Global Lithuanian Net:    san-taka station:

san-taka station pristatymas

Turbūt neklysime manydami, kad šiandien vis mažiau žmonių lieka abejingi įvairioms paslaptims, neatpažintų skraidančių objektų bei ateivių klausimams. Tai patvirtina ir tas faktas, kad Jūs atsivertėte šį puslapį.

Plintantis Internetu bei kitomis media priemonėmis informacijos kiekis apie NSO, ateivių civilizacijas yra tiesiog neaprėpiamas, todėl sunkoka pateikti trumpą šios temos įžangą. Bet, pabandykime.

Laike/erdvėje tai gali apimti periodą nuo Trečiojo Reicho karinės technikos paslapčių bei garsiųjų Roswell’o įvykių 1947-aisiais iki pirmojo astronauto išsilaipinimo Mėnulyje, nuo senosios Japonijos kultūros mįslių, Šambalos legendų, Permės anomalinės zonos, Anglijos javų laukų ratų (“ornamentų”), Egipto piramidžių, Atlantidos hipotezių, Pathfinder’io misijos Marse iki nesuskaičiuojamų dabarties laikų pranešimų apie pastebėtus neatpažintus skraidančius objektus.

Geografija apglėbia visą mūsų Žemės rutulį, nuo slaptųjų karinių bazių Australijoje, iki skandalingo 51 kvadrato Jungtinėse Valstijose. Brutalūs pagrobimai, “žvaigždžių vaikų išpažintys”, pakylėtos kosminės kelionės sapno metu, implantai, persipina su moksline fantastika ir nori nenori tampa paprastų žemiečių gyvenimo dalimi.

Tokią požiūrio kryptį, judančia laiko/erdvės linija mes siūlytume laikyti horizontale, arba labiau faktografine studijų dalimi. Čia priskirtume tiek pranešimą apie NSO Molėtų rajone, tiek nepaaiškinamą piešinį ant molinės šukės muziejuje ir pan. Šioje dalyje mes ypač tikimės sulaukti žinių iš Jūsų.

Sąlyginė vertikalioji tyrimo kryptis prasidėtų kiek šokiruojančiu, ar tiesiog keistoku teiginiu, kad ateiviais esame mes patys. Ši pažinimo sritis aprėptų šaltinius, kurie žvelgia į NSO ir kitus kosminius fenomenus per dvasinę prizmę, gvildendami amžinuosius klausimus, - iš kur atsiradome, kokia tikroji žmogaus sandara, paskirtis Žemėje ir būtis kosmoso platybėse. Tokiais šaltiniais galėtų būti ir gnostikų raštai, Majų kosmologija, nepamainomoji Biblija, o taip pat gausybė šių dienų pranešimų, kreipimusi, gautų channeling, ar kitais apreiškimo būdais. “Seminarų temomis” čia būtų mokymas apie žmogaus aukštesniuosius kūnus (kurie, beje, gali pasilankyti kitose planetose), apie astralinius planus, apie Visatos evoliuciją, ar apie tai, kad žmogus yra vienas daugelio galaktikos piligrimų, keliaujančių link tobulybės.

Kviečiame Jus drąsiai ir kūrybiškai įsigyventi į viską, kas dedasi tarp minėtų begalinių koordinačių linijų, stebėti, atrasti, pasidalinti apmąstymais, diskutuoti, būti nenuilstančiais ieškotojais.

Neabejotinai atriboti nuo “rimtojo mokslo”, mes tuo pačiu įgauname laisvę ir galimybę naujai sukonstruoti kosminių reiškinių (ir savęs pačių) pažinimo sistemą, paskelbti nepriklausomą kosminę programą, kurios kertiniais akmenimis būtų geras nusiteikimas, bebaimis tiesos siekis, na… ir šiek tiek jumoro.

Cpt. Astera. NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Cpt.Astera, san-taka@lithuanian.net

Kviečiame padiskutuoti NSO el.pašto konferencijoje. Norėdami joje dalyvauti, pasiųskite TUŠČIĄ laišką adresu nso-subscribe@onelist.com. Gausite laišką anglų kalba, prašantį patvirtinti savo apsisprendimą, į kurį tereikia atsakyti "REPLY". Kai tai padarysite, galėsite siųsti laiškus į konferenciją, kurios adresas yra nso@onelist.com. Kviečiame dalyvauti!!!

Atsiliepimus ir pastabas galite palikti pagrindinio san-taka station puslapio gale.

san-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

NSO.LT svetainė
Vartiklio naujienos