Global Lithuanian Net:    san-taka station:

NSO svetainės atsiliepimų apžvalga

Pasitinkant Naujuosius metus, ir, kaip ne keista, - dar labiau priartėjant prie naujo tūkstantmečio slenksčio, leiskite trumpai apžvelgti www.nso.lt lankytojų atsiliepimus bei pranešimus. Jų sulaukėme gana nemažai, kas verčia manyt, kad po Lietuvos dangum taip pat ne nuobodu.

Mūsų puslapio lankytojai, ir o gal netgi skaitytojai, pradžioje labiau mėgo diskutuoti bendrais filosofiniais klausimais, aiškintis visatos paslaptis, dalyvauti konferencijoje, ir tai buvo puikus laikas.

Kai kurie jų apsiribodavo trumpais, bet tikrai drąsiais ir reikšmingais pareiškimais, kaip kad “aš tikiu ateiviais”, arba , “visa tai - prasimanymas” (pastarąjį teiginį dažnai palydėdavo keiksmai, grasinimai, etc.). Žmonės tiesiog išreikšdavo savo poziciją, tad susiformavo gan aiški riba tarp skirtingų stovyklų. Akivaizdu, kad viena iš jų yra palankesnė šiai svetainei.

Palaipsniui pasirodė vis daugiau pasakojimų apie neįprastus reiškinius bei patyrimus, - laiko suvokimo pakitimus ir praradimus, išėjimo iš kūno bei ryškiųjų sapnų fenomenus.

Lankytojai susiduria su mažo dydžio daiktais, neorganiniais ar net gyviais, sunkiai paaiškinamomis aplinkybėmis ar pasekmėmis. Keletas atvejų byloja apie susidūrimą su energijos kristalais. Taip pat buvo paliudytas bendravimas su dvasiomis, ateiviais, “adatos” pagalba.

Tai pat Džiugu, kad liudijimai ir pranešimai apie anomalinius reiškinius bei NSO tapo vis dažnesni: Molėtai pasirodo ne atsitiktinai buvo paminėti nuo pat pradžių, - teigiama, kad ten pastebėta daugiau objektų bei keistų kosminių reiškinių ir nemažai vietinių gyventojų tai patvirtintų (keista, tik Observatorijos darbuotojai atrodo lieka mažiausiai pastabūs).

Pranešimų sulaukta iš Kauno,(1979, 1989), bei Kauno rajono, Plungės, Trakų raj. (1982), Birštono raj., Palangos, (kai kurie pajūrio atvejai kitų lankytojų buvo aiškinami kariniais bandymais), Ariogalos ir Raseinių raj. (ten daug žmonių stebi NSO, ypač padažnėjusius vasaros metu), taip pat iš Šalčininkų raj. ir kitų vietų. Kai kuriais atvejais žmonėms pavyksta netikėtai ar sąmoningai nufotografuoti NSO.

Dauguma lankytojų tiksliai prisimena paros ir metų laiką, vaizdingai aprašo aplinkybes, tik gaila kartais pamiršta nurodyti miestą ar vietovę.

Lankytojų paminėtos NSO rūšys:
akinanti šviesa, artimai matomi šviesos diskai, tolimi švytintys objektai, kai kuriais atvejais primenantys žvaigždes, kapsulės, cigaro formos, ar net “šešiakampės formos, pratemptas į "aukšti" daiktas”.

Taigi, verta žvilgtelti į atsiliepimų archyvą, nes ten galima rasti pvz. anoniminį pranešimą apie slaptas JAV karines bylas susietas su NSO ir pamokymą, kaip prisijungti prie Pentagono duomenų bazės, bei kitų naudingų patarimų.

Lauksime Jūsų pranešimų ir liudijimų ir ateityje, linkime aukštų dvasinių siekių 2000-aisiais!

Cpt. Astera,
Cpt.Asteraļs Advisor

Papildomai skaitykite:
Moterys kosmose

Animated UFO

san-taka
station

NSO apsireiškimai ir neįprasti fenomenai Lietuvos danguje ir po juo

Maloniai pasitiksime žinias apie bet kokius Jūsų pastebėtus sunkiai paaiškinamus reiškinius naktiniame danguje ar patirtus sapno metu...

įspūdžius, klausimus ar komentarus prašome siųsti el.paštu:
san-taka@lithuanian.net arba pateikti pagrindinio puslapio gale.

san-taka station

UFO sightings and other phenomenas in/under Lithuanian sky. Please inform us about everything you noticed and find unexplainable in the night sky or even during your night dreams, or in the other fields of life.

NSO.lt skiltis
Vartiklis