveiki, papasakosiu mano pazystamu matyta ivyki. Jie buvo tryse ,tvarkesi darze, nuosaliau nuo miesto.Diena buvo rami jokio vejo ir pns. Zmones tikrai suauge o nevaikai :). Buvo nedidelis namelis apkaltas daililentem(kaip sandeliukas) Taip pat stovejo siltnamis(toks su plastasiniais lankais su plevele), salia jo dar buvo sudeti mediniu langu remai.Tai va....Tik staiga pasigirdo garsas, atsisuka ogi ziuri nuo namelio atsokineja daililentes ! Nu cia dar nieko...Paskui nuo siltnamio nusiplesia plevele ir susipleso i skutelius, pakyla langu remai kazkur i 2 m auksti , nuslenka iki griovo ir krenta. Draugai stovi apstulbe...Galiausiai (kulminacija) sandeliukas pakyla nuo pamatu i ~4m auksti ir nusileidzia atgal. Tai va tokia ta istorija.Is kart pasakau zmones buvo patikimim, blaivus, ir visi 3 tvirtina ta pati. Be to ten buvusios drauges tevas mire 1 savaites pries ta ivyki.

jietis 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 22:11:42
<Next-World> \\\ Panašu kad artinasi man eilinis atsiprašymas.:) Kad tik spėčiau. Bet.
Apie šėtoną. Tai ko verti tie šventraščiai, biblijos, net urantijos knyga? Visa tai pasakėlės aborigenams? Visgi, gal patvirtink, arba paneig, kad puolęs angelas buvo, tik dabar jau sunaikintas, nors pasekmes mes dar l. ilgai jausime.
Žveris manyje buvo pabudęs, kai buvo realus pavojus mano gyvybei ir grėsmė mano šeimai, vaikams.
Na, jau kas i Saulę kėsinasi, tai aš sutinku su tavimi, tokius už borto. Mūsų kosmologijoje Saulė užima deramą vietą. Mano tauta užaugo su grąžiausiom pasakom apie Saulutę, Saulelę, Saulytę, Saulužę, Saulužele-motinele...ir mūsų kelias-šviesos kelias.
Kietųjų spindulių pluoštas-kažkas įdomaus ir vidinė, pavadinkime, nuojauta man sako, kad viskas genialiai paprasta, kaip tornado, kuri mes greitai pažabosime. Jeigu tai ir ivyktu, tai tikrai paprašyčiau pvz.Indekritų, ar dar ko nors, kad neleistų man nuprotėti is laimės ir tuo sukelti jums kokį tai pavojų.
Gale teksto tavo palinkėjimas mane ir ištirpdė ir sustiprino kažkaip tai ? ne dėl to, kad norėčiau ką nors valdyti. RESPECT.
p.s. Ar ne Indekritas pats busi?

2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 21:59:22
~>>>>>>>o savo patyrimus galesi'aprasyti' po menesio..:)

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 21:57:49
inkognito>>>'maloniu' tau sapnu,siunciu linkejimu ir turetum pradeti sanprotauti kaip suauges zmogus...

inkognito 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 21:40:36
Bodžiakas - Sveikas kas geresnio,Kaip sekasi piratauti?
Taip man ir neatsakei,ar tave Thorniečiai išvarė iš erdvėlaivio?

Cerber 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 21:34:01
BODŽIAKAS, tai kur skiriam pasimatymą?

Cerber 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 21:13:48
ah tos širšės, argi neįdomūs sutvėrimai, žudymo mašinos, 30 širšių per tris valandas gali sudraskyti visa 30 tūkstančių bičių koloniją beveik nepatyrusios nuostolių..
žmonės ne vieninteliai sutvėrimai žemėje kurie kariauja :)

Cerber 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 21:09:49
BODŽIAKAS, na tu manim nesirūpink, aš jau kaip nors atlaikysiu tavo nežemiškos energijos srautus, dar ne tiek esu atlaikęs ;] kad tik tu atlaikytum manuosius, nes manoji energija reikalui esant geba materializuotis..

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 21:09:02
Nubaidyk viena širše ir jų daugiau priskris kad ir kiek prisirinks visvien liks tik smulkmė.Tas pats kaip su didžiagalviais padarais.

seks-mutantas 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 21:07:31
Nesuprantanti- daug nekalbejusi geriau atvažiuok - nurauksiu.

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 21:05:08
Jus visi man kaip skieriai javu laukuose?

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 21:03:37
Cerber>>>tai ir numačiau kad tai atrašysi man,nesipusk per daug žmogeli ir nenusirašyk nesamoniu kad aš tavo vardu buvau pasirašes aš kitu nekopijoju.Tai nori susitikti?Norėčiau paklausti ar tavo kunas atlaikys mano energetinės energijos srauta jei prisiartinsi prie manes.Labai galingas esu vadinamas kosmoso piratas su savo gauja aš kovotojas.

nesuprantanti 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 20:49:47
santa antonio as jiusu zmones nesuprantu kai jus per dienu dienas galit dziuti sitam pradvokusem teiviu ismatomtinklapy geriau ziuretumet i dziustancius dazus kalbates apie kaskokius vejius tikrai kaskokie nesveiki (kaip sako mano matematikos mokutije:)jus gal cia bandot atskleist visas pasaulio paslaptis a? nu matos kad ner ka jums veikt dziaukites vasara o nespeliokit kodel man ce pasigirdo tai ar tai .cia vat mano patarimas !

Dovile 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 20:25:41
As Dovile Savickaite papasakoksiu jums wiena istorija man yra 12 metu greit bus 13 ir kaip as ejau dirbti i stiptizo bara sutikau toki zalia zmogeliuka ispradziu galwojau kad jis ne tikras bet paskui jis pasake labas DOVILE SAVICKAITE ir as pasakiau ka???? jis atsake labas ziurke tada as nukritau o tuo metu jis mane ispriewartawo o kita diena as turejau zaliu zmogeliuku as juos labai mylejau ir laikiau juos sawo waikais o paskui man drauge pasake DOVILE SAVICKAITE cia gi zaislai o as tada ir kritau ant zemes o veliauas ji vel pamaciau ir nuo siol as esu pati zalia ir gywenu ne zemeja tad as DOVILE SAVICKAITE siunciu linkejimus savo mylimajai sveksnai....iki pasiilksiu sawo mazu zaliu zmogeliuku...

Cerber 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 19:41:58
eh, o man žadejo kad aš būsiu vienintelis atsakingas už šio pasaulio sunaikinimą, o dabar dar teks dalintis šlove su Next-World ir jo mikroleptoniniu-kosminiu daleliu koncentracijos generatorium. pasaulis neteisingas :(

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 19:19:48
Kaip pas jus pasiekiama vienybė? Kokiomis vertybėmis vadovaujatės?

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 19:14:46
Ar mūsų visata yra išraižyta tokiais tuneliais? O Saule svarbus mazgas?

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 19:09:31
Žinoma, aš to negaliu įrodyti, bet manoma, kad mūsų pasaulį valdo 20 šeimų susivienijusių su kažkokiais ateiviais. Nemanot, kad kažkas sąmoningai iš šalies sabotuoja jūsų planus? Jei taip jie nesiveržtų mūsų valdyti bet kokia kaina, gal viskas susitvarkytų be jokių korekcijų?

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 18:57:14
>>>Setonas tera padorumui nerealizuota dvasine energija,ne Subjektas ar kokia gyvastis.Kai save slopinate gerumui-uzdarote pilnatves cirkuliacija,ko pasekoje vienalyte energija skaldoma,o prislopinta samone sukuria asmenybes seselius,kurie gyvena jusu viduje.Seseline energija virsta asmenybes negatyvu ir pradeda "pudyti" samones uzkuliusius,sukeldama psichikos nepakankamuma.Jei zveri tavo viduje pazadina koks nors incidentas ar zodis-reiskias tas zveris vis gi egzistuoja tavyje ar budrumo,ar mieguistumo pavidalu.Tas zveris viduje(kiekvieno)ir trukdo vienytis su kitaminciu ,ar kitatauciu.Nors vel gi tas zveris -tai tik neisreiksta energija,o ne gyvis.
Pas mus visi vieningi,nors skirtingumas issireikstu iki nuostabu.Tevas ar sunus lygus,kaip ir jus ar mes.Jus mums absoliuciai jokio pavojaus nekeliat,kadangi musu civilizacija jusiske pranoksta (0,98 mjrd.zemisku metu).Pavoju keliat savo zvaigzdei,o ji kol kas labai reikalinga Galaktikai.Jusu vadinama Saule jums nepriklausones tai ne tik gyvybes palaikymo generatorius,reikalingas jusu egzistencijai.Saule turi ir kita paskirti.Bet pazeidinedami Universinius desnius, materialia vystymosi linija norit iskopti i Kosmine erdve; dar patys nezinot, kad labai netolimoje ateityje is jusu geno fondo iskils info apie neregetos galios energija,(kas mus ir neramina), ir kad nepazabota energija nepavaldi sveiko proto kontrolei -jusu bus panaudojama destruktyvizmui,kas labai pakenktu siai zvaigzdei.Ir nei viena issivysciusi civilizacija netoleruos,tokiu beprotybes apraisku.
Kietuju spinduliu pluostas?-salyginai asociajuotusi su "suspaustu" kvantu srautu sruvanciu vamzdzio sienelemis(lyg lazerio spinduliu,kurio vidine erdve-tustuma).Srauto ilgis ir diametras-reguliuojami dydziai.Priesingai,nei "tradicinis sviesos srautas,kuris atsimusa i pavirsiu,kietasis spindulis gali nesiekti pavirsiaus pageidaujamu atstumu.Spindulio kietumas pranoksta plieno tverme..Jei spindulio diametras pasirenkamas pakankamai didelis,o ilgis imkim nuo zvaigzdes iki zvaigzdes:-tokiu tuneliu nukeliaujama per kelias zemiskas valandas,kadangi spindulio-tunelio viduje keiciasi materijos savybes.
Esu jaunas salyginai.Kaip minejau laiko tekmes sustabdymo fenomeno ivaldymo deka.Atmetus tai-mano amzius(jusu laiko skaleje)skaiciuotusi 12657m.
14-kos korekciju deka jus esate tokie kokius dabar save matote,bet to nepakanka Kosminiu mastu paemus.Be korekciju liktumete,kaip australijos aborigenai ar pan.Patys matot -kas neevoliucionuoja kokiame laukinio lygyje lieka .Todel ir jums reiskiamos kosmines pretenzijos.Koreguojamai Civilizacijai galima atlikti 17 korekciju(cia analogas butu:injekcija nuo maro,reanimacija).Tad jei ugdomai civilizacijai mums nepavyksta idiegti samoningumo ,(kai ji to nenori ir priesinasi)-daroma isvada apie nevykusi projekta ir neuzgimusi civilizacija abortuojama - utilizuojama.Kuo aukstesnis issivystymo lygis tuo didesne atsakomybes nasta.
Paskutinis sansas..-Isijungus mikroleptoniniu-kosminiu daleliu koncentracijos generatoriui bus stimuliuojama "sviesioji" samones dalis virpesio bangomis,ir tai butu dviguba korekcija,be to sintetinti "geruma"- tai jau arteti prie dirbtinos transmutacijos-nenaturalu.Liktu paskutinioji 17 korekcija,bet to geriau nesulaukti-tai baisiau uz pati baisiausia pragara kokio net negaletumet isivaizduoti.Zinoma tai megakosmosintetines priemones,bet be ju neislipat is jokiu evoliuciniu duobiu.Kaip minejau Galaktikoje skaiciuojamos ne planetos su bet kokia gyvybes forma,bet issivysciusios civilizacijos,kurios taikiai,su moksliniu zingeidumu sugeba nukeliauti iki sau sekancios artimiausios zvaigzdes-tai ir skaitosi Pirmas Kosminis Zingsnis.
Todel ir sakau nekurkite sau pragaro nei pavieniui,nei visumoj,nes nuo jo ir zusit.Laikykites emocines ir minciu svaros-higienos,bukit padoriais dydvyriais ,stipriais kaip uolos,kantrus kaip kalnai ir garbingais kaip Dievai.Nes Dievai valdo ir gyvenima ir mirti,jei panasesite i juos -ateityje ir jus valdysite viska.
>>>turesiu,tik dvi galimybes iseiti i eteri.Po triju ausru(zemes)isvykstu.<Next-Worldis>

Cerber 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 15:51:44
taigi žmogus (ala ateivis) pasakė :"Rysio pabaiga.", ko jus dar laužot antenas?

jietis 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 11:29:24
<Next-World>\\\Kiek mes dar turime laiko kosmose mediniu spinduliu pluosto paieskoms? Koks tai laiko tarpsnis nuo ausros ligi ausros musiskais matais?
Del agresijos, tai tu teisus, nors as jos neskleidziu, kol niekas manyje nepazadina zveries. Yra buve tokiu atveju, bet as del to savimi visai nesizaviu ir atleidau tiems, kurie nezino ka daro. Tu, matau, nemazai zinai, bet sutik, ne viska. Kas mus kas antra perprogramavo, kad einame religija pries religija, tauta pries tauta, rase pries rase, brolis pries broli...Ar nematai šėtono nuopelnu? Gal tikrai dar esi labai jaunas? Kaip ir musu jaunuoliai mano, jog jau visur buvo ir viska zino. Atsiusk geriau mums savo Teva-musu Seneli. Jo gilesne ismintis ir meiles savyje daugiau sukaupes Jis.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 10:11:36
<Next-World> beje, įdomu, kokios buvo tos 14 korekcijų?

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 10:09:10
Pasirodo, esame dar negimęs kudikis.
<Next-World> 2:1 neblogas rezultatas. Gal galėtum parašyti truputį daugiau apie paskutinį šansą? Ką ten turi omenyje? Beje, ne gi jūsų tvarka tokia trapi, kad mūmyse įžvelgiat grėsmę?

L 2006 m. rugpjūčio 21 d., pirmadienis, 08:21:19
Tikraja zodzio prasme-'uzjuodinot foruma'----------------
---------------pasiropdo koks menkas padaras ZMOGUS ...
Gal neveltui vieni tapo(piesia) ZMOGU tarp zmogaus ir angelo-kiti vaizduojami tarp gyvulio,zveries ...

inkognito 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 23:18:18
Na taip suprantama,visi tokie kaip tu žino.....

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 21:46:03
sekmė reikalinga tiems kas nežino ką daro, aš žinau ;]

inkognito 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 21:37:54
Cerber tai tu dar ir žydras? Kaip apie tai nepagalvojau,juk ten pragare vienas kita dulkinat,tam jus velniai ir esat..... sekmes

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 19:27:55
nagi, BODŽIAKAS, aš pažadu, būsiu labai švelnus ;]

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 19:23:59
BODŽIAKAS, kur dabar randiesi? gal padarom pasimatyma, na žinai su žvakėm, šampanu ir t.t.??? ;]

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 19:23:11
na BODŽIAKAS, rašinėti mano vardu žemas lygis, galėjai ką nors originalesnio sugalvoti, ar ir tau implantai smegenis užspaudę?

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 19:21:23
Ačiu kad prisipažinai koks esi .

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 19:20:07
p.s. esu menkysta visatos atlieka.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 19:18:37
o ka, cia jautiesi nesaugus?

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 19:17:22
t.b. jankiai

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 19:17:00
kaip jankai sako: "bring it on!"
šiam romantiškam momentui pasakyčiau ką nors gražaus по рускому bet tavo dekoderiai gali nesuprast.

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 19:15:10
CERBER>norėciau kad ateita į viena pokalbiu puslapį www.uzupis.mes.lt ten tiesiogiai pabendrausim.

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 19:12:29
Kvaily ar nutuoki su kuo turėsi reikala jei dar pasišakosi prieš mane turėsi nemalonumu.

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 19:11:13
Cerber>>>kaip matau vaikine sulaukiai iš manes dėmesio.

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 19:10:17
Dar pažiurėsim kuris iš mūsų žemės planetos padugnė

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 19:09:22
na tos kosminės šiukšlės dar ir kvailos, atrodo tiesiai šviesiai pasakai kažka, tiesiau net nelabai įmanoma, o jos dar klausinėja :/

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 19:07:26
Cerber>cia as kvaily skaitausi kosmine siuksle?

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 18:43:15
klysti, kosmine šiukšle

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 18:24:10
inkognito>man atrodo tautvida ir Next-World taspats asmuo.O gal klystu

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 17:50:39
>>> viskas vyks pagal Aukstesni sutvarkyta scenariju.Aplaidumas-deevoliucijos procesas.Po keturiu ausru isijungs irengimai.Rysio pabaiga.

j 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 17:48:58
ink\\\Pirties nekurk, as svarus. Grili isjunk, as pavalges.Visa kita tinka, tik saikingai, nes tie baliai man jau per pakausi lenda.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 17:39:35
aisq, ir vėl aš už viską atsakingas lieku? :]
nieko nuostabaus, viskas kaip visada, jau įprasta :]

inkognito 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 17:29:02
Next- vorld- Na matai ,galėjai iš karto nuo to pradėti,o tai kol jūsų gerai neiškeiki jums nedaeina.

Inkognito 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 17:20:04
JIETIS >> Gal ir neblogą sugalvojai dalyką gerkles praskalauti,gal atvaryk pas mane jau užkūriau grilį įjungsiu suomišką pirtį įkalsime alaus ir šnapso,o po to aerodrome netoli manes išbandysime mano naujajį skraidantį aparatą.
Kaip pasiūlymas? Jei vis tik nutartum atlėkti brūkštelk žodelį arba paskambink.

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 17:13:27
Uzduotys uzduodamos tukstantmeciams.Zudetes patys.Kiekvienas atskirai per mazai padare civilizacijos kontekstui susiformuoti.Siai dienai Mano deka gaunat "pratesima".As nesusitapatinu su jusu agresija,nejauciu jokio skausmo,nejauciu jokio pazeminimo,tik matau jusu apgailetina buti.Savo inciatyva darau dar daug ko ir nezinot.Priespriesai savo vyriausybei esu isgelbejes dvi civilizacijas,todel man daro isimti.Jei atsitiesite,patobulinsite "kietuju spinduliu pluosto" teorija,bandymus atlikdami atviram kosmose-atrasit neitiketinu reiskiniu,ir tai tik butu pirmas misko medis.

jietis 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 17:08:21
<Next-World>\\\Nu nieko sau! 14 kartu tik atvaziavote ir manote, kad jau viska zinote. Pirma issiaiskink kas ten is jusu Federacijos pastoviai mus lanke, skalde, valde, kirsino tarpusavyje, zude, treme, grobe vergijon...
Ai, shkoda gadac.

j 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 17:00:01
ink\\\Reikia cerberio paklausti is kur jis cia rasineja? Ar irgi ne is Šveic Arijos? Paskutiniu metu jis cia sparna rėzė, gi.

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 16:56:36
>>>jus neismanote biologines tobulybes,pastebekite,kad ir savo gyvunijos aplinka ir suprasit,kad mirtis turi tiek pat sveikuju,kaip ir gyvenimas.Todel zuvantis nuo kitokiu charakteristiku turincio bio rusies vis tiek yra tobulas.Priestaravimu mes neturime,jusu nekaltiname pavieniui,paprasciausiai jus kaip civilizacija nesat uzgime,nors tam jau laikas,todel tai primena globalu aborto analoga.

jietis 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 16:53:00
inkognito\\\eik sau, nejuokink, vel po stalu raitausi. Eik geriau burna plauti, arba atvaziuok pas mane, abu plausime.:)))

jietis 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 16:48:13
<Next-World> \\\Na, matai prisipazinai, kad irgi nesi geras berniukas. Neklausai vyresniuju. Bet tai jie protingai pasielge, leido tau, kad cia butum biski pazemintas, apipešiotas...Kitaip sakant, vargo pamatytum, ane? :)
O ar tu istisai juokauji rimtu veidu, ar kai kada ir juokiesi?

inkognito 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 16:45:15
Ar neatrodo keista kad kai atsirado Ateivis,dingo Tautvyda- matyt mirtinai nusiplukė bevaidindama Next World.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 16:41:12
Next World- keistas debilas esi,pradžioje teigi jog mes jusu kurinys ir del musu ydų kaltini mus. Gal jei šokėjas blogas nereikėtų kaltinti jo kiaušinių,o pasakyti kas kaltas iš tikro Tai jums reikėtu nukapoti nagus kad mus sukurėte tokius netobulus,nes jei nemoki p-isti tai nereikia ir lysti. Atleisk už mano tokį toną bet kalbu su dar neregėto durnumo žąsinu kuris apsimeta aukštai išsivysčiusiu ateiviu,nors mano prie būdos pririšto šuns intelektas dešimt kart didesnis nei tavo. Viename sakinyje pasakes teiginį,jau kitame tu jį pats ir paneigi. Taip kad nejuokink žmoniu ir čiuožk iš kur atvykes, arba kaip sako rusai- kruti pedali poka pizdy nedali.

jietis 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 16:34:22
<Next-World> Pradejai mandagiau kalbeti, tai gal kada nors ir taves atsiprasysiu. Gero zenklo vardan, gal dar papasakotum mums kas tai yra REKLOSTERIS, na tas, kur Marse.

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 16:21:48
>>>Na daugiau nesikartosiu-esu sakes kas esu ir kokie motyvai .Detaterializacija naudojame statybai,pagrinde gyvename ne ant kieto grunto,bet savo planetu atmosferoje tam pritaikytuose oro namuose vietiniuose mazesnio pajegumo erdvelaiviuose.Kiekvienas gyvena kur nori ir pasirinktinai gali nuolat gyventi arba sviesiojoje planetos puseje ,arba tamsiojoje.Savo planetose sukuriame mums priimtina planetos traukos dydi.Perkrovas kosminiu skrydzio metu iveikiame jums dar nezinomu metodu,kas su jusu patirtimi butu analogas -Mirtis.Esu (pagal jusu zemiskus matmenys)naujagimis.Jusu laiko skaleje man butu 0,0726 metu.Kadangi mes ivalde laiko tekmes sustabdymo fenomena-amzius mums neturi reiksmes.Vyresni nepritaria mano bedravimui su jumis.Tai mano ketvirtoji kosmine misija.Ateiviai,kaip jus vadinat ,Zemeje per jos visa gyvavima lankesi ir dare pataisas 14 kartu.

jietis 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 16:15:09
BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 13:27:07
Jietis>>>ka norėjai tuo yrodyti? Viska perkopijaves man neydomios šios pastraipos.
\\\As cia ne prie ko. Tai ne mano darbas.

DEORCINUS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 15:58:56
Next World>..Įdomus tu herojus...Gal esi koks personažas materializavesis iš mokslinės fantastikos kūrinių???

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 15:27:32
Next-World>gana tavo tu paistalo atrasyk kas toks esi?

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 15:10:30
>>>Zmonija su ta kilpa baigia uzsismaugti,o ne bandydama issilaisvinti.Kosmineje erdveje judame -"sviesos reverso:-laiko anuliacijos-:erdves istiesinimo" principu.Visa Visata persmelkta energija,kurios jus dar neatradot.Pazangus jusu mokslininkai iesko resursu antimaterijos projektuose.Ieskoti reikia Antienergijos poliuose.Sau energija gaminames skrydzio metu,tiek kiek reikalinga.Energijos pirmini dydi imame is atiduodamu besisukanciu planetu,bei pagindines sistemos zvaigzdes griztamojo gravitacinio matmens,tada gravitacija igauna kitus parametrus ir saveikoje su antienergija esancia musu erdvelaivyje ,virsta valdoma stichija,be to Visatos elektromagnetinio fono kintamojo dydzio kildinimo per anihiliacijos substratus ir fotongravitronus,perjungia materijos rezima i jums dar nezinoma buvi.Cia i Zeme atvyko musu civilizacijos atstovai,irengti tam tikrus irenginius mikroleptoniniu-kosminiu daleliu koncentracijai skleisti,nes tai ir yra paskutinis jusu sansas.

DEORCINUS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 14:36:33
<Next World>....Ar iš ties Žmonijos padėtis tokia beviltiška ir apgailėtina??Gal Žemės gyventojai,tiesiog pereina "Evoliucinės Kilpos" periodą??Gal neskubėkit priimti totalinių sprendimų.Palikite Žmonijai paskutinį globalinį šansą:)))!!!Ir kam jums atvykti į Žemę,jei viską galite atlikti "neišvykus iš savo namų????

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 14:34:24
Next-World>per daug žinai matau, prisistatyk kas esi jei esi kažkoks NSO pilotuojantis padaras nusileisk į žeme.

START-WORLD 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 14:05:38
Netikėkite Next World,nes tai psichinis ligonis kuris pabėgo iš Žiegždrių psichiatrinės ligoninės ir nuo vakar dienos įlindo į mano internetą. Paskaitykite jo rašliavas pilna gramatinių klaidų argi taip rašytų aukštai išsivysčiusios rasės atstovas?

inkognito 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 13:58:08
BODŽIAKAS>> Gyvenime aš daug kuo užsiimu,o dabar įtemtai dirbu prie antigravitacinio sparno ir daug laiko praleidžiu savo laboratorijoje-dirbtuvėje,kur ne tik gimdau naujas idėjas bet ir jas realizuoju pagamindamas veikiančius prototipus.Inetas man tik būdas pailsėti po įtemptos protinės veiklos,be to privalau grąžinti garbės skolą vienam asmeniui,kuris vietoje manes žuvo P-3 planetoje.

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 13:50:43
-> -> Kai tikit dievais,ar ateiviais-tai tuo megaujates ir iseinate is protu kontroles,bet kai realiai Dievai-Ateiviai atvyksta-ignoruojat,priesinaties,nes tai pazeidzia jusu menkas ambicijas ,ko pasekoje -tipo kariaujat zvangindami tuscias skardines.Sakau Galaktikoje nieks nekariauja ,nes visu civilizaciju pakankamai aukstas lygis tokiom pavojingom nesamonem.Mes apie jus zinom viska,kaip apie visuma,todel jus "isjugti is kosminio tinklo"- vos keliu pirstu veiklos darbas.Su jumis bet kada galime susisiekti ,bet kokiomis rysio priemonemis,nors tai ir primityvu,bet pagal jusu lygi.Nuo siol isigalios biologinis rysys ir info bus apsikeiciama arba krityngai perduodama per jusu prota,sapnus,nuojauta,mintis.Kuri laika galimi nepatogumai,bet tai butina salyga,nes Aukstesnio Kontakto metu jus paparasciausiai isprotesite nuo kinetiniu psichomentaliniu iskrovu savo protuose.Na ka gi musu darbai i pabaiga,o TarpGalaktine Unija greitai tures galutini sprendima.

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 13:33:26
Inkognito>kuo užsiimi gyvenime kad neturi tiek daug laiko?

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 13:27:07
Jietis>>>ka norėjai tuo yrodyti? Viska perkopijaves man neydomios šios pastraipos.

baba 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 13:03:24
san-taka
station


Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...
įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti šio puslapio gale.
UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.
Review of our site in English

san-taka station pristatymas
NSO svetainės lankytojų regėjimai ir liudijimai
Egzistuoja ir kitokios nuomonės - Skeptiko atsiliepimas >>>>
NAUJA INICIATYVA: Dalinkimes mokslo naujienomis >>>>
Svetainės lankytojai dalijasi: Objekto išnykimas >>>>
o naujos - Kernavėje ir kitur... >>>>
Sukurta naujas specialus forumas - Bendraukite su NSO.LT Adminu >>>>,
kuriame galite klausti, kritikuoti ir kitaip bendrauti su WebAdminu.


Fū naikintuvai
Pusiau ateivė?
Mėnulio namas
Poetinės vizijos
Dervišas Chodža
Biržų pamėklė
Žvaigždžių karai
Kas buvo Hubble?
ascension art, 2
Nazca linijos
Tamsioji materija
Povandeninė civilizacija
Didžioji pėda
OBE: išėjimas iš kūno
Lietuviški PUNK
Pro - milžinai
Kas ten bilda?
Minčių valdymas
Ateivių civilizacijos
Sielos grobikaiSiekiai: L. Aizenbergas. Jo gyvenimo metas
Publikacija: Ivanas Naživinas. Judėjas (atnaujinta)
Istorija: M. Miechovskis. Traktatas apie dvi Sarmatijas (atnaujinta)
Rytai: Regima ir neregima Ibn Arabi įtaka
Geri skaitiniai: B. Breiteig. Stokholmas
Paslaptys: Megalitai
Mobis Dikas: N. Trubnikovas. Sakmė apie Baltąjį banginį
Terminai: Ką byloja byla?
Simbolika: Drugelio simbolizmas
Paramokslai: Spiritualizmo apžvalga: Mesmeras ir kt.
Susitikimas: R. Jarovas. Iki pasimatymo, Marsieti!
Daugelio realybių samprata yra svarbi laiko suvokimui. Klasikinė fizika nepaneigia lygiagrečių pasaulių egzistavimo, tačiau tai išveda iš materijos ir antimaterijos egzistavimo. SKAITYKITE: Filadelfijos eksperimento ryšis su Montauko projektu
Forumas: Pokalbiai apie viską
Kaimo turizmas: Aukštaitijos nac.parke
Mintijantiems: Filosofijos forumas
Tikėjimai: Religijų ir Biblijos temų forumas
Bendraujame su Joan Ocean iš Havajų: Delfinų žaidimai
Trumpai apie Havajus ir polineziečių jūreivystę
Norite pažaisti šachmatais!? KVIEČIAME!
Rekomenduojamos svetainės:
Anties pėda
Sachadža joga
Naujesnieji puslapiai:
Oriono ūkas: Vieta, kur gimsta žvaigždės
Žinios apie anomalinę zoną...
Filadelfijos eksperimentas
Senųjų laikų išmintis
Minčių valdymas
Ateitis nebus tokia kaip buvo...
Ar pametėsit į visatos pakraštį?
Šaltoji branduolių sintezė Renginiai:

Visi puslapiai:
Pas mus:

Lietuvoje:

Kitur:

Reiškiniai:

Valdžia, istorija:

Vidinis pasaulis:

Biblija:

Senovės Rytai

Likusieji:

Turbūt neklysime manydami, kad šiandien vis mažiau žmonių lieka abejingi įvairioms paslaptims, neatpažintų skraidančių objektų bei ateivių klausimams. Tai patvirtina ir tas faktas, kad Jūs atsivertėte šį puslapį.
Norėdami dalyvauti NSO el.pašto konferencijoje, pasiųskite TUŠČIĄ laišką adresu nso-subscribe@onelist.com.
1. Spragtelėjus šią nuorodą, NSO svetainė taps pagrindine.
2. Spragtelėję šią nuorodą, NSO svetainę įsiminsite pamėgtų WWW svetainių sąraše.
NSO svetainės prisistatymas atskirame puslapyje!

Cpt.Astera, san-taka@lithuanian.net
Priminimas
Fotonų juosta apie Plejades
Gal tai jau buvo? - istorijos vingiai
Kvantinė mechanika: mokslo ribotumas?
EBR reiškinys
Kaip atsivėrė suvokimo durys
Atlantidos ir Tvano temos
Šiaurės Atlantida

Jūsų žodis
Savuosius regėjimus, paslaptingus reiškinius ir kitą asmeninę patirtį prašome fiksuoti atskirame tam skirtame puslapyje. Aplankykite ir ankstesniųjų žinučių archyvas 26 archyvas 25 archyvą 24,
archyvą 23, archyvą 22, archyvą 21, archyvą 20, archyvą 19, archyvą 18, archyvą 17, archyvą 16, archyvą 15, archyvą 14, archyvą 13, archyvą 12, archyvą 11, archyvą 10, archyvą 9, archyvą 8, archyvą 7 bei archyvą 6, o taipogi archyvą 5, toliau archyvą 4 bei archyvą 3, archyvą 2 ir archyvą 1
NSO svetainės atsiliepimų apžvalga
Jūsų vardas:
Jūsų el.pašto adresas:
Jūsų žinutė:O čia yra lankytojų žinutės
NAUJA INICIATYVA: Dalinkimes mokslo naujienomis >>>>
Egzistuoja ir kitokios nuomonės - Skeptiko atsiliepimas >>>>
Sukurta naujas specialus forumas - Bendraukite su NSO.LT Adminu >>>>

jietis 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 12:44:06
Nu, tai kaip ir baigta pasakecia.:)

rentgenas 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 12:39:33
Next-World\\\Pasiskaitei Babikova ir atejai cia makaronu kabinti.
Get out of here.

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 12:27:18
Next-World>>>žinau kad neesi kokiu dediesi esi tik menkas išprotėjas žmogelis kuris per daug prisiskaites fantastiniu romanų tik mane prajuokinai savo pasakojimais o ar tu žinai kas esu?

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 12:07:32
Next-World>>kas esi?

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 12:06:31
Next Door>>>prisistatyk kas toks esi?

jietis 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 11:42:12
Kazi kodel sianakt as taip gerai miegojau? Ar kad sudalyvavau šv. mičiose, proteviu aukai, ar kad atsirado musu tetis <Next-World> asmenyje? Smagu, kai zinai, jog nesi naslaitis, gal saldainiu, ar baronku atnes? Ir siaip, smagu tureti toki auksini teveli, tik gaila, kad jo sirdis akmenine. Bet gal ir ne, juk viena akimirka susijaudino kaip ir mes, kada kalbejome apie šiena. Labai gaila, kad ne visi tavo, teti, vaikai tau geri. Prisimenu viena toki, turbut geriausia tavo sunu is musu kiemo. Jis buvo ne auksinis, bet gelezinis. Jis kojas visada laikydavo siltai, o galva saltai, kad butu saltas protas. Ji taip ir vadindavome `gelezinis feliksas edmundovicius`. Gaila, ji jau pasiemete, o taip norejome tada, dar smelio dezeje, prapjauti jo krutine ir pasiziureti, ar tikrai jo ir sirdis gelezine.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 11:20:07
na jau, Next-World, kam tas melas toks bjaurus? jokios pažangios civilizacijos nekariauja? anaiptol, anaiptol, kolega mielas, dar ir kaip kariauja. kariavo nuo neatmenemu laiku ir kariaus bus visatoje bent vienas karys..

inkognito 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 10:51:49
Next World- užsiknisk sektante

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 10:23:41
visiems<> jus neisivaizduojant jusu ir musu padeciu skirtumo.Musu civilizacija savo evoliucine -egzistencija skaiciuoja milijonus metu.Galaktikoje jokios pazangios gyvybes formos nekariauja,nors kontroliuoja jums nesuvokiamo masto energija.Jus artimiausius 100 metu su pilotuojamais erdvelaiviais net neisskristumes toliau savo zvaigzdes sistemos ribu.O jusu ginklai palyginus su musu tera tik stringantys ziebtuveliai.Jus gyvuojat musu deka.Kad jus sunaikinti -mums nereikti ,net skristi is savo planetu.Problema ne tame.Niekam nevalia priestarauti kosminiams desniams,net ir mums.Galaktikos erdvese niekas nekariauja .Karai atspindi barbaru,silpnuju,bei visokiu nesubrendusiu asmenybiu veikla.Todel vykdoma tai ,kas turi isigalioti savo laiku.Dabar baigiama montuoti nelastelines savireguliacijos moduliai-jusu paciu labui.Kai kurie zemieciai vykdo pagreitinta pasiruosima kontaktui,kenindami isnaudoti menkiausia issigelbejimo galimybe.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 07:47:36
Next_World, skaityk kad mes jau išejome į kosminę erdvę ir greitai lauk svečių kurie mokes naikinti ir pavergti kitas civilizacijas ne blogiau nei legendiniai Atlantai,iki....

inkognito 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 07:35:58
San Il- neskubek veikti,palukime kol Cerberie su Next- World nuleis vins kitam gerokai kraujo,tada juos pribaigsime abu vienu smūgiu. Būk išmintingas ir veltui neeikvok jėgų.
Cerberi- aišku kad nesiruošiu konkuruoti su kokia nors sekta,mano misija atverti žmonėms akis ir tai darau sutinkamai pagal savo jėgas.
Tai atlieku pakankamai profesionaliai,ir nieko tokie šūdadvasiai kaip tu man nepadarysite.Greitai žmonija supras pavojų ir tokie kaip tu ir Next World būsite nušluoti.
Atkreipk dėmesį kaip operatyviai kovoja pasaulio sveikatos tarnyba prieš bet kokias naujų virusų užuomazgas,tad ir pagrobimo anatomija savo darbą atlieka,nes ją perskaitė virš 10 000 respondentų,ir aišku pasidalino su aplinkiniais o tarp jų pasitaikė ir gana kompetetingų,kurie turi įtaką ir gali imtis atatinkamų veiksmų.Taip kad aš pilnai įvykdžiau savo pažadą duota P-3 nepažįstamajam suorganizavusiam mano išgelbėjimo operaciją,nors ir teko gerokai pasukti galvą kaip tai padaryti mūsų sąlygomis.

San IL 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 02:13:32
Next World, tu tik ziurek kad nepasitaikytu tavo kely toks bedvasis mutantas, kaip ash, ir neisodintu svino gabalo, tamstai, i treciaja aky.
Taip, zmonija techniskai galbut ir nepazengusi, taciau tarp musu yra tokiu zmoniu, kuriu dvasinis pazengimas ir ishtobulejimas toli lenkia jusiskius. Jus teesat apgailetini "chalturschikai" besidedantys dievais, net nepastebesit, kaip jus apdurs tokie menki zemieciai ir patys liksite ant ledo. Jus nemokat kitaip vertinti, nei pagal technikos lygi. Technikos lygis dar ne rodiklis. Bet kur tu tai suprasi. Pamatysi, kai pats susidursi.
Zodziu planas toks. Pirma uzversim Cerberi su savo shaika, paskui Next World :D Kas dar stojasi eilen, m?

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 01:14:55
ir kaip tik ta klaida turi būti ištaisyta..

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 01:14:23
idomi mintis isakyta, neva "suprask zmogau kad esi klaida ir busi istaisyta",
na jei "Dievas" daro tokias "klaidas", tai toks "Dievas" ir yra didžiausia klaida

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 00:57:55
<Next-World> ir dar, jūsų "pagalbos" neprireiks, todel galit nesivarginti keliaudami toki ilga kelia vien del eilines "dezinfekcijos", mes susitvarkysim patys, o po to, siek tiek "patvarkysim" galaktika..
laikas atejo pokyciams, o to kas prasidejo dar priš patį laiką, jau nebesustabdysit..

Cerber 2006 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienis, 00:37:55
<Next-World> deja teks tamstele nuvilti, mes turim kitų planų šiam pasauliui.. nors šiaip ar taip jūs vis vien nespėsit laiku, 2027 gerokai pavėluotai, tuomet jau bus toks metas, kuri galima apibūdinti liaudiškai: "balius baigtas, kur*** namo, cielkos stalus valo!"
jums beliks tik kauliukus po stalu graužti

Cerber 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 23:49:25
kas dabar, inkognito, nepatinka konkurencija?

Nu jo 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 23:28:56
<Next-World> A kodel pilkieji ir thornieciai daro nusikalstamus sanderius su kai kuriu musu valstybiu vadovais, a?

j 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 23:17:08
ink\\\itariu, kad tai ne Tautvida. Ana da sake, kad gavo dovanu-Sveicarija. Ir vis da itarineju kad, kaip mano kaime sako, uz dyka- dvigubai brangiou.

jietis 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 22:54:53
<Next-World> \\\Taves niekas neitikino? O mane itikino inkognito, kad tie ateiviai-tai tokie patys kaip mes, tik dar blogesni. Jeigu cia mes pasakeles sekam, tai leisiu sau ir musiska vaizdeli iterpti;
Susitinka du zmones kokia trisdesint metu nesimate ir kalbasi. Kaip gyveni ir t.t. Vienas is ju ir sako: As tai gyvenu gerai, namai ir Bahamuose ir Floridoje, ir Kretoje...Sedu i savo lektuva ir skrendu sau su zmona kur noriu act. O tu kaip laikaisi?
-"As tai visa savaite nevalges."
Apsikabina pirmasis antraji, draugiskai tapsnodamas per peti ir sako jam
"Na tai, brolau, prisiversti, prisiversti reikia."

inkognito 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 22:50:43
Nexrt World- Tautvyda,supratau iš karto kai užgiedojai apie Anubį...
Nekurkite naujos sektos

inkognito 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 22:26:25
Next World- Iš kokios psichuškės čia rašinėji? Pas tave labai progresuoja šizofrenija,paprašyk seselės kad suleistų raminamujų. Irgi mat viešpats atsirado,dejau skersą ant tokio kaip tu "UFONAUTO"
Pasakyk slaptažodį,tada tavimi patikesiu,nes jei esi tas kuom dediesi jį turi žinoti.O jei ne jukš iš forumo apsišaukėli.

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 21:39:28
inkognito<>esi tipiskas zmonijos atstovas.Nebuves,bet kalba .Nemates,bet tariasi zinantis.Pats matyt is toksinu poveikio neissivaduoji,todel iliuzijos apgaubtas manai,kad kiti tokie .Nezinai matyt pagrindinio desnio,kuris galioja gyvybei atsirasti.Ne planetas,ar zvaigzdes reikia skaiciuoti,bet palankias salygas protingai gyvybei atsirasti ,bei funkcionuoti.Tokiu,kaip jusu civilizaciju,priejusiu susinaikinimo slenksti apstu.Todel pati gyvybe ar bakterijos ,vienalasciu,ar isprotejusiu,kaip puse sios planetos gyventoju-mums vertes neturi.Emociskai nestabilus -silpnumo ir nekontroliuojamo ego pasekme.

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 21:24:35
jietis<>Mes kuriame zvaigzdes,planetas ju judejimo desniu galiojima,gyvybe.Gyvename kas kiek nori.Esame vieningi tuom,kad esame skirtingi.Mirti baisu tik tol,kol galvoji apie ja,o kai numirsti-nelieka gyvenimo nastos.Bet Absoliuti egzistencija prasideda matuotis nuo gyvenimo,o tik po to mirtis,kuri lik savaime viska istaiso.Zmonija daro begales klaidu ir tas klaidas netaiso ,o spekuliuoja ivairiais pasiteisinimais..Be to kopsciasi i kosmine erdve visiskai nepasiruosusi tam,todel nesuprasdama to kelia dideli pavoju kosmines erdves funkcionavimui.Mums neegzistuoja vargas ar sunkus darbas,todel jus sunaikinti milijonus karu lengviau,negu sukurti,o jus gyvuojat kaip kazkas beprasmio ir pavojingo.Bet nuo siol is jusu bus atimtos sielos,o po to ir reinkarnacijos ratas,todel mire amziams liksite dulkemis.Na,o del Vilties....na nezinau,net sujaudinai...reikes pagalvoti,Teks nuvykti i Galaktikos Esmes Zona pasitarimui.Grizes pareiksiu vadovybes nuospredzio paskutini punkta.ANUBIS kad ir grieztas,bet geras.Bet manes nieks neitikino kad nori teisingai gyventi.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 21:20:28
Next Word)- iš taves toks pats ufonautas kaip iš mano bobutes balerina.
Klausyk žasine nelaimingas eikišsigulek ir narkotiku poveikis praeis.
Tavo žiniai mūsų galaktikoje ne 87 000 planetų su protingomis būtybėmis bet 3 milijardai saulės tipo žvaigždžiu kurios turi po 2-3 planetas su protingomis civilizacijomis,o tokių kaip mūsų saulė turinčių tik po 1 planetą yra 12 tūkstančių. Pirma išmok pamokas o po to eik kitus mokyti debile.

jietis 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 21:00:19
t.b. Anubis.
Gaila, turiu atsitraukti nuo ineto kuriam laikui.

jietis 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 20:57:20
<Next-World> Tai nera mano asmeninis skausmas, ar kas. Tiesiog pabandziau subendravardiklinti kazkokia lygti.
Bet vis tiek daug kas nesusiveda. Gal kazkaip galetume palengvinti jusu darba. Surengti kokia masine savizudybe jusu garbei. Tai ir nubis butu sotus ir rankos svarios. O ir mums nereiks kankintis belaukiant mirties. Musu paskutinis siaudas-viltis visada budavo su mumis. Dabar-apsieisim ir be sieno.

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 20:16:45
jietis<>Savo asmenini skausma akcetuojant kaip tik pirmini-sukeliamas arba menkumas arba pasiputimas.Tai neisipaiso i kosminius remus.Zmogus turi buti didis ir garbingas.As vizitorius -pasakau,tai ka privalau sakyti.Tiesa neturi atspalviu.Bus gelbejami vienetai naujai egzistenciniai sistemai kurti.Perspejimai budavo nuolat,bet niekas nepadaryta.Dievu,kaip jus vadintumet tiek gerumas tiek principingumas simteteriopai didesnis,bet visi limitai baigiasi issinaudoti.Ka seji ta ir pjauni,kaip jus sakot.

jietis 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 19:57:26
<Next-World> Kartais gal ir noreciau tureti toki teti, reikia pagalvoti, kazka idomaus pasakai, galima pasigincyti tiesos beieskant...Bet kai cia atejai is karto su dirzu, numetes vazona su sekla, jokiu elementu nesumokejes, tai as ir galvoju, gal tikrai mes tavo vaikai, tik kaip ir turi buti, esame protingesni uz savo tevus, ane? As taip niekada nepasielgciau.

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 19:41:08
jietis<>Tavo dievas visad liks su tavim ar jis issigalvotas ar tau toks palankesnis,nes is iliuzines pleves Zemeje istrunka vienetai,nes kaip ir sakiau jus-kiekvienas sau ,todel ir nesat pazangi civilizacija .Manes gali nevadinti dievu-man to nereikia.As pats zinau kas as esu.O jus zemieciai neturit nieko:Zeme su resursais jums duota,palanki gyvybes forma duota,visa info kaip evoliucionuoti duota.Tik besimegaudami savo ydom net nepastebit kai jau jusu civilizacijos aklaviete nesiderina visiskai su kosminiais desniais.Musu pasauliai palygynus su Zeme Rojus milijard.laipsniu.

jietis 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 19:38:32
<Next-World>Na, kaip pas mus prieglaudoje sako, duok dar puse litro ir is taves uzteks.:)
Papasakok ka manai, ar zinai apie musu biciuli Rsa?

jietis 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 19:23:40
<Next-World> Teveli, tu esi apsisaukelis. Netobulas tavo pasaulis kaip ir musu. Mano Dievas yra tobulas, bet jis neatsako uz tave ir mane netobulus sutverimus, nes dave apsoliucia laisve visiems. Ar zinai si pagrindini Dievo istatyma?

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 19:20:50
jietis<>nuodu nera-proporcijos ir ju junginiai apsprendzia materijos esme.Mes priziurime sia galaktika jusu vadinama Pauksciu taku,gyvename visoje galaktikoje.Ivalde 27-iu ismatavimu egzistencija,bet jum tai nieko nesako.

jietis 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 19:17:21
<Next-World>Tai kad tie jusu kosminiai istatai, kaip tornieciai sako, mazdaug, stulpas, kuri galima apeiti, apslapinti... Jie gali mus nudanginti i menuli, leisti pasivaikcioti po jo pavirsiu, pasigrozeti niekuo...O kad per anksti pasibaigs deguonies atsargo, tai nurasyti kaip tech. nelaiminga atsitikima.

jietis 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 19:06:39
<Next-World>Papasakok, kaip sakaisi, teveli, kokiame zvaigzdyne tavo tavo namai, kelias dimencijas esi ivaldes?
Sprendziant pagal viska, esi apsileides daugevaikes seimos tevas. Tai nesistebek, kad mes parukom, nuorukas metom bele kur, tuscius butelius padauzom...

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 19:03:23
jietis<>Tai jusu dievai debesyse,o mes Megaplanetose evoliucionuojam. Jums Mes ne aukles.Visa vystymosi informacija turite savo viduje,todel ir galite ja vadovautis.Kol savo urvuose skerdziates -tai jusu reikalas,bet jau kai su barbaro kardu lipat i kosmosa,tai kosminiai istatai draudzia.Kiekviena zvaigzde gesta.Mes mokame ne tik prailginti zvaigzdes egzistavima,bet ir sukurti nauja,mums palankiame erdves taske.

jietis 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 18:45:10
<Next-World>\\\Ka jus ten veikiate savo debesyse? Kodel leidote thornieciams simtmeciais, tukstantmeciais, per savo statytinius faraonus, cingis-chanus, napaleonus, leninus, stalinus, hitlerius sukelti karus ir masiskai naikinti zmonija? Kodel leidote thornieciams seti mirtinu ligu virusus? Ar del to, kad ju saule gesta ir jiems nera kur pasideti?

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 18:28:31
jitis,.<>Jei reaguoji i etiketes-pasiklysi iliuzijos labirinte.Dievu nera -Dievas zmonems vienas.Jus neissiaiskinsit ie nepasirinksit Dievo,nes tas kas sukure-tas ir kurejas.Zmonijos kurejas esam mes.Mums visiskai vienodai jusu issivystymas ir tarpusavio santykiai.Jums buvo palikta viskas ir protas,valia ir laisve.Tiesiog tokie kokie esat negalit iseiti toliau savo zvaigzdes ribu-toks istatymas.O gygybes nuostuolis mums net ir nepasijaucia-Mes jau milijardus metu(zemisku mastu)sejam sioj galaktikoj gyvybe ir maziausiai 87.000 planetu klesti protaujanti gyvybe .

jietis 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 18:02:32
<Next-World>\\\Na, dievu tai mes tikrai daug turime. Ir, matau, ne visi dievai savo kuriniu patenkinti. Tai jus ten, dievai, pirma tarp saves issiaiskinkite/, o paskui kaltinkite veidrodi.
Papasakok daugiau ka nors negu inkognito, tai mes patys ir apsispresim, kuris cia apsisaukelis. Kol kas tai tik dumus leidi ir kabini etiketes. Tai tada ir sau uzsikabink thorniecio etikete.

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 17:48:56
jietis><>Matyt,kazko nesupratai.Bus vykdoma Kosmine Dezinfekcija.Zeme-gyvas organizmas,o zmonijos veiklos padermes,tai kaip po branduoliniu sprogdinimu,be to uztersta Gyvybine Noosfera,ir padori aukstesne gyvybes forma arciausius tukstanmecius cia negales funkcionuoti,.Todel arba Zeme palikti,kaip Mutantu-bedvasia buveine arba valyti is pagrindu-Naikinti visa planeta.Ka ir kurios palikti tolimesniai egzistencijai -svarstoma.O fotonu juosta-mistifikuota fantazija-niekas nesvytes iki atomu lygio,netgi priesingai. Jums Dievas-tai mes,nors vadinkint kaip norit.Inkognito apsisaukelis.

jietis 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 17:07:52
<Next-World>\\\Kad fotonu juosta 2012 m., tai mes zinome ir be tamstos. Geriau pasakyk, ar thorniecius ir ju pakalikus isgelbesite? Ar Civilizaciju taryba zino tai ka mes zinome is inkognito?
Bet prisipazink, kad biski nusisnekejai.:) Sakei pirma isvalysi virusus, o paskui Zeme vis tiek paversi asteroidu ziedu.
Mes uztersem zeme, o jus ja sunaikinsite asteroidais ir meteoritais.:) Mes tai kai virusus valom, tai nemetam kompiuterio per langa. Jega-jusu technologijos! Gal pats busi Jego vos liudytojas?:)

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 16:03:51
As vykdau Nutarimus.Civilizacija-yra vienybeje.Mes-jusu kurejai ir ivalde tai ko,net jums ir nesisapnavo.O jus -zmonija tai tik kiekvienas sau.Jusu issivystymas,tik gobsumo itakoje.Jus tampate pavojingi kosminiu masteliu.Todel musu Civilizacijos Sprendimas jau greitai isigalios.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 15:53:36
Pats savo civilizacijos ir nepergeriausias atstovas, matyt, esi. ;)
Kažin ką pats gero įvaldęs? Tik sėti baimę ir griauti?

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 15:46:26
Pokstininkas>-As -Tavo realybe,o tu ir tavo zmoniu rase esat tik haliucinacija,nieko neivalde,neismoke ir dar lipat i kosmosa,todel pyk nepykes ,bet ateina laikas priverstinam pasiruosimui Mirti.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 15:21:58
<Next-World>, pats tu haliucinacija.

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 15:11:12
Jus zmones vieni kitiems esat masine viens kito haliucinacija.Objektyvi realybe priklauso mums ir nuo musu.Ruoskites pragarui-Civilizaciju Kontaktas greitai ivyks,nors jus negalima vadinti civilizacija tik zudot,engiat viens kita ir bjaurojat jums suteiktus gyvybei namus Zeme.Zmonija-Kosmoso geda,Svarstymas pasibaige,jus uztaranciuju nebeliko.Nutarimas-Zeme paversti asteroidu ziedu.Jus dar vienas virusas kuri reikia laiku sunaikinti,kad neplistu toliau.Atsidziaukit paskutiniais metais,virusu valytojai greitai atvyks.Kad mes atvykstam tikrai suprasit-dar pries 7 menesius iki mums atvykstant Zeme nuo savo asies 0,6 laipsnio pasvirs-antiek musu elektromagnetiniai erdvelaiviai iskreipia planetu orbitas.O jus jokios gynybos neturit-visus ginklus naudojat vienas kito zudymui.ir bet kas gali atlekti i Zeme ar meteoritai,ar asteroidai. Tad problema bus ispresta.TOTALINE APOKALIPTIKA-2027m. <<Next-Worldis>>

jietis 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 14:39:52
L 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 17:15:01
\\\Oi, oi, kokie mes popos, nieko paklausti negalima? :)

j 2006 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienis, 09:20:36
T 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 16:54:09
\\\As gi tau sakiau, kad mano pastas cenzuruojamas. Ir is taves esu gaves ne viena laiska uzkoduota. As tau tokius atgal persiusdavau, bet ka tu gaudavai, tai as pass.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 21:39:52
Bodžiakas>> Aš dabar čia prie kompo ir pabūsiu prie jo 20 min., sakyk gi pagaliau ko reikia.
Klausyk ar tu ne tas, kurį mane paeme į laivą ateiviai paliko žemėje?
Atsimenu kai jus kažko ten nesutarę barėtės ir jie taves nepriėmė atgal i laivą.

<Next-World> 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 21:29:05
As esu tikrasis Ufonautas,o tu Sanganai nesi tikrasis metalistas,tur but koks plstmasines sirdies atstovas,pasikabines kaukoles pakabuka,nesuprantantis nei kas yra gyvenimas,nei kas yra mirtis.Labai geras zmonijos atstovas-parodai savo bukuma ir vaidindamas agresyvu tik juokini mus visagalius ufonautus.Gali pasidraskyti dar,nedaug jau jum beliko.O tavo plastmasinis metalas tur but toliau ac/dc nepavelka,o jeigu dar lieka smegeninej tokiom mintim,reiskias ir grot dar nemoki.Pasimk ragatke ir ateik prie musu erdvelaivio,nespesi ,net apie tai pagalvoti,kai ims lydytis smegenys...<Next-Worldis>

Sanganas 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 21:13:56
Mano vardas sanganas.Daug kas nenori su tuo sutikt , bet esu visos Lietuvos metalistų vadas, o mano draugas noreika - juodųjų šalmų gaujos vadas. Mes grojam grupėj "dzjavalas".
Ir ką aš noriu pasakyt, kad mes nekenčiam ufonautų , nes ufonautai yra šūdai . ir dar durniai priedo. Kiek žinau, visi ufonautai gyvena ufonautų planetoj. Galėtų, aišku, ir sėdėt ten sau savo planetoj, bet ne! Jiems, matai, to negana! Argi jūsų nenervina , kai jie atskrenda čia į žemę su savo lėkštėm ir mala šūdą? Manau, derėtų valdžiai susirūpinti, kaip šitą problemą išspręsti . Pats geriausias būdas būtų pagaminti kosminį laivą ir nuskristi į ufonautų planetą ir juos užpulti. Ir patiems ufonautams būtų nuo to tik geriau. Pavergę juos, mes perimtume jų technologijas, o jie, savo ruožtu, galėtų iš mūsų išmokti keiktis, gerti alų, lošti kortomis, pyzdintis, ir kitų gerų dalykų. Gal kas nors nesutinkat?
Yra tik viena problema- kaip pagaminti kosminį laivą? Tačiau tai irgi galima išspręsti. Sakyčiau, yra netgi du būdai :
Pirmas būdas: reikėtų tam atvejui padaryti didelę bombą. Tada , kai eilinį kartą ufonautų lėkštė nusileis į žemę patyrinėti žmonių , reikia tą jų laivą susprogdinti nx, kad iš jo nieko neliktų ir kad ufonautai negalėtų atgal pabėgti į savo planetą. Tada reikėtų tuos ufonautus supyzdinti negyvai, kad kitąkart žinotų, kokie mes, lietuviai, stiprūs esam, ir kad nereik čia į žemę be reikalo skraidyti. O tada surinkti visas jų laivo liekanas ir gerai ištirti, kaip visi tie jų mechanizmai veikia ir tada pagaminti mūsiškį lietuvišką kosminio laivo prototipą.
Antras būdas: reikėtų palaukti, kol ufonautai nusileis į žemę. Tada kaip nors išvilioti juos iš laivo. dar nežinau tiksliai kokiu būdu, tačiau, manau, jų yra tikrai daug (galima būtų pasakyti jiems: " ateikit pas mus, ufonautai, mes jūsų neskriausim, mes esam geri lietuviai, ramūs žmonės ... " arba kažką panašaus). Kai jie išlips iš laivo, vėlgi juos užmūčyti negyvai ( kad kitąkart žinotų). Tada įlipti į jų laivą ir išmokti, kaip jį valdyti.
Tačiau, manyčiau, pirmasis būdas yra 100-kart patikimesnis už antrąjį, kadangi ufonautai ne tokie kvaili, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jie gi žino (nes tyrinėjo), kokie mes, lietuviai, sukti ir klastingi esam, todėl, manau, nepatikėtų nė vienu mūsų žodžiu. (Blevyzgotojų pastaba: geriausia ufonautus suviliotų mūsų ilgakasės mėlynakės lietuvaitės. Prieš jas ufonautai tiesiog sutirptų, o sutvarkyti juos tada jau būtų paprasta kaip du pirštus apmyžt).
Gal kas žino daugiau kokių nors būdų? Būčiau iš anksto labai dėkingas už bet kokį pasiūlymą.
p.s.: dabar jau yra ruošiamas planas, parengtas kovai su ufonautais jų pačių planetoje.
(c)Sanganas

Cerber 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 20:38:47
tautvida\\ jei dvasią ir sąmonę verčiame sinonimais, tai aš netikiu, aš žinau.. "civilizacija" - pernelyg abstrakti sąvoka, bandymas nagrinėti kas tai yra, būtų pilstymas iš tusčio į kiaurą, argi ne?
jietis\\ aš tau atleidžiu, mane visą gyvenima mokė prisiimti atsakomybę už viską, už savo ir svetimas "kaltes" ir "nuodėmes".. taip sakant, aš pripratęs būti būti kaltas dėl visko.. :]
inkognito\\ nesvaig paranojike, mano grobuonys dar net neatkeliavo, o kai atkeliaus praeis dar gan ilgas adaptacijos laikotarpis.. todėl gali toliau ramiai galabyti tarakonus įsivaizduodamas kad žudai mano "pakalikus" ;]

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 19:55:23
Inkognito>>>laukiam taves

BODŽIAKAS 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 19:42:15
INKOGNITO>kur tu esi vyruti?

DEORCINUS 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 17:47:24
>>Šiais laikais daug ką turime tvarkytis Patys...(įskaitant ir suvokimą)

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 17:27:11
DEORCINUS>>anksciau mistinese mokyklose zmones gaudavo daug ziniu ir suvokima apie tai

L 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 17:16:12
yra galimybe tureti viziju

L 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 17:15:01
jietis>>>vakar manei,jog tai Cerber giminaitis,o siandien jau pripazinai,jog paties (mire proteviai)..:(((((,keistokai 'koncentruojamos' tos musu mintys..

DEORCINUS 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 17:14:07
>>..Fizinės akys negali matyti nei angelų,nei demonų(nebent filmuose)-papraščiausiai "ne tas dažnis".Egzistuoja "vidinė vibracija",kuri iš pasąmonės iškelia asociacijas išreikšti tos būsenos atitikmenį.Todėl esmė ne demonuose, o vibracijoje.

2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 17:13:11
Bet vienokiu ar kitokiu atveju-mes apie neutraluma...tik

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 17:12:21
gaila,jog ten nera piramidziu...:) ir neteks sukoncentravus mintis ziureti i ju virsunes

2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 16:54:53
'Sveicarija"

T 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 16:54:09
j>>>ir vis tik maloniau,kai neutralus asmenys pasiulo kelione i sveicarija,nei neiskaitoma verslo plana...musu teise rinktis-balius ar svente:)

j 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 15:01:50
L\pratesim kita diena. Apart viso sito, mano gyvenimas yra vienas didelis, vis dar nesibaigiantis balius.:)

L 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 14:27:10
J>>>>Reiketu susitarti visiems kokia gi ta viena mintis...:),ar 56.789 mintys..,,???

T 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 14:15:34
O adersas koks????

j 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 12:55:56
L\Kai daugiau zmoniu sukoncentruoja zvilgsni i piramides virsune, mintis geriau pasiekia adresata.:)

L 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 12:47:35
J>>>o paciam sunkoka melstis-geriau samdytis kitus...:)))))))).Neutralius zmones...

jietis 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 12:03:01
Man padare paslauga. Neutralus zmogus i mano klausima `kas tai`is kortu pasake, kad kazkas is mano proteviu nerimsta. Kazkodel paminejo juoda spalva ir bordine, ar raudona, nors apie tai nebuvo jokios kalbos pries tai. Dabar galvoju, ar tai sutapimas, kad pasirodymas ivyko butent per Marijos dangun emimo svente. Tai as ir uzpirkau misias uz savo protevius.

L 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 11:36:57
ne nikai svarbu,o motyvai

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 11:31:43
inkognito,jietis>>>>zaidimas nelygu zaidimui

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 11:31:25
jietis, greičiausiai kokia nors iliuzija. Bando tave paversti aklu fanatiku.

jietis 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 10:30:29
pokstininkas\\\Man ne drasos reikia. As esu pakankamai itikejes, bet noriu suprasti, kas vyksta. Manau šv. Mykolas Arkangelas pades mums.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 09:30:15
jietis, gavai naujos patirties? Abejoju, ar tave reiktų su tuom sveikinti.
Tu esi tikintis, tai semkis drąsos savo tikėjime.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 08:22:30
Tautvyda- pašau manes netapatinti su centru,nors kai kuriais klausimais jam pritarčiau. Jeigu tu pati naudoji dešimtis nikų pati sau pritardama arba pati diskutuodama su savimi,tai nereiškia kad ir kiti taip elgiasi.

inkognito 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 08:17:04
San Il- esu užsiėmęs- medžioju Cerberio atsiųstus padarus,tris jau nudėjau,ketvirtas sužeistas paspruko iki dienos pabaigos ir jį nudėsim,tada imsimės Cerberio.

L 2006 m. rugpjūčio 18 d., penktadienis, 07:41:21
J>>>gal tai brolis,jei visus broliais vadini.

2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 23:21:52
ne viskas puosiama auksu...

T 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 23:20:55
J>>>Ta mintis,kuria tau Kurejas atsiuncia tiesiogei,yra pati tikriausia.
as matau,jog tavieji gyvenimo prioritetai labai supainioti..

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 23:18:20
J>>>nezinau kodel,geriau nuo demonu toliau,bet kazkas ne taip,jei jiems reikia auku is tavo puses.Turetum pats apgalvot,o tu visu klausineji...

San IL 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:48:01
Inkognito, kokios naujienos ivykiu fronte? Kuri laika nematau tavo pranesimu, gal kas nutiko?

j 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:42:00
T\\\Kokiu priesu? Juk visus broliais vadinu.:)
Kaip dar atviriau tau dialoguoti? Kad ir inkognito tas pats demonas persekioja? Tik gal jo apsaugos nepramusa.

2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:32:37
:)labos

L 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:31:32
sekmes tau,ne demonu ieskok-o antidemonu..

jietis 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:30:38
Labos nakties. :)

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:30:34
O tu itarineji-taip ir paranoja issivystys...nezinia yra daug blogiau uz bloga zinia..

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:28:59
As nesuprantu-turi priesu???Vesk dialoga atvirai...

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:27:25
dingo musu idomus dialogai

jietis 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:25:11
tautvida\\\taip ir mano artimuosius. Sakiau gi, kad mano suni ir kate jau nudaigojo. Mano suo turbut ji matydavo, nes visada lodavo, ziuredamas i nieka, pakeles galva. Is lojimo as zinau kada svetimas yra. Zinojau. O dabar akimirka ir pamaciau.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:22:22
Jietis>>>Tu vel savo 'proto' filosofija-kokiomis svarstyklemis sveri??
Yra sakoma:'to proto ne bokstai,ne fontanai',o geri zodziai nieko nekainuoja..

jietis 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:15:52
Jus man per protingi. Eisiu geriau paskaitineti ka nors. Turiu nebloga knygele "Egzorcistas pasakoja" Gabrieles Amorth. Kaip atpazinti demona ir kaip jo atsikratyti.

2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:15:23
tau siuliau,tu-atsisakei...As kompetencijos tam neturiu..yra zmones,kurie tai issamiai paaiskina,duoda iseities kelius..

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:13:11
jietis>>>Tu rimtai?kaip nuo zemes pakiles-tai ir lyg vaiduoklis.
Tai ko vakar dar kitaip kalbejai,jog taves tai neliecia,o tik tavo artimuosius.Nesuprantu.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:10:54
Cerber>>>Ar tiki ,jog yra dvasniu butybiu su didesnemis galimybemis,suvokimu...As nelabai suprantu kas vadinama 'civilizacija'.Tai butybes su bendromis tradicijomis,isradimais,pasiekimais,geografine gyvenamaja vieta..
Gal gali placiau.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:06:27
jietis\\ jei nematai, tai reiskiasi neziuri ten kur reikia.. atsimerk tu viena karta

jietis 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 22:05:09
tautvida\\\Cia rimta. As daug energijos netekau, is ryto atsikeliu pavarges. Nematau realios priezasties tam.

2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 21:51:09
na,baikime nesamones-nera jau idomu-kvaila...

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 21:50:00
jietis>>>Ar apsiaustas tikrai buvo toks?Ka manai apie apsiausta,gal tai frakas? Ar jis be skrybeles?Gal tai koks giminaitis tavo?

jietis 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 21:38:44
Cerber\\\As klausiau ne kur man eiti, nes ir pats zinau. Gal cia tavo giminaitis kokis, ar siaip skolu ismusinetojas?

Cerber 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 21:32:20
tautvida\\ tik tau, tik tau vienai ;]
jietis\\ jau pasakeme ka manome, ko tu dar nori? eik pas koki kaimo klebona ar extrasensa jei tau gyventi trukdo tas su apsiaustu

jietis 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 21:18:33
I mane kesinasi kazkoks demonas. Aukstas vyras su juodu, ilgu apsiaustu, vidine apsiausto puse bordo spalvos. Veidas-kaip irstancio lavono, su ikritusiais skruostais ir akyduobem. Buvo pastebetas trumpa akimirka, kazkiek pakiles virs zemes ir su apsiaustu lyg apsigaubiantis, lyg darantis kazkoki puolimo judesi.
Ka manote, kas tai galetu buti?

2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 21:03:25
..kurie nekanda...

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 21:01:55
visiems

Cerber 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 20:58:46
palankuma kam? :]

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 20:54:28
Na,cerber,tuomet-uz palankuma.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 19:52:29
tautvida\\ anoks čia jautrumas, bet prašom ;]
visiems kitiems\\ vietoj to kad lotumėt be perstojo, bent kartą pabandykit įkast..

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 19:46:01
Cerber>>..:))-aciu uz jautruma

2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 19:41:47
centras=inkognito

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 19:35:18
centras>>>atsakyti nebutina,'durys' be raktu..o pageidavimus gali reiksti savo direktoriui.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 19:31:45
centras>>>adresatu nenurodei,cia man???

2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 19:29:48
t.b.'yra'

centras 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 19:28:50
Toks tokį pažino alaus pavadino. Vienas pragaro išpera kitas dvasios išgama. Jei abu dingtumėte iš forumo visi lengviau atsidustų

Cerber 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 19:22:22
visi tie palaikantys, nuo skausmo ir t.t. nulio verti.. tokie neva vaistai skirti ne tiek paciantui padeti, kiek gydytojams sazinei apraminti, kad jie neva kazka daro..
niekas nieko ir nekelia, priesingai, lengviau nuleisti nei pakelti..
p.s. taves tautvida neturejau omeny ne vienam astriasniam zodyje ;]

2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 19:22:11
'yra'

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 19:13:06
Cerber>>>yta ir palaikantys, ir nuo skausmo,neivardijau,jog isgydymui...ir tai dar karta patvirtina,jog mokslas gali dar nedaug ka.Ir neiskelkime proto galimybiu auksciau dievybes.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 18:08:32
tautvida\\ as truputi atsilikes nuo siuolaikinio mokslo, kada mosklas sukure vaistus nuo raumenu atrofijos? :/
palikit evaldzita ramybej, jus visi kartu sudejus neverti net jo mazojo pirstelio

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 17:46:34
evaldzitai>>>Na,juk tave lanko gydytojai?vaistus turbut naudoji reguliariai?ar sesuo jaunesne uz tave?

evaldzitas 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 16:46:14
liga tai jei butu buve visi mamoms sesiu vaikai berniukai jie visi butu tokie kaip as butu net 5 tokie baisiai atrodytu ane,bet po 1 mirusio as esu patvaresnis 16 metu nemirsiu,tikiuosi isgysiu,cia priesinsites ar ne tik duokit tai ko as noriu daugiau man nieka nereik

evaldzitas 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 16:42:53
turiu tik virtualiai bendraut su kuom

evaldzitas 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 16:41:19
turiu sese bet ji nereikalinga ir tevas ne trinsiu is smegenu atminties,delete

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 15:59:11
ar turi broliu,sesiu..Neturi?

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 15:58:33
ar tu su niekuo neturi galimybes bendrauti?

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 15:57:46
O tavo pyktis del ligos???

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 15:54:10
EVALDAI>>>kada tu pradejai sirgti???

evaldzitas 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 15:47:03
eik jus sizofrenikai ner thornieciu pilkieji zeme valdo pilkieji galingesne rase

Ateivis 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 15:40:24
Na tiek to ,kol kas palieku jus ramybej,bet visų koordinates turiu,-ate skubu ,nes artėja Rsa laivai.

L 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 15:40:17
ateivis>>>:),o is kur???

Ateivis 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 15:33:46
cha ,cha ,cha- Tautvyda ir L vienas ir tas pats, Aš Thornietis o ne pilkasis, dar paklius tas jusų inkognitas į mano nagus- paspirginsim ji gerokai

evaldzitas 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 15:26:13
pilkasis perprotingas kad taip sneketu,haha sude tu ateivis lialialia skinciau kulka i galva ir butum s neateivis nukristum negyvas,zemeje pries ateivius nuodemes negalioja,tai nukariaukit ta zeme lochai

evaldzitas 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 15:23:34
ir kas per rase tu pilkasis c tipo ar startrek nesamone dar viena?

L 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 15:03:36
ateivis>>>Kodel jis turetu 'pakratyti kojas',gal jam bus ilgas ir nuobodus gyvenimas kol supras,jog reikia su liga paciam kovoti,pamilstant aplinkinius ir save.Tada liga pasitrauks-bet ji nueis pas tuos,kurie linkejo Evaldui blogio.Jokia energija niekur nedingsta-kinta tik jos formos.

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 15:03:25
"ateivi", nekelk čia bangų.

ateivis 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 14:17:31
Įsivaizduoju kaip visi namiškiai šokinės iš džiaugsmo, kai Evaldas pakratys kojas,-negydysim mes taves nelauk...
Dariui ,o tave aplankysime dar šiomis dienomis-būk pasirengęs kelionei,atsisveink su draugais ir iš anksto pasiruošk

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 12:22:48
evaldai>>>jei busi ituzes ir keiksiesi cia,visi iseis ir liksi vienas..AR GERAI?....atsiprasyk bent!

evaldzitas 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 12:15:59
bet linku tikrai nereiktu trinti

L 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 11:39:10
ateivis>>>kartais ka mataiir skubi ivertint,tera paties atspindys

ateivis 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 11:32:51
Senai buvau užsukęs ,bet čia labai gyvuliais smirda,fu

evaldzitas 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 10:58:52
as noriu isgyti budais tais kas laikoma fizine medicina o ne dvasine,dvasine tolygu beprotybei kai nesi tobulaas,o vidutinybe

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 10:47:50
Dariau, ne aš tokio susidūrimo neturėjau. O jei turėjau, tai neprisimenu. Turėjau truputį kitokius, keistus sapnus. Bijoti neverta, nes jei būtų norėję ar galėję priploti, seniai tą būtų padarę.

Mindaugas 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 09:24:31
Straipsnyje "Fū naikintuvai", 4-oje pastraipoje, 2-ame sakinyje spausdinimo klaida. Parasyta: "pranc(zū", turetu but: "prancūzų".

2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 07:28:45
rsa>>>Macho Matma,
ar tai ka sako???

2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 00:11:53
arba valdyk mintis

2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 00:10:22
kol gali

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienis, 00:09:48
evaldzitai..>>>tavo galimybes tokios tik ir fantazija turi ribas,bet gyvybei reikia polekiu-saviraiskos.Sunku tau ka patarti.Gyvuliuok.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 20:50:19
Darius\\ malacius, nesusidek su jais, o dar geriau apsiginkluok ir lauk kol jie pasirodys, kai pasirodys, iszudyk juos visus.. letai ir skausmingai.. :]

Darius 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 20:46:29
tautvida>su ateiviais nenoriu tureti daugiau nieko bendra.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 20:23:14
na gerai, pagrazinau biski, ne gyvuliai mes, o zverys.. :)

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 19:43:55
Cerber>>>Atranka ,tiesiog atranka-nebutina saves vadinti gyvuliu banda.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 19:41:50
Darius>>>Ar tu po ivykio pradejai dometis parapsichologija?kodel nebandai 'palaikyti kontaktu' siuo budu?

L 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 19:38:43
to pilnai papasakoti nera imanoma,o ir nebutina

L 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 19:33:54
Truko ilgai,ivairiai..

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 19:32:40
2004m. vasara

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 19:31:17
Pokyciams reikia extremumu...

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 19:30:48
Tautvida>>>kada jums buvo pasireiškia svetimieji?

Darius 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 19:28:56
tautvida>>aš naršiau ir radau šia svetaine, pradejau dometis NSO ir parapsichologiniais reiskiniais. www.ufocasebook.com yra nebloga svetaine kurioje yra daug medžiagos ir turbut ten nesuklastoti foto ir video.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 19:20:29
Dariuk>>>O tu labai protingas savo bendraamziu tarpe?kaip i sia svetaine atejai?Kas kelia parode?

Darius 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 19:04:38
Su manim jie bendravo kažkur pusvalandį,jie ne tik mane lietė bet ir su nematytais prietaisais mane tyrė.Tikrino dantis,su plaukais kažka darė buvo krauja net paėme aš net skausmo nejautau, nesuprantu kaip jie tai mokėjo net nieko nejaučiau.

Darius 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:59:51
Ar tiesa kad yra daug dievų kurie sukurė planetas, ir ikvėpė gyvybes tai energetinės esybės kurios pakartojo ta vyksma ir nepavyko tokiu mūsų sutverti tai rašoma urantijos knygoi.

L 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:57:21
ar tai truko ilgai?ar Jie liete Tave???

BODZIAKAS 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:54:53
Nereikia bijoti ju tu buvai jiems labai svarbus o jie jiesko tu zmoniu kurie reikalingi ne tik tyrimams.

L 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:54:52
reikia studijuoti "Educare",
"Educare"-tai aukstesnio Proto programa,kurioje mokoma ne ruostis gyvenimui,o teisingai gyventi..

Darius 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:52:42
tautvida>>juk rašiau kaip jau buvau užmiges, šuns lojimais aš atsibudau žinojau kad kažkas kieme yra. Apžiurėjas net nesupratau kodėl telefonas neveikė ir tik per langa pradėjo švytėti,skubiai šokau iš baimės y lova ir užsiklojau ir už anklodės šviesa man y akis.Tokia baimė apėmė mane kad po akimirkos ji lyg liovėsi.

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:49:58
bet reikia daryt pokyciu daug,jog likti nuolat

T 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:47:10
man gerai-as su jais vis...

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:46:04
na tu issigandai truputeli,suprantu is 10 balu issigandimo issigandai tik 4..:))

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:44:52
Ir tu neissigandai???..:)))

Darius 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:42:43
man 13

Darius 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:41:52
L>savo artimiesiems nieko nepasakojau jie vistiek netikėtu, na iskyrus savo draugui jis irgi buvo mates kažka panašaus danguje y skraidančia lėkšte.

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:41:11
Darius>>>tau 15-16 m,tiesa???

Darius 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:39:17
Aš neseniai mačiau danguje kaip 3 disko formos objektai skrido apsikeisdami.Jie turbut ten ir skridė ir praejo 10 sekundžiu , po to jie pradingo lyg butu pakile daug aukščiau.Ogal tenai buvo tik disko formos naikintuvai?

L 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:35:59
Darius>>>Kaip reagavo aplinkiniai i tavo pasakijima???

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:35:05
jog samonej nebutu stagnacijos..

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:33:32
Praktiskai uztektu tik NEMELUOTI,jog isliktu mumyse kitos vertybes..

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:31:40
'atstumus'

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:31:06
29-Jiems is toli,kurie iveikia atsumus mintimi

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:29:47
isipareigojimai-NEMELUOK

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:22:37
be zodziu yra daugybe simboliu laike-laikas sek.-cia,min.-toli,valanda-anapus..

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:20:18
Darius>>>Butybes,su kuriomis turejau 'patirti' nebuvo musu proteviai,as juos suvokiau kaip is Siaurines,bet tai abstrakcija.Po kontakto ilgai svytejo zodziai R.Tagores:'...zaidimas tavo kambaryje yra panasus kaip nuo zvaigzdes iki zvaigzdes..'

Cerber 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:17:50
jie laukia kol mes vieni kitus iszudysim, na bet apsimazinsim.. juk lengviau nedidelie gyvuliu banda priziuret, nei visus 6 milijardus ;]

Darius 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:13:41
L>nejau jie kažka norės pakeisti matyt ši pasauly,kuriame yra neteisybės, smurto, karų . Manau jie negali žmonėms atvirai pasirodyti nes žmones apims labai didžiulė baimė.Jie kažko laukia,gal jie nori kad viso pasaulio žmonės tikėtu jais,jie siekia su mumis susibendrauti.

t..y 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:08:23
'1/3-darbo'

Darius 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:06:35
L>nieko aš nejaučiu ir nedaviau isipareigojimų.Toks yspudis buvo susidares lyg jie būtų atėja iš mirusiųjų pasaulio,jog jie kažkokie angelai su keistom uniformom.Galibūti kad jie tuoj pasirodys vėl.

L 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:06:28
Darius>>>Baisaus nieko nenutiks,daug kas pasikeis kaip ir turi pasikeisti.is tu poziciju ir suvokimo matant mus,baisiau buti nelabai ir gali.Darbas paverciamas pinigais,o samone visai nesiplecia.
3 darbo galima rasti po 7 d. siukslyne..

Cerber 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:05:59
sis paSAULIS ar PAsaulis? na ir viena ir kitas.. na kaip cia pasakius.. atmetus visus sentimentus, filsofinius isvedziojimus.. jis tiesiog toks neracionalus.. jis per nelyg protingas siai kvailai visatai..
;]

Darius 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 18:00:58
tautvida>kaip jie jums atrodė ? Kaip rašiau aš bendravau su jais net nenujausdamas,mintimis jie moka žmogu surakinti.nesuprantu kodėl buten mane išsirinko ? Gal dėl to esu ypatingas jie sakė. Man baisu pasidarė tai ka jie buvo man užsimine kad jie lyg mūsų protėviai tik jų dėka žmonės pažengė .Gali atsitikti mums visiems kažkas baisaus.

L 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 17:53:40
Darius>>>ar jauti JUOS nuolat?nuostabios vibracjos,kai nera negatyviu minciu.Tarsi palaima.Ar davei isipareigojimus?

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 17:50:43
Ar tai vyko dialogo forma?Man buvo pasakyta'nebijoti'-baimes nejauciau ne akimirka.

L 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 17:48:49
veda prie saves nesuvokimo ir naikinimo induvidualiai ir globaliai

L 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 17:47:56
tikslingo mastymo,veiksmu nebuvimas-zodziu-minciu neatitikimas

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 17:46:46
apibendrinant:Zmogus apie 85-95% daro visiskai nereikalingu veiksmu,pagrindine priezastis-skubejimas...

Tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 17:44:24
Taip,tai aukstos kulturos(net nepavadinciau kulturos),o civilizacijos,
ne visai matrialios butybes,ryskoje sviesoje,be jokiu zodziu,o telepatiskai(momentaliai) peruodantys-priimantys-patikslinantys mintis.
Bendravimas su JAIS duoda daug supratimo.As nemoku prilyginti gautos info.Tai minciu srautas per trumpa laika.

Darius 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 17:37:59
tautvida>Labai melsvai ryški šviesa buvo,jie mane lyg būtu užhipnotizave jie kažkaip mokėjo isibrauti į mano mintis.Tai neyprasta niekad prieš tai gyvenime jais netikėjau ar jus matėt irgi juos.

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 17:19:36
Darius>>>tu juos galejai matyti?kokia tai buvo sviesa,nusakyti imanoma??

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 17:13:00
pokstininkas...bet as gi prisipazinau rugpjucio 12 d.15:23:49

L 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 17:07:28
pokstininkas>>>kai knygu paskaitau ir imuosi apibendrinimu..:)

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 17:05:36
kartais esu..

Darius 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 17:03:28
pokstininkas>turbut perskaitei mano istorija kuri praeita vasara ivyko ir ka manai apie tai?

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 17:01:15
tautvida, tai tu esi L? :)

L 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 17:00:51
tu 11 metu jaunesnis

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 16:59:57
pokstininkas>>>mes apie tai 'kalbejome' e meilu

L 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 16:59:01
noras ne liga

pokštininkas 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 16:58:26
L, kiek tau metų?

BODZIAKAS 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 16:56:39
kur pats inkognito noreciau su juo pasikalbeti?

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 16:53:04
SKUBEJIMAS IR ATNESA DISTRUKCIJA,TIKI?

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 16:51:07
GAL DEL TO,JOG SKUBET REIKIA???IR NIEKUR NENUSKUBAM...:(

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 16:50:06
Cerber>>>ar tau nepatinka sis paSAULIS?KODEL??

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 16:36:01
www.urantia.lt
kokiu klausimu

Budzinas 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 16:14:18
gal galit parasyti man ka butent urantija teigia.

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 16:10:42
Cerber>>>gerai,klausinek tu?

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 16:07:17
tu visada eini link santykinumo,o as viska absoliutinu...

Cerber 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 16:03:03
na tada as galiu is karto realiatyviai atsakyti "NE", tuomet tau reliatyviai neturetu kilti klausimu, ar dar kyla? :)

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 15:47:52
Cerber>>>Na,tarkimes tada kitaip-tu pirma atsakyk,o as po to paklausiu...ai,tai neimanoma,nes tu reliatyviai nezinai reliatyviu klausimu...Reiketu apeiti reliatyvuma?ka tu i tai???

Cerber 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 14:37:14
bet kita vertus, neimk i galva, juk siaip ar taip viskas reliatyvu ;]

Cerber 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 14:36:00
na gerai, bet zinai kaip su tai klausimais buna.. teisingas atsakymas
reikalauja teisingo klausimo, o kvailas klausimas veda prie kvailo
atsakymo.. i kai kuriuos klausimus neturi but atsakyta, o dauguma klausimu
paprasciausiai neverti atsakymo..
:]

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 14:30:00
Cerber>>>bet man nuo gimimo patinka klausineti,drauge gal ir busiu,bet klausinesiu tai tikrai.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 14:27:17
as zinau kad manes laukia begales klausimu, zinojau nuo gimimo :)
bet as taip tyngiu atsakinet.. o gal buk drauge ir neklausinek :P

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 14:26:01
Cerber>>>Zinok,jog taves laukia begales klausimu ir stenkis atsakyti.Bet Jietis liepe klausineti,tai ir klausineju,zinok..
:),nors,tiesa pasakius,ir man truputi idomu..:)))

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 14:24:17
Cerber>>>o kuom tu apsimeti,kad buna faina?darbais?

Cerber 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 14:05:53
tautvida, atostogos seniausiai baigesi.. liko tik darbas, darbas ir dar karta darbas.. o melancholija - geriausia mano drauge ;] nuobodoka cia, o dar ilgokai teks cia trintis.. :|
na bet zudom nuobodoli kaip ismanom ;]
is tikruju netaip ir sunku man sugadinti nuotaika, turint omeny kad ji sugenda nuo pacio ryto vos tik atsibudus ir pamacius kad as gyvenu siame pasaulyje, bet galima ir paveidmainiauti, apsimesti kad viskas yra labai labai faina :]

Cerber 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 13:58:31
jietis\ pas kaltas, gavai ko norejai..
L\ kad kazka sukurti reikia kazka ir sunaikinti.. ir nereikia cia lelele, nera vieno be kito.. lazda turi du galus, gali bandyti tuos galus atskirti, bet tuomet gautum tik dvi lazdas kurios turi po du galus..

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 13:56:46
Cerberi>>>Kaip atostogos,ar melancholija praejo?Juk tau nelengva sugadinti nuotaika???o pataisyti ja?

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 13:40:16
jietis>>>Taip,megstu triumfuoti,bet visai nemegstu,jog manes kas bijo,nes nenoriu buti baisi...pasiklausiu Cerberio,butinai.O ka jo pasiklausti parasyk.Tik issamiai.

evaldzitas 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 13:31:43
pajuskit dzedaju galia

evaldzitas 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 13:31:00
zemes niekas neisgelbes hahah

jietis 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 13:02:32
Tautvida\\\Ko taip triumfuoji? Gal cia tu koki kanopetaji man pasiuntei? ;)Juk tu megsti, kai taves kas bijo.;)Sakysi issigalvoju? Paklausk cerberio.
Na, su manimi tai tau dar reiks pavargti.:\

Lina 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 13:00:38
naktiniame danguje pastebejome idomia zvaigzde, siek tiek isiziurejome geriau ir pamateme, kad ji ne tik keistai juda bet ir mirksi yvairiomis spalvomis. nusprendeme ja nufilmuoti. pritrauke kameros vaizda prie to keisto daikto pamateme tikrai idomu reiskini, kurio negalime paaiskinti. tai tikrai ne zvaigzde, ne lektuvas ar kitoks mum zinomas objektas, to paaiskinti negalime. jis taip greit lakste po dangu, kad net kamera negalejo pagauti to viso vaizdo.viska labai sunku apibudinti ir tai tikrai buvo ne sapnas, nes ji maciau ne as viena

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 12:36:02
33-daugybe info..

L 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 12:35:33
jieti>>>Tu klausei apie Rericha Nikolaju,ar jo sunus?Radau daugybe info-pasirodo, kambary knyga

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 12:25:08
jietis>>>Jieti,as visai nesidomiu tavo laiku,man svarbiausia,jog papustum dumu..:)

jietis 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 12:07:16
Tautvida\\\ir as tau galiu dumu i akis papusti, bet dabar neturiu tam laiko.

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 09:46:03
08 09 06-jog sauti,reikia tureti taikini-10

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 09:44:10
Jietis>>>ar nepastebi pats,jog issireiskimai ir frazeologiniai junginiai
nuolat kartojasi,bei abejones...Enigma..:)

jietis 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 09:27:27
Nezinau, as cia kaip koks donkichotas. Jeigu pats pajusiu savo stora oda, kad tikrai kazkokie demonai mano kieme seimininkauja, sudesiu ginklus ir grisiu prie savo Dievu. To reikalauja aplinka.
Rsa, gali ka nors paaiskinti, ar ne?
Ka veikia Galaktiku Taryba? Kas ten seneliu prieglauda, kuri uzleidzia Urantija utelemis, kad mes vis kasytumemes ir is nevilties ziuretume i dangu, kaip kokie besmegeniai AKU-AKU salos sfinksai?
Is taves jokios svietejiskos veiklos. Jokiu nuorodu i teisingus saltinius. Biblija-kazkoks briedas, mazdaug, Urantija-isvis vejai laukuose... Gerai, sakykime tai ne tavo darbas. Tada tegul Jie siuncia savo Pranasa i zeme, tegul itikinamai paaiskina zmonems kas yra kas, kad neliktu skeptiku.
Kol kas mums belieka su zvake vaikscioti po kiema ir kalbeti egzortus. Arba dar geriau, uzsidejus balta paklode ant galvos, traukti tiesiai i kapines.
Rsa, sakyk jeigu reikia kokiu pajegu kilniai misijai, zinai kaip mane susirasti.

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 08:09:06
..jog sauti..

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 08:08:32
ir,kai tave kas izeidzia,tu tai jauti...tai beveik tas pats,tik iki didtrukcijos dar ja reikia daug k.padidinti..

L 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 08:06:53
Cerber>>>nezinai kas yra bloga energija-tai distruktyvi,o ne kurybine..Tu vel visomis isagalemis sakysi,jog "NE!",bet nesakyk tik "NE!"

2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 08:04:48
protingas jis zmogus

L 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 08:03:57
Jieti>>>jei neramina,duosiu koordinates bioenergetiko..ten netoli Taves,Raudondvario pl.gyvena.Cia draugiskas zestas tik...:)

tautvida 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 07:49:00
jietis>>>Juk galima kreiptis pas bioenergetikus,jei tai tapo problema.Jog mylimi gyvuneliai pasiima dali mums skirto 'likimo,tai tikra tiesa.Tai lyg ispejimas,jog turim daryti pokycius gyvenime,ir,jog esame neteisingai jame paskirste prioritetus...

jietis 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 00:30:54
Kas buvo tame rutulyje, apie kuri Agata aiskino, tie jaucia kas tai yra teigiama energija. Siuo atveju ju pojuciai rodo destruktyvia energija. Ir salia viso to, tai jau vyksta dienos metu.

jietis 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 00:12:43
tautvida\\\per daug sutapimu: pasieme mano suni, (ne siandien), pasieme kate. radau ja nugaisusia, issieptais dantimis, lyg su kazkuo butu kovusis. Gerai nors kaciuka paliko. Keista, uzdaroje patalpoje kazkokios scenos. Dar keisciau, kad tai ivyko per mano vardadieni, kai buvau isvykes is namu. Pameni, pernai sakiau, kad per mano vardadieni kazkokia energetine butybe isgasdino mano svecius. Ir dar keisciau, kad visos tos nelaimes ivyko kokiu penkiu kvadratu plote, net ir mano trauma.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 00:09:55
as ir sakau savo nuomone. mano nuomone darai is muses drambli.
neigiama energija? ka jus isvis zinot apie neigiama energija? kas yra neigiama?

tautvida 2006 m. rugpjūčio 15 d., antradienis, 23:32:18
Jieti>>o jei rimtai,sventintu zvakiu namuose uzdek,vandens...
sako,jog net paprasti smilkalai blogas energijas sklaido-tik reikia reguleriai juos smilkyti..

L 2006 m. rugpjūčio 15 d., antradienis, 23:29:47
Jietis>>> Jei tai vyriska gimine jauciama,sukelk pavydo scena-tikrai atstot turetu..Bet su jietimis.

jietis 2006 m. rugpjūčio 15 d., antradienis, 22:50:40
Cerber\\\Ne as darau. Tik klausiu nuomones. Kas turite kokiu minciu?

jietis 2006 m. rugpjūčio 15 d., antradienis, 22:48:01
Tai rimta. Per daug neigiama energija jauciama.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 15 d., antradienis, 22:47:04
jietis\\ is muses drambli darai

jietis 2006 m. rugpjūčio 15 d., antradienis, 22:34:05
Jau kuris laikas kazkokia energetine butybe persekioja mano namiskius, vakarais ziuri per langa. Net ir dienos metu jie jaucia, kad kazkas stovi uz nugaros, kad ir kaip staigiai beatsisuktu, visa laika tas jausmas uz nugaros. Bet, kaip jie sako, tai nera gera energija ir kertasi su ju laukais.
Ka manote?

L 2006 m. rugpjūčio 15 d., antradienis, 19:23:03
Kassatsu>>>Tu turi transporto priemone nezemiskos konstrukcijos???

Kassatsu 2006 m. rugpjūčio 15 d., antradienis, 13:30:11
RSA>>> zinai kaip rusai sako "molcianije eto znak soglasije"
tai kaip.? Longitude: 152° 28.2'W
Latitude: 64° 43.9'N kordinates, jei nepersigalvojei susirask mane as ten netoliese.

Cerber 2006 m. rugpjūčio 15 d., antradienis, 09:42:31
rsa\ ar cia tavo toks hobis? sugalvoji klaidinga mysle, ismastai klaidinga spendima, ir bandai priversti kitus klaidingai spresti tavo klaidingas mysles?.

Kassatsu 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 20:36:10
Jie ar Jietis varto viena nika nebuk evaldzitas ^.^'
tu mane suzlugdei... neturiu argumentu i tavo sakyni, lendu i krumus ^.^
Brangusai, jei tu nematai kas pas taves po kojom dedas, tai jau ne mano beda ir cia ne zyniose esme, atsimerk ir mastyk protiskai, o ne su apatine kuno dalimi ^.^

Cerber 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 18:08:54
nieko aš neklaidinu, tu tiesiog ir vėl nusiplauni..

DEORCINUS 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 17:38:53
..>>Nuo bado ir ligų Afrikoje kas 5 sek.miršta žmogus...;AIDS..;motinų palikti naujagimiai...;teroristų išpuoliai..;religinių nesantaikų kurstymas..;prekyba žmonėmis...;narkomafija,narkomanija,alkoholizmas..;vartotojiškos visuomenės komercinė-konkurencinė ekonomika...;vyrų-moterų,bei socialinių grupių santykiai..;pasaulio monopolių įtaka..;karinė pramonė,branduolinio ginklo arsenalai..;žmonių sveikatos būklė..;materialinių-dvasinių prioritetų chaosas...;dvasinių vertybių išstumimas..;teršiama planeta,miškų kirtimas,gamtinių išteklių išnaudojimas..;korupcija..ir pan.ir taip toliau...-Tur būt Next World ir turėjo omeny,jei "tokio lygio" žmogus išeis į Kosmosą-Tai ir Kosmose prasidės teršimas ir nesantaika.

pokštininikas 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 16:16:41
Ką reiškia ir vėl? Kažką čia sieki suklaidinti. ;)

Cerber 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 15:29:48
pokštininkas\\ nusiplauni? ir vėl? oda nuo rankų nenusilups nuo per dažno plovimo?

2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 15:17:29
nes ir taip nesame linke i STEBEJIMUS....

tautvida 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 15:16:25
tada-svarbu,jog nepastebesime..:)

2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 15:15:34
juokaudami..

pokštininkas 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 15:14:59
Tautvida, svarbu nepasiduoti iliuzijoms, o tai nė nepastebėsime, kad žengiame vieną žingsnį į priekį, o po to du atgal.

tautvida 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 15:12:02
pokstininkas>>>svarbu,jog vystomes..:)

pokštininkas 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 15:04:54
Ką aš galiu pasakyti? Mes vystomės ne tiese, bet laužte, tai būna smagių pakilimų, tai skaudžių nuopolių.

2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 15:00:04
'ne minties diena'siandien

pokštininkas 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 14:59:09
Cerberi, ši klausimą prašyčiau derinti su <Next-Worldžiu>. Aš nusiplaunu rankas. Beje, kiek žinau, baltieji gan neblogai prispaudę tuos aborigenus, ten beveik kaip aparteidas. Taip, kad dėl jų dvasinės būklės aukštumo abejočiau. Prasigėrę, viskuo nusivylę, bejėgiai kaip ir visur...

tautvida 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 14:58:16
pokstininkas>>>Bet ji dar 'nesniai'buvo dar labiau sugyvulejusi-degino 'raganas' ir Zeme 'nebuvo apvali',ji net 'suktis negalejo'...o apie tai buvo kalbama tik pakuzdomis.Visoje TSRS 'nebuvo' Dievo,o Kinija buvo Pasaulio baubas..Juk visa kas i gera-evoliucija.Bet evoliucija gali pasireiksti ir kaip revoliucija-tai mes jau anksciau esame pripazine.

Cerber 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 14:55:26
tai dabar pasaulis regresuoja, proporcingai su technologiniu progresu

Cerber 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 14:53:36
pokštininkas\\ "laukiniai" australijos aborigenai aukštesnio dvasinio lygio, aukštesnio sąmoningumo nei dešimt iš jūsų kartu sudėjus..

pokštininkas 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 14:49:26
Tautvida, aš piešiu mūsų ateitį puikia, čia tik <Next-Worldžio> erezijos ;)
Beje, ar pati neįžvelgi dar vieno prieštaravimo? Kokia prasmė naikinti tokią sugyvulėjusią planetą?

tautvida 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 14:42:56
pokstininkas>>>Na,ir liudnai 'piesi'ta musu ateiti...:(
Tikrai taip nebus-evoliucija vyksta visur-blogiausiu atveju 'kunysimes' Veneroje,kurie nepraras Laisvos Valios.O kiti...kaip jiems patogiau.

pokštininkas 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 14:37:17
...dings kūrybinis potencialas ir pan.

pokštininkas 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 14:36:05
Žodis „zombis“ neša tam tikrą informacinį krūvį. Paprastai tai suprantama, kaip iš kapų prikelti negyvėliai, kuriems reikia tik šviežienos.
Be sielų, galbūt, sugyvulėsime, bus atvirkštinis evoliucijai procesas - regresas. Tapsime „laimingais“ laukiniais australijos aborigenais?

tautvida 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 14:22:19
pokstininkas>>>tai gyvens Zemeje zombiai,arba Zmones gyvens ne Zemeje...

pokštininkas 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 14:19:16
Tautvida, tame ir kampas, kad <Next-worldis> tik paminėjo, kad šiam pasauliui nebebus duodamos sielos. Apie jokį jų naikinimą kalbos nebuvo.

pokštininkas 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 14:11:58
Tauvida, apie kokią gradaciją kalbi? Man tai panašiau į kolonizaciją.

jie 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 13:46:56
Kassatsu ///As galiu pasakyti sau, kad esu turnius, lyginant su kitais. O ar tu sau gali taip pasakyti? Gal tu valdai ziniu ir tiesos monopoli?

ok 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 13:35:39
jietis>Globalusis mastymas nera drebejimas tik del savo kailio.

tautvida 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 13:17:13
pokstinimnkas>>>Is auksciau,toliau -placiau matyti...Matyt, egresyvios civilizacijos dar neturi galimybiu gradacijai ,o musiske-jau turi..Vyksta musu Zemes butybiu perejimas i ketvirta ir penkta dimensija..
<Next-World> ...Sielos neturetu buti masiskai sunaikintos.

tautvida 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 13:12:08
jietis>>>O kokie pasiulymai,cia tik pasvarstymai ir abejones...???:(

ok 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 13:02:10
dar vienas(a) ok?

ok 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 12:55:17
Nuotaika praskaidrejo.Juodu debesu visai nesimato.Saule sviecia.Zmones reiskia savo nuomones,viskas keiciasi(i gera).

Kassatsu 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 12:43:30
Jietis>>> ar tu apsimeti kvailiuku ar tu ir esi toks ? ^.^'
na shis forumas nekiek nepasikeite po 3 menesiu ... vis dalina vitamina C naleva ir na prava :)

pokštininkas 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 12:39:37
<Next-worldi> beje, kur jus padėsite sielas, blogiausiu atveju?

pokštininkas 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 12:33:17
O dėl blogų sapnų rodymo vieni kitiems, tai iš kur pas mus tokios technologijos? Oficialiai mes tokių nė neturime.

2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 12:24:10
50%-tikimybe

t.b. 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 12:23:35
'isvengti'

pokštininkas 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 11:57:14
<Next-worldžio> negelbsti moksliniai terminai, vis vien jo kalbos pilnos prieštaravimų bei neaiškumų. Iš vienos pusės jis kalba apie vienybę – „mes“, o iš kitos jau klausia „Kodėl MES čia pas JUOS?“ - bando mus suskaldyti. Šneka apie beviltiškumą, ir kažko nori iš mūsų, deja, tik bendrom neaiškiomis frazėmis. Kaip supratau jo saulės mums nematomos, bet čia pat pateikė jų ryškius. „Bespalvė saulė“ - dar vienas lingvistinis perliukas - kaip tai suprasti? Permatoma - nematoma? Bet svarbiausia, tai man niekaip nesuprantama mūsų tariamai keliama grėsmė mūsų Saulei. Kitos rasės pasiekusios žymiai daugiau, nors ir agresyvios, bet nekelia tokių grėsmių, kad būtų svarstomi jų sunaikinimo klausimai. Kažkas čia nesueina.

tautvida 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 11:36:57
<Next-World>>>>Ka Zmones pirmiausia turetu pradeti daryti(GLOBALIAI),jog isvendti masiniu katastrofu?Gal rupintis savo PLANETA?Ir kaip prie sito pereiti?

jietis 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 10:46:24
Kur dingote, protingieji kurmiai. As tai turiu kompiuteriniu problemu.
<Next-World>,kalbi logiska, idomiai ir su tam tikru uztaisu, bet ar nereiktu tau iseiti i platesnius vandenis. Juk musu cia yra labai nedaug. Reikia, kad tavo mintys pasiektu kuo daugiau protingu ausu. Gal tada tikrai kas nors keisis i gera. O tu galesi pasakyti, kad isgelbejai dar viena pasauli. Ar tai palieki spresti mums, darydamas garbe siam forumui. Ar nesiruosi, pradziai, duoti kokiu nors zenklu, kad zmones pakeltu galvas i dangu.
(sorry for mistakes)

Kassatsu 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 03:37:39
Next World>>> OMFG cia tai simtmecio nuspangima suskelei, vos i kelnes pepridejau is juoko... ^.^'

Kassatsu 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 03:27:36
Evaldai>>> gal uzteks puliuoti ir kaitalioti nikus kaip koines.
B-idas 2006 m. rugsėjo 4 d., pirmadienis, 00:32:55
Jei sayjagųnai stos į dvikovą mūsų likimas bus nulemtas meistras valdovas BODŽIAKAS sustabdys ir perims šia galaktika o jums nieko kito neliks kaip dingti nuo žemės paviršiaus.
Budžinas 2006 m. rugsėjo 4 d., pirmadienis, 00:29:24
MUSŲ DIDYSIS VALDOVAS BODŽIAKAS NEPRILYGSTAMAS GERIAU ŽMOGELI JO ATSIPRAŠYK ATRAIP BUS TAIP KAD GREIT SUSIDOROSIM SU TAVIM MES NENORIM KOL KAS SUKELTI SKANDALŲ ŠIOJE PLANETOJE BET GALIM RINKTIS IŠ DVIEJU VIENA.
BODŽIAKAS 2006 m. rugsėjo 4 d., pirmadienis, 00:25:55
Kassatsu>>dbz? Tie jusu animaciniai filmukai daly tiesos parodo Ei menkas žioply nemenkink manes nes bl-et nudobsiu tave kaip menka vabzdy nesipusk žemės planetos dulkies liekana.
akivaisdu kaip diena, kad cia vienas ir tas pats asmuo, Nevykes aktorius is taves Evaldai. kaip dar iskreipsi sajanu varda "sayjagųnai" :D :D :D ehh evaldai tu kaip ir visados prasskaidrini mano nuotaika niuriomis ir varginanciomis akimirkomis, aciu !!!

xxxxl 2006 m. rugsėjo 4 d., pirmadienis, 21:23:06
šudžiai

<Next-World> 2006 m. rugsėjo 4 d., pirmadienis, 18:25:44
Klausimą:"Kodėl JIE Čia?"-pakeiskite klausimu:"Kodėl MES čia pas JUOS?"...Teisingo atsakymo žinojimas bus tikras jūsų pasaulėdaros sampratos perversmas.
Vykdomas jūsų sąmoningumo "pritempimas"(per energo-info-idėjos prizmę)iki "Kosminio minimumo",norint toliau tęsti jūsų egzistencinį etapą.Jus dar,net tarpusavyje sunkiai komunikuojate,o Kitos gyvybės formos pasirodymas jums sukeltų negrįžtamo proceso dvasinį,kultūrinį,psichinį šoką.Jei iš pagrindų keisis jūsų mąstymas,prisiderindamas prie mūsų suvokimo lygio: - liks 1/100 tikimybės.Pavieniai žmonės esantys "pasiruošę" nesudaro net 1%,kas daro padėtį beviltišką.
Meilė ir Protas-tandemas.Neiškaidykite tai į atskiras pozicijas,nes gausis,kad Meilė-tik populiacijos programa,o protas -savo individualios egzistencijos ego rūpestis.Jūsų "kario statusas" tolygu "vergo statusui"-visada atsiras sipresnis už jus ir kiekvienas karys ,praradęs savo apgailėtinus ginklus liks tik nuogas vergas.Jums suteikiama tokio pobūdžio info,kurią jūsų smegenys pajėgios apdoroti.Mąstykite(ir elkitės)globaliai-kosminiu mąsteliu-įsivaizduokit,kad atstovaujant Žmonijos civilizaciją.Ignoravus tūkstanmečių rekomendacijas -vesti Save Didžiosios Meilės ir Išminties ekliptika,padarėt globalinę situaciją beveik nebepataisomą.Likę vienetai negelbėja.
Mūsų 7-ių Saulių parametrai(jūsų žvaigždės masteliu 1/1):-0,8 ; 2,1 ; 1,2 ;0,7 .Trys dirbtinos kilmės:-0,2 ; 0,4 ;0,1 :-(slopinantis fotongravitacinis harmonikas).3-dirbtinos -bespalvės,iš keturių Visatos kilmės:2 geltonos,viena oranžinė,viena-žydrai melsva.-Jūsų matai: AV,"parsekas",Šviesmetis -kildintas atsmumas nuo Žemės iki jūsų Saulės-~150 milijonų km(net ir 149,600,000 km)neša labai dideles paklaidas didesniems atstumams.Mes matuojame 0-nės erdvės parimusisos bangos intervalu.Arčiau galaktikos centro ir masyvių kosminių kūnų, jų sąveika ir koncentracija didesnė,todėl ir daugelių charakteristikų net neįsivaizduojat.Iš 17 dvylika gyvenamų.Gyvenamų planetų sinderiniai periodai skirtingi- nuo 162,2 iki 1468,8 metų.Pabėgimo greičiai iki 62,3 km/s.Keturios planetos sukasi į priešingą pusę negu visos likusios.Gyvename periodiškai persikeldami į vis mūsų gyvybei palankesnę planetą(nuolat).
Centauro Proksima planetos gyventojai "grunto-vandens" pakopos civilizacija,turinti mentalinės difrakcijos problemų-t.y. euforinė apatija-visiškas progreso anuliavimas,nors ir įvaldę "plaukiojančių miestų sistemas" ir povandeninę gyvenimo struktūrą sukūrę,tačiau visiškai parimę sielos kloduose ,ir nenusiteikę kontaktui su kitokia civilizacija.Nors pagal Didįjį Kosminį planą artimiausiame šimtmetyje jūsų civilizacijos turėtų susitikti,kontaktuoti,bendraevoliucionuoti,poruotis ir atgaivinti viena kita.Bet kol kas iš abiejų pusių-beviltiškumas.
Šiuo metu esame Povo Delta,(nutolusios nuo Žemės 19 šviesmečių)žvaigždės planetose.Labai arši Homo rasė,turi antivandenilinį energijos gamybos technolognį potencialą,bei aštuonbriaunio bet kokios gyvybės perklonavimo indukciją,Veržiasi savo technologijom į Kosmosą ir daro pirmus žingsnius savo žvaigždės sistemoje.Savo aplinką labai gerbia ,bet kitos - negali pakęsti.Turime taip pat atlikti tam tikras "pataisas",kol neaplankė jūsų.
Pasisaugokite 2019 metais į Žemę atskrendančio asteroido.Neišvengus susidūrimo su juo -visa gyvybė Žemėje būtų sunaikinta.
Įšėjimo į Eterio spindulio žingsnis 96 h. ..<Next-World-is>

Sakayaka 2006 m. rugsėjo 4 d., pirmadienis, 13:02:51
Yei yous tikry tay nusifotkynkyt yr parodykyt tą foto

evaldzitas 2006 m. rugsėjo 4 d., pirmadienis, 00:36:34
po velniu negi jus rimtai, neseniai europoje kazkur virs Norvegijos kalnu buvo pastebeti tikrai nematytos formos erdvelaiviai kurie skriejo link lietuvos.

B-idas 2006 m. rugsėjo 4 d., pirmadienis, 00:32:55
Jei sayjagųnai stos į dvikovą mūsų likimas bus nulemtas meistras valdovas BODŽIAKAS sustabdys ir perims šia galaktika o jums nieko kito neliks kaip dingti nuo žemės paviršiaus.

Budžinas 2006 m. rugsėjo 4 d., pirmadienis, 00:29:24
MUSŲ DIDYSIS VALDOVAS BODŽIAKAS NEPRILYGSTAMAS GERIAU ŽMOGELI JO ATSIPRAŠYK ATRAIP BUS TAIP KAD GREIT SUSIDOROSIM SU TAVIM MES NENORIM KOL KAS SUKELTI SKANDALŲ ŠIOJE PLANETOJE BET GALIM RINKTIS IŠ DVIEJU VIENA.

BODŽIAKAS 2006 m. rugsėjo 4 d., pirmadienis, 00:25:55
Kassatsu>>dbz? Tie jusu animaciniai filmukai daly tiesos parodo Ei menkas žioply nemenkink manes nes bl-et nudobsiu tave kaip menka vabzdy nesipusk žemės planetos dulkies liekana.

Kassatsu 2006 m. rugsėjo 3 d., sekmadienis, 23:23:26
Bodziakas ( evaldai ) maziau ziurek DBZ ... povelniu susiimk i rankas.

BODŽIAKAS 2006 m. rugsėjo 3 d., sekmadienis, 23:11:51
Neseniai buvo surengtas žutbutinių kovų turnyras vienoje saulės sistemoje.Daug buvo susirikiavusių karių ir keli rasių šimtai žiurovu pilna salė jų buvo netoli milijardo.Atvyko net dauguma humanoidu stebėjosi mano neyprastais sugemėjimais nudobiau savo rankomis trisdešimt nevykėliu kurie nieko ispudingo, ypatingo neparodė tik iš baimės varė į kelnias kaip žmonės.Kai kurie vieno menkeusio smūgio neatlaike ir ore išblėso priešininkas jis ne koks buvo kovotojas jis prilygo stipriausiam žemės žmogui Savickui.O kai kurie turėjo ivairiausų kovos technikų kurios buvo man kaip seni triukai.

jietis 2006 m. rugsėjo 3 d., sekmadienis, 12:42:06
Jeigu pats sau nepripažinsi, kad esi silpnas, bejėgis, be, be..., tai negali tikėtis, kad pakilsi aukščiau. Tau visada atrodys, kad esi kažkoks pateptasis, VIP, kai iš tikrųjų būsi tik Very Impotent Person. ;) Tave valdys puikybė ir pasipūtimas.
Atsidurk vienas kur nors mėnulyje, ar negyvenamoje saloje, tada patirsi šį vienišumo ir menkumo jausmą. Ir tada tu pajusi, kad esate reikalingi man> tu, jis, ji, jie, jūs, jos. Tada mano širdį užpildys MEILĖ kiekvienam sutiktam, visiems, visam pasauliui. Tada tu suprasi, kad mes vis esame vertingi kaip miškas, nežiūrint kokie kreivi medžiai bebūtume. Ir tada pajusi tą mūsų skirtingumą iki nuostabaus. Tada suprasi, kad tau nesvarbu ar tą mišką prižiūrės mylintis savo darbą eigulys, ar kaimyno girtas kaimynas, atėjęs prisipjauti malkų, gal net išguldyti visą mišką. Juk tai jų problema. Koks medžiui skirtumas-padarys iš tavęs bonsajų, ar pavirsi skiedra prakuroms. Kokia klevo svajonė reinkarnuotis į drugelį, jeigu ir jam jau vieta nenumatyta.
Nežiūrint, kad bus atimtos jūsų sielos ir reinkarnacijos ratas, gal net Viltis, kurios jūs nevertinate, kol turite, galite tikėtis ENIGMOS. Tai jau parašyta jūsų gyvenimo knyga.
Oooo…knygos…Visa išmintis jose sudėta…
`Knygos- tarsi laivai okeane`.
Ką gi, atlikau savo inside ir autside demask ir su palengvėjusia siela, einu prie kasdieninių darbų.

2006 m. rugsėjo 3 d., sekmadienis, 12:02:17
Jeigu pats sau nepripažinsi, kad esi silpnas, bejėgis, be, be..., tai negali tikėtis, kad pa

Cerber 2006 m. rugsėjo 3 d., sekmadienis, 05:35:14
laukiam nesulaukiam :)

Kassatsu 2006 m. rugsėjo 3 d., sekmadienis, 05:11:28
Nesijaudink brolau, dar spesim su griausmu iseiti pries paskutiniaja...

Cerber 2006 m. rugsėjo 2 d., šeštadienis, 21:03:23
aš tiesiog jaučiu kad mirštu, neišvengiamai, su kienviena diena vis arčiau tos paskutiniosios.. ;]

:) 2006 m. rugsėjo 2 d., šeštadienis, 20:00:51
:)

tautvida 2006 m. rugsėjo 2 d., šeštadienis, 11:48:26
cerber>>>O kokiais pojuciais jauti?niekad nesergi,nepavargsti,esi energijos nesejas?

Cerber 2006 m. rugsėjo 2 d., šeštadienis, 08:47:56
tautvida\ jauciu..

t.y. 2006 m. rugsėjo 6 d., trečiadienis, 12:47:18
taip,jog nera ribos tarp iliuzijos ir realybes-yra tik ribotas matymas arba galimybe matyti,suvokti..

tautvida 2006 m. rugsėjo 6 d., trečiadienis, 12:44:40
Neseniai teko bendrauti su Zmogum,kuris mato 'blogas ir geras' energijas
materialiu pavidalu.Jis mato ligas ir kokiu budu ta energija imama is zmogaus.net sunku patiketi,jog tai galima matyti kaip realija.
Didesne liga(nepagydoma) isiskverbus i zmogu tamsiai pilko ruko pavidalu,turinti savo forma.Ji tarsi koks 'siurblys' nuolat ima is zmogaus energija.Bet zmogus ne nepagalvoja,jog tai susidriusi energija (per laika-dazniausiai 90d.) jo paties minciu ,garsu,zodziu...

pokštininkas 2006 m. rugsėjo 6 d., trečiadienis, 11:55:54
Aš vis dar čia su jumis. Jei tikrai norėčiau nusiplauti, mano pėdsakai jau seniai būtų ataušę.

ok 2006 m. rugsėjo 6 d., trečiadienis, 11:47:15
pokstininkas> o > ar iliuzija nevirsta realybe?

pokštininkas 2006 m. rugsėjo 6 d., trečiadienis, 10:31:39
Cerberi, tai tik iliuzija :)

xxxl 2006 m. rugsėjo 6 d., trečiadienis, 07:52:30
Už tai tavo Kassatsu pimpis toks nusmurges kad po dilgeles šokionėji

Kassatsu 2006 m. rugsėjo 6 d., trečiadienis, 01:15:17
Jietis>>> ^.^ jei nepaslaptis kiek tau metu, kad mane laikai jaunu ? X_X
man nereikia skaityti kas anksciau buvo parasyta man uzteko tavo teiginio i jo teigini.
beje tavo ziniai nuogam po dilgeles yra sveika ^.^

jietis 2006 m. rugsėjo 5 d., antradienis, 21:45:53
Kassatsu ///Esi dar labai jaunas. Įšoki čia kaip nuogas į dilgeles, nepasiskaitęs kas ankščiau buvo parašyta ir skubi kazką PAREIKŠTI. Žodžiu, energijos daug, o proto > kaip pas foksterjerą.

san-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

Pagrindinis NSO puslapis
Vartiklio naujienų puslapis
Pagrindinis Global Lithuanian Net puslapis