Global Lithuanian Net:    san-taka station:
   Užmigęs - nubusti!
   Nubudęs - užsnūsti!
   Iš sapno pabusk savo lemčiai -
   Tegu visa būtis paliečia vidinę širdį.

OBE - esu šalia savęs... (ARCHYVAS)

 

O čia yra lankytojų liudijimai (Archyvas 2)
Dar ankstesni liudijimai Archyve 1

Mantas 2010 m. vasario 1 d., pirmadienis, 01:12:49
tai va noreciau papasakoti savo patirimus ir ,kad kas apsviestu ismanantis toki reikala.
Viskas prasidejo nuo miego paralyziaus. Nakti miegojau nusisukes i siena,ir kazkaip pajutau (taip pagalvojau)kad mano suo uosto man ausi, ten turbut buvo vadinamas "white noise" kaip koks sniokstimas, ir as atsimerkiau, bet pajudeti negalejau, nei isleisti jokio graso, buvo labai siurpus jausmas, stengiaus issivaduoti is vis to, or galu gale kai man pavyko pasukti galva, pamaciau mergaites silueta prie pat manes ,garbanotais plaukais, jis nebuvo baisus tarsi svytintis,baltas, bet isnyko ta pacia akimirka... taigi miegojau sviesoje ir su muzika :D
Paskui buvo dar tas pats miego paralyzius ne karta, po kazkuriko karto pasidomejau kas ir kaip, suzinojau,kad cia jau OBE, ir tuo metu galima iseiti is savo kuno, bandziau atsipalaiduoti ir pasiduoti visam tam jausmuj , bet tai nera lengva, nes jausmas tikrai toks nejaukus ir jautiesi visiskai bejegis, tas paralzysiu jau buvo gal kokius 6 kartus.. bet vat dar vakar ivyko toks ivykis, irgi ne pirmas, bet cia kogero tik pas broli, kitoje salyje,susiruosiau miegoti, isjungus sviesa pradejau jausti labai nejauku jausma lyg kazkas butu kambaryje, sunku apsakyti net, siurpuliukai begiojo per kuna,kaskart isijungus sviesa, kad truputi numusti itampa, veliau nusiraminus ir bandant uzmigti, girdejau garsus ir atrode jog jie vis priarteja, negalejau atsipalaiduoti, ir pajmutau kad bega kraujas is nosies, ijungiau sviesa pasiemiau nosinaite, pasivaliau nosi ir buvo kraujas, bet ijungus sviesa nei laso daugiau neisbego, isjungiau sviesa poi keliu minuciu tas pats ir vel ijungus sviesa kraujo nei laso daugiau neisbego ir 3 karta nebepasikartojo, prabudau kokius 30 kartu visas suprakaitaves vis pamiegojas 15 minuciu. ir tik kokia 4 pavyko uzmigti ir prabusti ryte.Paziurejau ,kad cia butu du simptomai to OLE, bet kas tai yra? niekur internete jokios info nera.

Sekhmeta 2010 m. sausio 26 d., antradienis, 21:02:55
Tai buvo lyg košmaras, sklendžiau per gatvę link parko . Jutau švelnų vėją, mačiau kaip sklendžiu. Pasižiūrėjus į kojas mačiau juodą suknelę kurią buvau apsivilkus ir kojas kurios buvo ~1,5m nuo žemės ir kai jau beveik perskridau gatvę pajutau smaugimą ir parko vaizdas dingo. akyse pradėjo mainytis pilki žmonių veidai. Pabudau nuo to smaugimo. Įsijungiau šviesą ir sedėjau kol nusprendžiau eit vėl miegot bet pradėjau vėl tą patį: tas pats parkas, sklendžiu, bet jau diena ir vėl veidai. Pabudau vėl. Ko gero čia buvo pats baisiausias dalykas kurio negaliu suvokti.

Gytis 2010 m. sausio 15 d., penktadienis, 23:28:19
Na tai nera haliucinacijos, o tai tada Urte tu bandyk sauktis savo angelu ir archangelo Michaelio fiziniame plane kai tai prades darytis, 100% garantuoju kad girdes tave... Tie prisilietimo pojuciai yra,nes tave liecia esybe ir astralinio pasaulio,tiesiog nebijok ir nusijuok su sypsena ir pabandyk isivaizduoti kad aplink tave sklinda sviesa ir tas kas tave liecia gauna sviesos energija,isivaizduok kad tu ji myli iki graudumo uzsimerk ir nebijok pazeti i akis su meile,tiesiog pulk su sviesa ir meile,nes jie nepakelia sios energijos... Jei nepades parasyk... (tai is tikruju vyksta )

urte 2010 m. sausio 12 d., antradienis, 11:57:02
aciu Gyti. bet as nemoku samoningai sapnuoti, o jei ir pradeciau mokytis, tai labai daug laiko uztruktu, o ta prievarta tesis ir toliau..turetu gi buti budas kaip atsikratyti to prievartautojo? Man dar idomu, ar tai mano smegenu veiklos "sutrikimas" ar kaskoks realus asmuo is manes taip tyciojasi.Kodel jauciami tokie realus prisilietimo ir kiti pojuciai?

Gintautas 2010 m. sausio 10 d., sekmadienis, 19:47:42
1. Taip.2. Yra 3.Dažnai skraidau ir vyksta kova su neigiamais elementais
4.Taip, dažnai.5.Gal būt, nesu tikras6.esybės tarsi permatomos 7.Kūnas dažnai būdavo nepaklusnus, konkrečiais atvejais kai reikdavo ką nugalėti ar pabėgti8.Dažniau kildavau į orą ir atlikdavau įvairius judesius 9.Suprasdavau, kad sapnuoju ir tai buvo malonu, kartais norėjosi būti ilgiau

Gytis 2010 m. sausio 9 d., šeštadienis, 21:59:03
Urte kai kita karta tai nutiks,jei moki samoningai sapnuoti siulyciau sauktis Dieva sapne,arba savo angela sarga,nes jie visada ateina...O jei nemoki tai praktikuok tokius dalykus kaip lucid dreaming arba OBE kad galetum prasyti ju pagalbos ir nesijaudink,nebijok sveika esi...

urte 2010 m. sausio 8 d., penktadienis, 19:13:39
Noreciau kieno nors patarimo ar paaiskinimo, nes kartais galvoju, kad mano galvoje arba sieloje ne viskas gerai.. keli metai nuolat sapnuoju viena ir ta pati zmogu, kuris nuolat mane persekioja ir prievartauja. Pojuciai buna tokie tikri, kad prabudus negaliu net kvapo atgauti ir norisi verkti, nes nieko nesuprantu kas darosi ir negaliu apsiginti.Kartais jauciu kad mane liecia, arba jauciu kaskokias bangas. Kartasi miegant, galvoje ima siaubingai uzti, atrodo net skausma jauciu. Kas man gali patarti, kaip tureciau elgtis?

Tomas 2010 m. sausio 6 d., trečiadienis, 15:11:00
va cia tai prikolas skaitau ir stebiuosi:) sapnas kury sapnavau pries koke savaite atsakytu y minimum 5 is situ klausimu;D

Vika 2009 m. gruodžio 25 d., penktadienis, 22:25:54
Sapnuodavau kad mane kazkas bado... Sakydavau kad kapoja gaidys nes buvau maza... Ir poto jausmo prabusdavauu ir poto labai sunkiai uzmigdavau. Kas tai buvo?

Kristina 2009 m. gruodžio 16 d., trečiadienis, 12:15:03
Gal galetumete paaiskinti, kas tai, nes jau bijau miegoti...
Kas tai gali buti, kai karta miegojau (ant sono) staiga pajutau, jog kazkas mano sona nuo peciu iki koju perbrauke ranka, nukrete saltis ir lyg sustingau, tada pajutau, jog kazkas salia manes atsigula is uz nugaros ir guli. Lyg ir bandau saukti, zadinti vyra, esanti salia, bet liezuvis neklauso ir staiga pabundu, buvo keturios valandos ryto. Kas tai?
Ne karta yra buve, kad nakti miegu ir atsiranda toks nemalonus jausmas, lyg kazkas nori kazka man padaryti, bet guliu ir negaliu pajudeti, dedu visas pastangas (liezuvis sunkiai verciasi, sunku tarti zodzius) kad pazadinciau salia esanti vyra, bet jis negirdi ir as jo negaliu prizadinti. Paskui staiga pabundu. Ka daryti, kad tai nesikartotu?

2009 m. lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:47:46
koks jum buna pats geriausias metodas iseidinejant is kuno?

Darius 2009 m. rugsėjo 19 d., šeštadienis, 12:45:43
1. Mirusius giminaičius esu sapnavęs gana nemažai kartų (ir ne vien giminaičius, artimus man mirusius žmones), įdomiausias iš tokių sapnų buvo praėjus keliems mėnesiams po artimo šeimos draugo iš Vokietijos mirties, sapne jis atėjo į mano namus, pirmiausia užėjo vienas, paprašė labai neliudėti dėl jo, pasakė kad dabar viskas gerai ir jis jau ramus (mirė po gana ilgos kovos su vėžiu), tikraj negaliu pasakyti kokia kalba jis kalbėjo (paprastai mes šnekėdavom darkyta anglu kalba, su vokiečių ir lietuvių kalbos priemaišomis, beveik atskiras anglų dialektas :)), net negaliu pasakyti ar jis išvis kalbėjo tačiau viską ka jis sake ar norėjo pasakyti puikiai supratau.
Poto i namus jis pasikvietė visą burį žmonių, nė vieno iš jų tikrai niekada nebuvau matęs, tačiau kaip supratau (vėlgi nežinau ar jis man tai pasakė, ar tai tiesiog be žodžių atėjo man i galvą) tai buvo mirę jo giminaičiai, draugai, kiti artimi žmonės su kuriais jis norėjo mane supažindinti (ar tiesiog šiaip parodyti?) ir jiems parodyti mane. Nė vienas jų nešnekėjo, tiesiog lyg per paradą visi smalsiai į mane žiūrėdami praėjo pro mane ir mano mirusį draugą stovintį šalia manęs i mano namus. Puikiai atsimenu kaip sapne netekau žado, negalėjau nei šnekėt (nors tikrai bandžiau) nei judėt. Gerklę užėme gumulas, lyg tuoj tuoj pradėčiau verkti, velniškai tikroviškas sapnas buvo, sunku net žodžiais nupasakot koks tikroviškas jis buvo. Poto keletą dienų negalėjau atsigaut, nors turiu pripažint, kad tai tikrai padėjo nusiramint dėl draugo netekties, netgi pajutau pakylia nuotaiką dėl to, kad su mano draugu viskas gerai (?!?!).
Nežinau ar tai kieknors susiję su jūsų minima OBE, ar tai tik mano pasąmonės pastangos nusiraminti, tačiau tai buvo įdomi ir nepamirštama patirtis.
2. Nebūna
3. Tim kartą sapnavau kad skrendu. Stoviu ant žemės.
4. Regėjau nepažystamus ir nematytus žmones.
5. Ne
6. Tik žmogaus pavidalo kūnus.
7. Ne
8. Ne
9. Taip

mindaugas 2009 m. rugsėjo 11 d., penktadienis, 21:53:06
norejau jusu paklaust, kai jus bandot atlikt astraline kelione, apie ka galvojat? o gal negalvojat is viso? as kiek kartu meginau atlikt, tai visokios mintys i galva lenda, kaip ju atsikratyti?

danutė 2009 m. rugpjūčio 25 d., antradienis, 10:31:38
laba diena
mano kiekvienos nakties sapnai buvo neprisimenami ką sapnuoju. tik šią nakti labai džiaugiausi kad lyg susikti su močiute seniai mirusia ruošiausi ir labai džiaugiausi jaučiau palaimą.tik sesė atėjo išgėrusi ir asirengusi kokiais drabušiais prasmirdusiais šlapimu. aš ją labai bariau.Viskas vyko kokiose kapinėse su daug svečių ir giminaičių.

dovile 2009 m. rugpjūčio 20 d., ketvirtadienis, 12:58:22
man labai idomu. noreciau tai mokėti taciau ar mokymasis trunka ilgai? esu bandziusi taciau jutau maza virpėjima ir labai didziuli nekantruma ir jauduli kurio neina panaikinti.ka patartumėte?

Dzo 2009 m. rugpjūčio 16 d., sekmadienis, 23:43:11
1. Taip, esu keleta kartu sapnaves lygiai ta pati sapna i6 eiles su tais paciais zmonemis.
2. Kartais bet jau retokai buna sekso scenu bet jos ne visai aiskios.
3. VIsada ant zemes, o kai ainu miegoti ir jau meginu uzmigti atjunges smegenis kazkaip visada krentu ar nuo tilto ar kazko ir tada visas sujudu ir pabundu, idomu kas tai.
4. Dazniausiai buna nepazistami ar isvis neegzistuojantis zmones sukuriu galbut pats tokiu kuriuos noriu matyt nezinau.
5. Taip.
6. Na nesu tikras bet kartais regiu sviesa, balta.
7. Ne.
8. Ne.
9. Taip juk sapnai tai viskas ka nori matyti, o kai kas sutrukdo tai pajunti kazkoki nusivilima nes niekada nebegrisi i ta pacia vieta ir ne tesi to ka dariai.

MP 2009 m. liepos 20 d., pirmadienis, 01:53:21
1. Mano sapnuose dalyvauja tik gyvi asmenys, dazniausiai, kuriu nepazistu, arba tie, apie kuriuos daug mastau.
2. Tiesa pasakius, ziaurumo scenos budavo daugiau vaikysteje, pries pora savaiciu tik esu sapnaves kosmara, nuo kurio atsibudau. Sekso scenu praktiskai esu sapnaves tik kelis kartus, net nezinau, kodel to nesapnuoju.
3. 3-5 kartus esu skraides kaip koks superherojus, bet dazniausiai vaikstau zeme, aiskiai kalbuosi su zmonemis, sapnai labai tikroviski.
4. Pasitaiko tikrai taip.
5. Tikrai taip ir net labai daznai. Sapnai tokie, kuriuos galima tik pabudus ir prisiminus analizuoti, bandyti suvedineti galus, interpretuoti kas tai galetu buti, ka galetu reiksti, bet tas nevisada pavyksta.
6. Zmones buna normaliu savo formu.
7. Nejutau. Kaip tik viskas atrode imanoma.
8. neteko buti.
9. Visada norisi :)

to mazhia 2009 m. gegužės 29 d., penktadienis, 17:46:31
Labas. Gali buti , kad tai daro koks nors zmogus. pamastyk, kas gali su tavim taip elgtis, ir ko jam reikia. tai gali buti zmogus slapta uzsiimantis magija, bet kaskokiu budu esantis tarp tavo pazystamu. pvz: tavo tevu draugas, mokytojas, destytojas, kaimynas ir pan...tokius dalykus moketi gali tik brandaus amziaus zmogus.

pukelis-8 2009 m. gegužės 2 d., šeštadienis, 00:05:22
Water, rasau asmeniskai tau! Man 39 m. ir parapsichologija domiuosi jau daugiau nei 10m.Gaila,kad tik siandien netyciom paskaitinejau tuos naivius klausimelius ir kai kuriuos pasisakymus,ir tik dabar radau Water tavo pasisakyma su klausimais.
As esu perskaites kalna medzegos su ju autoriais parapsichologijos tematika, zinok raso kas netingi ir katik netingi,kai tikru rasanciu profesionalu tera kuriuos suskaiciuoti uztektu vienos rankos pirstu!Todel primigtinai prasau neskaityk tiktai Lazerevo "Karmos diagnostika",nes nuo tos medzegos tau tik apsikraus ir susipainiosi kaip muse voratinklyje. Tarp kitko jau nepamenu,5 ar tai 6 dalyje jis pats yra skaitytoju atsiprases uz savo paistalus. As esu visiskai sveikas,bet tave ir tavo problemas labai suprantu,todel noriu tau padeti. Pirmiausiai noriu tave nuraminti ir pasakyti,kad zmogus su kokiomis nors negaliomis turi tokiu privalumu kuriu paprastai sveikas zmogus labai retai teturi.O kas liecia astrala tau galiu pasakyti tik tiek, kad fiziniam kune tu gali netureti nei ranku nei koju,taip pat gali nematyti ir negirdeti, svarbu tik,kad sveika samone turetum.astrale viskas svyti gyvenimu ir tu ten busi toks pilnavertis kaip ir visi kiti. Todel siulau tau pradziai perskaityti Tibeto lamos LOBSANG RAMPA knygute "TU AMZINAS",po to "TRECIOJI AKIS" dar "TRILIKTOJI ZVAKE" o ,po to manau likusias tu jau pats ieskosi perskaityti.Ten tu rasi tikslius atsakymus i tave dominancius klasimus ir DAUK DAUGIAU! Tad linkiu tau vaisingos sekmes!

2009 m. balandžio 27 d., pirmadienis, 14:30:35
Daugelis dalyku,astralines keliones,sapnai obe ir pns..yra paaiskinta ir pagrysta moksliskai...tai musu smegenu darbas..nes butent jos-smegenys vienas auksciausiu dalyku egzistuojanciu abskritai..taigi,.mum gal sunku suvokt,bet viska ka matome,ko nesuprantame yra sukurta musu smegeneliu.,o taip paprastai tiketi ,kad atsiguliau ir nuskridau kur reik..na gal ir egzistuoja.,bet abejoju,kad kuris jusu yra normaliai tai patyres,reikia but pazengusiam,reikia but kitame egzistavimo lygyje..zinoma,gal tai ir imanoma pasiekt ir gyvenant cia zemeje..bet nemanau,kad iskart gali tai pavykt kiekvienam..o vaizdini..primenanri,kazka panasaus i kelione ar atsiskyrima nuo savo kuno,gali susikurk kiekvienas,nes visi daugiau ar maziau turime suvokima,mastyma,bendrai tarus-smegenis...

Greise 2009 m. balandžio 5 d., sekmadienis, 23:09:21
1.Vienintelį kartą, gyvas senelis.
2.Žiaurumo, su visais aplinkiniais ir niekada nebūna su manimi.
33Esu ir skridusi.
4.Regiu, kurių nežinau. Bet dažnaiu sapnuoju pažįstamus.
5.Pasiatiko.
6.Vieną kartą esu sapnavusi tiesiog geltoną spalvą.
7.ne.
8.ne.
9.Visada norisi likti, nesvarbu kaip tai baisu būtų.

x 2009 m. kovo 31 d., antradienis, 23:08:00
Labai idomus straipsnis. Astralines keliones VISISKAI saugu, taciau, kad apsaugotum kuna reikia magisko druskos rato? ;D LOGINE SKYLE?

commer 2009 m. kovo 28 d., šeštadienis, 20:58:02
Man sitas reiskinys vyksta jau 5 metus , bet tai buna ne viena karta per menesi, bet kas antra diena ir dazniau. Nors kas karta sitas paralyzius keiciasi, t.y. buna vis baisiau, bet as jau pripratau. Dar idomus faktas tas, kad tai vyksta tik mano kambaryje, niekur kitur nebuvo ivyke.

unexplained 2009 m. kovo 26 d., ketvirtadienis, 16:57:57
to mazhia.- tai miego paralyzius,normalus reiskinys,taciau jei tai nutinka daznokai kelia nemalonu jausma uzmiegant,bei baimes,.patarciau reguliuot savo dienos rezima,eit laiku miegot,iv darbus pasilikt ne paskutinei minutei,kad kuo maziau butu parkiu,.beja einant miegot atjunk visus zadintuvus,ar privenk visko,kas tave gali trukdyt miegant,garsai,triuksmas..pamatysi,,jei laikysies nurodymu,beja to nebijosi,tai savaime praeis,.su siuo dalyku turejau problemu gal 4 m..ir zinai praejo :)) praeis ir tau..sekmes ;)

mazhia 2009 m. kovo 13 d., penktadienis, 00:13:36
18 man..

to mazhia 2009 m. vasario 16 d., pirmadienis, 02:49:13
Nežinau kiek tau metų...Papasakosiu apie save...Pati būdama 15 metų kas terčią naktį negalėdavau pabusti....tada mamos paprašyta kai tik ką nors bloga jausdavau per miegus galvodavau tik apie bažnyčią...Net pradėjau sapnuoti bažnyčias ( vėliau jas savo gyvenime buvau sutikusi, buvau išvažiavusi labai toli ir tas užsapnuotas bažnyčias mačiau, jau trisdešimtmetė būdama....)
Gal ir tave likimas nuneš kur nors labai toli, o dabar privalai tiesiog sapnuoti bažnyčias......
Draugiškas patarimas....Iki

mazhia 2009 m. vasario 3 d., antradienis, 00:33:37
sveiki, norejau pasiteirauti. pries kokius metus buvo pradeje keisti dalykai vykti miego metu. miegu viena kambaryje, ir staiga juntu kad nebegaliu pajudeti. visas kunas paralyziuotas, negaliu nieko pajudinti, nei ranku, nei koju, nei pasukti galvos, nei atsimerkti. is visu jegu stengiuos tai padaryti, nugaleti kazkokias jegas, kurios mane laiko bet negaliu. jauciu jog kazkas yra salia manes, netgi liecia mane, kazkas vaiksto, o as nieko padaryti negaliu. apima baime, panika, imu raminti ir drasinti save mintimis. ir visa tai kaip staiga prasidejo taip staiga ir liovesi. taip buvo nutike 3 kartus. as labai issigandau, galvojau kad cia kokiu piktuju dvasiu darbas, tdl nusipirkau kryzeli ir miegodavau tik sviesoje. tai liovesi. taciau pries kelias savaites tai vel prasidejo. visas sis paralyzius trunka neilgai, kelias minutes ar netgi maziau ir miego pradzioje tik. ta kova mane gasdina, as nesuprantu kas darosi. drauge sake kad tai gali buti obe. tai norejau paklausti ar tai obe? kaip tai nutraukti? kodel visa tai vyksta, juk as jos nepraktikuoju?

2009 m. sausio 18 d., sekmadienis, 23:39:25
SIME, NEBŪK EGOISTAS IR NENUSIŠNEKĖK...

Simas 2009 m. sausio 10 d., šeštadienis, 05:05:00
Nenusisnekekit, kokios dar sielos kokie dar pagrobimai jusu kuno?, visos tos baimes yra kuno (taprasme bijote ne jus o jusu kunas) viskas ka jus manete ar girdejote ar issigalvojote, yra tik jusu pasamoneje, gal jus religingi, gal buvote ar pan, nera visiskai jokio skirtumo, CIA YRA TIK JUSU PASAMONE, kai jus astrale jus galvojote kad is tikro realybeje jus skraidot ir patiriat visokius pojucius. Visos jusu sielos cia yra niekas kitas kaip jusu protas, jaj stovite ir matote kaip jus miegate is sono, tai cia tik vaizdai kuriajs jus sekate nesuvokdami kad jau esate tai senai sugalvoje, protas sudetingas reikalas, jus galite jy apgauti, bet jis jus pagauna trigubai daugiau...

iksė 2009 m. sausio 2 d., penktadienis, 03:31:42
Vaikai eksperimentuoti būtinai verta būtinai...
Labai daug dirbti ar labai mažai dirbti vis keisti temą ir vis kažką įsidėmėti, kad būtų galima suprasti skirtumus ir kodėl...
Galiu pasakyti, jei jau Tau kas nors gyvenime duos į snukį ir žiauriai primus tai geriau tik už labai gerus darbus...
Norėjau pasakyti negalima leisti kad kas jus suvaldytų tegul ir muša tegul ir kankina, bet reikia suspeti tikrai kažką nuveikti...
Svarbiausia teisingas ir labai geras veiksmas ir jei jau už tai mus tai ir geriau kai tiktais už tai, - už labai gerus darbus...
Blogi darbai ir dar mušimas nonsensas manau kad taip nebūna ( nuoširdžiai manau kad mušami tik labai geri, nes jau ir taip blogo visiškai jokio tikslo mušti nėra niekam....)
Tad nežudykite savęs, o eksperementuokite...

DP 2008 m. gruodžio 29 d., pirmadienis, 13:41:58
ne kartą esu sugrįžusi į tą patį sapną. Ir nebūtinai tęsdavau sapną tą pačią naktį, o netgi kitą naktį pratęsdavau. Be to atrodo turiu tokią "dovaną", kad tai ką susapnuoju dažniausiai išsipildo. Žinoma ne viskas. Bet štai kažkada nusapnavau, kad mirs mano draugės senelis. Turbūt šitai paveldėjau iš mamos, nes jai sapnai pildosi...

Susapnaves 2008 m. gruodžio 17 d., trečiadienis, 15:27:58
Man idomu,sapnavau karta sapna labai idomu,bet staiga atsibudau,bet stengiausiu vel uzmigti,kai uzmigau vel tame paciame sapne,po to vel tas pats prasibundu ir uzmegu,bet sapnas tas pats,kaip tai suprasti? !!!.

Susapnaves 2008 m. gruodžio 17 d., trečiadienis, 15:13:08
Man idomu kaip tai imanoma,buvau karta tikri idomu sapna susapnaves,bet neuzilgo atsibudau,stengiaus vel uzmigti ir vel tame paciame sapne,ir taip kokius 4-5 sykius prasibundu ir uzmiegu,bet sapnas tas pats!!!

magnetogenas 2008 m. gruodžio 7 d., sekmadienis, 03:52:22
tai yvyko netiketai,as miegojau ir sapnavau kaimyna.sapne as ir jis griovy buvom ir ten matem sviesas kurios artejo y mus ir girdejau garsus tokius vyyyoo vyyyoo vyyoooo.nubudau ir nustebau kaip stipriai skaudejo galva ir pykino.bet baisiausia,kad salia saves radau ta paty kaimyna.as daznai atsiskriu nuo astralinio kuno bet taip dar nera pasitaike.noreciau suzinot ar galiu ir toliau atsiskirti.as tuo rimtai uzsiimu.

Dreamer 2008 m. gruodžio 3 d., trečiadienis, 21:11:42
Vis bandau iseiti is kuno, bet iki galo neiseina. Dabar gana nesunkiai galiu patirti vibracijas ir panasiai, atrodo jau bunu beiseinas, bet iki galo nepavyksta. Ka blogai darau? Kodel nepavyksta?

2008 m. lapkričio 28 d., penktadienis, 10:08:09
matysi net užsimerkęs, bet išsigasi

Nortintis daugiau 2008 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 20:32:28
Nors kartais man atrodo, kad aš jau esu pakilęs atrodo, kad aš aukštai aukštai, tačiau bijau atsimerkti ir visa tai išsklaidyti. Ar man vertėtų atsimerkti? ar kai mano astralas paliks kūną aš iškarto viską matysiu?

Norintis daugiau 2008 m. lapkričio 26 d., trečiadienis, 20:26:33
Pradėjau praktikuoti astralines keliones pries savaitę. Tiksliau pasakius, smalsumo vedamas, prieš savaitę tik pamėginau pirmąjį kartą. Iš pradžių viskas atrodė gan juokinga, buvau skeptiškai nusiteikęs. Tačiau visą laiką stengiausi pašalines mintis nuvyti į šoną. Visą laiką sau mintyse "aš lengvas kaip plunksna, aš tuoj tuoj pakilsiu" ir nežmoniškai sustiprėjo širdies ritmas, nejutau savo kūno. Tuomet pagalvojau "Tai iš tiesų vyksta!". Tačiau vieną akimirką suabejojau ir pagalvojau "O jeigu negrįšiu?". Iškart po šios minties procesas sustojo. Aš ir vėl jaučiau, kad guliu lovoje. Vis dar bandydamas suvokti kas nutiko, su nuostaba širdyje, aš apsidžiaugiau.Iškart po to vėl užmerkiau akis ir mėginau atsipalaiduoti. Po tam tikro laiko vėl pagreitėjo širdies ritmas, vėl tas drebulys, sklidimo jausmas. Šį kartą aš nuoširdžiai tikėjau sėkme, manęs negazdino mirties jausmas, man tai jau buvo nebesvarbu. Aš tik norėjau pakilti. Tačiau procesas nustojo savaime, nekontroliuojamas.
Prieš pora dienų atsitiktinai užklydau į šį puslapį. Pamėginau naudotis tais nurodymais, tačiau kiekviena diena - bevaisė. Atrodo, kad kaskart mėginant OBE, jaučiu vis silpnesnius "drebulius" , nebe toks stiprus atrodo ir kylimo jausmas... Gal mano tikėjimas susilpnėjo? o gal aš pats ką nors darau blogai, nepakankamai ar tiesiog ką nors praleidžiu?
Galbūt, jūs, šio dalyko veteranai, galėtumėt duoti man kokių nors patarimų. Aišku tik rimtų. Pagarbiai.

Evelina 2008 m. lapkričio 25 d., antradienis, 19:57:19
1. Ar sapne dalyvauja giminaičiai (gyvi ar anksčiau mirę)?
Taip, dalyvavo mano senelis, miręs prieš pusę metų. dažnai dalyvauja ir kiti gyvieji artimieji.
2. Ar yra žiaurumo ir sekso scenų?
ne, nebuvo.
3. Sklendžiate ore ar stovite ant žemės?
tarpais pasijusdavau ore, tarpais ant žemės.
4. Regite nepažįstamus (kuriuos žinote arba ne)?
taip, beveik visada. yra buvę, kad sapnavau nepažįstamo mirtį, kuris sapne buvo mano vyras. tuo momentu aš buvau aš, bet kartu ir ne aš. jaučiau sielvartą dėl to vyro, nes jį mylėjau. tik aš buvau kita asmenybė. mano kūnas buvo visiškai kitoks. galėjau valdyt savo mintis, bet jos visalaik rungdavosi su tos asmenybės mintim, kūno valdyt negalėjau.
5. Regite kažką, apie ką neturite jokio supratimo?
taip.
6. Regite žmogaus formos esybes. Šviesos rutulius? Kaip jas suvokėte?
taip, esu regėjus vieną šviesos rutulį maždaug mėnesį po senelio mirties. jis man sakė, kad galiu nebelaukt senelio, nes jis nebegrįš. kitą kart nesapnavau rutulio, bet sapne girdėjau tą patį balsą. sapnavau pati save, einančia nepažįstama vietove, kurią pažįnojau labai gerai. tik sapnavau ne taip, kad ten būčiau o aš, o taip, kad aš stebėjau savo veiksmus. tą kart balsas sakė - taip gali eiti tik visas viltis praradęs žmogus.
7. Ar jutote kūno ribotumą? Ar pajutorte, kad nėra nei viršaus, nei apačios, nei kairės, nei dešinės - tebuvo tik būtis?
taip, yra ir ne kartą. yra buvę ir taip, kad tesiog imdavo ir atsijungdavo tai kojos, tai rankos, tai dingdavo balsas, rega.
8. Buvote tunelyje ar milžiniškame rutulyje - jų nematėte, bet jutote?
taip.
9. Norėjosi likti sapne ir stebėtis?...
visada. koks bebauginantis sapnas bebūtu.

iksė 2008 m. lapkričio 25 d., antradienis, 01:40:04
Jonai, klausimėlis ar savo lovoje miegojai? Jei toje lovoje buvo kažkoks tai seksas kuriame ne tu dalyvavai pilnai galėjo būti kad susidūrei su kažkokiu tai astralu. Bet jis niekas, tik sekso padarinys. Tokiu atveju atsivesk į kambarį kokį mažą vaiką leisk jam ant lovos pasėdėti paskiau ramiai sau galėsi eksperimentuoti su išėjimais ( vaikai sekso padarinius išvalo....tada nebeliks jokių askralų )

***** 2008 m. lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:26:48
Jonai,tai greičiausiai miego paralyžius.

Jonas 2008 m. lapkričio 23 d., sekmadienis, 00:32:57
Noreciau sulaukti patarimo tokiu atveju, taigi viena syk miegojau ir greito miego metu mzdg 10 min pries atsikelima as pasisukau ant sono ir staiga isejau is kuno vaiksciojau po savo kambari to nelabai suvokdamas, ir staiga astralas soko atgal i kuna ir pirmomis 10sec as buvau paralizuotas negalejau judet nei sneket tik salia maciau kita astrala tiksliau jo kojas jis leido toki neapykantos,nepasitenkinimo kupina garsa, galu gale atsigavau buvau nustebes ir lengvai sokiruotas kelias minutes dar negalejau atsigauti, taigi klausymas butu toks ar saugu butu bandyt iseit is kuno tame paciame kambaryje kur jau bande mano kuna uzimti kitas astralas?

iksė 2008 m. lapkričio 22 d., šeštadienis, 00:06:03
Matydavau tuos RV ir be to normaliai spalvotuskai dirbau siuvėja todėl draugės galėjo mans neapgaudinėti ką veikusios matydavau per RV.

iksė 2008 m. lapkričio 22 d., šeštadienis, 00:02:06
Galima viską patirti bet reikia būti absoliučiai laisviems ir absoliučiai nieko psichikoje neturėti tai jums tokių reiškinių bus kad ligtolinį gyvenimą ir panašiai pradėsite niekinti. Net šeima yra stabdytuvai nes taip nesugebate absoliučiai tapti laisvais. kaip sakiau reikia absoliučiai tapti laisvais. Jei jums svarbiausia potyriai tai visų pirma nebijokite savo mamos ir tėvo net jeigu įkyrios mitys lys kad jie jus graibo, kai visa tai pereisite tada atsivers tokie jums OBE. Suprasite kad liktolinis gyvenimas buvo absoliučiai aklas. tokie jums OBE atsivers jausitės kaip vėjas einantis ir viską pakeliui semantis visą informaciją...viską.....Bet tada nebus meilės nes būsite per didelis o dar didesnių už jus jau daugiau nėra....))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

iksė 2008 m. lapkričio 12 d., trečiadienis, 23:51:18
Čia gryniausia tiesa prieš du metus buvau mačiusi užmerktomis akimis. vadinasi ko sieki galima pasiekti. Bet ne viską bet ne iš karto, bet jei kas gaunasi tai džiaugsmo jūros tokiems atradimams ( kiekvienas gali išsidirbinėti nes tikrai gali gautis ). Nu įsivaizduokite, - žmogus gali matyti užmerktomis akinis. Ir žinau kai kuriuos niuansus. Jei kas pradėtų aiškinti, kad irgi mato užmerktomis akimis tai per savo žinomus niuansus atspėčiau ar jis meluoja ar sako tiesą.)))))

iksė 2008 m. lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:54:31
Yra labai daug reiškinių. Jei nori jų turėti kuo daugiau atsispirk dogmoms ar iš vis kokiems nors kriterijams. Viską palik tik sau. Be to sapne labai sveika kitam asmeniui paspausti ranką. Žinoma kad tokiu būdu ir kitus mokai kultūros. Taip be to abi pusės gauna energijos ( per rankos paspaidimą )ir toliau gali skristi savo kryptimis. Seksualiniai sapnai skirti labai žemo lygio energijoms nusiplauti. Bučiuok baidykles, jos išnys, nes bijo to..O tu su kiekvienu kartu tik gausi vis daugiau patirties ir galų gale suprasi, kad tai tau visad ir priklausė....Kūnas reikalingas, mes jį tobuliname....Kūnas ir yra kliuvinys kodėl esame netobulais, bet manau yra labai įdomu pamilti savo kūną, kad vėliau galėtum jį keisti. Vadinama evoliucija ar teigiamos mutacijos. Jei vienas žmogus tai pasiekia savaime tai persiduoda ir kitiems žmonėms. Ir nesvarbu kad tie kiti žmonės nieko neveikia, svarbu kad bent vienas žmogus kažką veikia ir tai kitiems bersiduoda ( imkim prie žalių pomidorų, jau guli vienas įnokęs pomidoras, tada ir visi kiti puola pomidorai staigiai raudonuoti. Pav. , jei visi žali tarp žalių guli, tai dar labai negreit įnoksta ar net pradeda pūti, kai dar ir temperatūra per žema...))))Viskas gamtoje taip ir mes ne kažkokie išskirtiniai kad savęs su pomidorais negalėtume sulyginti..

2008 m. lapkričio 11 d., antradienis, 18:33:11
Pranai, zinoma tai galejo buti OBE, bet galejo buti ir paprasti sapnai. sunku ka pasakyt is to ka parasei

Pranas 2008 m. lapkričio 3 d., pirmadienis, 16:29:13
Pasiskaičiau apie šitai
ir Manau kad esu patyrės OLE simptomu
nes esu nekarta sapnavęs Ryškius spalvotus sapnus.
nekarta esu sapnavęs Kad kalbu ir dar keletą sapnų buvo kad aš jaučiau kaip prie manęs prisiliečia ar kažkas panašaus
Jai Galima norėčiau Gauti atsakymą ar tai tikrai Galėjo būti " OLE " reiškinys

2008 m. spalio 25 d., šeštadienis, 11:31:38
uzsiblokaves gal, arba nepasieki tam tikro suvokimo tasko. turi prieiti busena kai buni tarp realybes ir sapno, panasia kuri buna kai tave kas nors staiga nakti pazadina... po to viskas vyksta savaime. pojuciai labai ryskus, kartais primena samoninga sapna, tik matai realius dalykus, dar idomus dalykas, kad kazkuri samones dalis neiseina i astrala, tai nebuni visiskai samningas, bet viska supranti ir gali kontroliuoti...

unexplained 2008 m. spalio 17 d., penktadienis, 17:02:50
sveiki, kreipiuosi i tuos kurie yra bande-tiems,kuriem pavyko arba ne visai patirti tikraji OBE- atitrukima nuo kuno...ar galetumete papasakoti savo poyriu, be fantazijos elementu, tiesiog taip kaip isties viskas vyko? bandziau kelis kartus atlikti obe,daugmaz laikantis visu reikalavimu,bet vos tik kazkas isties pradeda "vykti" iskart ir pasibaigia.. ar per mazai tikiu, ar nesusikoncentruoju.. kodel greit viskas nutruksta? baimes nera,taciau iki galo nepayksta..gal galetumet padet? :)))

2008 m. spalio 15 d., trečiadienis, 18:00:52
apie koki buda kalbi?
taip, tai yra vienareiksmiskai pavojinga

Aidas 2008 m. spalio 13 d., pirmadienis, 17:24:36
Sveiki, turiu klausimu gan neiprastu gal tik man siuo metu :) bet idomu man viena kiek tai pavojinga ? nes net kunui pabudus kaip po elektros soko jauties :) ir visada pasijauti stebimas kai atsiplesi nuo kuno darosi nejauku del nezinomybes... kas jie ? O truputis nejaukumo sudaro truputi ir baimes, o ji pastebejau riboja mastyma pradedi nevalingai panikuoti. Beje daug maciau domisi tuo ir niekaip nepavyksta "iseiti" galiu supaprastinti tai :))Jei kam bus idomu kaip pasakysiu nes manau radau lengvesni buda ...

sapna$ 2008 m. rugsėjo 22 d., pirmadienis, 22:02:00
wiska sapnwau wakar wiename sapne kaj perskajciau sita dajkta. snd is ryto negalejau atsikelti is lovos ir labaj spenge ausyse.mna tie wajzdaj pries akis stowi... patariu geriau tajp nedadaryt kajp[ as. [ atsipalajduot pries miega. ir mastyt tik apie... nju patys zinot.] nju krc ir uzmigau.. ;/

slapta 2008 m. rugsėjo 18 d., ketvirtadienis, 20:50:05
1.mano sapnuose dalyvauja gyminaiciai gyvi. ar mire dalyvavo neatsimenu neatsimenu..
2.esu sapnavusi ne karata mirti pvz ant manes uzvirs sunkvezimis ar kasnors tokio, bet is baimes atsikeliu. viena karta sapnavau kad i mano namus lauzesi tada su peiliu tam zmogui smeigiau i saules rezgini(esu pati lb pries smurta)
3.teko ir skraidyti ir vaikscioti
4.mano sapnuose daznai buna nepazystamu eiliniu zmoniu
5...
6...
7 viena karta sapnavau norejau save patikrinti ar sapnuoju pabandziau sokti i virsu ir skristi taciau nezinau kodel bet neissejo. dar kazkada bandziau paziureti sapne i savo delnus buvo ir jie buvo ir ju linijos.
8 nebuvau
9.vina syki kai sapnavau paziurejau i rankas buvo linijos tada kad dar geriau issitikinciau jog nesapnuoju norejau paziureti i savo mobilu telefona jis pradejo sviesti ryskiom spalvom as norejau dar pasilikti sapne bet neisejo labai issigandusi prabudau

RITA 2008 m. rugsėjo 15 d., pirmadienis, 21:53:34
perskaiciusi Aleksandros aprasyma,isitikinau,kad man ne vienai taip atsitinka.as sapnavau tai 3kartus,kad kazkas juodas uzlipes ant krutines mane smaugia,oas negaliu,nei pajudet,nei ka nors isrekt,po tokiu sapnu jauciausi labai klaikiai ir visada poto jau realiame pasaulyje atsitikdavo nemalonus dalykai,lyg pranasaudami ,kad turiu saugotis kazko...dar perskaiciau,kad tai kazkokie agregoriniai sutverimai

Loreta ivanauskaite 2008 m. rugsėjo 4 d., ketvirtadienis, 03:41:37
pirma karta tai skaitau.BET i visus klausimus vienareiksmiskai -taip.Ar tai blogai?

lina 2008 m. birželio 25 d., trečiadienis, 11:32:33
prasau paaiskinkit kas su manim darosi.atrodo miegu ir sapnuoju,viskas vyksta tam paciam kambary,guliu lovoje naktis viskas atrodo realiai tie patys daiktai bandau pabusti kazko bijau,bandau zadinti vyra kad mane pazadintu,bet niekaip neiseina paskui staigiai pabundu,jausmas ne koks sirdis dauzosi ir nebesuprantu kas darosi tokie dalykai kartojasi karts nuo karto,prasau parasykit kas su manim darosi

Aleksandra 2008 m. birželio 20 d., penktadienis, 23:34:04
ACIU LABAI:)UZ PATARIMUS IR ATSAKYMUS STENGSIUOS

2008 m. birželio 18 d., trečiadienis, 00:47:53
Aleksandra >> tai ka patyrei greiciausiai buvo astraline projekcija, isejai i zemas vibracijas, ta dvasia galejo buti nebutinai dvasia, gal kazkas is agregoriniu sutverimu. del to isejimo galejo ir pasireiksti miego paralyzius, jis kartais atsiranda iseinant i astrala. is mokslo puses tai apie ji mazai zinoma, jis vienas is miego sutrikimu, priskiriamas narkolepsijai, tai nutinka tuomet kai smegenys pabunda greiciau nei kunas, ir pasireiskia del ivairiu smegenu niuansu. kaip ji nutraukti taip pat nera konkreciu budu, jis praeina savaime, kiti sako, kad padeda itempti raumenis ir bandyti verstis ant sono

2008 m. birželio 18 d., trečiadienis, 00:34:09
Aleksandra >> mokykis viska kontroliuoti, paimti i savo rankas. tam gali padeti joga, meditacijos, konstruktyvus mastymas, koncentracija, vizualizacijos, ritualine arba mentaline apsaugos magija. ir vienas svarbesniu dalyku, reikia ismokti nejausti baimes tokiose situacijose

Aleksandra 2008 m. birželio 17 d., antradienis, 16:15:45
labai laukiu jusu atsakymu patarimu noreciau pabendrauti su zmogeliukais kurie tai patyre KA IR AS PATIRIU IR LABAI DAZNAI.,SAPNO PARALYZIU! rasykit LABAI LAUKSIU VISU !
:)!PANDORA@INBOX.LT

Aleksandra 2008 m. birželio 17 d., antradienis, 16:03:03
Laba diena ,noreciau papasakoti apie savo potyrius kai sapne mane PARALYZUOJA!LABAI TAI DAZNAI VYKSTA .VAT TAI BUVO IR SIANAKT KAZKUR PUSE 3 RYTO ,AS SAPNUOJU IR MATAU SAVE MIEGANCIA IS SONO LIGTAI BUCIAU ATMERKTOM AKIM BET IS TIKRUJU MIEGU ,IR PUOLE MANE DVASIA ,JI PULE DUSINTI MANE AS NEGALEJAU NEI ISREKT NEI PAJUDET ,ATRODE KAD MIRSTU BAISU...:( KAIP JAU PRADEJAU JAUSTI SAVO KUNA JI ISNYKO IR AS ISREKIAU VISKA ,BALSU PABUSDAMA IR GAN BAISIAI,ISPILTA PRAKAITO LABAI ,IR TAIP MAN PER SIA NAKTI 4 KARTUS ,!ANTRA KARTA IR JAU ISEJAU IS KUNO IR EJUA LINK DURU BUVO LABAI TAMSU ,EJAU ISJUNGTI RADIJOS IR PRIE STAKTOS DURU TOKIA JUODA BAISI MILZINISKA DVASIA PUOLE MANE DUSINT AS VEL REKTI ,IR BANDZIAU JUDET BET NIEKAIP SUPARALYZIOUTA BUVAU ,KAI PABUDAU VISA SLAPIA RANKU KOJU NEJAUCIU VISA KAIP NE AS GULECIAU:(SUPRANTAMA NENOREJAU AS UZIGTI BET...TRAUKA LABAI DIDELE IR VEL UZMIGAU IR TADA 3 KARTA PASIKARTOJO AS GULEJAU ANT PILVO ,IR I SIENA VEIDU IS SIENOS ISLINDO DVASIA TIESIAI MAN I VEIDA ALSAVO TOKIU KLAIKIU ZVILGSNIU ZIUREJO...IR PRADEJO DUSINTI ,VEL PRADEJAU REKT PRABUDAU SLAPIA;(SIAUBAS!PO TO KAI UZMIGAU JAU I RYTA APIE 7 KAZKAIP KAZKA NELABAI PAMENU BET ATSIDURIAU TUNELIJE TOKIAM SIAURAM IR LEKIAU TOKIU MILZINISKU NEZEMISKU GREICIU KAD NEGALIU ISAKYT,IR IS TO TUNELIO ISLEKUS ,PAKELIAU RANKAS AUKSTYN IR SKRIDAU SKRIDAU VALDZIAU SAVO SKRYDI KAIP NOREJAU TAIP SKRIDAU AUKSCIAU ZEMIAU ,CIA YRA NUOSTABIAUSIA KAI SKRENDU:),IR JOKIU BLOGU MINCIU NERA TAIP GERA TAIP MALONU KAD NENORIU PABUSTI VISISKAI ,,:)
SKRIDIMUS PATIRIU LABAI DAZNAI BUNA LABAI MALONU ,BET GAL GALETUMETE PATARTI KA MAN DARYTI SU TAIS SAPNO PARALYZIAIS TAIP BUNA SUNKU PO TOKIU SAPNU ,KITA RYTA VISA DIENA KAIP ISUNKTA ATRODO KAZKAS SIURBIA ENERGIJA IS MANES :(IR LABAI AUSIS UZGULUSI BUNA TOKS UZESYS NEMALONUS IR NEPRAEINA:( ,O KAIP ATSIGULU UZSIMERKIU TIK VISKAS SUKAS RATU!PATARKIT PASAKYKIT KA DARYTI,NES TOKIE SAPNAI LABAI DAZNAI MANE APLANK IR KAI PRASIDEDA TAI NESUSTOJANT ,NET BIJAU UZMIGT ,PANIKA ,TAIP IR ISPROTET GALIMA ,GAL SU SIO MISTISKU REISKINIU GALIMA KAIP NORS KOVOT?ACIU JUMS LABAI.PAGARBIAI ALEKSANDRA.!

kazkas 2008 m. birželio 14 d., šeštadienis, 22:18:15
mintys*

kazkas 2008 m. birželio 14 d., šeštadienis, 22:11:53
i savaite bent 3-4 kartus sapnuoju, kad skraidau. ir buna, kad suprantu, kad esu sapne, ir stengiuosi jame likti, nukeliauti kur nors, taciau vos suprantu, kad esu sapne, dazniausiai prabundu. bet skraidymas yra gerai :) labai. ir daznai, kai suprantu, kad esu sapne, bandau pakilti i ora, bet tada jau nebepavyksta, nes mintis 'sako', kad sapnuoju, ir prabundu..

gilooma 2008 m. birželio 11 d., trečiadienis, 20:50:20
Labai dažnai sapnuoju, kad skraidau. Tokie ralūs ir gražūs tie sapnai :)

mindaugas 2008 m. balandžio 23 d., trečiadienis, 14:39:02
dabar kasdien, jau 3 diena is eiles sapnuoju kad skraidau, anksciau taip daznai to nebudavo, taciau kai bandau atlikti astraline kelione neisiena. tiksliau matau daiktus kurie yra pries mane(ta pati matyciau ir jei buciau atsimerkes)taciau tie daiktai yra labai sviesus tarsi ziureciau per kokia skaidre kuri viska labai pasviesina.

nondescript 2008 m. balandžio 9 d., trečiadienis, 02:18:33
Vaidotas > gyvas.sapnas.net labai gera svetaine lietuviu kalba, taip pat www.gnosis.lt, jei ten nerasi pakankamai informacijos bandyk ieskot anglu, rusu kalbom
Mantas > pagal tavo aprasyma tai tikru tikriausia astraline projekcija :) man panasi situacija buvo tik kazkodel atsiradau ne prie savo lovos, o vidury miesto, zibintu apsviestoj katedros aikstej, gal, kad ta akimirka nesamoningai apie tai pagalvojau, ir taip pat pirma mintis buvo pereit kiaurai kazka, ir zinoma pavyko. dar pamenu tokia detale, kad vienas zmogus mane pamate ir idemiai ziurejo i mane, po to pradejo judet link manes ir as pabudau, keista, kad jis neissiskyre is kitu, buvo apsirenges. dar keista, kad mano draugui buvo panasiai, tik jis pamate savo mirusia senele kuri ji puole

Vaidotas 2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis, 22:30:59
nondescript- gal gali duoti nuorodu kur butu aprasyta apie meditavima ir samoninga sapnavima ? nes laba isusidomejau sitais dalykais ir nekantrauju patirti astralines keliones malonumus , jei tai imanoma

Mantas 2008 m. balandžio 1 d., antradienis, 03:14:51
Kiek teko bandyti patirti astraline projekcija visi bandymai, kad ir kokio technika taikiau, baigdavosi nesekmingai :) ir visada ties ta pacia vieta... Is pradziu viskas kaip ir turetu buti ir neprireike tam jokiu pastangu.: Atpalaiduoji kiekviena kuno raumeneli, pamazu pradeti jausti lengvas vibracijas, kuna ima tarsi svelniai badyti adatelemis, po to seka traskantys ir spragsintys baldai ir kiti kambario objektai, bei zyzimas, zvimbimas, kartais tiesiog uzguldavo ausis ir tas garsas pasidarydavo be galo stiprus - rodos tuoj sprogs ausu bugneliai... toliau seka ivairus pojuciai: tarsi kazkas svelniai noretu is vidaus iseiti is kuno( Kur nukreipsi demesi pro ta puse tas kazkas ir bando issilaisvinti), sukimasis, kritimo jausmas, kuris , beje, labai malonus :) Na ir po viso to prasideda... Tarsi kazkas spragteli jungikli ir kuna uzlieja milziniska, tiesiog beprotiska energija ir pajunti, kad lygtais kazkokia jega plestu tavo esybe is kuno. Uzsiziebia viltis: o gal, tai tuoj ivyks... Bet kartu su viltimi ateina beprotiskas sirdies plakimas ir siaubingas oro trukumas... Is pradziu bandai save kokia minute kontroliuoti kontroliuoti, bet galiausiai viskas pasibaigia godziu oro gaudymu.. koncentracija issiklaido ir su ja, taip pat greitai kaip ir atejusi, ta beprotiska energija. Lieka tik menkas dilgciojimas kune ir issekes uzmiegi..
Bet vis gi... Viena karta lyg ir pavyko.. lyg ir. Nors vis dar abejoju ar tai nebuvo tiesiog lucid dreaming. Viskas ejosi pagal iprasta, jau nuobodziu tapusiu, sceanariju: vibracijos, garsai, energija, dusulys... Kiek nusivyles po viso "seanso" pasiverciau ant sono, bet miegas kazkodel neeme. Pamaniau, o kodel gi nepabandzius is tokios pozos? Pasakyta- padaryta. Atsipalaidavau ir greit atejo vibracijos, tik si karta ne tokios pazistamos, o gerokai stipresnes..
Ir staiga as pluduriuoju ore savo kambary apie metra nuo lovos. Taciau keista.. nezinojau kaip pajudeti :) net pasukti "galvos". Taciau regos laukas buvo itin platus ~180 laipsniu ir viskas detaliai matesi (nors, kiek teko skaityti, turetum matyti 360): naktis,visi daiktai savo vietose, kambario durys uzdarytos - kaip ir turetu buti.. "Galvoje" praskriejo mintys: "Hmm... nejaugi is tiesu pavyko? Bet kaip patikrinti ar cia nesapnas? Gal uzmigau ir tiek.. Pala! Isejes is kuno turetum sugebeti judeti kiaurai per visas kliutis." Ir tada kilo labai neracionali mintis: pabandyti ikisti ranka i grindis. Ne kaip nors pabandyti pajudeti ir praskrieti kiaurai duris ar siena, o ikisti ranka i grindis... Po tokio noro pajutau , kad 'kunas' pakrypsta i sona tuo paciu islikdamas statiskoje busenoje, 'galva' taip pat ir labai pamazu emiau leistis link grindu.. tarsi pati issitiese ranka ir delnas 'susmego' i grindis pamazu leidziantis susmego ir alkune... apeme dziaugmsas, nuostaba.. ir baime... rankai panirus iki peties akimirskniu atsiduriau savo kune... arba tiesiog prabudau :) Taip ir nezinau iki siol, kas tai buvo.

nondescript 2008 m. kovo 29 d., šeštadienis, 21:42:08
vaidotas > nesu girdejes tokiu atveju, kad kas ilystu i kuna :) siaip tai labai mazai tiketina. o tu pradek nuo paprastesniu dalyku, meditacijos, samoningo sapnavimo, kam is karto prie tu astraliniu kelioniu

vaidotas 2008 m. kovo 28 d., penktadienis, 18:57:16
Ar tiesa jei as iseiciau is kuno i mano kuna galetu kasnors ilysti???
Ir gal galite pagelbeti kiekviena vakara meginu atlikti astraline kelione jau koki menesi bet niekaip neiseina viena kart maciau sviesiai melyna sviesa bet nieko daugiau, koke galetu buti problema nes pradedu netiketi kad tai imanoma

Giedrė 2008 m. kovo 25 d., antradienis, 17:04:30
gal gali man kas nors pasakyt, kas yra siela?

Giedrė 2008 m. kovo 25 d., antradienis, 15:56:02
o kuo skiriasi astralinė kelionė ir tiesiog kelionė vaizduote? Kaip juos atskirti?

nondescript 2008 m. kovo 20 d., ketvirtadienis, 22:32:47
Minde > kiekvienam skirtingai, sunku kazka patart :) lengviausia iseit toj busenoj kai pusiau miegi, bandyk nusistatyt zadintuva kokiai 4 ryto, o pabudes bandyk iseit i astrala, arba katik atsikelus, kada samone dar kazkiek miega

Minde 2008 m. kovo 20 d., ketvirtadienis, 13:27:46
gal galetu man kas nors padeti? as daug kartu bandziau bet man nesigauna gal galetu man kas nors tiksliai parasyti kaip tai patirti. ACIU

nondescript 2008 m. kovo 16 d., sekmadienis, 19:45:39
Raimonda > nera ko bijot :) beveik nera tikimybes, kad nepabustum is sapno, galima butu isskirt tik tokius atvejus kaip letargija, kai zmogus pramiega 20 metu, bet tokie atvejai be galo reti. ta akimirka kai neiseina pabust svarbiausia neissigast, sutelkt visas valios pastangas pabudimui, bandyt atsimerkt, verstis ant sono. manau padetu ir zadintuvas nustatytas tam tikrai valandai, kuris tikrai turetu pazadint. tai tik musu paciu pasamones iliuzija

Raimonda 2008 m. kovo 14 d., penktadienis, 21:01:41
Sveiki,as kelis kartus sapnavau ir zinojau,kad sapnuoju,bet taip norejau pabusti,kolkas pabudau,bet po tokiu sapnu,labai bijau,kad koki karta nepabusiu.Gal galetumete man paaiskinti kas tada darosi?nes auginu dvieju menesiu mergyte,labai baisu likti vienom namie,kai vyras iseina i darba,Dar galetume pamiegoti,o bijau,be to labai isvargina.
Aciu.

orb 2008 m. vasario 29 d., penktadienis, 22:40:00
>to modescript. taip maciau..viska..keista tik tai kad tiesiok waizdas nuo palubes..zodz spinta kompas daiktai wiskas kaip priklauso tik kad ziuri is wirsaus,...gaila kad nemoku nusileist ant zemes..wiska tyrinet...nes ir trunka kazko lb trumpai..zodziu gal del to nes neyprasta..yra keista baime ...todel wiskas trunka sekundziu reikalu...

nondescript 2008 m. vasario 26 d., antradienis, 01:01:05
Vaidrotas > neturetu taip buti. blogiausiu atveju issibalansavo cakros, laikui begant turetu viskas susitvarkyt

Vaidrotas 2008 m. vasario 24 d., sekmadienis, 16:50:11
Sveiki norejau paklausti ar kamnors taip buvo vakar vakare meginau astraline kelione pirma padaryti ir siandien kazkaip nekaip jauciuosi nors ir vakar nepavyko iseiti is savo kuno

firekiler 2008 m. vasario 22 d., penktadienis, 14:49:23
man ir panasiai kaip orb buna, tik nera tu lb stipriu traukuliu, yra bet nestirus. panasus jausmas mane daznai apima, masina waziujant, ar pusiaugulom lowoj gulint. o sianakt tai lb keista buwo, sapnuoju kad skraidau(daznai spnuoju kad skraidau) ir staiga galwos pakausi ir wirsugalvi 5 wietose suskaudo, tada iskart pabudau, tiksliau pasokau. gal ir kam kitam panasiai yra buwe?

nondescript 2008 m. vasario 21 d., ketvirtadienis, 22:25:35
orb > sita jausma zinau. :] o regejai ka nors kambary?

orb 2008 m. vasario 21 d., ketvirtadienis, 10:09:11
galiu garantuot kad obe ymanoma patirt ir lb nesunkiai.viska dariau pagal nurodymus ka radau internete..viskas atitinka..tik gan issigandau kai beprotiskai kazkuriuo metu eme kunas traukuliuot,bei akiu nervai drebejo..vis del to unreal jausmelis :OOOOO...truko gal 20-30 sec..bet stopovai buwau atitrukus nuo kuno..net muzika kuri grojo kambary girdejau tarsi budama uz 30-50m :))

nondescript 2008 m. vasario 20 d., trečiadienis, 13:29:56
valdas > sunku pasakyt, galbut tai paprasti sapnai, galbut iseini i astrala. atkreipk demesi i tai ar sapnuodamas supranti, jog sapnuoji. del mociutes, sapnas gali reiksiti, jog mociute vis dar siame pasaulyje. del sielu, jas turi ne tik zmones ar gyvunai, bet ir augalai, mineralai

valdas 2008 m. vasario 19 d., antradienis, 19:09:40
ir beja as niekad nebandau iseiti is kuno taip jau buna tik noriu sizonoti jusu nuomones apie tai ri dar gal galit pasakyti isvis kas gali blogo atsitikti per ta obe nes dauk kur skaiciau raso gali blogai baigtis ir t.t bet neparaaso kas bus :) o seip kad sielas turi tai nzn jai turim tai manau kad ir gyvunai turi nes sako oj gyvunai tai besieliai :D jai turim mes gyvunai ir turi jai neturim ir jie neturi :D

valdas 2008 m. vasario 19 d., antradienis, 18:58:44
aj va dar noriu pasakyti kad mire mociute prie puse metu niekad gyvenime sapnaves nesu jos ir sy menesi jau antra kart susapnuoju ja bet ne savo namie o kaime ir krc viena karta tai buvo nebaisus sapnas kai siek tiek pakalbejau ir maciau ja o kita karta buvo tikrai gan baugus sapnas nes buvo taip stoviu prie duru ir nieko uz ju nera atrodo namos jos tuscias vienas esu ten bet uz duru jauciu mociute kad stovi o duris atrodo nei uzdarytos nei atidarytos ir pats negaliu nei uzdaryt nei atidaryt ir prabudau nakty :) laukiu atsakymu

valdas 2008 m. vasario 19 d., antradienis, 18:46:02
o daba galit pasakyt iseinu is kuno ar ne pvz kai sapnuoju kitus zmones kai skrendu labai daznai skraidau ir skraidau visi vaizdai labai tikroviski ir nebuna tokiu vietu kad netikrovisku o tokios visos tikroviskos tikroviski jausmai ir t.t ir pvz sapnuoju sapnuoju ir nakty staiga prabungu bet taip belenkaip visas kunas sudraba nupurto ar kaip nzn kaip paiskinti :) ir negaliu atsiminti ka sapnavau tik paskui ryte atsimenu :) ir pvz nelabai sapnuoju kad kalbu su kitais zmonemis kartais buna ir nepazystamu :)

nondescript 2008 m. vasario 19 d., antradienis, 17:01:46
Adomas > gali is pirmo karto, gali ir niekada nepavykt, nuo zmogaus priklauso

Adomas 2008 m. vasario 19 d., antradienis, 14:49:01
Is kelinto karto gali pavykti iseit?

nondescript 2008 m. vasario 15 d., penktadienis, 19:56:23
Karolis > galima, isskyrus tuos kurie yra kitose astralinese plotmese

Karolis 2008 m. vasario 15 d., penktadienis, 01:34:36
O išėjus į astralinę būseną galima susitikt kitus, kurie taip pat yra palikę savo kūną?

nondescript 2008 m. vasario 11 d., pirmadienis, 17:32:05
deep.fear > ziurint is mokslo puses tai gali buti vienas is miego sutrikimu, miego paralyzius, katalepsija

Adomas 2008 m. vasario 7 d., ketvirtadienis, 21:30:45
Sveiki. Man 15m. Viena karta, kai gulejau lovoj, jau buvau bevei uzmiges. Mane visa uzliejo kazkoks keistas jausmas ir pradejau nebejaust kuno. Jauciau, kad pakilau ir pradejau letai suktis. Tuo metu, labai ryskiai regejau veizdus kaip labai greit skrendu virs kalnu, lauku, misku... Tada staigiai pabudau ir buvo netgi sunku kvepuot. Man tada buvo gal 13m. Nuo tada pradejau dometis tokiais dalykais.

deep.fear 2008 m. vasario 6 d., trečiadienis, 13:26:27
sweiki..noreciau pasidalint savo patirtimi.Pirma karta tai nutiko gal 17 metu..miego metu viskas vyksta gan gerai,triu omeny sapnuoju kazka,nieko ypatinga,taciau kazkuriuo miegu metu staga pradeda vykt su manim kesti dalykai,tarsi sapnas pradeda blokuotis ir pajuntu didele energijos perkrovima,sunku paaiskint bet tas jausmas kad kazkas tave smarkiai noretu kazkur ytrauk,bandai keltis ir neiseina,tada prasideda dideli kuno traukuliai,zandikaulis pradeda drebeti..nezinau kaip tai atrodo is salies bet kad tai vyksta zinau,nes viena kart aptiko sese....sake vaizdas buvo nekoks...pradzioje to jausmo labai bijojau,taciau man dabar 19 ir tai vis dar vykst nors daug reciau..gal kas nors vienas galetu paaiskint kas tai per dalykas?? jis trunka mazdaug kelias minutes,koki 1-2 kart per menesi..gal kam tai nutiko..labai noreciau suzinot kas tai?? :(((((

Silwija 2008 m. sausio 29 d., antradienis, 20:41:45
Man tai niekaip neiiseina, as girdejau kad rekia atsigult, uzsimerk atsipalaiduoud ir kartot kai atsipalaiduosiu leisiuosi i asraline kelione ir t.t bet man niekaip neiseina.. Gal kas turi pasiulymu kaip tai padaryti>? Beje man kartais buna kad taip pwz ziuriu i wiena daikata ar tiesiog kur nors pasiuziuriu ir ka pamatau ir pajauciu lyg tai kazkur matyta, kad tai kazkada jau buwo, toks jausmas keistas mane aplanko..

nondescript 2008 m. sausio 28 d., pirmadienis, 21:56:01
niergšū > tikriausiai tai buvo tavo pacios energija, kitaip vadinama vitaline arba ki energija. jos nereikia bijot. idejus siek tiek pastangu ja galima nesunkiai valdyt
Goda > matai kaip samoningam sapne, ne kaip kasdien. jei kas ateitu tikriausiai pabustum

Goda 2008 m. sausio 28 d., pirmadienis, 16:36:59
O kaip gali matyt save? Kaip kasdiena, akimis? ar kaip? o jei i kambari ateis kasnors, kas tada? prabusi ar toliau imanoma sklandyt?

Goda 2008 m. sausio 28 d., pirmadienis, 16:34:08
Mano sapnuose dažnai pasitaiko, jog aš plaukiu ore... Sapnuoju savo gatvę kurioje gyvenu,einu su drauge ir norėdama greičiau eiti, aš pakylu į orą ir plaukiu "varlyte" ... pasispiriu ir tiek... Arba būna, kad sapnuoju kaip einu ir užkliūnu už akmens ir visas kūnas pasikrato ir aš prabundu... Dažnai sapnuoju artimuosius, gimines,draugus. matau save iš šalies ir dažnai save valdau

niergšū 2008 m. sausio 25 d., penktadienis, 22:05:31
va oo as jau gan senokai praktikuoju astraline kelione bet man niekaip nepavyko dar pakilti manau del to nes kambaryje miegu ne viena o su sese ir tai mane blasko bet viena karta taip atsipalaidavau ir susikaupiau ir staiga mano kuna uzliejo tokia siluma ir taip kiekviena kuno dali bet as issigandau ir atsimerkiau gal kas galetu pasakyti kas tai buvo?

Milvidas 2008 m. sausio 24 d., ketvirtadienis, 17:22:22
nondescript> aciu uz informacija:) nu pabandysiu gal isejs

nondescript 2008 m. sausio 21 d., pirmadienis, 18:25:43
Milvidas > turi pasiekt ta busena kai esi beveik uzmiges, bet dar nemiegi, ji dazniausiai buna katik prabudus, tada geriausia bandyt iseit i astrala. svarbiausia islaikyt ta busena ir isivaizduot kaip palieki kuna. tai gali trukt nuo poros min. iki poros valandu, svarbiausia kaip sakiau islaikyt ta busena. kai paliksi kuna busena bus panasi i uzmigima, visiskai nejausi kuno, nereaguosi i aplinka, tik tas sapnas bus samoningas, viska matysi ir girdesi aiskiai. jei busi virs kuno ar kokioj kitoj realiai egzistuojancioj vietoj, greiciausiai busi astrale, jei ne, tai tiesiog bus samoningas sapnas, lucid dreaming. jei nepavyks, svarbu daug praktikuot, ismokt valdyt mintis, susikoncentruot, atsipalaiduot, geriausiai padeda meditacija

Milvidas 2008 m. sausio 15 d., antradienis, 14:46:07
Ej,as taj niekajp nesuprantu kajp isejt rejkia...pz niekur nerandu kad butu tixlej parasyta.....Gal kas zinot??

bodhisatva 2008 m. sausio 12 d., šeštadienis, 17:43:54
Sugraudino Water pasakojimas. Privercia susimastyt, ir dziaugtis ,kad esi sveikas ir gyveni sveikame kune, o atrodo tiek daug psichologiniu problemu. O juk zmogus su kokiu sveikatos minusu viska atiduotu ,kad galetu gyvent visiskai sveikam, pajegiam kune, o mes to nemokam ivertint tinkamai.

valdas 2007 m. gruodžio 29 d., šeštadienis, 13:42:25
1.gyvi pazystami ir draugai.
2.biski nu nemanau kad mazai :).
3.beveik kas 2arba 3 sapnas kai skraidau :D
4.jo regiu kartais retokai
5.jo kartais visko buna :)
6.nzn neatsimenu :)
7.buvo mazdauk taip kad niekur negaliu pajudet tik vienoj vietoj ir labai letai
8.nzn
9.jo kartais buna kai sapne likti norisi :)

Milvidas 2007 m. gruodžio 28 d., penktadienis, 21:11:41
ej kajp tajp ishejt ish kuno?gal kas mokat??

Forest-as 2007 m. gruodžio 26 d., trečiadienis, 20:47:01
SU šventėm!

***** 2007 m. gruodžio 24 d., pirmadienis, 16:50:06
Su Šv.Kalėdomis!

***** 2007 m. gruodžio 21 d., penktadienis, 19:11:31
Nepasakyčiau,kad lb lengva, nes baimes daug tuo metu būna.

Forest-as 2007 m. gruodžio 21 d., penktadienis, 09:28:12
Geras... Anksčiau ir ma ntaip būdavo tik,kad ir plaučius man užspausdavo. O iš to paralyžiaus tai lb lengva į obe išeit :).

abo 2007 m. gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 19:38:46
Water, tavo mama nuostabi. O dėl to negalėjimo nejudėti, gal ten buvo taip vadinamas miego paralyžius? Kai radau būdą kaip iš jo išsivaduoti, tai daugiau jis manęs nebepersekiojo. Tiesiog reikia ridentis visu kūnu į vieną pusę į kitą, įsisiūbuoti, ir nebijok iškristi iš lovos ;)

Forest-as 2007 m. gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 18:46:28
Water nusipirk pirmas 3 knygas sujunktas. Jas lengviausia suprasti ir yra pakankamai informacijos. Būtinai perskaityk. Beje gal turi Skype per ten būtų lengviau bendrauti :). Mano skype forest-as

***** 2007 m. gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 15:52:32
Water, skaityk,jeigu bus įdomu ir suprasi.Jei ne, tai nepergyvenk.Reiškia dar neatėjo laikas.:)

Water 2007 m. gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 15:07:33
ok,reiks pasieskoti knygynuose. as mokykla baigiau siais metais,t.y.sia vasara. dabar esu pirmakursis,mokaus univere. :)

***** 2007 m. gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 12:51:28
Water.Galvoju,kad bet kuriam knygyne.Pradžiai nusipirk tik 1 dalį.
Sergejus Lazarevas"Karmos diagnostika"
Dar mokaisi?

Water 2007 m. gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 00:49:14
O del tu knygu, tai jas galima nusipirkti knygynuose? Ir kuriuose?

Water 2007 m. gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 00:46:29
As astrale nemoku keliauti, bandziau kelis sykius, neisejo, galvojau gal cia del to kalta klausa... Kazkas minejo, esa mano sielai reikia ramybes, tai garsu nereikia, bet as nemanau, kad be klausos siela gali buti rami, kaip tik atvirksciai manyciau.. Man butu daug didesne palaima bent puse girdeti, ta ka girdi kiti zmones, nors zinau, kad tai nerealu (juk gimiau toks, o ne veliau klausa praradau), bet niekas svajoti nedraudzia. :) kazkada kalbejausi su logopede, tai ji nusistebejo, kad as galiu kalbeti, ir skaityti is lupu, mano suvokimas kalbos ( turiu omeny apie lietuviu kalba) nes pagal rezultatus, tik vos keli zmones taip blogai girdi, kaip ir as. Uz viska as turiu buti dekingas savo mamai, kuri del manes paaukojo savo trecdali gyvenimo. As gyvenu girdinciuju tarpe, man su kurciais sunku bendrauti, nes nuo pat mazens augau tarp girdinciu, tik neseniai isiliejau i kurciuju tarpa, po biski ismokstu gestu kalba, bet vis tiek man nelabai patinka kurciuju pasaulis, nes dauguma yra baige kurciuju mokyklas, o ten labai silpnas mokymas, tad gana buna sudetinga bendrauti, nes jie daug ko nesupranta, yra gana izulioki, viska sako tiesiai sviesiai ka galvoja ir siaip gruboki zmones ir man buna sunku apsiginti gestu kalba, nes moku nedaug, tik vidutiniskai. Ir siaip as toks nesu agresyvus. O su girdinciais labai norisi bendrauti, bet jiems reikia laiko, kad priprastu prie mano kalbos, is pradziu buna gana sudetinga suprasti, nes nelabai aiskiai kalbu (mano balsas duslus, ir siaip daznai raides neryskios buna), tai ne visi girdintieji turi kantrybes taikytis prie manes ir netgi kai kurie nervinasi ir salinasi manes. Tai kaip galima sakyti, nepritampiu nei prie kurciuju, nei prie girdinciuju. Tai ir del to man nelengva, bet laikausi. Jauciuosi kazkiek atstumtas, tai ir nesuprantu, uz ka man sitaip? Nuo pat mazens buvau kitoks, ne tik klausos prasme, bet ir domejaus gilesniais dalykais, atsimenu, jau 8-9 metu prasydavau mamos, kad man nupirktu knygas apie NSO ir panasius dalykus :)) ir siaip esu kazkokia kolekcija sukaupes. dabar susidomejimas atsluges panasiais reiskiniais kaip NSO, dabar mane labiau domina tokie dalykai, kaip dvasia, astralas ir t.t. Tiesa sakant, kartais pagalvoju, jeigu is tiesu zmogus turi siela (del sito dalyko kazkiek abejoju, nors manau, patikesiu, kai ismoksiu keliauti po astrala), tai pasvajoju, kaip gerai butu kuo greiciau pabaigti gyvenimo kelia siame gyvenime ir gyventi sveikame kune, tureti visus pojucius, nes man kartais buna per sunku.. Prisimenu, anksciau, pries 2-3 metus sirgau depresija, nenorejau gyventi, ir netgi ketinau zudytis, bet ir taip nepadariau, dabar galvoju, gal ir gerai, reikia iki galo pabaigti savo kelia ir pasiekti tiksla (kurio ir taip nezinau) ir tada gal bus geriau.. Na nezinau... Kiek daug visko prirasiau, net nepajutau... TIesiog viska isliejau, kas buvo viduje. :)

Forest-as 2007 m. gruodžio 19 d., trečiadienis, 18:14:55
Taj va astrale,tai neturėtu tau jokių nepatogumų sudaryt. Nes tu esi minčių (pasamonės),kaip rūkas,kaip dvasia... Be ausų ar nosies,ar akių todėl tau tai visai nesvarbu. Del sapnų tai,jei kada samoningai sapnavai tau tereikėjo panorėt išgirst garsą... Viską palengvina tai,kad tu jau esi girdėjęs/us garsą taigi žinai maždaug,kas tai yra. Sapne tereikia panorėti. O dėl prisidirbimų kituose gyvenimuose,tai perskaityk Karmos diegnostiką pirmas 3knygas.

***** 2007 m. gruodžio 18 d., antradienis, 12:47:40
Astrale lieka tik mintys O mintis yra materiali ir pasklinda i visas puses. Galvoju mes tik suvokiame ,kad girdime ,matome....
Atsakymus gauname savaime. Gal ir telepatiškai.
Smuikas taip pat,kaip ir balsas,užburiantis ir mistiškas.O jo virpesiai!
"Reikia smarkiai jausti,kad kiti jaustų"(N.Paganinis):)

abo 2007 m. gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:10:03
Manyčiau, kad astrale matome ne akimis, girdime ne ausimis. Taip geriau pagalvojus astrale "girdime" kitų telepatiškai perduotas mintis, ten nėra kitokių triukšmo šaltinių.
Beje, man išlavintas balsas irgi tobuliausias muzikinis instrumentas. :)

Water 2007 m. gruodžio 17 d., pirmadienis, 21:22:42
Negaleciau taip pasielgti, kitiem nupjaut ausi, ar tiesiog buti piratu ir t.t... Esu per daug jautrus tokiems dalykams, is vis nemegstu smurto ir siaip bloga daryti kitiemis... Nesu toks. Tad ir nelabai tikiu, kad galejau kazka bloga daryti aname gyvenime, nors gal, visko gali buti. O del betchoveno sielos, zinau ta betchovena, jis kurcias muzikas buvo :) Bet as nemanau, kad manyje yra betchoveno siela, nes as nejauciu ypatinga potrauki muzikai, taip, su aparatais ja girdziu (be aparatu tiesiog viskas tylu), bet nesuvokiu muzikos grozio... Man netgi balsai graziau skamba nei muzika, nors kitiem gali tai pasirodyti keista. As tai zinau. :) O va del astralo, as galvoju, gal vis del to ir reikalinga klausa astrale, juk astrale irgi yra regejimas, pojuciai, vadinas, turi buti ir klausa...

***** 2007 m. gruodžio 17 d., pirmadienis, 16:19:30
Water.Galbūt tai Betchoveno siela įsikūnijusi tavyje(o ne pirato)Jai šiame gyvenime reikalinga ramybė
O astralui garsu ir nereikia Jis jaučia kitaip:)

~~~~~~> 2007 m. gruodžio 17 d., pirmadienis, 10:51:27
Water<>Klausi, už ką tau taip?
Kažką esi iškrėtęs pereitame savo gyvenime. Gal buvai koks banditas, gal piratas, gal kažkam ausį nupjovei...Kas dabar pasakys kaip ten ištikro. Bet karminis ratas sukasi.

Water 2007 m. gruodžio 16 d., sekmadienis, 23:08:40
Aciu uz atsakyma, turesiu ta omeny. Sakot, per sapnus tureciau girdeti, bet as kazkodel nebegirdziu per sapnus? Idomu kodel?
Ir tarp kitko, kodel as toks gimiau? Gal cia tokia bausme uz praeitus gyvenimus ar kaip?

ELWENA 2007 m. gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:31:46
NU TAI KAIP JUMS SEKAS

REDAKTORĖ. 2007 m. gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:28:37
TAIP,WATER.LABAI UZJAUCIU DEL TAVO KLAUSOS,PER SAPNUS TU GALI GIRDETI NORS IR ESI KURCIAS.TAVO ASTRALAS I TAI REAGUOJA.

elwena 2007 m. gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:26:07
taip,mano sapne buvo ir sekso ir ziaurumo.as stoviu ant zemes.

Water 2007 m. gruodžio 16 d., sekmadienis, 19:32:59
Nu kodel nieks neatsako? (ir taip nujauciau...) :( Nejaugi per sunkus klausimai jumis?

Water 2007 m. gruodžio 15 d., šeštadienis, 01:35:22
Labukas! Labai noreciau jusu paklausti keleta klausimu. Visu pirma pasakysiu apie save: as negirdziu, gimiau kurcias. Tai norejau paklausti, uz ka man taip yra? Ir ar imanoma keliauti po astrala be klausos? Juk netgi ir sapnus sapnuoju be jokiu garsu... Na tikiuos, suprantat... :)

Forest-as 2007 m. gruodžio 11 d., antradienis, 20:15:53
Mindaugai- tu supranti,kad neigi pats save... jei tu įeisi į astralą tai,kaip daugelis pasakytųtų būsi tam tikra dvasia... Su naturaliu žmonių supratimu tai ir persikelsi ir klajosi kaip dvasia. Tai kaip tu gali būti dvasia,jei tu jomis netiki??? Neišeisi tol kol nepatikėsi. O jei tave tavo angelas ištrauktų į astralą tai jau per pirmą kelionę suprastum,kad dvasios egzistuoja,tik ne tradicine forma :).

mindaugas 2007 m. gruodžio 11 d., antradienis, 14:55:02
1 ne
2 taip
3 buna iwairiai
4 taip
5 ne
6 ne
7 taip
8 taip
9 taip

mindaugas 2007 m. gruodžio 11 d., antradienis, 14:51:41
nzn bandau wis, bandau obe atlikt, bet niekaip neiseina. wisus pojucius kaip ir jauciu, tik niekaip nepawysta palikti kuno. gal tam itakos turi tai kad as nelabai tikiu dwasiom, ir per mazai isiwaizduoju pakilima?

LOL 2007 m. gruodžio 9 d., sekmadienis, 20:10:13
vaikystėje turėjau sapną: kažkas didelis stovi šalia manes. Tada išsigandau, tačiau laikui bėgant šį sapną užmiršau. Neseniai jį vėl prisiminiau. Norint jį "atgaminti" reikia "įtempti" smegenis: jausmas ir vaizdas grįžta po truputį, tačiau pasiekus tam tikrą vietą, turiu mastymą nutraukti, nes tas "didelis" tampa "per didelis" ir baugina... Keistas jausmas. Suvokiu jį kaip pradžią... Viskas labai keista. Tą sapną

Forest-as 2007 m. gruodžio 4 d., antradienis, 21:13:03
Kaip suprasti forestai?

Justinas 2007 m. lapkričio 30 d., penktadienis, 14:44:59
Sapnuose kartais matau srutų duobę, kurioje kapanojasi kažkokie Forestai
,Wolfai,Com_Oy,Swolocius ir kt.paplovos.

2007 m. lapkričio 23 d., penktadienis, 08:49:38
thanks,reiks pamegint,nes man toks jausmas seniau lb patiko,thanks...

Forest-as 2007 m. lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 21:29:18
Šiaip jo priklauso nuo praktikų ir įgimtų dalykų... O paprastai tai atsipalaiduoju tai nuo 5-10 minučiu ir tada atsikratai minčių ir kai viską padarai maždaug po 15sec jausmas ateina...

mindaugas 2007 m. lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 10:25:10
as tai lb greit patiriu, kuo daugiau bandai, tuo greiciau pawyksta

rokas 2007 m. lapkričio 20 d., antradienis, 15:09:02
o tai per kiek laiko ta jausma galim patirt guledamas visiskai be minciu?kiek laiko?ar tai ateina sawaime?

mindaugas 2007 m. lapkričio 14 d., trečiadienis, 10:29:20
jo, tas lengvumo jausmas tikrai nerealus, kartais jis nei is sio nei isto, sedint, gulint, skaitant kokia knyga, paema, o po kiek laiko praeina. nzn kaip man tai pawyksta nesamoningai, bet jausmas tikrai nerealus.

Forest-as 2007 m. lapkričio 5 d., pirmadienis, 14:21:09
Jei jau prakalbai apie meditcija tai trumpam pamirsk ta OBE ir pasimokink pamedituoti. gali rinktis kokia nors poza,bet man geriausia yra tiesiok gulint... Gali bandyt lotosa,bet jame kojos nutirpsta. Meditacija tai lb malonu... Kai tau pavyksta medituoti(ypac gerai kai skauda galva)tu isvalai savo galva nuo minciu visiskai atsipalaiduoji ir jauti neapsakoma lengvumo jausma kuris yra lb lb malonus. kai pirm1 kart1 pavyko jausmas buvo toks,kad tokioje busenoje galeciau isbuti visa savo gyvenima... tai pirmas jutimas mano gyvenime kuris manau niekada neatsibosta ir lb malonus. Norejosi toje busenoje praleisti visa savo gyvenima...

rokas 2007 m. lapkričio 2 d., penktadienis, 16:00:04
o kaip man reik medituot kad dar karta patirciau ta lengwumo ir sklandymo ore jausma?

Forest-as 2007 m. spalio 31 d., trečiadienis, 13:46:31
Dėl tų kurie jaučia tuo keistus jausmus ar paralyžių būtinai pabandykit OBE iš aprašymo sprendžiu,kad jūs labai gabūs. Rokai kai sapnuoji tą patį sapną daug kartų užsirašyk ką prisimeni ir bandyk surasti ryšį... O dar Vikai galiu pabandyt lavint LD(Lucid Dreaming) įgudžius,nes nežinau ar žinojai,bet tai įvaldžius galimi tokia vaiksmai kaip savo mintimis keisti aplinką ir aplininius objiektus save savo sugebėjimus(čia sapne) tai gali susikurti kompiterinį žaidimą ir tapti jo veikėja jei nori... Be to gali įlistį į kitų žmonių sapnus ir juos stebėti... Sapnuose nėra jokių ribų....

Vik-a 2007 m. spalio 28 d., sekmadienis, 16:28:47
as beveik visada zinau kad sapnuoju ir galiu bet kada nutraukt sapna

rokas 2007 m. spalio 28 d., sekmadienis, 16:17:13
dar man irgi buna kad sapnuoju ta pati sapna po 5 kartus ir zinau kad ji sapnuoju,daznaii mano giminaiciai pavirsta visokiais monstrais....

rokas 2007 m. spalio 28 d., sekmadienis, 16:13:16
kai man buvo 10 metu,turejau dviaukste lova.as miegojau virsuj.nakti kaj uzmigdavau sapnuodavau atsimerkes. lyg tai lova susviruoja i virsu ir i apacia ir tada as pakylu virs lovos ir atsiduriu kambario vidury ore.tai toks neapsakomai nuostabus jausmas,ji buwau patyres kokius 6,7 kartus.

Vik-a 2007 m. spalio 28 d., sekmadienis, 13:37:30
man dažnai ryte neina pajudet jaučiuos lyg suparliužuota kartais jaučiu kad mano dvasia kabo virš manes kartais girdziu balsus

mindaugas 2007 m. spalio 26 d., penktadienis, 10:33:44
as tai be galo tikroviskus sapnus sapnuoju, net is ryto atsikeles manau kad tai ka sapnavau buvo ne sapnas, o realybe. kai kuriuos sapnus tai lb sunkiai nuo realybes atskiriu.

Aleksandra 2007 m. spalio 21 d., sekmadienis, 17:08:00
sveiki jei kas patyret ta pat ka ir as laukiu .olytia@one.lt

Aleksandra 2007 m. spalio 21 d., sekmadienis, 16:30:26
Gan daznai tai sapnuoju,mane paralyzuoja ir jauciuos kad buciau tarp dvieju pasauliu ,vienas tai tikrasis kitas sapnu ,ir tai skrendu tai krentu i bedugne,karta sapnavau kad stovejau tunelyje tarp dvieju pasauliu is vienos puses Kristus stovejo kitoj kazkas nematoma bet jauciama.arba paralyzuoja kuna negaliu pajudet ant manes kazkokia butybe uzsigulus ir stumia spaudzia neleidzia pabust bet as su ja kovoju stumiu ja ,ir kas ydomiausia as salia matau drauga mieganti.IR AS GIRDZIU KAS KAMBARY VYKSTA T.Y TIKROVEJ .DAR SAPNUODAVAU KAD MANO KUNAS GULI OAS VISA PAKYLU SKRENDU UJ NET SIURPU... .Yra zeurumo sekso scenu,.rREGIU KAZKA BET TAI ATRODIO NEZEMISKA BUTYBE....JAUCIAU KUNO RIBOTUMA.IRBUNA TAIP KAD RODOS UZDUSINS MANE TA BUTYBE KURI ANT MANES ...PABUNDU JAUSMAS TOKS KAD JI MANE ISIURBT NIOREJO,VIENU ZODZIU TOKIE DALYKAI VYKSTA KAD MAN KARTAIS BAISU KAS SU MANIM DAROS IR KAS PERSEKIOJA ,MANE NE ISI SIO PASAULIO:{TAIGI GAL PAGELBETUMETE MAN? AS GAL KITOKIA NEI KITI?BAISU DAROS NUO VISKO

Tanya 2007 m. spalio 17 d., trečiadienis, 20:58:16
1. Sapne retai matau giminaičius, tačiau ir taip būna.
2. Yra, ypač dažnos žiaurumo scenos, kurios gąsdina net prabudus. Pastaruoju metu sapnuoju, kaip mane kažkas vejasi, o galiausiai sapne savyje pajuntu didelę galią, nebebėgu, o palaukiu savo persekiotojo ir jį nužudau. Šis sapnas su įvairiomis versijomis dažnai kartojasi.
3. Dažnai sapnuoju, kad skraidau, virš miesto, savo rajono. Arba tiesiog šoku nuo vieno namo stogo ant kito.
4. Dažnai. Tačiau dažniausiai nepažįstamųjų veidų aš nepamatau, stengiuosi, bet sapne jie nusisuka. Sužinau vardus, pavardes, amžių, tačiau tikslios išvaizdos - ne.
5. Dažnai tai būna ne regima, o jaučiama. Nepajėgiu suvokti, aks vyksta sapne ir aplanko jausmas kažkuo panašus į susijaudinimą, baimę.
6. Ne, neteko.
7. Taip! Pirmą kartą pasijutau tarsi uždaryta narve, t.y. savo pačios kūne, tačiau sapne jaučintis taip vis dažniau įpratau.
8. Taip, jutau amžiną judėjimą, be jokios pabaigos. Kažką, ko negalima aiškinti. Daug kartų esu sapnavusi, jog einu, tačiau visada likdavau toje pačioje vietoje.
9. Taip, labai mėgstu miegą ir sapnus. Stengiuosi jų nepamiršti, apgalvoti, suprasti, ką jie reiškia. Ir labai pikta būna, kai žadintuvas sučirškia būtent tuo metu, kai,rodos, sapne atsitiks kažkas be galo svarbaus.

Forest-as 2007 m. spalio 16 d., antradienis, 20:23:13
Išvada viena didink sąmoningumą.

Dragoner 2007 m. spalio 15 d., pirmadienis, 18:21:11
Nesamone nieko nesigauna.

agne 2007 m. spalio 14 d., sekmadienis, 22:56:03
labai daug kartu yra buve, kad atsigulu i lova miegoti bet nenoriu miego. tada uzsimerkus, stengiuos apie nieka negalvot, kad greiciau nuluzciau. ir nezinau, sunku apsakyt ta jausma... atrodo, kad buvau uzmigus, bet nieko nepamenu, ar ka sapnavau ar ne, bet taip staigiai kazko stipriai issigastu, atrodo, lyg mane kas butu zadine, lyg kas butu tampe uz ranku ir koju ir sauke... siaubinga baime. atsimerkiu, o aplink-tuscia, nieko nera.

Forest-as 2007 m. spalio 7 d., sekmadienis, 11:55:45
Aišku. Užjaučiu.

Nelaiminga 2007 m. spalio 6 d., šeštadienis, 19:56:49
Na ji nušove.

forest-as 2007 m. rugsėjo 28 d., penktadienis, 17:51:18
Tau tai nieko bloga neatsitiks. Bet tu užsiminiai kad jis mirė žiauria irtimi. O tai jau gali viską įtakoti. Tai jei gali parašyk kas jam nutiko.

Nelaiminga 2007 m. rugsėjo 22 d., šeštadienis, 15:24:12
O buvo taip...As draugavau su vaikinu kuris yra pasakojes,kaip jam kazkas(tai tempivas,vibracija) kartais nutinkdavo miegant ar uzmigus.ir vat neseniai jis mire ziauria mirtim...laidotuvems praejus as emiau ji sapnuot...viename sapne mes kalbejomis,as jo klausiau kiap jam taip nepasiseke,kaip dabar bus,jis man atsake kad jam viskas gerai ir kad mes galesim bendrauti...tai gal man pasiekus OBE mes ir bendrautumem?...aisku tas sapnas galejo but ir mano vaizduotes padarinys...bet noreciau pamegynt...tik bijau kad man neiseis ir kad neatsistiktu kas nors bloga

2007 m. rugsėjo 21 d., penktadienis, 11:26:29
as tai tuo kad kada ne kada pavyksta nei is sio ne isto taip atsipalaiduot kad nieko nejuti, iskyrus kazkoki nesvaruma, visada pasinaudoju, tdl ir tau stasekazz tuo pasinaudot, ir nebijot, tikrai nieko nenutiks

forest-as 2007 m. rugsėjo 21 d., penktadienis, 08:18:52
Ne nu prajuokinai. Nzn kodel bet labai juokinga pasidare. Suprantu buvai pavarges,bet vis del to puiki galimybe. Pasiaudok tuo kad turi polinky i AP. Bet vistiek lb linksma.

Stasėkazzz 2007 m. rugsėjo 18 d., antradienis, 23:33:35
ner geriau kai privarges atsiguli i lova,kai visiskai atsipalaiduoji ir jauti kad tuoj uzmigsi,staiga it ispi*tas pasoki ir imi dairytis....
O buvo taip (dar ir ne karta), atsiguliau as kaip visada jau gerokai po vidurnakcio,dirbau tuo metu statybose. Zodziu privarges,apie nieka kita negalvojau kaip tik saldziai issimiegot...nepraejus net pusvalandziuj nerealiai issigandau...toks jausmas lyg kas bandytu tave is kuno iskrapstyt...pamazu pradejo tirpt kojos ir rankos,po to tai apeme visa kuna...linksma tikrai nebuvo,bandziau rekt,bet nesigavo...visa tai jei rimtai truko akimirka,bet atrode kaip amzinybe...beje,ydomiausia tai,kad nei lovos po savimi nejauciau,nei kaldros...

mindaugas 2007 m. rugsėjo 18 d., antradienis, 11:22:59
buna taip kad kartais sedi, ar pusiaugulom kokia knyga skaitai, ar taip ka nors veiki, ir jausmas toks lyg tu siuo momentu nesedi, p tave kazkas kazkur tempia, pradedi nejsti kuno, o po kiek laiko vel viskas normalu. ar jums yra taip buve?

gytautas 2007 m. rugpjūčio 27 d., pirmadienis, 13:50:08
maciau kosmanauta

Nere 2007 m. rugpjūčio 15 d., trečiadienis, 13:43:04
Bandžiau jau kokius dešimt kartų pakilti iš savo kūno, tačiau nieko nevyksta. Jaučiu visus požymius kaip kūno tempimas, lengvumo jausmas ir t.t. Bet toliau nieko nevyksta. Aš vistiek jaučiu kaip kvėpuoju, kaip trukčioja mano akių vokai. Nesuprantu, ką darau ne taip. Neturiu ir baimės jausmo... Be to mano akys nuolat pačios atsimerkia ir tas labai nervuoja. Be to nežinau, ar reik būt užsimerkus, ar atsimerkus. Aš būnu užsimerkus tik nežinau kada atsimerkt, o kai atsimerkiu, viskas būna po9 senovei, turiu omeny guliu, kaip gulėjau ir nieko. Ar tiesa, kad kai kuriems nėra lemta patirti astralinių kelionių? Kad astralai būna paprasčiausiai užblokuojami?

Rita 2007 m. rugpjūčio 9 d., ketvirtadienis, 11:33:02
Sapnas-ne sapnas
sapnavau-ne sapnavau is 2007-08-05 i 2007-08-06
Tai nerealu ir gasdinamai. Mes miegojom trise,as pradejaujausti kuno paralyzavima, ir kazkokius gasdinamus jausmus, pojucius, tartum virs manes kas vaiksto. As lyg atsimerkiu, ir matau kitus du zmones miegancius, ir nenoriu miegoti, bijau, bet akis pacios merkiasi, per jega, tik uzmerkiu akis, ir vel tie pojuciai. As noriu pabusti, man baisu, as galvoju, kad isprotejau-bet negaliu atmerkti akiu, niekaip.Virs saves pajauciu kazka apvalaus,kaip apvalus ir pukuotas, as ji jauciu rankoje.Mastau, jei suspausiu, ir pajausiu, man galiucinacijos, o siaube, suspaudziu ranka,kazkas didelio apvalaus yra, mane apima panika,spaudziu antra kart - susispaudziu tik tuscia kumsti ir pabundu, palengveja, bet ziauriai baisu. Visimiega. Vel akys merkiasi, o as bijau. Tada sapnavau kad lakstaulauke po kaimynukiemus, ir klausiu kur mano namai,ir mintyse galvoju, siaubas,per miegus net isejau is namo. Laksciau kaip paklaikus,pabundu -savo lovoj. Visa diena vaiksciojau su baime kaip pritrenkta. Diena sapnu baisumas pasikartojo, Priguliau ant zoles nusnausti.Ir vel matauta pacia vieta, kaipas guliu, lyg nemiegu, bet girdziu aplink manogalva lakstant suni, ir lojant kazkur salia, kazkoks suo pradejo kasti i ranka ir tuo metu pabudau-nepabudau. nejauciau, kad miegojau, girdejau giminiu balsus, bet tas kandimas. Dabar bijau eit miegoti, nzn, ar maldas sakyti ar ka.

vixpfl tvuxqewif 2007 m. liepos 18 d., trečiadienis, 18:06:21
zebgprjh huirwjk bzvaucwe tmvlrwces tjfrpbhg smuphl cfuxyd

Justina 2007 m. liepos 15 d., sekmadienis, 20:38:25
1.kartais
2.ne
3.retai
4.taip
5.taip
6.ne
7.kazkada
8.ne
9.labai labai :)

forest-as 2007 m. liepos 12 d., ketvirtadienis, 21:48:13
O as vakar sapnavau,kad man persove rank1 buvo taip tikroviska jauciau istrigusi antikuni ir tuo paciu baime ir uzpludes adrinalinas malsina skausma. As begalo tikroviskai ir manau per tikrai sapnuoju kaip mane kankina ar traumuoa. Gan idomu. O Jonui siulau pabandyti piesti

jonas 2007 m. liepos 11 d., trečiadienis, 02:57:20
esu pvz ne tik sapnaves kad pikaso paveikslas atgijo ir judejo atskiros dalys sudarydamos reiksme esamam bet pvz....miesto daugebucei apcioj vitoj grunto permatomas kaip stiklas vanduo kureme atsispindi tas pats daugebuciu vaizdas ir dangus saules spindulei atrodo is po leto slenka erdve ir liece vandeny kuris atvirkscei vandes stambeis lasais garuoja y virsu atrodo visur dregna is tuo paciu sausa,, as tarsi plaukioju po ta permatoma grunta kaip po vandeny jauciu lengvuma ir euforija aplink vejoklines geles padarytos lyg is to permatomo garuojancio grunto, sapnas labai spalvingas... atrodo kai tai vienintele oaze kuri liecesi su dangumi trumpiauseme taske zemeje ir tuo paciu vercia patirti nesvaruma bei isejima is saves sapne ,,, pamenu pabudes galvojau kad velnes galejau dar ilgai nepabust:) na seip tokiu pobudzio sapnu man tikrai ntruksta ir dazniasei po ju atrodo jai mokeciau juos tinkamai aprasyt ir nupiets tai butu sedevrai:)
o ar yra kas sapnaves kaip mirsta??? pamenu sapnavau kad kaskas perreze gerkle kritau labai tikroviskai ir jauciau kaip bega kraujas jauciau kraujo siluma kuriis vis tekejo ir aplejo aplink galva jauciau kaip gesta amone ir palieku sy pasauly pamenu kad nieko tik silum apajutau po to ir atsibudes pagalvojau taip tikroviskai nesu mires dar:)

jonas k 2007 m. liepos 11 d., trečiadienis, 02:44:50
1-dazniausei mire..
2-daugiau ziaurumo...nesyki esu patyres mirty sapne
3-sapne sugebu ir taip ir taip ...
4-visada
5-ne sapne dazniause kad kaip kas atrodytu keista atrodo suprantama
6-tai dazniause priklauso nuo sapno turinio ....pasamone dazniausei transformuoja tai suprantamus dalykus
7-daznai jauciau kuno ribotuma...tai keista kai nera ne kaires ne desine ir t.t. tik butis,,,,,
8-gal sakyciau daugiau buvau erdveje kurioje nera gravitacijos ir kosmosas su planetomis yra vientisas ir viskas gali keliauti ta erdve
9-jo dazniausia as nenoriu atsibust,,nes sapnai tikrai labai yspudingi ir fantastinei( mistika maisyta su realybe )

Rytas 2007 m. liepos 4 d., trečiadienis, 12:40:30
1.Taip 2.Taip 3.Sklendziu ore 4.Bendrauju su pazystamais ir nepazystamais 5.Taip 6.Taip.Suvokiu kaip enegijos kamuoli kuris turi kazkokiu ipatumu ir kvapu kaip kekvienas zmogus 7.Kunas pasidaro kaip bendra visuma 8. Buvau kazkame bet nelabai suvokiau kame 9.Taip

millhouse 2007 m. liepos 2 d., pirmadienis, 02:22:30
Tadai,galvoju kad tu ziauriai nusisneki su savo ateities nuspejimu.

agne 2007 m. birželio 29 d., penktadienis, 11:45:19
wiena karta sapnawau keista sapna...kad man pradure ausis dar keliose wietose..as dziaugiaus ir tt bet dar nespejus isiwert auskaru ziuriu apsiniauke dangus..pasidare kazkoks keistas ..wiskas aptemo ir suwokiau jog ateina pasaulio pabaiga.zmones aplink laksto panikoj.pradzioje buwo baisu,poto nurimau nes nusprendziau jog wiswien nieko nepakeisi teks mirti.bet spejau atsibust:)

wolf 2007 m. birželio 27 d., trečiadienis, 18:42:30
Seniau keleta kartu buvo nutike kaskas panasaus i obe tik dar tada nežinojau kas man darosi, labai išsigasdavau, tai nutikdavo einant miegoti, dažniausiau diena kai sumanydavau pamiegoti... Pajusdavau keistus jausmus, mane kazkur trauke kaškokia jega, girdejosi keisti garsai labai bijodavau todel bandydavau pajudeti bei atsimerkti bet nepavykdavo, kunas buvo lyg sukaustytas, po kiek laiko viskas liaudavosi... Neseniai perskaiciau apie obe ir astrala ir supratau kad man kaskas panasaus buvo... Nemazai perskaites, nutariau pabandyti iseiti is saves savo noru, pabandziau, man prasidejo keisti virpesiai pojutis lyg matau per akiu vokus, mane tai isgazdino, ir neistveriau. Nuo to laiko jau pora menesiu su pertraukelem treniruojuosi bandau patekti i astrala bet man nieko nebeiseina nors ir labai stengiuosiu susikaupiu ir t.t Gal galite man kasnors patarti ka tureciau daryti kad man pavyktu, kaip matau esate jau to beveik ismoke :) buciau labai dekingas jei ka patartumete ;)

wolf 2007 m. birželio 27 d., trečiadienis, 18:41:18
Seniau keleta kartu buvo nutike kaskas panasaus i obe tik dar tada nežinojau kas man darosi, labai išsigasdavau, tai nutikdavo einant miegoti, dažniausiau diena kai sumanydavau pamiegoti... Pajusdavau keistus jausmus, mane kazkur trauke kaškokia jega, girdejosi keisti garsai labai bijodavau todel bandydavau pajudeti bei atsimerkti bet nepavykdavo, kunas buvo lyg sukaustytas, po kiek laiko viskas liaudavosi... Neseniai perskaiciau apie obe ir astrala ir supratau kad man kaskas panasaus buvo... Nemazai perskaites, nutariau pabandyti iseiti is saves savo noru, pabandziau, man prasidejo keisti virpesiai pojutis lyg matau per akiu vokus, mane tai isgazdino, ir neistveriau. Nuo to laiko jau pora menesiu su pertraukelem treniruojuosi bandau patekti i astrala bet man nieko nebeiseina nors ir labai stengiuosiu susikaupiu ir t.t Gal galite man kasnors patarti ka tureciau daryti kad man pavyktu, kaip matau esate jau to beveik ismoke :) buciau labai dekingas jei ka patartumete ;)

Algiux 2007 m. birželio 25 d., pirmadienis, 14:35:50
Apsurdas, kad galima palikt sawo kuna ir waldyti sawo astralini kuna, kad gali atsidurti kur nori tik pamanes apie ta wieta. Tai kam tada reikalingos czv, nsa, ftb. Taigi tik panorek ir busi rusijoj, ir galesi juos snipinet. Wisas snipinejimo wadowelis turetu but perrasitas, jei istikruju galimetu padaryt. Ar bent wienam ir jusu yra pawyke palikt sawo kuna. Aisku jus junta wiska kas parasyta, kai palieka sawo kuna, iskirus wiena smulkmena, jums nepawyksta palikti sawo kuno, nes tai neimanoma!

Vainius 2007 m. birželio 23 d., šeštadienis, 22:57:36
Ne.
Taip.
Visaip.
Taip.
Kartais.
Ne neregejau.
Nebuvo.
Ne.
Taip.

forest-as 2007 m. birželio 21 d., ketvirtadienis, 21:38:24
Man lygiai tas pats bet turi gan neblogai pasistengt vie del tokiu rezultatu ir linksma taip pazaist :D . Jausmas tas nesvarumo fainas su i6 gan lengva padaryt Obe (bet man dar neiseina).

mindaugas 2007 m. birželio 4 d., pirmadienis, 11:25:49
as vis bandau ir bandau atlikti obe. nebejauciu kuno, jauciu keistas vibracijas. nesvaruma, kritima zemyn.dar buna toks jausmas kad tu esi ne tokioj pozoj kokioj guli tavo kunas(pvz istikruju tavo rankos tau is sonu, o jauti tarsi jos butu sunertos tau ant krutines.)

Tadas 2007 m. birželio 3 d., sekmadienis, 20:36:55
as noreciua jum papasakoti sawo istoria man atrodo kad as galiu nuspeti ateity tai jau yra buwe ne wiena karta.
pirma karta tai buwo kai man buwo 10 metu as tada buwau su draugais kieme ir wiena drauge turejo telefona ir galwoju mintyse uzgrojo man sean paul wiena daina taip as jos mintyse klausau ir op koiu 30 sec. isgirstu kad man odrauges telefone ta pati sean paul daina uzgroja ....
antra istoria buwo kai as buwau namie waiksciojau po namus ,spradziau kamuoly ir atejo i galwa labai ykiri mintis ,kad tuoj prades rodyt serialo Daktaras Hausas dekrala nu nzn ta ykiri mintis nedingo as pabadziau tai patikrint isijungiau telewizoriu ziuriu kaip tik pradeda rodyt daktaro hauso reklama ir ta mintis is karto dingsta is galwos .
o paskutine buwo isimintiniausia man mes wisi su seima ejome pasiwaiksciuot ir priojome gatwe man ir wel galwa atejo mintis kad tuoj diziuliu greiciu atleks masian : as nieko nelaukdamas sakau mamai su teciu stokit , man atrodo toj atwaziuos masina labai greitai jau mama sakko aj ainam ir pro nosy pralekiu diziuliu greiciu waziuodamas BMW as tiesiog nustebau kad wiskas ka as pagowoju taip ir buna ir galwoju gal turiu nauaj ygudija:ateiteis nuspejima :) ka galwojate apie tai parashykite

forest-as 2007 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis, 15:00:24
Na aš išėjęs dar nesu,bet esu labai daug apsiskaitęs turiu 2 mokytojus ir esu daug eksperimentavęs. Bandau įvairias technikas ir žiūriu ar mane veikia o veikia mane tai įvairiai būna kad vibracija,spengimas,baimė ar nesvarumas visi šie jutimai OBE's požymiai. Dėl baimės paklausiu ar tiki dievą? Tikėjimas labai padeda,o geriausias būdas gelbėties ar prašyti pagalbos taip pat iš Dievo(kūrėjo) prieš bandydamas obe visada pasimelsk paprašyk apsaugos,o kai išsigasi prisimnk Dievas su tavimi ir labai susikaupęs gali su juo pasišnekėti. Na jo balso negirdėsi,bet tiesiog tu jo prašai ar maldauji o jis tau tai duoda. Čia kalbu ne apie pinigus :D o apie keblias situacias jei kas blogai bandymi metu ir jauti ,kad nemoki iš tos situacijos išsikapstyti. O labai į astralą išeit padeda vienas metodas. Prieš medituodamas jau atsipalaidavęs pagalvok(įsivaizduok) astrale apie ką pagalvoji ten ir atsirandi ir tavo proto neskaistumas gali pridaryti tau bėdos. Turi išvalyti savo protą pajusti tą jausmą kai apie nieką negalvoji ir nejauti žemės traukos ir valdai savo astralą nepamiršk ne fiziniu būdu, o savo mintimis taigi turi būti labai ramus,nes kitu atveju kaip jau rašiau tu paskesi savo mintyse ir noruose.

kodelciukas01 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 18:20:22
tie kas bandote obe. Turiu gera texnika kuri man pavyksta. Reikia vaizduoteje isivaizduoti taska bet kurioje vietoje. tiesiog padedi taska. ir tuomet ziuredamas i ta taska, sukiesi aplink ji. Vartaliojiesi kaip tik imanoma... svarbiausiai nesiblaskyti, o koncentruotis ties tuo tasku ir suktis aplink ji visomis kryptimis...jei nesiblaskai po keliolikos minuciu prarandi suvokima (kur virsus kur apacia o kur kunas) ir nebetapatini saves su kunu... taip apgauni prota savo... tuomet gali atsipalaiduoti, net nebereikia suktis, tu atipalaiduoji, tebeziuredamas i taska, ir atsiduodi nesvarumo busenai..(atminkite viskas vyksta galvoje) svaarbiausiai koncentruotis i taska pasirinkta vaizduoteje, kad pamirstum visa kita aplinkui. kad pamirstum savo fizini kuna, kad pamirstum kur virsus kur apacia... o toje busenoje (besvoreje, jau po kurio laiko sukimosi) belieka atsipalaiduoti.. jega pati pradeda tave nesioti..ir ismesti is kuno. parasykite kaip sekesi i elektronini.

Gintaras 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 13:56:39
aciu uz rashta;).. kai medituoju seip.. daznai pasitaiko gana galyngu smugiu kurie gazdina.., link obe's tai pasiekes esu tiek kad tas vibracijas galiu valdyt mazdaug bangomis nuo galvos iki kairiojo kelio..nuo ten iki rankos ,poto jauciu lengvuma, pakylejimus siektiek i virshu ,..bet poto nezinau kaip ash suprantu ateina ta kuliminacija kurios ash tiesiog negaliu ishtvert ..sakoma kad lengvai iseini..bet man..kunas kratytis pradeda..pradedu jaudintis,blashkytis... pritrunka oro ir taip pasiduodu nes ir taip akivaizdu kad nieko nebebus..o atsipeikejes tai dar ilga laika jauciuos kokiu nors kitokios dimencijos narkotiku paragaves.... daug kas sutampa bet vat kai kas yra netaip.. tetis sake reik mokytojo nes jis sako kad ash mazdaug ne i ta "kelia" nuejau nes esu savamoxlis ,ir dar mano kad tas "draugas" yra poltergeistas bet ash metu shitas mintis lauk nes perdaug gazdina.. o isitikinu kad ten manes kazkas jau laukia..tik galbut ash esu koxnors netalentyngas ir tiesiog niekad nepavyx man tai... o klausyk klausimelis tau.. ishkeliavai? suzinojau paslapciu?

forest-as 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 09:16:31
Matau apsiskaitęs tu normaliai patarčiau del visa ko apsivalyti karmą. O del to draugo tai tau būtina išeit į astralą ba kitaip nieko neišspresi.
O jei neišeina tiesiog atsipalaiduok apie nieka negalvok(meditacija) ir turėk stiprų tikslą išeit į astralą susikurk visą planą ką veiksi šio išėjimu metu neskrisk niekur tik būk savo kambaryje. Neužsibrėšk didelių tikslų ba jų tu tikrai neigyvendinsi ir nepavyks tau išvis išeit tai tu tik Į kambarį niekur daugiau mintyse prasuk juostą viską viską kaip išeini ką padarai ir kaip grįšti ir tada jau gali medituot kaip rašaiu pradžioe,bei svarbiusias dalykas jokiu budu nenonrėk greit išeit į astralą nespausk savęs susiplanuok taip darysiu,kad ir visą naktį tol kol kažką pajusiu naują. o kai pradėsi jaust vibracija ar ka panšaus ar spengimą stiprų įsivaizduok kad tu lengvas lengvas pradėk nuo rankų ir taip lengvu padaryk visą kūna tokiu lengvu kaip astrale kad tu lengvas blaškomas"vėjo" skraidai po savo kambarį ir pajausi kad ranksos kyla į viršų ir taip visas kūnas.

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 09:15:24
Matau apsiskaitęs tu normaliai patarčiau del visa ko apsivalyti karmą. O del to draugo tai tau būtina išeit į astralą ba kitaip nieko neišspresi.
O jei neišeina tiesiog atsipalaiduok apie nieka negalvok(meditacija) ir turėk stiprų tikslą išeit į astralą susikurk visą planą ką veiksi šio išėjimu metu neskrisk niekur tik būk savo kambaryje. Neužsibrėšk didelių tikslų ba jų tu tikrai neigyvendinsi ir nepavyks tau išvis išeit tai tu tik Į kambarį niekur daugiau mintyse prasuk juostą viską viską kaip išeini ką padarai ir kaip grįšti ir tada jau gali medituot kaip rašaiu pradžioe,bei svarbiusias dalykas jokiu budu nenonrėk greit išeit į astralą nespausk savęs susiplanuok taip darysiu,kad ir visą naktį tol kol kažką pajusiu naują. o kai pradėsi jaust vibracija ar ka panšaus ar spengimą stiprų įsivaizduok kad tu lengvas lengvas pradėk nuo rankų ir taip lengvu padaryk visą kūna tokiu lengvu kaip astrale kad tu lengvas blaškomas"vėjo" skraidai po savo kambarį ir pajausi kad ranksos kyla į viršų ir taip visas kūnas.

2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 09:06:05
Matau apsiskaitęs tu normaliai. Pirma manau reiktų apsivalyt karmą,o del to draugo tau būtina išeit į astralą ba kitaip neišspresi savo problemos.

Gintaras 2007 m. gegužės 23 d., trečiadienis, 00:58:28
sveiki.. amm ash priesh metus patyriau obe ,bet nesamones busenoi ..kai susivokiau kad ash lovoi patyriau dideli shoka.. ir jau ishsiaishkinau su "zinanciais"zmonem kad tai buvo per staigus gryzimas i kuna ..buvo dideli potyriai .. vat tas paralyzius dar.. bet cia nesvarbu nes nuo to laiko ash kas trecia nakti kartais net is eiles kelias.. pajauciu kaip mane ishmusha i virshu ir siubuoja..tai kazkox draugas.. ir jis labai emocianalus.. nes anxciau lb to bijojau..galvojau kad shizofrenija kokia susirgau =D//.. ir kai prie to ypratau pradejau piktai "su juo elgtis" ir daznai tai dbr pasidare ypac nemalonus jausmai uzuzvakar buvo "gerasis' daug shypsojaus nes buvo malonu, shianakt buvo blogas ir "verkiau" ash jauciuosi uzstriges kazkur ir negaliu eiti nei atgal nei i prieki... bet noriu ishmokti ishkeliauti ..nes to reikia ..reikia saules kuna dar uzsidirbti..bet ash bailys... padekit kas supranta...

mindaugas 2007 m. gegužės 18 d., penktadienis, 10:25:31
sianakt sapnavau kad miriau auto avarijoje. ir poto toks neribotos laisves jausmas. gelejau skraidyti (nors ir anksciau sapne skraidydavau, bet toks laisves pojutis pirma karta)ir galejau matyti kitus murusius zmones. ir kiekvienas mano noras sapne kazkokiu butu budavo ispildomas. pakaddavo tik panoreti

justas motyna 5klase 2007 m. gegužės 12 d., šeštadienis, 17:58:50
mane kankina erotiniai sapnai as sapnuoju kad mano dantys issipucia ir sprogsta ir as lieku be dantu.mano pravarde justheitis

mindaugas 2007 m. gegužės 11 d., penktadienis, 11:22:08
as irgi bandau bet man neisiena. jauciu kai purtosi kuna. eina vibracija nuo galvos iki koju. mirga akyse, jauciu kaip sumazeja kunas, atrodo tarsi krisciau i tamsa bet pakilti vistiek nepavyksta.

forest-as 2007 m. gegužės 7 d., pirmadienis, 20:42:05
As kai nesusigaudau ar sapnas ar realybe. Tinka vienas metodas na zinoma tokioje situacijoje tu pirma saves paklausi ar tai sapnas ar ne? Taigi nezinau kaip tau bet man tai tinka sis metodas tiesiog reikia prisiminti jog realybeje tau toks klausimasniekada nekyla ir neabejoji. Ir kai pripazysti jok tai sapnas po to supranti kad taip ir yra.

lukas (lukws) 2007 m. gegužės 5 d., šeštadienis, 20:50:40
as atsibudau vaikstau po to vel po to vel ir viskas tikra negalejau atsibusti bet poto kas kaip paviko dziaugiuosi kad toj tik rovej nelikau

lukas 2007 m. gegužės 5 d., šeštadienis, 20:27:08
viena karta as normaliai miegojau viskas atsibudau ritas vaikstau ka noriu ta darau viskas tikra po to vel atsibundu vel lovoj jau neriaaliai issigandau ir taip buvo gal 3 kartus bet kai pabudau vis dar bijojou kad as dar ten o kartais suprantu kan as miegu miegodamas ir vaikstau labai baisu ir tada niekaip negaliu pabusti po to ilga laika sapne begiojau kol palieciau galva ir atsibudau taip buvo bent pora kartu

forest-as 2007 m. balandžio 22 d., sekmadienis, 19:00:45
NA tau tai as manau gerai as jau pora menesiu bandau bet pilnai atsiskyrt dar neiseina o tu sklandydama ore dar ir pailsi tai gi tai turetu but labai malonu gali apie viska galvot ar planuot kazka obes metu nors pailsi kaip miegodama. O kad tau visiskai pavyktu bandyk kilt auksciau ar isivaizduok koke vieta ir stenkis joje atsirasti ir dar vienas klausimas ar bandei toje busenoje atsimerkti ar judinti galunes? kox jausmas kai bandai?

simulcika 2007 m. balandžio 21 d., šeštadienis, 19:09:44
Aha, o aš tarsi įstringu OBE būsenoje. Na, negaliu niekaip išeiti toliau, kaip pasakoja žmonės kad astralinis kūnas atsiskiria, o pojūčiai tai tokie: Jaučiu vibraciją - lyg nestipriai "kratytų" elektra. Paskui jaučiu, kaip pakylu į viršų ir viskas. Aklina tamsa, nėra judėjimo laisvės, na pakylu galima sakyt ir taip "kabu" kažkiek laiko, pajudėt negalėdama, kol kažkas staigiai numeta mane atgal į mano kūną. Na toks jausmas, lyg kažkokia jėga sviestų tave. Sugrįžus, na tiksliau sakant sugražinta kažkieno, viską prisimenu.
Kaip tai suprast? kodėl neišeina išeiti normaliai? Baimės nejaučiu, tokią būseną pasiekiu be pastangų, labai lengvai ir greitai. Bet va, toliau jos išeiti nepavyksta. Gal kas nors paaiškins, kas ne taip? Ai, ir dar - beveik visi sako, kad po tokių dalykėlių jaučiasi pavargę - aš kaip tik pailsėjus, lyg "pasikrovus" - ar tai normalu?

.. 2007 m. balandžio 13 d., penktadienis, 11:08:57
nzn ar man siandien prisisapnavo, ar ne. jauciau kaip noredama atsikelti palikau savo kuna, akimirka sudvejojau ka daryti, ir nusprendziau, kad reikia grizti, aplinka, kuria maciau buvo keista tuo, kad tai nebuvo mano namai, pabudau kitur, bet viskas kazkodel labai aisku buvo, tada vel atsiduriau savyje, ir atsikeliau, (atsikeliau is tikruju) akimirka tai buvo tas pats regetas kambarys, veliau viskas tapo mano kabariu, vos pazinau ji kazkodel :)
nzn kas tai :) daug ko nebepamenu...

iewa 2007 m. balandžio 4 d., trečiadienis, 17:24:13
1. wisada bet tik gywi.mirusiu nesapnuoju.
2.ne niekada nebuwo.
3.buna ir taip ir taip.
4.regiu gan dazhnai.
5.nu taip nebuna rodos lyg sapne wiska suprantu zinau.
6.tik zmogaus formos butybes. suwokiu realiaj.
7.ne nepajutau sito.
8.ne nebuwau
9.newisada noris

neziniuke 2007 m. balandžio 4 d., trečiadienis, 16:36:37
1.beveik visada
2.ne
3.dazniausiai saves net nematau, bet buna ir kad stoviu ant zemes (lipu laiptais) ir kad tiesiog sklandau.
4.kartais nematau veidu, o gal neatpazistu..
5.matau seselius, jauciu ju artuma.
6.na man tai seselaii, kurie mane lydi...
7.hm kartais.
8.nepamenu bent, kad buciau buvus
9.beveik visada norisi likti...

neziniuke 2007 m. balandžio 4 d., trečiadienis, 16:24:47
nesenai suzinojau apie obe, tiesiog domejausi sapnais ir atradau obe's savoka. Ir labai uzsimaniau pabandyti :) tikiu tokiais dalykais... ir vat jau meginau, gal ir nera vyke mano tie badymai, na bet kazkas vyksta. nzn uzlieja keisti jausmai...
ir vat nzn kaip viskas istikro turi vykti, gal paaiskinimu cia ir daug, bet vistiek man cia panasiau i zaidima be taisykliu. na bandysiu toliau gal kas ir iseis :)

l 2007 m. kovo 21 d., trečiadienis, 02:10:12
kartais buna kad pries uzmigdamas uzsimerkes matau vaizda dazniausia uzdaru patalpu ir staiga tas vaizdas pasidaro labai realus ty pradedu jausti esantis toje aplinkoje bet tai trunka sekunde nedaugiau ir buvimo toje aplinkoje jausmas prranyksta niekaip neiseina islaikyt.

Zenia 2007 m. kovo 17 d., šeštadienis, 18:07:17
Buvo baisu vien atsimerkus sapne - beveik sapne :S,lb ryskus sapnas,zodziu pievos ir raudonu plytu namas,as tarsi vaikas eidamas i nama savajoju,ir dainuoja kazkokia moteris-garsiai,liudnai,lyg lydedama kazkur...baisus jausmas,kad tas namas ne siaip pastatas,jis tarsi simbolizuoja nebuti,aisq tada issigandau lb.Nu tipo is to isgascio atsibudau,bet nevisai.Tipo mano kambarys,savo lovoi,viskas normaliai,tik kad sviesa ijungta,tada vel issigandau,va po sito isgascio atsibudau jau istikruju...nors ir taip viskas tikra atrode...Tokie dalykai pradeda parinti ir nebezinai kur sapnas kur realybe :S..Ar man jau rimta?
Atsakymai:1-ne,2-ne,3-ant zemes,nu retkarciais ore,kai uzsimanau paskraidyti:D,kai valdau sapna.4-dazniausiai pazystami,5-viskas suprantama,6-ne,7-viskas savo vietoi,8-ne,9-ne

Remis 2007 m. kovo 16 d., penktadienis, 17:28:23
buvo geras is pradziu pajemiau ant bairio pabandziau ir kazkas gavosi ir pradziu nutirpo kojos rankos po to jutau nedidelius virpuliukus ir pabalo akyse kai pradejo drebeti vos vos kunas buvo geras

forest-as 2007 m. kovo 15 d., ketvirtadienis, 18:24:47
Na ka as tau galiu pasakyt kaip supratau tai pagal mane niekas tau cia davaime nesusitvarkys pagal mane tau būtu geriausia Pasipraktikuoti obe nes tu esi į tai linkiusi ir tau bus aisku>tokiu būdų galėtum pasikalbėti su tuo kazkuo ir viska kita ištyrinėtum manau tau pavyktų viską pačiai padaryti tik paskaityk daugiau apie tai ir dar manau jok kolkas tu neisprotėjai tik dažniau parašyk čia jei kils kokiu klausimų nes kiek žinau nuo tokiu dalykų galima išprotėti jei niekam nieko nepasakosi o tik laikysi savyje.

lina 2007 m. kovo 12 d., pirmadienis, 18:56:34
tajau man tesesi senei.nesuprantu kas tai gali buti.kai maza budavau jusdavau kad jusdavau kad prie mano lovos nakti kaskas sededavo.jusdavau kaip kaskas atsisesdavo.uzklodavo,atklodavo.kai atsikeldavau ir libdavau is lovos i kaska atsitrengdavau.ar paliesciaunors nieko tikrai nebudavo sale i ka galeciau atsitrenkti ar paliesti.miegodama jusdavau kai kaskas mane pakeldavo i virsu ar temdavo islovos.tai budavo basu.pradejau bijoti viena miegoto.kury laika buvo visataai praeje.nieko negirdedavau ir nejusdavau.vastai nuo astuoniuolikos vel pradejau girdeti zinksnius.miego metu jusdavau kaikaskas mane pakele islovos,apvercia nukloja.ir pastovei juntu kai kaskas mane liecia.prasibundus.rodos taip yra kaip ir atsiguliau.o tada vel kaskiek uzsnudus.vel juntu kaip sukasi galva ir kaskas kele islovos mane.kartais neddgi mane perspeja kaskos balsas kad nemiegok.tai jau zinau,kad kaskas turi ateiti.kartais nedgi mane isgasdina tas balsa,kad pasoku islovos ir nupila visa kuna siurpuliukai.karta susapnvau sapna.ir regis tai buvo tikra.sapnuoju kad sukaskuo kalbuosi bet nematau jo.tai buvo vyrisks balsas.tas balsas nedgi pasake savo varda.bet to vardo nebe pamenu.labai sunkus ir kaskoks keistas.jis pasake savo varda ir pasake dar kad gyvena virs mano lovos.ir prasibudau.kartais dienos metu juntu kai mane kaskas stebi.rodos vaiksto ispaskos.juntu kad kaskas promane praeina.kad ir dabar rasau laiska ir juntu kad mane kaskas stebi.jau prie visa to pripratau.kartais kaska darau,sedziu,imu daikta koki.ir iskyla vaizdas,kad jau visatai dariau,taip jau sedejau ar jau ta daikta emiau.rodos visatai jau darau antra karta..kartais darosi baisu.artimiesems bijau sakyti pagalvos kad kraustausi is proto.o gal taip ir yra.kartais nedgi bijau uzmikti.o dabar atsakysiu i klausimus:1.taip dalyvau.kartais numire zmones.2.ziaurumo taip irskso scenu kartais.3.kartais sklendiu ore,stiviu ant zemes ar nedgi krentu.4.taip regiu nepazystamus veidus.5.tip regiu ir kartais pasokstuis miego.6.taip,bet tai nepaaiskinama.7.ne.8.taip buvautunelyjeir kaip sendien pamenu.paniauc apvale sviesele ir as begau linkjos o ta sviesele bego nuo manes.poto rodos matau zmogu ir jis man sako tu turi grysti atgal ir ta sviesele isnyko.prasibudau vos atgaudama kvapa lyg butu mne kaskas dusine.9.taip norejau likti sapne ir visatai stebeti.ir kartais pajusdavau kad galvoju,kad tik neprasibusciau ir viska stebeti toliau.kodel visatai man vyksta.noriu paprasciausei ramei gyventi.

floriciuke 2007 m. kovo 7 d., trečiadienis, 15:27:58
1ne
2.ne
3.ant zemes nors teis visada sapnuoja jog skrenda
4.taip
5.taip
6.as kai uzsimerkiu daznai matau tokias juodas linijas einancias i viena taska
7.ne
8.ne
9.norejosi viena puse likti, o kita ne

forest-as 2007 m. kovo 6 d., antradienis, 21:16:51
Jau pora savaiciu studijuoju ir bandau obe kolkas nieko rimta dar neisejo bet daug simptomu aprasytu jau moku patirt va uz 1h vel bandysiu. As tuo tikiu ir tai irodysiu!

ignas 2007 m. kovo 6 d., antradienis, 21:00:51
as sapnavau ,kad mano mamos mociute kviecia i savo namus ir sako
-kaip noreciau ,kad jus apsigiventume pas mane

forest-as 2007 m. vasario 9 d., penktadienis, 19:50:08
Skaitau skaitau ce viska ir dar kaika prisiminiau mazdaug pries 2m. Sapnavau maza mergaite koke antroke ji su manimi nesnekejo tik ziurejo i mane.Butent kita ryta su mama varteme nuotrauku albumus ir as ta mergaite vel pamaciau as labai nustebes paklausiau kas ji tokia ir ji buvo mano mama vaikysteje.

forest-as 2007 m. vasario 9 d., penktadienis, 19:17:32
nesuprantu is manopazistamu pas nieka taip nera as 85 procentus gal 90 procent7 sapn7 suprantu kad sapnuoju.Biski pasidziaugiu ta beribe laisve ir nubundu.O dabar dazniausiai kai miegu suplanuoju savo diena ar zianu kad tuoi nubusiu jauciu baime nes man patinka miegoti taigi stengiuosi visais imanomais budai vel uzmigti.O kalbant apie mano laisve sapne as prisimenu kad visi sako jog sapnuose esi visagalis.Na bent jau pas mane tai taip nera jei bandau bekti labai greit na kaip masina(tai juk sapnas)man neleidzia kaip tik jauciu lyg k8nas pasidarytu super sunkus ir judu kaip srag4 ir dar daug pan atveju.Kartai labai noriu nubusti ypac per atostogas nes malonu ka tik uzmigau o jau rytas.Mano atsikelimo taktika labai idomi nors daug kas sako kad bloga. As susirandu kokia auksta pastata ar auksta pakyla ir bandau nuo jos nusokti krentu galva zemyn kitaip sakant bandau uzsimusti.Ir atsikeliu akimiksniu. Tai va prasykit man i e-mail ka apie tai manot. Vienas atvejis buvo ypac ydomus.

ignas 2007 m. sausio 24 d., trečiadienis, 19:30:47
Ar galima nukeliauti i platetas?

jea 2007 m. sausio 23 d., antradienis, 17:13:21
Kas zinot muzikos atsipalaidavimui gal galit i cia nuoroda numest? buciau dekingas.
1. taip
2. taip
3. ant zemes
4. taip
5. kartais
6. ne
7. taip
8. taip
9. norejosi likti

Fubu 2007 m. sausio 15 d., pirmadienis, 23:51:27
Pastaraisiais metais sapnuoju daug mažiau nei anksčiau..
Bet man dažnai budavo 9 varijantas, aš dažnai žinodavau, kad sapnuoju ir pabusdavau kada sapnas pavirsdavo nemielu :) tereikedavo susitarti su ten esančiais padarais, ar sparčiai mirkseti.

judita 2007 m. sausio 12 d., penktadienis, 11:50:27
Man taip buvo nutike du kartus. Atsiguliau miegoti,bet jutau,kad tikrai negalejau miegoti,staiga pajutau,kad mano kuno tarsi nera,kad kazkur tai krentu, jausmas buvo nenusakomas,buvo gera,kazkokia sviesa maciau,paskui matau save gulincia ir nejudancia,isigandau,noriu save prikelti,bet kuno nejauciu, atrodo,kad jis ne mano,noriu rekti,bet negaliu,nezinau kiek tai tesesi,bet tuo metu jutau tikrai didziule baime,ir staiga pasokau, papasakojau viska vyrui. Tuo metu dar nebuvau nieko skaiciusi apie astralinio kuno atsiskyrima,bet taip ir kalbejom su vyru, kad tuo metu dvasia buvo palikusi kuna. Noreciau dar taip pajua Nezinau ar pavykssti,nes iki to laiko kol pajutau baime buvo nuostabus jausmas,tokio dar niekada nebuvau pajutusi. Kai antra karta, jau po keliu metu, vel tai patyriau, jausmas buvo toks pats, nenusakomas malonumas, o po to vel baime. Dabar kai paskaiciau jusu straipsni,bandysiu vel tai patirti, tik jeigu pavyks, nes tada tai nieko apie tai nezinojau ir viskas gavosi savaime. Nezinau ar pavyks, bet labai noriu.

Marius 2007 m. sausio 6 d., šeštadienis, 18:31:05
pritariu viskam apie ka rashote,viskas labai domina....pats labai zaviuosi kas su manim vyksta, kadangi mano praktika mazdaug jau 10 metu..labiausiai zaviuosi savo gebejimu skraidyti(sapne ar meditacijos metu).dazniausiai sapne.ir bendras ryshis tarp sapnu.paradzioje gebejau vos vos keliom sekundem kaip lengvas shuolis pakilti nuo zemes....dabar tai nuostabiausia kas mane palaimina tai gebejimas tiesiog lengvai be jokios baimes pakilti aukstai na tiesiog kur nori ir kaip nori...rodos ivaldes she technika iki .....tiesiog nuostabu.
na dar ka skaitau svarbaus tai daznas bendravimas ,matymas myrusiuju gyminaichiu ir shiaip pazystamu buvusiu zmoniu...ir kas nuostabu man shie bendravimai palieka malonius ispudzius kuom tai naudingus...
pradziai tiek

dowile 2007 m. sausio 2 d., antradienis, 20:06:23
atsakymai:
1. taip, kartais dalyvauja
2.kartais buna ziaurumo...sekso dar nebuwo...o gal...nepamenu dabar.
3.stoviu ant zemes.
4.taip.
5.kartais.
6.neregiu.
7.kaip tai kuno ribituma? man labai daznai buna kad nesapnuoju bet tiesiog regiu kaip krentu nuo dangoraizio...ir kai jau trenkiuosi y zeme, susipurtau lowoje, taip lyg buciau y ja nukritusi is virsaus. pabundu labai issigandusi ir visa slapia... tada buna labai sunku uzmigti.
8.buwau.
9.taip.

remigijus 2006 m. gruodžio 22 d., penktadienis, 06:13:22
sapnuose dalyvauja giminaiciai ir mire ir dar gyvi yra tas pats laikas viskas lyg ir vyksta vienu metu pvz vaikystes prisiminimas transformuojamas i laika po 20 metu kuriame esu su karine uniforma (su ja buvau pries 15 metu)sekso ,ziaurumo scenos daznos,daznai skraidau,bet daznai ir krentu i begalybe ,daznai buna nepazistami zmones
taciau jausmas kad juos jau pazisti ar pazinsi ,kuno ribotumas ir buvo ,sapnuojant kosmara prabudus vel ji sapnuodavau ir tas testinumas budavo iki 3 kartu buve ir kai norisi likti sapne dar esu keleta kartu susapnaves kas ivyks ateityje pvz egzamino laikyma,pazymio gavima ,bet i tai niekada nekreipi demesio tik ivykus supranti kad viska jau esi susapnaves

Edgaras 2006 m. gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 00:56:39
man kartais buna matymas per atmerktas akis,paralyzius, kazkoks widinis drebulys. kazkaip man tai nepatinka,bandau nutraukti tai.pavyksta

VAIDOTAS 2006 m. gruodžio 10 d., sekmadienis, 23:01:59
labai daznai sklendziu ore

Bangzzz 2006 m. lapkričio 27 d., pirmadienis, 16:55:57
ar astralines keliones gali bandyti yvairaus amziaus zmones ar tik suauge?Beje kazkada mano mamos bendradarbis bande kazka panasaus i astraline kelione ir pasakojo kad jam nejo sugryzti i savo kuna tik seip netaip galiausiai gryzo ar taip gali buti?

Mantra 2006 m. lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 16:46:23
Pries kelias dienas suzinojau apie astralines keliones, tad nusprendziau isbandyti... pirmaji karta po atsipalaidavimo pajutusi vibracija issigandau ir iskart atsimerkiau, o antro karto nesupratau, todel gal galesite atsakyti kas tai buvo. Viskas buvo taip: atsigulusi bandziau atsipalaiduoti ivairiais budais, bet neisejo, tad uzmigau. Sapnai buvo keistoki, buvau savo kambary su drauge, staiga atsiduriau lauke ir sutikau nemalonius zmones is praeities, ir galiausiai jauciu kaip guliu, tokia poza kaip atsiguliau dar fiziniame pasaulyje ir prasidejo tas keistas jausmas, tarsi kazkas stipriai trauktu su magnetu, uzimas, spengimas ir apskritai nemalonus jausmas, atsimerkti nenoriu, nes galvoju, jog buvau astraliniame pasaulyje ir dabar is jo sugryztu, bet staiga iskrentu is lovos,ir atrido,jog prabundau fiziniame pasauly... bandau keltis nuo zemes, nuo kritimo niekas neskauda, tik skauda ir sukasi galva nuo pries tai vykusio traukimo, kambary viskas taip pat kaip buvo fiziniame pasaulyje, diena(cia buvo mano popiecio miegas), todel buvau tikra, kad esu fiziniame pasauly, taciau bebandydama keltis nuo grindu is tiesu atsibundu fiziniame pasaulyje... tai kas cia buvo? ar cia tik sapnas ar man truputi pavyko?

13ofhell 2006 m. lapkričio 15 d., trečiadienis, 10:33:59
as nesuprantu................

Andromeda 2006 m. lapkričio 8 d., trečiadienis, 21:16:01
1.Mano sapnuose dalyvauja gyvi ir mirę giminaičiai , net ir miręs dėdė,kai aš dar buvau negimusi.
2. Taip.
3. Jei pakylu, tai labai neaukštai, dažniausiai stoviu ant žemės.
4. Taip, ir labai dažnai.
5. Pasitaiko.
6. Dažnokai regiu nežemiškus skraidymo aparatus ir jaučiu didelę baimę, tarsi tai būtų nežemiškų civilizacijų invazija į Žemę.
7. Taip.
8. Dar ne.
9. Taip...

juooduke 2006 m. spalio 11 d., trečiadienis, 01:08:41
na as noreciau suzinoti ar ce pasamoneje tai uzfiksuota ar tai tik sutapimas????tarkim buna kartais miegi sapnuoji, kad kazkas skambina i duris, miegi ir po to is tikruju skambina i duris.Arba miegi ryte ir jau atsibundi tarkim kokia minute iki zadintuvo suskambejimo.Buna ir taip kad nakti pabundi atrodo skambejo zadintuvas, ir keliesi, nors istikruju zadintuvas net neskambejo, kai paziuri kiek valandu vel eini megoti...Kaip reikia visiskai atsipalaiduoti ir iskeliauti is savo kuno palikti ji, uzmirsti tai kas bloga ir negera, tai kas skaudu ir liudna, kaip reikia viska pamirsti????

gynejas 2006 m. spalio 2 d., pirmadienis, 01:00:42
P.S. ka tik gimes vos nemiriau ir po metu vel vos tesugebejo daktarai atgaivinti (nebebuvo nei pulso, ne kvepavimo). Visa gyvenima lydi keisti sapnai, nuojautos ir t.t. Kartais net zinau ka veikia draugai gyvenantys kitam miesto gale.
Yra ir daugiau visokiu nutikimu, tik nznw ar tai galetu buti susije su tais keliais kartais kai vos nemiriau, o kaip jus manot?

gynejas 2006 m. spalio 2 d., pirmadienis, 00:44:00
1. Sapne pastoviai dalyvauja gyvi giminaiciai. Anksciau mire apsikanko tik tuo atveju jei reikia ka nors paaiskinti. Dazniausiai dalyvauja man nezinomi zmones, bet kazkaip jauciu, kad jie pazystami ar bendradarbiai...
2. Nera sekso scenu, ziaurumo yra, bet kovos uz kitus pavidale...
3. Ir sklandau, ir stoviu ant zemes.
4. Regiu man nezinomus, bet giliai jauciu kad juos pazistu.
5. Ne. Ka regiu ta suvokiu.
6. Sapnai buna labai tikroviski.
7. Anksciau buvo tik galimybiu ribotumo jutimas, dabar jauti kad galimybiu riba plateja...
8. Ne.
9. Yra buve kai norejosi likti (dazniausiai taip buna), bet yra buve ir kai norejosi dingti is ten (retai pasitaiko, dazniausiai savo skausmingos mirties atveju, kuria labai aiskiai isgyvenu ir patiriu visus jausmus, lyg jie tikroviski...)...
Cia viska aprasiau pagal pateiktus klausimus remdamasis savo sapnu patyrimu. Butu malonu isgirsti jusu nuomone apie tai

marius 2006 m. rugsėjo 15 d., penktadienis, 16:11:04
as noreciau papasakoti apie dalykus kurie nutiko man bemiegant, tai man buvo atsitike kazkur tris kartus..tai kazkoks neapsakomas, labai baisus ir nemalonus jausmas.pirma karta tai atsitiko kazkur pries dvejus metus, na ir kaip jau minejau per tuos dvejus metus tai atsitiko 3 kartus.
atsiguliau miegoti kaip visada, jau jauciau kad tuoj atsijungsiu ir netiketai pajutau kaip per galva pereina stiprus siurpulys ir pajutau kad as visai kitoj, baisioj , nesuvokiamoj, sunkiai zodziais apibudinamoje erdveja( net nezinau kaip pavadinti), mane visa apeme sunkiai suvokemas baisumo, skausmo , lyg elektros trankymo jausmas ir svarbiausia as viska suvokiau, as galejau mastyti(ir vienintele mintis buvo TAI TIK SAPNAS, TO NEGALI BUTI!!. as jauciau savo kuna bet visiskai negalejau jo pajudinti..as stengiausi babusti su mintimi MARIAU KELKIS , MARIAU KELKIS!! ir netiketai mane lyg paleido is kazkokiu gniauztu, as atmerkiau akis ir negalejau patiketuo tuo kas ivyko..kai man tai nutiko kita karta tokios baimes jau nebuvo, bet jausmas buvo slykstus, NEAPSAKOMAI SLYKSTUS IR NEAPIBUDINAMAS!!! bet as jau bandziau suvokti ka matau, ir as suvokiau kad esu lyg be galo dideliam urve ar lyg kazkokiame kanjone..ir aplinkui dege lyg ugnys ,bet spalvos buvo visai kitokios..
as nesuvokiu kas tai yra, bet to jausmo, nepaprastai slykstaus, skausmingo, nesuvokiamo zmogus siam pasuly turbut patirti negali, as daugiau to patirti tikrai nenoriu..!!

Jurgitute 2006 m. rugpjūčio 24 d., ketvirtadienis, 22:32:00
1. dalywauja bet nedaznai .
2. ne... ziaurumo kartais ...
3. ant zemes waikstau , stowiu .
4. kartais bet labai retai ...
5. ne .
6. kartaisapnuoju pasaulio pabaiga ir atrodo kad danguje atsiweria didziulis rutulys ... aj ... bajsu ...
7. jei labai isijauciui sapna tj tjp ...
8. aga...
9. norejoi iseiti ...

mrr 2006 m. rugpjūčio 11 d., penktadienis, 00:51:54
niekada sapne nebuvau sutikusi mirusio zmogaus, o tie kuriuos sutikdavau dazniausiai budavo sunkiai atpazystami pasikeite ar senesni. karta atsiduriau (nezinau kodel taip ivyko) prie kalnelio tarp daugybes baltu kryziu ir kai jau norejau pabusti(grizti i kuna(jei taip galima pavadinti))man kazkas neleido prase dar pabut.. paskui pagalvojau kad metas viska nutraukti, ir daugiau to neisbandyti, nes mane jau apime paranoja..

niukas 2006 m. rugpjūčio 9 d., trečiadienis, 17:27:38
sapnuoju =žaurius ir baisius sapnus

Domas 2006 m. rugpjūčio 5 d., šeštadienis, 13:06:55
Neseniai mirė mano brangi žmonelė. Pradėjau ją sapnuoti labai realiai, t.y. taip aiškia kaip dabar matau kompiuterį, be to, sapnuodamas žinau, kad aš dabar miegu, greitai pabusiu ir žinau, kad ji jau nebepriklauso gyvųjų pasauliui. Aš užduodu klausimus, o ji atsako.
Tačiau, buvo 2 atvejai, kai aš buvau beveik pabudęs, t.y. jau girdėjau garsus iš gatvės, jaučiau savo gulėjimo padėtį, žinojau, kad aš esu savo bute ir tuo pat metu - ryškiai jutau mano žmonytės prisilietimą, jutau kaip ji atsigula šalia manęs, jutau jos svorį ir pan. Suvokiau, kad man negalima atmerkti akių, nes viskas dings. Aš kalbėjau, kad labai myliu ją, o ji mane glostė ir bučiavo, tačiau nekalbėjo. Jutau, kad ji šypsosi. Ar buvo kam tokių būsenų, kai mirusį žmogų jauti visomis juslėmis, išskyrus akimis?

belekas 2006 m. liepos 30 d., sekmadienis, 16:19:03
Ei tai gal kas pasakykit ka reik daryt kad negalvotum nieko, nes man visokios dainos galvoj... Gal padetu klausytis kokios meditacijos muzikos? gal ji padeda?

swolocius 2006 m. liepos 28 d., penktadienis, 18:47:40
na nezinau gal visiems taip yra ..
bet dabar jau galiu kontroliuoti save sapne
is pradziu ateina suvokimas kad tu sapnuoji (BUM!!!) ir ziuri kad pabudai
Pabandykit uzlaikyti tai ...
jau daug kur pabuvojau he he

KAs? 2006 m. liepos 25 d., antradienis, 13:17:46
kas yra tas OLE? a tas pats kaip ir OBE ar kaip..? Bl cia suveliau :D

anonimas 2006 m. liepos 24 d., pirmadienis, 12:54:12
Ka daryt jei man nlbai eina susikaupt as atsiguliu ir pradeda skambet dainos galvoj ir uzknisa kartais (kai lievos). Nu gal kas znot kas gali padeti susikaupti? Aciu isanksto

as 2006 m. kovo 5 d., sekmadienis, 18:47:50
Asta, geras sapnas :]

Asta 2006 m. kovo 5 d., sekmadienis, 15:39:17
Karts nuo karto susapnuoju keistus sapnus, kuriuos pamenu ir po keliu metu (pvz susitariu susitikti su zmogum is sapno tam tikrais metais, men, diena, val ir vieta, bet daznai sapne susimaisau su skaiciais ir paskiriu ne po 8 metu, bet po 7).
Bet sikart noreciau papasakoti kita sapna, kuris man paliko gilu ispudi. Sapnavau, jog iskritau is kazkokio daugiaaukscio balkono ir kazkodel atsiduriau keistame dvieju aukstu name. Tas namas buvo be baldu, pilkas ir jame buvo pilna tokiu pat kaip as, bet as juos tik jauciau. mes buvome tame name taip ilgai jog atrode kad sapnuoju visa amzinybe, kol galu gale mes sulaukeme kol buvo atidarytos durys (palepes). atrode jog vienontelis musu tikslas ir tebuvo-sulaukti kada tos durys atsivers ir mes busim laisvi ir galesim iseiti kazkur kur musu niekas nebelaikys uzdarytu.Tuo visas sapnas ir baigesi, nes pamenu tik kad dziaugiausi galedama galu gale issilaisvinti.

Anonymous 2006 m. vasario 27 d., pirmadienis, 21:11:21
Ar yra cia tokiu kurie ruosesi ir tikrai patyre astraline kelione ? Parasykite is kelinto karto pavyko? Kur keliavote ir pan..

Dainius 2006 m. vasario 24 d., penktadienis, 14:40:18
Laba diena,
As noriu papasakoti, ka sapnavau vaikysteje. Tai buvo gal labai gilaus miego metu. Man buvo kokie 4 - 5 metai. Skaudejo gerkle (gerai neatsimenu) ar kas tai negerai buvo plauciams. pries pietus buvome su mama pas gydytoja. Paskui sugrizome i namus. Atsimenu, kad mama liepe gulti i lova ir pamiegoti, gal ir vaistu kokiu tai dave, mat ar tai temperatura buvo auksta ar gal plauciuose gydytoja ka tai isgirdo. Atsimenu, kad gydytoja tik sake, kad jei nepraeis, reikes mane guldyti i ligonine kita diena. Tai va. uzmigau pietu miego. Atsimenu, kad mama mane po darbo grizusi kele. As atsisedau lovoje, bet vis tiek dar jutau ir maciau, kaip apacioje netoli nuo manes erdve (kiek akys uzmato) juda atgal, tai pagalvojau, kad as judu i prieki traukiamas kokios tai jegos.
Mama mane kalbino ir sake atsibusk, bet as tarsi dar nebuvau sugrizes i save (arba kitais zodziais sakant, dar neatsibudes).
Kitas pasakojimas: esu du kartus sapnaves ateiti (kaip ta supratau veliau, kai tie sapnai issipilde). Viena karta mazas budamas pas senelius susapnavau, kad senelio dirbtuveliu langas uzkaltas metaliniu sietu su smulkiomis skylutemis ir tarsi tada jauciau, kad senelio jau nebera. Ta papasakojau seneliui ar ta pacia ar kita diena (neatsimenu). Senelis isbare truputi, kad pasakoju tokias nesamonias apie jo mirti.
Kita sapna apie ateiti sapnavau budamas moksleivis. Susapnavau, kad vienas kitos klases vaikinas man trenkia i veida. Ruta atsikeliau ir aiskiai atsiminiau ta sapna. Nesinorejo eiti i mokykla, nes ta diena turejo buti fizinio lavinimo pamoka. Ten galejau susidurti su tuo, kuris mane sumuse sapne. Tad ejau i mokykla emociskai blogai jausdamasis. Taip ir atsitiko, tas sapne matytas moksleivis man trenke.
Tiesa, dar esu sapnaves irgi is ateities: sapnavau budamas moksleivisko amziaus, kaip atrdodo mano puseseres bendraamzes kaimynes namo salionas. Labiausiai istrigo i atminti sienoje esanti horizontali nisa ir joje matomos knygu nugareles. Veliau, kada tai vasara teko su pusesere nueiti pas ta jos kaimyne ir atsimenu, kaip joms pasakiau, kad esu tarsi siame saliono kambaryje jau buves, nes ta nisa knygoms jau kazkada maciau. Atrodo, kad pasakiau joms, kad sapnavau ta kambari.
Esu dazanai sapnaves seniai mirusius mamos senelius ju namuose miegamajame. Seneliai miegodavo atskirose lovose. As jiems sapne pasakiau, kad zinau, jog jie yra mire. Jie man atsake, na ir kas. Daugiau neatsimenu.
Dabar man 33 metai, bet neatsimenu, kad buciau ka sapnaves is ateities ar siaip ka nors ispudingo. Tik mano zmona sako, kad kai mano kunas tarsi nusipurto as po keliu minuciu uzmiegu. As ir pats ta pajuntu, kai kunas nusipurto (bet ne nuo salcio, o siaip sau) ir dar suprantu, kai zmona sako, kad stai as jau greitai uzmigsiu. Dar as atsakau, kad negali buti. Ir veliau jau nieko nebeatsimenu kaip uzmiegu. Tik prabundu ir matau, kad rytas.
Tai va tokie mano patyrimai.
Laimes ir sekmes,
Dainius

Erika 2006 m. vasario 23 d., ketvirtadienis, 21:25:08
Mano sapnuose dalyvauja sunkiai suvokiami veikejai,nes jie atrodo kaip seseliai, apsigaubia juodai.Viena prisimenu sapna kuriame buvo ziaurumo scena,as puikiai suvokiau kas vyksta,bet as buvau tik stebetoja ant zemes ir ten siela mano verke,nes kankino nezinoma siela.daznai 14-15-16m jausdavau,savo kuno isejima,kuri samoningai suvokdavau.Vyksmas buna labai idomus:Is pradziu tu jauti,kaip svelni plevele iseina is tavo kuno,tu pakinbi ir matai savo kuna ir uduodi klausimu simta savo protui kas vyksta?Tada tu suvoki greitai,kad tu isejai is kuno,negali kalbeti,tik minciu gali paprasyti,kad jos tave nunestu i reikiama vieta.man buvo tai kai isejau is savo kuno buvo palikta groti muzika ir as suvokiau ,kad muzika turejo groti ir staiga didele jega nubloske prie muzikinio aparato ir kai priartejau viskas tapo kai caizasys,bruzgezys,tada minciu prasiau kad eitu paziureti ka daro mama mano ir staiga ziuriu ji sedi ziuri televizoriu ir mezga.Mano siela isizeide ir staiga jega stipri mano kuna grazino atgal.

daiva 2006 m. vasario 19 d., sekmadienis, 22:13:13
dalyvauja dazniausiai gyvi.nei ziaurumo nei sekso scenu niera.daznai bunu virs ziames.daznai sapnoju nepazistamus zmones.ir tolesni atsakimai visi taip.bet kas idomiausiai mane sapnai perspeja apie tam tikrus ateites ivikius.jie buna labai riskus ir gerai isimintini.Aisku juos reikia suprasti,reikia moket juos issifroti,suprasti ka jie nori tuo sapnu pasakyti.Vieno dalyko nesupratau ar tai buvo sapnas ar tikrove.Kada buvau pas drauge Voketijoi ir ji gyveno senamiesti man teko miegot paliepei.as negaliejau ilgai uzmigti ir staiga isgirdau i virsu greitai lipanti ir labai garsiais zingsniais kazka,bet tikrai ne zmogu.As gulejau veidu i siena ir tas kazkas atsidure man uz nugaros.as pajutau kaip elekros srove i mano ranka ir as negaliejau pajudet ir is baimes ir is skausmo.As bijojau pamatyti kas stovi man uz nugaros, bet as isitikinusi kad ten kazkas buvo.Ir nebezinau ar tai buvo sapnas ar ne.As labai miegstu sapnot,nes as ten gyvenu.

2006 m. vasario 17 d., penktadienis, 02:04:49
beje su viena drauge tai ir telepatiskai moku sneketi,nieks netiki,bet pacios tikim ir jai kam atrodo tai nesamones tai tegul ir neskaito cia

galvojanti 2006 m. vasario 17 d., penktadienis, 02:01:32
mano brolis ir visai neseniai zuvo...ir nezinau ar del to taip pradejau skaitineti tokius dalykus.bet keista tai kad man daug kartu yra teke pajust ttai apie ka snekam,bet budavau maza tai galvodavau cia man taip vienai,nes vienakart pasakojau kaikam ir sake kad as cia tik prisigalvoju.tai dabar keista pasirodo pilna zmoniu kurie ta pati yra patyre...

LINA 2006 m. vasario 15 d., trečiadienis, 19:37:57
sapnavau broli. jis radau daržinėje tarp šieno.vienu momentu pajutau kad jis mires, bet po to istraukiau ji is sieno,papurciau, ir jos atsigavo,manbuvo labai sunku...nes myliu visus savo broliu...nesenai zuvo vyriausias mano brolis...gal tas sapnas susijes su netektimi?ka jis gali pranasaut?

kk 2006 m. vasario 15 d., trečiadienis, 16:56:23
Man kartais buna kai guliu lovoj jau beveik uzmiges, ir toks jausmas lygtai staigiai pradedu kristi, tada kazkaip visad gaunas kad is tos baimes susitraukia visi raumenys, susikratau ir viskas praeina... Manau cia irgi kazkaip susije su astraline kelione... Bandau tai pakartoti bet neiseina...

meida 2006 m. vasario 13 d., pirmadienis, 21:08:02
jei ka domina astralines keliones bei praktika kaip to pasiekti rasykit meida0513@yahoo.com. galimi asmeniniai kursai.

Nirvana^ 2006 m. vasario 11 d., šeštadienis, 12:28:40
nu as situo reikalu susidomejau nepersniaussiai bet lb idomu pasidare tj norejau paklausti koks budas ira pats lengviausias greitam atsipalaidavimui nes bandziau daryti lb sunku atsipalaiduoti gal zinote kokios muzikos tinkancios tokiam dalykui jaj kaas domisi tokaiis dalykais rasykit i emaila nusakes@yahoo.com butu lb idomu pabendrauti o jaj kas sedi mirke susiraskit mane nicku Ra^s

Nextaz 2006 m. vasario 6 d., pirmadienis, 18:26:57
>>>SPAIKAS ash ir esu patyres panashu ivyky man tai nutiko gal kaip buvau kokai 11-12 metu tiesiog buvau isibaimines jog pas mane namie gyvena bildukai ar kashkokios dvasios nes buvau prisiklauses yvairiu pasakojimu ish draugu bandymu prisihsuakti dvases ar kashka pns... Viena ryta jau buvo apie 8val rytas pajutau jog mane kashkas smauge ash negalejau kvepuoti taciau negalejau atsimerkti ar pajudeti puoliau i panika pradejau dusti taciau nustojau kvepuoti ir smaugimas taipogi nustojo taciau tik pradejau kvepuoti vel pradejo smaugti dar syki nustojau kvepuoti ir tada pabudau visas shlapes suprakaitaves... Nuejaues atsiguliau pas tevus ilova vos tik atsiguliau pajutau jog mane kashkas traukia uz koju taciau taipogi negalejau pajudeti ar atsimerkti tik atsipalaidavau stengiausi nekreipti demesio ir uzmigau.... KAs patyra kanors panashaus rashykit i nextaz@one.lt

Spaikas 2006 m. vasario 5 d., sekmadienis, 15:55:19
Sveiki.
Man taip pat buvo labai seniai tas kažkas ko pats nesupratau. Ir dabar praėjus maždaug 10 metų, vis dar atsimenu ir kyla klausimų, ka tai galėjo reikšti.
Sugalvojau truputėlį pailsėti dienos metu. Priguliau su visais rūbais. Miego nenorėjau, bet staiga po keliu minučių pajutau nesuvokiamą jausmą. Mano visą kūna prie lovos prispaudė kažkokia keista jėga, atrodo lyg pradėjau dusti (šis jausmas truko gal vos 3 sekundes). Suvokiau, kad kažkas negerai ir...
atsipeikėjęs pradėjau šauktis pagalbos. Kažkur tai netuoliese buvo mama. Pradėjau pasakot kas nutiko, bet mama sakė, kad man prisisapnavo. Nesuprau jos pasakymo "prisisapnavo".
Vienu žodziu šis mano 3 sekundžių jausmas buvo kelios valandos.
Taigi jei kas galėtų man paaiškinti šį keistą reiškinį parašykit.
spaikas@gmail.com

XXX 2006 m. sausio 30 d., pirmadienis, 15:21:48
buvo tai seniai, gal pries koki 20 metu.Sedejau koridoriuj kazkaip uzsikniaubusi, tiksliai nebeprisimenu kaip, tik staiga pajutau keista jausma, lyg koks liftas is manes pajudejo didziuliu greiciu, atrode kad kazkas isleks is manes.Labai issigandau ir issitiesiau, viskas liovesi.Gal buvau ka uzspaudus, kokia kraujagysle ar ka, nebandziau to pakartoti, tik retkarciais, kai prisimenu, pasidaro idomu, kas tai galejo buti, gal kas zinot?

Remis 2006 m. sausio 29 d., sekmadienis, 22:22:44
jei kas nori apsikeisti mintimis rasykit.863091899

kOmoi_J 2006 m. sausio 22 d., sekmadienis, 14:52:55
o pagaliau weikia:) as domiuosi ivairiais reiskiniais ir dakikais. noreciau susipazinti su konors 862456260

Shkacel 2006 m. sausio 6 d., penktadienis, 22:48:41
sveiki, noriu pabendrauti su tuo kas buvo patyres OBE, mane labai domina klausimas apie ateiti, kaip ja galima nuspeti, rasykit man i maila, laukiu jusu laisku...mirkko@one.lt

Ne0n 2006 m. sausio 4 d., trečiadienis, 12:26:41
ExisT, sakai vis sunkiau isbuti samoningu.. galbut blogi jausmai, mintys, poelgiai, kitaip sakant ego, pasiima dali tavo samoningumo..jeigu ka nors darai blogo, pamegink atsikratyti to,pasikeist..
o gal ir energijos truksta :) nzn.. pamegink pradeti medituoti..ir megink kiekvienam zingsny ne tik sapnuose, bet ir cia, sitam pasauli :) buti samoningu.. pamegink visada suprasti ka darai. :) galbut pades.. ;)

2005 m. gruodžio 30 d., penktadienis, 15:00:00
musu pasaulyje nebezmoniska gyventi.....................bounty

Daiva 2005 m. gruodžio 28 d., trečiadienis, 12:30:57
1.Ir gyvi ir mire.
2.Taip,ir labai ryskios.
3.Kartais sklandau kaip paukstis,bet tik vos pagalvoju,kad as is tikruju nemoku ,iskart krisdavau zemyn.
4.Taip.
5.Taip
6.Matau zmones be veidu,bet kazkokiu keistu budu zinau kas jie tokie yra.
7.Viena karta stebejau save kambary is sono.Tiesiog buvau prie balkono ir atsisukusi pamaciau save sedincia ant sofos.O pora kartu buvo ivykes tarsi viso kuno paralyzius,pirma karta pajutau didziule jega ,kuri kaip presas eme mane spausti prie zemes,ivyko tarsi paralyzius viso kuno,maniau kad mirsiu.tada pamaciau link manes ateinancias kazkieno basas kojas,ir tada ta jega akimirksniu nuo manes pasitrauke.Antraji karta,vyko viskas taip pat kaip ir pirmaji karta,tik kai ivyko vel tas vad.paralyzius,man is nugaros juaciau kad priartejo kazkas ir paklause :"kaip jauciates".Tai buvo moteriskas balsas.Paskui po tu ivykiu jauciau beprotiska baime,blogai jauciausi kokias tris paras.
8.Ne.
9.Labai daug kartu.

kOmoi_J 2005 m. gruodžio 24 d., šeštadienis, 22:19:41
sveiki, dabar kiekviena nakti bandau obe vakar nebedaug truko, nors astaip manau. man labai padejo klausimas ramios , siltos muzikos . noreciau su kuonors susipazinti kas tai jau patyre. apsikeisti emailais. gal bendravimas su kitais pades valditi obe

kOmoi_J 2005 m. gruodžio 24 d., šeštadienis, 22:14:22
sveiki, dabar kiekviena nakti bandau obe vakar nebedaug truko, nors astaip manau. man labai padejo klausimas ramios , siltos muzikos . noreciau su kuonors susipazinti kas tai jau patyre. apsikeisti emailais. gal bendravimas su kitais pades valditi obe

mantas 2005 m. gruodžio 20 d., antradienis, 13:31:00
nojisudrioa

kOmoi_J 2005 m. gruodžio 18 d., sekmadienis, 12:05:05
tam paciam puslapi wiliau. tik pajiskok , labai kruopsciai aprasita

kOmoi_J 2005 m. gruodžio 18 d., sekmadienis, 11:49:43
zinau viliau vakar prad4jau jieskot ir radau puslapi kur kruopsciai aprasita kaip reikia kialiauti. tipo visi punktai. bandziau ir siek tiek gavosi sendien vel zadu. ta nuoroda man per google ismete. uzrasiau astralines kaliones ir pats pirmas buvo. nu paresiu gal dar rasiu tiksliau

Vilius 2005 m. gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 21:57:55
man tai buna taip kad pvz tete prie kompo su uzdegta sviesa kambary sedi, o as einu miegot, tada pradedu kaip ir sapnuot, bet buna pvz kad nuo moco stowincio nugriunu ir toks jausmas apima kaip tuoj is lovos isgriusi ir tada atsibundu, o praeje tada apie 5 min. sjaip nebuvau patyres astralines keliones bet noreciau. gal kas zino kaip???

ExisT 2005 m. gruodžio 10 d., šeštadienis, 22:04:43
SHtaj ir as pabandizau atsiskirti nuo kuno...
Uzsimerkiu, pravalau mintis, nebegalvoju keliolika seknudziu...
Kaktos srity jauciu keistus virpesius, bet niekur daugiau...
toliau nezinau ka daryti :( Bet kelis kartus, sutelkus demesy y ta vibracija vidury kaktos, buvau pepradedas kristi ar kilti. Bet zinoma to isigazdavau ir nieko neiseidavo. :(((

ExisT 2005 m. gruodžio 9 d., penktadienis, 23:36:35
Kaciu18 - grejtaj negali begti nes realybeja vaikstai daugiau nei begioji ir akis pripratusios matyti leciau artejanti vaizda ar kaip tau cia paaiskinus. Ir dar apie tuojs yvikius kai vaizdas "pasikartoja" ir atrodo kad taj jau anksciau sapnavai... Man taip atsitinka labaj daznai, bet idomiausia tai, kad kai pamaciau tam tikra vaizda ir prisiminiau ne kad taj buvau sapnaves, o taj kad jau kazkada maciau sita vaizda ir pagalvojau, kad kazkada taj sapnavau :)

ExisT 2005 m. gruodžio 9 d., penktadienis, 23:18:39
As budamas 12m, nezinodamas apie sapnu valdyma, viename is sapnu sugebejau suvokti, kad sapnuoju. tokie sapnai pradejo kartotis syki, 2 per savaite. Pacius pirmus sapno valdymo kartus as bandydavau samoningai prabusti. Po kiek laiko pradejau bandyt sapne susirasti mylimaja, man nepavygdavao, nes neuztegdavo energijos dasigauti iki jos. Tuomet ismokau sapne skraidyti, "uzsilipdavau" ant kokio pastato, sokdavau nuo jo isskleides rankas ir su tikejimu kad galiu skristi ir man pavyko pabendrauti su je. po keliu metu as jau mokejau sapne "teleportuotis", sumaterelizuoti is vieno daikto i kitoki, judinti daiktus neprisilietus prie ju ir pan. dabar man 17m. bet kuo toliau tokius sapnus sapnuoju, tuo maziau is bunu sapne samoningas, man truksta energijos. Noriu sulaukti patarimo kaip man elktis, kad pasiekciau dar daugiau.

Ieva 2005 m. gruodžio 1 d., ketvirtadienis, 19:16:50
is OLE simtomu man buvo 5,6,8,13

karolis 2005 m. gruodžio 1 d., ketvirtadienis, 16:18:13
1ne
2kartais
3galiu aukstai sokineti
4kartais
5
6
7nelabai supratau
8
9TAIP
O KAIP GALITE PAREKOMENDUOTI GREICIAU ISEITY IS SAVO KUNO "KAD ASTRALINIS KUNAS ISEITU"?
BANDAU LABAI ILGAI JUNTU KAD SUPA, KARTAIS MATAU LUBAS BET TAI GALVOJU KAD NETYCIA KAIPNORS ATSIMERKIU. KA GALITE PATARTI?

Kati 2005 m. lapkričio 27 d., sekmadienis, 15:37:00
Ir dar..daznai jauciu,chaosa,beprotybe,nieko negirdziu,rekiu,bet manes negirdi,prasau padeti,bet negali,toks jausmas,kad kazkas isikunyja,atrodo,kad isproteju..Sapnuodavau vis ta pati kosmara apie dvasia.Ji lekdavo didziuliu greiciu is kito kambario,as jausdavau didziule baime ir lekdavau su ja susidurti,nes zinojau,kad pirma turiu ja pamatyti,nei ji mane.Vaikystej sapnuodavau,kad krentu labai daznai,ir atsigulus jauciu,kad supuosi.Beto,daznai atsikelus pasakoju sapnus,kad buvau ten ir ten,ten labai grazu ir pan.Sapnavau dieva,roju ir pragaru.Ar tai gali buti susije su astralinem kelionem?Pries kelis metus dar sapnavau sapna ir zmogu kurio tada dar mano gyvenime nebuvo,o paskui viskas issipilde ir susipazinau su tuo zmogum.Niekada negaledavau visu situ dalyku paaiskinti...

Kati 2005 m. lapkričio 27 d., sekmadienis, 15:30:41
Susidomejau siomis kelionemis.Norejau paklausti jeigu kas nors pazadina tave,zmogus,telefonas ar koks nors triuksmas,ar gali baigtis blogai kelione ir gali negrizti?Ar grisi iskart kai pazadins ir viskas buna gerai?Ar yra atveju kai gali numirti ar negrizti?Help..

paulius 2005 m. lapkričio 22 d., antradienis, 22:46:56
1. tik gyvi dalyvauja
2.ziaurumo yra
3.ant zemes stoviu
4.regiu
5.ne
6.neregiu
7.jutau
8.nebuvau
9.taip

Kacius18 2005 m. lapkričio 22 d., antradienis, 19:18:11
beja dar galiu pasakyti kad mane kamuoja tas pats kaip ir SMITA na paskaitykit appie ji zamiau.. na tik man buna truputi kitaip.. as tarkim einu kur nors, ir staiga prisimenu kad cia jau buvau, nors niekada tose vietose nesu buves, arba atsitinka koks yvikis, ir tada as ji prisimenu is kazkur, tik nzn kaip tai paaiskinti,. nzn gal as durnas =DDD

Kacius18 2005 m. lapkričio 22 d., antradienis, 19:13:59
Ups, beja uzmirsau pridurti, kad kai sapnuoju, na jei mane kas vejasi, tj jei parkrentu tai 95% visu kartu mane pagauna, nes nebepajegiu atsistoti, na arba buna labai sunku begti,, tarsi kas laikytu mane, ir sapnuose jauciu paralyziu, na nzn kaip tai paaiskinti.. sunkoka ;(

Kacius18 2005 m. lapkričio 22 d., antradienis, 19:10:13
Apie simptomus ole:
1: TAIP
2: TAIP
3: TAIP
4: TAIP
5: NE
6: TAIP ir netgi lb daznai
7: jei kalbama apie sapnus tai TAIP
8: TAIP ir daznai.. ypac rudeni ar velu vakara kai ejnu namo tarkim per koki miska, tai man buna tarsi paranoja.. man visada atrodo kad mane kazkas stebi.. todel stengiuosi nebuti vienas ar bent nevaikscioti naktimis per miskus..
9: TAIP
10: TAIP
11: TAIP, as netgi ejdavau su draugais jiskoti nuotykiu naktimis miskuose, ir taip patyrdavome tokiu simptomu.. Galbut atrodo keista na bet taip, netgi jauciu kai buna salia kokia nefizine energija.. ypac mano kaimelyje, kuris yra kupiskio rajone.. tan tai tikrai vaiduoklynas... uuu... geriau neprisimint :)
12: TAIP
13: TAIP, turiu omeny per sapnus..
Ir tipo man galioja tas OLE? :)) nesamone kazkokia.. nesuprantu :))

Anglas, bet ne ligonis 2005 m. lapkričio 22 d., antradienis, 18:01:53
1.ne
2.ne
3.buna pradedu sklesti
4.ne
5.ne
6.ne
7.taip. Viskas prasideda, jei ilgai negaliu uzmigti, bet pradedant miegoti, mane pradeda paralyzuoti, jausmas, kad mane kazkas kelia, apima beprotiskai siaubinga baime, tokia kurios turbut neisivaizduoja niekas Zemeje, pradedu klykti (nors niekas negirdi), protas blavus, stengiuosi pajudinti kuna, rankas, kojas, is pradziu sekasi sunkiai, nes vis dar esu suparalyzuotas, po to viskas zaibiskai pasikeicia, paralyzius pereina i viso kuno tirpima ir viskas zaibiskai praeina. Po visko buna, kad matau, beje labai aiskiai, pikta veida, mitines butybes is rytu, indijos, kombodzos ar indonezijos. Prasau patarti ka tureciau daryti, ka blogai darau. Labai truksta info, tie kurie zino, viska slepia arba bijo, nes didziuliai visuomenes daliai, i visus reiskinius yra nusispjauti ir kuo toliau, tuo labiau. Buvau savo bedai, gaves patarima nusipiesti ir gintis XSAT, bet velgi nieko nebuvo isaiskinta, kas, kaip ir nuo ko, ir kam to reikia, ir kas cia is vis vyksta.
8.ne
9.taip
Dekoju Jums!

buu 2005 m. lapkričio 20 d., sekmadienis, 13:57:43
1 .Nedalyvavo jokie gyvi padarai
2. nebuvo jokiu ziaurumo ar sekso scenu
3. nei sklendziu ore, nei stoviu ant zmemes, nes tokiu isvis nera
4. jokiu zmoniu
5. sunku pasakyti
6. regiu kazkokius rutulius, nzn ar tai svejos, ar koks velnias. Nesuvokiu.
7. Tebuvo tik butis, ar kaip tai pavadint
8. neprisimenu
9. Jei begau per visa nama klykdamas, ir 5 min dar spiegiau, manau tikrai nenorejau likti.

justinas 2005 m. lapkričio 19 d., šeštadienis, 18:17:24
dabar man 16 bet kai buvau žymiai mažesnis yra atsitikę kai kurie jūsų isvardinti dalykai ir tikrai neissigalvoju ,dabar taip beveik nebuna tai yra prislopintai bet as bijau to ką patyriau būdamas mazas ,dabar galvoju jei taip atsitiktų turbut isproteciau<bijau ,kalbant apie sampnus tai dauguma ju patinka ir noreciau likt keliaut .jei kas mintim galiu pasidalint

POISONyte 2005 m. lapkričio 16 d., trečiadienis, 17:02:41
Tik gaila, kad neiseina atsikelti ir atsiskirti nuo saves...
Noriu atsiplesti nuo savo kuno ir paskraidyti savo kambaryje, bet nepavyksta, yra tokiu netikslumu.. pvz. jei mano kambaryje yra tamsu, tai astralo pavidalu as savo kamabryje turiu buti irgi tamsoje? Kazkur skaiciau, kad astralo pavidalu geriausia pirmuosius kartus niekur toli nekeliauti, apsistoti savo kabario zonoje, tad susikoncentruoju i ja...
Noreciau suzinot, kai astralas atsiskiria nuo kuno, tuo metu yra jauciamas didziausias spaudimas ir vibracija ar tuo metu jauciamasi taip,kaip ir viso seanso metu.

POISONyte 2005 m. lapkričio 15 d., antradienis, 23:09:35
As tai dazniausiai darau pries uzmiegant, kai buna tamsu ir tylu. Kai kambaryje bunu viena.
Uzsimerkiu ir pereinu i kita savo busena, tai pavyksta atipalaidavimo pagalba, atjungiu smegenis ir atrodo, kad ijungiu kazkoki kita kanala.
Kunas isitempia, palengva jo nebejauciu, ausyse zvimbia, uz uzmerktu voku imu regeti ivairius vaizdus... bet nieko konkretaus ir realaus... viskas labai persipyne... kunas daznai trukcioja, ji tampo, daznai apima baime, kur daznai privercia begti nuo tokios busenos. Kad pasiekt tokia busena, daznai imuosi savihipnozes.

zip 2005 m. lapkričio 14 d., pirmadienis, 16:38:24
http://www.astralweb.org/

Parsiukas_Ciukas 2005 m. lapkričio 12 d., šeštadienis, 20:18:45
Noriu paklaust tu kurie uzsiimineja siuo dalyku: Ar atsipalaiduojant (sedint ar gulint) pries "atsijungima" reikia buti atsimerkus, ar uzsimerkus ?

Sibilė 2005 m. lapkričio 9 d., trečiadienis, 08:40:51
1- giminaičiai nedalyvauja
2- žiaurumo ir sekso scenų nėra
3- tiesiog būnu, kartais sklendžiu
4- regiu ir pažįstamus, ir ne
5- taip
6- šviesos gijos...
7- pradėjau dusti, kritau į ugnį ir vandenį, grįžau
8- ir jutau, ir mačiau, ir girdėjau
9- visaip

migle 2005 m. lapkričio 6 d., sekmadienis, 16:59:58
1.nebent kartais susapnuoju savo seseri.
2.kartais.
3.stuviu ant zemes
4.regiu draugus
5.taip
6.ne
7.ne
8.ne.
9.taip.

2005 m. spalio 26 d., trečiadienis, 19:32:15
1. Mire ne..arba nepamenu..o gyvi taip.
2.Sekso kartais...ziaurumo taip(jauciu skausma)
3. Skraidau..tai mano galia kuri daznai gelbsti..as zinau kad ja turiu sapnuose..tajp pat kiek seniau sapnuodavau kad linxta kojos sunku vajkscioti..
4.regiu visiskaj nepazystamus...kartais tik kuna be veido..
taip...kartais..sveiku protu nesuvokiamus vaizdus..
5. esu sapnavusi viena karta kiek pamenu...sviesa...tuneliaj..`Dieva` kuris snekejo lb idomius dalykus..
6. buvo taip kad nejutau ribotumu..
7. Lyg ir ne..
8. Labai daznai..
viena karta sapnavau... Kaip guliu ir staiga jauciu kad uzmiegu...po truputi nebejutau koju...veliau ranku...galop viso kuno..viska maciau is salies...pamaciau kaip pakilo mano siela...isejo is kuno tada pajutau nenupasakojama jausma...beerdve tarsi keliavima laiku..tuomet maciau savo artimuosius jiems bandziau pasakyti kad turiu galiu bet jie negirdejo manes..negalejau ju apciuopti..tuomet vel keliavimas erdveje ir pabudau...jauciau neitiketina jausma...manau kad tai nebuvo sapnas...
sarvojimo saleje mirus dedej 3-ia diena ivyko kejstas ivykis..visi ta mate..manau kad su manimi bande bendrauti mirusiojo siela..as tiesiog sedejau prie karsto ir stajga pajutau kejstus pojucius...pradejo slegti pakausi...pasakiau artimiejiems kad noriu isejti is sales...taciau jie sake pasedek dar...tuomet atlosiau galva...ir stipriaj iskvepdama surekiau per sale `man bloga`...tuomet pradejau dusti...uzsimerke akys negalejau ju atmerkti...verkiau ir negalejau pajudeti...visi sujudo ir iskviete grejtaja..as jauciau kad kazkas manyje..negalejau valdytis...isvede is sales mane ir po 10 min kazkur atmerkiau akis...viskas atrode kajp sapne...bet ta jausma prisiminsju visa gyvenima..
viena vakara kaj buvau pavargusi....prisiminiau kajp maciau kaj magas sulenke sauksteli...nezinau kajp bet po 5 min rankoje lajkiau sauksteli ir jis savajme susilenke..
nezinau kas taj...gal zenklaj...todel dabar tuo domiuosi...

Smitas 2005 m. spalio 23 d., sekmadienis, 01:19:52
Viena karta pavasari atrodo 1996m. man buvo toks ivykis.As su draugu zvejojau.Man uzsikabino valas uz saku nuo kranto apie pusantro metro.As meginau pasiekt ir staiga tarsi prisiminiau kad tai jau buvo ir kad as ikritau i vandeni tuomet as vala atkabinau su pagaliu,nes viskas per daug atitiko realybe.Neuzilgo nuo musu i vandeni ikrito zvejis buves valtije.Mes nemateme nes aplink buovo daug medziu, bet girdejome.Mes nuejome i kita vieta.Kita d. suzinojome kad tas zmogus paskendo.Nuo to laiko as laikas nuo laiko pamatidavau kas bus netrukus bet tai susije tik su manim.Dazniusiai tai suaktyveja pavasari pries vasara.Viena karta per diena pamaciau net 3 vaizdelius apie ateiti,bet tai paprasti vaizdai kurie issipilde netrukus.As is karto pradejau galvot kad tai anksciau susapnuoti mano sapnai nors ju neprisiminiau kaip sapnu.Laikuj begant tai pasitvirtino nes kartais po sapnu as tuos sapnus atsimindavau ir jau zinodavau kad tas sapnas issipildis.Taip ir budavo.Jie issipildidavo ivairiai po 1men ar net po puses metu ir kai jie issipildidavo as prisimindavau kad tai spnavau.Supratau kad jei as paksielgsiu kitaip nei pamaciau vizijoj as pakeisiu ateiti.As taip ir padariau,keleta k. Po kurio laiko pradejau jausti kad viskas vyksta kitaip nei turetu.Tuomet nustojau keist ateiti ir po kurio laiko tas jausmas dingo.Sapnai pildesi toliau.Taciau as pradejau bijot kad tas mano sugebejimas gali dingti jei apie tai nesuzinosiu daugiau ir nieko nedarisiu kad ta sugebejima istobulinciau iki jo kontroles arba bent jau ji islaikyciau koks jis ir atsirado.Dabar mane vizijos aplanko retokai o ir pavasari pries vasara nebuna suaktyvejimo.Taciau as pradejau galvot jog viskas priklauso nuo to kaip as mastau apie tai.Nes iskarto man tai nebuvo sapno prisiminimas o tiesiog spontaniska vizija kuria as veliau interpretavau kaip sapno prisiminima ir galbut todel man tai susiformavo sapno pavidalu.T.p as pradejau bijot kad tai dings kas dabar kaip suprantu ir vyksta todel as manau kad jej as pradesiu mastyti kitaip tai viskas ir vyks taip kaip as galvosiu.
Tikiuosi atsakimu is ismananciu apie tai arba bent jau pasakojimu tu kas su panasia patirtimi.Taip pat butu idomu suzinot apie saves kontrole sapno metu.

I. 2005 m. spalio 18 d., antradienis, 20:10:33
Anksčiau būdavo kad susapnuosiu viena ir ta pati žmogu(kai susapnuodavau košmara).Tai vat kiek atsimenu ant pačio galo po to siaubo ar tai už duru,atidarius spinta pamatau žmogu su juodais drabužiais,bet veido nesimato.Jis mane ranka palies ir viskas pradeda blykčiot taip žiauriai.Tada aš atsibundu, kaip po kokio šoko.
Būdavo ,kad sapnuoju košmara ir žinau kas bus pabaigoje(atidarysiu duris o ten kažkas)Šitokie dalykai kai man buvo dvylika tesėsi puse metu(žiauriai)

2005 m. spalio 7 d., penktadienis, 14:29:09
kelis kartus bandzhiau patirti astraline kelione samoningai. ir man pavyko. tachiau jausmai buvo labai nemalonus. buvo visi simptomai aprashyti straipsnyje.
ats:
1. Taip
2. kartais
3. visada skraidau arba kartais krentu ir negaliu sustoti
4. taip
5. jauchiu bet nematau
6. regiu ishkraipytus veidus
7. dazhnai negaliu valdyti savo kuno kaip norechiau. priesh sugryzhtant kunas visuomet suparalizhuojamas.
8. jauchiau kad esu kazhkokioj patalpoj, bet kokioj negaliu pasakyti
9. pirmus kartus noredavosi kuo greichiau pabust, paskutini karta stengiausi ishlikti kuo ilgiau.

:)) 2005 m. rugsėjo 27 d., antradienis, 21:19:39
labai noreciau patirt astraline kelione, bet dusyk bandziau ir nepavyko:((

Slaptas 2005 m. rugsėjo 27 d., antradienis, 14:34:45
As tai is viso net sapnavau kad mane kazkur ateiviai nuskratio! ju laive atsikeles is lovos paziurejau per langa maciau tik vos vos matona musu saule! mes skridom kazkur 3000 km per sekunde! et tai tik pradzia kai pamaciau kad isskridom vopse is musu galaktikos greitis 10 kartu padidejo gal net is daugiau! buvo 1000000 km per sekunde
(kai atsibudau iki ateiviu punkto skrydis truko vok 10 min as ta sapna sapnavau net 20 min kazkur) ! pesksidov visas zvaigzdes vos per 2 sekundes! kai mes nuskridom kiton planeton! mane paieme ateivs ant ranu ir sawo kalba snekejo kazka tai blefer muta zecko ir taip toliau! as jam sawo kalba sneku. Paleisk as noriu namo!!! o ta planeta......... tokiu technologiju kiek visko daug skraidancios masinos! namai kazkur 2km dydzio ir t.t. o dabar klausimai!
1.ne.
2.ne.
3.taip. (man suteike gale jegu ir as nuskridau savo greiciu iki zenes ir pamaciau save atsitrenkiaiu ir atsibudau!
4. aisku maciau milijonus ateiviu planetoi!
5.taip ten maciau kazkokius keistus labai nu tokius..... suku paaiskinti
6.taip. negaliu suvokti
7.taip
8.ne
9. ne norejau dingti is ten! po to sawaite beveik visai nemiegojau!

AYRELIJA 2005 m. rugsėjo 26 d., pirmadienis, 22:45:58
1.ne
2.mane dusina,jauciu,kad nori nuzudyti
3.guliu lovoje
4.nieko nematau,tik vaiko kojyte
5.suprantu tik tai jog kazkas mane dusina
6.matau tik tamsa kambaryje
7.jauciau visa save
8.buvau suspausta ,neturejau judejimo laisves
9.norejau tik atsikelti ir atsisesti,uzdegti sviesa ir pamatyti kas mane taip dusina...

Rimas 2005 m. rugsėjo 20 d., antradienis, 13:52:56
Ar teko kam nors patirti astralinę kelionę? ne sapną, o astralinę kelionę? Aš vis bandau ir man nepavyksta. Gal galite man patarti?

Ne0n 2005 m. rugsėjo 15 d., ketvirtadienis, 22:11:38
heh, sorry nepasirasiau :)

2005 m. rugsėjo 15 d., ketvirtadienis, 22:10:58
Agne, tai galejo buti tavo EGO, jis padare tai ko tu troksi tik sapne.. bet galbut ir tas tavo draugas norejo to.. ir tu tai susapnavai..
Aidas, Mental falling :) padeda atsipalaiduoti ir patekti i transa (kunas miega samone - ne ) arba iseiti i astral.
Neringa, mano manymu tai musu astral kunas arba eterinis iseina ir daro tai ka nori musu protas.. visos neissipildziosios svajones ir t.t. atsiskleidzia ten.. tik daznai tai buna nesamoninga.. arba buna kad gali pamatyti praiti ar ateiti.. :)
exkibari, kiekvienam skirtingai.. vieni gali ten patekti per savaite, kitiems reikia metu ar daugiau.. o siaip tikriausiai atmerki savo astral akis..

ZET 2005 m. rugsėjo 13 d., antradienis, 15:50:50
pastovumas duoda rezultatus, taciau buna ir tokiu kurie ir pastoviai uzsiimineja ,o rezultatu nera.Jei nori ko nors pasiekti ,tai visa tai turi tapti tavo gyvenimo dalimi.

exkibari 2005 m. rugsėjo 6 d., antradienis, 20:01:28
Amm ZMones kreijpiuosi y ivaldziusius obe..as praktikuoju ja jau gal savaite..pavyksta pajusti siurpulius ir garsas lyg po wandeniu...kazkas atrodo uzgula ausis..ir atrodo akys pradeda labai greitai mirkset..ir matos waizdas nespalwotas ir atrodo dwigubas...tai matau labai trumpam weliau atsibundu...skaiciau kad imanoma waiksciot wisur..bet ar man tai pavyktu pasiekt? ir kiek laiko tam reikia?

Neringa 2005 m. rugsėjo 3 d., šeštadienis, 12:09:47
Ar tikrai mes sapnuojame?Ar verta aiskintis sapnu reiksme sapnininkuose?Ar pakito jusu poziuris i sapnu reiksme zmogaus gyvenime po psichologines literaturos apzvalgos, jei pakito, kuo?

Aidas 2005 m. rugsėjo 2 d., penktadienis, 17:02:52
Sveiki man tokie dalykai labaj patinka ir as jai domiuosi beto tikiu o gal ir netikiu bet noriu tiketi rasau nes smagu matyt kad ne man vienam tai ydomu.taj va man paskutiniu metu labaj daznaj buna taj kad as guliu lovoj atrodo kad uzsnudes ir staigiai atsiranda jausmas kad krsiciau dideliu greiciu zemyn bet tada staigiai atsikeliu.man ydomu ar taj susyja su astralinemis kelionemis.Beto man labaj patinka sapnuoti nes tada as atsiskleidziu.Taprasme nebubu drovus,sunkiai bendraujantis su panom devintokas,o bunu tikrasis as

agne 2005 m. rugpjūčio 29 d., pirmadienis, 12:01:08
keista bet mano draugas sapne manes atsiprase nors tikrovej mes ziauriai susipyke,jis isdave mane su kita...sapne jis mane sekiojo tsiprasinejo o as jam atleidau nes ji labai myliu...sapne sake kad dar atvazios pas mane...mes aistringai buciavomes..

Ne0n 2005 m. rugpjūčio 27 d., šeštadienis, 13:18:00
Baime.. ne kas kita kaip ego issireiskimai.. tai tik protas kliudo tobuleti.. galima baime meginti nugaleti diena meginant iseiti kai sviesu ir t..t :) gal ne taip baisu bus.. o kai sakai kad negalejai pajudeti ar panasei.. tai kunas buwo beveik transe, uzmiges nes pradejo iseidineti tavo astralinis arba eterinis kunas, ir tu tuo metu nelabai galejai valdyti savo fizini kuna nes buvai kitam.. :) o siaip kiek zinau viskas turetu buti panasu.. ne identiska bet panasus.. o del nakties, dienos tai ir tikriausiai tas pats..
o trecios akies cakra yra kaktos zonoje.. pasakojai apie tai kad matai vizijas ir t.t. per sapnus, o trecia akis tiesiog gali padeti ivaldyti si sugebejima.. ateiti matyti.. bet cia tik siaip jeigu pats nori.. ne joks butinas zingsnis ar kazkas tokio..

Evaldas 2005 m. rugpjūčio 24 d., trečiadienis, 12:55:17
Sweiki,noriu pasidalinti sios nakties yspudziu.
Sy vakara daug skaiciau apie OBE ir seip visokius panasius dalykus. seip esu tikintis. Buveu megines viena karta,pajutau tik vibracija veido srityje.. bet manau buvau permezai atsipalaidaves.
Apie 3AM nuejau miegoti,bet neuzmigau nes daug minciu sukosi galvoje.. tikriausiai dauguma zino ta busena,artima miegui,bet kai samoningai gali mastyti,nors mintys kartais ir susipina,bet gali betkada pramerkti akis.. tai buvau butent tokioje besenoje. Kazkaip savaime pagalvojau,reikia pameginti "pakilti" buvau tikrai nemazai skaites apie tai,zinojau ka mazdaug reikia ysivaizduoti. Vos tik pameginau,pajutau lb keista jausma,kylu,pajutau viso kuno virpejima,lyg per migla matesi kambarys,buwo lb tamsu,yziurejau tik netoliese esancia kede,apime toks lengvumas,nejutau fizinio kuno,bet blogiausia ka as padariau,tai ysigandau,apime tiesiog paniska baime,nes tie virpesiai,aplinka.. tuoi pat meginau sugrysti atgal,na yprastai taip buna pramerki akis ir viskas,net is giliausio sapno,bet sysyk nepavyko,meginau fiziskai judeti,tik po truputy jauciau kaip "atgaunu save" kai jau jauciausi savyje,dar iskart negalejau pajudeti,bet netrukus atsimerkiau ir pajudejau.. buvau sukaustytas baimes,nzn ko bijojau,bet visa tai atrode neytikima,pakeliau galva ir pamaciau buten toky vaizda kaip ir tada,"pakiles",buvo taip pat tamsu,ta pati kede,tai mane suglumino,gulejau netekes zado. Tikejau kad astralines keliones tiesa,bet atrode kazkaip neytikima,neyprasta.
Tai tik antras mano bandymas,nemaniau kad gali taip greit pavykti,bet buvau lb atsipalaidaves.. visa tai paliko neisdildoma yspudy.
Turiu viena klausima. Ar astralines keliones metu yra matomas toks vaizdas kaip kad istikro? Na,jei tamsu tai ir bus tamsu? Mano manumu taip,kiek teko patirti. Kokia kitu nuomene?

Evaldas 2005 m. rugpjūčio 24 d., trečiadienis, 00:49:39
Sweiki,NeOn norejau paklausti kas tas "lavink 3cios akies cakra" ar tai "Trečias žingsnis"? Beto nuo tada kai rasiau yvyko keletas sapnuoty yvykiu.. paskutinis syryt.
Domiuosi OBE ir noreciau suzinoti daugiau.

rzzz 2005 m. rugpjūčio 22 d., pirmadienis, 17:16:15
psichiatro kommentaras apie visus "obe" patyrimus..
"viena klientu kategorija itin daznai ishsako visokius negerus patyrimus
uzmiegant- nuo tokiu panasiai kaip jusu iki smarkaus sirdies plakimo, umios
baimes- panikos (kartais nepagristos, kartais ty. baime numirti=uzmigti).
Si pacientu kategorija turi sutrikima, vadinama panikos atakomis. Beto,
jiems dar budingas hipochondriskumas(jauciamos senestopatijos- tirpimai,
adateles,tustuma ir pan potyriai).
Visa tai apibendrinus, ty neurozes forma, gydoma individualioje
psichoterapijoje."
..tai galvokit ka darot su savim..

arneta 2005 m. rugpjūčio 18 d., ketvirtadienis, 21:44:20
1. Dalyvauja giminaiciai, dazniausiai tevas ir mama. Reciau sesuo. Reciausiai mirusi mociute, kitos nesapnuoju. Seneliu ir, ju nesu macius.
2. Kartais buna ziaurumu, nes yra teke sapnuoti avarija, pora sykiu sapnavau, akd mane uzpuole. Retkarciais buna sekso scenu, bet labai retai.
3. Seniau, kai augau labai daznai skraidydavau, labai megstu plaukioti, galbut todel kai skrisdavau, tiesiog plaugdavau ore. Dabar visad stoviu ant zemes.
4. Labai daznai regiu nepazistamus zmones, naujus ir is matymo pazistamus.
5. Mano sapnai buna labai realus, neregiu nieko, ko nesuvokciau.
6. Neregiu nei zmogaus esybes, nei sviesos rutulius.
7. Taip pat nesu sapnavus, kad butu tik butis.
8. Nebuvau nei tunelyje, nei milziniskame rutulyje.
9. Sapnai man labai malonus, todel man patnka sapnuoti, ir noriu, kad sapnas butu ilgas. be to taip norisi, kad nebutu atejes laikas keltis :)))))))

svecias M 2005 m. rugpjūčio 11 d., ketvirtadienis, 15:58:12
Labai daznai sapnuoju visokius vyrus, kad kartais pabuciuoju ar prisilieciu ir nenoriu iseiti is sapno man tada buna labai gera.Kartais kai prisilieciu netgi jauciu, kad tai vyksta istikruju ir tai nesapnas.Anksciau tokiu sapnu nesapnavau man siek tiek baisu, kad nieko nesuprantu ka tai gali reiksti?

WebAdmin 2005 m. rugpjūčio 9 d., antradienis, 13:17:23
E-mailu gauta gauta žinutė (kadangi autorius nepublikavo tiesiai, tai jį čia paliksiu anonimu):
"Laba diena,
-
pries kelias dienas patyriau panasius simptomus bei ispudzius kurie yra aprasomi puslapyje apie OBE...
-
Nesu pamaldus, ilga laika apskritai buvau ateistas, taciau ta vakara atsigules labai nuosirdziai meldziausi ir prasiau Dievo pagalbos.Kartodamas zodzius Dieve as kreipiausi i kazka kas yra auksciau musu suvokimo ribu ir as jauciau kad as esu girdimas. Staiga as pajutau, staigu pakylejima, nors kunas liko guleti, ir kazkokio iki siol man nematyto ir nejausto pasaulio atsiverima. Pajutau paniska baime, kad numirsiu nes jutau kaip palieku ta kuna ir kaip mane traukia i ta kita pasauli ir dejau visas psichologines pastangas sugriztti atgal. Kunas kratesi lyg butu kreciamas elektra, kuri laika pabuvau pakiles ir pakibes tarp savo kuno ir kito pasaulio ir visa ta laika sirdis neplake. As buvau labai issigandes ir pasimetes. Viena vertus mano protas man sake, kad to negali buti, kita vertus jauciau kad buvau ikeles koja i ten kur ne kiekvienas gali nueiti. As issigandau, nezinau ko, tik jauciau kad ta informacija trukdys man gyventi kasdieni gyvenima ir as suvokiau kad mano protas to gali neislaikyti. Labai gerai suprantu, kad mane gali suprasti tik tai patyres zmogus...kiti laikytu tai kliedejimu per miegus ar panasiai, todel nedrisau niekam apie tai pasakoti... Noreciau tai isbandyti dar karta, taciau manau reiketu tam geriau pasirengti psichologiskaiir nugaleti baime."

Ne0n 2005 m. rugpjūčio 2 d., antradienis, 21:49:05
Nakvisa, jeigu neklystu buwo rasyta kad znaibyti zmones galima meginti :) o del raktu tai jeigu ir pavyktu pakelti tai man atrodo tik astral realme, bet cia to niekas nepamatytu.. bet cia tik speliojimai :) kol neisitikinau nezinau.. :) o atsipalaiduoti yra geriausiai kai guli, apie nieka negalvoji.. su iskvepimu isivaizduoji lyg grimsti i lova.. :) padeda.. o del tu venu, tai galbut savo last life uzbaigei savizudibe, persipjaudama venas.. ir dabar tu vis tai pamatai.. :) tikrai, tikrai ! :D nes jeigu neklystu as ir maciau si ta is savo past life.. kas as buwau ir t.t.. ;] nu zodziu.. jeigu lemta, laikas parodys kas tai :)

j... 2005 m. rugpjūčio 2 d., antradienis, 00:09:28
iseinant is kuno tik pradzioj jauti tam tikrus simtomus,veliau jauti tik viena.Iseidineju is kuno jau labai seniai.Esu pabuvojas ugnies liepsnoje,sviesoje ir mates daug regejimu,tame tarpe ir ROJU.O sviesa yra matoma tik is toli,kai patenki i sviesa jinai tampa...

Atsiliepimus ir pastabas galite palikti pagrindinio san-taka station puslapio gale.

san-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

NSO.lt puslapis
Vartiklio naujienos